Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                           1.5.2007 21:53:45
                                                                                   4. kolo VČP, OM a veteraniáda na KT
===ČSOB-VAM=====================================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10C        2.3km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-54      3-42      4-73      5-100   
  1 Samková  Kateřina              18.07  3.55/1*   6.36/1*  10.00/1*  13.30/1*  17.27/1*  18.07/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  3.55/1*   2.41/1*   3.24/1*   3.30/2    3.57/1*   0.40/1* 
  2 Barešová Markéta               22.42  4.24/2    7.35/2   13.42/3   17.45/3   21.51/3   22.42/2  
    TJ Slavia Hradec Králové              4.24/2    3.11/3    6.07/8    4.03/7    4.06/2    0.51/4  
  3 Zemánková Tereza               22.45  5.58/4    8.55/3   13.28/2   17.14/2   21.35/2   22.45/3  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.58/4    2.57/2    4.33/2    3.46/3    4.21/5    1.10/8  
  4 Fenclová Tereza                24.46  7.04/6   10.49/6   16.07/6   19.33/5   23.52/4   24.46/4  
    OK Lokomotiva Pardubice               7.04/6    3.45/5    5.18/6    3.26/1*   4.19/4    0.54/5  
  5 Votočková Eliška               24.57  6.26/5    9.39/4   15.44/5   19.46/6   23.59/5   24.57/5  
    OK Jilemnice                          6.26/5    3.13/4    6.05/7    4.02/6    4.13/3    0.58/7  
  6 Lorencová Simona               25.19  5.16/3    9.42/5   14.46/4   18.47/4   24.29/6   25.19/6  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.16/3    4.26/8    5.04/4    4.01/5    5.42/7    0.50/3  
  7 Langrová Anna                  26.55  7.53/7   11.47/7   16.57/8   21.19/8   25.59/7   26.55/7  
    TJ Slavia Hradec Králové              7.53/7    3.54/6    5.10/5    4.22/8    4.40/6    0.56/6  
  8 Šemberová Kristýna             28.24  7.59/8   11.54/8   16.39/7   20.28/7   27.43/8   28.24/8  
    SK Studenec                           7.59/8    3.55/7    4.45/3    3.49/4    7.15/8    0.41/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10N        2.4km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-65      3-45      4-73      5-100   
  1 Sedláková Aneta                20.47  2.34/2    6.28/1*   8.49/1*  14.25/1*  20.02/1*  20.47/1* 
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             2.34/2    3.54/1*   2.21/1*   5.36/1*   5.37/9    0.45/1* 
  2 Kopecká Anna                   22.51  3.13/5    8.27/6   11.58/5   18.35/2   22.02/2   22.51/2  
    TJ Sokol Kunvald                      3.13/5    5.14/4    3.31/4    6.37/2    3.27/1*   0.49/8  
  3 Blechová Kristýna              24.18  2.20/1*   8.11/4   11.58/5   19.28/4   23.26/3   24.18/3  
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             2.20/1*   5.51/6    3.47/6    7.30/3    3.58/2    0.52/11 
  4 Hančová Petra                  24.35  3.14/6    7.31/2   11.17/2   19.19/3   23.48/4   24.35/4  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               3.14/6    4.17/2    3.46/5    8.02/4    4.29/5    0.47/3  
  5 Háková Kateřina                24.36  2.43/4    8.25/5   11.27/3   19.44/5   23.49/5   24.36/5  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.43/4    5.42/5    3.02/2    8.17/7    4.05/3    0.47/3  
  6 Nováková Lucie                 26.02  2.36/3    7.37/3   11.49/4   19.59/6   25.14/6   26.02/6  
    KOB Choceň                            2.36/3    5.01/3    4.12/8    8.10/6    5.15/7    0.48/6  
  7 Špačková Terezie               29.33  4.41/11  10.58/9   14.55/8   23.20/7   28.44/7   29.33/7  
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             4.41/11   6.17/7    3.57/7    8.25/9    5.24/8    0.49/8  
  8 Chaloupková Veronika           29.38  3.16/7   12.40/14  16.09/10  24.27/8   28.47/8   29.38/8  
    KOB Choceň                            3.16/7    9.24/14   3.29/3    8.18/8    4.20/4    0.51/10 
  9 Ulvrová Eliška                 30.22  4.43/12  11.43/10  16.37/11  24.40/9   29.34/9   30.22/9  
    SK Studenec                           4.43/12   7.00/10   4.54/11   8.03/5    4.54/6    0.48/6  
 10 Hápová Petra                   33.33  3.42/9   10.29/8   14.47/7   25.45/10  32.37/10  33.33/10 
    OK 99 Hradec Králové                  3.42/9    6.47/8    4.18/9   10.58/11   6.52/10   0.56/13 
 11 Zlámalová Nikola               34.44  3.28/8   10.17/7   15.20/9   26.20/11  33.57/11  34.44/11 
    Sportcentrum Jičín                    3.28/8    6.49/9    5.03/12  11.00/12   7.37/12   0.47/3  
 12 Jiroutová Jana                 35.12  5.02/13  12.26/13  16.44/12  27.32/12  34.26/12  35.12/12 
    SK Studenec                           5.02/13   7.24/12   4.18/9   10.48/10   6.54/11   0.46/2  
 13 Jezdinská Natálie              37.36  3.52/10  12.00/11  17.36/13  29.04/13  36.43/13  37.36/13 
    SK Studenec                           3.52/10   8.08/13   5.36/13  11.28/13   7.39/13   0.53/12 
 14 Pálová Tereza                  61.22  5.02/13  12.21/12  20.23/14  52.44/14  60.25/14  61.22/14 
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             5.02/13   7.19/11   8.02/14  32.21/14   7.41/14   0.57/14 
    Zákravská Adéla            DISK       3.11/     7.31/    10.22/    18.27/         /    22.58/   
    TJ Start Náchod                       3.11/     4.20/     2.51/     8.05/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12C        2.8km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-55      2-45      3-44      4-74      5-73      6-47      7-100   
  1 Kulhavá Eliška                 21.48  3.10/1*   8.18/1*  10.57/1*  15.18/1*  16.50/1*  18.43/1*  21.05/1*  21.48/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.10/1*   5.08/3    2.39/1*   4.21/1*   1.32/2    1.53/2    2.22/1*   0.43/3  
  2 Svobodová Lenka                23.48  5.05/5   10.19/4   12.58/2   17.20/2   18.51/2   20.42/2   23.06/2   23.48/2  
    Lokomotiva Trutnov                    5.05/5    5.14/5    2.39/1*   4.22/2    1.31/1*   1.51/1*   2.24/2    0.42/1* 
  3 Ďoubalíková  Anna              28.11  6.10/9   11.34/5   15.01/4   19.34/3   21.42/3   24.45/3   27.28/3   28.11/3  
    OK 99 Hradec Králové                  6.10/9    5.24/6    3.27/4    4.33/3    2.08/12   3.03/6    2.43/3    0.43/3  
  4 Novotná  Klára                 31.42  4.44/4    9.57/3   13.16/3   20.47/4   22.51/4   25.14/4   30.57/4   31.42/4  
    OK 99 Hradec Králové                  4.44/4    5.13/4    3.19/3    7.31/11   2.04/9    2.23/3    5.43/15   0.45/5  
  5 Ulčová Tereza                  31.57  4.24/2    9.31/2   17.39/6   23.53/6   25.42/6   28.11/5   31.05/5   31.57/5  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.24/2    5.07/2    8.08/15   6.14/9    1.49/3    2.29/5    2.54/6    0.52/13 
  6 Koutná  Hana                   32.19 10.56/16  15.28/10  18.56/8   23.39/5   25.40/5   28.47/6   31.34/6   32.19/6  
    OK 99 Hradec Králové                 10.56/16   4.32/1*   3.28/5    4.43/4    2.01/7    3.07/7    2.47/4    0.45/5  
  7 Šmejcová Anna                  34.25  5.24/6   12.20/7   16.28/5   24.47/7   26.43/7   30.50/7   33.43/7   34.25/7  
    Sportcentrum Jičín                    5.24/6    6.56/12   4.08/7    8.19/13   1.56/4    4.07/9    2.53/5    0.42/1* 
  8 Pacholíková Lucie              37.03  7.25/13  13.48/8   19.07/9   24.59/8   27.33/8   32.26/8   36.13/8   37.03/8  
    SK Studenec                           7.25/13   6.23/7    5.19/10   5.52/8    2.34/15   4.53/12   3.47/12   0.50/10 
  9 Kosková Kateřina               38.43  9.39/15  16.22/14  20.34/11  28.58/13  31.04/13  34.52/10  37.49/9   38.43/9  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      9.39/15   6.43/11   4.12/8    8.24/14   2.06/10   3.48/8    2.57/7    0.54/15 
 10 Staňková Petra                 39.13  7.15/12  13.55/9   21.18/12  26.21/9   28.32/9   35.01/11  38.19/10  39.13/10 
    OK Lokomotiva Pardubice               7.15/12   6.40/10   7.23/14   5.03/5    2.11/13   6.29/14   3.18/8    0.54/15 
 11 Machačová  Michaela            40.57  7.04/11  15.50/11  23.07/14  28.28/11  30.34/11  32.58/9   40.11/11  40.57/11 
    OK 99 Hradec Králové                  7.04/11   8.46/13   7.17/13   5.21/7    2.06/10   2.24/4    7.13/16   0.46/7  
 12 Šádková  Martina               41.14  6.27/10  16.15/13  20.32/10  30.43/14  32.40/14  37.02/13  40.24/12  41.14/12 
    OK 99 Hradec Králové                  6.27/10   9.48/14   4.17/9   10.11/15   1.57/6    4.22/11   3.22/10   0.50/10 
 13 Tauchmanová Karolína           41.40  9.21/14  15.58/12  22.08/13  28.37/12  30.55/12  36.59/12  40.48/13  41.40/13 
    SK Studenec                           9.21/14   6.37/9    6.10/11   6.29/10   2.18/14   6.04/13   3.49/13   0.52/13 
 14 Doubková  Michaela             43.02  5.32/7   19.37/15  23.13/15  28.16/10  30.12/10  38.56/14  42.16/14  43.02/14 
    OK 99 Hradec Králové                  5.32/7   14.05/15   3.36/6    5.03/5    1.56/4    8.44/15   3.20/9    0.46/7  
 15 Petrasová Zuzana               51.09  4.35/3   23.39/16  32.49/16  40.40/16  42.42/16  46.54/15  50.18/15  51.09/15 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.35/3   19.04/16   9.10/16   7.51/12   2.02/8    4.12/10   3.24/11   0.51/12 
 16 Kuřinová  Anna                 54.40  5.46/8   12.09/6   18.39/7   36.58/15  39.43/15  49.26/16  53.53/16  54.40/16 
    OK 99 Hradec Králové                  5.46/8    6.23/7    6.30/12  18.19/16   2.45/16   9.43/16   4.27/14   0.47/9  
    Šádková  Lucie             DISK       8.02/    22.33/    32.21/         /    47.48/    63.13/    66.34/    67.26/   
    OK 99 Hradec Králové                  8.02/    14.31/     9.48/         /         /    15.25/     3.21/     0.52/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12D        2.6km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-45      3-58      4-61      5-100   
  1 Košková  Eva                   31.09  5.50/1*   9.27/1*  19.18/1*  28.20/1*  30.17/1*  31.09/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  5.50/1*   3.37/1*   9.51/1*   9.02/1*   1.57/1*   0.52/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14C        3.3km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-45      3-41      4-56      5-60      6-59      7-62      8-48      9-100   
  1 Procházková Klára              24.32  2.17/1*   4.06/2    8.05/1*  10.33/1*  15.32/1*  17.57/1*  20.19/1*  22.06/1*  23.52/1*  24.32/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.17/1*   1.49/2    3.59/2    2.28/1*   4.59/3    2.25/3    2.22/2    1.47/3    1.46/8    0.40/1* 
  2 Reslová Hana                   25.09  2.17/1*   3.54/1*   9.30/4   12.05/3   16.15/2   19.04/3   21.26/2   23.00/2   24.28/2   25.09/2  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.17/1*   1.37/1*   5.36/7    2.35/4    4.10/1*   2.49/5    2.22/2    1.34/1*   1.28/1*   0.41/2  
  3 Knapová Lenka                  25.55  2.31/4    4.20/4    8.59/3   11.59/2   16.35/3   19.03/2   21.44/3   23.33/3   25.10/3   25.55/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.31/4    1.49/2    4.39/6    3.00/6    4.36/2    2.28/4    2.41/6    1.49/4    1.37/3    0.45/6  
  4 Kochová Nikola                 26.31  2.22/3    4.11/3   10.06/6   12.34/5   17.35/4   19.59/4   22.18/4   24.08/4   25.49/4   26.31/4  
    Sportcentrum Jičín                    2.22/3    1.49/2    5.55/9    2.28/1*   5.01/4    2.24/2    2.19/1*   1.50/5    1.41/5    0.42/5  
  5 Charvátová Lucka               28.46  2.55/5    5.12/5   12.07/9   14.38/8   19.41/6   21.56/5   24.32/5   26.16/5   28.01/5   28.46/5  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.55/5    2.17/8    6.55/11   2.31/3    5.03/5    2.15/1*   2.36/4    1.44/2    1.45/6    0.45/6  
  6 Palasová Pavlína               29.55  3.27/8    5.31/7    8.48/2   12.51/6   18.39/5   23.05/6   25.43/6   27.34/6   29.14/6   29.55/6  
    Sportcentrum Jičín                    3.27/8    2.04/5    3.17/1*   4.03/11   5.48/6    4.26/10   2.38/5    1.51/6    1.40/4    0.41/2  
  7 Kulhavá Šárka                  31.51  3.15/7    5.23/6    9.48/5   12.26/4   20.53/7   24.16/7   26.57/7   28.50/7   31.10/7   31.51/7  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.15/7    2.08/6    4.25/3    2.38/5    8.27/8    3.23/6    2.41/6    1.53/7    2.20/12   0.41/2  
  8 Netíková Martina               40.44  4.12/11   6.26/11  10.57/7   14.26/7   24.26/8   28.06/8   31.15/8   38.23/8   39.55/8   40.44/8  
    KOB Dobruška                          4.12/11   2.14/7    4.31/5    3.29/8   10.00/12   3.40/7    3.09/10   7.08/12   1.32/2    0.49/11 
  9 Kalenská Vendula               43.15  4.18/12   6.48/12  11.13/8   16.31/9   25.28/9   30.14/9   33.24/9   40.37/9   42.25/9   43.15/9  
    SK Studenec                           4.18/12   2.30/10   4.25/3    5.18/13   8.57/9    4.46/13   3.10/11   7.13/13   1.48/9    0.50/13 
 10 Peremská Dana                  43.27  3.08/6    5.41/8   13.51/11  17.06/11  26.31/10  31.02/10  35.01/11  40.54/10  42.39/10  43.27/10 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.08/6    2.33/11   8.10/12   3.15/7    9.25/11   4.31/12   3.59/14   5.53/9    1.45/6    0.48/10 
 11 Jarošová Kateřina              44.25  4.31/13   7.15/13  13.04/10  16.54/10  27.38/11  32.01/11  34.54/10  41.25/11  43.34/11  44.25/11 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.31/13   2.44/13   5.49/8    3.50/9   10.44/13   4.23/9    2.53/9    6.31/11   2.09/11   0.51/14 
 12 Sedloňová Aneta                45.27  3.36/9    6.14/10  15.41/12  19.36/12  28.36/12  33.05/12  36.52/12  42.48/12  44.41/12  45.27/12 
    TJ Start Náchod                       3.36/9    2.38/12   9.27/13   3.55/10   9.00/10   4.29/11   3.47/12   5.56/10   1.53/10   0.46/9  
 13 Staňková Lenka                 52.32  3.51/10   6.11/9   22.32/13  27.02/13  34.54/13  38.58/13  41.48/13  49.16/13  51.47/13  52.32/13 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.51/10   2.20/9   16.21/14   4.30/12   7.52/7    4.04/8    2.50/8    7.28/14   2.31/13   0.45/6  
 14 Voženílková Nicola             70.06 13.15/14  16.39/14  22.57/14  28.50/14  47.34/14  58.02/14  61.51/14  64.52/14  69.17/14  70.06/14 
    TJ Slavia Hradec Králové             13.15/14   3.24/14   6.18/10   5.53/14  18.44/14  10.28/14   3.49/13   3.01/8    4.25/14   0.49/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14D        2.8km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-55      3-54      4-60      5-58      6-51      7-61      8-100   
  1 Remešová Hana                  37.25  6.38/5   10.37/3   18.21/4   25.10/3   27.28/3   33.05/1*  35.01/1*  36.38/1*  37.25/1* 
    KOB Dobruška                          6.38/5    3.59/3    7.44/4    6.49/1*   2.18/1*   5.37/1*   1.56/1*   1.37/2    0.47/3  
  2 Štěpánková Aneta               40.30  5.26/4    9.03/2   12.07/2   23.04/2   26.59/2   33.56/2   36.41/2   39.46/2   40.30/2  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.26/4    3.37/1*   3.04/3   10.57/3    3.55/3    6.57/3    2.45/5    3.05/4    0.44/1* 
  3 Truxová Veronika               42.35  4.57/2    8.44/1*  11.02/1*  29.29/4   32.10/4   37.56/4   40.12/4   41.47/3   42.35/3  
    SK Studenec                           4.57/2    3.47/2    2.18/2   18.27/4    2.41/2    5.46/2    2.16/2    1.35/1*   0.48/4  
  4 Koutná  Kateřina               46.18  4.27/1*  11.12/4   12.53/3   22.34/1*  26.41/1*  37.24/3   39.58/3   44.38/4   46.18/4  
    OK 99 Hradec Králové                  4.27/1*   6.45/4    1.41/1*   9.41/2    4.07/4   10.43/4    2.34/4    4.40/5    1.40/5  
  5 Sevránková Monika              75.00  5.14/3   12.03/5   21.52/5   47.15/5   53.05/5   68.41/5   71.14/5   74.15/5   75.00/5  
    Lokomotiva Trutnov                    5.14/3    6.49/5    9.49/5   25.23/5    5.50/5   15.36/5    2.33/3    3.01/3    0.45/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16C        4.0km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-45      3-44      4-70      5-40      6-41      7-74      8-59      9-62     10-48     11-100   
  1 Mezníková Lucie                32.27  2.15/2    5.25/3    8.23/1*  10.27/1*  12.12/1*  14.44/1*  20.39/1*  24.57/1*  27.31/1*  29.35/1*  31.33/1*  32.27/1* 
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.15/2    3.10/6    2.58/1*   2.04/2    1.45/4    2.32/1*   5.55/3    4.18/2    2.34/1*   2.04/3    1.58/6    0.54/15 
  2 Grundmannová Hana              36.54  2.13/1*   5.06/1*   8.27/2   10.48/2   12.22/2   15.04/2   20.57/2   25.02/2   27.51/2   34.25/2   36.10/2   36.54/2  
    Lokomotiva Trutnov                    2.13/1*   2.53/1*   3.21/4    2.21/3    1.34/2    2.42/3    5.53/2    4.05/1*   2.49/4    6.34/16   1.45/2    0.44/7  
  3 Šponarová Lucie                39.09  2.26/4    5.40/5    8.40/3   11.06/3   13.55/4   16.59/3   23.21/3   31.21/4   34.18/3   36.32/3   38.20/3   39.09/3  
    OOB Sokol Žamberk                     2.26/4    3.14/7    3.00/2    2.26/4    2.49/10   3.04/8    6.22/4    8.00/9    2.57/5    2.14/4    1.48/3    0.49/12 
  4 Kopecká Eliška                 40.16  2.54/8    5.57/6    9.33/5   13.38/7   15.34/6   18.39/5   26.00/4   30.59/3   35.17/4   37.41/4   39.33/4   40.16/4  
    TJ Sokol Kunvald                      2.54/8    3.03/4    3.36/7    4.05/12   1.56/5    3.05/9    7.21/6    4.59/3    4.18/15   2.24/6    1.52/5    0.43/4  
  5 Šinclová Zdenka                42.41  5.34/15   8.39/14  12.49/11  15.36/10  18.10/10  21.05/9   28.35/7   34.56/6   37.37/6   39.52/5   41.59/5   42.41/5  
    SK Severka Šumperk                    5.34/15   3.05/5    4.10/12   2.47/6    2.34/9    2.55/5    7.30/8    6.21/6    2.41/3    2.15/5    2.07/8    0.42/3  
  6 Matušová Dominika              43.53  2.44/6    6.29/8   10.07/7   13.07/6   16.02/7   20.09/8   28.38/9   35.17/7   38.34/7   40.59/6   43.07/6   43.53/6  
    Sportcentrum Jičín                    2.44/6    3.45/11   3.38/9    3.00/7    2.55/11   4.07/11   8.29/9    6.39/7    3.17/7    2.25/8    2.08/9    0.46/8  
  7 Skálová Eliška                 44.49  2.50/7    6.18/7    9.53/6   12.32/5   14.41/5   19.46/7   26.28/5   32.16/5   35.45/5   42.02/8   44.01/7   44.49/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.50/7    3.28/9    3.35/5    2.39/5    2.09/7    5.05/16   6.42/5    5.48/5    3.29/8    6.17/15   1.59/7    0.48/11 
  8 Bucharová Eliška               44.59  5.42/16   9.37/15  12.54/12  15.57/12  18.05/9   21.11/10  28.35/7   35.39/8   39.16/8   41.47/7   44.03/8   44.59/8  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               5.42/16   3.55/12   3.17/3    3.03/8    2.08/6    3.06/10   7.24/7    7.04/8    3.37/9    2.31/9    2.16/13   0.56/16 
  9 Chládková Zuzana               45.36  2.16/3    5.10/2    9.02/4   12.07/4   13.51/3   18.34/4   33.00/12  38.10/9   41.08/9   42.58/9   44.49/9   45.36/9  
    OOB Sokol Žamberk                     2.16/3    2.54/2    3.52/10   3.05/9    1.44/3    4.43/15  14.26/16   5.10/4    2.58/6    1.50/2    1.51/4    0.47/9  
 10 Procházková Olga               48.56  3.03/10   6.47/10  10.23/9   13.43/8   16.07/8   18.42/6   28.58/10  39.52/10  43.31/10  45.55/10  48.05/10  48.56/10 
    Sportcentrum Jičín                    3.03/10   3.44/10   3.36/7    3.20/10   2.24/8    2.35/2   10.16/12  10.54/14   3.39/10   2.24/6    2.10/10   0.51/13 
 11 Jebavá Lucie                   49.17  2.28/5    5.27/4   16.09/16  18.11/13  19.42/11  22.30/11  28.17/6   42.36/12  45.13/12  46.57/11  48.34/11  49.17/11 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.28/5    2.59/3   10.42/16   2.02/1*   1.31/1*   2.48/4    5.47/1*  14.19/16   2.37/2    1.44/1*   1.37/1*   0.43/4  
 12 Hnyková Renata                 50.50  2.57/9    7.36/11  11.39/10  15.38/11  20.45/13  23.44/12  32.28/11  41.04/11  44.58/11  47.57/12  50.09/12  50.50/12 
    TJ Start Náchod                       2.57/9    4.39/14   4.03/11   3.59/11   5.07/15   2.59/6    8.44/11   8.36/11   3.54/12   2.59/11   2.12/12   0.41/2  
 13 Kalibánová Pavlína             53.26  3.18/11   6.39/9   10.14/8   14.58/9   19.55/12  24.07/13  34.45/13  43.41/13  47.24/13  50.12/13  52.43/13  53.26/13 
    TJ Start Náchod                       3.18/11   3.21/8    3.35/5    4.44/14   4.57/13   4.12/14  10.38/13   8.56/13   3.43/11   2.48/10   2.31/14   0.43/4  
 14 Nováková Dominika              58.48  4.09/13   8.38/13  15.20/14  23.36/16  28.47/16  31.48/16  40.25/16  49.05/15  52.59/15  55.58/14  58.08/14  58.48/14 
    TJ Start Náchod                       4.09/13   4.29/13   6.42/14   8.16/16   5.11/16   3.01/7    8.37/10   8.40/12   3.54/12   2.59/11   2.10/10   0.40/1* 
 15 Trejtnarová Zuzana             61.05  3.20/12   8.27/12  16.05/15  21.11/15  24.36/15  28.46/15  39.41/14  48.16/14  52.24/14  57.28/15  60.12/15  61.05/15 
    TJ Sokol Kunvald                      3.20/12   5.07/15   7.38/15   5.06/15   3.25/12   4.10/13  10.55/14   8.35/10   4.08/14   5.04/13   2.44/15   0.53/14 
 16 Marešová Kristýna              68.40  4.52/14  10.05/16  14.50/13  19.01/14  24.06/14  28.13/14  40.08/15  51.30/16  57.57/16  63.12/16  67.53/16  68.40/16 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.52/14   5.13/16   4.45/13   4.11/13   5.05/14   4.07/11  11.55/15  11.22/15   6.27/16   5.15/14   4.41/16   0.47/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16D        3.1km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-45      3-44      4-60      5-58      6-53      7-62      8-61      9-100   
  1 Clebná Tereza                  40.04  4.48/1*   7.57/1*  15.04/1*  24.42/1*  28.05/1*  32.18/1*  35.08/1*  36.54/1*  39.14/1*  40.04/1* 
    SK Týniště nad Orlicí                 4.48/1*   3.09/1*   7.07/1*   9.38/1*   3.23/1*   4.13/1*   2.50/1*   1.46/1*   2.20/1*   0.50/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18C        4.4km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-45      3-41      4-40      5-71      6-63      7-39      8-52      9-53     10-46     11-50     12-49     13-100   
  1 Petrželová Tereza              28.47  1.48/1*   3.59/1*   6.36/1*   8.19/1*  10.53/1*  12.40/1*  15.26/1*  18.16/1*  20.31/1*  22.05/1*  24.32/1*  27.19/1*  28.08/1*  28.47/1* 
    Lokomotiva Trutnov                    1.48/1*   2.11/1*   2.37/1*   1.43/1*   2.34/1*   1.47/1*   2.46/2    2.50/2    2.15/1*   1.34/2    2.27/5    2.47/2    0.49/1*   0.39/1* 
  2 Knapová Jana                   32.25  1.48/1*   4.14/2    7.08/2   10.29/2   14.26/2   16.35/2   19.08/2   22.01/2   24.23/2   25.51/2   28.02/2   30.45/2   31.42/2   32.25/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.48/1*   2.26/2    2.54/2    3.21/7    3.57/6    2.09/4    2.33/1*   2.53/3    2.22/3    1.28/1*   2.11/1*   2.43/1*   0.57/3    0.43/2  
  3 Hubačková Pavla                38.47  2.23/7    5.38/6    9.37/5   12.17/4   16.33/4   18.39/4   21.51/3   25.21/3   28.03/3   30.14/3   32.41/3   36.35/3   37.52/3   38.47/3  
    TJ Slovan Luhačovice                  2.23/7    3.15/6    3.59/4    2.40/4    4.16/7    2.06/3    3.12/3    3.30/4    2.42/6    2.11/8    2.27/5    3.54/6    1.17/7    0.55/8  
  4 Šmajstrlová Hana               42.12  2.09/5    5.36/5    9.30/4   13.12/5   16.19/3   18.34/3   23.03/4   28.07/5   31.25/5   33.34/5   35.48/4   40.03/4   41.23/4   42.12/4  
    Baník - FIZA Ostrava                  2.09/5    3.27/8    3.54/3    3.42/8    3.07/3    2.15/5    4.29/7    5.04/9    3.18/9    2.09/7    2.14/2    4.15/8    1.20/10   0.49/5  
  5 Weisbauerová Dagmar            44.40  2.58/10   6.19/9   10.59/8   15.08/10  18.48/8   21.26/8   25.59/7   30.16/7   33.46/8   35.51/8   38.09/5   42.35/5   43.45/5   44.40/5  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.58/10   3.21/7    4.40/8    4.09/9    3.40/4    2.38/7    4.33/8    4.17/7    3.30/10   2.05/5    2.18/4    4.26/9    1.10/6    0.55/8  
  6 Polzerová Lenka                45.11  1.59/3    4.40/3   12.35/11  14.42/8   17.38/6   19.40/5   23.55/5   26.41/4   29.05/4   30.48/4   40.30/6   43.32/6   44.22/6   45.11/6  
    Lokomotiva Trutnov                    1.59/3    2.41/3    7.55/11   2.07/2    2.56/2    2.02/2    4.15/5    2.46/1*   2.24/4    1.43/3    9.42/11   3.02/3    0.50/2    0.49/5  
  7 Peterová Alena                 48.09  2.30/8    6.33/10  11.03/9   13.38/6   18.14/7   20.33/7   24.55/6   28.50/6   32.07/6   34.14/6   41.02/7   45.55/7   47.14/7   48.09/7  
    KOB Dobruška                          2.30/8    4.03/10   4.30/6    2.35/3    4.36/8    2.19/6    4.22/6    3.55/5    3.17/8    2.07/6    6.48/9    4.53/10   1.19/8    0.55/8  
  8 Viková Vendula                 49.51  2.08/4    5.12/4    9.14/3   12.13/3   17.32/5   20.25/6   26.12/8   30.57/8   33.18/7   35.01/7   44.34/9   48.08/9   49.08/8   49.51/8  
    OK Jilemnice                          2.08/4    3.04/4    4.02/5    2.59/5    5.19/9    2.53/10   5.47/10   4.45/8    2.21/2    1.43/3    9.33/10   3.34/4    1.00/4    0.43/2  
  9 Šírová Natálie                 50.06  2.57/9    6.08/8   10.41/6   13.54/7   22.38/11  25.43/11  29.57/9   35.04/9   37.43/9   39.55/9   44.19/8   48.06/8   49.15/9   50.06/9  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.57/9    3.11/5    4.33/7    3.13/6    8.44/11   3.05/11   4.14/4    5.07/10   2.39/5    2.12/9    4.24/8    3.47/5    1.09/5    0.51/7  
 10 Horká Marie                    50.47  2.20/6    6.03/7   10.44/7   14.57/9   22.37/10  25.15/10  30.00/10  35.16/11  38.30/10  40.59/10  44.44/10  48.44/10  50.03/10  50.47/10 
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             2.20/6    3.43/9    4.41/9    4.13/10   7.40/10   2.38/7    4.45/9    5.16/11   3.14/7    2.29/11   3.45/7    4.00/7    1.19/8    0.44/4  
 11 Svobodová Jana                 53.55  3.00/11   7.31/11  12.15/10  16.45/11  20.35/9   23.18/9   30.53/11  35.07/10  40.21/11  42.41/11  44.56/11  51.12/11  52.57/11  53.55/11 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.00/11   4.31/11   4.44/10   4.30/11   3.50/5    2.43/9    7.35/11   4.14/6    5.14/11   2.20/10   2.15/3    6.16/11   1.45/11   0.58/11 
    Killarová Kateřina         DISK      19.31/    23.15/    28.58/    33.39/         /         /         /         /         /         /         /         /    69.39/    70.20/   
    Lokomotiva Trutnov                   19.31/     3.44/     5.43/     4.41/         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.41/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21A        4.9km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-34      4-35      5-55      6-54      7-45      8-41      9-40     10-70     11-39     12-47     13-61     14-49     15-100   
  1 Dočkalová Martina              32.05  1.29/3    2.52/1*   4.46/1*   6.52/1*   8.28/1*   9.51/1*  12.15/1*  15.16/1*  17.26/1*  18.45/1*  22.54/1*  26.58/1*  29.03/1*  30.31/1*  31.19/1*  32.05/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.29/3    1.23/1*   1.54/1*   2.06/3    1.36/7    1.23/1*   2.24/2    3.01/3    2.10/4    1.19/4    4.09/6    4.04/1*   2.05/2    1.28/6    0.48/4    0.46/5  
  2 Marešová Michaela              33.17  1.37/6    3.16/5    5.32/6    7.51/6    9.14/4   10.43/5   13.03/3   17.01/6   18.54/3   20.10/3   23.37/2   27.54/2   30.15/2   31.36/2   32.31/2   33.17/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.37/6    1.39/6    2.16/8    2.19/6    1.23/1*   1.29/6    2.20/1*   3.58/6    1.53/2    1.16/2    3.27/1*   4.17/2    2.21/6    1.21/1*   0.55/6    0.46/5  
  3 Doležalová Vendula             33.22  1.29/3    3.47/8    5.51/8    8.03/8    9.26/7   10.50/6   13.15/5   16.06/2   18.53/2   20.08/2   23.38/3   28.17/3   30.32/3   31.53/3   32.41/3   33.22/3  
    OK 99 Hradec Králové                  1.29/3    2.18/8    2.04/2    2.12/4    1.23/1*   1.24/3    2.25/3    2.51/1*   2.47/8    1.15/1*   3.30/2    4.39/6    2.15/5    1.21/1*   0.48/4    0.41/1* 
  4 Labašová Katarína              33.30  1.27/1*   3.09/4    5.23/4    7.26/2    8.52/2   10.15/2   12.42/2   17.22/7   19.16/7   20.39/7   24.15/4   28.39/4   30.41/4   32.02/4   32.47/4   33.30/4  
    KOB Dobruška                          1.27/1*   1.42/7    2.14/6    2.03/1*   1.26/3    1.23/1*   2.27/4    4.40/8    1.54/3    1.23/7    3.36/3    4.24/3    2.02/1*   1.21/1*   0.45/2    0.43/3  
  5 Vlčovská Marta                 34.15  1.57/8    3.21/6    5.29/5    7.33/4    9.15/5   10.39/4   13.06/4   16.48/5   19.04/6   20.22/6   24.25/5   29.14/5   31.24/5   32.51/5   33.34/5   34.15/5  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.57/8    1.24/2    2.08/5    2.04/2    1.42/8    1.24/3    2.27/4    3.42/5    2.16/6    1.18/3    4.03/5    4.49/7    2.10/3    1.27/4    0.43/1*   0.41/1* 
  6 Nováková  Kateřina             35.12  1.33/5    3.07/3    5.12/3    7.49/5    9.22/6   10.54/7   13.28/6   16.22/3   18.54/3   20.17/4   24.41/6   29.39/8   31.51/6   33.24/6   34.23/6   35.12/6  
    OK 99 Hradec Králové                  1.33/5    1.34/4    2.05/4    2.37/8    1.33/5    1.32/8    2.34/6    2.54/2    2.32/7    1.23/7    4.24/7    4.58/8    2.12/4    1.33/7    0.59/8    0.49/7  
  7 Kutlvašrová Vladimíra          35.17  1.56/7    3.31/7    5.45/7    8.01/7    9.28/8   10.54/7   13.30/7   16.46/4   18.56/5   20.17/4   24.48/7   29.14/5   32.18/7   33.45/7   34.32/7   35.17/7  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.56/7    1.35/5    2.14/6    2.16/5    1.27/4    1.26/5    2.36/7    3.16/4    2.10/4    1.21/6    4.31/8    4.26/4    3.04/8    1.27/4    0.47/3    0.45/4  
  8 Melounková  Lucie              36.29  1.28/2    2.57/2    5.01/2    7.31/3    9.06/3   10.37/3   13.40/8   17.51/8   19.40/8   21.00/8   25.02/8   29.32/7   32.21/8   34.43/8   35.40/8   36.29/8  
    OK 99 Hradec Králové                  1.28/2    1.29/3    2.04/2    2.30/7    1.35/6    1.31/7    3.03/8    4.11/7    1.49/1*   1.20/5    4.02/4    4.30/5    2.49/7    2.22/8    0.57/7    0.49/7  
    Škodová Petra              DISK      36.47/         /         /         /         /    45.20/    52.07/         /         /         /         /    67.47/         /         /         /    75.36/   
    OK Lokomotiva Pardubice              36.47/         /         /         /         /         /     6.47/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21C        4.9km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-34      4-35      5-55      6-54      7-45      8-41      9-40     10-70     11-39     12-47     13-61     14-49     15-100   
  1 Novotná Petra                  32.01  1.33/2    3.03/1*   5.13/1*   7.30/1*   9.01/1*  10.28/1*  12.55/1*  15.34/1*  17.20/1*  18.42/1*  22.17/1*  26.54/1*  28.58/1*  30.25/1*  31.17/1*  32.01/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  1.33/2    1.30/3    2.10/1*   2.17/2    1.31/3    1.27/1*   2.27/2    2.39/1*   1.46/1*   1.22/2    3.35/1*   4.37/4    2.04/2    1.27/5    0.52/3    0.44/4  
  2 Randáková Helena               33.42  1.42/9    3.11/3    5.25/3    7.35/2    9.07/2   10.34/2   13.02/2   15.47/2   18.01/2   19.19/2   24.29/3   29.00/3   30.56/3   32.13/2   32.59/2   33.42/2  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.42/9    1.29/1*   2.14/2    2.10/1*   1.32/4    1.27/1*   2.28/3    2.45/2    2.14/11   1.18/1*   5.10/21   4.31/2    1.56/1*   1.17/1*   0.46/1*   0.43/2  
  3 Kuncová Jana                   34.01  1.41/6    3.12/4    5.31/5    8.00/5    9.35/5   11.06/5   13.43/5   16.32/3   18.39/3   20.07/3   23.56/2   28.31/2   30.54/2   32.23/3   33.17/3   34.01/3  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.41/6    1.31/4    2.19/7    2.29/6    1.35/6    1.31/6    2.37/6    2.49/3    2.07/5    1.28/10   3.49/3    4.35/3    2.23/9    1.29/8    0.54/4    0.44/4  
  4 Kovářová Anna                  37.01  1.32/1*   3.14/5    5.30/4    7.54/4    9.26/4   10.59/3   13.41/4   17.08/5   20.35/7   21.59/6   26.25/5   31.27/4   33.40/4   35.18/4   36.15/4   37.01/4  
    TJ Loko Česká Třebová                 1.32/1*   1.42/8    2.16/4    2.24/5    1.32/4    1.33/9    2.42/9    3.27/12   3.27/27   1.24/5    4.26/7    5.02/9    2.13/4    1.38/15   0.57/6    0.46/9  
  5 Dytrtová Dagmar                37.33  1.44/13   4.05/24   6.35/19   8.55/9   11.07/13  12.37/10  15.08/8   18.11/8   20.16/5   21.42/5   26.44/6   32.12/6   34.16/5   35.43/5   36.45/5   37.33/5  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.44/13   2.21/28   2.30/11   2.20/3    2.12/26   1.30/3    2.31/4    3.03/4    2.05/2    1.26/6    5.02/18   5.28/12   2.04/2    1.27/5    1.02/12   0.48/19 
  6 Hrobařová Lenka                37.52  2.07/26   3.58/22   6.27/15   9.45/21  11.27/21  12.57/18  15.40/14  19.43/14  22.57/18  24.25/16  28.11/11  32.41/7   34.54/7   36.19/6   37.09/6   37.52/6  
    OK Jilemnice                          2.07/26   1.51/14   2.29/10   3.18/25   1.42/10   1.30/3    2.43/10   4.03/22   3.14/25   1.28/10   3.46/2    4.30/1*   2.13/4    1.25/3    0.50/2    0.43/2  
  7 Knapová Iva                    38.15  1.37/5    3.30/12   6.03/8    8.24/6   10.59/11  12.34/9   15.12/10  18.36/9   20.47/8   22.14/8   26.49/7   31.36/5   34.29/6   36.24/7   37.24/7   38.15/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.37/5    1.53/17   2.33/13   2.21/4    2.35/29   1.35/11   2.38/7    3.24/10   2.11/9    1.27/9    4.35/8    4.47/5    2.53/22   1.55/22   1.00/10   0.51/24 
  8 Petrová Daniela                38.40  1.35/4    3.04/2    5.21/2    7.51/3    9.21/3   11.04/4   13.37/3   16.42/4   18.51/4   20.17/4   24.35/4   33.12/8   35.36/8   36.59/8   37.54/8   38.40/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.35/4    1.29/1*   2.17/6    2.30/8    1.30/1*   1.43/19   2.33/5    3.05/6    2.09/8    1.26/6    4.18/5    8.37/28   2.24/10   1.23/2    0.55/5    0.46/9  
  9 Šponarová Lenka                39.07  2.03/25   4.15/26   6.31/17   9.13/14  11.07/13  12.49/15  15.34/12  18.58/10  21.57/11  23.35/11  27.52/9   33.21/10  35.40/10  37.05/9   38.20/9   39.07/9  
    OOB Sokol Žamberk                     2.03/25   2.12/27   2.16/4    2.42/14   1.54/22   1.42/17   2.45/11   3.24/10   2.59/22   1.38/21   4.17/4    5.29/14   2.19/6    1.25/3    1.15/22   0.47/12 
 10 Krásná Václava                 39.15  1.52/16   3.58/22   6.31/17   9.24/16  11.25/20  13.06/20  15.52/17  20.03/16  22.09/13  23.35/11  27.57/10  33.14/9   35.38/9   37.17/10  38.21/10  39.15/10 
    KOB Dobruška                          1.52/16   2.06/26   2.33/13   2.53/16   2.01/24   1.41/15   2.46/13   4.11/23   2.06/4    1.26/6    4.22/6    5.17/11   2.24/10   1.39/16   1.04/16   0.54/29 
 11 Koberová Lenka                 39.42  1.42/9    3.23/6    6.02/7    9.34/19  11.24/19  12.56/17  15.50/16  19.06/11  21.52/10  23.30/10  28.40/13  33.38/11  36.24/11  38.00/11  38.57/11  39.42/11 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.42/9    1.41/7    2.39/17   3.32/27   1.50/20   1.32/8    2.54/16   3.16/8    2.46/19   1.38/21   5.10/21   4.58/8    2.46/21   1.36/12   0.57/6    0.45/6  
 12 Stulíková Barbora              39.50  1.53/18   3.47/15   6.41/21   9.18/15  11.00/12  12.44/12  15.47/15  19.34/13  21.41/9   23.19/9   29.05/15  33.54/12  36.30/12  38.00/11  39.01/12  39.50/12 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.53/18   1.54/18   2.54/25   2.37/13   1.42/10   1.44/20   3.03/20   3.47/18   2.07/5    1.38/21   5.46/27   4.49/6    2.36/16   1.30/9    1.01/11   0.49/21 
 13 Stolinová Lenka                40.32  2.09/27   4.14/25   6.55/23  10.07/25  11.46/24  13.27/23  16.30/20  20.06/17  22.40/15  24.11/14  28.59/14  34.34/15  37.03/15  38.40/14  39.45/13  40.32/13 
    KOB Dobruška                          2.09/27   2.05/25   2.41/20   3.12/23   1.39/8    1.41/15   3.03/20   3.36/13   2.34/16   1.31/15   4.48/15   5.35/15   2.29/13   1.37/13   1.05/17   0.47/12 
 14 Samková  Renáta                40.36  1.43/12   3.29/10   6.10/10   9.07/12  10.49/9   12.37/10  15.36/13  19.26/12  22.04/12  23.46/13  28.27/12  34.09/14  36.38/13  38.28/13  39.46/14  40.36/14 
    OK 99 Hradec Králové                  1.43/12   1.46/12   2.41/20   2.57/19   1.42/10   1.48/23   2.59/17   3.50/19   2.38/18   1.42/26   4.41/12   5.42/17   2.29/13   1.50/20   1.18/24   0.50/23 
 15 Weinerová Adéla                40.43  1.50/15   3.29/10   6.17/14   9.28/18  11.11/15  13.10/21  16.11/18  20.42/20  23.01/19  24.37/19  29.31/18  34.59/16  37.21/16  38.51/15  39.54/15  40.43/15 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.50/15   1.39/6    2.48/24   3.11/22   1.43/14   1.59/28   3.01/18   4.31/24   2.19/13   1.36/20   4.54/16   5.28/12   2.22/8    1.30/9    1.03/14   0.49/21 
 16 Ďoubalíková  Veronika          40.52  1.53/18   3.51/16   6.12/11   8.45/8   10.30/7   12.06/7   14.58/7   18.04/7   20.31/6   22.13/7   26.58/8   34.03/13  36.41/14  39.03/16  40.05/16  40.52/16 
    OK 99 Hradec Králové                  1.53/18   1.58/21   2.21/8    2.33/10   1.45/15   1.36/13   2.52/15   3.06/7    2.27/15   1.42/26   4.45/13   7.05/27   2.38/18   2.22/27   1.02/12   0.47/12 
 17 Peterová Věra                  41.33  1.41/6    3.25/7    6.05/9    9.26/17  11.12/16  12.54/16  16.18/19  20.01/15  22.55/16  24.29/17  29.06/16  35.35/19  38.11/17  39.43/17  40.46/18  41.33/18 
    KOB Dobruška                          1.41/6    1.44/10   2.40/19   3.21/26   1.46/18   1.42/17   3.24/26   3.43/16   2.54/21   1.34/17   4.37/10   6.29/23   2.36/16   1.32/11   1.03/14   0.47/12 
 18 Hůlková Marie                  42.13  1.34/3    3.25/7    9.28/29  12.22/29  13.59/28  15.43/29  18.28/26  21.32/24  23.58/23  25.28/23  30.25/23  36.13/22  38.34/19  40.14/18  41.28/19  42.13/19 
    TJ Start Náchod                       1.34/3    1.51/14   6.03/29   2.54/17   1.37/7    1.44/20   2.45/11   3.04/5    2.26/14   1.30/13   4.57/17   5.48/18   2.21/7    1.40/18   1.14/21   0.45/6  
 19 Mikulecká Nataša               42.28  2.28/28   4.23/28   6.51/22   9.58/24  11.40/23  13.31/24  16.36/21  20.22/18  22.37/14  24.12/15  29.35/19  35.49/20  39.14/21  40.41/19  41.40/20  42.28/20 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.28/28   1.55/19   2.28/9    3.07/21   1.42/10   1.51/25   3.05/23   3.46/17   2.15/12   1.35/18   5.23/25   6.14/21   3.25/27   1.27/5    0.59/9    0.48/19 
 20 Toužilová Martina              42.47  1.46/14   3.28/9    6.00/6    8.29/7   10.14/6   11.49/6   14.29/6   17.51/6   23.19/20  24.49/20  30.05/21  37.02/24  39.27/23  41.04/22  42.01/21  42.47/21 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.46/14   1.42/8    2.32/12   2.29/6    1.45/15   1.35/11   2.40/8    3.22/9    5.28/29   1.30/13   5.16/24   6.57/26   2.25/12   1.37/13   0.57/6    0.46/9  
 21 Čivrná Karolína                43.01  1.42/9    3.33/13   6.12/11   9.09/13  10.54/10  12.44/12  17.08/23  20.47/21  22.55/16  24.33/18  29.20/17  35.21/17  39.15/22  40.57/20  42.10/22  43.01/22 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.42/9    1.51/14   2.39/17   2.57/19   1.45/15   1.50/24   4.24/28   3.39/14   2.08/7    1.38/21   4.47/14   6.01/20   3.54/28   1.42/19   1.13/20   0.51/24 
 22 Pilgrová Jana                  43.02  1.41/6    4.21/27   7.05/25   9.36/20  11.17/18  13.04/19  16.38/22  20.30/19  23.42/22  25.17/22  29.52/20  35.28/18  38.46/20  41.00/21  42.17/23  43.02/23 
    TJ Loko Česká Třebová                 1.41/6    2.40/29   2.44/23   2.31/9    1.41/9    1.47/22   3.34/27   3.52/20   3.12/24   1.35/18   4.35/8    5.36/16   3.18/26   2.14/26   1.17/23   0.45/6  
 23 Kučerová Lada                  43.39  1.55/21   3.40/14   6.13/13   8.58/10  10.47/8   12.18/8   15.08/8   22.02/25  24.15/24  25.38/24  30.16/22  36.59/23  39.37/24  41.42/23  42.48/24  43.39/24 
    TJ Lokomotiva Beroun                  1.55/21   1.45/11   2.33/13   2.45/15   1.49/19   1.31/6    2.50/14   6.54/27   2.13/10   1.23/4    4.38/11   6.43/24   2.38/18   2.05/25   1.06/19   0.51/24 
 24 Végsöová Markéta               44.24  1.52/16   3.55/19   7.57/27  10.51/26  12.46/26  14.38/26  17.48/25  21.30/23  24.48/25  26.17/25  31.29/25  37.26/25  40.23/25  42.18/24  43.37/25  44.24/25 
    KOB Dobruška                          1.52/16   2.03/23   4.02/27   2.54/17   1.55/23   1.52/26   3.10/24   3.42/15   3.18/26   1.29/12   5.12/23   5.57/19   2.57/23   1.55/22   1.19/25   0.47/12 
 25 Švecová Iva                    50.03  2.02/24   3.51/16   6.27/15   9.02/11  11.32/22  13.12/22  20.01/29  29.28/28  32.04/28  33.36/28  38.43/28  43.53/28  46.32/27  48.11/25  49.16/26  50.03/26 
    SK Chrast                             2.02/24   1.49/13   2.36/16   2.35/12   2.30/28   1.40/14   6.49/29   9.27/28   2.36/17   1.32/16   5.07/19   5.10/10   2.39/20   1.39/16   1.05/17   0.47/12 
 26 Besedová Petra                 50.37  1.53/18   3.56/20   7.04/24  11.10/27  13.19/27  15.14/27  18.36/27  22.32/26  26.15/26  28.22/27  33.57/26  43.18/27  46.26/26  48.23/26  49.44/27  50.37/27 
    SK Chrast                             1.53/18   2.03/23   3.08/26   4.06/29   2.09/25   1.55/27   3.22/25   3.56/21   3.43/28   2.07/29   5.35/26   9.21/29   3.08/24   1.57/24   1.21/26   0.53/28 
 27 Záveská Anna                   53.11  1.55/21   3.51/16   8.20/28  12.14/28  14.04/29  15.38/28  18.41/28  23.33/27  26.19/27  28.12/26  35.39/27  42.23/26  47.42/28  50.56/27  52.32/28  53.11/28 
    TJ Loko Česká Třebová                 1.55/21   1.56/20   4.29/28   3.54/28   1.50/20   1.34/10   3.03/20   4.52/25   2.46/19   1.53/28   7.27/29   6.44/25   5.19/29   3.14/28   1.36/28   0.39/1* 
 28 Jana Klíchová                  55.12  1.55/21   3.57/21   6.38/20   9.52/23  12.08/25  14.18/25  17.19/24  31.36/29  34.42/29  36.22/29  41.31/29  47.52/29  51.05/29  52.58/28  54.21/29  55.12/29 
    USK Praha                             1.55/21   2.02/22   2.41/20   3.14/24   2.16/27   2.10/29   3.01/18  14.17/29   3.06/23   1.40/25   5.09/20   6.21/22   3.13/25   1.53/21   1.23/27   0.51/24 
    Štěpánová Dita             DISK       3.24/29   4.58/29   7.12/26   9.46/22  11.16/17  12.46/14  15.12/10  21.29/22  23.34/21  24.56/21  30.57/24  35.50/21  38.21/18       /    40.42/17  41.29/17 
    KOB Dobruška                          3.24/29   1.34/5    2.14/2    2.34/11   1.30/1*   1.30/3    2.26/1*   6.17/26   2.05/2    1.22/2    6.01/28   4.53/7    2.31/15       /         /     0.47/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21D        4.0km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-45      3-44      4-70      5-40      6-41      7-74      8-59      9-62     10-48     11-100   
  1 Justová Hana                   32.42  2.07/2    4.59/1*   7.42/1*  10.12/1*  11.55/1*  14.36/1*  20.31/1*  24.44/1*  27.50/1*  30.00/1*  31.56/1*  32.42/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  2.07/2    2.52/2    2.43/1*   2.30/2    1.43/2    2.41/1*   5.55/2    4.13/1*   3.06/4    2.10/3    1.56/6    0.46/2  
  2 Baštová Martina                35.17  2.17/3    5.19/3    8.03/2   11.03/2   12.57/2   16.34/2   22.27/2   26.57/2   29.58/2   32.19/2   34.19/2   35.17/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.17/3    3.02/4    2.44/2    3.00/6    1.54/7    3.37/8    5.53/1*   4.30/2    3.01/2    2.21/4    2.00/8    0.58/14 
  3 Zemánková Eva                  39.11  2.45/6    6.09/6    9.18/6   12.05/6   13.57/6   16.40/3   23.48/3   29.51/3   33.16/3   36.16/3   38.18/3   39.11/3  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.45/6    3.24/7    3.09/5    2.47/5    1.52/5    2.43/2    7.08/6    6.03/6    3.25/8    3.00/10   2.02/9    0.53/10 
  4 Kašparová Eva                  43.33  2.03/1*   5.00/2    8.08/3   11.38/4   13.25/3   19.06/5   25.19/4   30.44/4   34.50/4   40.57/4   42.43/4   43.33/4  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.03/1*   2.57/3    3.08/4    3.30/13   1.47/3    5.41/14   6.13/4    5.25/5    4.06/13   6.07/13   1.46/3    0.50/6  
  5 Kundratová Jana                44.04  2.40/5    6.18/7    9.17/5   11.37/3   13.34/4   19.24/6   27.22/5   33.47/5   36.59/5   41.28/5   43.13/5   44.04/5  
    TJ Jižní svahy Zlín                   2.40/5    3.38/10   2.59/3    2.20/1*   1.57/9    5.50/16   7.58/9    6.25/7    3.12/5    4.29/12   1.45/2    0.51/8  
  6 Lušková Kateřina               45.09  2.50/8    6.39/9   10.28/8   13.32/7   16.08/7   19.45/7   28.10/6   34.40/6   38.48/6   41.46/6   44.18/6   45.09/6  
    TJ Slavia Hradec Králové              2.50/8    3.49/11   3.49/9    3.04/7    2.36/12   3.37/8    8.25/10   6.30/8    4.08/14   2.58/8    2.32/15   0.51/8  
  7 Hlaváčová Lucie                46.34  2.45/6    5.34/4    8.55/4   12.01/5   13.54/5   17.23/4   32.04/8   39.01/9   41.59/8   43.56/7   45.46/7   46.34/7  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.45/6    2.49/1*   3.21/7    3.06/10   1.53/6    3.29/7   14.41/14   6.57/9    2.58/1*   1.57/1*   1.50/4    0.48/4  
  8 Beňová Jana                    47.13  2.26/4    5.37/5   19.22/14  21.54/13  23.44/13  26.32/12  33.33/11  38.52/8   42.04/9   44.29/8   46.25/8   47.13/8  
    SK Týniště nad Orlicí                 2.26/4    3.11/6   13.45/15   2.32/3    1.50/4    2.48/3    7.01/5    5.19/4    3.12/5    2.25/5    1.56/6    0.48/4  
  9 Doležalová Marie               49.30  2.51/9    6.19/8    9.33/7   25.05/14  26.42/14  30.29/14  36.33/12  41.10/10  44.22/10  46.54/9   48.47/9   49.30/9  
    SK Týniště nad Orlicí                 2.51/9    3.28/8    3.14/6   15.32/16   1.37/1*   3.47/10   6.04/3    4.37/3    3.12/5    2.32/7    1.53/5    0.43/1* 
 10 Karlíková Renata               51.08  3.15/12   6.46/10  14.54/12  17.39/11  19.59/11  22.58/8   30.42/7   38.43/7   41.45/7   48.48/10  50.21/10  51.08/10 
    OOB Sokol Žamberk                     3.15/12   3.31/9    8.08/14   2.45/4    2.20/11   2.59/4    7.44/7    8.01/10   3.02/3    7.03/14   1.33/1*   0.47/3  
 11 Kvasničková Lucie              53.25  5.15/16   8.22/13  13.19/11  16.24/10  19.13/10  23.28/10  32.09/9   44.30/12  48.06/12  50.05/11  52.30/11  53.25/11 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               5.15/16   3.07/5    4.57/11   3.05/8    2.49/14   4.15/11   8.41/11  12.21/13   3.36/9    1.59/2    2.25/14   0.55/13 
 12 Korbelová Petra                55.24  3.13/11   7.29/12  12.48/10  16.14/9   18.08/8   23.52/11  32.55/10  41.11/11  45.11/11  52.27/12  54.31/12  55.24/12 
    KOB Choceň                            3.13/11   4.16/13   5.19/12   3.26/12   1.54/7    5.44/15   9.03/13   8.16/11   4.00/12   7.16/15   2.04/11   0.53/10 
 13 Vlčková Martina                56.40  3.31/13   7.28/11  22.41/15  25.46/15  27.55/15  31.14/15  39.09/14  47.40/13  51.21/13  53.48/13  55.50/13  56.40/13 
    SK Týniště nad Orlicí                 3.31/13   3.57/12  15.13/16   3.05/8    2.09/10   3.19/6    7.55/8    8.31/12   3.41/10   2.27/6    2.02/9    0.50/6  
 14 Holišová Klára                 68.57  3.00/10  21.22/16  25.00/16  29.15/16  32.05/16  35.12/16  43.56/15  58.58/15  62.42/15  65.40/14  68.04/14  68.57/14 
    AC Sparta Praha                       3.00/10  18.22/16   3.38/8    4.15/15   2.50/15   3.07/5    8.44/12  15.02/14   3.44/11   2.58/8    2.24/12   0.53/10 
 15 Šafářová Renata                70.19  3.38/14   8.24/14  12.45/9   16.05/8   18.45/9   23.02/9   38.24/13  56.12/14  62.21/14  66.40/15  69.16/15  70.19/15 
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             3.38/14   4.46/14   4.21/10   3.20/11   2.40/13   4.17/12  15.22/15  17.48/15   6.09/16   4.19/11   2.36/16   1.03/16 
 16 Šafářová Soňa                  86.13  3.50/15   9.26/15  15.02/13  18.47/12  22.22/12  27.34/13  44.04/16  66.53/16  72.57/16  82.50/16  85.14/16  86.13/16 
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             3.50/15   5.36/15   5.36/13   3.45/14   3.35/16   5.12/13  16.30/16  22.49/16   6.04/15   9.53/16   2.24/12   0.59/15 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35C        4.4km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-45      3-41      4-40      5-71      6-63      7-39      8-52      9-53     10-46     11-50     12-49     13-100   
  1 Křivdová Lenka                 32.12  1.51/1*   4.19/1*   8.50/2   11.15/2   14.08/1*  15.56/1*  18.46/1*  21.59/1*  24.23/1*  25.50/1*  27.33/1*  30.27/1*  31.25/1*  32.12/1* 
    KOB Choceň                            1.51/1*   2.28/1*   4.31/8    2.25/3    2.53/1*   1.48/1*   2.50/1*   3.13/4    2.24/3    1.27/1*   1.43/1*   2.54/1*   0.58/1*   0.47/6  
  2 Votočková Jaroslava            36.02  2.10/3    4.50/2    8.10/1*  11.14/1*  15.52/3   18.05/3   22.07/4   25.17/3   27.27/3   29.20/2   31.20/2   34.19/2   35.18/2   36.02/2  
    OK Jilemnice                          2.10/3    2.40/2    3.20/1*   3.04/9    4.38/11   2.13/5    4.02/12   3.10/3    2.10/1*   1.53/3    2.00/3    2.59/3    0.59/2    0.44/3  
  3 Švadlenová Ivana               38.20  1.58/2    5.20/4    9.56/6   11.54/3   15.03/2   16.58/2   20.13/2   23.06/2   27.25/2   29.57/3   31.56/3   36.25/3   37.31/3   38.20/3  
    KOB Choceň                            1.58/2    3.22/13   4.36/10   1.58/1*   3.09/2    1.55/2    3.15/2    2.53/1*   4.19/17   2.32/11   1.59/2    4.29/9    1.06/6    0.49/9  
  4 Chmelařová Marie               38.25  2.18/5    5.34/6   10.08/8   13.16/7   18.11/10  20.30/10  24.10/10  27.23/9   29.36/8   31.23/8   33.33/8   36.31/4   37.34/4   38.25/4  
    TJ Slavia Hradec Králové              2.18/5    3.16/10   4.34/9    3.08/10   4.55/13   2.19/6    3.40/7    3.13/4    2.13/2    1.47/2    2.10/5    2.58/2    1.03/4    0.51/11 
  5 Teplá Hana                     39.25  2.55/10   5.55/8    9.35/5   13.07/6   16.20/5   18.29/4   21.45/3   25.44/5   28.39/5   30.49/5   32.56/4   37.30/5   38.37/5   39.25/5  
    TJ Slavia Hradec Králové              2.55/10   3.00/6    3.40/2    3.32/12   3.13/5    2.09/4    3.16/3    3.59/10   2.55/10   2.10/6    2.07/4    4.34/11   1.07/7    0.48/7  
  6 Zlámalová Zdena                39.36  3.45/16   6.56/14  11.50/12  13.52/10  17.01/8   19.07/6   22.26/5   25.40/4   28.28/4   30.46/4   33.00/5   37.46/7   38.45/6   39.36/6  
    Sportcentrum Jičín                    3.45/16   3.11/7    4.54/12   2.02/2    3.09/2    2.06/3    3.19/4    3.14/6    2.48/8    2.18/8    2.14/8    4.46/13   0.59/2    0.51/11 
  7 Čermáková Renata               40.14  2.22/7    5.20/4   10.39/11  13.25/8   16.37/6   19.09/7   22.50/7   26.29/7   29.07/7   31.03/6   33.15/6   37.32/6   39.21/7   40.14/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.22/7    2.58/4    5.19/13   2.46/7    3.12/4    2.32/9    3.41/8    3.39/9    2.38/5    1.56/4    2.12/7    4.17/8    1.49/16   0.53/14 
  8 Mádlová Iva                    40.21  2.15/4    5.36/7    9.27/4   12.07/4   16.01/4   18.43/5   22.29/6   26.00/6   28.54/6   31.08/7   33.18/7   37.47/8   39.21/7   40.21/8  
    TJ Slavia Hradec Králové              2.15/4    3.21/12   3.51/3    2.40/6    3.54/9    2.42/11   3.46/9    3.31/8    2.54/9    2.14/7    2.10/5    4.29/9    1.34/15   1.00/16 
  9 Procházková Alexandra          40.31  2.18/5    5.08/3    9.04/3   13.34/9   17.07/9   19.51/9   23.52/9   26.53/8   30.05/9   32.14/9   34.51/9   38.36/9   39.43/9   40.31/9  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.18/5    2.50/3    3.56/4    4.30/14   3.33/6    2.44/12   4.01/11   3.01/2    3.12/13   2.09/5    2.37/9    3.45/5    1.07/7    0.48/7  
 10 Mutinská Zdenka                42.38  2.40/8    5.55/8    9.59/7   12.59/5   16.37/6   19.15/8   23.08/8   27.25/10  30.12/10  32.38/10  35.20/10  40.22/10  41.43/10  42.38/10 
    SK Hlinsko                            2.40/8    3.15/9    4.04/5    3.00/8    3.38/7    2.38/10   3.53/10   4.17/11   2.47/6    2.26/10   2.42/10   5.02/15   1.21/14   0.55/15 
 11 Zemanová Jarmila               46.37  3.00/12   6.48/13  13.22/15  16.01/13  20.13/13  22.33/11  26.36/11  31.57/13  35.26/13  38.12/13  41.04/11  44.37/11  45.47/11  46.37/11 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.00/12   3.48/15   6.34/17   2.39/5    4.12/10   2.20/7    4.03/13   5.21/17   3.29/14   2.46/12   2.52/12   3.33/4    1.10/9    0.50/10 
 12 Panchártková  Jitka            47.53  2.50/9    6.19/12  10.27/10  14.49/11  19.48/12  22.47/12  26.56/12  31.25/11  34.20/12  37.46/12  42.12/12  45.57/12  47.07/12  47.53/12 
    OK 99 Hradec Králové                  2.50/9    3.29/14   4.08/6    4.22/13   4.59/14   2.59/13   4.09/14   4.29/13   2.55/10   3.26/15   4.26/14   3.45/5    1.10/9    0.46/5  
 13 Kaplanová Iva                  49.46  3.03/14   6.02/10  12.21/14  14.58/12  18.43/11  25.04/13  28.23/13  31.46/12  34.15/11  36.39/11  43.16/13  47.59/13  49.04/13  49.46/13 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.03/14   2.59/5    6.19/15   2.37/4    3.45/8    6.21/17   3.19/4    3.23/7    2.29/4    2.24/9    6.37/17   4.43/12   1.05/5    0.42/2  
 14 Strachotová Eva                54.59  3.59/17   7.15/15  12.02/13  18.44/16  24.53/16  27.21/16  30.58/14  36.14/14  40.09/14  43.18/14  48.22/16  53.08/14  54.18/14  54.59/14 
    SK Severka Šumperk                    3.59/17   3.16/10   4.47/11   6.42/16   6.09/16   2.28/8    3.37/6    5.16/15   3.55/15   3.09/13   5.04/16   4.46/13   1.10/9    0.41/1* 
 15 Kulhavá Jarmila                56.18  3.22/15   9.10/17  14.41/17  20.47/17  25.35/17  28.46/17  33.24/16  37.41/16  40.42/16  45.19/16  50.00/17  54.16/15  55.34/15  56.18/15 
    OOB Sokol Žamberk                     3.22/15   5.48/17   5.31/14   6.06/15   4.48/12   3.11/15   4.38/15   4.17/11   3.01/12   4.37/17   4.41/15   4.16/7    1.18/13   0.44/3  
 16 Křenová Dagmar                 56.56  2.56/11   6.09/11  10.22/9   17.22/15  22.22/14  25.44/14  34.13/17  38.48/17  41.35/17  45.25/17  48.07/15  54.50/16  56.04/16  56.56/16 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.56/11   3.13/8    4.13/7    7.00/17   5.00/15   3.22/16   8.29/17   4.35/14   2.47/6    3.50/16   2.42/10   6.43/16   1.14/12   0.52/13 
 17 Langrová Monika                58.09  3.02/13   7.17/16  13.36/16  17.04/14  23.20/15  26.29/15  31.14/15  36.30/15  40.29/15  43.51/15  47.06/14  55.14/17  57.08/17  58.09/17 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.02/13   4.15/16   6.19/15   3.28/11   6.16/17   3.09/14   4.45/16   5.16/15   3.59/16   3.22/14   3.15/13   8.08/17   1.54/17   1.01/17 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35D        3.3km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-45      3-41      4-56      5-60      6-59      7-62      8-48      9-100   
  1 Bártová Eva                    29.21  2.50/1*   4.59/1*   9.37/2   12.56/1*  18.27/1*  21.35/1*  24.27/1*  26.30/1*  28.25/1*  29.21/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.50/1*   2.09/2    4.38/7    3.19/1*   5.31/1*   3.08/5    2.52/1*   2.03/2    1.55/9    0.56/22 
  2 Nešťáková Jana                 33.43  3.34/9    6.07/9   10.53/9   14.48/4   21.28/3   24.50/2   28.26/3   30.54/2   32.45/2   33.43/2  
    TJ Sokol Kunvald                      3.34/9    2.33/11   4.46/8    3.55/5    6.40/2    3.22/7    3.36/14   2.28/9    1.51/6    0.58/28 
  3 Petrželová Alena               34.22  3.08/3    5.49/6   10.43/8   14.45/3   22.24/5   26.12/4   29.27/4   31.38/3   33.32/3   34.22/3  
    Lokomotiva Trutnov                    3.08/3    2.41/13   4.54/9    4.02/6    7.39/6    3.48/10   3.15/7    2.11/5    1.54/7    0.50/7  
  4 Fundová Hana                   35.19  4.09/19   7.20/20  12.45/15  16.38/8   23.21/6   26.41/6   30.19/7   32.53/6   34.28/4   35.19/4  
    TJ Slavia Hradec Králové              4.09/19   3.11/27   5.25/14   3.53/4    6.43/3    3.20/6    3.38/15   2.34/10   1.35/2    0.51/11 
  5 Kobližková Hana                35.32  3.17/5    5.43/4    9.40/3   14.52/5   23.40/7   26.47/7   29.52/5   32.51/5   34.37/5   35.32/5  
    OOB Sokol Žamberk                     3.17/5    2.26/8    3.57/1*   5.12/16   8.48/12   3.07/4    3.05/3    2.59/17   1.46/4    0.55/17 
  6 Demlová Jitka                  35.33  3.09/4    5.52/8   10.14/4   13.51/2   20.49/2   24.56/3   28.24/2   32.23/4   34.41/6   35.33/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.09/4    2.43/14   4.22/3    3.37/2    6.58/4    4.07/15   3.28/9    3.59/25   2.18/16   0.52/13 
  7 Cabalková Ivana                36.17  3.22/7    5.51/7   10.23/6   15.14/6   22.19/4   26.39/5   30.05/6   33.12/7   35.22/7   36.17/7  
    OOB Sokol Žamberk                     3.22/7    2.29/10   4.32/6    4.51/14   7.05/5    4.20/18   3.26/8    3.07/20   2.10/14   0.55/17 
  8 Kulová Jana                    37.28  3.49/13   6.09/10  12.14/14  16.53/11  25.20/9   28.25/8   31.33/8   34.18/8   36.37/8   37.28/8  
    OOB Vamberk                           3.49/13   2.20/5    6.05/20   4.39/10   8.27/10   3.05/3    3.08/4    2.45/15   2.19/18   0.51/11 
  9 Kosová Leona                   38.52  3.44/10   6.32/12  13.18/17  18.46/16  26.43/12  30.31/11  33.41/9   35.50/9   37.56/9   38.52/9  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.44/10   2.48/17   6.46/22   5.28/19   7.57/7    3.48/10   3.10/5    2.09/3    2.06/13   0.56/22 
 10 Svobodová Eva                  39.13  3.47/11   6.46/14  11.47/11  17.22/13  25.48/10  30.02/9   33.41/9   35.58/10  38.17/10  39.13/10 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.47/11   2.59/22   5.01/11   5.35/21   8.26/9    4.14/17   3.39/16   2.17/8    2.19/18   0.56/22 
 11 Lamichová  Iva                 40.32  6.40/27   9.06/26  15.09/22  20.23/20  28.21/16  32.06/14  35.35/12  37.44/11  39.43/11  40.32/11 
    OK 99 Hradec Králové                  6.40/27   2.26/8    6.03/19   5.14/17   7.58/8    3.45/9    3.29/11   2.09/3    1.59/11   0.49/6  
 12 Weisbauerová Blanka            41.42  3.52/14   6.35/13  11.59/13  16.39/10  27.57/15  31.38/13  36.01/14  38.39/13  40.49/12  41.42/12 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.52/14   2.43/14   5.24/13   4.40/11  11.18/22   3.41/8    4.23/23   2.38/11   2.10/14   0.53/14 
 13 KÁBRTOVÁ IVA                   41.51  3.58/16   6.47/15  13.57/21  19.06/17  27.36/14  31.31/12  35.54/13  38.36/12  40.56/13  41.51/13 
    SK RECO Pěnčín                        3.58/16   2.49/19   7.10/24   5.09/15   8.30/11   3.55/13   4.23/23   2.42/12   2.20/20   0.55/17 
 14 Vlčková Pavla                  42.18  3.28/8    5.47/5   10.15/5   21.41/21  30.52/19  33.54/17  37.22/16  39.35/14  41.23/14  42.18/14 
    SK Týniště nad Orlicí                 3.28/8    2.19/4    4.28/4   11.26/27   9.11/16   3.02/2    3.28/9    2.13/7    1.48/5    0.55/17 
 15 Divecká Růžena                 42.37  3.19/6    5.41/3   10.37/7   15.19/7   25.17/8   33.50/16  37.38/17  39.49/15  41.50/15  42.37/15 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.19/6    2.22/6    4.56/10   4.42/12   9.58/21   8.33/24   3.48/17   2.11/5    2.01/12   0.47/4  
 16 Semrádová Jitka                43.50  3.47/11   6.55/18  13.45/20  17.55/15  27.07/13  32.34/15  37.02/15  40.23/16  43.00/16  43.50/16 
    KOB Choceň                            3.47/11   3.08/26   6.50/23   4.10/7    9.12/17   5.27/22   4.28/25   3.21/22   2.37/25   0.50/7  
 17 Hanušová Jitka                 44.35  3.52/14   6.53/17  11.54/12  16.38/8   30.21/18  34.31/18  38.21/18  41.17/18  43.39/18  44.35/18 
    Lokomotiva Trutnov                    3.52/14   3.01/23   5.01/11   4.44/13  13.43/28   4.10/16   3.50/18   2.56/16   2.22/21   0.56/22 
 18 Egrtová Jitka                  45.45  2.58/2    5.05/2    9.22/1*  25.38/25  34.48/23  37.49/21  41.19/20  43.20/19  45.02/19  45.45/19 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.58/2    2.07/1*   4.17/2   16.16/29   9.10/15   3.01/1*   3.30/12   2.01/1*   1.42/3    0.43/2  
 19 Douchová Jaroslava             47.00  4.25/20   7.17/19  12.49/16  19.42/19  31.49/22  36.29/19  40.59/19  43.41/20  46.05/20  47.00/20 
    TJ Start Náchod                       4.25/20   2.52/21   5.32/15   6.53/25  12.07/26   4.40/20   4.30/26   2.42/12   2.24/22   0.55/17 
 20 Doležalová Iva                 47.43  4.02/17   6.14/11  11.46/10  17.11/12  30.13/17  39.11/23  42.21/22  45.04/21  46.58/21  47.43/21 
    SK Týniště nad Orlicí                 4.02/17   2.12/3    5.32/15   5.25/18  13.02/27   8.58/25   3.10/5    2.43/14   1.54/7    0.45/3  
 21 Peremská Dana                  49.32  4.02/17   6.50/16  21.07/27  25.22/24  34.52/25  38.43/22  42.53/23  45.56/23  48.35/22  49.32/22 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.02/17   2.48/17  14.17/29   4.15/9    9.30/19   3.51/12   4.10/22   3.03/18   2.39/27   0.57/27 
 22 Hauptfleischová Jitka          50.13  4.55/22   8.02/23  13.43/19  19.19/18  31.18/21  37.34/20  42.19/21  45.36/22  49.19/23  50.13/23 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.55/22   3.07/25   5.41/17   5.36/22  11.59/24   6.16/23   4.45/27   3.17/21   3.43/29   0.54/16 
 23 Zákravská Hana                 51.37  6.01/26   8.50/25  16.06/24  22.51/23  34.50/24  40.11/24  45.08/24  48.12/24  50.50/24  51.37/24 
    TJ Start Náchod                       6.01/26   2.49/19   7.16/25   6.45/23  11.59/24   5.21/21   4.57/28   3.04/19   2.38/26   0.47/4  
 24 Maňáková Silvice               61.28 12.00/28  14.39/27  23.15/28  28.48/28  40.33/27  45.06/25  48.04/25  58.40/27  60.38/25  61.28/25 
    OK 99 Hradec Králové                 12.00/28   2.39/12   8.36/27   5.33/20  11.45/23   4.33/19   2.58/2   10.36/29   1.58/10   0.50/7  
 25 Valachová Jana                 61.35  5.19/25  16.24/28  20.54/26  27.43/27  37.00/26  50.35/27  54.34/27  58.14/26  60.42/26  61.35/26 
    OK Lokomotiva Pardubice               5.19/25  11.05/29   4.30/5    6.49/24   9.17/18  13.35/27   3.59/19   3.40/24   2.28/23   0.53/14 
 26 Fenclová Markéta               62.20  5.05/24   7.27/21  18.33/25  22.12/22  31.06/20  47.20/26  50.55/26  57.52/25  61.30/27  62.20/27 
    KOB Pardubice                         5.05/24   2.22/6   11.06/28   3.39/3    8.54/14  16.14/29   3.35/13   6.57/28   3.38/28   0.50/7  
 27 Maclová Jana                   65.36  5.02/23   8.04/24  15.23/23  26.28/26  41.09/28  54.40/28  58.40/28  62.12/28  64.40/28  65.36/28 
    OK Lokomotiva Pardubice               5.02/23   3.02/24   7.19/26  11.05/26  14.41/29  13.31/26   4.00/20   3.32/23   2.28/23   0.56/22 
 28 Justová Jana                   83.10 21.03/29  25.37/29  32.10/29  47.20/29  57.08/29  71.09/29  76.21/29  81.44/29  82.38/29  83.10/29 
    OK 99 Hradec Králové                 21.03/29   4.34/28   6.33/21  15.10/28   9.48/20  14.01/28   5.12/29   5.23/26   0.54/1*   0.32/1* 
    Marčíková Petra            DISK      18.39/    21.43/         /         /         /         /         /         /         /    52.43/   
    SK Týniště nad Orlicí                18.39/     3.04/         /         /         /         /         /         /         /         /   
 30 Suchanová Lenka           MS   44.20  4.43/21   7.27/21  13.26/18  17.36/14  26.28/11  30.28/10  34.30/11  41.04/17  43.22/17  44.20/17 
    OOB Vamberk                           4.43/21   2.44/16   5.59/18   4.10/7    8.52/13   4.00/14   4.02/21   6.34/27   2.18/16   0.58/28 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45C        3.8km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-55      3-54      4-45      5-74      6-39      7-52      8-53      9-46     10-51     11-61     12-100   
  1 Rybářová  Lenka                30.55  1.52/2    5.43/3    7.29/2   10.22/2   13.57/2   16.32/2   19.53/2   22.30/2   24.42/2   26.37/1*  28.27/1*  30.06/1*  30.55/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  1.52/2    3.51/8    1.46/6    2.53/2    3.35/1*   2.35/1*   3.21/1*   2.37/2    2.12/4    1.55/5    1.50/3    1.39/4    0.49/4  
  2 Běhounová  Jiřina              31.20  1.46/1*   4.51/1*   6.40/1*   9.19/1*  13.01/1*  15.42/1*  19.15/1*  22.15/1*  24.10/1*  26.53/2   28.40/2   30.31/2   31.20/2  
    OK 99 Hradec Králové                  1.46/1*   3.05/1*   1.49/7    2.39/1*   3.42/3    2.41/2    3.33/3    3.00/8    1.55/1*   2.43/16   1.47/2    1.51/9    0.49/4  
  3 Vilnerová Eva                  34.09  2.21/9    5.59/4    7.36/4   10.33/3   14.12/3   17.58/3   23.02/6   25.34/5   27.58/5   29.44/5   31.43/4   33.20/3   34.09/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.21/9    3.38/2    1.37/1*   2.57/3    3.39/2    3.46/14   5.04/13   2.32/1*   2.24/10   1.46/2    1.59/6    1.37/3    0.49/4  
  4 Novotná Iva                    34.29  1.53/3    5.36/2    7.33/3   11.04/4   15.15/5   18.11/4   21.51/3   25.02/3   27.25/3   29.26/4   31.38/3   33.44/4   34.29/4  
    TJ Slavia Hradec Králové              1.53/3    3.43/3    1.57/13   3.31/13   4.11/9    2.56/5    3.40/4    3.11/11   2.23/8    2.01/7    2.12/11   2.06/13   0.45/2  
  5 Zlesáková Vlasta               36.53  3.14/18   7.12/17   9.06/15  12.27/12  16.22/11  19.27/9   23.09/7   26.03/6   28.40/6   31.31/6   33.30/5   35.53/5   36.53/5  
    OK Jilemnice                          3.14/18   3.58/9    1.54/11   3.21/9    3.55/5    3.05/9    3.42/5    2.54/6    2.37/13   2.51/17   1.59/6    2.23/18   1.00/18 
  6 Víchová Ladislava              36.55  2.07/4    6.05/6    7.58/5   11.25/7   15.32/7   18.24/6   22.47/5   26.19/7   29.53/8   32.12/7   34.24/7   36.04/6   36.55/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.07/4    3.58/9    1.53/10   3.27/11   4.07/7    2.52/3    4.23/8    3.32/15   3.34/19   2.19/13   2.12/11   1.40/5    0.51/9  
  7 Hausvaterová Marcela           37.04  3.06/16   6.52/12   8.31/11  11.47/11  18.41/17  21.42/15  25.06/10  28.09/9   30.13/9   32.18/9   34.16/6   36.20/7   37.04/7  
    TJ Slavia Hradec Králové              3.06/16   3.46/4    1.39/3    3.16/5    6.54/19   3.01/7    3.24/2    3.03/9    2.04/2    2.05/8    1.58/5    2.04/12   0.44/1* 
  8 Langrová Eva                   38.00  2.22/10   6.38/10   8.23/10  11.39/10  15.54/10  18.48/8   22.30/4   25.21/4   27.36/4   29.17/3   35.33/8   37.05/8   38.00/8  
    TJ Start Náchod                       2.22/10   4.16/14   1.45/5    3.16/5    4.15/11   2.54/4    3.42/5    2.51/5    2.15/5    1.41/1*   6.16/20   1.32/1*   0.55/14 
  9 Jiranová  Alena                38.16  2.14/7    6.20/8    8.10/9   11.35/9   15.41/8   21.04/11  26.16/13  29.05/11  31.46/12  33.38/11  35.39/9   37.22/9   38.16/9  
    OK 99 Hradec Králové                  2.14/7    4.06/11   1.50/8    3.25/10   4.06/6    5.23/19   5.12/14   2.49/4    2.41/15   1.52/4    2.01/8    1.43/7    0.54/13 
 10 Stulíková Zuzana               38.54  3.07/17   8.05/20   9.43/18  12.56/14  17.26/12  21.35/14  26.07/12  29.10/12  31.30/10  33.36/10  35.52/10  37.58/10  38.54/10 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.07/17   4.58/20   1.38/2    3.13/4    4.30/12   4.09/16   4.32/11   3.03/9    2.20/6    2.06/9    2.16/14   2.06/13   0.56/15 
 11 Jiřištová Hana                 38.56  2.09/5    6.23/9    8.05/7   11.24/6   15.13/4   18.23/5   27.54/17  30.32/14  32.52/15  34.42/13  36.28/12  38.08/12  38.56/11 
    OK Jilemnice                          2.09/5    4.14/13   1.42/4    3.19/8    3.49/4    3.10/10   9.31/20   2.38/3    2.20/6    1.50/3    1.46/1*   1.40/5    0.48/3  
 12 Hermanová Dana                 39.03  2.32/12   6.58/15   9.01/14  13.07/15  17.54/14  21.14/12  25.37/11  28.52/10  31.32/11  33.45/12  35.57/11  38.07/11  39.03/12 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.32/12   4.26/18   2.03/15   4.06/16   4.47/14   3.20/11   4.23/8    3.15/12   2.40/14   2.13/11   2.12/11   2.10/15   0.56/15 
 13 Kavanová Jana                  39.42  2.55/15   6.45/11   8.45/12  12.31/13  17.49/13  23.16/17  27.02/15  29.57/13  32.48/13  34.56/14  36.53/13  38.52/13  39.42/13 
    OK Jilemnice                          2.55/15   3.50/7    2.00/14   3.46/14   5.18/16   5.27/20   3.46/7    2.55/7    2.51/16   2.08/10   1.57/4    1.59/11   0.50/8  
 14 Hušková Eva                    40.24  2.23/11   6.11/7    8.02/6   11.30/8   15.41/8   18.43/7   24.03/8   27.20/8   29.43/7   32.17/8   38.01/14  39.33/14  40.24/14 
    SK lyžování a OB Nová Paka            2.23/11   3.48/5    1.51/9    3.28/12   4.11/9    3.02/8    5.20/16   3.17/13   2.23/8    2.34/14   5.44/19   1.32/1*   0.51/9  
 15 Tichá Jiřina                   41.27  2.15/8    7.11/16   9.07/16  13.21/16  18.36/16  22.45/16  27.25/16  30.48/16  33.16/16  35.52/15  38.03/15  40.36/15  41.27/15 
    KOB Dobruška                          2.15/8    4.56/19   1.56/12   4.14/17   5.15/15   4.09/16   4.40/12   3.23/14   2.28/12   2.36/15   2.11/10   2.33/19   0.51/9  
 16 Mrštíková Hana                 42.10  2.36/13   6.53/13   8.56/13  13.40/18  18.18/15  21.18/13  26.49/14  31.51/17  34.18/17  36.16/16  39.00/16  41.18/16  42.10/16 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.36/13   4.17/15   2.03/15   4.44/20   4.38/13   3.00/6    5.31/17   5.02/19   2.27/11   1.58/6    2.44/18   2.18/16   0.52/12 
 17 Doležalová Jarmila             42.57  2.12/6    6.01/5    8.05/7   11.21/5   15.28/6   19.43/10  24.57/9   30.37/15  32.48/13  37.53/17  40.21/17  42.08/17  42.57/17 
    OK 99 Hradec Králové                  2.12/6    3.49/6    2.04/17   3.16/5    4.07/7    4.15/18   5.14/15   5.40/20   2.11/3    5.05/20   2.28/16   1.47/8    0.49/4  
 18 Šlechtová Marie                45.31  3.27/19   7.52/19  10.05/19  14.45/20  20.25/19  24.22/19  30.51/19  34.28/19  37.57/19  40.15/18  42.37/18  44.29/18  45.31/18 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.27/19   4.25/17   2.13/18   4.40/19   5.40/17   3.57/15   6.29/19   3.37/16   3.29/18   2.18/12   2.22/15   1.52/10   1.02/19 
 19 Gazdačková Jana                46.18  3.27/19   7.51/18  10.08/20  14.01/19  20.24/18  23.55/18  28.24/18  32.59/18  37.41/18  40.37/19  42.47/19  45.20/19  46.18/19 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.27/19   4.24/16   2.17/20   3.53/15   6.23/18   3.31/12   4.29/10   4.35/18   4.42/20   2.56/18   2.10/9    2.33/19   0.58/17 
 20 Šabatková Zdena                48.16  2.44/14   6.57/14   9.12/17  13.37/17  22.08/20  25.41/20  31.29/20  35.11/20  38.34/20  42.24/20  44.53/20  47.11/20  48.16/20 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.44/14   4.13/12   2.15/19   4.25/18   8.31/20   3.33/13   5.48/18   3.42/17   3.23/17   3.50/19   2.29/17   2.18/16   1.05/20 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45D        3.1km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-45      3-44      4-60      5-58      6-53      7-62      8-61      9-100   
  1 Nožičková Libuše               34.11  2.52/1*   6.47/1*  10.25/3   16.48/3   19.38/1*  26.19/1*  29.17/1*  30.55/1*  33.16/1*  34.11/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.52/1*   3.55/3    3.38/4    6.23/3    2.50/2    6.41/13   2.58/2    1.38/1*   2.21/3    0.55/6  
  2 Dočkalová Jiřina               34.38  2.56/2    7.31/4   10.29/4   20.29/7   23.27/4   26.55/2   29.32/2   31.16/2   33.46/2   34.38/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.56/2    4.35/11   2.58/1*  10.00/13   2.58/3    3.28/1*   2.37/1*   1.44/2    2.30/7    0.52/2  
  3 Bienová Věra                   35.28  3.04/4    6.47/1*  10.14/1*  15.23/1*  23.36/5   27.27/3   30.25/3   32.17/3   34.34/3   35.28/3  
    Sportcentrum Jičín                    3.04/4    3.43/1*   3.27/2    5.09/1*   8.13/12   3.51/4    2.58/2    1.52/5    2.17/2    0.54/4  
  4 Kubíková Květa                 36.38  3.09/5    8.15/8   13.10/8   20.16/6   23.14/2   27.56/4   31.47/6   33.39/6   35.39/4   36.38/4  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.09/5    5.06/12   4.55/13   7.06/4    2.58/3    4.42/9    3.51/12   1.52/5    2.00/1*   0.59/9  
  5 Kalousová Dana                 36.52  3.52/7    7.48/5   11.40/5   21.58/8   24.44/6   28.21/6   31.27/4   33.23/4   36.05/5   36.52/5  
    OOB Sokol Žamberk                     3.52/7    3.56/4    3.52/5   10.18/14   2.46/1*   3.37/3    3.06/4    1.56/7    2.42/11   0.47/1* 
  6 Zelenková  Lenka               37.11  3.56/8    8.10/7   12.02/6   19.22/4   23.23/3   28.09/5   31.29/5   33.33/5   36.07/6   37.11/6  
    OK 99 Hradec Králové                  3.56/8    4.14/8    3.52/5    7.20/5    4.01/7    4.46/11   3.20/5    2.04/10   2.34/9    1.04/12 
  7 Šrollová Zdeňka                40.39  4.05/9    9.33/12  14.42/12  22.48/11  26.38/7   31.04/7   34.53/7   37.09/7   39.38/7   40.39/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               4.05/9    5.28/13   5.09/14   8.06/8    3.50/6    4.26/6    3.49/10   2.16/13   2.29/6    1.01/11 
  8 Košková  Lenka                 42.57  4.18/10  10.13/13  14.49/13  24.40/13  28.42/9   33.11/8   37.17/8   39.14/8   42.01/8   42.57/8  
    OK 99 Hradec Králové                  4.18/10   5.55/14   4.36/11   9.51/12   4.02/8    4.29/7    4.06/14   1.57/8    2.47/12   0.56/7  
  9 Štěrbová Lenka                 44.57  4.49/12   9.05/10  13.32/9   22.23/10  28.47/10  35.06/9   39.02/9   41.20/9   43.48/9   44.57/9  
    OK Lokomotiva Pardubice               4.49/12   4.16/9    4.27/8    8.51/10   6.24/9    6.19/12   3.56/13   2.18/15   2.28/5    1.09/13 
 10 Klimplová Alena                45.33  3.02/3    6.49/3   10.18/2   15.52/2   32.59/12  36.30/10  39.56/10  41.53/10  44.33/10  45.33/10 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.02/3    3.47/2    3.29/3    5.34/2   17.07/14   3.31/2    3.26/8    1.57/8    2.40/10   1.00/10 
 11 Balcarová  Eva                 47.49  5.28/13   9.26/11  13.55/10  23.11/12  35.05/13  38.56/11  42.18/11  44.30/11  46.55/11  47.49/11 
    OK 99 Hradec Králové                  5.28/13   3.58/5    4.29/9    9.16/11  11.54/13   3.51/4    3.22/6    2.12/12   2.25/4    0.54/4  
 12 Dusílková Marie                49.37  4.48/11   8.49/9   14.35/11  22.06/9   29.09/11  40.32/13  43.55/13  45.44/12  48.40/12  49.37/12 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.48/11   4.01/6    5.46/15   7.31/6    7.03/10  11.23/14   3.23/7    1.49/4    2.56/13   0.57/8  
 13 Mikysková Hana                 50.07  3.32/6    8.01/6   12.32/7   20.08/5   27.14/8   38.59/12  43.42/12  45.59/13  48.57/13  50.07/13 
    TJ Start Náchod                       3.32/6    4.29/10   4.31/10   7.36/7    7.06/11  11.45/15   4.43/15   2.17/14   2.58/14   1.10/14 
 14 Nováková Jana                  56.09 15.46/15  25.45/15  30.06/15  38.26/15  41.45/14  46.28/14  50.17/14  52.27/14  54.57/14  56.09/14 
    SK lyžování a OB Nová Paka           15.46/15   9.59/15   4.21/7    8.20/9    3.19/5    4.43/10   3.49/10   2.10/11   2.30/7    1.12/15 
 15 Remešová Alena                 72.02  6.48/14  10.57/14  15.34/14  35.17/14  57.41/15  62.19/15  65.58/15  67.42/15  71.10/15  72.02/15 
    KOB Dobruška                          6.48/14   4.09/7    4.37/12  19.43/15  22.24/15   4.38/8    3.39/9    1.44/2    3.28/15   0.52/2  
    Nováková Miloslava         DISK       4.52/    13.27/    19.24/    36.42/    50.46/    56.03/    61.27/    64.53/         /    70.27/   
    OOB Sokol Žamberk                     4.52/     8.35/     5.57/    17.18/    14.04/     5.17/     5.24/     3.26/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55C        2.8km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-55      2-45      3-44      4-74      5-73      6-47      7-100   
  1 Martincová Helena              29.52  4.38/1*  10.09/1*  13.28/1*  18.06/1*  20.16/1*  26.06/1*  29.06/1*  29.52/1* 
    OOB Sokol Žamberk                     4.38/1*   5.31/1*   3.19/1*   4.38/1*   2.10/1*   5.50/6    3.00/1*   0.46/1* 
  2 Knoblochová Věra               32.59  5.15/2   11.37/2   16.14/3   22.29/2   24.58/2   28.12/2   32.00/2   32.59/2  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               5.15/2    6.22/3    4.37/4    6.15/2    2.29/2    3.14/2    3.48/3    0.59/5  
  3 Kutáčková Stanislava           35.18  5.45/3   11.51/3   16.03/2   23.37/3   26.09/3   29.09/3   34.20/3   35.18/3  
    Lokomotiva Trutnov                    5.45/3    6.06/2    4.12/3    7.34/4    2.32/3    3.00/1*   5.11/5    0.58/4  
  4 Lhotská Hana                   36.53  7.22/6   13.47/5   17.52/4   24.50/4   27.44/4   32.22/4   36.06/4   36.53/4  
    OOB Sokol Žamberk                     7.22/6    6.25/4    4.05/2    6.58/3    2.54/4    4.38/5    3.44/2    0.47/2  
  5 Malá Marie                     40.08  6.29/4   13.06/4   18.45/5   27.18/5   30.32/5   35.06/5   39.12/5   40.08/5  
    OK Lokomotiva Pardubice               6.29/4    6.37/5    5.39/6    8.33/5    3.14/5    4.34/4    4.06/4    0.56/3  
  6 Balášová Gertruda              44.32  7.13/5   16.08/6   21.19/6   29.58/6   33.44/6   37.41/6   43.24/6   44.32/6  
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             7.13/5    8.55/6    5.11/5    8.39/6    3.46/6    3.57/3    5.43/6    1.08/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10C        2.6km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-45      3-58      4-61      5-100   
  1 Mervart Marek                  20.08  3.34/2    5.37/2   11.03/1*  17.15/1*  19.23/1*  20.08/1* 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.34/2    2.03/2    5.26/2    6.12/1*   2.08/4    0.45/5  
  2 Netuka Vojtěch                 20.53  3.04/1*   4.58/1*  11.23/2   17.52/2   20.10/2   20.53/2  
    TJ Slavia Hradec Králové              3.04/1*   1.54/1*   6.25/3    6.29/2    2.18/6    0.43/2  
  3 Novotný Vojtěch                24.13  5.51/9    9.09/9   14.32/3   21.45/3   23.25/3   24.13/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               5.51/9    3.18/6    5.23/1*   7.13/4    1.40/1*   0.48/9  
  4 Bořil Jan                      27.04  3.34/2    6.46/3   15.23/5   22.46/4   26.22/4   27.04/4  
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  3.34/2    3.12/5    8.37/6    7.23/5    3.36/7    0.42/1* 
  5 Růžička Adam                   28.58  5.12/7    8.53/7   19.25/8   26.02/5   28.12/5   28.58/5  
    OK 99 Hradec Králové                  5.12/7    3.41/8   10.32/9    6.37/3    2.10/5    0.46/6  
  6 Locker Tomáš                   31.05  4.03/5    7.26/5   15.09/4   28.23/8   30.18/6   31.05/6  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.03/5    3.23/7    7.43/4   13.14/12   1.55/2    0.47/7  
  7 Ptáček Patrik                  31.37  5.24/8    8.31/6   17.59/6   26.25/6   30.50/7   31.37/7  
    KPKS BETA Brno                        5.24/8    3.07/4    9.28/8    8.26/7    4.25/10   0.47/7  
  8 Žák Jan                        31.44  4.24/6    8.58/8   18.09/7   27.12/7   31.00/8   31.44/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               4.24/6    4.34/9    9.11/7    9.03/9    3.48/8    0.44/4  
  9 Zeman Jan                      38.08  9.01/12  14.11/12  22.32/9   33.20/9   37.19/9   38.08/9  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      9.01/12   5.10/11   8.21/5   10.48/10   3.59/9    0.49/10 
 10 Kanta Martin                   40.43  6.27/10  11.21/10  29.23/11  37.55/11  39.52/10  40.43/10 
    OK Lokomotiva Pardubice               6.27/10   4.54/10  18.02/11   8.32/8    1.57/3    0.51/11 
 11 Háp  Ondřej                    43.10  7.28/11  12.49/11  24.56/10  37.19/10  42.13/11  43.10/11 
    OK 99 Hradec Králové                  7.28/11   5.21/12  12.07/10  12.23/11   4.54/12   0.57/12 
 12 Semrád Ladislav                52.19  3.57/4    6.49/4   39.40/12  47.03/12  51.36/12  52.19/12 
    KOB Choceň                            3.57/4    2.52/3   32.51/12   7.23/5    4.33/11   0.43/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10N        2.4km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-54      3-42      4-73      5-100   
  1 Gebrt Jan                      18.53  2.16/1*   6.13/2   10.35/2   14.23/2   18.04/1*  18.53/1* 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.16/1*   3.57/5    4.22/2    3.48/2    3.41/1*   0.49/7  
  2 Řehák Tomáš                    20.52  3.04/3    6.28/3   11.08/3   16.19/3   20.07/2   20.52/2  
    Sportcentrum Jičín                    3.04/3    3.24/3    4.40/3    5.11/4    3.48/2    0.45/1* 
  3 Fencl Jonáš                    25.28  4.43/12   7.36/5   15.39/5   20.40/4   24.39/3   25.28/3  
    KOB Pardubice                         4.43/12   2.53/2    8.03/7    5.01/3    3.59/3    0.49/7  
  4 Křivda Tomáš                   25.53  2.33/2    5.17/1*   9.08/1*  12.02/1*  25.08/4   25.53/4  
    KOB Choceň                            2.33/2    2.44/1*   3.51/1*   2.54/1*  13.06/15   0.45/1* 
  5 Killar Lukáš                   27.45  3.33/6    7.15/4   15.43/6   22.35/6   26.49/5   27.45/5  
    Lokomotiva Trutnov                    3.33/6    3.42/4    8.28/9    6.52/6    4.14/5    0.56/13 
  6 Grundman Václav                28.14  3.30/5    8.21/6   14.57/4   21.57/5   27.20/6   28.14/6  
    KOB Choceň                            3.30/5    4.51/8    6.36/5    7.00/8    5.23/12   0.54/11 
  7 Fajfr Oldřich                  29.25  4.37/10   9.20/9   15.54/7   23.32/7   28.29/7   29.25/7  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.37/10   4.43/7    6.34/4    7.38/9    4.57/10   0.56/13 
  8 Killar Dominik                 30.25  4.22/8    8.27/7   18.42/10  25.10/8   29.37/8   30.25/8  
    Lokomotiva Trutnov                    4.22/8    4.05/6   10.15/12   6.28/5    4.27/8    0.48/4  
  9 Kalenský Aleš                  31.55  4.06/7   10.15/11  19.45/11  26.42/9   31.08/9   31.55/9  
    SK Studenec                           4.06/7    6.09/12   9.30/10   6.57/7    4.26/7    0.47/3  
 10 Chmelík Jakub                  32.24  3.18/4    8.31/8   18.23/9   26.53/10  31.33/10  32.24/10 
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             3.18/4    5.13/10   9.52/11   8.30/11   4.40/9    0.51/9  
 11 Doležal Vít                    35.44  4.26/9   10.07/10  17.59/8   27.19/11  34.56/11  35.44/11 
    Sportcentrum Jičín                    4.26/9    5.41/11   7.52/6    9.20/13   7.37/13   0.48/4  
 12 Vavera Aleš                    35.54  9.04/15  14.07/12  22.15/12  30.37/12  34.59/12  35.54/12 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      9.04/15   5.03/9    8.08/8    8.22/10   4.22/6    0.55/12 
 13 Samek Tomáš                    45.25  6.41/13  16.18/14  31.51/15  40.32/13  44.32/13  45.25/13 
    OK 99 Hradec Králové                  6.41/13   9.37/14  15.33/15   8.41/12   4.00/4    0.53/10 
 14 Lenfeld Aleš                   50.16  8.24/14  16.14/13  29.32/13  44.28/14  49.28/14  50.16/14 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      8.24/14   7.50/13  13.18/14  14.56/15   5.00/11   0.48/4  
 15 Jelínek Tomáš                  56.00  4.39/11  19.05/15  30.55/14  45.08/15  54.47/15  56.00/15 
    KOB Choceň                            4.39/11  14.26/15  11.50/13  14.13/14   9.39/14   1.13/15 
    Kulhánek David             DISK       3.56/    10.34/    20.26/    29.22/         /    36.52/   
    SK Studenec                           3.56/     6.38/     9.52/     8.56/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12C        2.8km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-55      3-54      4-60      5-58      6-51      7-61      8-100   
  1 Záděra Pavel                   25.59  3.11/4    5.14/1*   6.52/1*  13.29/1*  15.37/1*  19.47/1*  23.33/1*  25.20/1*  25.59/1* 
    KPKS BETA Brno                        3.11/4    2.03/1*   1.38/2    6.37/6    2.08/1*   4.10/2    3.46/19   1.47/6    0.39/1* 
  2 Kaplan Martin                  26.12  3.35/10   6.50/11   8.34/11  14.23/4   17.34/4   22.03/5   23.57/3   25.27/2   26.12/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.35/10   3.15/14   1.44/7    5.49/1*   3.11/11   4.29/5    1.54/6    1.30/3    0.45/5  
  3 Mlateček Jiří                  26.31  2.59/2    5.17/2    7.35/3   13.45/3   16.35/2   21.01/2   23.36/2   25.43/3   26.31/3  
    TJ Slavia Hradec Králové              2.59/2    2.18/3    2.18/16   6.10/2    2.50/9    4.26/4    2.35/17   2.07/11   0.48/14 
  4 Janeba Vladimír                26.47  3.08/3    5.52/4    8.05/7   15.06/7   17.43/6   22.30/6   24.30/5   26.01/4   26.47/4  
    KOB Choceň                            3.08/3    2.44/10   2.13/14   7.01/7    2.37/7    4.47/8    2.00/9    1.31/4    0.46/8  
  5 Ptáček Pavel                   26.52  3.38/11   6.18/9    8.11/8   14.36/5   17.12/3   21.54/3   23.57/3   26.07/5   26.52/5  
    KPKS BETA Brno                        3.38/11   2.40/8    1.53/9    6.25/3    2.36/5    4.42/7    2.03/10   2.10/13   0.45/5  
  6 Kopecký Miloš                  27.45  3.34/9    6.01/6    7.49/4   14.56/6   19.45/11  23.45/7   25.25/6   27.04/6   27.45/6  
    TJ Sokol Kunvald                      3.34/9    2.27/6    1.48/8    7.07/8    4.49/14   4.00/1*   1.40/1*   1.39/5    0.41/3  
  7 Rykala Filip                   28.58  4.32/17   8.17/17  10.13/16  16.41/11  19.14/9   24.04/8   26.02/7   28.12/7   28.58/7  
    OOB Vamberk                           4.32/17   3.45/17   1.56/11   6.28/4    2.33/3    4.50/9    1.58/8    2.10/13   0.46/8  
  8 Křivda Martin                  30.13  3.55/13   6.18/9    7.52/6   15.18/8   17.54/7   25.35/10  27.19/8   29.29/8   30.13/8  
    KOB Choceň                            3.55/13   2.23/5    1.34/1*   7.26/10   2.36/5    7.41/16   1.44/2    2.10/13   0.44/4  
  9 Mašek Ondřej                   31.04  3.18/5    5.23/3    7.04/2   13.38/2   17.37/5   22.02/4   28.54/11  30.14/9   31.04/9  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.18/5    2.05/2    1.41/4    6.34/5    3.59/13   4.25/3    6.52/21   1.20/1*   0.50/18 
 10 Ptáček Martin                  31.16  3.20/7    6.10/7    8.23/10  18.22/13  21.04/12  27.15/12  29.01/12  30.30/10  31.16/10 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.20/7    2.50/11   2.13/14   9.59/15   2.42/8    6.11/12   1.46/4    1.29/2    0.46/8  
 11 Waněk Adam                     31.17  4.31/16   6.53/12   8.35/12  15.46/9   18.05/8   27.04/11  28.48/10  30.37/11  31.17/11 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               4.31/16   2.22/4    1.42/5    7.11/9    2.19/2    8.59/18   1.44/2    1.49/7    0.40/2  
 12 Deml Tomáš                     31.30  3.21/8    6.13/8    8.16/9   16.28/10  19.18/10  25.33/9   27.54/9   30.43/12  31.30/12 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.21/8    2.52/12   2.03/13   8.12/12   2.50/9    6.15/13   2.21/16   2.49/18   0.47/13 
 13 Vyskočil Štěpán                32.49  2.57/1*   7.10/13  10.10/15  19.44/14  22.59/13  28.10/13  30.05/13  32.00/13  32.49/13 
    OOB Vamberk                           2.57/1*   4.13/19   3.00/19   9.34/14   3.15/12   5.11/10   1.55/7    1.55/8    0.49/15 
 14 Horáček  Petr                  33.56  3.50/12   7.23/14   9.02/13  16.55/12  24.31/14  29.05/14  31.09/14  33.10/14  33.56/14 
    OK 99 Hradec Králové                  3.50/12   3.33/16   1.39/3    7.53/11   7.36/19   4.34/6    2.04/11   2.01/9    0.46/8  
 15 Kosek Jan                      40.31  4.07/14   7.32/15  11.21/17  25.23/18  27.58/15  35.51/16  37.41/15  39.42/15  40.31/15 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.07/14   3.25/15   3.49/21  14.02/18   2.35/4    7.53/17   1.50/5    2.01/9    0.49/15 
 16 Růžička Karel                  41.55  5.13/18   9.06/18  12.14/18  23.08/16  28.17/16  34.21/15  37.47/16  40.52/16  41.55/16 
    OK 99 Hradec Králové                  5.13/18   3.53/18   3.08/20  10.54/17   5.09/15   6.04/11   3.26/18   3.05/19   1.03/21 
 17 Hrubeš Jan                     45.43  9.41/21  12.22/21  14.24/21  24.32/17  30.16/18  39.58/17  42.10/17  44.52/17  45.43/17 
    OK Lokomotiva Pardubice               9.41/21   2.41/9    2.02/12  10.08/16   5.44/18   9.42/19   2.12/15   2.42/17   0.51/19 
 18 Štál Jan                       46.46  3.19/6    5.57/5    7.50/5   29.23/19  35.00/19  41.42/19  43.48/19  45.57/18  46.46/18 
    Sportcentrum Jičín                    3.19/6    2.38/7    1.53/9   21.33/20   5.37/17   6.42/15   2.06/12   2.09/12   0.49/15 
 19 Charvát Jan                    46.55  4.28/15   9.38/20  12.20/20  21.14/15  28.55/17  40.53/18  43.03/18  46.10/19  46.55/19 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               4.28/15   5.10/21   2.42/17   8.54/13   7.41/20  11.58/20   2.10/14   3.07/20   0.45/5  
 20 Zajíček Lukáš                  49.09  5.17/19   8.13/16   9.56/14  31.33/21  37.04/20  43.44/20  45.53/20  48.23/20  49.09/20 
    TJ Slavia Hradec Králové              5.17/19   2.56/13   1.43/6   21.37/21   5.31/16   6.40/14   2.09/13   2.30/16   0.46/8  
 21 Morkes Michal                  61.28  5.21/20   9.34/19  12.18/19  30.40/20  38.53/21  52.35/21  56.35/21  60.28/21  61.28/21 
    TJ Slavia Hradec Králové              5.21/20   4.13/19   2.44/18  18.22/19   8.13/21  13.42/21   4.00/20   3.53/21   1.00/20 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12D        2.8km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-55      2-45      3-44      4-74      5-73      6-47      7-100   
  1 Novák Vlastimil                34.02  5.05/3   11.27/1*  15.57/1*  22.53/1*  25.09/1*  27.51/1*  33.20/1*  34.02/1* 
    KOB Choceň                            5.05/3    6.22/1*   4.30/2    6.56/3    2.16/4    2.42/1*   5.29/6    0.42/1* 
  2 Píro Tomáš                     42.03  4.36/1*  12.46/2   18.51/2   28.41/2   32.49/2   37.58/2   41.16/2   42.03/2  
    OOB Vamberk                           4.36/1*   8.10/2    6.05/3    9.50/6    4.08/5    5.09/4    3.18/2    0.47/4  
  3 Hruška Antonín                 46.03 11.41/6   25.09/4   28.20/4   35.16/4   36.57/3   39.55/3   45.18/3   46.03/3  
    TJ Sokol Kunvald                     11.41/6   13.28/3    3.11/1*   6.56/3    1.41/1*   2.58/2    5.23/5    0.45/2  
  4 Zlámal David                   47.57  4.59/2   18.48/3   24.57/3   34.37/3   38.51/4   43.55/4   47.11/4   47.57/4  
    Sportcentrum Jičín                    4.59/2   13.49/4    6.09/4    9.40/5    4.14/6    5.04/3    3.16/1*   0.46/3  
  5 Lesák Jakub                    83.32 11.29/5   45.51/5   61.06/5   66.18/5   68.16/5   78.08/5   82.44/5   83.32/5  
    OOB Sokol Žamberk                    11.29/5   34.22/5   15.15/6    5.12/1*   1.58/2    9.52/5    4.36/4    0.48/6  
  6 Preininger Kryštof             85.24 10.05/4   47.59/6   62.41/6   68.15/6   70.19/6   80.11/6   84.37/6   85.24/6  
    KOB Dobruška                         10.05/4   37.54/6   14.42/5    5.34/2    2.04/3    9.52/5    4.26/3    0.47/4  
    Dušek Martin               DISK       7.34/    41.56/    57.16/    62.22/    64.18/    74.18/         /    78.32/   
    OOB Sokol Žamberk                     7.34/    34.22/    15.20/     5.06/     1.56/    10.00/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14C        3.1km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-45      3-44      4-60      5-58      6-53      7-62      8-61      9-100   
  1 Grundmann Jan                  19.21  1.48/5    4.08/3    6.45/7   10.34/4   12.24/2   14.44/2   16.26/2   17.34/1*  18.37/1*  19.21/1* 
    Lokomotiva Trutnov                    1.48/5    2.20/5    2.37/11   3.49/2    1.50/4    2.20/5    1.42/3    1.08/4    1.03/2    0.44/14 
  2 Čermák Jan                     19.46  1.33/1*   3.43/1*   6.02/1*  10.06/1*  12.01/1*  14.34/1*  16.21/1*  17.38/2   19.01/2   19.46/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.33/1*   2.10/1*   2.19/7    4.04/8    1.55/7    2.33/9    1.47/4    1.17/12   1.23/12   0.45/17 
  2 Kos Oldřich                    19.46  1.37/2    5.36/20   7.33/11  11.00/7   12.41/5   14.57/5   16.45/3   17.51/3   19.04/3   19.46/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.37/2    3.59/24   1.57/1*   3.27/1*   1.41/1*   2.16/2    1.48/5    1.06/2    1.13/6    0.42/6  
  4 Kos Tomáš                      19.56  2.16/15   4.29/9    6.44/6   10.46/6   12.34/3   14.51/3   17.02/5   18.10/4   19.14/4   19.56/4  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.16/15   2.13/3    2.15/5    4.02/7    1.48/3    2.17/3    2.11/11   1.08/4    1.04/3    0.42/6  
  5 Maňák Matěj                    20.20  1.57/9    4.22/8    6.31/2   10.40/5   12.37/4   14.56/4   17.00/4   18.10/4   19.40/5   20.20/5  
    OK 99 Hradec Králové                  1.57/9    2.25/10   2.09/3    4.09/9    1.57/8    2.19/4    2.04/8    1.10/7    1.30/15   0.40/5  
  6 Minář Marek                    21.25  2.14/14   6.19/24   8.23/18  12.37/14  14.23/11  16.44/8   18.25/7   19.36/7   20.40/6   21.25/6  
    SK Severka Šumperk                    2.14/14   4.05/25   2.04/2    4.14/12   1.46/2    2.21/6    1.41/1*   1.11/9    1.04/3    0.45/17 
  7 Smutný Šimon                   21.51  1.42/4    4.16/6    6.36/4   10.31/2   12.45/6   15.29/6   17.50/6   19.14/6   21.13/8   21.51/7  
    OOB Vamberk                           1.42/4    2.34/14   2.20/10   3.55/5    2.14/12   2.44/12   2.21/16   1.24/16   1.59/23   0.38/1* 
  8 Slanař Matěj                   21.54  1.38/3    3.48/2    9.07/21  12.59/15  14.52/14  17.06/10  19.08/10  20.10/9   21.12/7   21.54/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.38/3    2.10/1*   5.19/25   3.52/3    1.53/6    2.14/1*   2.02/6    1.02/1*   1.02/1*   0.42/6  
  9 Dvořáček Radek                 22.01  2.35/21   4.56/14   7.15/9   11.09/8   13.14/7   16.09/7   18.39/8   19.53/8   21.22/9   22.01/9  
    OOB Vamberk                           2.35/21   2.21/6    2.19/7    3.54/4    2.05/10   2.55/14   2.30/17   1.14/10   1.29/14   0.39/4  
 10 Provázek Jiří                  23.19  2.05/11   4.47/12   7.40/12  11.53/11  14.43/13  17.27/12  19.40/11  21.00/10  22.33/10  23.19/10 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.05/11   2.42/15   2.53/15   4.13/11   2.50/18   2.44/12   2.13/12   1.20/15   1.33/19   0.46/20 
 11 Kučera Štěpán                  24.19  2.23/18   4.56/14   8.14/15  13.20/16  15.30/15  18.49/14  20.55/13  22.12/11  23.35/11  24.19/11 
    SK Studenec                           2.23/18   2.33/13   3.18/20   5.06/18   2.10/11   3.19/19   2.06/10   1.17/12   1.23/12   0.44/14 
 12 Kubát Lukáš                    24.28  2.46/25   5.29/19   8.06/14  12.17/13  14.18/10  17.20/11  21.10/14  22.25/12  23.42/12  24.28/12 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.46/25   2.43/16   2.37/11   4.11/10   2.01/9    3.02/15   3.50/24   1.15/11   1.17/7    0.46/20 
 13 Záveský Filip                  25.31  2.16/15   4.40/11   7.22/10  11.55/12  14.09/9   16.48/9   18.50/9   23.23/13  24.53/13  25.31/13 
    TJ Loko Česká Třebová                 2.16/15   2.24/7    2.42/13   4.33/14   2.14/12   2.39/11   2.02/6    4.33/25   1.30/15   0.38/1* 
 14 Klouček Martin                 25.58  1.49/6    4.13/5    6.32/3   10.31/2   17.00/17  20.04/16  22.42/16  23.59/14  25.16/14  25.58/14 
    SK Studenec                           1.49/6    2.24/7    2.19/7    3.59/6    6.29/25   3.04/16   2.38/18   1.17/12   1.17/7    0.42/6  
 15 Chloupek Adam                  26.16  1.55/8    4.12/4   10.19/25  16.04/22  18.40/20  21.09/17  23.14/17  24.20/16  25.38/15  26.16/15 
    Sportcentrum Jičín                    1.55/8    2.17/4    6.07/26   5.45/22   2.36/15   2.29/8    2.05/9    1.06/2    1.18/10   0.38/1* 
 16 Světelský Jakub                27.06  1.49/6    4.19/7    6.36/4   11.32/10  14.34/12  17.39/13  19.52/12  24.49/17  26.20/16  27.06/16 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.49/6    2.30/11   2.17/6    4.56/16   3.02/20   3.05/17   2.13/12   4.57/26   1.31/17   0.46/20 
 17 Jiroušek Vít                   27.12  2.10/13   5.08/17   8.19/16  13.53/20  16.18/16  19.41/15  22.41/15  24.15/15  26.27/17  27.12/17 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.10/13   2.58/18   3.11/19   5.34/21   2.25/14   3.23/20   3.00/20   1.34/20   2.12/25   0.45/17 
 18 Novotný Václav                 27.28  2.08/12   4.58/16   7.42/13  18.35/25  20.25/22  22.47/20  24.28/19  25.38/19  26.42/18  27.28/18 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.08/12   2.50/17   2.44/14  10.53/26   1.50/4    2.22/7    1.41/1*   1.10/7    1.04/3    0.46/20 
 19 Šmejc Jakub                    27.57  2.21/17   5.20/18   8.19/16  13.36/17  18.18/19  21.47/18  24.02/18  25.30/18  27.14/19  27.57/19 
    Sportcentrum Jičín                    2.21/17   2.59/19   2.59/17   5.17/19   4.42/22   3.29/21   2.15/14   1.28/17   1.44/20   0.43/10 
 20 Lisý Áron                      28.42  2.33/20   5.38/21   9.04/20  13.48/19  18.45/21  22.24/19  24.43/20  26.21/20  27.52/20  28.42/20 
    OK 99 Hradec Králové                  2.33/20   3.05/20   3.26/21   4.44/15   4.57/23   3.39/22   2.19/15   1.38/21   1.31/17   0.50/25 
 21 Kamenický  Ondřej              30.57  2.02/10   4.33/10   8.37/19  13.39/18  22.04/24  24.37/22  27.43/21  28.52/21  30.14/21  30.57/21 
    OK 99 Hradec Králové                  2.02/10   2.31/12   4.04/23   5.02/17   8.25/26   2.33/9    3.06/22   1.09/6    1.22/11   0.43/10 
 22 Zelinka Jan                    32.14  2.44/23   6.10/23   9.15/22  14.45/21  17.31/18  23.09/21  27.45/22  29.24/22  31.17/22  32.14/22 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.44/23   3.26/22   3.05/18   5.30/20   2.46/17   5.38/25   4.36/26   1.39/22   1.53/21   0.57/26 
 23 Kučera Tomáš                   32.56  2.45/24   5.55/22   9.43/23  19.43/26  22.33/26  25.41/23  28.38/23  30.19/23  32.13/23  32.56/23 
    SK Studenec                           2.45/24   3.10/21   3.48/22  10.00/25   2.50/18   3.08/18   2.57/19   1.41/23   1.54/22   0.43/10 
 24 Kulhánek Michael               33.26  2.54/26   6.21/25  10.29/26  17.07/23  22.19/25  26.04/25  29.09/24  30.41/24  32.43/24  33.26/24 
    SK Studenec                           2.54/26   3.27/23   4.08/24   6.38/23   5.12/24   3.45/23   3.05/21   1.32/19   2.02/24   0.43/10 
 25 Melichar Jan                   33.42  2.37/22   7.24/26  10.18/24  17.55/24  21.42/23  25.44/24  29.17/25  30.46/25  32.58/25  33.42/25 
    KOB Dobruška                          2.37/22   4.47/26   2.54/16   7.37/24   3.47/21   4.02/24   3.33/23   1.29/18   2.12/25   0.44/14 
 26 Chlupáč Dominik                38.19  2.24/19   4.48/13   7.01/8   11.25/9   14.04/8   29.25/26  33.36/26  36.16/26  37.33/26  38.19/26 
    OK 99 Hradec Králové                  2.24/19   2.24/7    2.13/4    4.24/13   2.39/16  15.21/26   4.11/25   2.40/24   1.17/7    0.46/20 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14D        2.8km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-55      3-54      4-60      5-58      6-51      7-61      8-100   
  1 Sháněl Jan                     35.00  4.17/2    8.03/1*  10.28/1*  19.15/1*  22.47/1*  28.27/1*  31.10/1*  34.09/1*  35.00/1* 
    KOB Choceň                            4.17/2    3.46/2    2.25/2    8.47/2    3.32/1*   5.40/1*   2.43/1*   2.59/3    0.51/3  
  2 Hauptfleisch Filip             49.46  7.58/3   10.45/2   13.36/3   25.22/3   31.03/2   43.22/3   46.38/2   48.58/2   49.46/2  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      7.58/3    2.47/1*   2.51/3   11.46/3    5.41/2   12.19/3    3.16/2    2.20/2    0.48/2  
  3 Remeš Petr                     53.33  3.34/1*  10.58/3   12.13/2   19.35/2   37.03/3   43.11/2   51.07/3   52.47/3   53.33/3  
    KOB Dobruška                          3.34/1*   7.24/3    1.15/1*   7.22/1*  17.28/3    6.08/2    7.56/3    1.40/1*   0.46/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16C        4.6km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-33      3-34      4-36      5-37      6-72      7-45      8-44      9-47     10-48     11-49     12-100   
  1 Petržela Jan                   26.37  1.48/1*   3.44/1*   5.35/1*   9.09/1*  11.40/1*  12.36/1*  15.08/1*  16.54/1*  21.46/1*  23.38/1*  25.07/1*  25.59/1*  26.37/1* 
    Lokomotiva Trutnov                    1.48/1*   1.56/1*   1.51/2    3.34/2    2.31/1*   0.56/3    2.32/1*   1.46/1*   4.52/2    1.52/11   1.29/8    0.52/10   0.38/3  
  2 Procházka David                27.11  2.04/3    4.06/2    5.54/2    9.31/2   12.07/2   13.02/2   15.58/2   17.56/2   22.35/2   24.24/2   25.45/2   26.28/2   27.11/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.04/3    2.02/2    1.48/1*   3.37/3    2.36/2    0.55/2    2.56/5    1.58/3    4.39/1*   1.49/7    1.21/1*   0.43/3    0.43/17 
  3 Landovský Tomáš                29.03  2.32/16   5.43/22   7.39/14  11.18/8   13.54/3   14.50/3   17.24/3   19.26/3   24.20/3   26.10/3   27.33/3   28.20/3   29.03/3  
    SK Praga Praha                        2.32/16   3.11/24   1.56/5    3.39/4    2.36/2    0.56/3    2.34/2    2.02/4    4.54/3    1.50/8    1.23/5    0.47/6    0.43/17 
  4 Vychodil Adam                  31.30  2.01/2    4.28/6    6.55/7   11.17/7   14.17/7   15.15/5   18.13/5   20.28/4   26.24/4   28.04/4   30.10/6   30.52/5   31.30/4  
    TJ Slavia Hradec Králové              2.01/2    2.27/13   2.27/11   4.22/11   3.00/9    0.58/6    2.58/7    2.15/8    5.56/17   1.40/5    2.06/21   0.42/2    0.38/3  
  5 Janata Jakub                   31.32  2.06/4    4.19/3    6.29/3   10.56/4   13.56/5   14.56/4   18.06/4   20.50/6   26.29/5   28.41/7   30.02/4   30.50/4   31.32/5  
    OK Jilemnice                          2.06/4    2.13/7    2.10/7    4.27/12   3.00/9    1.00/8    3.10/13   2.44/20   5.39/11   2.12/19   1.21/1*   0.48/7    0.42/14 
  6 Seidl Jakub                    31.57  2.25/12   5.01/15   7.21/11  11.55/10  14.41/8   15.43/7   18.42/6   20.49/5   26.34/6   28.31/5   30.08/5   31.13/6   31.57/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.25/12   2.36/20   2.20/10   4.34/13   2.46/6    1.02/14   2.59/8    2.07/5    5.45/13   1.57/13   1.37/15   1.05/20   0.44/23 
  7 Novotný Jan                    31.58  2.10/6    4.45/11   6.52/6   11.06/6   13.55/4   16.53/10  19.46/9   21.53/9   26.53/7   28.40/6   30.25/7   31.17/7   31.58/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.10/6    2.35/19   2.07/6    4.14/8    2.49/7    2.58/26   2.53/4    2.07/5    5.00/5    1.47/6    1.45/18   0.52/10   0.41/10 
  8 Navrátil Boris                 32.43  2.16/8    4.38/10   6.30/4    9.51/3   14.10/6   15.30/6   19.00/7   21.46/8   27.15/8   29.40/8   31.08/8   32.00/8   32.43/8  
    Baník - FIZA Ostrava                  2.16/8    2.22/11   1.52/3    3.21/1*   4.19/20   1.20/24   3.30/19   2.46/21   5.29/9    2.25/23   1.28/7    0.52/10   0.43/17 
  9 Stach Jan                      32.52  2.28/14   4.56/14   8.51/21  13.12/15  15.52/11  16.56/11  19.58/10  22.20/10  28.09/11  29.45/10  31.14/9   32.09/9   32.52/9  
    OK Jilemnice                          2.28/14   2.28/14   3.55/23   4.21/10   2.40/5    1.04/16   3.02/10   2.22/12   5.49/15   1.36/1*   1.29/8    0.55/15   0.43/17 
 10 Kučera Michal                  32.57  2.13/7    4.34/9    6.49/5   12.05/11  14.59/9   16.14/8   20.15/11  22.37/11  28.01/9   29.40/8   31.14/9   32.12/10  32.57/10 
    SK Studenec                           2.13/7    2.21/10   2.15/9    5.16/16   2.54/8    1.15/21   4.01/21   2.22/12   5.24/7    1.39/3    1.34/13   0.58/19   0.45/25 
 11 Uvizl Marek	                   33.21  2.25/12   4.29/8    9.28/22  13.27/18  16.31/13  17.42/13  20.54/14  23.08/13  28.36/12  30.33/12  31.55/12  32.43/11  33.21/11 
    SK Studenec                           2.25/12   2.04/3    4.59/26   3.59/6    3.04/11   1.11/18   3.12/14   2.14/7    5.28/8    1.57/13   1.22/4    0.48/7    0.38/3  
 12 Tichý Ondřej                   33.25  3.06/21   5.40/20   7.32/13  11.47/9   17.19/17  18.15/17  21.11/15  23.06/12  28.01/9   29.52/11  31.33/11  32.49/12  33.25/12 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.06/21   2.34/18   1.52/3    4.15/9    5.32/23   0.56/3    2.56/5    1.55/2    4.55/4    1.51/10   1.41/16   1.16/25   0.36/2  
 13 Fousek Jan                     33.39  2.08/5    4.27/5    7.05/9   12.40/13  15.16/10  16.14/8   19.19/8   21.44/7   28.41/13  30.39/13  32.12/13  32.56/13  33.39/13 
    Baník - FIZA Ostrava                  2.08/5    2.19/8    2.38/16   5.35/17   2.36/2    0.58/6    3.05/11   2.25/15   6.57/24   1.58/15   1.33/12   0.44/5    0.43/17 
 14 Vik Martin                     34.11  2.38/18   4.49/12   7.03/8   10.59/5   17.02/15  18.03/16  21.28/16  23.46/15  29.27/15  31.04/15  32.27/14  33.32/14  34.11/14 
    OK Jilemnice                          2.38/18   2.11/6    2.14/8    3.56/5    6.03/26   1.01/11   3.25/18   2.18/11   5.41/12   1.37/2    1.23/5    1.05/20   0.39/7  
 15 Smitka Jan                     34.36  2.23/11   4.49/12   7.43/15  12.34/12  16.20/12  17.33/12  20.46/13  23.26/14  29.01/14  31.00/14  32.59/15  33.54/15  34.36/15 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.23/11   2.26/12   2.54/19   4.51/15   3.46/15   1.13/20   3.13/15   2.40/19   5.35/10   1.59/17   1.59/19   0.55/15   0.42/14 
 16 Zajíček Radim                  34.50  2.33/17   5.02/16   8.28/20  13.03/14  17.07/16  18.01/15  22.03/17  24.18/16  30.05/16  31.44/16  33.15/16  34.12/16  34.50/16 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.33/17   2.29/15   3.26/22   4.35/14   4.04/18   0.54/1*   4.02/22   2.15/8    5.47/14   1.39/3    1.31/10   0.57/17   0.38/3  
 17 Jakeš Ondřej                   38.18  2.50/20   5.20/18   7.47/17  14.05/20  18.25/18  19.27/18  22.44/18  26.44/18  33.08/18  35.20/18  36.51/17  37.43/17  38.18/17 
    SK Týniště nad Orlicí                 2.50/20   2.30/16   2.27/11   6.18/22   4.20/22   1.02/14   3.17/17   4.00/24   6.24/20   2.12/19   1.31/10   0.52/10   0.35/1* 
 18 Charvát Jiří                   38.39  2.19/9    4.28/6    7.26/12  13.24/17  16.44/14  17.45/14  20.29/12  27.43/20  33.39/20  35.32/19  37.06/18  37.56/18  38.39/18 
    OK Jilemnice                          2.19/9    2.09/5    2.58/20   5.58/18   3.20/12   1.01/11   2.44/3    7.14/25   5.56/17   1.53/12   1.34/13   0.50/9    0.43/17 
 19 Vondrák Jiří                   39.01  2.49/19   5.08/17   7.43/15  13.44/19  19.37/21  20.38/21  23.52/20  26.18/17  32.48/17  34.46/17  37.07/19  38.14/19  39.01/19 
    Lokomotiva Trutnov                    2.49/19   2.19/8    2.35/14   6.01/19   5.53/25   1.01/11   3.14/16   2.26/16   6.30/21   1.58/15   2.21/22   1.07/22   0.47/26 
 20 Valach Ondřej                  41.07  3.46/25   6.47/24   9.28/22  15.29/21  19.09/20  20.29/20  24.35/21  27.06/19  33.11/19  35.45/20  39.26/20  40.23/20  41.07/20 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.46/25   3.01/22   2.41/17   6.01/19   3.40/13   1.20/24   4.06/23   2.31/18   6.05/19   2.34/24   3.41/26   0.57/17   0.44/23 
 21 Macl Jan                       42.46  2.30/15   5.35/19   8.11/19  18.00/23  22.02/22  23.13/22  27.27/22  29.55/21  36.38/21  38.52/21  41.28/21  42.05/21  42.46/21 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.30/15   3.05/23   2.36/15   9.49/25   4.02/17   1.11/18   4.14/24   2.28/17   6.43/23   2.14/21   2.36/24   0.37/1*   0.41/10 
 22 Vařeka Martin                  44.21  3.46/25   6.35/23   9.51/24  19.09/24  23.04/24  24.04/24  30.36/26  33.31/26  39.21/24  41.11/24  42.32/22  43.42/23  44.21/22 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.46/25   2.49/21   3.16/21   9.18/23   3.55/16   1.00/8    6.32/26   2.55/22   5.50/16   1.50/8    1.21/1*   1.10/23   0.39/7  
 22 Macmek Vojta                   44.21  2.21/10   4.25/4    7.06/10  13.19/16  19.00/19  20.16/19  23.25/19  31.44/23  37.07/22  41.04/23  42.46/24  43.40/22  44.21/22 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.21/10   2.04/3    2.41/17   6.13/21   5.41/24   1.16/22   3.09/12   8.19/26   5.23/6    3.57/26   1.42/17   0.54/14   0.41/10 
 24 Hladík František               44.28  3.11/22   5.41/21   8.09/18  19.57/25  24.14/25  25.21/25  29.13/24  31.36/22  38.16/23  40.35/22  42.39/23  43.49/24  44.28/24 
    SK Studenec                           3.11/22   2.30/16   2.28/13  11.48/26   4.17/19   1.07/17   3.52/20   2.23/14   6.40/22   2.19/22   2.04/20   1.10/23   0.39/7  
 25 Zákravský Lukáš                46.54  3.19/23   8.25/25  12.25/25  22.01/26  25.45/26  26.45/26  29.46/25  32.03/25  39.38/25  41.38/25  44.04/25  46.12/25  46.54/25 
    TJ Start Náchod                       3.19/23   5.06/25   4.00/24   9.36/24   3.44/14   1.00/8    3.01/9    2.17/10   7.35/25   2.00/18   2.26/23   2.08/26   0.42/14 
 26 Suchomel Adam                  48.59  3.35/24   8.57/26  13.54/26  17.54/22  22.13/23  23.32/23  28.22/23  31.55/24  41.54/26  44.57/26  47.35/26  48.18/26  48.59/26 
    TJ Sokol Kunvald                      3.35/24   5.22/26   4.57/25   4.00/7    4.19/20   1.19/23   4.50/25   3.33/23   9.59/26   3.03/25   2.38/25   0.43/3    0.41/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16D        3.8km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-55      3-54      4-45      5-74      6-39      7-52      8-53      9-46     10-51     11-61     12-100   
  1 Weisbauer Vojtěch              34.47  1.45/1*   5.23/1*   7.04/1*   9.54/1*  14.09/2   18.17/1*  22.00/1*  26.00/1*  28.14/1*  30.47/1*  32.22/1*  34.10/1*  34.47/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.45/1*   3.38/4    1.41/1*   2.50/1*   4.15/3    4.08/2    3.43/1*   4.00/4    2.14/5    2.33/5    1.35/1*   1.48/2    0.37/1* 
  2 Šulc Ondřej                    38.32  2.00/2    5.33/3    7.35/3   10.28/2   14.03/1*  20.22/3   25.29/3   28.52/3   30.49/2   33.11/2   35.40/2   37.40/2   38.32/2  
    TJ Slavia Hradec Králové              2.00/2    3.33/2    2.02/4    2.53/2    3.35/1*   6.19/4    5.07/4    3.23/3    1.57/2    2.22/4    2.29/5    2.00/3    0.52/6  
  3 Zitka Lukáš                    38.54  2.00/2    5.47/5    7.32/2   11.03/3   17.26/4   20.19/2   24.56/2   28.03/2   32.15/3   34.51/3   36.26/3   38.13/3   38.54/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.00/2    3.47/5    1.45/2    3.31/3    6.23/6    2.53/1*   4.37/2    3.07/1*   4.12/6    2.36/6    1.35/1*   1.47/1*   0.41/2  
  4 Novotný Štěpán                 40.33  2.03/4    5.39/4    7.37/4   12.09/5   16.21/3   22.24/4   27.28/4   30.49/4   32.52/4   35.09/4   37.31/4   39.50/4   40.33/4  
    OOB Sokol Žamberk                     2.03/4    3.36/3    1.58/3    4.32/6    4.12/2    6.03/3    5.04/3    3.21/2    2.03/3    2.17/2    2.22/4    2.19/6    0.43/3  
  5 Čmolík Petr                    48.06  2.03/4    5.31/2    7.45/5   11.34/4   17.47/5   28.47/5   34.38/5   38.54/5   41.02/5   43.06/5   45.03/5   47.18/5   48.06/5  
    KOB Dobruška                          2.03/4    3.28/1*   2.14/5    3.49/4    6.13/4   11.00/6    5.51/5    4.16/6    2.08/4    2.04/1*   1.57/3    2.15/5    0.48/4  
  6 Waldek Petr                    50.47  3.12/6    7.20/6    9.40/6   13.48/6   20.01/6   31.00/6   36.52/6   40.59/6   42.55/6   45.16/6   47.53/6   49.58/6   50.47/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.12/6    4.08/6    2.20/6    4.08/5    6.13/4   10.59/5    5.52/6    4.07/5    1.56/1*   2.21/3    2.37/6    2.05/4    0.49/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18C        5.3km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-35      3-37      4-36      5-34      6-32      7-45      8-44      9-39     10-46     11-51     12-49     13-100   
  1 Hovorka Lukáš                  29.40  1.29/2    3.30/4    5.57/3    8.25/1*  12.03/1*  14.14/1*  18.14/2   20.07/1*  22.11/1*  24.47/1*  26.07/1*  28.21/1*  28.59/1*  29.40/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.29/2    2.01/7    2.27/1*   2.28/1*   3.38/3    2.11/4    4.00/3    1.53/1*   2.04/1*   2.36/1*   1.20/4    2.14/3    0.38/1*   0.41/6  
  2 Bořil Petr                     30.50  1.26/1*   3.09/1*   5.38/1*   9.09/5   12.29/2   14.22/2   18.11/1*  20.16/2   22.24/2   25.49/2   27.02/2   29.14/2   30.06/2   30.50/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.26/1*   1.43/1*   2.29/2    3.31/9    3.20/1*   1.53/1*   3.49/1*   2.05/3    2.08/2    3.25/7    1.13/1*   2.12/2    0.52/11   0.44/9  
  3 Nožka Radek                    31.06  1.32/4    3.16/2    5.49/2    9.10/6   12.37/3   14.55/4   19.05/4   21.02/3   23.11/3   26.17/3   27.40/3   29.47/3   30.28/3   31.06/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.32/4    1.44/2    2.33/4    3.21/7    3.27/2    2.18/7    4.10/5    1.57/2    2.09/3    3.06/4    1.23/6    2.07/1*   0.41/2    0.38/2  
  4 Slezák Zdeněk                  31.47  1.38/7    3.31/5    6.07/4    8.41/2   12.49/5   14.55/4   18.59/3   21.09/4   23.28/4   26.25/4   27.45/4   30.14/4   31.00/4   31.47/4  
    TJ Slovan Luhačovice                  1.38/7    1.53/4    2.36/5    2.34/2    4.08/8    2.06/2    4.04/4    2.10/5    2.19/6    2.57/2    1.20/4    2.29/7    0.46/4    0.47/12 
  5 Klouček Tomáš                  32.51  1.32/4    3.35/6    6.33/9    9.19/7   13.05/6   15.19/6   19.14/5   21.32/5   24.18/6   27.43/5   28.58/5   31.25/5   32.11/5   32.51/5  
    OK Jilemnice                          1.32/4    2.03/9    2.58/9    2.46/5    3.46/4    2.14/5    3.55/2    2.18/9    2.46/8    3.25/7    1.15/3    2.27/6    0.46/4    0.40/4  
  6 Slezák Jiří                    33.16  1.37/6    3.39/7    6.09/5    8.45/3   12.44/4   14.54/3   19.18/6   21.32/5   24.01/5   28.10/7   29.24/6   31.53/6   32.39/6   33.16/6  
    TJ Slovan Luhačovice                  1.37/6    2.02/8    2.30/3    2.36/3    3.59/6    2.10/3    4.24/6    2.14/6    2.29/7    4.09/11   1.14/2    2.29/7    0.46/4    0.37/1* 
  7 Klapal Jan                     33.58  1.29/2    3.26/3    6.13/6    9.38/9   13.43/9   16.04/8   20.32/8   22.48/7   25.03/7   28.05/6   29.56/7   32.29/7   33.15/7   33.58/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.29/2    1.57/5    2.47/8    3.25/8    4.05/7    2.21/8    4.28/7    2.16/7    2.15/4    3.02/3    1.51/9    2.33/9    0.46/4    0.43/8  
  8 Daněk Jáchym                   34.20  1.48/10   3.46/9    6.31/8    9.35/8   13.21/8   15.47/7   20.21/7   22.58/9   25.13/8   28.37/8   30.33/8   32.52/8   33.39/8   34.20/8  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.48/10   1.58/6    2.45/7    3.04/6    3.46/4    2.26/9    4.34/9    2.37/11   2.15/4    3.24/6    1.56/12   2.19/4    0.47/8    0.41/6  
  9 Kult Martin                    34.52  1.50/11   3.40/8    6.20/7    9.05/4   13.17/7   16.14/9   20.43/9   22.50/8   25.52/9   29.05/9   30.59/9   33.18/9   34.08/9   34.52/9  
    Lokomotiva Trutnov                    1.50/11   1.50/3    2.40/6    2.45/4    4.12/9    2.57/10   4.29/8    2.07/4    3.02/9    3.13/5    1.54/11   2.19/4    0.50/10   0.44/9  
 10 Záveský Marek                  45.49  1.56/12   4.02/10   7.42/10  11.39/10  16.19/10  18.34/10  23.59/10  26.29/10  35.50/10  39.51/10  41.43/10  44.26/10  45.11/10  45.49/10 
    TJ Loko Česká Třebová                 1.56/12   2.06/10   3.40/12   3.57/10   4.40/11   2.15/6    5.25/10   2.30/10   9.21/12   4.01/10   1.52/10   2.43/11   0.45/3    0.38/2  
 11 Bůžek Jan                      50.48  1.46/9    4.14/11   7.53/11  11.50/11  18.48/11  21.52/11  28.53/11  31.58/11  36.14/11  42.31/11  44.19/11  49.13/11  50.08/11  50.48/11 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.46/9    2.28/11   3.39/11   3.57/10   6.58/12   3.04/11   7.01/12   3.05/12   4.16/10   6.17/12   1.48/8    4.54/12   0.55/12   0.40/4  
 12 Souček Michal                  52.23  1.44/8    4.46/12   7.55/12  21.29/12  25.57/12  29.22/12  35.48/12  38.04/12  42.44/12  46.39/12  48.12/12  50.51/12  51.39/12  52.23/12 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.44/8    3.02/12   3.09/10  13.34/12   4.28/10   3.25/12   6.26/11   2.16/7    4.40/11   3.55/9    1.33/7    2.39/10   0.48/9    0.44/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21A        6.5km    0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-55      2-35      3-36      4-37      5-72      6-74      7-44      8-41      9-40     10-70     11-71     12-63     13-38     14-39     15-52     16-53    
                                      17-46     18-47     19-100   
  1 Zvěřina Petr                   34.14  2.03/1*   3.08/1*   5.23/2    7.47/2    8.33/2   12.34/2   14.45/1*  16.50/1*  18.21/1*  19.21/1*  21.22/2   22.38/1*  23.28/1*  24.45/1*  26.51/1*  28.30/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  2.03/1*   1.05/1*   2.15/8    2.24/5    0.46/1*   4.01/1*   2.11/1*   2.05/1*   1.31/3    1.00/1*   2.01/9    1.16/1*   0.50/1*   1.17/1*   2.06/2    1.39/1* 
                                         29.40/1*  31.55/1*  33.35/1*  34.14/1* 
                                          1.10/1*   2.15/1*   1.40/1*   0.39/1* 
  2 Král Václav                    34.56  2.04/2    3.10/2    5.04/1*   7.24/1*   8.15/1*  12.24/1*  14.46/2   17.00/2   18.30/2   19.31/2   21.19/1*  22.46/2   23.36/2   24.55/2   26.56/2   28.40/2  
    SK Severka Šumperk                    2.04/2    1.06/3    1.54/1*   2.20/3    0.51/3    4.09/2    2.22/4    2.14/2    1.30/2    1.01/2    1.48/2    1.27/3    0.50/1*   1.19/2    2.01/1*   1.44/2  
                                         29.55/2   32.33/2   34.15/2   34.56/2  
                                          1.15/3    2.38/4    1.42/3    0.41/7  
  3 Vávra Jaroslav                 38.44  2.24/8    3.34/6    5.40/6    8.05/5    9.01/4   13.47/4   16.30/5   19.08/4   20.36/3   21.45/3   23.31/3   24.57/3   25.50/3   27.11/3   29.44/3   31.59/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.24/8    1.10/4    2.06/5    2.25/6    0.56/5    4.46/6    2.43/7    2.38/8    1.28/1*   1.09/5    1.46/1*   1.26/2    0.53/4    1.21/4    2.33/9    2.15/12 
                                         33.21/3   36.08/3   37.59/3   38.44/3  
                                          1.22/5    2.47/7    1.51/7    0.45/11 
  4 Piltaver Jaka                  38.59  2.18/6    3.41/8    5.44/7    8.19/8    9.09/5   14.20/6   16.45/6   19.08/4   21.02/5   22.09/5   24.08/5   25.38/5   26.29/4   27.48/4   30.03/4   32.01/4  
    KPKS BETA Brno                        2.18/6    1.23/8    2.03/4    2.35/8    0.50/2    5.11/8    2.25/5    2.23/5    1.54/7    1.07/4    1.59/8    1.30/4    0.51/3    1.19/2    2.15/6    1.58/6  
                                         33.26/4   36.29/4   38.18/4   38.59/4  
                                          1.25/8    3.03/11   1.49/5    0.41/7  
  5 Kadeřávek  Petr                39.14  2.17/5    3.51/10   5.58/8    8.16/7    9.11/6   14.26/7   17.18/8   19.54/8   21.33/7   22.47/7   24.35/6   26.14/6   27.11/6   28.37/6   30.49/6   32.43/5  
    OK 99 Hradec Králové                  2.17/5    1.34/12   2.07/6    2.18/1*   0.55/4    5.15/10   2.52/9    2.36/7    1.39/5    1.14/7    1.48/2    1.39/9    0.57/7    1.26/5    2.12/4    1.54/5  
                                         34.02/5   36.45/5   38.35/5   39.14/5  
                                          1.19/4    2.43/6    1.50/6    0.39/1* 
  6 Dusílek Adam                   39.16  2.24/8    3.36/7    5.34/4    7.53/3    8.54/3   13.29/3   16.04/3   19.47/7   21.28/6   22.33/6   24.42/7   26.23/7   27.19/7   28.46/7   30.59/7   32.48/6  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.24/8    1.12/5    1.58/2    2.19/2    1.01/6    4.35/4    2.35/6    3.43/12   1.41/6    1.05/3    2.09/10   1.41/10   0.56/6    1.27/6    2.13/5    1.49/4  
                                         34.12/6   36.50/6   38.36/6   39.16/6  
                                          1.24/7    2.38/4    1.46/4    0.40/6  
  7 Cahel Marek                    39.39  2.21/7    3.33/5    5.34/4    7.57/4    9.54/8   14.04/5   16.25/4   18.43/3   22.27/8   23.40/8   25.33/8   27.03/8   27.58/8   29.42/8   31.52/8   33.39/8  
    TJ Slovan Luhačovice                  2.21/7    1.12/5    2.01/3    2.23/4    1.57/12   4.10/3    2.21/2    2.18/3    3.44/12   1.13/6    1.53/6    1.30/4    0.55/5    1.44/11   2.10/3    1.47/3  
                                         34.52/8   37.19/8   39.00/7   39.39/7  
                                          1.13/2    2.27/2    1.41/2    0.39/1* 
  8 Ptáček Pavel                   39.52  2.12/4    3.17/3    5.25/3    8.07/6    9.24/7   14.37/8   16.58/7   19.19/6   20.53/4   22.07/4   24.02/4   25.36/4   26.42/5   28.13/5   30.44/5   32.49/7  
    KPKS BETA Brno                        2.12/4    1.05/1*   2.08/7    2.42/10   1.17/10   5.13/9    2.21/2    2.21/4    1.34/4    1.14/7    1.55/7    1.34/7    1.06/11   1.31/8    2.31/8    2.05/8  
                                         34.14/7   37.11/7   39.09/8   39.52/8  
                                          1.25/8    2.57/9    1.58/10   0.43/9  
  9 Pašek František                43.08  2.06/3    3.18/4    6.58/11   9.27/11  11.35/11  16.20/11  19.15/10  22.10/10  25.02/11  26.19/11  28.10/9   29.45/9   30.49/10  32.24/10  34.39/9   36.39/9  
    SK Kotlářka Praha                     2.06/3    1.12/5    3.40/11   2.29/7    2.08/13   4.45/5    2.55/10   2.55/11   2.52/10   1.17/10   1.51/5    1.35/8    1.04/10   1.35/9    2.15/6    2.00/7  
                                         38.02/9   40.36/9   42.29/9   43.08/9  
                                          1.23/6    2.34/3    1.53/8    0.39/1* 
 10 Černý Martin                   44.30  2.38/11   4.10/12   7.57/12  11.09/12  12.13/12  17.28/12  20.41/12  23.13/12  25.07/12  26.22/12  28.12/10  29.45/9   30.46/9   32.16/9   34.53/10  37.05/10 
    OK Jilemnice                          2.38/11   1.32/11   3.47/13   3.12/12   1.04/7    5.15/10   3.13/12   2.32/6    1.54/7    1.15/9    1.50/4    1.33/6    1.01/8    1.30/7    2.37/10   2.12/11 
                                         38.37/10  41.51/10  43.51/10  44.30/10 
                                          1.32/10   3.14/12   2.00/11   0.39/1* 
 11 Lebar Daniel                   45.06  2.42/12   4.07/11   6.36/10   9.17/10  10.25/10  16.18/10  19.21/11  22.13/11  24.37/10  26.02/10  28.14/11  29.55/11  30.57/11  32.35/11  35.32/11  37.42/11 
    KPKS BETA Brno                        2.42/12   1.25/10   2.29/10   2.41/9    1.08/8    5.53/12   3.03/11   2.52/10   2.24/9    1.25/12   2.12/11   1.41/10   1.02/9    1.38/10   2.57/12   2.10/9  
                                         39.17/11  42.16/11  44.21/11  45.06/11 
                                          1.35/11   2.59/10   2.05/12   0.45/11 
 12 Zmrzlikar Jure                 45.40  2.26/10   3.49/9    6.14/9    9.08/9   10.23/9   15.20/9   18.05/9   20.43/9   24.01/9   25.19/9   28.37/12  30.18/12  31.28/12  33.16/12  36.02/12  38.13/12 
    KPKS BETA Brno                        2.26/10   1.23/8    2.25/9    2.54/11   1.15/9    4.57/7    2.45/8    2.38/8    3.18/11   1.18/11   3.18/12   1.41/10   1.10/12   1.48/12   2.46/11   2.11/10 
                                         40.06/12  43.01/12  44.57/12  45.40/12 
                                          1.53/12   2.55/8    1.56/9    0.43/9  
 13 Wohanka Pavel                  90.36  3.49/13  10.08/13  13.50/13  23.52/13  25.36/13  34.42/13  42.12/13  49.14/13  53.26/13  55.43/13  60.40/13  64.00/13  66.39/13  73.32/13  77.46/13  81.06/13 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               3.49/13   6.19/13   3.42/12  10.02/13   1.44/11   9.06/13   7.30/13   7.02/13   4.12/13   2.17/13   4.57/13   3.20/13   2.39/13   6.53/13   4.14/13   3.20/13 
                                         83.05/13  87.39/13  89.47/13  90.36/13 
                                          1.59/13   4.34/13   2.08/13   0.49/13 
    Šístek Daniel              DISK       3.24/     4.54/     7.14/     9.56/    10.59/    17.01/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    AC Sparta Praha                       3.24/     1.30/     2.20/     2.42/     1.03/     6.02/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /    22.26/    23.19/   
                                              /         /         /     0.53/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21C        6.3km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-33      3-34      4-35      5-36      6-37      7-45      8-44      9-41     10-40     11-38     12-39     13-52     14-53     15-46     16-51    
                                      17-100   
  1 Weiner Jakub                   36.21  1.51/4    3.48/3    5.41/3    7.41/4   10.03/4   12.25/2   15.38/2   17.39/3   19.54/3   21.40/3   25.08/1*  26.32/1*  28.40/1*  30.32/1*  31.59/1*  33.10/2  
    TJ Slavia Hradec Králové              1.51/4    1.57/3    1.53/7    2.00/12   2.22/9    2.22/3    3.13/3    2.01/7    2.15/3    1.46/15   3.28/1*   1.24/3    2.08/2    1.52/6    1.27/16   1.11/6  
                                         35.39/1*  36.21/1* 
                                          2.29/4    0.42/18 
  2 Kolín Jan                      36.26  1.48/2    3.53/4    5.44/4    7.40/3    9.49/2   12.16/1*  15.38/2   17.36/2   19.47/2   21.25/2   25.40/3   27.00/2   29.03/2   30.49/2   32.04/2   33.08/1* 
    OK Jilemnice                          1.48/2    2.05/15   1.51/5    1.56/7    2.09/2    2.27/5    3.22/7    1.58/5    2.11/1*   1.38/6    4.15/15   1.20/1*   2.03/1*   1.46/1*   1.15/2    1.04/1* 
                                         35.45/2   36.26/2  
                                          2.37/8    0.41/9  
  3 Hovorka Jan                    37.09  1.51/4    3.38/1*   5.14/1*   7.07/1*  10.24/5   12.31/4   15.35/1*  17.22/1*  19.34/1*  21.06/1*  25.21/2   27.25/3   29.43/3   31.33/3   32.45/3   34.02/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.51/4    1.47/2    1.36/1*   1.53/4    3.17/39   2.07/1*   3.04/1*   1.47/1*   2.12/2    1.32/2    4.15/15   2.04/41   2.18/6    1.50/5    1.12/1*   1.17/16 
                                         36.26/3   37.09/3  
                                          2.24/2    0.43/26 
  4 Pýcha Lukáš                    38.09  2.14/24   4.11/15   6.29/22   8.26/16  11.14/18  14.01/18  17.15/12  19.08/10  21.41/11  23.29/10  27.08/7   28.39/6   31.01/6   32.47/4   34.05/4   35.16/4  
    TJ Start Náchod                       2.14/24   1.57/3    2.18/40   1.57/8    2.48/30   2.47/19   3.14/4    1.53/2    2.33/12   1.48/18   3.39/3    1.31/12   2.22/8    1.46/1*   1.18/3    1.11/6  
                                         37.32/4   38.09/4  
                                          2.16/1*   0.37/1* 
  5 Pešek Ondřej                   38.54  2.00/11   4.01/6    6.15/13   8.08/7   10.31/7   12.57/5   16.22/5   18.22/5   21.19/5   22.53/4   26.39/5   28.12/5   30.47/5   32.58/5   34.21/5   35.33/5  
    KOB Choceň                            2.00/11   2.01/9    2.14/32   1.53/4    2.23/11   2.26/4    3.25/10   2.00/6    2.57/30   1.34/3    3.46/6    1.33/13   2.35/19   2.11/23   1.23/9    1.12/8  
                                         38.13/6   38.54/5  
                                          2.40/11   0.41/9  
  6 Polák Vlastimil                38.56  1.55/7    4.02/8    5.49/5    7.42/5    9.46/1*  12.29/3   15.58/4   18.03/4   21.38/9   23.07/5   26.36/4   28.03/4   30.26/4   33.01/6   34.27/6   35.42/6  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.55/7    2.07/18   1.47/2    1.53/4    2.04/1*   2.43/11   3.29/12   2.05/15   3.35/41   1.29/1*   3.29/2    1.27/4    2.23/11   2.35/42   1.26/13   1.15/10 
                                         38.12/5   38.56/6  
                                          2.30/6    0.44/30 
  7 Fencl Petr                     39.47  2.05/16   4.26/24   6.15/13   8.12/10  10.38/9   13.24/8   16.49/7   19.02/7   21.38/9   23.16/7   27.14/8   28.44/7   31.21/7   33.21/7   34.43/7   36.07/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.05/16   2.21/34   1.49/3    1.57/8    2.26/13   2.46/17   3.25/10   2.13/23   2.36/16   1.38/6    3.58/9    1.30/9    2.37/20   2.00/9    1.22/6    1.24/28 
                                         39.08/7   39.47/7  
                                          3.01/29   0.39/3  
  8 Slavík Pavel                   39.53  1.59/9    4.05/11   5.58/7    8.24/14  10.37/8   13.13/7   16.56/8   19.05/8   21.34/6   23.16/7   27.24/9   29.05/9   31.34/9   33.41/8   35.13/8   36.35/9  
    TJ Start Náchod                       1.59/9    2.06/17   1.53/7    2.26/38   2.13/5    2.36/9    3.43/22   2.09/18   2.29/9    1.42/11   4.08/10   1.41/30   2.29/15   2.07/19   1.32/23   1.22/21 
                                         39.12/8   39.53/8  
                                          2.37/8    0.41/9  
  9 Zlámal Petr                    40.00  1.49/3    3.53/4    5.57/6    8.22/13  10.40/10  13.28/9   17.02/9   19.06/9   21.36/7   23.15/6   27.06/6   29.02/8   31.24/8   33.49/9   35.16/9   36.32/8  
    Sportcentrum Jičín                    1.49/3    2.04/12   2.04/14   2.25/37   2.18/8    2.48/21   3.34/14   2.04/13   2.30/10   1.39/8    3.51/7    1.56/38   2.22/8    2.25/37   1.27/16   1.16/13 
                                         39.20/9   40.00/9  
                                          2.48/22   0.40/5  
 10 Pilgr Luděk                    40.25  1.46/1*   3.44/2    5.36/2    7.23/2    9.50/3   13.51/15  17.10/10  19.15/11  21.36/7   23.18/9   27.31/10  29.08/10  32.08/10  34.06/10  35.34/10  36.56/10 
    TJ Loko Česká Třebová                 1.46/1*   1.58/7    1.52/6    1.47/1*   2.27/14   4.01/45   3.19/6    2.05/15   2.21/4    1.42/11   4.13/12   1.37/19   3.00/35   1.58/7    1.28/18   1.22/21 
                                         39.41/10  40.25/10 
                                          2.45/19   0.44/30 
 11 Jirásek Aleš                   41.21  2.23/36   4.26/24   6.25/19   8.28/18  11.04/16  13.48/14  18.32/28  20.34/24  22.56/18  24.30/14  29.31/15  30.59/14  33.20/13  35.25/12  36.48/12  38.00/12 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.23/36   2.03/11   1.59/9    2.03/15   2.36/22   2.44/15   4.44/47   2.02/9    2.22/5    1.34/3    5.01/35   1.28/6    2.21/7    2.05/15   1.23/9    1.12/8  
                                         40.40/11  41.21/11 
                                          2.40/11   0.41/9  
 12 Samek  Petr                    41.34  2.15/26   4.14/16   6.26/20   8.39/22  10.51/13  13.34/10  17.30/13  19.41/14  22.26/14  24.13/13  28.53/13  30.21/12  32.55/12  35.01/11  36.25/11  37.41/11 
    OK 99 Hradec Králové                  2.15/26   1.59/8    2.12/29   2.13/25   2.12/3    2.43/11   3.56/34   2.11/21   2.45/20   1.47/16   4.40/30   1.28/6    2.34/17   2.06/17   1.24/11   1.16/13 
                                         40.52/12  41.34/12 
                                          3.11/37   0.42/18 
 13 Khýn Vítězslav                 41.41  2.38/42   4.24/22   6.14/12   8.04/6   11.46/28  14.16/19  17.33/15  19.29/13  22.17/13  25.50/25  30.04/23  31.42/22  33.58/20  35.46/13  37.17/14  38.33/13 
    KOB Dobruška                          2.38/42   1.46/1*   1.50/4    1.50/2    3.42/42   2.30/6    3.17/5    1.56/4    2.48/22   3.33/43   4.14/13   1.38/21   2.16/4    1.48/3    1.31/22   1.16/13 
                                         40.59/13  41.41/13 
                                          2.26/3    0.42/18 
 14 Pátek Michal                   41.59  2.09/21   4.06/12   6.10/9    8.10/8   10.51/13  14.00/17  17.35/16  21.03/27  23.36/23  25.19/20  29.49/19  31.23/18  33.45/14  36.08/16  37.28/15  38.36/14 
    KOB Choceň                            2.09/21   1.57/3    2.04/14   2.00/12   2.41/24   3.09/33   3.35/16   3.28/47   2.33/12   1.43/13   4.30/22   1.34/14   2.22/8    2.23/36   1.20/5    1.08/3  
                                         41.17/14  41.59/14 
                                          2.41/15   0.42/18 
 15 Hanč Petr                      42.41  1.53/6    4.06/12   6.21/18   8.11/9   10.28/6   13.05/6   16.27/6   18.31/6   21.04/4   23.50/11  29.41/17  31.11/16  33.45/14  36.22/19  37.44/18  38.54/15 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.53/6    2.13/24   2.15/35   1.50/2    2.17/6    2.37/10   3.22/7    2.04/13   2.33/12   2.46/39   5.51/41   1.30/9    2.34/17   2.37/43   1.22/6    1.10/4  
                                         42.00/15  42.41/15 
                                          3.06/33   0.41/9  
 16 Veselý  Ondřej                 42.50  2.02/14   4.21/19   6.28/21   8.26/16  12.28/37  14.44/30  17.49/19  19.43/15  22.11/12  24.05/12  29.54/21  31.24/19  33.56/18  36.02/15  37.41/17  39.18/17 
    OK 99 Hradec Králové                  2.02/14   2.19/31   2.07/20   1.58/10   4.02/43   2.16/2    3.05/2    1.54/3    2.28/8    1.54/22   5.49/40   1.30/9    2.32/16   2.06/17   1.39/36   1.37/40 
                                         42.07/17  42.50/16 
                                          2.49/24   0.43/26 
 17 Leštínský Tomáš                42.51  2.00/11   4.04/9    6.20/17   8.29/20  10.41/11  13.44/12  17.38/17  19.49/16  22.28/15  24.39/16  29.28/14  31.07/15  33.56/18  36.10/17  37.40/16  39.03/16 
    KOB Dobruška                          2.00/11   2.04/12   2.16/38   2.09/20   2.12/3    3.03/30   3.54/31   2.11/21   2.39/17   2.11/32   4.49/33   1.39/29   2.49/28   2.14/27   1.30/21   1.23/26 
                                         42.05/16  42.51/17 
                                          3.02/31   0.46/40 
 18 Kolek Petr                     42.53  2.13/23   4.17/18   6.19/15   8.20/12  11.07/17  13.51/15  17.46/18  20.03/18  22.28/15  24.36/15  28.45/11  30.46/13  33.54/16  35.52/14  37.14/13  39.28/18 
    TJ Loko Česká Třebová                 2.13/23   2.04/12   2.02/12   2.01/14   2.47/28   2.44/15   3.55/33   2.17/25   2.25/6    2.08/31   4.09/11   2.01/39   3.08/39   1.58/7    1.22/6    2.14/45 
                                         42.14/18  42.53/18 
                                          2.46/21   0.39/3  
 19 Matej Lexa                     42.58  2.06/17   4.39/34   6.48/33   8.53/27  11.26/21  14.36/26  18.23/24  20.25/21  23.36/23  25.32/21  29.46/18  31.29/20  34.26/22  36.33/21  38.06/20  39.33/21 
    SK Žabovřesky Brno                    2.06/17   2.33/43   2.09/22   2.05/18   2.33/20   3.10/34   3.47/25   2.02/9    3.11/33   1.56/24   4.14/13   1.43/32   2.57/34   2.07/19   1.33/25   1.27/32 
                                         42.16/19  42.58/19 
                                          2.43/17   0.42/18 
 20 Toužil Karel                   43.01  2.06/17   4.14/16   6.19/15   8.31/21  11.41/27  14.34/24  18.09/22  20.34/24  23.09/20  25.06/18  29.38/16  31.16/17  34.20/21  36.24/20  38.18/22  39.42/22 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.06/17   2.08/19   2.05/17   2.12/23   3.10/37   2.53/23   3.35/16   2.25/30   2.35/15   1.57/25   4.32/24   1.38/21   3.04/37   2.04/13   1.54/43   1.24/28 
                                         42.20/20  43.01/20 
                                          2.38/10   0.41/9  
 21 Čáp Ondřej                     43.18  2.18/33   4.33/29   6.41/28   8.58/30  11.59/32  14.53/31  18.29/25  20.32/23  23.17/21  26.09/27  29.51/20  31.29/20  33.54/16  36.20/18  37.53/19  39.29/20 
    KOB Dobruška                          2.18/33   2.15/25   2.08/21   2.17/31   3.01/35   2.54/25   3.36/18   2.03/11   2.45/20   2.52/41   3.42/5    1.38/21   2.25/12   2.26/40   1.33/25   1.36/39 
                                         42.37/21  43.18/21 
                                          3.08/35   0.41/9  
 22 Drhlík Petr                    43.47  1.57/8    4.09/14   6.13/11   8.28/18  11.39/26  14.27/22  18.38/31  21.07/30  23.58/28  25.46/23  30.13/24  31.47/23  34.33/23  36.42/22  38.08/21  39.28/18 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.57/8    2.12/23   2.04/14   2.15/28   3.11/38   2.48/21   4.11/40   2.29/34   2.51/26   1.48/18   4.27/20   1.34/14   2.46/26   2.09/21   1.26/13   1.20/19 
                                         43.00/22  43.47/22 
                                          3.32/46   0.47/43 
 23 Šafránek Michal                43.48  2.16/28   4.39/34   6.39/26   9.45/40  12.17/34  16.00/39  19.34/34  21.37/33  25.03/34  26.43/30  30.58/26  32.36/26  35.19/25  37.24/24  39.12/23  40.29/23 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.16/28   2.23/35   2.00/10   3.06/47   2.32/19   3.43/44   3.34/14   2.03/11   3.26/34   1.40/9    4.15/15   1.38/21   2.43/23   2.05/15   1.48/39   1.17/16 
                                         43.05/23  43.48/23 
                                          2.36/7    0.43/26 
 24 Svoboda Ondřej                 43.55  2.17/31   4.35/31   6.40/27   8.39/22  11.21/20  14.26/20  17.50/20  20.17/20  24.16/29  26.44/31  31.46/30  33.24/30  36.07/30  38.11/27  39.30/26  40.35/24 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.17/31   2.18/30   2.05/17   1.59/11   2.42/25   3.05/31   3.24/9    2.27/32   3.59/43   2.28/37   5.02/36   1.38/21   2.43/23   2.04/13   1.19/4    1.05/2  
                                         43.15/24  43.55/24 
                                          2.40/11   0.40/5  
 25 Janda Martin                   44.15  2.19/35   4.44/37   6.54/36   9.10/33  11.38/25  14.36/26  18.33/30  21.06/29  23.54/26  25.35/22  29.55/22  32.10/24  35.06/24  37.37/25  39.12/23  40.41/25 
    KOB Dobruška                          2.19/35   2.25/39   2.10/24   2.16/30   2.28/16   2.58/27   3.57/35   2.33/38   2.48/22   1.41/10   4.20/19   2.15/44   2.56/32   2.31/41   1.35/32   1.29/33 
                                         43.29/25  44.15/25 
                                          2.48/22   0.46/40 
 26 Fukátko Jan                    44.27  2.17/31   4.32/28   6.46/31   8.49/25  11.36/24  14.29/23  18.29/25  21.04/28  23.54/26  25.46/23  30.16/25  32.33/25  35.25/26  37.44/26  39.12/23  40.42/26 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.17/31   2.15/25   2.14/32   2.03/15   2.47/28   2.53/23   4.00/38   2.35/40   2.50/24   1.52/21   4.30/22   2.17/45   2.52/29   2.19/32   1.28/18   1.30/36 
                                         43.42/26  44.27/26 
                                          3.00/28   0.45/35 
 27 Mezník Vladimír                44.49  2.15/26   4.34/30   6.46/31   9.07/32  13.26/43  16.09/41  19.47/39  23.25/43  25.57/39  28.02/38  32.41/37  34.08/34  36.50/33  38.52/32  40.17/30  41.27/30 
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.15/26   2.19/31   2.12/29   2.21/33   4.19/45   2.43/11   3.38/20   3.38/48   2.32/11   2.05/29   4.39/28   1.27/4    2.42/21   2.02/11   1.25/12   1.10/4  
                                         44.08/28  44.49/27 
                                          2.41/15   0.41/9  
 28 Zajíc Josef                    44.52  2.23/36   4.38/33   6.49/34   9.27/38  13.05/41  15.48/36  19.34/34  22.06/38  24.33/30  28.41/39  32.34/36  34.08/34  36.25/31  38.27/30  39.53/28  41.13/27 
    Baník - FIZA Ostrava                  2.23/36   2.15/25   2.11/26   2.38/45   3.38/40   2.43/11   3.46/24   2.32/36   2.27/7    4.08/45   3.53/8    1.34/14   2.17/5    2.02/11   1.26/13   1.20/19 
                                         44.11/29  44.52/28 
                                          2.58/27   0.41/9  
 29 Kupka Jaroslav                 44.55  2.12/22   4.22/20   6.31/24   8.44/24  12.25/35  15.56/38  19.43/38  21.53/34  24.46/31  26.33/29  31.02/27  32.53/27  36.03/29  38.12/28  40.00/29  41.22/28 
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             2.12/22   2.10/20   2.09/22   2.13/25   3.41/41   3.31/42   3.47/25   2.10/19   2.53/28   1.47/16   4.29/21   1.51/36   3.10/43   2.09/21   1.48/39   1.22/21 
                                         44.07/27  44.55/29 
                                          2.45/19   0.48/45 
 30 Chrást Tomáš                   45.10  2.16/28   4.40/36   6.51/35   9.24/36  11.52/31  15.29/35  19.49/40  22.23/39  25.15/36  27.15/35  31.49/32  33.27/31  35.53/28  38.18/29  39.51/27  41.26/29 
    SK Studenec                           2.16/28   2.24/38   2.11/26   2.33/42   2.28/16   3.37/43   4.20/42   2.34/39   2.52/27   2.00/27   4.34/26   1.38/21   2.26/13   2.25/37   1.33/25   1.35/38 
                                         44.20/30  45.10/30 
                                          2.54/25   0.50/47 
 31 Doucha Jiří                    45.37  2.14/24   4.46/38   7.08/39   9.23/35  11.48/29  14.35/25  18.07/21  20.08/19  23.35/22  25.09/19  28.49/12  30.17/11  32.30/11  39.36/35  41.10/34  42.25/32 
    TJ Start Náchod                       2.14/24   2.32/42   2.22/44   2.15/28   2.25/12   2.47/19   3.32/13   2.01/7    3.27/35   1.34/3    3.40/4    1.28/6    2.13/3    7.06/48   1.34/30   1.15/10 
                                         44.54/32  45.37/31 
                                          2.29/4    0.43/26 
 32 Komín David                    45.40  2.02/14   4.25/23   6.31/24   9.24/36  11.51/30  15.16/33  19.41/37  22.05/37  25.00/33  27.00/32  31.52/33  33.38/32  36.30/32  38.48/31  40.20/31  41.38/31 
    SK Praga Praha                        2.02/14   2.23/35   2.06/19   2.53/46   2.27/14   3.25/40   4.25/45   2.24/29   2.55/29   2.00/27   4.52/34   1.46/34   2.52/29   2.18/31   1.32/23   1.18/18 
                                         44.52/31  45.40/32 
                                          3.14/40   0.48/45 
 33 Hanzl Tomáš                    46.19  2.06/17   4.36/32   6.54/36   8.58/30  13.08/42  16.21/42  20.18/41  22.28/40  25.09/35  27.08/33  31.47/31  33.52/33  37.00/35  39.12/33  40.47/32  42.36/33 
    Sportcentrum Jičín                    2.06/17   2.30/41   2.18/40   2.04/17   4.10/44   3.13/36   3.57/35   2.10/19   2.41/19   1.59/26   4.39/28   2.05/43   3.08/39   2.12/24   1.35/32   1.49/41 
                                         45.37/33  46.19/33 
                                          3.01/29   0.42/18 
 34 Kortus Jan                     46.37  2.48/45   5.45/46   8.07/46  10.44/46  13.42/44  16.40/43  20.38/42  23.09/41  25.48/38  27.55/37  32.28/35  34.30/39  37.39/38  39.53/37  41.26/35  42.55/35 
    TJ Start Náchod                       2.48/45   2.57/46   2.22/44   2.37/44   2.58/34   2.58/27   3.58/37   2.31/35   2.39/17   2.07/30   4.33/25   2.02/40   3.09/42   2.14/27   1.33/25   1.29/33 
                                         45.52/34  46.37/34 
                                          2.57/26   0.45/35 
 35 Kutlvašr Ruda                  46.50  3.19/47   5.34/45   7.54/45   9.59/45  12.27/36  15.01/32  18.54/32  21.12/31  24.46/31  27.08/33  32.41/37  34.19/37  37.25/37  39.45/36  41.36/36  42.58/36 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               3.19/47   2.15/25   2.20/42   2.05/18   2.28/16   2.34/7    3.53/30   2.18/27   3.34/40   2.22/34   5.33/38   1.38/21   3.06/38   2.20/33   1.51/41   1.22/21 
                                         46.10/35  46.50/35 
                                          3.12/38   0.40/5  
 36 Korbel Michal                  47.03  2.16/28   4.27/26   6.29/22   8.52/26  11.29/22  14.26/20  18.31/27  21.15/32  25.26/37  27.39/36  32.24/34  34.17/36  36.59/34  39.16/34  40.50/33  42.51/34 
    KOB Choceň                            2.16/28   2.11/22   2.02/12   2.23/35   2.37/23   2.57/26   4.05/39   2.44/44   4.11/44   2.13/33   4.45/31   1.53/37   2.42/21   2.17/30   1.34/30   2.01/43 
                                         46.16/36  47.03/36 
                                          3.25/43   0.47/43 
 37 Sedlák Radek                   47.08  2.00/11   4.01/6    6.12/10   8.25/15  10.42/12  13.44/12  17.31/14  19.57/17  22.47/17  26.22/28  32.44/39  34.20/38  37.20/36  40.07/38  41.36/36  43.01/37 
    KOB Dobruška                          2.00/11   2.01/9    2.11/26   2.13/25   2.17/6    3.02/29   3.47/25   2.26/31   2.50/24   3.35/44   6.22/43   1.36/18   3.00/35   2.47/45   1.29/20   1.25/31 
                                         46.26/37  47.08/37 
                                          3.25/43   0.42/18 
 38 Šabatka Petr                   47.30  2.07/20   4.23/21   6.43/29   8.55/29  11.30/23  14.41/29  18.32/28  20.45/26  23.44/25  26.07/26  31.16/28  32.53/27  38.02/39  40.22/39  41.55/38  43.26/38 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.07/20   2.16/29   2.20/42   2.12/23   2.35/21   3.11/35   3.51/29   2.13/23   2.59/31   2.23/35   5.09/37   1.37/19   5.09/47   2.20/33   1.33/25   1.31/37 
                                         46.45/38  47.30/38 
                                          3.19/42   0.45/35 
 39 Nývlt Petr                     47.47  2.49/46   4.46/38   7.00/38   9.18/34  12.03/33  15.16/33  19.32/33  21.59/36  26.37/40  29.23/42  33.57/40  35.43/40  38.29/40  40.49/40  42.27/39  43.49/39 
    TJ Start Náchod                       2.49/46   1.57/3    2.14/32   2.18/32   2.45/26   3.13/36   4.16/41   2.27/32   4.38/45   2.46/39   4.34/26   1.46/34   2.46/26   2.20/33   1.38/35   1.22/21 
                                         47.05/39  47.47/39 
                                          3.16/41   0.42/18 
 40 Nývlt Martin                   48.23  1.59/9    4.04/9    6.04/8    8.14/11  11.00/15  13.35/11  17.11/11  19.28/12  23.00/19  24.44/17  31.44/29  33.04/29  35.32/27  37.21/23  43.45/41  45.00/41 
    TJ Start Náchod                       1.59/9    2.05/15   2.00/10   2.10/21   2.46/27   2.35/8    3.36/18   2.17/25   3.32/38   1.44/14   7.00/45   1.20/1*   2.28/14   1.49/4    6.24/48   1.15/10 
                                         47.43/40  48.23/40 
                                          2.43/17   0.40/5  
 41 Šlajs Tomáš                    48.24  2.31/40   4.51/41   7.08/39   9.34/39  12.28/37  15.48/36  19.35/36  21.53/34  27.16/43  29.11/40  34.48/42  36.32/42  39.15/41  41.31/41  43.15/40  44.44/40 
    KOB Choceň                            2.31/40   2.20/33   2.17/39   2.26/38   2.54/32   3.20/38   3.47/25   2.18/27   5.23/46   1.55/23   5.37/39   1.44/33   2.43/23   2.16/29   1.44/37   1.29/33 
                                         47.47/41  48.24/41 
                                          3.03/32   0.37/1* 
 42 Preininger Luděk               49.58  2.30/39   4.58/42   7.13/41   9.49/43  18.04/48  21.12/46  24.54/46  27.30/46  30.57/46  32.46/44  37.05/44  38.43/43  41.35/43  43.35/43  45.10/43  46.34/43 
    KOB Dobruška                          2.30/39   2.28/40   2.15/35   2.36/43   8.15/48   3.08/32   3.42/21   2.36/41   3.27/35   1.49/20   4.19/18   1.38/21   2.52/29   2.00/9    1.35/32   1.24/28 
                                         49.14/42  49.58/42 
                                          2.40/11   0.44/30 
 43 Prášil Jan                     50.38  2.32/41   5.09/43   7.21/43   9.53/44  12.41/39  16.06/40  20.47/43  23.19/42  26.51/41  29.29/43  34.14/41  36.18/41  39.31/42  42.11/42  44.12/42  46.14/42 
    SK lyžování a OB Nová Paka            2.32/41   2.37/45   2.12/29   2.32/40   2.48/30   3.25/40   4.41/46   2.32/36   3.32/38   2.38/38   4.45/31   2.04/41   3.13/44   2.40/44   2.01/45   2.02/44 
                                         49.53/43  50.38/43 
                                          3.39/47   0.45/35 
 44 Jedlička Lukáš                 55.07  2.18/33   4.28/27   6.43/29   8.53/27  11.15/19  14.37/28  18.22/23  20.28/22  30.44/45  35.09/46  41.18/45  42.52/44  45.48/44  48.01/44  49.47/44  51.10/44 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.18/33   2.10/20   2.15/35   2.10/21   2.22/9    3.22/39   3.45/23   2.06/17  10.16/48   4.25/46   6.09/42   1.34/14   2.56/32   2.13/26   1.46/38   1.23/26 
                                         54.23/44  55.07/44 
                                          3.13/39   0.44/30 
 45 Kober Michal                   59.28  2.39/43   5.13/44   7.23/44   9.47/42  14.51/45  17.37/45  21.31/45  24.10/45  29.47/44  35.06/45  44.22/47  46.04/46  49.12/45  51.24/45  53.16/45  55.36/45 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.39/43   2.34/44   2.10/24   2.24/36   5.04/47   2.46/17   3.54/31   2.39/43   5.37/47   5.19/48   9.16/48   1.42/31   3.08/39   2.12/24   1.52/42   2.20/46 
                                         58.43/45  59.28/45 
                                          3.07/34   0.45/35 
 46 Pašek Jiří                     63.01  4.24/48   7.45/48  10.31/48  14.16/48  17.22/47  21.42/47  26.05/47  28.56/47  32.32/47  35.54/47  44.11/46  46.32/47  50.51/47  54.34/47  56.30/46  58.50/46 
    KOB Choceň                            4.24/48   3.21/48   2.46/47   3.45/48   3.06/36   4.20/47   4.23/44   2.51/46   3.36/42   3.22/42   8.17/46   2.21/46   4.19/46   3.43/47   1.56/44   2.20/46 
                                         62.17/46  63.01/46 
                                          3.27/45   0.44/30 
 47 Vojta Marek                    66.08  2.46/44   5.59/47   9.31/47  11.52/47  16.17/46  21.52/48  27.29/48  30.14/48  33.41/48  38.33/48  47.45/48  51.06/48  54.31/48  56.56/48  60.13/48  62.13/48 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.46/44   3.13/47   3.32/48   2.21/33   4.25/46   5.35/48   5.37/48   2.45/45   3.27/35   4.52/47   9.12/47   3.21/47   3.25/45   2.25/37   3.17/46   2.00/42 
                                         65.22/48  66.08/47 
                                          3.09/36   0.46/40 
 48 Slovák Miroslav                66.13  2.26/38   4.49/40   7.13/41   9.45/40  12.42/40  16.49/44  21.11/44  23.47/44  26.51/41  29.14/41  35.41/43  43.08/45  49.37/46  53.17/46  56.44/47  59.37/47 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.26/38   2.23/35   2.24/46   2.32/40   2.57/33   4.07/46   4.22/43   2.36/41   3.04/32   2.23/35   6.27/44   7.27/48   6.29/48   3.40/46   3.27/47   2.53/48 
                                         65.01/47  66.13/48 
                                          5.24/48   1.12/48 
    Killar Marek               DISK       2.32/     4.38/     7.00/     9.22/         /    22.18/    26.21/    28.56/    34.58/    37.19/         /    54.54/    58.22/    61.20/    63.35/    65.42/   
    Lokomotiva Trutnov                    2.32/     2.06/     2.22/     2.22/         /         /     4.03/     2.35/     6.02/     2.21/         /         /     3.28/     2.58/     2.15/     2.07/   
                                         70.52/    72.13/   
                                          5.10/     1.21/   
    Lžíčař Martin              DISK       3.30/     6.06/     9.56/    14.45/    18.42/    24.45/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KOB Dobruška                          3.30/     2.36/     3.50/     4.49/     3.57/     6.03/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /    44.21/   
                                              /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21D        4.7km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-33      3-32      4-74      5-39      6-63      7-52      8-46      9-50     10-49     11-100   
  1 Daníček Josef                  31.34  3.54/8    8.10/2   10.13/2   13.56/2   16.14/3   19.08/3   22.51/3   25.16/3   26.58/2   29.59/1*  30.51/1*  31.34/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.54/8    4.16/1*   2.03/6    3.43/4    2.18/5    2.54/7    3.43/2    2.25/1*   1.42/3    3.01/4    0.52/5    0.43/4  
  2 Fridrich Petr                  32.03  3.54/8    8.24/5   10.15/3   13.57/3   15.48/2   18.17/2   22.10/2   24.48/2   26.24/1*  30.19/2   31.15/2   32.03/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.54/8    4.30/3    1.51/4    3.42/3    1.51/1*   2.29/2    3.53/4    2.38/2    1.36/1*   3.55/13   0.56/8    0.48/12 
  3 Kobližek Kamil                 33.05  3.42/6    9.22/8   11.10/8   14.29/4   16.36/4   19.24/4   23.46/4   26.51/4   28.44/3   31.38/3   32.23/3   33.05/3  
    OOB Sokol Žamberk                     3.42/6    5.40/10   1.48/3    3.19/1*   2.07/2    2.48/6    4.22/8    3.05/9    1.53/5    2.54/3    0.45/2    0.42/3  
  4 Bříza Daniel                   33.14  3.37/5    7.56/1*   9.39/1*  13.08/1*  15.17/1*  17.44/1*  22.07/1*  24.46/1*  29.04/5   31.39/4   32.28/4   33.14/4  
    OOB Sokol Žamberk                     3.37/5    4.19/2    1.43/2    3.29/2    2.09/3    2.27/1*   4.23/9    2.39/3    4.18/15   2.35/2    0.49/4    0.46/9  
  5 Grundman Vojtěch               33.33  3.53/7    9.23/9   11.00/5   14.46/5   18.56/9   21.35/8   24.59/7   27.44/6   29.45/6   32.12/5   32.55/5   33.33/5  
    KOB Choceň                            3.53/7    5.30/7    1.37/1*   3.46/5    4.10/14   2.39/5    3.24/1*   2.45/5    2.01/8    2.27/1*   0.43/1*   0.38/1* 
  6 Macháň Václav                  34.00  4.08/10   9.46/10  11.43/9   15.40/8   18.05/7   20.39/6   24.24/5   27.05/5   28.44/3   32.31/6   33.17/6   34.00/6  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.08/10   5.38/9    1.57/5    3.57/6    2.25/7    2.34/3    3.45/3    2.41/4    1.39/2    3.47/11   0.46/3    0.43/4  
  7 Duch Zdeněk                    34.51  3.30/3    8.46/6   11.04/7   15.01/6   17.21/5   20.33/5   24.43/6   27.58/7   29.59/7   33.13/7   34.05/7   34.51/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.30/3    5.16/6    2.18/9    3.57/6    2.20/6    3.12/8    4.10/5    3.15/10   2.01/8    3.14/5    0.52/5    0.46/9  
  8 Procházka Martin               36.17  3.29/1*   8.17/3   10.33/4   17.07/11  19.17/10  21.55/9   26.06/9   28.53/9   30.51/8   34.31/9   35.33/8   36.17/8  
    Lokomotiva Trutnov                    3.29/1*   4.48/4    2.16/7    6.34/15   2.10/4    2.38/4    4.11/6    2.47/6    1.58/7    3.40/10   1.02/11   0.44/8  
  9 Macháček Lubomír               36.25  3.31/4    8.22/4   11.00/5   15.13/7   17.45/6   21.06/7   25.45/8   28.37/8   31.02/9   34.23/8   35.35/9   36.25/9  
    KOB Choceň                            3.31/4    4.51/5    2.38/12   4.13/9    2.32/9    3.21/10   4.39/11   2.52/7    2.25/12   3.21/8    1.12/12   0.50/15 
 10 Hampl Petr                     36.50  3.29/1*   9.04/7   11.44/10  15.54/9   18.45/8   22.21/10  26.38/10  30.07/10  31.57/10  35.15/10  36.09/10  36.50/10 
    KOB Dobruška                          3.29/1*   5.35/8    2.40/13   4.10/8    2.51/10   3.36/11   4.17/7    3.29/11   1.50/4    3.18/7    0.54/7    0.41/2  
 11 Sýkora Bohumil                 37.53  5.14/12  11.02/12  13.19/12  17.46/12  20.15/12  23.27/11  27.59/11  31.03/11  32.56/11  36.13/11  37.10/11  37.53/11 
    KOB Choceň                            5.14/12   5.48/11   2.17/8    4.27/11   2.29/8    3.12/8    4.32/10   3.04/8    1.53/5    3.17/6    0.57/9    0.43/4  
 12 Pompach Martin                 41.34  4.43/    10.25/    12.56/    17.40/    21.25/    24.33/    29.28/    32.52/    35.07/    39.11/    40.41/    41.34/   
    OK 99 Hradec Králové                  4.43/     5.42/     2.31/     4.44/     3.45/     3.08/     4.55/     3.24/     2.15/     4.04/     1.30/     0.53/   
 13 Koutný  Pavel                  42.52  4.15/11  10.17/11  12.35/11  16.52/10  19.44/11  24.23/12  29.35/12  33.43/12  35.51/12  40.45/12  42.04/12  42.52/12 
    OK 99 Hradec Králové                  4.15/11   6.02/12   2.18/9    4.17/10   2.52/11   4.39/12   5.12/12   4.08/12   2.08/10   4.54/14   1.19/14   0.48/12 
 14 Vojtěch Libor                  47.46  5.14/12  11.48/13  14.22/13  19.34/13  22.46/13  27.56/13  34.33/13  39.40/13  41.52/13  45.44/13  46.59/13  47.46/13 
    TJ Jiskra Hořice                      5.14/12   6.34/14   2.34/11   5.12/12   3.12/13   5.10/14   6.37/14   5.07/14   2.12/11   3.52/12   1.15/13   0.47/11 
 15 Frosch Petr                    48.15  5.58/15  12.12/14  15.17/14  20.59/14  25.33/15  30.45/15  36.19/14  40.39/14  43.10/14  46.33/14  47.32/14  48.15/14 
    OK Lokomotiva Pardubice               5.58/15   6.14/13   3.05/15   5.42/14   4.34/15   5.12/15   5.34/13   4.20/13   2.31/13   3.23/9    0.59/10   0.43/4  
 16 Pešek Kamil                    55.45  5.47/14  13.27/15  16.31/15  22.10/15  25.20/14  30.08/14  36.50/15  42.38/15  45.33/15  52.58/15  54.56/15  55.45/15 
    TJ Loko Česká Třebová                 5.47/14   7.40/15   3.04/14   5.39/13   3.10/12   4.48/13   6.42/15   5.48/15   2.55/14   7.25/15   1.58/15   0.49/14 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35C        5.9km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-55      2-35      3-36      4-72      5-45      6-41      7-40      8-70      9-39     10-63     11-67     12-64     13-58     14-59     15-51     16-100   
                                     
  1 Filip Libor                    37.42  2.07/1*   4.16/8    8.26/16  11.10/8   13.33/3   16.03/1*  17.37/1*  19.13/1*  22.44/1*  24.41/1*  26.00/1*  28.47/1*  30.36/1*  32.02/1*  34.23/1*  36.59/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.07/1*   2.09/23   4.10/21   2.44/1*   2.23/1*   2.30/1*   1.34/1*   1.36/20   3.31/1*   1.57/1*   1.19/1*   2.47/1*   1.49/1*   1.26/3    2.21/17   2.36/2  
                                         37.42/1* 
                                          0.43/8  
  2 Kamenický  Jan                 39.36  2.45/8    4.13/7    8.06/11  11.31/9   14.19/8   16.51/5   18.35/4   19.54/4   24.09/5   26.28/4   27.52/4   30.46/2   32.36/2   34.01/2   36.00/2   38.54/2  
    OK 99 Hradec Králové                  2.45/8    1.28/5    3.53/17   3.25/5    2.48/2    2.32/2    1.44/2    1.19/6    4.15/11   2.19/3    1.24/4    2.54/2    1.50/2    1.25/2    1.59/4    2.54/5  
                                         39.36/2  
                                          0.42/5  
  3 Strachota Jaroslav             39.50  2.49/12   4.24/11   7.14/6   10.44/3   13.45/5   16.50/4   18.58/5   20.13/5   23.56/3   26.14/3   27.35/2   30.56/4   32.58/3   34.24/4   36.21/4   39.07/3  
    SK Severka Šumperk                    2.49/12   1.35/11   2.50/4    3.30/7    3.01/6    3.05/8    2.08/11   1.15/3    3.43/3    2.18/2    1.21/2    3.21/8    2.02/4    1.26/3    1.57/3    2.46/3  
                                         39.50/3  
                                          0.43/8  
  4 Cichý  David                   39.53  2.33/4    3.49/1*   7.01/3    9.59/1*  12.52/1*  16.13/2   18.01/2   19.21/2   22.59/2   26.10/2   27.41/3   30.50/3   32.59/4   34.23/3   36.19/3   39.13/4  
    OK 99 Hradec Králové                  2.33/4    1.16/1*   3.12/10   2.58/2    2.53/5    3.21/13   1.48/3    1.20/7    3.38/2    3.11/21   1.31/7    3.09/4    2.09/10   1.24/1*   1.56/2    2.54/5  
                                         39.53/4  
                                          0.40/2  
  5 Hausvater Karel                42.18  2.34/5    4.12/6    8.02/10  12.26/14  15.16/12  18.02/9   19.50/7   21.04/7   25.33/6   28.15/7   29.48/7   32.54/7   34.58/7   36.33/7   39.21/7   41.38/6  
    TJ Slavia Hradec Králové              2.34/5    1.38/14   3.50/16   4.24/21   2.50/3    2.46/3    1.48/3    1.14/1*   4.29/15   2.42/10   1.33/10   3.06/3    2.04/5    1.35/8    2.48/22   2.17/1* 
                                         42.18/6  
                                          0.40/2  
  6 Fencl Jiří                     43.13  2.30/2    4.03/2    7.10/4   10.46/6   13.37/4   16.53/6   19.10/6   20.25/6   25.33/6   27.54/6   29.17/6   32.31/6   34.37/6   36.17/6   39.19/6   42.25/7  
    KOB Pardubice                         2.30/2    1.33/8    3.07/7    3.36/9    2.51/4    3.16/11   2.17/14   1.15/3    5.08/20   2.21/4    1.23/3    3.14/6    2.06/6    1.40/13   3.02/23   3.06/9  
                                         43.13/7  
                                          0.48/21 
  7 Mutinský Viktor                44.13  2.43/7    4.10/5    7.10/4   10.44/3   15.05/11  18.01/7   20.36/9   22.02/9   26.47/10  29.15/10  30.59/10  34.30/10  36.47/9   38.24/8   40.27/8   43.28/8  
    SK Hlinsko                            2.43/7    1.27/3    3.00/5    3.34/8    4.21/26   2.56/5    2.35/16   1.26/14   4.45/19   2.28/6    1.44/15   3.31/10   2.17/13   1.37/11   2.03/9    3.01/7  
                                         44.13/8  
                                          0.45/12 
  8 Weber  Petr                    44.39  2.45/8    4.19/10   7.30/8   10.52/7   14.02/6   20.27/15  22.15/13  23.33/13  27.34/12  30.09/11  31.46/11  34.58/11  36.58/10  38.32/9   40.34/9   43.58/9  
    OK 99 Hradec Králové                  2.45/8    1.34/10   3.11/9    3.22/4    3.10/10   6.25/26   1.48/3    1.18/5    4.01/5    2.35/8    1.37/11   3.12/5    2.00/3    1.34/7    2.02/7    3.24/18 
                                         44.39/9  
                                          0.41/4  
  9 Chmelař Pavel                  45.22  2.53/13   4.39/14   8.20/13  11.58/11  15.01/9   18.01/7   20.09/8   21.31/8   25.42/8   28.24/8   29.55/8   33.59/8   36.15/8   38.48/10  41.08/10  44.36/10 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.53/13   1.46/19   3.41/14   3.38/11   3.03/7    3.00/7    2.08/11   1.22/9    4.11/9    2.42/10   1.31/7    4.04/20   2.16/12   2.33/24   2.20/15   3.28/19 
                                         45.22/10 
                                          0.46/17 
 10 Slezák Libor                   46.04  2.30/2    4.03/2    6.52/2   10.44/3   14.17/7   18.56/11  20.46/10  22.08/10  26.11/9   29.00/9   30.25/9   34.19/9   37.18/11  39.09/11  41.33/11  45.13/11 
    TJ Slovan Luhačovice                  2.30/2    1.33/8    2.49/3    3.52/13   3.33/16   4.39/20   1.50/6    1.22/9    4.03/7    2.49/16   1.25/5    3.54/17   2.59/20   1.51/17   2.24/18   3.40/22 
                                         46.04/11 
                                          0.51/26 
 11 Teplý Jiří                     47.49  2.47/10   4.17/9    8.21/14  13.37/20  17.09/20  20.26/14  22.29/14  23.53/14  27.55/13  30.48/12  32.29/12  36.30/12  39.31/13  41.16/12  43.31/12  47.07/12 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.47/10   1.30/6    4.04/19   5.16/26   3.32/15   3.17/12   2.03/10   1.24/12   4.02/6    2.53/18   1.41/13   4.01/18   3.01/23   1.45/15   2.15/14   3.36/21 
                                         47.49/12 
                                          0.42/5  
 12 Křivda Ivan                    48.09  3.08/18   4.49/16   7.27/7   11.50/10  15.03/10  18.24/10  21.29/12  22.51/12  27.22/11  31.43/14  33.15/13  36.52/13  39.27/12  42.05/13  44.04/13  47.24/13 
    KOB Choceň                            3.08/18   1.41/16   2.38/1*   4.23/20   3.13/12   3.21/13   3.05/21   1.22/9    4.31/16   4.21/24   1.32/9    3.37/12   2.35/16   2.38/25   1.59/4    3.20/16 
                                         48.09/13 
                                          0.45/12 
 13 Růžička  Ivan                  49.46  3.01/16   4.38/13   9.15/19  13.08/19  16.53/17  22.39/24  25.48/22  27.15/22  31.19/19  34.01/18  35.26/17  38.44/16  41.05/16  42.40/15  44.50/14  49.00/14 
    OK 99 Hradec Králové                  3.01/16   1.37/13   4.37/24   3.53/14   3.45/19   5.46/25   3.09/22   1.27/15   4.04/8    2.42/10   1.25/5    3.18/7    2.21/14   1.35/8    2.10/10   4.10/27 
                                         49.46/14 
                                          0.46/17 
 14 Knap Jan                       50.27  3.35/21   4.54/17  12.10/25  15.38/24  18.42/24  21.37/20  23.45/16  25.15/16  29.58/16  33.19/16  35.20/16  38.51/17  40.57/15  42.37/14  46.27/16  49.39/15 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.35/21   1.19/2    7.16/25   3.28/6    3.04/8    2.55/4    2.08/11   1.30/18   4.43/18   3.21/22   2.01/20   3.31/10   2.06/6    1.40/13   3.50/24   3.12/13 
                                         50.27/15 
                                          0.48/21 
 15 Zeman Jan                      50.39  3.31/20   5.19/21   8.33/17  13.05/18  16.56/18  20.32/16  22.54/15  24.32/15  28.53/14  31.42/13  33.35/14  37.59/14  40.49/14  43.12/16  45.51/15  49.50/16 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.31/20   1.48/20   3.14/11   4.32/24   3.51/20   3.36/16   2.22/15   1.38/22   4.21/13   2.49/16   1.53/16   4.24/25   2.50/19   2.23/23   2.39/21   3.59/24 
                                         50.39/16 
                                          0.49/23 
 16 Petržela Pavel                 50.54  3.00/14   4.35/12   9.03/18  12.47/16  15.55/13  19.02/12  20.54/11  22.14/11  30.23/17  35.16/21  37.18/20  41.27/20  43.35/19  45.02/19  47.01/18  50.10/17 
    Lokomotiva Trutnov                    3.00/14   1.35/11   4.28/23   3.44/12   3.08/9    3.07/9    1.52/7    1.20/7    8.09/27   4.53/25   2.02/21   4.09/23   2.08/8    1.27/5    1.59/4    3.09/10 
                                         50.54/17 
                                          0.44/11 
 17 Souček Karel                   51.26  4.29/26   6.44/26  10.10/23  14.43/23  17.55/22  21.04/18  23.58/18  25.25/17  29.44/15  32.11/15  34.08/15  38.11/15  42.36/17  44.38/17  46.58/17  50.33/18 
    TJ Slavia Hradec Králové              4.29/26   2.15/25   3.26/12   4.33/25   3.12/11   3.09/10   2.54/19   1.27/15   4.19/12   2.27/5    1.57/19   4.03/19   4.25/25   2.02/21   2.20/15   3.35/20 
                                         51.26/18 
                                          0.53/27 
 18 Chloupek Vít                   51.41  3.37/22   5.19/21   9.23/20  13.00/17  16.58/19  22.28/23  25.29/21  27.13/21  31.26/20  34.12/20  37.05/19  40.52/19  43.40/20  45.26/20  47.39/20  50.58/19 
    Sportcentrum Jičín                    3.37/22   1.42/17   4.04/19   3.37/10   3.58/23   5.30/24   3.01/20   1.44/25   4.13/10   2.46/14   2.53/24   3.47/14   2.48/18   1.46/16   2.13/11   3.19/15 
                                         51.41/19 
                                          0.43/8  
 19 Adamovský Michal               51.56  3.01/16   4.45/15   7.54/9   12.09/12  16.06/15  21.22/19  23.59/19  25.35/19  30.48/18  33.35/17  35.43/18  40.16/18  42.54/18  44.54/18  47.21/19  51.11/20 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.01/16   1.44/18   3.09/8    4.15/19   3.57/22   5.16/22   2.37/17   1.36/20   5.13/21   2.47/15   2.08/23   4.33/26   2.38/17   2.00/20   2.27/20   3.50/23 
                                         51.56/20 
                                          0.45/12 
 20 Erlebach Josef                 54.13  3.44/23   5.46/23   9.58/21  14.29/22  18.25/23  21.53/22  25.26/20  27.05/20  33.14/22  36.35/22  38.41/22  42.29/22  45.43/22  47.37/22  50.01/21  53.24/21 
    OK Jilemnice                          3.44/23   2.02/21   4.12/22   4.31/23   3.56/21   3.28/15   3.33/23   1.39/24   6.09/24   3.21/22   2.06/22   3.48/15   3.14/24   1.54/19   2.24/18   3.23/17 
                                         54.13/21 
                                          0.49/23 
 21 Procházka Radek                55.12  4.48/27   6.18/24  10.03/22  13.57/21  17.33/21  21.44/21  29.58/25  31.25/25  35.51/25  38.36/25  40.29/25  44.45/25  47.09/24  49.01/23  51.15/22  54.25/22 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.48/27   1.30/6    3.45/15   3.54/15   3.36/17   4.11/18   8.14/27   1.27/15   4.26/14   2.45/13   1.53/16   4.16/24   2.24/15   1.52/18   2.14/12   3.10/12 
                                         55.12/22 
                                          0.47/20 
 22 Jakeš Josef                    55.29  2.48/11   4.56/19  14.42/26  18.45/26  22.21/26  27.18/25  29.11/24  30.25/24  34.13/24  36.54/23  38.32/21  42.16/21  45.15/21  46.54/21  51.52/23  54.53/23 
    SK Týniště nad Orlicí                 2.48/11   2.08/22   9.46/27   4.03/16   3.36/17   4.57/21   1.53/9    1.14/1*   3.48/4    2.41/9    1.38/12   3.44/13   2.59/20   1.39/12   4.58/25   3.01/7  
                                         55.29/23 
                                          0.36/1* 
 23 Záveský Richard                56.15  3.00/14   5.13/20   8.16/12  12.23/13  16.23/16  20.59/17  23.51/17  25.29/18  31.34/21  34.06/19  39.56/23  43.47/23  46.47/23  50.05/24  52.19/24  55.33/24 
    TJ Loko Česká Třebová                 3.00/14   2.13/24   3.03/6    4.07/17   4.00/24   4.36/19   2.52/18   1.38/22   6.05/23   2.32/7    5.50/27   3.51/16   3.00/22   3.18/26   2.14/12   3.14/14 
                                         56.15/24 
                                          0.42/5  
 24 Hlaváček  Lubomír              62.45  3.15/19   4.55/18   8.24/15  12.34/15  16.02/14  19.55/13  26.35/23  28.26/23  34.02/23  37.00/24  40.08/24  44.14/24  49.56/25  52.03/25  57.56/25  61.59/25 
    OK 99 Hradec Králové                  3.15/19   1.40/15   3.29/13   4.10/18   3.28/14   3.53/17   6.40/25   1.51/26   5.36/22   2.58/20   3.08/25   4.06/21   5.42/27   2.07/22   5.53/26   4.03/25 
                                         62.45/25 
                                          0.46/17 
 25 Christoph Jaroslav             65.01  4.06/24   7.26/27  11.23/24  16.42/25  20.58/25  27.46/26  34.57/27  36.29/26  44.25/26  49.26/26  51.22/26  55.30/26  57.38/26  59.13/26  61.07/26  64.16/26 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.06/24   3.20/27   3.57/18   5.19/27   4.16/25   6.48/27   7.11/26   1.32/19   7.56/26   5.01/26   1.56/18   4.08/22   2.08/8    1.35/8    1.54/1*   3.09/10 
                                         65.01/26 
                                          0.45/12 
 26 John Václav                    83.39  4.20/25   6.37/25  15.04/27  19.29/27  24.08/27  29.31/27  33.53/26  37.23/27  44.34/27  53.11/27  56.36/27  62.09/27  67.01/27  70.25/27  78.41/27  82.49/27 
    KOB Choceň                            4.20/25   2.17/26   8.27/26   4.25/22   4.39/27   5.23/23   4.22/24   3.30/27   7.11/25   8.37/27   3.25/26   5.33/27   4.52/26   3.24/27   8.16/27   4.08/26 
                                         83.39/27 
                                          0.50/25 
 27 Doležal Josef             MS   41.28  2.36/6    4.03/2    6.44/1*  10.03/2   13.17/2   16.14/3   18.06/3   19.31/3   24.05/4   26.59/5   28.42/5   32.07/5   34.17/5   35.49/5   37.51/5   40.43/5  
    OOB Vamberk                           2.36/6    1.27/3    2.41/2    3.19/3    3.14/13   2.57/6    1.52/7    1.25/13   4.34/17   2.54/19   1.43/14   3.25/9    2.10/11   1.32/6    2.02/7    2.52/4  
                                         41.28/5  
                                          0.45/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35D        4.4km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-35      3-55      4-54      5-74      6-44      7-38      8-39      9-46     10-53     11-62     12-50     13-48     14-100   
  1 Vydra Ivan                     30.07  3.03/1*   5.00/1*   7.08/1*   8.23/1*  10.57/1*  13.57/1*  16.25/1*  18.15/1*  22.06/1*  23.51/1*  25.38/1*  26.33/1*  28.07/1*  29.23/1*  30.07/1* 
    SK RECO Pěnčín                        3.03/1*   1.57/1*   2.08/15   1.15/1*   2.34/1*   3.00/1*   2.28/1*   1.50/3    3.51/6    1.45/1*   1.47/1*   0.55/1*   1.34/1*   1.16/3    0.44/6  
  2 Šrámek Petr                    34.29  3.32/2    5.51/2    7.25/2    8.58/2   11.40/2   14.53/2   18.38/2   20.34/2   23.59/2   26.24/2   28.31/2   29.52/2   32.15/2   33.40/2   34.29/2  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.32/2    2.19/2    1.34/4    1.33/7    2.42/3    3.13/2    3.45/10   1.56/6    3.25/1*   2.25/16   2.07/5    1.21/6    2.23/15   1.25/8    0.49/18 
  3 Hanuš Pavel                    37.28  5.54/17   8.32/15   9.57/13  11.25/13  15.34/13  18.50/8   22.25/5   24.14/5   27.42/4   29.42/4   31.53/3   33.17/3   35.34/3   36.45/3   37.28/3  
    Lokomotiva Trutnov                    5.54/17   2.38/9    1.25/2    1.28/3    4.09/20   3.16/3    3.35/8    1.49/2    3.28/2    2.00/6    2.11/6    1.24/8    2.17/10   1.11/2    0.43/3  
  4 Imlauf Martin                  37.55  4.27/10   7.09/10   9.00/9   10.29/8   13.24/8   17.52/6   22.46/6   24.32/6   28.20/5   30.21/5   32.35/5   33.40/4   35.45/4   37.12/4   37.55/4  
    TJ Start Náchod                       4.27/10   2.42/14   1.51/11   1.29/4    2.55/4    4.28/12   4.54/16   1.46/1*   3.48/5    2.01/7    2.14/7    1.05/4    2.05/4    1.27/11   0.43/3  
  5 Handl Jindřich                 39.01  3.46/3    6.15/3    7.54/3    9.35/4   12.31/3   16.17/3   22.52/7   25.08/7   28.55/6   30.58/6   33.04/6   34.36/5   36.37/5   38.13/5   39.01/5  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.46/3    2.29/5    1.39/6    1.41/13   2.56/5    3.46/5    6.35/21   2.16/12   3.47/4    2.03/8    2.06/4    1.32/12   2.01/3    1.36/15   0.48/16 
  6 Hanuš Karel                    40.29  3.55/5    6.52/8    8.36/7   10.13/7   13.18/7   17.04/5   20.27/4   22.44/4   27.20/3   29.28/3   32.08/4   35.49/6   38.03/6   39.44/6   40.29/6  
    TJ Tatran Hostinné                    3.55/5    2.57/15   1.44/7    1.37/11   3.05/6    3.46/5    3.23/5    2.17/13   4.36/12   2.08/11   2.40/16   3.41/15   2.14/8    1.41/17   0.45/11 
  7 Funda Michal                   40.38  7.49/21  10.29/20  12.00/18  13.29/18  17.30/17  21.11/14  24.27/12  26.23/11  30.06/7   32.03/7   34.47/7   36.12/7   38.20/7   39.47/7   40.38/7  
    TJ Slavia Hradec Králové              7.49/21   2.40/11   1.31/3    1.29/4    4.01/17   3.41/4    3.16/4    1.56/6    3.43/3    1.57/4    2.44/17   1.25/9    2.08/5    1.27/11   0.51/20 
  8 Cinkan Zdeněk                  40.44  4.07/7    6.33/6    8.17/5    9.50/5   12.55/6   16.54/4   20.08/3   22.08/3   31.00/10  32.56/9   34.54/8   36.17/8   38.32/8   39.57/8   40.44/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               4.07/7    2.26/4    1.44/7    1.33/7    3.05/6    3.59/7    3.14/3    2.00/8    8.52/20   1.56/3    1.58/2    1.23/7    2.15/9    1.25/8    0.47/15 
  9 Svoboda Miloslav               41.53  6.09/18   8.46/16  10.22/15  11.53/15  15.34/13  19.48/10  23.21/9   26.19/10  32.15/12  34.23/11  36.37/11  37.36/9   39.47/9   41.11/9   41.53/9  
    TJ Slavia Hradec Králové              6.09/18   2.37/8    1.36/5    1.31/6    3.41/13   4.14/8    3.33/6    2.58/21   5.56/17   2.08/11   2.14/7    0.59/2    2.11/6    1.24/7    0.42/1* 
 10 Locker Martin                  42.22  4.44/13   7.22/11   9.13/10  11.00/10  15.01/12  19.49/11  23.23/10  25.46/9   30.11/8   32.49/8   35.26/9   37.47/10  40.11/10  41.36/10  42.22/10 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.44/13   2.38/9    1.51/11   1.47/17   4.01/17   4.48/15   3.34/7    2.23/15   4.25/11   2.38/20   2.37/13   2.21/13   2.24/16   1.25/8    0.46/14 
 11 Justa Jaromír                  43.37  5.39/16   9.01/17  11.23/16  13.10/16  16.34/16  20.59/12  24.58/13  27.21/15  32.19/13  34.55/13  37.32/12  38.57/11  41.15/11  42.53/11  43.37/11 
    OK 99 Hradec Králové                  5.39/16   3.22/17   2.22/18   1.47/17   3.24/9    4.25/11   3.59/14   2.23/15   4.58/14   2.36/18   2.37/13   1.25/9    2.18/12   1.38/16   0.44/6  
 12 Čivrný Pavel                   44.43  4.54/15  10.14/18  13.24/20  15.09/20  19.02/20  24.15/19  28.10/18  30.19/18  34.11/15  36.14/15  38.52/14  40.05/13  42.26/13  43.55/12  44.43/12 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.54/15   5.20/21   3.10/19   1.45/15   3.53/15   5.13/17   3.55/12   2.09/10   3.52/7    2.03/8    2.38/15   1.13/5    2.21/14   1.29/13   0.48/16 
 13 Rusz Roman                     44.52  4.17/9    8.22/14  10.10/14  11.51/14  15.51/15  21.03/13  26.59/17  29.37/17  34.26/17  36.32/16  38.56/15  39.57/12  42.24/12  44.07/13  44.52/13 
    TJ Sokol Kunvald                      4.17/9    4.05/20   1.48/9    1.41/13   4.00/16   5.12/16   5.56/20   2.38/18   4.49/13   2.06/10   2.24/9    1.01/3    2.27/18   1.43/18   0.45/11 
 14 Grundmann Jan                  46.24  7.37/20  10.17/19  12.28/19  14.24/19  18.14/19  22.29/17  26.26/16  28.43/16  34.19/16  36.40/17  39.16/16  41.48/14  44.05/14  45.40/14  46.24/14 
    Lokomotiva Trutnov                    7.37/20   2.40/11   2.11/16   1.56/20   3.50/14   4.15/9    3.57/13   2.17/13   5.36/16   2.21/15   2.36/12   2.32/14   2.17/10   1.35/14   0.44/6  
 15 Lux Zdeněk                     46.25  4.27/10   7.03/9    8.58/8   10.48/9   14.00/9   18.41/7   23.44/11  26.26/12  33.18/14  35.32/14  37.59/13  42.06/15  44.19/15  45.42/15  46.25/15 
    TJ Sokol Kunvald                      4.27/10   2.36/7    1.55/13   1.50/19   3.12/8    4.41/13   5.03/18   2.42/19   6.52/18   2.14/13   2.27/10   4.07/17   2.13/7    1.23/6    0.43/3  
 16 Chlebný Jiří                   50.16  3.54/4    6.23/4    9.45/12  11.21/12  14.58/11  21.36/15  25.16/14  27.16/14  31.20/11  33.17/10  36.16/10  43.40/16  48.10/16  49.32/16  50.16/16 
    SK Týniště nad Orlicí                 3.54/4    2.29/5    3.22/20   1.36/10   3.37/10   6.38/19   3.40/9    2.00/8    4.04/10   1.57/4    2.59/18   7.24/20   4.30/21   1.22/4    0.44/6  
 17 Hauptfleisch Roman             51.44  4.28/12   7.26/12   9.27/11  11.02/11  14.42/10  19.00/9   23.18/8   25.29/8   30.49/9   34.31/12  39.45/17  45.39/17  48.47/17  50.53/17  51.44/17 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.28/12   2.58/16   2.01/14   1.35/9    3.40/11   4.18/10   4.18/15   2.11/11   5.20/15   3.42/21   5.14/21   5.54/19   3.08/19   2.06/20   0.51/20 
 18 Krejčí Jaroslav                52.18  4.45/14   8.10/13  11.47/17  13.25/17  18.03/18  22.46/18  28.36/19  31.12/19  35.12/18  37.48/18  40.50/18  45.48/18  50.11/18  51.33/18  52.18/18 
    Lokomotiva Trutnov                    4.45/14   3.25/18   3.37/21   1.38/12   4.38/21   4.43/14   5.50/19   2.36/17   4.00/8    2.36/18   3.02/20   4.58/18   4.23/20   1.22/4    0.45/11 
 19 Plocek Luboš                   54.05  4.08/8    6.27/5    8.17/5   10.03/6   12.44/4   22.14/16  25.20/15  27.11/13  40.26/19  42.46/19  45.15/19  49.08/19  51.27/19  53.15/19  54.05/19 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.08/8    2.19/2    1.50/10   1.46/16   2.41/2    9.30/20   3.06/2    1.51/4   13.15/21   2.20/14   2.29/11   3.53/16   2.19/13   1.48/19   0.50/19 
 20 Levý Tomáš                     54.11  4.03/6    6.43/7    7.56/4    9.11/3   12.51/5   35.39/21  39.27/21  41.20/21  45.23/21  47.13/21  49.12/21  50.38/20  52.19/20  53.29/20  54.11/20 
    OOB Sokol Žamberk                     4.03/6    2.40/11   1.13/1*   1.15/1*   3.40/11  22.48/21   3.48/11   1.53/5    4.03/9    1.50/2    1.59/3    1.26/11   1.41/2    1.10/1*   0.42/1* 
 21 Dudášek Karel                  62.01  7.28/19  11.07/21  13.26/21  16.54/21  20.57/21  26.17/20  31.15/20  34.01/20  42.08/20  44.40/20  47.39/20  56.44/21  59.10/21  61.17/21  62.01/21 
    KOB Dobruška                          7.28/19   3.39/19   2.19/17   3.28/21   4.03/19   5.20/18   4.58/17   2.46/20   8.07/19   2.32/17   2.59/18   9.05/21   2.26/17   2.07/21   0.44/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45C        5.6km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-72      3-36      4-43      5-34      6-33      7-32      8-65      9-44     10-39     11-46     12-51     13-49     14-100   
  1 Kalibán Pavel                  36.15  3.17/1*   6.06/2    9.12/1*  13.03/1*  13.41/1*  15.32/1*  17.30/2   20.19/2   23.28/1*  26.10/1*  30.21/1*  32.11/1*  34.45/1*  35.30/1*  36.15/1* 
    TJ Start Náchod                       3.17/1*   2.49/6    3.06/1*   3.51/3    0.38/17   1.51/1*   1.58/12   2.49/3    3.09/3    2.42/2    4.11/14   1.50/25   2.34/4    0.45/1*   0.45/11 
  2 Kalibán Jaroslav               36.18  3.19/2    5.48/1*   9.22/2   13.12/2   13.44/2   15.46/2   17.25/1*  20.10/1*  23.48/2   26.34/2   30.51/2   32.21/2   34.49/2   35.37/2   36.18/2  
    SK lyžování a OB Nová Paka            3.19/2    2.29/1*   3.34/3    3.50/2    0.32/5    2.02/4    1.39/3    2.45/2    3.38/14   2.46/6    4.17/15   1.30/11   2.28/2    0.48/3    0.41/2  
  3 Nožička Miroslav               36.49  3.58/9    6.41/4   11.05/7   15.13/6   15.44/6   17.37/5   19.37/4   22.33/4   25.42/3   28.10/3   31.19/3   32.39/3   35.15/3   36.01/3   36.49/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.58/9    2.43/3    4.24/15   4.08/7    0.31/3    1.53/2    2.00/15   2.56/9    3.09/3    2.28/1*   3.09/1*   1.20/1*   2.36/7    0.46/2    0.48/24 
  4 Běhoun  Pavel                  39.07  3.41/4    6.26/3   10.04/3   14.16/3   14.54/3   17.10/3   19.12/3   22.22/3   26.02/4   28.50/4   32.28/4   34.08/4   37.16/4   38.17/4   39.07/4  
    OK 99 Hradec Králové                  3.41/4    2.45/4    3.38/4    4.12/9    0.38/17   2.16/11   2.02/17   3.10/15   3.40/15   2.48/7    3.38/4    1.40/23   3.08/20   1.01/18   0.50/29 
  5 Čípa Jiří                      39.52  4.06/11   6.51/5   10.15/4   14.39/4   15.15/4   17.34/4   19.40/5   23.03/5   26.36/5   30.04/6   34.01/5   35.30/5   38.17/5   39.07/5   39.52/5  
    TJ Loko Česká Třebová                 4.06/11   2.45/4    3.24/2    4.24/13   0.36/13   2.19/12   2.06/21   3.23/23   3.33/11   3.28/23   3.57/10   1.29/7    2.47/9    0.50/5    0.45/11 
  6 Novotný Pavel                  40.23  4.14/14   7.19/12  10.59/5   15.27/7   16.02/7   18.22/6   20.27/6   23.19/6   27.02/6   29.54/5   34.16/6   35.51/6   38.41/6   39.38/6   40.23/6  
    TJ Slavia Hradec Králové              4.14/14   3.05/16   3.40/5    4.28/15   0.35/9    2.20/13   2.05/20   2.52/5    3.43/19   2.52/10   4.22/18   1.35/18   2.50/11   0.57/14   0.45/11 
  7 Kalous Jaroslav                40.58  4.39/22   7.54/17  11.41/8   15.58/8   16.32/8   18.57/8   21.11/8   24.12/8   27.54/7   31.02/8   35.20/7   36.52/7   39.24/7   40.14/7   40.58/7  
    OOB Sokol Žamberk                     4.39/22   3.15/20   3.47/8    4.17/11   0.34/8    2.25/16   2.14/26   3.01/11   3.42/18   3.08/13   4.18/16   1.32/13   2.32/3    0.50/5    0.44/9  
  8 Gazdačko Milan                 41.52  3.51/6    8.23/21  12.19/14  16.52/12  17.30/12  19.52/11  21.45/11  26.00/13  29.24/13  32.08/12  35.48/8   37.23/8   40.13/8   41.12/8   41.52/8  
    TJ Slavia Hradec Králové              3.51/6    4.32/32   3.56/10   4.33/17   0.38/17   2.22/15   1.53/6    4.15/34   3.24/5    2.44/4    3.40/6    1.35/18   2.50/11   0.59/15   0.40/1* 
  9 Třasák Milan                   42.13  4.33/20   7.48/15  12.02/10  16.36/10  17.11/10  19.38/10  21.42/10  25.00/11  28.41/11  32.00/11  36.05/9   37.33/9   40.30/9   41.26/9   42.13/9  
    OK Lokomotiva Pardubice               4.33/20   3.15/20   4.14/12   4.34/18   0.35/9    2.27/17   2.04/19   3.18/20   3.41/17   3.19/20   4.05/13   1.28/5    2.57/15   0.56/12   0.47/16 
 10 Balcar Pavel                   43.03  5.06/27   8.24/22  13.05/16  17.19/15  17.54/14  20.05/12  21.50/12  24.45/10  28.17/10  31.32/9   37.23/12  38.57/12  41.31/10  42.22/10  43.03/10 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.06/27   3.18/23   4.41/16   4.14/10   0.35/9    2.11/8    1.45/5    2.55/8    3.32/9    3.15/17   5.51/27   1.34/17   2.34/4    0.51/8    0.41/2  
 11 Hrobař Rudolf                  43.08  3.52/7    6.57/7   12.57/15  16.57/13  17.33/13  21.43/17  23.39/17  27.01/16  30.34/15  33.31/13  37.10/11  38.43/11  41.36/11  42.24/11  43.08/11 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.52/7    3.05/16   6.00/27   4.00/5    0.36/13   4.10/34   1.56/11   3.22/22   3.33/11   2.57/11   3.39/5    1.33/15   2.53/14   0.48/3    0.44/9  
 12 Štěrba Pavel                   43.34  4.28/19   7.26/13  12.13/11  16.38/11  17.19/11  21.07/13  23.26/15  26.35/14  30.15/14  33.31/13  37.08/10  38.41/10  41.45/12  42.47/12  43.34/12 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.28/19   2.58/11   4.47/18   4.25/14   0.41/22   3.48/31   2.19/27   3.09/14   3.40/15   3.16/18   3.37/3    1.33/15   3.04/17   1.02/20   0.47/16 
 13 Trejtnar Pavel                 43.41  3.46/5    8.58/27  14.10/24  18.09/18  18.51/17  21.22/14  22.59/13  25.49/12  28.48/12  31.32/9   38.23/14  39.47/15  42.10/13  43.00/13  43.41/13 
    TJ Sokol Kunvald                      3.46/5    5.12/34   5.12/21   3.59/4    0.42/25   2.31/19   1.37/1*   2.50/4    2.59/1*   2.44/4    6.51/29   1.24/3    2.23/1*   0.50/5    0.41/2  
 14 Farář Václav                   44.21  5.03/26   8.05/20  15.09/27  19.20/23  19.57/23  22.44/22  24.25/19  27.17/18  31.37/19  34.28/17  38.26/15  39.46/14  42.37/14  43.32/14  44.21/14 
    OK Lokomotiva Pardubice               5.03/26   3.02/14   7.04/31   4.11/8    0.37/16   2.47/24   1.41/4    2.52/5    4.20/25   2.51/9    3.58/12   1.20/1*   2.51/13   0.55/11   0.49/27 
 15 Farář Jaroslav                 44.35  3.52/7    6.52/6   11.58/9   16.19/9   17.02/9   19.33/9   21.32/9   24.38/9   28.08/9   30.51/7   38.00/13  39.32/13  42.47/15  43.52/15  44.35/15 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.52/7    3.00/12   5.06/20   4.21/12   0.43/26   2.31/19   1.59/13   3.06/13   3.30/8    2.43/3    7.09/30   1.32/13   3.15/22   1.05/25   0.43/7  
 16 Tichý Boris                    45.07  4.09/13   7.06/9   12.18/13  17.13/14  17.54/14  21.28/15  23.23/14  26.36/15  30.59/17  34.18/16  38.49/17  40.28/16  43.26/16  44.20/16  45.07/16 
    KOB Dobruška                          4.09/13   2.57/10   5.12/21   4.55/23   0.41/22   3.34/29   1.55/9    3.13/16   4.23/26   3.19/20   4.31/21   1.39/22   2.58/16   0.54/9    0.47/16 
 17 Vítek Zdeněk                   46.09  4.47/23   7.56/18  12.16/12  17.23/16  19.20/21  21.41/16  23.36/16  27.09/17  30.55/16  34.01/15  38.43/16  40.57/17  44.04/17  45.22/17  46.09/17 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.47/23   3.09/19   4.20/13   5.07/25   1.57/36   2.21/14   1.55/9    3.33/26   3.46/21   3.06/12   4.42/22   2.14/29   3.07/18   1.18/31   0.47/16 
 18 Vízek Luděk                    46.24  4.21/16   7.17/11  11.01/6   15.07/5   15.42/5   18.28/7   20.31/7   23.45/7   28.01/8   36.24/21  40.21/18  41.49/18  44.37/18  45.37/18  46.24/18 
    TJ Slavia Hradec Králové              4.21/16   2.56/9    3.44/7    4.06/6    0.35/9    2.46/23   2.03/18   3.14/17   4.16/24   8.23/35   3.57/10   1.28/5    2.48/10   1.00/16   0.47/16 
 19 Horák Jiří                     47.30 10.31/36  13.00/36  18.45/33  22.18/29  22.49/29  24.52/27  26.30/26  29.23/24  33.53/24  37.17/24  40.53/20  42.22/19  45.39/19  46.43/19  47.30/19 
    Lokomotiva Trutnov                   10.31/36   2.29/1*   5.45/24   3.33/1*   0.31/3    2.03/5    1.38/2    2.53/7    4.30/28   3.24/22   3.36/2    1.29/7    3.17/26   1.04/22   0.47/16 
 20 Rejmont Milan                  48.29  3.36/3    8.46/25  15.45/29  21.04/25  21.42/25  23.49/24  25.59/24  28.55/22  32.02/20  34.50/18  42.01/24  43.28/20  46.44/20  47.48/20  48.29/20 
    Lokomotiva Trutnov                    3.36/3    5.10/33   6.59/30   5.19/27   0.38/17   2.07/6    2.10/23   2.56/9    3.07/2    2.48/7    7.11/31   1.27/4    3.16/25   1.04/22   0.41/2  
 21 Doležal Petr                   49.07  5.44/32   8.44/24  14.00/22  19.40/24  20.23/24  22.52/23  25.14/23  29.46/25  33.54/25  37.53/25  42.21/26  44.08/23  47.23/21  48.19/21  49.07/21 
    SK Týniště nad Orlicí                 5.44/32   3.00/12   5.16/23   5.40/30   0.43/26   2.29/18   2.22/28   4.32/35   4.08/23   3.59/28   4.28/20   1.47/24   3.15/22   0.56/12   0.48/24 
 22 Daníček Josef                  49.50  5.27/30   9.04/28  14.07/23  18.48/22  19.36/22  24.51/26  27.26/27  31.07/28  34.43/27  38.13/27  42.08/25  43.38/21  47.39/22  48.58/22  49.50/22 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.27/30   3.37/27   5.03/19   4.41/20   0.48/33   5.15/36   2.35/31   3.41/30   3.36/13   3.30/24   3.55/8    1.30/11   4.01/32   1.19/33   0.52/30 
 23 Procházka Jiří                 49.54  5.34/31   8.57/26  13.17/19  18.29/21  19.14/20  22.36/21  24.47/21  28.25/21  32.59/22  36.34/22  41.46/22  44.21/24  47.58/24  48.59/23  49.54/23 
    Lokomotiva Trutnov                    5.34/31   3.23/24   4.20/13   5.12/26   0.45/29   3.22/28   2.11/25   3.38/29   4.34/29   3.35/25   5.12/25   2.35/31   3.37/27   1.01/18   0.55/35 
 24 Grundman Martin                50.02  5.09/28   9.09/29  13.05/16  18.24/20  19.09/19  21.52/19  24.02/18  27.27/19  31.31/18  35.45/19  40.41/19  44.36/26  47.51/23  49.15/24  50.02/24 
    KOB Choceň                            5.09/28   4.00/30   3.56/10   5.19/27   0.45/29   2.43/22   2.10/23   3.25/24   4.04/22   4.14/30   4.56/23   3.55/36   3.15/22   1.24/36   0.47/16 
 25 Pohl Zdeněk                    50.08  6.36/34   9.42/30  13.30/21  18.13/19  18.53/18  21.51/18  24.41/20  28.16/20  33.37/23  36.46/23  41.13/21  44.35/25  48.19/26  49.23/26  50.08/25 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      6.36/34   3.06/18   3.48/9    4.43/21   0.40/21   2.58/26   2.50/35   3.35/27   5.21/32   3.09/14   4.27/19   3.22/33   3.44/29   1.04/22   0.45/11 
 26 Mrštík Václav                  50.13  4.05/10  10.17/33  18.22/32  23.01/30  23.42/30  25.39/29  27.40/28  30.56/27  34.39/26  37.55/26  41.51/23  43.50/22  48.00/25  49.19/25  50.13/26 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.05/10   6.12/35   8.05/32   4.39/19   0.41/22   1.57/3    2.01/16   3.16/18   3.43/19   3.16/18   3.56/9    1.59/27   4.10/33   1.19/33   0.54/33 
 27 Junek Petr                     52.39  4.15/15   7.10/10  13.06/18  21.29/27  21.57/26  24.06/25  25.59/24  29.17/23  32.46/21  35.56/20  45.39/27  47.39/27  50.46/27  51.46/27  52.39/27 
    SK Studenec                           4.15/15   2.55/8    5.56/26   8.23/35   0.28/2    2.09/7    1.53/6    3.18/20   3.29/7    3.10/15   9.43/33   2.00/28   3.07/18   1.00/16   0.53/31 
 28 Fikejs Vladimír                54.17  4.59/25   8.36/23  15.07/26  21.57/28  22.20/28  27.09/30  29.17/30  32.01/30  35.29/28  44.55/33  48.38/30  50.07/30  52.41/29  53.35/29  54.17/28 
    OOB Sokol Žamberk                     4.59/25   3.37/27   6.31/28   6.50/34   0.23/1*   4.49/35   2.08/22   2.44/1*   3.28/6    9.26/36   3.43/7    1.29/7    2.34/4    0.54/9    0.42/6  
 29 Černý Petr                     54.24  7.09/35  10.34/34  15.15/28  21.11/26  22.02/27  24.56/28  27.52/29  31.49/29  37.08/31  40.45/29  45.50/28  48.27/28  52.18/28  53.31/28  54.24/29 
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             7.09/35   3.25/25   4.41/16   5.56/32   0.51/35   2.54/25   2.56/36   3.57/32   5.19/30   3.37/27   5.05/24   2.37/32   3.51/30   1.13/29   0.53/31 
 30 Divecký Josef                  55.28  4.21/16   7.58/19  16.53/30  23.08/31  23.44/31  27.44/31  30.31/32  34.06/32  39.29/33  43.05/32  47.23/29  49.52/29  53.34/30  54.39/30  55.28/30 
    TJ Slavia Hradec Králové              4.21/16   3.37/27   8.55/33   6.15/33   0.36/13   4.00/33   2.47/33   3.35/27   5.23/33   3.36/26   4.18/16   2.29/30   3.42/28   1.05/25   0.49/27 
 31 Dočkal Zdeněk                  56.26  4.08/12   6.59/8   20.29/35  25.17/34  25.50/34  28.02/33  30.01/31  33.05/31  36.37/30  39.49/28  49.34/31  51.26/31  54.37/31  55.40/31  56.26/31 
    SK Týniště nad Orlicí                 4.08/12   2.51/7   13.30/35   4.48/22   0.33/6    2.12/9    1.59/13   3.04/12   3.32/9    3.12/16   9.45/34   1.52/26   3.11/21   1.03/21   0.46/15 
 32 Beňo Miroslav                  61.46  6.26/33  10.00/32  19.40/34  25.18/35  26.03/35  29.15/35  31.57/35  35.46/35  41.06/34  46.16/35  52.03/32  55.26/32  59.37/32  60.58/32  61.46/32 
    SK Týniště nad Orlicí                 6.26/33   3.34/26   9.40/34   5.38/29   0.45/29   3.12/27   2.42/32   3.49/31   5.20/31   5.10/34   5.47/26   3.23/34   4.11/34   1.21/35   0.48/24 
 33 Vlček Josef                    62.32  4.24/18   7.26/13  24.24/36  29.22/36  29.55/36  32.09/36  34.03/36  37.20/36  43.25/36  48.05/36  54.48/33  56.17/33  60.31/33  61.49/33  62.32/33 
    SK Týniště nad Orlicí                 4.24/18   3.02/14  16.58/36   4.58/24   0.33/6    2.14/10   1.54/8    3.17/19   6.05/35   4.40/32   6.43/28   1.29/7    4.14/35   1.18/31   0.43/7  
 34 Novotný Miroslav               65.44  5.24/29   9.45/31  13.26/20  17.58/17  18.42/16  22.26/20  24.56/22  30.38/26  36.09/29  40.52/30  59.25/35  61.01/35  63.44/34  64.50/34  65.44/34 
    OK Lokomotiva Pardubice               5.24/29   4.21/31   3.41/6    4.32/16   0.44/28   3.44/30   2.30/30   5.42/36   5.31/34   4.43/33  18.33/35   1.36/20   2.43/8    1.06/27   0.54/33 
 35 Hostinský Jiří                 66.58  4.56/24  11.25/35  17.14/31  23.09/32  23.58/32  27.52/32  30.39/33  34.40/34  41.40/35  45.39/34  55.21/34  59.09/34  64.56/35  66.11/35  66.58/35 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.56/24   6.29/36   5.49/25   5.55/31   0.49/34   3.54/32   2.47/33   4.01/33   7.00/36   3.59/28   9.42/32   3.48/35   5.47/36   1.15/30   0.47/16 
 36 Cupal Jan                      69.56  4.34/21   7.50/16  14.33/25  25.02/33  25.49/33  28.23/34  30.52/34  34.18/33  38.43/32  42.59/31  62.03/36  63.40/36  67.40/36  68.51/36  69.56/36 
    KOB Dobruška                          4.34/21   3.16/22   6.43/29  10.29/36   0.47/32   2.34/21   2.29/29   3.26/25   4.25/27   4.16/31  19.04/36   1.37/21   4.00/31   1.11/28   1.05/36 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45D        4.3km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-33      3-34      4-35      5-54      6-45      7-74      8-46      9-59     10-62     11-50     12-61     13-100   
  1 Vykysalý  Miroslav             30.50  2.24/1*   4.46/1*   7.24/1*   9.55/1*  12.22/1*  15.01/1*  18.18/1*  21.50/1*  22.50/1*  25.33/1*  26.29/1*  28.19/1*  29.59/1*  30.50/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  2.24/1*   2.22/1*   2.38/2    2.31/1*   2.27/1*   2.39/1*   3.17/1*   3.32/3    1.00/2    2.43/2    0.56/2    1.50/1*   1.40/6    0.51/12 
  2 Lulay Miloš                    34.51  3.03/5    5.51/4    8.48/4   11.31/3   15.23/4   18.15/3   21.38/3   25.14/3   26.43/2   29.19/2   30.23/2   32.15/2   34.03/2   34.51/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.03/5    2.48/3    2.57/7    2.43/3    3.52/19   2.52/3    3.23/2    3.36/4    1.29/17   2.36/26   1.04/4    1.52/2    1.48/9    0.48/6  
  3 Souček  Pavel                  36.30  3.12/10   6.28/9    9.38/10  13.06/8   16.10/6   19.18/6   22.41/5   26.09/4   27.07/3   29.55/3   30.48/3   33.27/3   35.38/3   36.30/3  
    OK 99 Hradec Králové                  3.12/10   3.16/11   3.10/9    3.28/13   3.04/11   3.08/6    3.23/2    3.28/2    0.58/1*   2.48/3    0.53/1*   2.39/15   2.11/15   0.52/14 
  4 Kulhavý Josef                  37.27  2.25/2    5.18/3    8.05/3   10.41/2   13.10/2   17.47/2   21.24/2   25.10/2   27.37/4   31.22/4   33.07/4   35.24/4   36.42/4   37.27/4  
    OOB Sokol Žamberk                     2.25/2    2.53/4    2.47/4    2.36/2    2.29/3    4.37/23   3.37/4    3.46/5    2.27/25   3.45/16   1.45/9    2.17/11   1.18/1*   0.45/5  
  5 Palas Pavel                    38.41  3.05/7    6.20/6    9.14/6   13.41/11  16.59/11  20.07/10  24.17/9   28.19/9   29.25/8   32.13/6   34.21/8   36.29/8   37.57/5   38.41/5  
    Sportcentrum Jičín                    3.05/7    3.15/9    2.54/5    4.27/21   3.18/15   3.08/6    4.10/9    4.02/8    1.06/5    2.48/3    2.08/15   2.08/6    1.28/2    0.44/4  
  6 Řehák Pavel                    38.47  3.03/5    5.56/5   10.00/11  12.57/7   15.40/5   18.50/5   22.35/4   28.12/8   29.21/7   32.14/7   33.21/5   35.36/5   37.59/6   38.47/6  
    Sportcentrum Jičín                    3.03/5    2.53/4    4.04/21   2.57/6    2.43/5    3.10/9    3.45/7    5.37/20   1.09/8    2.53/6    1.07/5    2.15/8    2.23/19   0.48/6  
  7 Žaludek Jindřich               38.50  2.52/3    5.17/2    7.35/2   14.59/15  17.27/13  20.07/10  24.11/8   27.22/5   29.58/9   33.14/9   34.13/7   36.28/7   38.07/7   38.50/7  
    SKOB Zlín                             2.52/3    2.25/2    2.18/1*   7.24/26   2.28/2    2.40/2    4.04/8    3.11/1*   2.36/26   3.16/12   0.59/3    2.15/8    1.39/5    0.43/2  
  8 Paďour Josef                   39.22  3.38/15   6.33/11   9.28/8   12.25/4   15.18/3   18.44/4   23.17/6   27.55/6   28.57/5   32.10/5   34.27/9   36.37/9   38.27/8   39.22/8  
    TJ Sokol Kunvald                      3.38/15   2.55/6    2.55/6    2.57/6    2.53/9    3.26/14   4.33/12   4.38/13   1.02/3    3.13/9    2.17/17   2.10/7    1.50/10   0.55/19 
  9 Langr Stanislav                39.44  2.55/4    6.29/10   9.26/7   12.31/5   16.43/10  20.01/9   23.40/7   28.04/7   29.20/6   32.20/8   33.50/6   36.18/6   39.01/9   39.44/9  
    TJ Start Náchod                       2.55/4    3.34/14   2.57/7    3.05/8    4.12/21   3.18/11   3.39/5    4.24/11   1.16/11   3.00/7    1.30/7    2.28/14   2.43/25   0.43/2  
 10 Malec Jaromír                  41.01  3.37/14   6.59/13  10.15/12  14.24/13  17.31/14  21.22/15  25.46/11  30.01/11  31.10/11  34.30/11  36.02/11  38.26/11  40.11/10  41.01/10 
    SK Týniště nad Orlicí                 3.37/14   3.22/12   3.16/11   4.09/19   3.07/12   3.51/16   4.24/10   4.15/9    1.09/8    3.20/13   1.32/8    2.24/12   1.45/8    0.50/10 
 11 Klimpl Petr                    41.16  3.10/8    6.22/7    9.33/9   13.14/9   16.29/8   20.32/12  25.26/10  30.03/12  31.24/12  34.39/12  35.47/10  38.13/10  40.24/11  41.16/11 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.10/8    3.12/8    3.11/10   3.41/17   3.15/14   4.03/20   4.54/17   4.37/12   1.21/13   3.15/10   1.08/6    2.26/13   2.11/15   0.52/14 
 12 Kološ Oldřich                  42.21  4.46/19   8.54/19  12.19/18  15.14/17  18.00/15  21.09/14  25.51/12  29.51/10  31.04/10  34.19/10  37.08/12  39.50/12  41.31/12  42.21/12 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.46/19   4.08/21   3.25/15   2.55/5    2.46/6    3.09/8    4.42/13   4.00/7    1.13/10   3.15/10   2.49/18   2.42/17   1.41/7    0.50/10 
 13 Vícha Vladimír                 43.02  3.19/11   7.04/14  10.25/13  13.46/12  17.12/12  21.06/13  25.59/13  30.18/13  31.44/13  35.43/13  37.32/13  40.14/13  42.05/13  43.02/13 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.19/11   3.45/16   3.21/13   3.21/11   3.26/17   3.54/18   4.53/16   4.19/10   1.26/15   3.59/20   1.49/10   2.42/17   1.51/11   0.57/21 
 14 Štěpánek Rudolf                44.03  3.19/11   6.24/8    9.10/5   12.47/6   16.32/9   19.51/8   27.06/16  30.57/14  33.20/15  37.19/16  39.12/15  41.16/14  43.10/14  44.03/14 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.19/11   3.05/7    2.46/3    3.37/15   3.45/18   3.19/12   7.15/25   3.51/6    2.23/24   3.59/20   1.53/12   2.04/4    1.54/12   0.53/18 
 15 Sůva Petr                      45.15  4.17/17  10.20/22  13.41/20  16.51/19  19.41/18  22.47/17  27.34/18  32.26/16  33.31/16  36.53/14  39.02/14  42.20/15  44.23/15  45.15/15 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.17/17   6.03/26   3.21/13   3.10/9    2.50/7    3.06/5    4.47/15   4.52/15   1.05/4    3.22/14   2.09/16   3.18/24   2.03/14   0.52/14 
 16 Hnyk Petr                      45.35  3.10/8    6.56/12  12.06/17  16.15/18  19.17/17  23.02/18  27.28/17  33.00/17  34.23/17  38.15/17  40.04/16  42.58/16  44.53/16  45.35/16 
    TJ Start Náchod                       3.10/8    3.46/17   5.10/24   4.09/19   3.02/10   3.45/15   4.26/11   5.32/19   1.23/14   3.52/18   1.49/10   2.54/21   1.55/13   0.42/1* 
 17 VYDRA PAVEL                    47.15  3.41/16   7.18/15  10.34/14  13.23/10  16.13/7   19.26/7   26.51/15  36.59/19  38.05/19  40.55/19  42.49/18  44.54/18  46.26/17  47.15/17 
    SK RECO Pěnčín                        3.41/16   3.37/15   3.16/11   2.49/4    2.50/7    3.13/10   7.25/26  10.08/26   1.06/5    2.50/5    1.54/13   2.05/5    1.32/3    0.49/9  
 18 Balcar  Aleš                   47.42  4.17/17   7.45/17  11.30/16  14.54/14  18.07/16  21.59/16  26.45/14  31.43/15  33.15/14  37.00/15  41.43/17  44.30/17  46.42/18  47.42/18 
    OK 99 Hradec Králové                  4.17/17   3.28/13   3.45/17   3.24/12   3.13/13   3.52/17   4.46/14   4.58/16   1.32/19   3.45/16   4.43/23   2.47/19   2.12/17   1.00/23 
 19 Andrš Milan                    51.08  3.33/13   7.28/16  11.20/15  15.11/16  20.13/19  23.35/19  29.32/19  34.15/18  35.54/18  40.02/18  45.36/19  47.51/19  50.16/19  51.08/19 
    OOB Sokol Žamberk                     3.33/13   3.55/18   3.52/18   3.51/18   5.02/24   3.22/13   5.57/20   4.43/14   1.39/22   4.08/23   5.34/25   2.15/8    2.25/21   0.52/14 
 20 Sedloň Josef                   54.09  6.28/25  12.24/25  15.50/25  19.30/23  22.52/21  26.53/21  32.17/20  37.42/20  39.10/20  43.10/20  48.06/20  50.46/20  53.13/20  54.09/20 
    TJ Start Náchod                       6.28/25   5.56/25   3.26/16   3.40/16   3.22/16   4.01/19   5.24/18   5.25/18   1.28/16   4.00/22   4.56/24   2.40/16   2.27/22   0.56/20 
 21 Zákravský Zdeněk               55.35 11.30/26  14.45/26  20.28/26  23.43/26  26.18/25  29.12/24  32.56/22  42.41/25  43.49/25  46.59/24  51.15/24  53.09/22  54.47/21  55.35/21 
    TJ Start Náchod                      11.30/26   3.15/9    5.43/25   3.15/10   2.35/4    2.54/4    3.44/6    9.45/25   1.08/7    3.10/8    4.16/22   1.54/3    1.38/4    0.48/6  
 22 Valenta Miloslav               56.26  5.07/21  10.18/21  14.14/21  18.52/21  23.56/23  28.17/22  34.35/23  40.37/22  42.22/22  46.16/22  49.58/22  52.58/21  55.17/22  56.26/22 
    OK Lokomotiva Pardubice               5.07/21   5.11/23   3.56/19   4.38/23   5.04/26   4.21/22   6.18/22   6.02/21   1.45/23   3.54/19   3.42/20   3.00/22   2.19/18   1.09/26 
 23 Stulík Jiří                    56.53  5.16/22   9.17/20  15.28/22  19.02/22  23.44/22  31.09/25  36.40/25  41.44/24  43.03/24  46.46/23  50.33/23  53.21/23  55.45/23  56.53/23 
    TJ Slavia Hradec Králové              5.16/22   4.01/20   6.11/26   3.34/14   4.42/23   7.25/26   5.31/19   5.04/17   1.19/12   3.43/15   3.47/21   2.48/20   2.24/20   1.08/25 
 24 Kuřina  Jiří                   57.04  5.25/23  10.44/24  15.32/23  20.39/24  24.33/24  28.36/23  34.35/23  40.55/23  42.32/23  47.05/25  49.57/21  53.33/24  56.13/24  57.04/24 
    OK 99 Hradec Králové                  5.25/23   5.19/24   4.48/22   5.07/24   3.54/20   4.03/20   5.59/21   6.20/23   1.37/20   4.33/24   2.52/19   3.36/26   2.40/24   0.51/12 
 25 Šabatka Petr                   59.04  4.49/20   8.48/18  12.48/19  17.19/20  21.37/20  26.18/20  32.42/21  38.46/21  40.23/21  45.06/21  52.14/25  55.14/25  58.05/25  59.04/25 
    TJ Slavia Hradec Králové              4.49/20   3.59/19   4.00/20   4.31/22   4.18/22   4.41/24   6.24/23   6.04/22   1.37/20   4.43/25   7.08/26   3.00/22   2.51/26   0.59/22 
 26 Pátek Petr                     62.33  5.30/24  10.27/23  15.34/24  21.49/25  26.52/26  33.25/26  39.50/26  47.03/26  48.34/26  53.35/26  55.29/26  58.57/26  61.33/26  62.33/26 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.30/24   4.57/22   5.07/23   6.15/25   5.03/25   6.33/25   6.25/24   7.13/24   1.31/18   5.01/26   1.54/13   3.28/25   2.36/23   1.00/23 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55C        4.9km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-55      2-34      3-33      4-32      5-54      6-44      7-70      8-63      9-52     10-59     11-46     12-49     13-100   
  1 Vondrouš  Jaroslav             35.51  2.59/1*   5.21/1*   7.42/1*   9.32/1*  11.55/1*  17.33/4   19.36/3   22.47/2   27.04/2   28.39/1*  29.34/1*  33.55/1*  34.59/1*  35.51/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  2.59/1*   2.22/2    2.21/4    1.50/1*   2.23/4    5.38/13   2.03/2    3.11/2    4.17/6    1.35/1*   0.55/1*   4.21/4    1.04/8    0.52/11 
  2 Mikan vladimir                 36.15  3.10/5    5.35/2    7.56/3   10.08/3   12.26/3   16.55/3   19.07/2   23.08/3   27.20/3   29.13/2   30.18/2   34.29/2   35.27/2   36.15/2  
    Sportcentrum Jičín                    3.10/5    2.25/4    2.21/4    2.12/6    2.18/3    4.29/3    2.12/6    4.01/8    4.12/4    1.53/5    1.05/6    4.11/3    0.58/2    0.48/8  
  3 Švadlena Jiří                  36.36  3.02/3    5.39/3    7.48/2   10.00/2   12.15/2   16.39/1*  18.47/1*  21.55/1*  26.48/1*  29.35/3   30.38/3   35.03/4   35.53/3   36.36/3  
    KOB Choceň                            3.02/3    2.37/7    2.09/1*   2.12/6    2.15/1*   4.24/2    2.08/3    3.08/1*   4.53/9    2.47/12   1.03/4    4.25/5    0.50/1*   0.43/2  
  4 Knobloch Jindřich              36.41  3.48/10   6.09/7    8.27/4   10.33/5   12.49/4   16.48/2   19.57/4   23.48/5   27.52/4   29.40/4   30.41/4   34.48/3   35.54/4   36.41/4  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               3.48/10   2.21/1*   2.18/3    2.06/5    2.16/2    3.59/1*   3.09/12   3.51/7    4.04/2    1.48/4    1.01/3    4.07/2    1.06/10   0.47/6  
  5 Šroler Zdeněk                  38.29  3.03/4    7.13/11   9.41/10  11.38/9   14.12/9   18.50/7   21.02/7   25.33/10  29.43/9   31.41/8   32.39/7   36.43/5   37.48/5   38.29/5  
    TJ Sokol Kunvald                      3.03/4    4.10/13   2.28/6    1.57/3    2.34/8    4.38/6    2.12/6    4.31/11   4.10/3    1.58/7    0.58/2    4.04/1*   1.05/9    0.41/1* 
  6 Stárek Jiří                    39.32  3.00/2    8.14/14  10.23/13  12.16/11  14.40/11  19.12/10  21.45/11  25.05/8   29.21/6   31.07/5   32.29/6   37.48/6   38.49/6   39.32/6  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.00/2    5.14/14   2.09/1*   1.53/2    2.24/5    4.32/4    2.33/10   3.20/3    4.16/5    1.46/3    1.22/10   5.19/8    1.01/4    0.43/2  
  7 Novák Karel                    39.57  3.28/9    6.29/9    9.05/8   11.33/8   14.09/8   19.18/11  21.28/10  25.07/9   30.00/10  31.57/9   33.02/8   37.56/7   39.04/7   39.57/7  
    SK lyžování a OB Nová Paka            3.28/9    3.01/11   2.36/8    2.28/8    2.36/9    5.09/9    2.10/4    3.39/5    4.53/9    1.57/6    1.05/6    4.54/6    1.08/11   0.53/12 
  8 Pilgr Bohuslav                 40.06  3.10/5    5.43/4    8.27/4   10.31/4   13.25/6   17.57/5   19.58/5   23.22/4   29.27/7   31.12/6   32.27/5   38.10/8   39.21/8   40.06/8  
    TJ Loko Česká Třebová                 3.10/5    2.33/6    2.44/11   2.04/4    2.54/13   4.32/4    2.01/1*   3.24/4    6.05/14   1.45/2    1.15/8    5.43/13   1.11/12   0.45/4  
  9 Kalousek Pavel                 40.21  3.26/8    5.50/5    8.29/6   10.58/6   13.24/5   18.51/8   21.06/8   25.54/11  30.19/11  32.29/11  33.33/9   38.28/9   39.30/9   40.21/9  
    KOB Choceň                            3.26/8    2.24/3    2.39/10   2.29/10   2.26/6    5.27/12   2.15/9    4.48/13   4.25/7    2.10/8    1.04/5    4.55/7    1.02/5    0.51/10 
 10 Havlík Ivan                    42.13  3.22/7    6.01/6    8.39/7   11.10/7   13.50/7   18.40/6   20.50/6   24.52/6   29.27/7   32.15/10  34.20/10  40.29/10  41.28/10  42.13/10 
    KOB Choceň                            3.22/7    2.39/8    2.38/9    2.31/11   2.40/10   4.50/8    2.10/4    4.02/9    4.35/8    2.48/13   2.05/13   6.09/14   0.59/3    0.45/4  
 11 Jelínek Petr                   43.26  4.13/13   6.59/10   9.32/9   12.03/10  14.30/10  19.08/9   21.21/9   25.02/7   29.03/5   31.24/7   36.09/11  41.35/11  42.37/11  43.26/11 
    SKOB Zlín                             4.13/13   2.46/10   2.33/7    2.31/11   2.27/7    4.38/6    2.13/8    3.41/6    4.01/1*   2.21/10   4.45/14   5.26/10   1.02/5    0.49/9  
 12 Rybička Jan                    46.15  4.31/14   7.16/12  10.07/12  12.35/12  15.25/12  20.48/13  26.01/14  30.23/13  35.17/13  37.34/12  39.01/13  44.25/12  45.28/12  46.15/12 
    TJ Loko Česká Třebová                 4.31/14   2.45/9    2.51/12   2.28/8    2.50/12   5.23/11   5.13/14   4.22/10   4.54/11   2.17/9    1.27/11   5.24/9    1.03/7    0.47/6  
 13 Zlesák Zdeněk                  46.42  3.53/11   6.24/8    9.55/11  12.49/13  15.29/13  20.39/12  23.49/12  28.35/12  33.40/12  37.39/13  38.57/12  44.26/13  45.42/13  46.42/13 
    OK Jilemnice                          3.53/11   2.31/5    3.31/14   2.54/14   2.40/10   5.10/10   3.10/13   4.46/12   5.05/12   3.59/14   1.18/9    5.29/11   1.16/14   1.00/14 
 14 Vodička Jindřich               48.18  4.08/12   8.10/13  11.18/14  14.08/14  17.04/14  22.50/14  25.54/13  31.08/14  36.30/14  38.59/14  40.31/14  46.09/14  47.24/14  48.18/14 
    Sportcentrum Jičín                    4.08/12   4.02/12   3.08/13   2.50/13   2.56/14   5.46/14   3.04/11   5.14/14   5.22/13   2.29/11   1.32/12   5.38/12   1.15/13   0.54/13 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55D        3.8km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-55      3-54      4-45      5-74      6-39      7-52      8-53      9-46     10-51     11-61     12-100   
  1 Tobiška Václav                 33.09  2.08/5    6.09/6    7.48/4   11.46/5   15.49/2   18.31/2   21.53/2   24.48/1*  26.44/1*  29.14/1*  30.49/1*  32.24/1*  33.09/1* 
    OOB Sokol Žamberk                     2.08/5    4.01/5    1.39/1*   3.58/11   4.03/3    2.42/2    3.22/2    2.55/2    1.56/1*   2.30/7    1.35/1*   1.35/1*   0.45/1* 
  2 Seidl Karel                    33.51  2.00/2    5.35/1*   7.28/1*  10.59/2   14.58/1*  17.31/1*  20.55/1*  24.51/2   27.04/2   29.15/2   31.19/2   33.05/2   33.51/2  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.00/2    3.35/1*   1.53/6    3.31/4    3.59/1*   2.33/1*   3.24/3    3.56/15   2.13/2    2.11/5    2.04/4    1.46/3    0.46/2  
  3 Havlík Jaroslav                35.20  2.15/9    5.51/2    7.36/2   10.44/1*  16.14/5   19.42/5   23.35/4   26.20/4   28.42/4   30.51/3   32.46/3   34.34/3   35.20/3  
    Sportcentrum Jičín                    2.15/9    3.36/2    1.45/2    3.08/1*   5.30/11   3.28/9    3.53/5    2.45/1*   2.22/6    2.09/4    1.55/2    1.48/5    0.46/2  
  4 Máslo Miroslav                 36.24  2.01/3    6.02/5    7.54/5   11.26/4   16.00/3   19.02/3   23.12/3   26.14/3   28.31/3   31.05/4   33.22/4   35.32/4   36.24/4  
    TJ Slavia Hradec Králové              2.01/3    4.01/5    1.52/5    3.32/6    4.34/7    3.02/4    4.10/7    3.02/4    2.17/5    2.34/10   2.17/9    2.10/11   0.52/6  
  5 Springer  Michal               37.59  1.18/1*   6.47/9    8.55/8   12.26/7   18.57/13  21.40/10  25.05/7   28.36/8   31.02/7   33.16/6   35.23/6   37.10/5   37.59/5  
    OK 99 Hradec Králové                  1.18/1*   5.29/15   2.08/11   3.31/4    6.31/16   2.43/3    3.25/4    3.31/9    2.26/7    2.14/6    2.07/5    1.47/4    0.49/4  
  6 Kavulok Josef                  38.08  2.13/7    7.17/12   9.05/11  12.46/9   16.47/7   20.05/6   25.19/8   28.14/6   30.41/6   32.45/5   35.04/5   37.12/6   38.08/6  
    TJ Jiskra Hořice                      2.13/7    5.04/13   1.48/4    3.41/8    4.01/2    3.18/8    5.14/11   2.55/2    2.27/8    2.04/1*   2.19/10   2.08/10   0.56/11 
  7 Jakubec Jaroslav               38.41  2.02/4    6.01/4    8.05/6   11.52/6   16.42/6   20.40/8   24.40/5   27.53/5   30.20/5   33.43/7   35.46/7   37.42/7   38.41/7  
    TJ Sokol Kunvald                      2.02/4    3.59/4    2.04/7    3.47/9    4.50/9    3.58/11   4.00/6    3.13/6    2.27/8    3.23/15   2.03/3    1.56/7    0.59/12 
  8 Koudelka Karel                 38.47  2.31/12   6.44/7    8.48/7   12.26/7   17.08/8   20.20/7   24.40/5   28.35/7   31.03/8   33.51/8   36.06/8   37.57/8   38.47/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.31/12   4.13/7    2.04/7    3.38/7    4.42/8    3.12/6    4.20/8    3.55/14   2.28/10   2.48/12   2.15/7    1.51/6    0.50/5  
  9 Mikulecký Jan                  40.31  2.47/13   7.24/13   9.30/13  13.00/11  17.33/10  23.42/13  27.02/11  30.54/11  33.07/10  35.12/9   37.27/9   39.28/9   40.31/9  
    OK 99 Hradec Králové                  2.47/13   4.37/9    2.06/10   3.30/2    4.33/6    6.09/15   3.20/1*   3.52/13   2.13/2    2.05/2    2.15/7    2.01/8    1.03/15 
 10 Weber  Petr                    41.13  2.09/6    6.54/10   8.58/10  13.06/12  18.48/12  21.57/11  26.46/9   29.56/9   32.56/9   35.30/10  37.51/10  40.19/10  41.13/10 
    OK 99 Hradec Králové                  2.09/6    4.45/11   2.04/7    4.08/12   5.42/14   3.09/5    4.49/10   3.10/5    3.00/12   2.34/10   2.21/11   2.28/13   0.54/8  
 11 Málek Josef                    41.59  2.30/11   6.46/8    8.55/8   12.49/10  17.09/9   21.25/9   26.58/10  30.15/10  33.18/11  36.34/11  38.56/11  40.58/11  41.59/11 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.30/11   4.16/8    2.09/12   3.54/10   4.20/5    4.16/12   5.33/12   3.17/8    3.03/13   3.16/14   2.22/13   2.02/9    1.01/14 
 12 Šponar Josef                   43.11  2.13/7    6.00/3    7.46/3   11.16/3   16.12/4   19.24/4   27.36/12  31.13/12  34.50/12  38.32/12  40.40/12  42.16/12  43.11/12 
    OOB Sokol Žamberk                     2.13/7    3.47/3    1.46/3    3.30/2    4.56/10   3.12/6    8.12/15   3.37/10   3.37/14   3.42/16   2.08/6    1.36/2    0.55/9  
 13 Sokolář Zdeněk                 44.35  2.22/10   7.05/11   9.19/12  13.34/13  17.47/11  23.20/12  28.06/13  31.22/13  36.38/13  39.09/13  41.30/13  43.43/13  44.35/13 
    TJ Start Náchod                       2.22/10   4.43/10   2.14/13   4.15/13   4.13/4    5.33/14   4.46/9    3.16/7    5.16/15   2.31/8    2.21/11   2.13/12   0.52/6  
 14 Arnold Jindřich                49.43  3.08/14   8.10/14  11.00/14  15.40/14  21.17/14  25.05/14  30.50/14  35.14/14  38.12/14  41.12/14  44.52/14  48.21/14  49.43/14 
    TJ Jiskra Hořice                      3.08/14   5.02/12   2.50/15   4.40/14   5.37/13   3.48/10   5.45/14   4.24/16   2.58/11   3.00/13   3.40/16   3.29/16   1.22/16 
 15 Vávra Jaroslav                 53.19  3.08/14   8.33/15  11.37/16  16.48/16  22.46/16  30.52/16  39.13/16  42.56/16  45.11/16  47.19/16  49.45/15  52.24/15  53.19/15 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.08/14   5.25/14   3.04/16   5.11/16   5.58/15   8.06/16   8.21/16   3.43/11   2.15/4    2.08/3    2.26/14   2.39/14   0.55/9  
 16 Čepelka Petr                   54.33  3.20/16   8.51/16  11.18/15  16.13/15  21.43/15  25.59/15  31.39/15  35.24/15  44.45/15  47.18/15  50.10/16  53.33/16  54.33/16 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.20/16   5.31/16   2.27/14   4.55/15   5.30/11   4.16/12   5.40/13   3.45/12   9.21/16   2.33/9    2.52/15   3.23/15   1.00/13 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65C        3.3km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-45      3-41      4-56      5-60      6-59      7-62      8-48      9-100   
  1 Rychlý  Rudolf                 25.28  2.42/1*   4.25/1*   7.35/1*  11.06/1*  16.32/1*  19.05/1*  21.21/1*  23.13/1*  24.42/1*  25.28/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  2.42/1*   1.43/1*   3.10/1*   3.31/1*   5.26/1*   2.33/1*   2.16/1*   1.52/1*   1.29/1*   0.46/1* 
  2 Zemánek Bohumil                30.52  2.53/2    5.09/2    8.36/2   12.39/2   20.39/2   23.29/2   26.13/2   28.26/2   30.03/2   30.52/2  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.53/2    2.16/2    3.27/2    4.03/2    8.00/3    2.50/2    2.44/2    2.13/2    1.37/2    0.49/3  
  3 Vykysalý  František            38.12  4.00/3    6.33/3   13.06/3   18.46/3   25.14/3   28.59/3   32.39/3   35.00/3   37.26/3   38.12/3  
    OK 99 Hradec Králové                  4.00/3    2.33/3    6.33/3    5.40/3    6.28/2    3.45/3    3.40/3    2.21/3    2.26/3    0.46/1* 
  4 Hlušička Bohuslav              53.30  5.08/     8.48/    19.42/    25.17/    34.54/    40.37/    45.25/    49.20/    52.09/    53.30/   
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             5.08/     3.40/    10.54/     5.35/     9.37/     5.43/     4.48/     3.55/     2.49/     1.21/   
  5 Štěpánek Rudolf                62.16  5.45/4    9.47/5   18.15/5   25.38/5   44.22/5   49.21/4   53.50/4   57.46/4   61.07/4   62.16/4  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.45/4    4.02/5    8.28/5    7.23/5   18.44/4    4.59/4    4.29/4    3.56/5    3.21/5    1.09/5  
  6 Hanuš Karel                    77.37  6.03/5    9.41/4   17.58/4   24.32/4   43.21/4   65.20/5   70.19/5   73.46/5   76.40/5   77.37/5  
    TJ Tatran Hostinné                    6.03/5    3.38/4    8.17/4    6.34/4   18.49/5   21.59/5    4.59/5    3.27/4    2.54/4    0.57/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         2.5km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-54      3-45      4-42      5-100   
  1 Vojtěch Remeš                  21.39  2.27/19   6.42/19  11.21/19  12.43/18  20.56/14  21.39/14 
    KOB Dobruška                          2.27/19   4.15/5    4.39/1*   1.22/1*   8.13/1*   0.43/1* 
  2 Švagr Rostislav                25.24  2.32/24   6.45/24  12.44/24  14.32/24  24.27/22  25.24/22 
    SK Týniště nad Orlicí                 2.32/24   4.13/4    5.59/6    1.48/6    9.55/2    0.57/7  
  3 Žák Michal                     26.42  3.23/1*   7.33/1*  12.54/1*  14.43/1*  25.47/1*  26.42/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.23/1*   4.10/3    5.21/3    1.49/7   11.04/4    0.55/6  
  4 Chmelík Jan                    26.53  3.58/4    8.28/4   13.34/4   15.32/4   25.50/3   26.53/3  
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             3.58/4    4.30/6    5.06/2    1.58/10  10.18/3    1.03/11 
  5 Štěpánová Zuzana               27.25  3.30/3    7.03/2   12.52/2   14.25/2   26.27/2   27.25/2  
    TJ Sokol Kunvald                      3.30/3    3.33/1*   5.49/5    1.33/2   12.02/6    0.58/8  
  6 Ďoubalíková  Marie             29.49  3.17/20   7.06/20  14.36/20  16.11/20  28.31/16  29.49/16 
    OK 99 Hradec Králové                  3.17/20   3.49/2    7.30/14   1.35/3   12.20/9    1.18/15 
  7 Blecha Martin                  30.08  3.44/2    8.23/3   14.37/3   16.45/3   28.50/4   30.08/4  
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             3.44/2    4.39/7    6.14/10   2.08/13  12.05/7    1.18/15 
  8 Langr Honzík                   30.29  4.11/7    9.26/6   15.26/6   17.30/6   29.28/6   30.29/6  
    TJ Slavia Hradec Králové              4.11/7    5.15/10   6.00/8    2.04/11  11.58/5    1.01/10 
  9 Švadlena Michal                31.25  4.00/22   8.55/21  15.17/21  17.10/21  30.35/21  31.25/21 
    KOB Choceň                            4.00/22   4.55/8    6.22/12   1.53/9   13.25/11   0.50/2  
 10 Chlebná Kamila                 32.10  3.48/15   9.14/13  15.35/12  17.27/12  31.05/12  32.10/12 
    SK Týniště nad Orlicí                 3.48/15   5.26/12   6.21/11   1.52/8   13.38/12   1.05/12 
 11 Rusz Vratislav                 33.00  3.35/12   9.59/11  17.45/11  20.01/11  32.10/9   33.00/9  
    TJ Sokol Kunvald                      3.35/12   6.24/15   7.46/15   2.16/14  12.09/8    0.50/2  
 12 Filipová Tereza                33.33  4.45/9   10.25/9   16.24/8   18.43/8   32.26/7   33.33/7  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.45/9    5.40/13   5.59/6    2.19/15  13.43/13   1.07/14 
 13 Lenfeldová Lucie               36.00  4.04/5   10.25/5   16.52/5   18.57/5   34.29/5   36.00/5  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.04/5    6.21/14   6.27/13   2.05/12  15.32/14   1.31/18 
 14 Chaloupková Kateřina           36.44  3.31/17  14.50/17  20.52/17  22.34/15  35.46/13  36.44/13 
    KOB Choceň                            3.31/17  11.19/24   6.02/9    1.42/4   13.12/10   0.58/8  
 15 Novák David                    39.06  3.58/10   9.13/10  14.56/9   16.38/9   38.16/10  39.06/10 
    KOB Choceň                            3.58/10   5.15/10   5.43/4    1.42/4   21.38/20   0.50/2  
 16 Shánělová Štěpánka             39.41  6.19/23  11.24/23  19.37/23  22.22/23  38.36/23  39.41/23 
    KOB Choceň                            6.19/23   5.05/9    8.13/16   2.45/16  16.14/15   1.05/12 
 17 Gažiová Kristýna               44.52  4.29/21  12.20/22  22.30/22  25.50/22  44.00/24  44.52/24 
    TJ Loko Česká Třebová                 4.29/21   7.51/17  10.10/18   3.20/18  18.10/17   0.52/5  
 18 Grundman Viktor                45.28  6.14/6   13.49/7   23.02/7   25.53/7   44.02/8   45.28/8  
    KOB Choceň                            6.14/6    7.35/16   9.13/17   2.51/17  18.09/16   1.26/17 
 19 Černý Petr                     51.45  6.34/16  14.43/16  25.21/16  29.06/17  49.55/15  51.45/15 
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             6.34/16   8.09/18  10.38/19   3.45/19  20.49/19   1.50/21 
 20 Jelínková Zuzana               55.14  7.28/8   16.59/8   29.39/10  33.42/10  53.36/11  55.14/11 
    KOB Choceň                            7.28/8    9.31/22  12.40/20   4.03/20  19.54/18   1.38/19 
 21 Besedová Katka                 62.53  6.45/18  17.39/18  30.24/18  34.42/19  60.45/20  62.53/20 
    SK Chrast                             6.45/18  10.54/23  12.45/21   4.18/21  26.03/21   2.08/23 
 22 Semrádová Jana                 70.14  7.20/13  16.18/14  30.12/14  35.22/14  68.30/19  70.14/19 
    KOB Choceň                            7.20/13   8.58/21  13.54/22   5.10/23  33.08/24   1.44/20 
 23 Locker Daniel                  71.44 11.03/14  19.40/15  36.03/15  40.28/16  69.44/18  71.44/18 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou     11.03/14   8.37/20  16.23/23   4.25/22  29.16/22   2.00/22 
 24 Brácha Filip                   74.30  7.10/11  15.28/12  35.43/13  40.54/13  70.59/17  74.30/17 
    TJ Jiskra Hořice                      7.10/11   8.18/19  20.15/24   5.11/24  30.05/23   3.31/24 
    Paleček Ondřej             DISK       3.06/     6.55/    12.03/    14.16/         /    26.19/   
    OOB Vamberk                           3.06/     3.49/     5.08/     2.13/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P1          2.6km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-55      3-34      4-32      5-73      6-47      7-100   
  1 Zajíc Josef                    33.56  5.58/1*  10.29/1*  15.15/1*  20.31/1*  24.58/1*  28.13/1*  32.54/1*  33.56/1* 
    Baník - FIZA Ostrava                  5.58/1*   4.31/2    4.46/2    5.16/1*   4.27/2    3.15/1*   4.41/3    1.02/3  
  2 Plutová Elena                  45.05  8.39/3   16.51/3   20.31/3   32.32/3   35.59/3   40.21/3   44.12/3   45.05/3  
    OOB Vamberk                           8.39/3    8.12/4    3.40/1*  12.01/3    3.27/1*   4.22/2    3.51/2    0.53/2  
  3 Mrozek Radovan                 50.31 10.05/4   14.17/4   20.05/4   33.00/4   38.33/4   44.07/4   49.23/4   50.31/4  
    OOB Vamberk                          10.05/4    4.12/1*   5.48/3   12.55/4    5.33/3    5.34/3    5.16/4    1.08/4  
  4 Chaloupka Stanislav            64.16 12.56/2   18.31/2   29.29/2   36.32/2   50.21/2   59.41/2   63.30/2   64.16/2  
    KOB Choceň                           12.56/2    5.35/3   10.58/4    7.03/2   13.49/4    9.20/4    3.49/1*   0.46/1*