Konečné výsledky kategorie                                                 1.5.2007 21:51:58
                            4. kolo VČP, OM a veteraniáda na KT
===ČSOB-VAM========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10C        2.3km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Samková  Kateřina        OK 99 Hradec Králové PHK9752 C     18.07  +      0.00
  2.Barešová Markéta         TJ Slavia Hradec Krá SHK9751       22.42  +      4.35
  3.Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 C     22.45  +      4.38
  4.Fenclová Tereza          OK Lokomotiva Pardub LPU9752 C     24.46  +      6.39
  5.Votočková Eliška         OK Jilemnice         JIL9751 C     24.57  +      6.50
  6.Lorencová Simona         SOOB Spartak Rychnov SRK9751 C     25.19  +      7.12
  7.Langrová Anna            TJ Slavia Hradec Krá SHK9753       26.55  +      8.48
  8.Šemberová Kristýna       SK Studenec          STH9751       28.24  +     10.17
 
Konečné výsledky kategorie: D10N        2.4km    0m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sedláková Aneta          ZŠ Albrechtice nad O ALB9651       20.47  +      0.00
  2.Kopecká Anna             TJ Sokol Kunvald     KUN9951       22.51  +      2.04
  3.Blechová Kristýna        ZŠ Albrechtice nad O ALB9851       24.18  +      3.31
  4.Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 C     24.35  +      3.48
  5.Háková Kateřina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9952 C     24.36  +      3.49
  6.Nováková Lucie           KOB Choceň           CHC9851 C     26.02  +      5.15
  7.Špačková Terezie         ZŠ Albrechtice nad O ALB9752       29.33  +      8.46
  8.Chaloupková Veronika     KOB Choceň           CHC9852 C     29.38  +      8.51
  9.Ulvrová Eliška           SK Studenec          STH9952       30.22  +      9.35
 10.Hápová Petra             OK 99 Hradec Králové PHK0051 C     33.33  +     12.46
 11.Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C     34.44  +     13.57
 12.Jiroutová Jana           SK Studenec          STH9851       35.12  +     14.25
 13.Jezdinská Natálie        SK Studenec          STH9802       37.36  +     16.49
 14.Pálová Tereza            ZŠ Albrechtice nad O ALB9751       61.22  +     40.35
    Zákravská Adéla          TJ Start Náchod      SNA9751 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12C        2.8km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kulhavá Eliška           SOOB Spartak Rychnov SRK9655 B     21.48  +      0.00
  2.Svobodová Lenka          Lokomotiva Trutnov   LTU9551       23.48  +      2.00
  3.Ďoubalíková  Anna        OK 99 Hradec Králové PHK9655 C     28.11  +      6.23
  4.Novotná  Klára           OK 99 Hradec Králové PHK9751 C     31.42  +      9.54
  5.Ulčová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK9553 B     31.57  +     10.09
  6.Koutná  Hana             OK 99 Hradec Králové PHK9651 C     32.19  +     10.31
  7.Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 C     34.25  +     12.37
  8.Pacholíková Lucie        SK Studenec          STH9552       37.03  +     15.15
  9.Kosková Kateřina         SOOB Spartak Rychnov SRK9654 C     38.43  +     16.55
 10.Staňková Petra           OK Lokomotiva Pardub LPU9552 C     39.13  +     17.25
 11.Machačová  Michaela      OK 99 Hradec Králové PHK9656 C     40.57  +     19.09
 12.Šádková  Martina         OK 99 Hradec Králové PHK9653 C     41.14  +     19.26
 13.Tauchmanová Karolína     SK Studenec          STH9651       41.40  +     19.52
 14.Doubková  Michaela       OK 99 Hradec Králové PHK9652 C     43.02  +     21.14
 15.Petrasová Zuzana         SOOB Spartak Rychnov SRK9653 C     51.09  +     29.21
 16.Kuřinová  Anna           OK 99 Hradec Králové PHK9552 C     54.40  +     32.52
    Šádková  Lucie           OK 99 Hradec Králové PHK9654 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12D        2.6km    0m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Košková  Eva             OK 99 Hradec Králové PHK8354 C     31.09  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D14C        3.3km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A     24.32  +      0.00
  2.Reslová Hana             SOOB Spartak Rychnov SRK9352 B     25.09  +      0.37
  3.Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 A     25.55  +      1.23
  4.Kochová Nikola           Sportcentrum Jičín   SJC9358 B     26.31  +      1.59
  5.Charvátová Lucka         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9352       28.46  +      4.14
  6.Palasová Pavlína         Sportcentrum Jičín   SJC9352 C     29.55  +      5.23
  7.Kulhavá Šárka            SOOB Spartak Rychnov SRK9356 C     31.51  +      7.19
  8.Netíková Martina         KOB Dobruška         DOB9351       40.44  +     16.12
  9.Kalenská Vendula         SK Studenec          STH9352       43.15  +     18.43
 10.Peremská Dana            SOOB Spartak Rychnov SRK9351 C     43.27  +     18.55
 11.Jarošová Kateřina        SOOB Spartak Rychnov SRK9357 C     44.25  +     19.53
 12.Sedloňová Aneta          TJ Start Náchod      SNA9451 B     45.27  +     20.55
 13.Staňková Lenka           OK Lokomotiva Pardub LPU9453 B     52.32  +     28.00
 14.Voženílková Nicola       TJ Slavia Hradec Krá SHK9451       70.06  +     45.34
 
Konečné výsledky kategorie: D14D        2.8km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Remešová Hana            KOB Dobruška         DOB9450       37.25  +      0.00
  2.Štěpánková Aneta         SOOB Spartak Rychnov SRK9355 C     40.30  +      3.05
  3.Truxová Veronika         SK Studenec          STH9354       42.35  +      5.10
  4.Koutná  Kateřina         OK 99 Hradec Králové PHK9351 C     46.18  +      8.53
  5.Sevránková Monika        Lokomotiva Trutnov   LTU9351       75.00  +     37.35
 
Konečné výsledky kategorie: D16C        4.0km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Mezníková Lucie          TJ Lokomotiva Beroun LBE9150 A     32.27  +      0.00
  2.Grundmannová Hana        Lokomotiva Trutnov   LTU9251 B     36.54  +      4.27
  3.Šponarová Lucie          OOB Sokol Žamberk    ZAM9151 B     39.09  +      6.42
  4.Kopecká Eliška           TJ Sokol Kunvald     KUN9251 B     40.16  +      7.49
  5.Šinclová Zdenka          SK Severka Šumperk   SSU9196 C     42.41  +     10.14
  6.Matušová Dominika        Sportcentrum Jičín   SJC9251 C     43.53  +     11.26
  7.Skálová Eliška           OK Lokomotiva Pardub LPU9159 C     44.49  +     12.22
  8.Bucharová Eliška         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9253 C     44.59  +     12.32
  9.Chládková Zuzana         OOB Sokol Žamberk    ZAM9153 B     45.36  +     13.09
 10.Procházková Olga         Sportcentrum Jičín   SJC9152 C     48.56  +     16.29
 11.Jebavá Lucie             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9254 C     49.17  +     16.50
 12.Hnyková Renata           TJ Start Náchod      SNA9151 C     50.50  +     18.23
 13.Kalibánová Pavlína       TJ Start Náchod      SNA9153 C     53.26  +     20.59
 14.Nováková Dominika        TJ Start Náchod      SNA9154 C     58.48  +     26.21
 15.Trejtnarová Zuzana       TJ Sokol Kunvald     KUN9151 C     61.05  +     28.38
 16.Marešová Kristýna        OK Lokomotiva Pardub LPU9155 C     68.40  +     36.13
 
Konečné výsledky kategorie: D16D        3.1km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Clebná Tereza            SK Týniště nad Orlic TYN9251 C     40.04  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D18C        4.4km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Petrželová Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU8951 A     28.47  +      0.00
  2.Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 A     32.25  +      3.38
  3.Hubačková Pavla          TJ Slovan Luhačovice LCE9052       38.47  +     10.00
  4.Šmajstrlová Hana         Baník - FIZA Ostrava AOV8954       42.12  +     13.25
  5.Weisbauerová Dagmar      OK Lokomotiva Pardub LPU8951 B     44.40  +     15.53
  6.Polzerová Lenka          Lokomotiva Trutnov   LTU9051 A     45.11  +     16.24
  7.Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953       48.09  +     19.22
  8.Viková Vendula           OK Jilemnice         JIL8951 C     49.51  +     21.04
  9.Šírová Natálie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9052       50.06  +     21.19
 10.Horká Marie              ZŠ Albrechtice nad O ALB9052 B     50.47  +     22.00
 11.Svobodová Jana           TJ Slavia Hradec Krá SHK9052 C     53.55  +     25.08
    Killarová Kateřina       Lokomotiva Trutnov   LTU9052   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21A        4.9km    0m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Dočkalová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E     32.05  +      0.00  R:    0b
  2.Marešová Michaela        OK Lokomotiva Pardub LPU8959 A     33.17  +      1.12  R:    0b
  3.Doležalová Vendula       OK 99 Hradec Králové PHK8752       33.22  +      1.17  R:    0b
  4.Labašová Katarína        KOB Dobruška         DOB8351       33.30  +      1.25  R:    0b
  5.Vlčovská Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7667 R     34.15  +      2.10  R:    0b
  6.Nováková  Kateřina       OK 99 Hradec Králové PHK8252 R     35.12  +      3.07  R:    0b
  7.Kutlvašrová Vladimíra    OOS TJ Spartak Vrchl VRL7752 C     35.17  +      3.12  R:    0b
  8.Melounková  Lucie        OK 99 Hradec Králové PHK8054 C     36.29  +      4.24  R:    0b
    Škodová Petra            OK Lokomotiva Pardub LPU8359 R DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        4.9km    0m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná Petra            OK 99 Hradec Králové PHK6651       32.01  +      0.00  R:    0b
  2.Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452       33.42  +      1.41  R:    0b
  3.Kuncová Jana             SOOB Spartak Rychnov SRK7553 E     34.01  +      2.00  R:    0b
  4.Kovářová Anna            TJ Loko Česká Třebov CET7552 C     37.01  +      5.00  R:    0b
  5.Dytrtová Dagmar          SOOB Spartak Rychnov SRK7952       37.33  +      5.32  R:    0b
  6.Hrobařová Lenka          OK Jilemnice         JIL7754 C     37.52  +      5.51  R:    0b
  7.Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C     38.15  +      6.14  R:    0b
  8.Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C     38.40  +      6.39  R:    0b
  9.Šponarová Lenka          OOB Sokol Žamberk    ZAM8451 C     39.07  +      7.06  R:    0b
 10.Krásná Václava           KOB Dobruška         DOB8181       39.15  +      7.14  R:    0b
 11.Koberová Lenka           OK Lokomotiva Pardub LPU6954 C     39.42  +      7.41  R:    0b
 12.Stulíková Barbora        TJ Slavia Hradec Krá SHK8552 C     39.50  +      7.49  R:    0b
 13.Stolinová Lenka          KOB Dobruška         DOB8158       40.32  +      8.31  R:    0b
 14.Samková  Renáta          OK 99 Hradec Králové PHK7456 C     40.36  +      8.35  R:    0b
 15.Weinerová Adéla          TJ Slavia Hradec Krá SHK8253 C     40.43  +      8.42  R:    0b
 16.Ďoubalíková  Veronika    OK 99 Hradec Králové PHK7351 C     40.52  +      8.51  R:    0b
 17.Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751       41.33  +      9.32  R:    0b
 18.Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C     42.13  +     10.12  R:    0b
 19.Mikulecká Nataša         SOOB Spartak Rychnov SRK4751 C     42.28  +     10.27  R:    0b
 20.Toužilová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8051 C     42.47  +     10.46  R:    0b
 21.Čivrná Karolína          OK Lokomotiva Pardub LPU7353 C     43.01  +     11.00  R:    0b
 22.Pilgrová Jana            TJ Loko Česká Třebov CET8251 C     43.02  +     11.01  R:    0b
 23.Kučerová Lada            TJ Lokomotiva Beroun LBE7450       43.39  +     11.38  R:    0b
 24.Végsöová Markéta         KOB Dobruška         DOB8850       44.24  +     12.23  R:    0b
 25.Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C     50.03  +     18.02  R:    0b
 26.Besedová Petra           SK Chrast            CHT7654 C     50.37  +     18.36  R:    0b
 27.Záveská Anna             TJ Loko Česká Třebov CET8851 C     53.11  +     21.10  R:    0b
 28.Jana Klíchová            USK Praha            VSP8152 C     55.12  +     23.11  R:    0b
    Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21D        4.0km    0m 11k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Justová Hana             OK 99 Hradec Králové PHK8556       32.42  +      0.00  R:    0b
  2.Baštová Martina          OK Lokomotiva Pardub LPU8453 C     35.17  +      2.35  R:    0b
  3.Zemánková Eva            SOOB Spartak Rychnov SRK7452 C     39.11  +      6.29  R:    0b
  4.Kašparová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU7854 C     43.33  +     10.51  R:    0b
  5.Kundratová Jana          TJ Jižní svahy Zlín  JZL7351 C     44.04  +     11.22  R:    0b
  6.Lušková Kateřina         TJ Slavia Hradec Krá SHK8251 C     45.09  +     12.27  R:    0b
  7.Hlaváčová Lucie          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C     46.34  +     13.52  R:    0b
  8.Beňová Jana              SK Týniště nad Orlic TYN8554 C     47.13  +     14.31  R:    0b
  9.Doležalová Marie         SK Týniště nad Orlic TYN8651 C     49.30  +     16.48  R:    0b
 10.Karlíková Renata         OOB Sokol Žamberk    ZAM7551 C     51.08  +     18.26  R:    0b
 11.Kvasničková Lucie        OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254       53.25  +     20.43  R:    0b
 12.Korbelová Petra          KOB Choceň           CHC7653 C     55.24  +     22.42  R:    0b
 13.Vlčková Martina          SK Týniště nad Orlic TYN8352 C     56.40  +     23.58  R:    0b
 14.Holišová Klára           AC Sparta Praha      SCP8350       68.57  +     36.15  R:    0b
 15.Šafářová Renata          ZŠ Albrechtice nad O ALB8651       70.19  +     37.37  R:    0b
 16.Šafářová Soňa            ZŠ Albrechtice nad O ALB8551       86.13  +     53.31  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35C        4.4km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křivdová Lenka           KOB Choceň           CHC7251 C     32.12  +      0.00
  2.Votočková Jaroslava      OK Jilemnice         JIL7255 C     36.02  +      3.50
  3.Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151 C     38.20  +      6.08
  4.Chmelařová Marie         TJ Slavia Hradec Krá SHK6352 C     38.25  +      6.13
  5.Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561       39.25  +      7.13
  6.Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C     39.36  +      7.24
  7.Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C     40.14  +      8.02
  8.Mádlová Iva              TJ Slavia Hradec Krá SHK6351 C     40.21  +      8.09
  9.Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C     40.31  +      8.19
 10.Mutinská Zdenka          SK Hlinsko           HVC6453 C     42.38  +     10.26
 11.Zemanová Jarmila         SOOB Spartak Rychnov SRK6651 C     46.37  +     14.25
 12.Panchártková  Jitka      OK 99 Hradec Králové PHK5951 C     47.53  +     15.41
 13.Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C     49.46  +     17.34
 14.Strachotová Eva          SK Severka Šumperk   SSU6099 C     54.59  +     22.47
 15.Kulhavá Jarmila          OOB Sokol Žamberk    ZAM6751 C     56.18  +     24.06
 16.Křenová Dagmar           SOOB Spartak Rychnov SRK6852 C     56.56  +     24.44
 17.Langrová Monika          TJ Slavia Hradec Krá SHK7251 C     58.09  +     25.57
 
Konečné výsledky kategorie: D35D        3.3km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bártová Eva              SOOB Spartak Rychnov SRK5551       29.21  +      0.00
  2.Nešťáková Jana           TJ Sokol Kunvald     KUN6851 C     33.43  +      4.22
  3.Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351 C     34.22  +      5.01
  4.Fundová Hana             TJ Slavia Hradec Krá SHK6752 C     35.19  +      5.58
  5.Kobližková Hana          OOB Sokol Žamberk    ZAM5851 C     35.32  +      6.11
  6.Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C     35.33  +      6.12
  7.Cabalková Ivana          OOB Sokol Žamberk    ZAM6351 C     36.17  +      6.56
  8.Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6551       37.28  +      8.07
  9.Kosová Leona             OK Lokomotiva Pardub LPU7153 C     38.52  +      9.31
 10.Svobodová Eva            TJ Slavia Hradec Krá SHK5853 C     39.13  +      9.52
 11.Lamichová  Iva           OK 99 Hradec Králové PHK6353 C     40.32  +     11.11
 12.Weisbauerová Blanka      OK Lokomotiva Pardub LPU6351 C     41.42  +     12.21
 13.KÁBRTOVÁ IVA             SK RECO Pěnčín       PEN6350 C     41.51  +     12.30
 14.Vlčková Pavla            SK Týniště nad Orlic TYN6351 C     42.18  +     12.57
 15.Divecká Růžena           TJ Slavia Hradec Krá SHK6753 C     42.37  +     13.16
 16.Semrádová Jitka          KOB Choceň           CHC6651 C     43.50  +     14.29
 17.Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352       44.35  +     15.14
 18.Egrtová Jitka            TJ Slavia Hradec Krá SHK6354 C     45.45  +     16.24
 19.Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C     47.00  +     17.39
 20.Doležalová Iva           SK Týniště nad Orlic TYN6451 C     47.43  +     18.22
 21.Peremská Dana            SOOB Spartak Rychnov SRK6351 C     49.32  +     20.11
 22.Hauptfleischová Jitka    SOOB Spartak Rychnov SRK6652 C     50.13  +     20.52
 23.Zákravská Hana           TJ Start Náchod      SNA6451 C     51.37  +     22.16
 24.Maňáková Silvice         OK 99 Hradec Králové PHK7151       61.28  +     32.07
 25.Valachová Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6654 C     61.35  +     32.14
 26.Fenclová Markéta         KOB Pardubice        PPU     C     62.20  +     32.59
 27.Maclová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU6653 C     65.36  +     36.15
 28.Justová Jana             OK 99 Hradec Králové PHK6153       83.10  +     53.49
    Marčíková Petra          SK Týniště nad Orlic TYN6651 C DISK              
 MS Suchanová Lenka          OOB Vamberk          VAM5851  MS   44.20  +     14.59
 
Konečné výsledky kategorie: D45C        3.8km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rybářová  Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK5551 C     30.55  +      0.00
  2.Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     31.20  +      0.25
  3.Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054 C     34.09  +      3.14
  4.Novotná Iva              TJ Slavia Hradec Krá SHK6151 C     34.29  +      3.34
  5.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C     36.53  +      5.58
  6.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C     36.55  +      6.00
  7.Hausvaterová Marcela     TJ Slavia Hradec Krá SHK6152 C     37.04  +      6.09
  8.Langrová Eva             TJ Start Náchod      SNA5351 C     38.00  +      7.05
  9.Jiranová  Alena          OK 99 Hradec Králové PHK5351 C     38.16  +      7.21
 10.Stulíková Zuzana         TJ Slavia Hradec Krá SHK5751 C     38.54  +      7.59
 11.Jiřištová Hana           OK Jilemnice         JIL6052 C     38.56  +      8.01
 12.Hermanová Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU6151 C     39.03  +      8.08
 13.Kavanová Jana            OK Jilemnice         JIL6199 C     39.42  +      8.47
 14.Hušková Eva              SK lyžování a OB Nov NPA5754 C     40.24  +      9.29
 15.Tichá Jiřina             KOB Dobruška         DOB6052       41.27  +     10.32
 16.Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C     42.10  +     11.15
 17.Doležalová Jarmila       OK 99 Hradec Králové PHK5761       42.57  +     12.02
 18.Šlechtová Marie          TJ Slavia Hradec Krá SHK5251 C     45.31  +     14.36
 19.Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C     46.18  +     15.23
 20.Šabatková Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C     48.16  +     17.21
 
Konečné výsledky kategorie: D45D        3.1km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nožičková Libuše         OK Lokomotiva Pardub LPU5751 C     34.11  +      0.00
  2.Dočkalová Jiřina         OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C     34.38  +      0.27
  3.Bienová Věra             Sportcentrum Jičín   SJC5752 C     35.28  +      1.17
  4.Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     36.38  +      2.27
  5.Kalousová Dana           OOB Sokol Žamberk    ZAM5951 C     36.52  +      2.41
  6.Zelenková  Lenka         OK 99 Hradec Králové PHK6152 C     37.11  +      3.00
  7.Šrollová Zdeňka          OK Lokomotiva Pardub LPU4951 C     40.39  +      6.28
  8.Košková  Lenka           OK 99 Hradec Králové PHK6159 C     42.57  +      8.46
  9.Štěrbová Lenka           OK Lokomotiva Pardub LPU5451 C     44.57  +     10.46
 10.Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C     45.33  +     11.22
 11.Balcarová  Eva           OK 99 Hradec Králové PHK5952 C     47.49  +     13.38
 12.Dusílková Marie          SOOB Spartak Rychnov SRK5752 C     49.37  +     15.26
 13.Mikysková Hana           TJ Start Náchod      SNA5651 C     50.07  +     15.56
 14.Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C     56.09  +     21.58
 15.Remešová Alena           KOB Dobruška         DOB6150       72.02  +     37.51
    Nováková Miloslava       OOB Sokol Žamberk    ZAM6051 D DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55C        2.8km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Martincová Helena        OOB Sokol Žamberk    ZAM5051 C     29.52  +      0.00
  2.Knoblochová Věra         OOS TJ Spartak Vrchl VRL4851 C     32.59  +      3.07
  3.Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751 C     35.18  +      5.26
  4.Lhotská Hana             OOB Sokol Žamberk    ZAM4651 C     36.53  +      7.01
  5.Malá Marie               OK Lokomotiva Pardub LPU4753 C     40.08  +     10.16
  6.Balášová Gertruda        ZŠ Albrechtice nad O ALB4551 C     44.32  +     14.40
 
Konečné výsledky kategorie: H10C        2.6km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mervart Marek            TJ Slavia Hradec Krá SHK9702       20.08  +      0.00
  2.Netuka Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK9701 C     20.53  +      0.45
  3.Novotný Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU9702 C     24.13  +      4.05
  4.Bořil Jan                SK Orientační sporty OSN9700 C     27.04  +      6.56
  5.Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 C     28.58  +      8.50
  6.Locker Tomáš             SOOB Spartak Rychnov SRK9802 C     31.05  +     10.57
  7.Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800 C     31.37  +     11.29
  8.Žák Jan                  OK Lokomotiva Pardub LPU9802 C     31.44  +     11.36
  9.Zeman Jan                SOOB Spartak Rychnov SRK9801 C     38.08  +     18.00
 10.Kanta Martin             OK Lokomotiva Pardub LPU9705 C     40.43  +     20.35
 11.Háp  Ondřej              OK 99 Hradec Králové PHK9702 C     43.10  +     23.02
 12.Semrád Ladislav          KOB Choceň           CHC9701 C     52.19  +     32.11
 
Konečné výsledky kategorie: H10N        2.4km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gebrt Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK9801       18.53  +      0.00
  2.Řehák Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC9701 C     20.52  +      1.59
  3.Fencl Jonáš              KOB Pardubice        PPU     C     25.28  +      6.35
  4.Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 C     25.53  +      7.00
  5.Killar Lukáš             Lokomotiva Trutnov   LTU9902       27.45  +      8.52
  6.Grundman Václav          KOB Choceň           CHC9902 C     28.14  +      9.21
  7.Fajfr Oldřich            SOOB Spartak Rychnov SRK9901 C     29.25  +     10.32
  8.Killar Dominik           Lokomotiva Trutnov   LTU9901       30.25  +     11.32
  9.Kalenský Aleš            SK Studenec          STH9801       31.55  +     13.02
 10.Chmelík Jakub            ZŠ Albrechtice nad O ALB9901       32.24  +     13.31
 11.Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 C     35.44  +     16.51
 12.Vavera Aleš              SOOB Spartak Rychnov SRK9903 C     35.54  +     17.01
 13.Samek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK0001       45.25  +     26.32
 14.Lenfeld Aleš             SOOB Spartak Rychnov SRK9902 C     50.16  +     31.23
 15.Jelínek Tomáš            KOB Choceň           CHC9903 C     56.00  +     37.07
    Kulhánek David           SK Studenec          STH9701   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12C        2.8km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500 B     25.59  +      0.00
  2.Kaplan Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9609 C     26.12  +      0.13
  3.Mlateček Jiří            TJ Slavia Hradec Krá SHK9501 B     26.31  +      0.32
  4.Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602       26.47  +      0.48
  5.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600 B     26.52  +      0.53
  6.Kopecký Miloš            TJ Sokol Kunvald     KUN9501 C     27.45  +      1.46
  7.Rykala Filip             OOB Vamberk          VAM9601 C     28.58  +      2.59
  8.Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 C     30.13  +      4.14
  9.Mašek Ondřej             SOOB Spartak Rychnov SRK9502 B     31.04  +      5.05
 10.Ptáček Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK9509 C     31.16  +      5.17
 11.Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 C     31.17  +      5.18
 12.Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B     31.30  +      5.31
 13.Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701 C     32.49  +      6.50
 14.Horáček  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK9602 C     33.56  +      7.57
 15.Kosek Jan                SOOB Spartak Rychnov SRK9507 C     40.31  +     14.32
 16.Růžička Karel            OK 99 Hradec Králové PHK9502 C     41.55  +     15.56
 17.Hrubeš Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9503 C     45.43  +     19.44
 18.Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 C     46.46  +     20.47
 19.Charvát Jan              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9601       46.55  +     20.56
 20.Zajíček Lukáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK9503 C     49.09  +     23.10
 21.Morkes Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9502       61.28  +     35.29
 
Konečné výsledky kategorie: H12D        2.8km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novák Vlastimil          KOB Choceň           CHC9601 C     34.02  +      0.00
  2.Píro Tomáš               OOB Vamberk          VAM9501       42.03  +      8.01
  3.Hruška Antonín           TJ Sokol Kunvald     KUN9502 C     46.03  +     12.01
  4.Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 C     47.57  +     13.55
  5.Lesák Jakub              OOB Sokol Žamberk    ZAM9603 D     83.32  +     49.30
  6.Preininger Kryštof       KOB Dobruška         DOB9601       85.24  +     51.22
    Dušek Martin             OOB Sokol Žamberk    ZAM9602 D DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14C        3.1km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Grundmann Jan            Lokomotiva Trutnov   LTU9401 B     19.21  +      0.00
  2.Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 B     19.46  +      0.25
  2.Kos Oldřich              OK Lokomotiva Pardub LPU9302 A     19.46  +      0.25
  4.Kos Tomáš                OK Lokomotiva Pardub LPU9303 A     19.56  +      0.35
  5.Maňák Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9302 C     20.20  +      0.59
  6.Minář Marek              SK Severka Šumperk   SSU9441 B     21.25  +      2.04
  7.Smutný Šimon             OOB Vamberk          VAM9301       21.51  +      2.30
  8.Slanař Matěj             OK Lokomotiva Pardub LPU9304 B     21.54  +      2.33
  9.Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401       22.01  +      2.40
 10.Provázek Jiří            TJ Slavia Hradec Krá SHK9302 B     23.19  +      3.58
 11.Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401 B     24.19  +      4.58
 12.Kubát Lukáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9301       24.28  +      5.07
 13.Záveský Filip            TJ Loko Česká Třebov CET9301 C     25.31  +      6.10
 14.Klouček Martin           SK Studenec          STH9301       25.58  +      6.37
 15.Chloupek Adam            Sportcentrum Jičín   SJC9301 B     26.16  +      6.55
 16.Světelský Jakub          SOOB Spartak Rychnov SRK9302 C     27.06  +      7.45
 17.Jiroušek Vít             SOOB Spartak Rychnov SRK9402 B     27.12  +      7.51
 18.Novotný Václav           OK Lokomotiva Pardub LPU9402 B     27.28  +      8.07
 19.Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B     27.57  +      8.36
 20.Lisý Áron                OK 99 Hradec Králové PHK9402 C     28.42  +      9.21
 21.Kamenický  Ondřej        OK 99 Hradec Králové PHK9401 B     30.57  +     11.36
 22.Zelinka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU9405 C     32.14  +     12.53
 23.Kučera Tomáš             SK Studenec          STH9402 B     32.56  +     13.35
 24.Kulhánek Michael         SK Studenec          STH9403       33.26  +     14.05
 25.Melichar Jan             KOB Dobruška         DOB9401       33.42  +     14.21
 26.Chlupáč Dominik          OK 99 Hradec Králové PHK9315 C     38.19  +     18.58
 
Konečné výsledky kategorie: H14D        2.8km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sháněl Jan               KOB Choceň           CHC9402 C     35.00  +      0.00
  2.Hauptfleisch Filip       SOOB Spartak Rychnov SRK9401 C     49.46  +     14.46
  3.Remeš Petr               KOB Dobruška         DOB9402       53.33  +     18.33
 
Konečné výsledky kategorie: H16C        4.6km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Petržela Jan             Lokomotiva Trutnov   LTU9201 A     26.37  +      0.00
  2.Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 A     27.11  +      0.34
  3.Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 C     29.03  +      2.26
  4.Vychodil Adam            TJ Slavia Hradec Krá SHK9105       31.30  +      4.53
  5.Janata Jakub             OK Jilemnice         JIL9207 A     31.32  +      4.55
  6.Seidl Jakub              OK Lokomotiva Pardub LPU9104 B     31.57  +      5.20
  7.Novotný Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU9201 B     31.58  +      5.21
  8.Navrátil Boris           Baník - FIZA Ostrava AOV9203       32.43  +      6.06
  9.Stach Jan                OK Jilemnice         JIL9103 C     32.52  +      6.15
 10.Kučera Michal            SK Studenec          STH9201 B     32.57  +      6.20
 11.Uvizl Marek	             SK Studenec          STH9202 B     33.21  +      6.44
 12.Tichý Ondřej             OK Lokomotiva Pardub LPU9120 B     33.25  +      6.48
 13.Fousek Jan               Baník - FIZA Ostrava AOV9101       33.39  +      7.02
 14.Vik Martin               OK Jilemnice         JIL9202 C     34.11  +      7.34
 15.Smitka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK9204 B     34.36  +      7.59
 16.Zajíček Radim            SOOB Spartak Rychnov SRK9110 B     34.50  +      8.13
 17.Jakeš Ondřej             SK Týniště nad Orlic TYN9103 C     38.18  +     11.41
 18.Charvát Jiří             OK Jilemnice         JIL9204 B     38.39  +     12.02
 19.Vondrák Jiří             Lokomotiva Trutnov   LTU9202       39.01  +     12.24
 20.Valach Ondřej            OK Lokomotiva Pardub LPU9205 B     41.07  +     14.30
 21.Macl Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU9102 C     42.46  +     16.09
 22.Vařeka Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9115 C     44.21  +     17.44
 22.Macmek Vojta             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9102       44.21  +     17.44
 24.Hladík František         SK Studenec          STH9203       44.28  +     17.51
 25.Zákravský Lukáš          TJ Start Náchod      SNA9201 C     46.54  +     20.17
 26.Suchomel Adam            TJ Sokol Kunvald     KUN9201 C     48.59  +     22.22
 
Konečné výsledky kategorie: H16D        3.8km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Weisbauer Vojtěch        OK Lokomotiva Pardub LPU9101 C     34.47  +      0.00
  2.Šulc Ondřej              TJ Slavia Hradec Krá SHK9209       38.32  +      3.45
  3.Zitka Lukáš              OK Lokomotiva Pardub LPU9202 C     38.54  +      4.07
  4.Novotný Štěpán           OOB Sokol Žamberk    ZAM9201 C     40.33  +      5.46
  5.Čmolík Petr              KOB Dobruška         DOB9200       48.06  +     13.19
  6.Waldek Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU9206 C     50.47  +     16.00
 
Konečné výsledky kategorie: H18C        5.3km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hovorka Lukáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9001 A     29.40  +      0.00
  2.Bořil Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU9119 A     30.50  +      1.10
  3.Nožka Radek              OK Lokomotiva Pardub LPU9005 A     31.06  +      1.26
  4.Slezák Zdeněk            TJ Slovan Luhačovice LCE8902       31.47  +      2.07
  5.Klouček Tomáš            OK Jilemnice         JIL9007 A     32.51  +      3.11
  6.Slezák Jiří              TJ Slovan Luhačovice LCE9001       33.16  +      3.36
  7.Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 A     33.58  +      4.18
  8.Daněk Jáchym             OOS TJ Spartak Vrchl VRL8901 B     34.20  +      4.40
  9.Kult Martin              Lokomotiva Trutnov   LTU9002       34.52  +      5.12
 10.Záveský Marek            TJ Loko Česká Třebov CET9001 C     45.49  +     16.09
 11.Bůžek Jan                SOOB Spartak Rychnov SRK8904       50.48  +     21.08
 12.Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 C     52.23  +     22.43
 
Konečné výsledky kategorie: H21A        6.5km    0m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zvěřina Petr             OK 99 Hradec Králové PHK8204       34.14  +      0.00  R:    0b
  2.Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243       34.56  +      0.42  R:    0b
  3.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C     38.44  +      4.30  R:    0b
  4.Piltaver Jaka            KPKS BETA Brno       BBM8500 C     38.59  +      4.45  R:    0b
  5.Kadeřávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C     39.14  +      5.00  R:    0b
  6.Dusílek Adam             SOOB Spartak Rychnov SRK8902 A     39.16  +      5.02  R:    0b
  7.Cahel Marek              TJ Slovan Luhačovice LCE8803       39.39  +      5.25  R:    0b
  8.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM6508 C     39.52  +      5.38  R:    0b
  9.Pašek František          SK Kotlářka Praha    DKP7600 C     43.08  +      8.54  R:    0b
 10.Černý Martin             OK Jilemnice         JIL8703 A     44.30  +     10.16  R:    0b
 11.Lebar Daniel             KPKS BETA Brno       BBM7400 C     45.06  +     10.52  R:    0b
 12.Zmrzlikar Jure           KPKS BETA Brno       BBM8900 C     45.40  +     11.26  R:    0b
 13.Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C     90.36  +     56.22  R:   -0b
    Šístek Daniel            AC Sparta Praha      SCP7507   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        6.3km    0m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C     36.21  +      0.00  R:    0b
  2.Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     36.26  +      0.05  R:    0b
  3.Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907       37.09  +      0.48  R:    0b
  4.Pýcha Lukáš              TJ Start Náchod      SNA8402 C     38.09  +      1.48  R:    0b
  5.Pešek Ondřej             KOB Choceň           CHC8502 C     38.54  +      2.33  R:    0b
  6.Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C     38.56  +      2.35  R:    0b
  7.Fencl Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU6901 C     39.47  +      3.26  R:    0b
  8.Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C     39.53  +      3.32  R:    0b
  9.Zlámal Petr              Sportcentrum Jičín   SJC7010 C     40.00  +      3.39  R:    0b
 10.Pilgr Luděk              TJ Loko Česká Třebov CET7601 C     40.25  +      4.04  R:    0b
 11.Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C     41.21  +      5.00  R:    0b
 12.Samek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7302 C     41.34  +      5.13  R:    0b
 13.Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304       41.41  +      5.20  R:    0b
 14.Pátek Michal             KOB Choceň           CHC8603 C     41.59  +      5.38  R:    0b
 15.Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     42.41  +      6.20  R:    0b
 16.Veselý  Ondřej           OK 99 Hradec Králové PHK8505 C     42.50  +      6.29  R:    0b
 17.Leštínský Tomáš          KOB Dobruška         DOB7801       42.51  +      6.30  R:    0b
 18.Kolek Petr               TJ Loko Česká Třebov CET7501 C     42.53  +      6.32  R:    0b
 19.Matej Lexa               SK Žabovřesky Brno   ZBM6601 C     42.58  +      6.37  R:    0b
 20.Toužil Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK7602 C     43.01  +      6.40  R:    0b
 21.Čáp Ondřej               KOB Dobruška         DOB7405       43.18  +      6.57  R:    0b
 22.Drhlík Petr              SOOB Spartak Rychnov SRK8301 C     43.47  +      7.26  R:    0b
 23.Šafránek Michal          OOS TJ Spartak Vrchl VRL8804 B     43.48  +      7.27  R:    0b
 24.Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C     43.55  +      7.34  R:    0b
 25.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002       44.15  +      7.54  R:    0b
 26.Fukátko Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU8105 C     44.27  +      8.06  R:    0b
 27.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     44.49  +      8.28  R:    0b
 28.Zajíc Josef              Baník - FIZA Ostrava AOV5601       44.52  +      8.31  R:    0b
 29.Kupka Jaroslav           ZŠ Albrechtice nad O ALB7801 C     44.55  +      8.34  R:    0b
 30.Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401       45.10  +      8.49  R:    0b
 31.Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C     45.37  +      9.16  R:    0b
 32.Komín David              SK Praga Praha       PGP7405 C     45.40  +      9.19  R:    0b
 33.Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C     46.19  +      9.58  R:    0b
 34.Kortus Jan               TJ Start Náchod      SNA8803 B     46.37  +     10.16  R:    0b
 35.Kutlvašr Ruda            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7601 C     46.50  +     10.29  R:    0b
 36.Korbel Michal            KOB Choceň           CHC7703 C     47.03  +     10.42  R:    0b
 37.Sedlák Radek             KOB Dobruška         DOB7500       47.08  +     10.47  R:    0b
 38.Šabatka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8106 C     47.30  +     11.09  R:    0b
 39.Nývlt Petr               TJ Start Náchod      SNA8004 C     47.47  +     11.26  R:    0b
 40.Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C     48.23  +     12.02  R:    0b
 41.Šlajs Tomáš              KOB Choceň           CHC8303 C     48.24  +     12.03  R:    0b
 42.Preininger Luděk         KOB Dobruška         DOB8001       49.58  +     13.37  R:    0b
 43.Prášil Jan               SK lyžování a OB Nov NPA5601 C     50.38  +     14.17  R:    0b
 44.Jedlička Lukáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK8100 C     55.07  +     18.46  R:    0b
 45.Kober Michal             OK Lokomotiva Pardub LPU6702 C     59.28  +     23.07  R:    0b
 46.Pašek Jiří               KOB Choceň           CHC7602 C     63.01  +     26.40  R:    0b
 47.Vojta Marek              TJ Slavia Hradec Krá SHK8804 C     66.08  +     29.47  R:    0b
 48.Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C     66.13  +     29.52  R:    0b
    Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C DISK              
    Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21D        4.7km    0m 11k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Daníček Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK7503 C     31.34  +      0.00  R:    0b
  2.Fridrich Petr            OK Lokomotiva Pardub LPU7303 C     32.03  +      0.29  R:    0b
  3.Kobližek Kamil           OOB Sokol Žamberk    ZAM8001 C     33.05  +      1.31  R:    0b
  4.Bříza Daniel             OOB Sokol Žamberk    ZAM7301 C     33.14  +      1.40  R:    0b
  5.Grundman Vojtěch         KOB Choceň           CHC8801 C     33.33  +      1.59  R:    0b
  6.Macháň Václav            SOOB Spartak Rychnov SRK9001 C     34.00  +      2.26  R:    0b
  7.Duch Zdeněk              OK Lokomotiva Pardub LPU8306 C     34.51  +      3.17  R:    0b
  8.Procházka Martin         Lokomotiva Trutnov   LTU8101 C     36.17  +      4.43  R:    0b
  9.Macháček Lubomír         KOB Choceň           CHC7501 C     36.25  +      4.51  R:    0b
 10.Hampl Petr               KOB Dobruška         DOB8300       36.50  +      5.16  R:    0b
 11.Sýkora Bohumil           KOB Choceň           CHC8601 C     37.53  +      6.19  R:    0b
 12.Pompach Martin           OK 99 Hradec Králové PHK7207 C     41.34  +     10.00  R:    0b
 13.Koutný  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK7108 C     42.52  +     11.18  R:    0b
 14.Vojtěch Libor            TJ Jiskra Hořice     HOR7303       47.46  +     16.12  R:    0b
 15.Frosch Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU7514 C     48.15  +     16.41  R:    0b
 16.Pešek Kamil              TJ Loko Česká Třebov CET8002 C     55.45  +     24.11  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35C        5.9km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101 C     37.42  +      0.00
  2.Kamenický  Jan           OK 99 Hradec Králové PHK6601 C     39.36  +      1.54
  3.Strachota Jaroslav       SK Severka Šumperk   SSU5600 C     39.50  +      2.08
  4.Cichý  David             OK 99 Hradec Králové PHK7001 C     39.53  +      2.11
  5.Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801 C     42.18  +      4.36
  6.Fencl Jiří               KOB Pardubice        PPU6301 C     43.13  +      5.31
  7.Mutinský Viktor          SK Hlinsko           HVC6503 C     44.13  +      6.31
  8.Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK6701 C     44.39  +      6.57
  9.Chmelař Pavel            TJ Slavia Hradec Krá SHK6402 C     45.22  +      7.40
 10.Slezák Libor             TJ Slovan Luhačovice LCE6207       46.04  +      8.22
 11.Teplý Jiří               TJ Slavia Hradec Krá SHK6401 C     47.49  +     10.07
 12.Křivda Ivan              KOB Choceň           CHC6701 C     48.09  +     10.27
 13.Růžička  Ivan            OK 99 Hradec Králové PHK6702 C     49.46  +     12.04
 14.Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C     50.27  +     12.45
 15.Zeman Jan                SOOB Spartak Rychnov SRK6501 C     50.39  +     12.57
 16.Petržela Pavel           Lokomotiva Trutnov   LTU6301 C     50.54  +     13.12
 17.Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C     51.26  +     13.44
 18.Chloupek Vít             Sportcentrum Jičín   SJC6510 C     51.41  +     13.59
 19.Adamovský Michal         TJ Slavia Hradec Krá SHK7203 C     51.56  +     14.14
 20.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C     54.13  +     16.31
 21.Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C     55.12  +     17.30
 22.Jakeš Josef              SK Týniště nad Orlic TYN6501 C     55.29  +     17.47
 23.Záveský Richard          TJ Loko Česká Třebov CET6301 C     56.15  +     18.33
 24.Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C     62.45  +     25.03
 25.Christoph Jaroslav       SOOB Spartak Rychnov SRK6402 C     65.01  +     27.19
 26.John Václav              KOB Choceň           CHC6702 C     83.39  +     45.57
 MS Doležal Josef            OOB Vamberk          VAM6101 CMS   41.28  +      3.46
 
Konečné výsledky kategorie: H35D        4.4km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vydra Ivan               SK RECO Pěnčín       PEN6600       30.07  +      0.00
  2.Šrámek Petr              SOOB Spartak Rychnov SRK6801 C     34.29  +      4.22
  3.Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501       37.28  +      7.21
  4.Imlauf Martin            TJ Start Náchod      SNA6301 C     37.55  +      7.48
  5.Handl Jindřich           SOOB Spartak Rychnov SRK6702 C     39.01  +      8.54
  6.Hanuš Karel              TJ Tatran Hostinné   HOS6701 C     40.29  +     10.22
  7.Funda Michal             TJ Slavia Hradec Krá SHK6403 C     40.38  +     10.31
  8.Cinkan Zdeněk            OK Lokomotiva Pardub LPU6201 C     40.44  +     10.37
  9.Svoboda Miloslav         TJ Slavia Hradec Krá SHK5901 C     41.53  +     11.46
 10.Locker Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK7001 C     42.22  +     12.15
 11.Justa Jaromír            OK 99 Hradec Králové PHK6101       43.37  +     13.30
 12.Čivrný Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU6306 C     44.43  +     14.36
 13.Rusz Roman               TJ Sokol Kunvald     KUN7201 C     44.52  +     14.45
 14.Grundmann Jan            Lokomotiva Trutnov   LTU6601 C     46.24  +     16.17
 15.Lux Zdeněk               TJ Sokol Kunvald     KUN6201 C     46.25  +     16.18
 16.Chlebný Jiří             SK Týniště nad Orlic TYN6901 C     50.16  +     20.09
 17.Hauptfleisch Roman       SOOB Spartak Rychnov SRK6603 C     51.44  +     21.37
 18.Krejčí Jaroslav          Lokomotiva Trutnov   LTU5801 C     52.18  +     22.11
 19.Plocek Luboš             SOOB Spartak Rychnov SRK6601 C     54.05  +     23.58
 20.Levý Tomáš               OOB Sokol Žamberk    ZAM6801 D     54.11  +     24.04
 21.Dudášek Karel            KOB Dobruška         DOB7001       62.01  +     31.54
 
Konečné výsledky kategorie: H45C        5.6km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kalibán Pavel            TJ Start Náchod      SNA5649 C     36.15  +      0.00
  2.Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C     36.18  +      0.03
  3.Nožička Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5405 C     36.49  +      0.34
  4.Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     39.07  +      2.52
  5.Čípa Jiří                TJ Loko Česká Třebov CET5002 C     39.52  +      3.37
  6.Novotný Pavel            TJ Slavia Hradec Krá SHK6104 C     40.23  +      4.08
  7.Kalous Jaroslav          OOB Sokol Žamberk    ZAM5501 C     40.58  +      4.43
  8.Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C     41.52  +      5.37
  9.Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206 C     42.13  +      5.58
 10.Balcar Pavel             SOOB Spartak Rychnov SRK5602 C     43.03  +      6.48
 11.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     43.08  +      6.53
 12.Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C     43.34  +      7.19
 13.Trejtnar Pavel           TJ Sokol Kunvald     KUN5801 C     43.41  +      7.26
 14.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     44.21  +      8.06
 15.Farář Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU5001 C     44.35  +      8.20
 16.Tichý Boris              KOB Dobruška         DOB5501       45.07  +      8.52
 17.Vítek Zdeněk             SOOB Spartak Rychnov SRK4701 C     46.09  +      9.54
 18.Vízek Luděk              TJ Slavia Hradec Krá SHK6001 C     46.24  +     10.09
 19.Horák Jiří               Lokomotiva Trutnov   LTU5802 C     47.30  +     11.15
 20.Rejmont Milan            Lokomotiva Trutnov   LTU4801 C     48.29  +     12.14
 21.Doležal Petr             SK Týniště nad Orlic TYN5401 C     49.07  +     12.52
 22.Daníček Josef            SOOB Spartak Rychnov SRK4901 C     49.50  +     13.35
 23.Procházka Jiří           Lokomotiva Trutnov   LTU4802 C     49.54  +     13.39
 24.Grundman Martin          KOB Choceň           CHC5801 C     50.02  +     13.47
 25.Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK5301 C     50.08  +     13.53
 26.Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C     50.13  +     13.58
 27.Junek Petr               SK Studenec          STH5501       52.39  +     16.24
 28.Fikejs Vladimír          OOB Sokol Žamberk    ZAM5702 C     54.17  +     18.02
 29.Černý Petr               ZŠ Albrechtice nad O ALB6001 C     54.24  +     18.09
 30.Divecký Josef            TJ Slavia Hradec Krá SHK6102 C     55.28  +     19.13
 31.Dočkal Zdeněk            SK Týniště nad Orlic TYN5601 C     56.26  +     20.11
 32.Beňo Miroslav            SK Týniště nad Orlic TYN5301 C     61.46  +     25.31
 33.Vlček Josef              SK Týniště nad Orlic TYN5602 C     62.32  +     26.17
 34.Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C     65.44  +     29.29
 35.Hostinský Jiří           OK Lokomotiva Pardub LPU5501 C     66.58  +     30.43
 36.Cupal Jan                KOB Dobruška         DOB5000       69.56  +     33.41
 
Konečné výsledky kategorie: H45D        4.3km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vykysalý  Miroslav       OK 99 Hradec Králové PHK5902 C     30.50  +      0.00
  2.Lulay Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU5502 C     34.51  +      4.01
  3.Souček  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5503 C     36.30  +      5.40
  4.Kulhavý Josef            OOB Sokol Žamberk    ZAM5701 C     37.27  +      6.37
  5.Palas Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC5604 C     38.41  +      7.51
  6.Řehák Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC6001 C     38.47  +      7.57
  7.Žaludek Jindřich         SKOB Zlín            TZL5410 C     38.50  +      8.00
  8.Paďour Josef             TJ Sokol Kunvald     KUN6001 C     39.22  +      8.32
  9.Langr Stanislav          TJ Start Náchod      SNA5403 C     39.44  +      8.54
 10.Malec Jaromír            SK Týniště nad Orlic TYN5604 C     41.01  +     10.11
 11.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     41.16  +     10.26
 12.Kološ Oldřich            OK Lokomotiva Pardub LPU6003 C     42.21  +     11.31
 13.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C     43.02  +     12.12
 14.Štěpánek Rudolf          SOOB Spartak Rychnov SRK5901 C     44.03  +     13.13
 15.Sůva Petr                OK Lokomotiva Pardub LPU5409 C     45.15  +     14.25
 16.Hnyk Petr                TJ Start Náchod      SNA5701 C     45.35  +     14.45
 17.VYDRA PAVEL              SK RECO Pěnčín       PEN6200 C     47.15  +     16.25
 18.Balcar  Aleš             OK 99 Hradec Králové PHK5703 C     47.42  +     16.52
 19.Andrš Milan              OOB Sokol Žamberk    ZAM5801 C     51.08  +     20.18
 20.Sedloň Josef             TJ Start Náchod      SNA5604 C     54.09  +     23.19
 21.Zákravský Zdeněk         TJ Start Náchod      SNA5702 C     55.35  +     24.45
 22.Valenta Miloslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5203 C     56.26  +     25.36
 23.Stulík Jiří              TJ Slavia Hradec Krá SHK5701 C     56.53  +     26.03
 24.Kuřina  Jiří             OK 99 Hradec Králové PHK6002 C     57.04  +     26.14
 25.Šabatka Petr             TJ Slavia Hradec Krá SHK5703 C     59.04  +     28.14
 26.Pátek Petr               SOOB Spartak Rychnov SRK6001 C     62.33  +     31.43
 
Konečné výsledky kategorie: H55C        4.9km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vondrouš  Jaroslav       OK 99 Hradec Králové PHK5201 C     35.51  +      0.00
  2.Mikan vladimir           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C     36.15  +      0.24
  3.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C     36.36  +      0.45
  4.Knobloch Jindřich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C     36.41  +      0.50
  5.Šroler Zdeněk            TJ Sokol Kunvald     KUN5201 C     38.29  +      2.38
  6.Stárek Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK5002 C     39.32  +      3.41
  7.Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C     39.57  +      4.06
  8.Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C     40.06  +      4.15
  9.Kalousek Pavel           KOB Choceň           CHC5201 C     40.21  +      4.30
 10.Havlík Ivan              KOB Choceň           CHC4602 C     42.13  +      6.22
 11.Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902       43.26  +      7.35
 12.Rybička Jan              TJ Loko Česká Třebov CET5001 C     46.15  +     10.24
 13.Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     46.42  +     10.51
 14.Vodička Jindřich         Sportcentrum Jičín   SJC4401 C     48.18  +     12.27
 
Konečné výsledky kategorie: H55D        3.8km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tobiška Václav           OOB Sokol Žamberk    ZAM4401 C     33.09  +      0.00
  2.Seidl Karel              SOOB Spartak Rychnov SRK4301 C     33.51  +      0.42
  3.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     35.20  +      2.11
  4.Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C     36.24  +      3.15
  5.Springer  Michal         OK 99 Hradec Králové PHK4601 C     37.59  +      4.50
  6.Kavulok Josef            TJ Jiskra Hořice     HOR5101       38.08  +      4.59
  7.Jakubec Jaroslav         TJ Sokol Kunvald     KUN4201 C     38.41  +      5.32
  8.Koudelka Karel           OK Lokomotiva Pardub LPU4001 C     38.47  +      5.38
  9.Mikulecký Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C     40.31  +      7.22
 10.Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK3901 C     41.13  +      8.04
 11.Málek Josef              OK Lokomotiva Pardub LPU3901 C     41.59  +      8.50
 12.Šponar Josef             OOB Sokol Žamberk    ZAM4701 C     43.11  +     10.02
 13.Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA4501 C     44.35  +     11.26
 14.Arnold Jindřich          TJ Jiskra Hořice     HOR4701       49.43  +     16.34
 15.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU4601 C     53.19  +     20.10
 16.Čepelka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU4701 C     54.33  +     21.24
 
Konečné výsledky kategorie: H65C        3.3km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rychlý  Rudolf           OK 99 Hradec Králové PHK4101 C     25.28  +      0.00
  2.Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C     30.52  +      5.24
  3.Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C     38.12  +     12.44
  4.Hlušička Bohuslav        ZŠ Albrechtice nad O ALB4101 C     53.30  +     28.02
  5.Štěpánek Rudolf          SOOB Spartak Rychnov SRK3401 C     62.16  +     36.48
  6.Hanuš Karel              TJ Tatran Hostinné   HOS2601 C     77.37  +     52.09
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.5km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vojtěch Remeš            KOB Dobruška         DOB           21.39  +      0.00
  2.Švagr Rostislav          SK Týniště nad Orlic TYN           25.24  +      3.45
  3.Žák Michal               OK Lokomotiva Pardub LPU0003 C     26.42  +      5.03
  4.Chmelík Jan              ZŠ Albrechtice nad O ALB           26.53  +      5.14
  5.Štěpánová Zuzana         TJ Sokol Kunvald     KUN9952       27.25  +      5.46
  6.Ďoubalíková  Marie       OK 99 Hradec Králové PHK0151 C     29.49  +      8.10
  7.Blecha Martin            ZŠ Albrechtice nad O ALB           30.08  +      8.29
  8.Langr Honzík             TJ Slavia Hradec Krá SHK0101 C     30.29  +      8.50
  9.Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC           31.25  +      9.46
 10.Chlebná Kamila           SK Týniště nad Orlic TYN9851       32.10  +     10.31
 11.Rusz Vratislav           TJ Sokol Kunvald     KUN9801       33.00  +     11.21
 12.Filipová Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK0050 C     33.33  +     11.54
 13.Lenfeldová Lucie         SOOB Spartak Rychnov SRK0251 C     36.00  +     14.21
 14.Chaloupková Kateřina     KOB Choceň           CHC0051 C     36.44  +     15.05
 15.Novák David              KOB Choceň           CHC9802 C     39.06  +     17.27
 16.Shánělová Štěpánka       KOB Choceň           CHC0152 C     39.41  +     18.02
 17.Gažiová Kristýna         TJ Loko Česká Třebov CET9751       44.52  +     23.13
 18.Grundman Viktor          KOB Choceň           CHC0301 C     45.28  +     23.49
 19.Černý Petr               ZŠ Albrechtice nad O ALB           51.45  +     30.06
 20.Jelínková Zuzana         KOB Choceň           CHC0151       55.14  +     33.35
 21.Besedová Katka           SK Chrast            CHT0351 C     62.53  +     41.14
 22.Semrádová Jana           KOB Choceň           CHC9951 C     70.14  +     48.35
 23.Locker Daniel            SOOB Spartak Rychnov SRK           71.44  +     50.05
 24.Brácha Filip             TJ Jiskra Hořice     HOR0401       74.30  +     52.51
    Paleček Ondřej           OOB Vamberk          VAM0101   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P1          2.6km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zajíc Josef              Baník - FIZA Ostrava AOV4501       33.56  +      0.00
  2.Plutová Elena            OOB Vamberk          VAM           45.05  +     11.09
  3.Mrozek Radovan           OOB Vamberk          VAM           50.31  +     16.35
  4.Chaloupka Stanislav      KOB Choceň           CHC           64.16  +     30.20