Oddíl orientačního běhu Vamberk
OOB VamberkOOB VamberkOOB VamberkOOB VamberkOOB Vamberk
AKTUÁLNĚ POŘÁDÁME ODDÍL VÝSLEDKY FOTKY ORIENTAČNÍ BĚH

Východočeský pohár - výsledky našeho oddílu v roce 2006
Mistrovství VČO družstev
Východočeský pohár dorostu, dospělých a veteránů
Východočeský pohár žactva


MISTROVSTVÍ VČO DRUŽSTEV.
Dorost
1. JIL – 237 b.
8. VAM – 84 b.

Dospělí
1. LPU – 2171 b.
4. VAM – 1049 b.

Veteráni
1. LPU – 1904 b.
4. VAM – 784 b.

Žactvo
1. SRK – 2201 b.
11. VAM – 633 b.


VÝCHODOČESKÝ POHÁR DOROSTU, DOSPĚLÝCH A VETERÁNŮ

kategorie D18C
1. Balcarová Jana PHK8852 – 857.09
4. Bednářová Michaela VAM8951 – 753.94
13. Müllerová Hana VAM8851 – 528.23

kategorie D21C
1. Křivdová Lenka CHC7291 – 811.30
2. Smutná Jana VAM6251 – 778.97
7. Vandasová Markéta VAM7250 – 755.23
18. Sršňová Kateřina VAM8150 – 673.18

kategorie D21D
1. Kodytková Iva VAM7751 – 816.90
3. Rykalová Jitka VAM7251 – 777.67
8. Hostinská Jana VAM8451 – 675.54
28. Veverková Iveta VAM6492 – 380.01

kategorie D35C
1. Mullerová Zorka SHK6751 – 818.76
2. Klapalová Jana VAM6451 – 783.31
9. Tupcová Hana VAM6051 – 618.55
14. Smutná Jana VAM6291 – 541.11
16. Veverková Yveta VAM6452 – 395.40

kategorie D35D
1. Hausvaterová Marcela SHK6152 – 784.34
16. Kulová Jana VAM6551 – 674.91
21. Suchanová Lenka VAM5851 – 587.73
35. Veverková Yveta VAM6482 – 357.37

kategorie H16D
1. Novák Martin VAM9002 – 845.73
2. Rykala Daniel VAM9101 – 826.28

kategorie H18C
1. Klapal Michal VAM8802 – 808.39

kategorie H21C
1. Polák Vlastimil VRL7702 – 823.87
4. Veverka Tomáš VAM8401 – 764.66
12. Koblic Jan VAM7601 – 703.79
14. Řehák Pavel VAM8402 – 678.64
31. Hudák Stanislav VAM8403 – 579.21
55. Andrš Jiří VAM8601 – 400.54
57. Netopil Libor VAM7441 – 374.69

kategorie H21D
1. Netopil Libor VAM7401 – 784.31
5. Novák Jakub VAM8704 – 690.30
27. Král Jiří VAM7701 – 288.11

kategorie H35C
1. Smutný Michal VAM6201 – 810.84
3. Vandas Luděk VAM6601 – 791.10
18. Kotlář Vladimír VAM5401 – 526.74
20. Tupec Jiří VAM5801 – 485.31
22. Doležal Josef VAM6101 – 471.97

kategorie H35D
1. Hostaš Zdeněk VAM6403 – 808.09
4. Rykala Karel VAM6401 – 759.95
11. Novák Jiří VAM6301 – 704.18
18. Kula Jiří VAM6102 – 612.06

kategorie H45C
1. Trejtnar Pavel KUN5801 – 834.66
14. Tupec Jiří VAM5841 – 719.30


VÝCHODOČESKÝ POHÁR ŽACTVA

kategorie H10C
1. Netuka Vojtěch SHK9701 – 854.94
4. Rykala Filip VAM9601 – 754.92
5. Vyskočil Štěpán VAM9701 – 743.50

kategorie H12C
1. Kučera Štěpán STH9401 – 815.21
2. Dvořáček Radek VAM9401 – 802.95

kategorie H12D
1. Melichar Jan DOB9401 – 800.00
4. Píro Tomáš VAM9501 – 475.47

kategorie H14C
1. Handl Jindřich SRK9201 – 805.97
18. Smutný Šimon VAM9301 – 724.80



Východočeský pohár - výsledky našeho oddílu v roce 2005
Mistrovství VČO družstev
Východočeský pohár dorostu, dospělých a veteránů
Východočeský pohár žactva


MISTROVSTVÍ VČO DRUŽSTEV.
žactvo
1. LPU A - 2030 b.
2. PHK - 1962 b.
3. SRK A - 1914 b.
13. VAM - 609 b.
dorost
1. LPU - 130 b.
2. JIL - 123 b.
3. SHK - 99 b.
5. VAM - 95 b.
dospělí
1. LPU - 2835 b.
2. PHK - 1213 b.
3. SRK - 878 b.
5. VAM - 683 b.
veteráni
1. LPU - 1927 b.
2. SHK - 1442 b.
3. PHK - 1253 b.
4. VAM - 719 b.


VÝCHODOČESKÝ POHÁR DOROSTU, DOSPĚLÝCH A VETERÁNŮ

kategorie D16C
4. Bednářová Michala VAM8951 - 695.98

kategorie D18C
15. Mullerová Hana VAM8851 - 519.52
17. Horáková Alena VAM8751 - 471.29

kategorie D21C
1. Smutná Jana VAM6251 - 718.21
11. Vandasová Markéta VAM7250 - 655.88
53. Kratochvílová Sylva VAM7852 - 287.93

kategorie D21D
1. Kodytková Iva VAM7751 - 718.38
2. Rykalová Jitka VAM7251 - 712.87
12. Hostinská Jana VAM8451 - 557.52

kategorie D35C
5. Klapalová Jana VAM6451 - 668.81
17. Veverková Yveta VAM6452 - 582.32

kategorie D35D
12. Suchanová Lenka VAM5851 - 634.30
13. Kulová Jana VAM6551 - 621.87

kategorie H16C
18. Novák Martin VAM9002 - 326.33

kategorie H18C
2. Vostřel Lukáš VAM8702 - 700.71
3. Klapal Michal VAM8802 - 679.92
8. Novák Jakub VAM8704 - 627.03

kategorie H21C
3. Veverka Tomáš VAM8401 - 676.91
8. Řehák Pavel VAM8402 - 649.44
13. Hudák Stanislav VAM8403 - 622.40

kategorie H21D
1. Netopil Libor VAM7401 - 767.49

kategorie H35C
2. Smutný Michal VAM6201 - 698.57
6. Vandas Luděk VAM6601 - 679.36
11. Kotlář Vladimír VAM5401 - 619.97
15. Tupec Jiří VAM5801 - 604.57
21. Hostaš Zdeněk VAM6403 - 561.14
26. Doležal Josef VAM6101 - 532.75
27. Klapal František VAM6402 - 530.31
40. Kula Jiří VAM6102 - 325.51

kategorie H35D
4. Rykala Karel VAM6401 - 682.32
5. Novák Jiří VAM6301 - 676.22

kategorie H55C
25. Vandas Luděk VAM4401 - 233.15


VÝCHODOČESKÝ POHÁR ŽACTVA

kategorie D12D
13. Hostašová Iveta VAM9207 - 206.46

kategorie H12C
5. Smutný Šimon VAM9301 - 973.57

kategorie H12D
4. Dvořáček Radek VAM9401 - 769.56

kategorie H14C
44. Rykala Daniel VAM9101 - 378.46

kategorie H14D
1. Rykala Daniel VAM9141 - 833.55