Konečné výsledky kategorie                                                 16.9.2006 16:27:01
                                         9. kolo VČP
===ČSOB-VAM=========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10C        1.8km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Ďoubalíková  Anna        OK 99 Hradec Králové PHK9655 C      17.34  +      0.00
  2.Machačová  Michaela      OK 99 Hradec Králové PHK9656 C      18.21  +      0.47
  3.Machková Kateřina        TJ Slavia Hradec Krá SHK9651        20.27  +      2.53
  4.Samková  Kateřina        OK 99 Hradec Králové PHK9752 C      22.22  +      4.48
  5.Tauchmanová Karolína     SK Studenec          STH9651        22.48  +      5.14
  6.Šádková  Martina         OK 99 Hradec Králové PHK9653 C      24.46  +      7.12
  7.Koutná  Hana             OK 99 Hradec Králové PHK9651 C      26.16  +      8.42
  8.Šádková  Lucie           OK 99 Hradec Králové PHK9654 C      27.19  +      9.45
  9.Jágrová  Barbora         OK 99 Hradec Králové PHK9657 C      60.37  +     43.03
 
Konečné výsledky kategorie: D10N        2.0km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Petrasová Zuzana         SOOB Spartak Rychnov SRK9653 C      19.56  +      0.00
  2.Pavlíčková Michaela                                          23.56  +      4.00
  3.Nováková Lucie           KOB Choceň           CHC9851 C      24.56  +      5.00
  4.Zákravská Adéla          TJ Start Náchod      SNA9751 C      25.30  +      5.34
  5.Semrádová Jana           KOB Choceň           CHC9951 C      26.32  +      6.36
  6.Kubíčková  Jana          OK 99 Hradec Králové PHK9999 C      28.49  +      8.53
  7.Pakostová Jana           OOS TJ Spartak Vrchl VRL            29.22  +      9.26
  8.Háková Kateřina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9952 C      29.38  +      9.42
  9.Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 C      30.34  +     10.38
 10.Barešová Markéta         TJ Slavia Hradec Krá SHK9751        30.44  +     10.48
 11.Lorencová Simona         SOOB Spartak Rychnov SRK9751 C      32.23  +     12.27
 12.Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 C      34.53  +     14.57
 13.Filipová Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK            36.15  +     16.19
 14.Vanžurová Tereza         TJ Slavia Hradec Krá SHK9752        38.53  +     18.57
 15.Kosková Kateřina         SOOB Spartak Rychnov SRK9654 C      42.35  +     22.39
 16.Pobořilová Karolína      OK Lokomotiva Pardub LPU9852 C      42.45  +     22.49
 17.Kubečková Barbora        OK 99 Hradec Králové PHK9852 C      43.58  +     24.02
 18.Kubečková  Veronika      OK 99 Hradec Králové PHK9853        46.25  +     26.29
 19.Kaplanová Licie          OK Lokomotiva Pardub LPU9851 C      53.06  +     33.10
 20.Chrtková Kristýna        OOS TJ Spartak Vrchl VRL9953 C      62.04  +     42.08
 21.Weberová Adéla           OK 99 Hradec Králové PHK0155        76.29  +     56.33
   .Kolářová Tereza          Sokol Burdych        BRM9751    DISK              
   .Kortyková Aneta          OOS TJ Spartak Vrchl VRL        DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12C        2.8km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kulhavá Eliška           SOOB Spartak Rychnov SRK9655        28.50  +      0.00
  2.Svobodová Lenka          Lokomotiva Trutnov   LTU9551        29.39  +      0.49
  3.Ulčová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK9553 C      33.51  +      5.01
  4.Staňková Petra           OK Lokomotiva Pardub LPU9552 C      37.32  +      8.42
  5.Voženílková Nicola       TJ Slavia Hradec Krá SHK9451        42.54  +     14.04
  6.Sedloňová Aneta          TJ Start Náchod      SNA9451 C      44.24  +     15.34
  7.Tryznová Anna            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9451        52.08  +     23.18
  8.Staňková Lenka           OK Lokomotiva Pardub LPU9453 C      54.42  +     25.52
  9.Kudláčková Michaela      OK Lokomotiva Pardub LPU9452 C      56.20  +     27.30
 10.Kuřinová Anna            OK 99 Hradec Králové PHK9561       131.41  +    102.51
 
Konečné výsledky kategorie: D12D        2.1km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Čemeljuchová Saša        SK Studenec          STH9553        27.28  +      0.00
  2.Půlpánová Andrea         KOB Choceň           CHC9451 C      28.43  +      1.15
  3.Pacholíková Lucie        SK Studenec          STH9552        29.34  +      2.06
  4.Hadašová  Johana         OK 99 Hradec Králové PHK9551 C      31.05  +      3.37
 
Konečné výsledky kategorie: D14C        3.9km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Doležalová Radka         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9252 B      31.39  +      0.00
  2.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 C      33.08  +      1.29
  3.Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 B      37.24  +      5.45
  4.Kociánová Iveta          TJ Slavia Hradec Krá SHK9252 B      38.54  +      7.15
  5.Kochová Nikola           Sportcentrum Jičín   SJC9358 C      40.22  +      8.43
  6.Matušová Dominika        Sportcentrum Jičín   SJC9251 C      42.38  +     10.59
  7.Reslová Hana             SOOB Spartak Rychnov SRK9352 B      45.03  +     13.24
  8.Kalenská Vendula         SK Studenec          STH9352        45.43  +     14.04
  9.Grundmannová Hana        Lokomotiva Trutnov   LTU9251 B      47.23  +     15.44
 10.Netíková Martina         KOB Dobruška         DOB9351        48.51  +     17.12
 11.Charvátová Lucka         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9352        50.43  +     19.04
 12.Ducháčková Kateřina      OK Jilemnice         JIL9354 C      50.56  +     19.17
 13.Bartoňová Eva            SK Studenec          STH9351        51.11  +     19.32
 14.Kulhavá Šárka            SOOB Spartak Rychnov SRK9356 C      52.01  +     20.22
 15.Jebavá Lucie             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9254 C      52.19  +     20.40
 16.Jarošová Kateřina        SOOB Spartak Rychnov SRK9357 B      53.14  +     21.35
 
Konečné výsledky kategorie: D14D        3.4km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Mikšíčková Monika        Neregistrovaný       NRG            36.37  +      0.00
  2.Palasová Pavlína         Sportcentrum Jičín   SJC9352 C      37.37  +      1.00
  3.Novotná Adriana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9351 C      48.03  +     11.26
  4.Koutná  Kateřina         OK 99 Hradec Králové PHK9351 C      48.30  +     11.53
  5.Krunková Klára           TJ Start Náchod      SNA9351 C      48.55  +     12.18
  6.Hornová Michaela         KOB Choceň           CHC9351 C      57.50  +     21.13
  7.Krejčíková Michaela      KOB Dobruška         DOB9252        60.41  +     24.04
  8.Štěpánková Aneta         SOOB Spartak Rychnov SRK9355 C      85.37  +     49.00
 
Konečné výsledky kategorie: D16C        5.4km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Říčařová Žaneta          SOOB Spartak Rychnov SRK9152 B      43.13  +      0.00
  2.Válková Marcela          OOB Sokol Žamberk    ZAM9154 C      55.07  +     11.54
  3.Chládková Zuzana         OOB Sokol Žamberk    ZAM9153 C      59.03  +     15.50
  4.Šponarová Lucie          OOB Sokol Žamberk    ZAM9151 B      60.17  +     17.04
  5.Trejtnarová Zuzana       TJ Sokol Kunvald     KUN9151 C      62.25  +     19.12
  6.Kičinová Erika           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9154 C      64.54  +     21.41
  7.Horká Marie              ZŠ Albrechtice nad O ALB9052 C      68.43  +     25.30
  8.Šírová Natálie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9052 C      68.52  +     25.39
  9.Svobodová Jana           TJ Slavia Hradec Krá SHK9052 C      69.44  +     26.31
 10.Hnyková Renata           TJ Start Náchod      SNA9151 C      75.13  +     32.00
   .Špačková Lucie           ZŠ Albrechtice nad O ALB9151 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D18C        6.5km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kiacová Zuzana           OK Lokomotiva Pardub LPU8954 B      64.29  +      0.00
  2.Zákravská Šárka          TJ Start Náchod      SNA8951 B      65.21  +      0.52
  3.Záveská Anna             TJ Loko Česká Třebov CET8851 C      69.07  +      4.38
  4.Végsöová Markéta         KOB Dobruška         DOB8850        78.08  +     13.39
  5.Weisbauerová Dagmar      OK Lokomotiva Pardub LPU8951 B      79.37  +     15.08
  6.Kuřinová Petra           OK 99 Hradec Králové PHK8858        82.23  +     17.54
  7.Bolechová Anežka         OK Lokomotiva Pardub LPU9051 B      83.31  +     19.02
  8.Lennerová Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU8952 B      85.17  +     20.48
  9.Seidlová Petra           TJ Loko Česká Třebov CET8852 C      91.49  +     27.20
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        7.8km    0m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kuncová Jana             SOOB Spartak Rychnov SRK7553 R      58.58  +      0.00  R:    0b
  2.Křivdová Lenka           KOB Choceň           CHC7251 C      63.10  +      4.12  R:    0b
  3.Kovářová Anna            TJ Loko Česká Třebov CET7552        63.21  +      4.23  R:    0b
  4.Krásná Václava           KOB Dobruška         DOB8181        70.24  +     11.26  R:    0b
  5.Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C      70.26  +     11.28  R:    0b
  6.Víchová Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU8352 C      71.26  +     12.28  R:    0b
  7.Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C      71.38  +     12.40  R:    0b
  8.Samková  Renáta          OK 99 Hradec Králové PHK7456 C      72.06  +     13.08  R:    0b
  9.Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C      72.23  +     13.25  R:    0b
 10.Lamichová  Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK8359 C      74.03  +     15.05  R:    0b
 11.Mikulecká Nataša         SOOB Spartak Rychnov SRK4751 C      74.36  +     15.38  R:    0b
 12.Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956        75.30  +     16.32  R:    0b
 13.Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 C      76.58  +     18.00  R:    0b
 14.Hájková Ludmila          TJ Loko Česká Třebov CET7554 C      77.27  +     18.29  R:    0b
 15.Vaňková  Lenka           OK 99 Hradec Králové PHK7852 C      78.16  +     19.18  R:    0b
 16.Čivrná Karolína          OK Lokomotiva Pardub LPU7353 C      78.46  +     19.48  R:    0b
 17.Klíchová Jana            USK Praha            VSP8152        79.02  +     20.04  R:    0b
 18.Ďoubalíková  Veronika    OK 99 Hradec Králové PHK7351 C      80.39  +     21.41  R:    0b
 19.Vlčovská Eva             OK Lokomotiva Pardub LPU7956 C      81.32  +     22.34  R:    0b
 20.Čípová Ivana             TJ Loko Česká Třebov CET8051 C      83.58  +     25.00  R:    0b
 21.Stolinová Lenka          KOB Dobruška         DOB8158        91.33  +     32.35  R:    0b
 22.Vaníčková Jaroslava      OK Lokomotiva Pardub LPU8256 C     106.26  +     47.28  R:    0b
   .Dytrtová Dagmar          SOOB Spartak Rychnov SRK7952 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21D        5.7km    0m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dušátková  Lenka         OK 99 Hradec Králové PHK8557 C      54.46  +      0.00  R:    0b
  2.Kubečková  Zdena         OK 99 Hradec Králové PHK     C      59.50  +      5.04  R:    0b
  3.Andršová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK8756 B      60.49  +      6.03  R:    0b
  4.Valentová Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU7954 C      61.52  +      7.06  R:    0b
  5.Dušátková  Petra         OK 99 Hradec Králové PHK8352 C      65.13  +     10.27  R:    0b
  6.Kubátová Dana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6851 C      66.43  +     11.57  R:    0b
  7.Zemánková Eva            SOOB Spartak Rychnov SRK7452 C      66.53  +     12.07  R:    0b
  8.Cermanová Petra          SK Studenec          STH7751        67.47  +     13.01  R:    0b
  9.Kašparová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU7854 C      68.30  +     13.44  R:    0b
 10.Vlcková Martina          SK Týniště nad Orlic TYN8352 C      71.44  +     16.58  R:    0b
 11.Cabalková Jana           OOB Sokol Žamberk    ZAM8751 C      78.07  +     23.21  R:    0b
 12.Dostálová Jana           TJ Start Náchod      SNA8751 C      78.56  +     24.10  R:    0b
 13.Doležalová Marie         SK Týniště nad Orlic TYN8651 C      79.45  +     24.59  R:    0b
 14.Lulayová Zuzana          OK Lokomotiva Pardub LPU8551 C      81.09  +     26.23  R:    0b
 15.Šafářová Renata          ZŠ Albrechtice nad O ALB8651        91.45  +     36.59  R:    0b
 16.Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C      96.55  +     42.09  R:    0b
 17.Skalická Darja           OK Jilemnice         JIL7451 C      98.08  +     43.22  R:    0b
 18.Gdovínová Zuzana         Sokol Burdych        BRM8001       101.25  +     46.39  R:    0b
 19.Fialová Tereza           Sokol Burdych        BRM8451 C     119.24  +     64.38  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35C        6.5km    0m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klapalová  Marcela       OK 99 Hradec Králové PHK6852 R      57.46  +      0.00
  2.Dusilová Jindra          SK OK 24 Praha       OKP6851        58.43  +      0.57
  3.Novotná Iva              TJ Slavia Hradec Krá SHK6151 C      60.47  +      3.01
  4.Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C      62.52  +      5.06
  5.Mádlová Iva              TJ Slavia Hradec Krá SHK6351 C      63.13  +      5.27
  6.Mutinská Zdenka          SK Hlinsko           HVC6453 C      64.34  +      6.48
  7.Műllerová Zorka          TJ Slavia Hradec Krá SHK6751 C      66.05  +      8.19
  8.Malá Eva                 OK Jilemnice         JIL6351 C      73.16  +     15.30
  9.Chmelařová Marie         TJ Slavia Hradec Krá SHK6352 C      74.31  +     16.45
 10.Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C      84.16  +     26.30
 11.Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151 C     149.43  +     91.57
 
Konečné výsledky kategorie: D35D        4.7km    0m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Růžičková  Kamila        OK 99 Hradec Králové PHK     C      48.31  +      0.00
  2.Cabalková Ivana          OOB Sokol Žamberk    ZAM6351 C      48.43  +      0.12
  3.Fundová Hana             TJ Slavia Hradec Krá SHK6752 C      49.08  +      0.37
  4.Azebová  Martina         OK 99 Hradec Králové PHK6757 C      49.10  +      0.39
  5.Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351 C      50.26  +      1.55
  6.Bernartová Ivana         TJ Slavia Hradec Krá SHK6552 C      51.21  +      2.50
  7.Divecká Růžena           TJ Slavia Hradec Krá SHK6753 C      51.43  +      3.12
  8.Vlcková Pavla            SK Týniště nad Orlic TYN6351 C      52.52  +      4.21
  9.Kavanová Jana            OK Jilemnice         JIL6199        56.50  +      8.19
 10.Kubíčková  Marcela       OK 99 Hradec Králové PHK6251 C      57.10  +      8.39
 11.Egrtová Jitka            TJ Slavia Hradec Krá SHK6354 C      57.37  +      9.06
 12.Kulhavá Jarmila          OOB Sokol Žamberk    ZAM6751 C      60.32  +     12.01
 13.Koutná  Alena            OK 99 Hradec Králové PHK7052 C      60.44  +     12.13
 14.Hausvaterová Marcela     TJ Slavia Hradec Krá SHK6152 C      60.47  +     12.16
 15.Lamichová  Iva           OK 99 Hradec Králové PHK6353 C      60.59  +     12.28
 16.Kobližková Hana          OOB Sokol Žamberk    ZAM5851 C      61.11  +     12.40
 17.Svobodová Eva            TJ Slavia Hradec Krá SHK5853 C      61.22  +     12.51
 18.Kosová Leona             OK Lokomotiva Pardub LPU7153 C      64.14  +     15.43
 19.Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352        65.18  +     16.47
 20.Maňáková  Silvie         OK 99 Hradec Králové PHK7151 C      69.10  +     20.39
 21.Weisbauerová Blanka      OK Lokomotiva Pardub LPU6351 C      70.22  +     21.51
 22.Doležalová Iva           SK Týniště nad Orlic TYN6451 C      73.44  +     25.13
 23.Krunková Bohuslava       TJ Start Náchod      SNA7053 C      74.34  +     26.03
 24.Krejčíková Eva           KOB Dobruška         DOB6750        77.44  +     29.13
 25.Valachová Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6654 C      78.21  +     29.50
 26.Nožková Dagmar           OOB Sokol Žamberk    ZAM6251 C      83.43  +     35.12
 27.Maclová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU6653 C      86.43  +     38.12
 28.Matušová Světlana        Sportcentrum Jičín   SJC6753 C      92.48  +     44.17
 29.Marcíková Petra          SK Týniště nad Orlic TYN6651 C     101.48  +     53.17
 
Konečné výsledky kategorie: D45C        4.9km    0m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Langrová Eva             TJ Start Náchod      SNA5351 C      47.02  +      0.00
  2.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C      47.11  +      0.09
  3.Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C      48.53  +      1.51
  4.Hušková Eva              SK lyžování a OB Nov NPA5754 C      51.17  +      4.15
  5.Hepnerová Dagmar         TJ Slavia Hradec Krá SHK5451 C      51.24  +      4.22
  6.Šlechtová Marie          TJ Slavia Hradec Krá SHK5251 C      52.20  +      5.18
  7.Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054 C      53.28  +      6.26
  8.Jiřištová Hana           OK Jilemnice         JIL6052 C      54.17  +      7.15
  9.Hermanová Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU6151 C      55.17  +      8.15
 10.Baštová Alena            OK Lokomotiva Pardub LPU5752 C      55.39  +      8.37
 11.Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C      55.55  +      8.53
 12.Bienová Věra             Sportcentrum Jičín   SJC5752 C      60.02  +     13.00
 13.Tichá Jiřina             KOB Dobruška         DOB6052        62.07  +     15.05
 14.Filipová Dagmar          TJ Slavia Hradec Krá SHK5651 C      73.43  +     26.41
 15.Stulíková Zuzana         TJ Slavia Hradec Krá SHK5751 C      74.13  +     27.11
 16.Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C      96.17  +     49.15
 
Konečné výsledky kategorie: D45D        4.0km    0m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nožičková Libuše         OK Lokomotiva Pardub LPU5751 C      51.57  +      0.00
  2.Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C      53.38  +      1.41
  3.Lennerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU5653 C      59.53  +      7.56
  4.Zelenková Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK6152        63.35  +     11.38
  5.Lulayová Věra            OK Lokomotiva Pardub LPU5651 C      66.04  +     14.07
  6.Šrollová Zdeňka          OK Lokomotiva Pardub LPU4951 C      67.37  +     15.40
  7.Mikysková Hana           TJ Start Náchod      SNA5651 C      69.22  +     17.25
  8.Dusílková Marie          SOOB Spartak Rychnov SRK5752 C      72.40  +     20.43
  9.Nováková Miloslava       OOB Sokol Žamberk    ZAM6051 D      77.15  +     25.18
 10.Malá Marie               OK Lokomotiva Pardub LPU4753 C      77.50  +     25.53
 11.Štěrbová Lenka           OK Lokomotiva Pardub LPU5451 C      77.56  +     25.59
 12.Bolechová Dagmar         OK Lokomotiva Pardub LPU6053 C     118.38  +     66.41
 MS Zelenka Martin           Neregistrovaný       NRG       MS   56.56  +      4.59
 
Konečné výsledky kategorie: D55C        4.3km    0m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Martincová Helena        OOB Sokol Žamberk    ZAM5051 C      57.54  +      0.00
  2.Novotná  Marie           OK 99 Hradec Králové PHK3951 C      63.53  +      5.59
  3.Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751 C      73.25  +     15.31
  4.Ehlová Iva               SOOB Spartak Rychnov SRK3951 C      78.21  +     20.27
  5.Balášová Gertruda        ZŠ Albrechtice nad O ALB4551 C      90.56  +     33.02
 
Konečné výsledky kategorie: H10C        2.1km    0m 6k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Netuka Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK9701 C      17.01  +      0.00
  2.Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602 C      19.08  +      2.07
  3.Kaplan Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9609 C      20.31  +      3.30
  4.Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 C      21.44  +      4.43
  5.Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701        22.30  +      5.29
  6.Mervart Marek            TJ Slavia Hradec Krá SHK9702        23.46  +      6.45
  7.Rykala Filip             OOB Vamberk          VAM9601        25.46  +      8.45
  8.Hruška  Kryštof          OK 99 Hradec Králové PHK9603 C      26.20  +      9.19
  9.Habětínek Adam           OK Lokomotiva Pardub LPU9701 C      29.05  +     12.04
 10.Horáček  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK9602 C      32.42  +     15.41
 11.Hadaš  Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9604 C      40.07  +     23.06
 12.Růžička  Adam            OK 99 Hradec Králové PHK     C      50.49  +     33.48
 13.Charvát Jan              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9601        53.25  +     36.24
 14.Maňák  Michal            OK 99 Hradec Králové PHK9801 C      58.51  +     41.50
   .Štěpán  David            OK 99 Hradec Králové PHK9703 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10N        2.0km    0m 6k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 C      19.14  +      0.00
  2.Trejbal Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK9604        19.20  +      0.06
  3.Semrád Ladislav          KOB Choceň           CHC9701 C      19.38  +      0.24
  4.Žák Jan                  OK Lokomotiva Pardub LPU9802 C      21.29  +      2.15
  5.Tomeš Jan                OOS TJ Spartak Vrchl VRL            23.37  +      4.23
  6.Preininger Kryštof       KOB Dobruška         DOB9601        24.04  +      4.50
  7.Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002 C      26.30  +      7.16
  8.Grundman Václav          KOB Choceň           CHC9902 C      26.40  +      7.26
  9.Klíma Dušan              SOOB Spartak Rychnov SRK9701 C      27.35  +      8.21
 10.Matěna Patrik            TJ Slavia Hradec Krá SHK9603        29.00  +      9.46
 11.Kudera Matěj             SOOB Spartak Rychnov SRK9703 C      29.23  +     10.09
 12.Žák Michal               OK Lokomotiva Pardub LPU            29.41  +     10.27
 13.Jakeš Josef              SK Týniště nad Orlic TYN0101 C      29.54  +     10.40
 14.Švadlena Jan             KOB Choceň           CHC0001 C      30.25  +     11.11
 15.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001 C      31.07  +     11.53
 16.Hruška  Matyáš           OK 99 Hradec Králové PHK     C      33.58  +     14.44
 17.Locker Tomáš             SOOB Spartak Rychnov SRK9802 C      34.23  +     15.09
 18.Killar Dominik           Lokomotiva Trutnov   LTU9901        34.53  +     15.39
 19.Nádvorník Petr           OK Lokomotiva Pardub LPU9901 C      37.40  +     18.26
 20.Lucie Šimková            SK Týniště nad Orlic TYN            39.03  +     19.49
 21.Killar Lukáš             Lokomotiva Trutnov   LTU9902        42.30  +     23.16
 22.Budík Vojtěch            SIX Numbers          NOB            44.00  +     24.46
 23.Klouček David            TJ Slavia Hradec Krá SHK9703        44.27  +     25.13
 24.Novák David              KOB Choceň           CHC9802 C      48.57  +     29.43
 25.Samek  Tamáš             OK 99 Hradec Králové PHK0001 C      50.58  +     31.44
 26.Háp  Ondřej              OK 99 Hradec Králové PHK9702 C      56.30  +     37.16
 27.Mašata Metoděj           OK 99 Hradec Králové PHK            82.55  +     63.41
   .Vandas Daniel            OOB Vamberk          VAM9801    DISK              
   .Gebrt Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK9801    DISK              
   .Fajfr Oldřich            SOOB Spartak Rychnov SRK9901 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12C        3.4km    0m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jiroušek Vít             SOOB Spartak Rychnov SRK9402 C      33.36  +      0.00
  2.Mlateček Jiří            TJ Slavia Hradec Krá SHK9501 B      34.40  +      1.04
  3.Kulhánek Michael         SK Studenec          STH9403 C      35.39  +      2.03
  4.Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 C      35.44  +      2.08
  5.Kosek Jan                SOOB Spartak Rychnov SRK9507 C      38.50  +      5.14
  6.Novotný Václav           OK Lokomotiva Pardub LPU9402 C      40.41  +      7.05
  7.Mašek Ondřej             SOOB Spartak Rychnov SRK9502 C      41.07  +      7.31
  8.Snorbert Martin          OK Jilemnice         JIL9403 C      41.47  +      8.11
  9.Zelinka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU9405 C      44.44  +     11.08
 10.Lisý  Áron               OK 99 Hradec Králové PHK     C      44.53  +     11.17
 11.Tázlar Vojtěch           SK lyžování a OB Nov NPA9501 C      46.00  +     12.24
 12.Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 C      46.45  +     13.09
 13.Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 C      47.31  +     13.55
 14.Šedivý Zdeněk            SOOB Spartak Rychnov SRK9411 C      50.59  +     17.23
 15.Zajíček Lukáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK9503 C      54.51  +     21.15
 16.Mašata  Matěj            OK 99 Hradec Králové PHK     C      56.13  +     22.37
 17.Ptáček Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK9509 C      61.56  +     28.20
 
Konečné výsledky kategorie: H12D        2.5km    0m 8k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Melichar Jan             KOB Dobruška         DOB9401        22.40  +      0.00
  2.Růžička  Karel           OK 99 Hradec Králové PHK     C      54.06  +     31.26
  3.Morávek Tomáš            KOB Dobruška         DOB9400        70.51  +     48.11
 
Konečné výsledky kategorie: H14C        5.2km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Handl Jindřich           SOOB Spartak Rychnov SRK9201 A      36.29  +      0.00
  2.Janata Jakub             OK Jilemnice         JIL9207 B      38.51  +      2.22
  3.Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 A      39.19  +      2.50
  4.Kučera Michal            SK Studenec          STH9201 B      39.21  +      2.52
  5.Charvát Jiří             OK Jilemnice         JIL9204 B      39.30  +      3.01
  6.Chloupek Adam            Sportcentrum Jičín   SJC9301 C      40.32  +      4.03
  7.Uvizl Marek              SK Studenec          STH9202 B      42.09  +      5.40
  8.Smitka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK9204 B      42.15  +      5.46
  9.Kos Tomáš                OK Lokomotiva Pardub LPU9303 B      42.16  +      5.47
 10.Grundmann Jan            Lokomotiva Trutnov   LTU9401 B      42.22  +      5.53
 11.Klouček Martin           SK Studenec          STH9301 B      43.42  +      7.13
 12.Valach Ondřej            OK Lokomotiva Pardub LPU9205 B      44.10  +      7.41
 13.Kubát Lukáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9301 C      44.22  +      7.53
 14.Novotný Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU9201 C      44.39  +      8.10
 15.Kudera Daniel            TJ Slavia Hradec Krá SHK9208 C      45.28  +      8.59
 16.Egrt Martin              TJ Slavia Hradec Krá SHK9203 C      46.21  +      9.52
 17.Kos Oldřich              OK Lokomotiva Pardub LPU9302 B      48.09  +     11.40
 18.Záveský Filip            TJ Loko Česká Třebov CET9301 C      52.33  +     16.04
 19.Jakeš Vojtech            SK Týniště nad Orlic TYN9301 C      52.54  +     16.25
 20.Chlupáč Dominik          OOB Sokol Žamberk    ZAM9315 B      54.16  +     17.47
 21.Hladík František         OK Jilemnice         JIL9205 C      58.27  +     21.58
 22.Divecký František        TJ Slavia Hradec Krá SHK9301 B      58.31  +     22.02
 23.Skalický David           OK Jilemnice         JIL9302 C      58.43  +     22.14
 24.Světelský Jakub          SOOB Spartak Rychnov SRK9302 C      61.07  +     24.38
 25.Zitka Lukáš              OK Lokomotiva Pardub LPU9202 C      65.37  +     29.08
 26.Lazák Radek              Lokomotiva Trutnov   LTU9301        65.54  +     29.25
 27.Slanař Matěj             OK Lokomotiva Pardub LPU9304 B      68.25  +     31.56
 28.Havel Jan                OK Jilemnice         JIL9303 C      70.54  +     34.25
   .Novotný Štěpán           OOB Sokol Žamberk    ZAM9201 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14D        3.8km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Matěna David             TJ Slavia Hradec Krá SHK9303 C      54.13  +      0.00
  2.Waldek Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU9206 C      57.53  +      3.40
 
Konečné výsledky kategorie: H16C        7.2km    0m 17k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zemaník Jan              SOOB Spartak Rychnov SRK9111 B      50.44  +      0.00
  2.Zajíček Radim            SOOB Spartak Rychnov SRK9110 C      56.43  +      5.59
  3.Lazák Tomáš              Lokomotiva Trutnov   LTU9102 B      62.58  +     12.14
  4.Stach Jan                OK Jilemnice         JIL9103 C      75.32  +     24.48
  5.Dostál Tomáš             TJ Start Náchod      SNA9003 C      77.39  +     26.55
  6.Záveský Marek            TJ Loko Česká Třebov CET9001 C      79.51  +     29.07
  7.Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 C      84.26  +     33.42
  8.Hausvater Jan            TJ Slavia Hradec Krá SHK9005 C      88.33  +     37.49
  9.Jakeš Ondrej             SK Týniště nad Orlic TYN9103 B      90.31  +     39.47
 
Konečné výsledky kategorie: H16D        5.2km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Macháň Václav            SOOB Spartak Rychnov SRK9001 C      45.25  +      0.00
  2.Macl Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU9102 C      47.41  +      2.16
  3.Weisbauer Vojtěch        OK Lokomotiva Pardub LPU9101 C      48.27  +      3.02
  4.Lux Filip                TJ Sokol Kunvald     KUN9102 C      54.33  +      9.08
  5.Tázlar Ondřej            SK lyžování a OB Nov NPA9003 C      57.27  +     12.02
  6.Středa Petr              Neregistrovaný       NRG            68.26  +     23.01
  7.Kovář Jan                SKOB Kostelec nad Or KOS9101 C      96.30  +     51.05
 
Konečné výsledky kategorie: H18C        9.0km    0m 22k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jiřišta Lubomír          OK Jilemnice         JIL8802 C      76.10  +      0.00
  2.Bůžek Jan                SOOB Spartak Rychnov SRK8904 C      77.38  +      1.28
  3.Tomalík Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK8904 C      78.42  +      2.32
  4.Kortus Jan               TJ Start Náchod      SNA8803        83.59  +      7.49
  5.Adamec Marek             KOB Choceň           CHC8903 C      85.30  +      9.20
  6.Smolík Adam              Sportcentrum Jičín   SJC8907 C      99.35  +     23.25
  7.Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803       104.16  +     28.06
 
Konečné výsledky kategorie: H21C       11.0km    0m 28k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Budík Radek              SIX Numbers          NOB7201        67.02  +      0.00  R:    0b
  2.Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C      68.21  +      1.19  R:    0b
  3.Kárník Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C      69.17  +      2.15  R:    0b
  4.Mašata  Roman            OK 99 Hradec Králové PHK7107 C      71.41  +      4.39  R:    0b
  5.Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C      71.57  +      4.55  R:    0b
  6.Šabatka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8106 C      72.18  +      5.16  R:    0b
  7.Pešek Ondřej             KOB Choceň           CHC8502 A      72.56  +      5.54  R:    0b
  8.Fencl Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU6901 C      73.10  +      6.08  R:    0b
  9.Pátek Michal             KOB Choceň           CHC8603 B      74.05  +      7.03  R:    0b
 10.Ježek  Jiří              OK 99 Hradec Králové PHK8403 C      75.29  +      8.27  R:    0b
 11.Kolek Petr               TJ Loko Česká Třebov CET7501 C      78.29  +     11.27  R:    0b
 12.Svoboda Lukáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK7905 C      78.35  +     11.33  R:    0b
 13.Bolech Filip             OK Lokomotiva Pardub LPU8602 B      79.38  +     12.36  R:    0b
 14.Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C      83.12  +     16.10  R:    0b
 15.Sedlák Radek             KOB Dobruška         DOB7500        83.45  +     16.43  R:    0b
 16.Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401        86.06  +     19.04  R:    0b
 17.Fukátko Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU8105 C      87.04  +     20.02  R:    0b
 18.Novák Tomáš              VŠTJ Ekonom Praha    EKP7902        87.30  +     20.28  R:    0b
 19.Klapka Michal            OK Jilemnice         JIL8701 C      88.23  +     21.21  R:    0b
 20.Zitka Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU8402 C      88.25  +     21.23  R:    0b
 21.Kutlvašr Rudolf          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7601 C      88.50  +     21.48  R:    0b
 22.Machút  František        OK 99 Hradec Králové PHK8502 B      90.35  +     23.33  R:    0b
 23.Preininger Luděk         KOB Dobruška         DOB8001        90.45  +     23.43  R:    0b
 24.Hruška Petr              TJ Loko Česká Třebov CET8601 C      90.57  +     23.55  R:    0b
 25.Vrbata Alan              TJ Tatran Hostinné   HOS7801 C      93.48  +     26.46  R:    0b
 26.Veselý  Ondřej           OK 99 Hradec Králové PHK8505 C      94.48  +     27.46  R:    0b
 27.Drhlík Petr              SOOB Spartak Rychnov SRK8301 C      95.47  +     28.45  R:    0b
 28.Odvody Zdeněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8206 C      99.42  +     32.40  R:    0b
 29.Procházka Martin         Lokomotiva Trutnov   LTU8101       100.23  +     33.21  R:    0b
 30.Prášil Jan               SK lyžování a OB Nov NPA5601       110.11  +     43.09  R:    0b
   .Jána Michal              Lokomotiva Trutnov   LTU8401 C  DISK              
   .Burdych Tomáš            Sokol Burdych        BRM8201 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21D        7.7km    0m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Háp  Pavel               OK 99 Hradec Králové PHK7101 C      56.39  +      0.00  R:    0b
  2.Fridrich Petr            OK Lokomotiva Pardub LPU7303 C      60.25  +      3.46  R:    0b
  3.Sýkora Bohumil           KOB Choceň           CHC8601 C      70.35  +     13.56  R:    0b
  4.Macháček Lubomír         KOB Choceň           CHC7501 C      71.00  +     14.21  R:    0b
  5.Duch Zdeněk              OK Lokomotiva Pardub LPU8306 C      71.58  +     15.19  R:    0b
  6.Kokaisl Tomáš            OK Lokomotiva Pardub LPU7820 C      73.13  +     16.34  R:    0b
  7.Kadečka Petr             ZŠ Albrechtice nad O ALB8401 C      76.47  +     20.08  R:    0b
  8.Kobližek Kamil           OOB Sokol Žamberk    ZAM8001 C      78.20  +     21.41  R:    0b
  9.Háp  Petr                OK 99 Hradec Králové PHK7202 C      79.23  +     22.44  R:    0b
 10.Hromádko Přemysl         Sokol Burdych        BRM7601 C      81.47  +     25.08  R:    0b
 11.Žemlička Jan             OK Lokomotiva Pardub LPU8303 C      82.45  +     26.06  R:    0b
 12.Šimeček Pavel            KOB Dobruška         DOB7003        90.23  +     33.44  R:    0b
 13.Juračka Petr             Neregistrovaný       NRG            92.07  +     35.28  R:    0b
 14.Koutný  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK7108 C      97.54  +     41.15  R:    0b
 15.Macháček Milan           KOB Choceň           CHC7701 C      98.46  +     42.07  R:    0b
 16.Roll Martin              ZŠ Albrechtice nad O ALB8404       100.37  +     43.58  R:    0b
 17.Vojtěch Libor            TJ Jiskra Hořice     HOR7303       101.56  +     45.17  R:    0b
 18.Kolář Radek              Sokol Burdych        BRM6901 C     103.03  +     46.24  R:    0b
 19.Vaňát Tomáš              KOB Dobruška         DOB8402       130.12  +     73.33  R:   -0b
   .Sokol Milan              Sokol Burdych        BRM7201 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35C        9.0km    0m 22k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C      60.28  +      0.00
  2.Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801 C      62.31  +      2.03
  3.Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C      64.58  +      4.30
  4.Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C      65.20  +      4.52
  5.Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK6701 C      65.35  +      5.07
  6.Mutinský Viktor          SK Hlinsko           HVC6503 C      69.00  +      8.32
  7.Chmelař Pavel            TJ Slavia Hradec Krá SHK6402 C      71.07  +     10.39
  8.Petržela Pavel           Lokomotiva Trutnov   LTU6301 C      71.44  +     11.16
  9.Cinkan Zdeněk            OK Lokomotiva Pardub LPU6201 C      73.23  +     12.55
 10.Havlíček Libor           OK Jilemnice         JIL6103 C      74.53  +     14.25
 11.Křivda Ivan              KOB Choceň           CHC6701 C      75.11  +     14.43
 12.Hlaváček Lubomír         OK 99 Hradec Králové PHK6401 C      77.06  +     16.38
 13.Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C      82.59  +     22.31
 14.Kubec Martin             KOB Dobruška         DOB7002        87.18  +     26.50
 15.Jakeš Josef              SK Týniště nad Orlic TYN6501 C      90.59  +     30.31
 16.Záveský Richard          TJ Loko Česká Třebov CET6301 C     116.57  +     56.29
 
Konečné výsledky kategorie: H35D        7.0km    0m 20k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101        47.32  +      0.00
  2.Chloupek Vít             Sportcentrum Jičín   SJC6510        62.57  +     15.25
  3.Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501        63.28  +     15.56
  4.Imlauf Martin            TJ Start Náchod      SNA6301 C      63.37  +     16.05
  5.Novotný Pavel            TJ Slavia Hradec Krá SHK6104 C      65.29  +     17.57
  6.Hanuš Karel              TJ Tatran Hostinné   HOS6701 C      66.25  +     18.53
  7.Půlpán Roman             KOB Choceň           CHC6501 C      68.09  +     20.37
  8.Lux Zdeněk               TJ Sokol Kunvald     KUN6201 C      69.14  +     21.42
  9.Plocek Luboš             SOOB Spartak Rychnov SRK6601 C      69.30  +     21.58
 10.Růžička  Ivan            OK 99 Hradec Králové PHK     C      71.41  +     24.09
 11.Handl Jindřich           SOOB Spartak Rychnov SRK6702 C      75.51  +     28.19
 12.Svoboda Miloslav         TJ Slavia Hradec Krá SHK5901 C      75.59  +     28.27
 13.Čivrný Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU6306 C      76.02  +     28.30
 14.Čermák Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU6501 C      76.43  +     29.11
 15.Funda Michal             TJ Slavia Hradec Krá SHK6403 C      78.42  +     31.10
 16.Müller Robert            TJ Slavia Hradec Krá SHK6901        79.07  +     31.35
 17.Divecký Josef            TJ Slavia Hradec Krá SHK6102 C      84.30  +     36.58
 18.Locker Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK7001 C      85.51  +     38.19
 19.Vízek Luděk              TJ Slavia Hradec Krá SHK6001 C      86.57  +     39.25
 20.Kondělka Petr            TJ Tatran Hostinné   HOS5401 C      97.13  +     49.41
 21.Matuš Štefan             Sportcentrum Jičín   SJC6512 C     113.08  +     65.36
 22.Kubát Miroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL6701 C     121.38  +     74.06
    Ježek Jiří               Neregistrovaný       NRG        DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: H45C        7.7km    0m 21k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dušátko  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK5702 C      57.50  +      0.00
  2.Filip Aleš               TJ Slavia Hradec Krá SHK5501 C      60.01  +      2.11
  3.Juračka Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C      62.09  +      4.19
  4.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C      63.16  +      5.26
  5.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C      63.30  +      5.40
  6.Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C      64.21  +      6.31
  7.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C      65.35  +      7.45
  7.Balcar Pavel             SOOB Spartak Rychnov SRK5602 C      65.35  +      7.45
  9.Tichý Boris              KOB Dobruška         DOB5501        66.19  +      8.29
 10.Trejtnar Pavel           TJ Sokol Kunvald     KUN5801 C      67.35  +      9.45
 11.Šroler Zdeněk            TJ Sokol Kunvald     KUN5201 C      68.19  +     10.29
 12.Čípa Jiří                TJ Loko Česká Třebov CET5002 C      69.46  +     11.56
 13.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C      71.56  +     14.06
 14.Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C      72.23  +     14.33
 15.Kynčl Stanislav          OK Jilemnice         JIL5401 C      72.35  +     14.45
 16.Bolech Jiří              OK Lokomotiva Pardub LPU5904 C      75.08  +     17.18
 17.Fikejs Vladimír          OOB Sokol Žamberk    ZAM5702 C      75.48  +     17.58
 18.Junek Petr               SK Studenec          STH5501        79.35  +     21.45
 19.Rybička Jan              TJ Loko Česká Třebov CET5001 C      79.42  +     21.52
 20.Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK5301 C      79.58  +     22.08
 21.Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C      81.53  +     24.03
 22.Vlcek Josef              SK Týniště nad Orlic TYN5602 C      83.22  +     25.32
 23.Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206 C      83.44  +     25.54
 24.Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C      91.43  +     33.53
 25.Malec Jaromír            SK Týniště nad Orlic TYN5604 C      92.11  +     34.21
 26.Beno Miroslav            SK Týniště nad Orlic TYN5301 C      92.23  +     34.33
 27.Grundman Martin          KOB Choceň           CHC5801 C      92.33  +     34.43
 28.Hostinský Jiří           OK Lokomotiva Pardub LPU5501 C      95.19  +     37.29
 29.Cupal Jan                KOB Dobruška         DOB5000        95.46  +     37.56
 30.Rejmont Milan            Lokomotiva Trutnov   LTU4801 C      96.15  +     38.25
 31.Daníček Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK4901 C      98.38  +     40.48
 32.Doležal Petr             SK Týniště nad Orlic TYN5401 C      99.42  +     41.52
   .Procházka Jiří           Lokomotiva Trutnov   LTU        DISK              
   .Černý Petr               ZŠ Albrechtice nad O ALB6001 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45D        5.5km    0m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kulhavý Josef            OOB Sokol Žamberk    ZAM5701 C      52.00  +      0.00
  2.Paďour Josef             TJ Sokol Kunvald     KUN6001 C      54.01  +      2.01
  3.Lulay Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU5542 C      55.47  +      3.47
  4.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C      56.23  +      4.23
  5.Chalupa Oldřich          OK Lokomotiva Pardub LPU5301 C      56.55  +      4.55
  6.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C      62.29  +     10.29
  7.Kroupa Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU5503 C      63.56  +     11.56
  8.Kološ Oldřich            OK Lokomotiva Pardub LPU6003 C      64.49  +     12.49
  9.Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU5407 C      65.02  +     13.02
 10.Langr Stanislav          TJ Start Náchod      SNA5403 C      67.27  +     15.27
 11.Janeba Petr              KOB Choceň           CHC6001 C      69.46  +     17.46
 12.Chmelík Jiří             OK Lokomotiva Pardub LPU4702 C      70.25  +     18.25
 13.Sedloň Josef             TJ Start Náchod      SNA5604 C      70.53  +     18.53
 14.Palas Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC5604 C      72.40  +     20.40
 15.Hnyk Petr                TJ Start Náchod      SNA5701 C      74.58  +     22.58
 16.Malátek Jaroslav         SKOB Kostelec nad Or KOS4801 C      75.42  +     23.42
 17.Šabatka Petr             TJ Slavia Hradec Krá SHK5703 C      84.07  +     32.07
 18.Stulík Jiří              TJ Slavia Hradec Krá SHK5701 C      85.38  +     33.38
 19.Andrš Milan              OOB Sokol Žamberk    ZAM5801 C      85.44  +     33.44
 20.Zákravský Zdeněk         TJ Start Náchod      SNA5702 C      88.09  +     36.09
 21.Valenta Miloslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5203 C     100.36  +     48.36
 22.Pátek Petr               SOOB Spartak Rychnov SRK6001 C     102.18  +     50.18
 23.Kuřina Jiří              OK 99 Hradec Králové PHK6002       105.56  +     53.56
 
Konečné výsledky kategorie: H55C        5.7km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C      48.07  +      0.00
  2.Fridrich Jaroslav        OK Lokomotiva Pardub LPU4501 C      52.06  +      3.59
  3.Tobiška Václav           OOB Sokol Žamberk    ZAM4401 C      55.00  +      6.53
  4.Stárek Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK5002 C      56.33  +      8.26
  5.Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C      61.18  +     13.11
  6.Havlík Ivan              KOB Choceň           CHC4602 C      62.40  +     14.33
  7.Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK3901 C      72.20  +     24.13
  8.Šponar Josef             OOB Sokol Žamberk    ZAM4701 C      74.36  +     26.29
 
Konečné výsledky kategorie: H55D        4.7km    0m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA4501 C      48.31  +      0.00
  2.Seidl Karel              SOOB Spartak Rychnov SRK4301 C      48.42  +      0.11
  3.Jakubec Jaroslav         TJ Sokol Kunvald     KUN4201 C      50.58  +      2.27
  4.Málek Josef              OK Lokomotiva Pardub LPU3901 C      52.40  +      4.09
  5.Arnold Jindřich          TJ Jiskra Hořice     HOR4701        59.42  +     11.11
  6.Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C      59.56  +     11.25
  7.Čepelka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU4701 C      66.15  +     17.44
  8.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU4601 C      67.35  +     19.04
 
Konečné výsledky kategorie: H65C        4.9km    0m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C      48.16  +      0.00
  2.Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C      51.47  +      3.31
  3.Novotný  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK3802 C      58.58  +     10.42
  4.Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK3501 C      63.38  +     15.22
  5.Hanuš Karel              TJ Tatran Hostinné   HOS2601 C     100.55  +     52.39
  6.Štěpánek Rudolf          SOOB Spartak Rychnov SRK3401 C     103.15  +     54.59
  7.Hlušička Bohuslav        ZŠ Albrechtice nad O ALB4101 C     108.03  +     59.47