Konečné výsledky kategorie                                                 4.5.2007 12:45:29
                            4. kolo VČP, OM a veteraniáda na KT
===ČSOB-VAM========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        4.9km    0m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná Petra            OK 99 Hradec Králové PHK6651       32.01  +      0.00  R:    0b
  2.Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452       33.42  +      1.41  R:    0b
  3.Kuncová Jana             SOOB Spartak Rychnov SRK7553 E     34.01  +      2.00  R:    0b
  4.Kovářová Anna            TJ Loko Česká Třebov CET7552 C     37.01  +      5.00  R:    0b
  5.Dytrtová Dagmar          SOOB Spartak Rychnov SRK7952       37.33  +      5.32  R:    0b
  6.Hrobařová Lenka          OK Jilemnice         JIL7754 C     37.52  +      5.51  R:    0b
  7.Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C     38.15  +      6.14  R:    0b
  8.Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C     38.40  +      6.39  R:    0b
  9.Šponarová Lenka          OOB Sokol Žamberk    ZAM8451 C     39.07  +      7.06  R:    0b
 10.Krásná Václava           KOB Dobruška         DOB8181       39.15  +      7.14  R:    0b
 11.Koberová Lenka           OK Lokomotiva Pardub LPU6954 C     39.42  +      7.41  R:    0b
 12.Stulíková Barbora        TJ Slavia Hradec Krá SHK8552 C     39.50  +      7.49  R:    0b
 13.Stolinová Lenka          KOB Dobruška         DOB8158       40.32  +      8.31  R:    0b
 14.Samková  Renáta          OK 99 Hradec Králové PHK7456 C     40.36  +      8.35  R:    0b
 15.Weinerová Adéla          TJ Slavia Hradec Krá SHK8253 C     40.43  +      8.42  R:    0b
 16.Ďoubalíková  Veronika    OK 99 Hradec Králové PHK7351 C     40.52  +      8.51  R:    0b
 17.Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956       41.29  +      9.28  R:    0b
 18.Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751       41.33  +      9.32  R:    0b
 19.Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C     42.13  +     10.12  R:    0b
 20.Mikulecká Nataša         SOOB Spartak Rychnov SRK4751 C     42.28  +     10.27  R:    0b
 21.Toužilová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8051 C     42.47  +     10.46  R:    0b
 22.Čivrná Karolína          OK Lokomotiva Pardub LPU7353 C     43.01  +     11.00  R:    0b
 23.Pilgrová Jana            TJ Loko Česká Třebov CET8251 C     43.02  +     11.01  R:    0b
 24.Kučerová Lada            TJ Lokomotiva Beroun LBE7450       43.39  +     11.38  R:    0b
 25.Végsöová Markéta         KOB Dobruška         DOB8850       44.24  +     12.23  R:    0b
 26.Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C     50.03  +     18.02  R:    0b
 27.Besedová Petra           SK Chrast            CHT7654 C     50.37  +     18.36  R:    0b
 28.Záveská Anna             TJ Loko Česká Třebov CET8851 C     53.11  +     21.10  R:    0b
 29.Jana Klíchová            USK Praha            VSP8152 C     55.12  +     23.11  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        6.3km    0m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C     36.21  +      0.00  R:    0b
  2.Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     36.26  +      0.05  R:    0b
  3.Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907       37.09  +      0.48  R:    0b
  4.Pýcha Lukáš              TJ Start Náchod      SNA8402 C     38.09  +      1.48  R:    0b
  5.Pešek Ondřej             KOB Choceň           CHC8502 C     38.54  +      2.33  R:    0b
  6.Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C     38.56  +      2.35  R:    0b
  7.Fencl Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU6901 C     39.47  +      3.26  R:    0b
  8.Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C     39.53  +      3.32  R:    0b
  9.Zlámal Petr              Sportcentrum Jičín   SJC7010 C     40.00  +      3.39  R:    0b
 10.Pilgr Luděk              TJ Loko Česká Třebov CET7601 C     40.25  +      4.04  R:    0b
 11.Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C     41.21  +      5.00  R:    0b
 12.Samek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7302 C     41.34  +      5.13  R:    0b
 13.Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304       41.41  +      5.20  R:    0b
 14.Pátek Michal             KOB Choceň           CHC8603 C     41.59  +      5.38  R:    0b
 15.Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     42.41  +      6.20  R:    0b
 16.Veselý  Ondřej           OK 99 Hradec Králové PHK8505 C     42.50  +      6.29  R:    0b
 17.Leštínský Tomáš          KOB Dobruška         DOB7801       42.51  +      6.30  R:    0b
 18.Kolek Petr               TJ Loko Česká Třebov CET7501 C     42.53  +      6.32  R:    0b
 19.Matej Lexa               SK Žabovřesky Brno   ZBM6601 C     42.58  +      6.37  R:    0b
 20.Toužil Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK7602 C     43.01  +      6.40  R:    0b
 21.Čáp Ondřej               KOB Dobruška         DOB7405       43.18  +      6.57  R:    0b
 22.Drhlík Petr              SOOB Spartak Rychnov SRK8301 C     43.47  +      7.26  R:    0b
 23.Šafránek Michal          OOS TJ Spartak Vrchl VRL8804 B     43.48  +      7.27  R:    0b
 24.Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C     43.55  +      7.34  R:    0b
 25.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002       44.15  +      7.54  R:    0b
 26.Fukátko Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU8105 C     44.27  +      8.06  R:    0b
 27.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     44.49  +      8.28  R:    0b
 28.Zajíc Josef              Baník - FIZA Ostrava AOV5601       44.52  +      8.31  R:    0b
 29.Kupka Jaroslav           ZŠ Albrechtice nad O ALB7801 C     44.55  +      8.34  R:    0b
 30.Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401       45.10  +      8.49  R:    0b
 31.Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C     45.37  +      9.16  R:    0b
 32.Komín David              SK Praga Praha       PGP7405 C     45.40  +      9.19  R:    0b
 33.Prášil Ondřej            SK lyžování a OB Nov NPA8402 C     45.59  +      9.38  R:    0b
 34.Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C     46.19  +      9.58  R:    0b
 35.Kortus Jan               TJ Start Náchod      SNA8803 B     46.37  +     10.16  R:    0b
 36.Kutlvašr Ruda            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7601 C     46.50  +     10.29  R:    0b
 37.Korbel Michal            KOB Choceň           CHC7703 C     47.03  +     10.42  R:    0b
 38.Sedlák Radek             KOB Dobruška         DOB7500       47.08  +     10.47  R:    0b
 39.Šabatka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8106 C     47.30  +     11.09  R:    0b
 40.Nývlt Petr               TJ Start Náchod      SNA8004 C     47.47  +     11.26  R:    0b
 41.Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C     48.23  +     12.02  R:    0b
 42.Šlajs Tomáš              KOB Choceň           CHC8303 C     48.24  +     12.03  R:    0b
 43.Preininger Luděk         KOB Dobruška         DOB8001       49.58  +     13.37  R:    0b
 44.Prášil Jan               SK lyžování a OB Nov NPA5601 C     50.38  +     14.17  R:    0b
 45.Jedlička Lukáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK8100 C     55.07  +     18.46  R:    0b
 46.Kober Michal             OK Lokomotiva Pardub LPU6702 C     59.28  +     23.07  R:    0b
 47.Pašek Jiří               KOB Choceň           CHC7602 C     63.01  +     26.40  R:    0b
 48.Vojta Marek              TJ Slavia Hradec Krá SHK8804 C     66.08  +     29.47  R:    0b
 49.Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C     66.13  +     29.52  R:    0b
    Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C DISK              
    Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803   DISK