Konečné výsledky kategorie                                                 1.5.2007 22:03:00
                          5. kolo VČP, OM a veteraniáda ve sprintu
===ČSOB-VAM========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10C        1.7km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Samková  Kateřina        OK 99 Hradec Králové PHK9752 C     14.05  +      0.00
  2.Lorencová Simona         SOOB Spartak Rychnov SRK9751       15.19  +      1.14
  3.Barešová Markéta         TJ Slavia Hradec Krá SHK9751       16.16  +      2.11
  4.Zemánková Tereza         SOOB Spartak Rychnov SRK9752 C     17.18  +      3.13
  5.Votočková Eliška         OK Jilemnice         JIL9751 C     18.11  +      4.06
    Šemberová Kristýna       SK Studenec          STH9751   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D10N        1.6km    0m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Chaloupková Veronika     KOB Choceň           CHC9852 C     15.33  +      0.00
  2.Háková Kateřina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9952 C     16.28  +      0.55
  3.Špačková Terezie         ZŠ Albrechtice nad O ALB9752       17.45  +      2.12
  4.Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 C     17.57  +      2.24
  5.Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C     18.28  +      2.55
  6.Jiroutová Jana           SK Studenec          STH9851       19.28  +      3.55
  7.Blechová Kristýna        ZŠ Albrechtice nad O ALB9851       19.42  +      4.09
  8.Ulvrová Eliška           SK Studenec          STH9952       33.09  +     17.36
  9.Jezdinská Natálie        SK Studenec          STH           34.05  +     18.32
    Pálová Tereza            ZŠ Albrechtice nad O ALB9751   DISK              
 MS Sedláková Aneta          ZŠ Albrechtice nad O ALB9651  MS   13.15  +      0.38
 
Konečné výsledky kategorie: D12C        1.8km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kulhavá Eliška           SOOB Spartak Rychnov SRK9655 B     13.57  +      0.00
  2.Ulčová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK9553 B     16.59  +      3.02
  3.Šádková  Martina         OK 99 Hradec Králové PHK9653 C     18.02  +      4.05
  4.Svobodová Lenka          Lokomotiva Trutnov   LTU9551       19.58  +      6.01
  5.Novotná  Klára           OK 99 Hradec Králové PHK9751 C     21.04  +      7.07
  6.Machačová  Michaela      OK 99 Hradec Králové PHK9656 C     22.46  +      8.49
  7.Doubková  Michaela       OK 99 Hradec Králové PHK9652 C     24.02  +     10.05
  8.Petrasová Zuzana         SOOB Spartak Rychnov SRK9653 C     25.06  +     11.09
  9.Kosková Kateřina         SOOB Spartak Rychnov SRK9654 C     26.48  +     12.51
 10.Ďoubalíková  Anna        OK 99 Hradec Králové PHK9655 C     27.52  +     13.55
 11.Pacholíková Lucie        SK Studenec          STH9552       30.48  +     16.51
 12.Šmejcová Anna            SOOB Spartak Rychnov SRK9552       31.12  +     17.15
 13.Staňková Petra           OK Lokomotiva Pardub LPU9552 C     31.14  +     17.17
 14.Šádková  Lucie           OK 99 Hradec Králové PHK9654 C     32.22  +     18.25
 15.Tauchmanová Karolína     SK Studenec          STH9651       32.43  +     18.46
 16.Koutná  Hana             OK 99 Hradec Králové PHK9651 C     33.07  +     19.10
 17.Kuřinová  Anna           OK 99 Hradec Králové PHK9552 C     76.26  +     62.29
 
Konečné výsledky kategorie: D12D        1.7km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Košková  Michaela        OK 99 Hradec Králové PHK8354 C     18.56  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D14C        2.1km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A     14.57  +      0.00
  2.Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 A     15.54  +      0.57
  3.Kulhavá Šárka            SOOB Spartak Rychnov SRK9356 C     16.09  +      1.12
  4.Kochová Nikola           Sportcentrum Jičín   SJC9358 B     18.54  +      3.57
  5.Palasová Pavlína         Sportcentrum Jičín   SJC9352 C     20.09  +      5.12
  6.Charvátová Lucka         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9352       21.21  +      6.24
  7.Reslová Hana             SOOB Spartak Rychnov SRK9352 B     21.27  +      6.30
  7.Jarošová Kateřina        SOOB Spartak Rychnov SRK9357 C     21.27  +      6.30
  9.Peremská Dana            SOOB Spartak Rychnov SRK9351 C     21.34  +      6.37
 10.Netíková Martina         KOB Dobruška         DOB9351       23.31  +      8.34
 11.Kalenská Vendula         SK Studenec          STH9352       24.31  +      9.34
 12.Voženílková Nicola       TJ Slavia Hradec Krá SHK9451       25.30  +     10.33
 13.Staňková Lenka           OK Lokomotiva Pardub LPU9453 B     30.09  +     15.12
 14.Sedloňová Aneta          TJ Start Náchod      SNA9451 B     31.02  +     16.05
 
Konečné výsledky kategorie: D14D        1.8km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Remešová Hana            KOB Dobruška         DOB9450       28.17  +      0.00
  2.Truxová Veronika         SK Studenec          STH9354       30.57  +      2.40
  3.Koutná  Kateřina         OK 99 Hradec Králové PHK9351 C     31.02  +      2.45
  4.Štěpánková Aneta         SOOB Spartak Rychnov SRK9355 C     42.38  +     14.21
  5.Sevránková Monika        Lokomotiva Trutnov   LTU9351       44.20  +     16.03
 
Konečné výsledky kategorie: D16C        2.4km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Jebavá Lucie             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9254 C     17.43  +      0.00
  2.Mezníková Lucie          TJ Lokomotiva Beroun LBE9150 A     18.21  +      0.38
  3.Grundmannová Hana        Lokomotiva Trutnov   LTU9251 B     19.13  +      1.30
  4.Šinclová Zdenka          SK Severka Šumperk   SSU9196 C     20.07  +      2.24
  5.Chládková Zuzana         OOB Sokol Žamberk    ZAM9153 B     21.02  +      3.19
  6.Procházková Olga         Sportcentrum Jičín   SJC9152 C     23.21  +      5.38
  7.Matušová Dominika        Sportcentrum Jičín   SJC9251 C     24.22  +      6.39
  8.Šponarová Lucie          OOB Sokol Žamberk    ZAM9151 B     30.53  +     13.10
  9.Trejtnarová Zuzana       TJ Sokol Kunvald     KUN9151 C     34.49  +     17.06
    Skálová Eliška           OK Lokomotiva Pardub LPU9159 C DISK              
    Bucharová Eliška         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9253 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D18C        2.5km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Petrželová Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU8951 A     16.57  +      0.00
  2.Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 A     17.33  +      0.36
  3.Polzerová Lenka          Lokomotiva Trutnov   LTU9051 A     21.09  +      4.12
  4.Weisbauerová Blanka      OK Lokomotiva Pardub LPU8951 B     21.32  +      4.35
  5.Viková Vendula           OK Jilemnice         JIL8951 C     22.10  +      5.13
  6.Šírová Natálie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9052       25.38  +      8.41
  7.Peterová Alena           KOB Dobruška         DOB8953       26.53  +      9.56
  8.Svobodová Jana           TJ Slavia Hradec Krá SHK9052 C     26.55  +      9.58
  9.Killarová Kateřina       Lokomotiva Trutnov   LTU9052       32.42  +     15.45
 
Konečné výsledky kategorie: D21A        2.7km    0m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Labašová Katarína        KOB Dobruška         DOB8351       16.42  +      0.00  R:    0b
  2.Dočkalová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E     16.48  +      0.06  R:    0b
  3.Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 E     17.36  +      0.54  R:    0b
  4.Vlčovská Marta           OK Lokomotiva Pardub LPU7667 R     18.07  +      1.25  R:    0b
  5.Nováková  Kateřina       OK 99 Hradec Králové PHK8252 R     18.25  +      1.43  R:    0b
  6.Melounková  Lucie        OK 99 Hradec Králové PHK8054 C     18.53  +      2.11  R:    0b
  7.Marešová Michaela        OK Lokomotiva Pardub LPU8959       19.05  +      2.23  R:    0b
  8.Kultvašrová Vladimíra    OOS TJ Spartak Vrchl VRL7752 R     19.14  +      2.32  R:    0b
    Škodová Petra            OK Lokomotiva Pardub LPU8359 R DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        2.7km    0m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kuncová Jana             SOOB Spartak Rychnov SRK7553 E     17.26  +      0.00  R:    0b
  2.Novotná Petra            OOB Vamberk          VAM6651       17.38  +      0.12  R:    0b
  3.Hrobařová Lenka          OK Jilemnice         JIL7754 C     18.53  +      1.27  R:    0b
  4.Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C     19.09  +      1.43  R:    0b
  5.Weinerová Adéla          TJ Slavia Hradec Krá SHK8253 C     19.21  +      1.55  R:    0b
  6.Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452       19.40  +      2.14  R:    0b
  7.Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C     19.42  +      2.16  R:    0b
  7.Krásná Václava           KOB Dobruška         DOB8181       19.42  +      2.16  R:    0b
  9.Stulíková Barbora        TJ Slavia Hradec Krá SHK8552 C     20.12  +      2.46  R:    0b
 10.Stolinová Lenka          KOB Dobruška         DOB8158       20.14  +      2.48  R:    0b
 11.Kovářová Anna            TJ Loko Česká Třebov CET7552 C     20.57  +      3.31  R:    0b
 12.Dytrtová Dagmar          SOOB Spartak Rychnov SRK7952       21.03  +      3.37  R:    0b
 13.Čivrná Karolína          OK Lokomotiva Pardub LPU7353 C     21.30  +      4.04  R:    0b
 14.Koberová Lenka           OK Lokomotiva Pardub LPU6954 C     21.34  +      4.08  R:    0b
 15.Peterová Věra            KOB Dobruška         DOB8751       22.06  +      4.40  R:    0b
 16.Pilgrová Jana            TJ Loko Česká Třebov CET8251 C     22.09  +      4.43  R:    0b
 17.Samková  Renáta          OK 99 Hradec Králové PHK7456 C     22.10  +      4.44  R:    0b
 18.Štěpánová Dita           KOB Dobruška         DOB7956       22.11  +      4.45  R:    0b
 19.Toužilová Martina        TJ Slavia Hradec Krá SHK8051 C     22.18  +      4.52  R:    0b
 20.Kučerová Lada            TJ Lokomotiva Beroun LBE7450       23.00  +      5.34  R:    0b
 21.Hůlková Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C     24.07  +      6.41  R:    0b
 22.Végsöová Markéta         KOB Dobruška         DOB8850       24.16  +      6.50  R:    0b
 23.Záveská Anna             TJ Loko Česká Třebov CET8851 C     24.22  +      6.56  R:    0b
 24.Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C     25.00  +      7.34  R:    0b
 25.Klíchová Jana            USK Praha            VSP8152 C     25.28  +      8.02  R:    0b
 26.Besedová Petra           SK Chrast            CHT7654       26.06  +      8.40  R:    0b
    Ďoubalíková  Veronika    OK 99 Hradec Králové PHK7351 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21D        2.5km    0m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Justová  Hana            OK 99 Hradec Králové PHK8556 C     24.46  +      0.00  R:    0b
  2.Kašparová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU7854 C     24.47  +      0.01  R:    0b
  3.Beňová Jana              SK Týniště nad Orlic TYN8554 C     25.54  +      1.08  R:    0b
  4.Baštová Martina          OK Lokomotiva Pardub LPU8453 C     27.15  +      2.29  R:    0b
  5.Holišová Klára           AC Sparta Praha      SCP8350       28.59  +      4.13  R:    0b
  6.Korbelová Petra          KOB Choceň           CHC7653 C     29.00  +      4.14  R:    0b
  7.Hlaváčová Lucie          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C     29.14  +      4.28  R:    0b
  8.Víchová Radka            OK Lokomotiva Pardub LPU7958 C     32.46  +      8.00  R:    0b
  9.Doležalová Marie         SK Týniště nad Orlic TYN8651 C     34.03  +      9.17  R:    0b
 10.Šafářová Renata          ZŠ Albrechtice nad O ALB8551       36.39  +     11.53  R:    0b
 11.Vlčková Martina          SK Týniště nad Orlic TYN8352 C     38.09  +     13.23  R:    0b
 12.Kundratová Jana          TJ Jižní svahy Zlín  JZL7351 C     38.43  +     13.57  R:    0b
 13.Kvasničková Lucie        OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254       40.26  +     15.40  R:    0b
    Zemánková Eva            SOOB Spartak Rychnov SRK7452 C DISK              
    Khýnová Radka            ZŠ Albrechtice nad O ALB8751   DISK              
    Šafářová Soňa            ZŠ Albrechtice nad O ALB8651   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35C        2.4km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křivdová Lenka           KOB Choceň           CHC7251 C     15.22  +      0.00
  2.Votočková Jaroslava      OK Jilemnice         JIL7255 C     17.56  +      2.34
  3.Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C     17.59  +      2.37
  4.Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151 C     19.03  +      3.41
  5.Mádlová Iva              TJ Slavia Hradec Krá SHK6351 C     19.32  +      4.10
  6.Kaplanová Iva            OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C     21.04  +      5.42
  7.Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C     21.06  +      5.44
  8.Panchártková  Jitka      OK 99 Hradec Králové PHK5951 C     21.22  +      6.00
  9.Strachotová Eva          SK Severka Šumperk   SSU6099 C     21.59  +      6.37
 10.Chmelařová Marie         TJ Slavia Hradec Krá SHK6352 C     22.11  +      6.49
 11.Křenová Dagmar           SOOB Spartak Rychnov SRK6852 C     24.54  +      9.32
 12.Kulhavá Jarmila          OOB Sokol Žamberk    ZAM6751 C     25.33  +     10.11
    Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35D        2.4km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kobližková Hana          OOB Sokol Žamberk    ZAM5851 C     21.57  +      0.00
  2.Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351 C     22.23  +      0.26
  3.Lamichová  Iva           OK 99 Hradec Králové PHK6353 C     22.46  +      0.49
  4.Demlová Jitka            OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C     22.50  +      0.53
  5.Doležalová Iva           SK Týniště nad Orlic TYN6451 C     22.59  +      1.02
  6.Cabalková Ivana          OOB Sokol Žamberk    ZAM6351 C     23.30  +      1.33
  7.Fundová Hana             TJ Slavia Hradec Krá SHK6752 C     24.07  +      2.10
  8.Divecká Růžena           TJ Slavia Hradec Krá SHK6753 C     24.17  +      2.20
  9.Peremská Dana            SOOB Spartak Rychnov SRK6351 C     24.33  +      2.36
 10.Egrtová Jitka            TJ Slavia Hradec Krá SHK6354 C     24.41  +      2.44
 11.Semrádová Jitka          KOB Choceň           CHC6651 C     25.25  +      3.28
 12.Vlčková Pavla            SK Týniště nad Orlic TYN6351 C     25.29  +      3.32
 13.Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352       25.42  +      3.45
 14.KÁBRTOVÁ IVA             SK RECO Pěnčín       PEN6350 C     26.00  +      4.03
 15.Kosová Leona             OK Lokomotiva Pardub LPU7153 C     27.01  +      5.04
 16.Justová  Jana            OK 99 Hradec Králové PHK6153 C     27.16  +      5.19
 17.Weisbauerová Blanka      OK Lokomotiva Pardub LPU6351 C     28.42  +      6.45
 18.Maclová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU6653 C     28.53  +      6.56
 19.Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C     30.51  +      8.54
 20.Valachová Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6654 C     31.31  +      9.34
 21.Svobodová Eva            TJ Slavia Hradec Krá SHK5853 C     33.23  +     11.26
 
Konečné výsledky kategorie: D45C        2.2km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rybářová  Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK5551 C     19.51  +      0.00
  2.Novotná Iva              TJ Slavia Hradec Krá SHK6151 C     20.58  +      1.07
  3.Hermanová Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU6151 C     21.23  +      1.32
  4.Hušková Eva              SK lyžování a OB Nov NPA5754 C     21.42  +      1.51
  5.Běhounová  Jiřina        OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     21.50  +      1.59
  6.Hausvaterová Marcela     TJ Slavia Hradec Krá SHK6152 C     22.19  +      2.28
  7.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C     22.43  +      2.52
  8.Jiranová  Alena          OK 99 Hradec Králové PHK5351 C     23.05  +      3.14
  9.Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054 C     23.47  +      3.56
 10.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C     26.07  +      6.16
 11.Stulíková Zuzana         TJ Slavia Hradec Krá SHK5751 C     26.11  +      6.20
 12.Jiřištová Hana           OK Jilemnice         JIL6052 C     26.26  +      6.35
 13.Kavanová Jana            OK Jilemnice         JIL6199 C     28.28  +      8.37
 14.Langrová Eva             TJ Start Náchod      SNA5351 C     28.31  +      8.40
 15.Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5158       28.46  +      8.55
 16.Tichá Jiřina             KOB Dobruška         DOB6052       29.16  +      9.25
 17.Šabatková Zdena          TJ Slavia Hradec Krá SHK5652 C     30.20  +     10.29
 18.Šlechtová Marie          TJ Slavia Hradec Krá SHK5251 C     33.18  +     13.27
 19.Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C     34.53  +     15.02
 
Konečné výsledky kategorie: D45D        2.2km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dočkalová Jiřina         OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C     21.49  +      0.00
  2.Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C     23.58  +      2.09
  3.Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C     24.59  +      3.10
  4.Zelenková  Lenka         OK 99 Hradec Králové PHK6152 C     25.36  +      3.47
  5.Bienová Věra             Sportcentrum Jičín   SJC5752 C     26.38  +      4.49
  6.Balcarová  Eva           OK 99 Hradec Králové PHK5952 C     29.07  +      7.18
  7.Mikysková Hana           TJ Start Náchod      SNA5651 C     30.15  +      8.26
  8.Šrollová Zdeňka          OK Lokomotiva Pardub LPU4951 C     30.18  +      8.29
  9.Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C     33.52  +     12.03
 10.Dusílková Marie          SOOB Spartak Rychnov SRK5752 C     35.07  +     13.18
 11.Košková  Lenka           OK 99 Hradec Králové PHK6159 C     41.33  +     19.44
 12.Remešová Alena           KOB Dobruška         DOB6150       69.27  +     47.38
 
Konečné výsledky kategorie: D55C        2.1km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Martincová Helena        OOB Sokol Žamberk    ZAM5051 C     25.45  +      0.00
  2.Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751 C     26.08  +      0.23
  3.Knoblochová Věra         OOS TJ Spartak Vrchl VRL4851 C     28.20  +      2.35
  4.Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051       32.00  +      6.15
  5.Balášová Gertruda        ZŠ Albrechtice nad O ALB4551 C     32.32  +      6.47
  6.Lhotská Hana             OOB Sokol Žamberk    ZAM4651 C     36.05  +     10.20
  7.Malá Marie               OK Lokomotiva Pardub LPU4753 C     36.56  +     11.11
 
Konečné výsledky kategorie: H10C        1.7km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bořil Jan                SK Orientační sporty OSN9700 C     13.50  +      0.00
  2.Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800 C     15.29  +      1.39
  3.Netuka Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK9701 C     15.52  +      2.02
  4.Locker Tomáš             SOOB Spartak Rychnov SRK9802 C     16.15  +      2.25
  5.Mervart Marek            TJ Slavia Hradec Krá SHK9702       16.40  +      2.50
  6.Semrád Ladislav          KOB Choceň           CHC9701 C     16.54  +      3.04
  7.Žák Jan                  OK Lokomotiva Pardub LPU9802 C     17.13  +      3.23
  8.Růžička Adam             OK 99 Hradec Králové PHK9704 C     17.57  +      4.07
  9.Novotný Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU9702 C     41.11  +     27.21
 10.Kanta Martin             OK Lokomotiva Pardub LPU9705 C     43.16  +     29.26
 
Konečné výsledky kategorie: H10N        1.6km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křivda Tomáš             KOB Choceň           CHC9901 C     12.37  +      0.00
  2.Řehák Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC9701 C     15.30  +      2.53
  3.Kalenský Aleš            SK Studenec          STH9801       17.46  +      5.09
  4.Grundman Václav          KOB Choceň           CHC9902 C     19.05  +      6.28
  5.Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 C     19.18  +      6.41
  6.Chmelík Jakub            ZŠ Albrechtice nad O ALB9901       20.26  +      7.49
  7.Killar Dominik           Lokomotiva Trutnov   LTU9901       21.38  +      9.01
  8.Jelínek Tomáš            KOB Choceň           CHC9903 C     24.37  +     12.00
  9.Vavera Aleš              SOOB Spartak Rychnov SRK9903 C     27.10  +     14.33
 10.Lenfeld Aleš             SOOB Spartak Rychnov SRK9902 C     28.54  +     16.17
 11.Kulhánek David           SK Studenec          STH9701       29.51  +     17.14
 12.Killar Lukáš             Lokomotiva Trutnov   LTU9902       32.55  +     20.18
 13.Samek Tomáš              OK 99 Hradec Králové PHK0001       33.57  +     21.20
 
Konečné výsledky kategorie: H12C        1.8km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600 B     14.21  +      0.00
  2.Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500 B     15.55  +      1.34
  3.Mašek Ondřej             SOOB Spartak Rychnov SRK9502 B     16.36  +      2.15
  4.Janeba Vladimír          KOB Choceň           CHC9602       16.43  +      2.22
  5.Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B     16.57  +      2.36
  6.Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 C     17.03  +      2.42
  7.Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 C     17.05  +      2.44
  8.Kaplan Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9609 C     17.33  +      3.12
  9.Horáček  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK9602 C     18.13  +      3.52
 10.Křivda Martin            KOB Choceň           CHC9501 C     18.31  +      4.10
 11.Kosek Jan                SOOB Spartak Rychnov SRK9507 C     19.10  +      4.49
 12.Charvát Jan              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9601       21.11  +      6.50
 13.Morkes Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9502       26.42  +     12.21
 14.Zajíček Lukáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK9503 C     30.51  +     16.30
 15.Růžička Karel            OK 99 Hradec Králové PHK9502 C     37.40  +     23.19
 16.Hrubeš Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9503       63.06  +     48.45
    Ptáček Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK9509 C DISK              
    Mlateček Jiří            TJ Slavia Hradec Krá SHK9501 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12D        1.7km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novák Vlastimil          KOB Choceň           CHC9601 C     16.51  +      0.00
  2.Lesák Jakub              OOB Sokol Žamberk    ZAM9603 D     18.17  +      1.26
  3.Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 C     20.04  +      3.13
  4.Hažmuka František        OOB Sokol Žamberk    ZAM9601 D     20.20  +      3.29
  5.Dušek Martin             OOB Sokol Žamberk    ZAM9602 D     23.24  +      6.33
  6.Preininger Kryštof       KOB Dobruška         DOB9601       26.24  +      9.33
  7.Postolka David           SK Studenec          STH9603       46.26  +     29.35
 
Konečné výsledky kategorie: H14C        2.4km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kos Oldřich              OK Lokomotiva Pardub LPU9302 A     14.43  +      0.00
  2.Minář Marek              SK Severka Šumperk   SSU9441 B     15.06  +      0.23
  3.Slanař Matěj             OK Lokomotiva Pardub LPU9304 B     15.52  +      1.09
  4.Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 B     15.57  +      1.14
  5.Kamenický  Ondřej        OK 99 Hradec Králové PHK9401 B     16.23  +      1.40
  6.Chloupek Adam            Sportcentrum Jičín   SJC9301 B     16.40  +      1.57
  7.Novotný Václav           OK Lokomotiva Pardub LPU9402 B     16.47  +      2.04
  8.Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401 C     16.51  +      2.08
  9.Světelský Jakub          SOOB Spartak Rychnov SRK9302 C     17.05  +      2.22
 10.Záveský Filip            TJ Loko Česká Třebov CET9301 C     17.09  +      2.26
 11.Provázek Jiří            TJ Slavia Hradec Krá SHK9302 B     17.13  +      2.30
 12.Kos Tomáš                OK Lokomotiva Pardub LPU9303 A     17.24  +      2.41
 13.Smutný Šimon             OOB Vamberk          VAM9301 C     17.39  +      2.56
 14.Chlupáč Dominik          OK 99 Hradec Králové PHK9315       17.54  +      3.11
 15.Maňák Matěj              OK 99 Hradec Králové PHK9302 C     18.44  +      4.01
 16.Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B     19.31  +      4.48
 17.Jiroušek Vít             SOOB Spartak Rychnov SRK9402 B     20.08  +      5.25
 18.Klouček Martin           SK Studenec          STH9301       20.14  +      5.31
 19.Grundmann Jan            Lokomotiva Trutnov   LTU9401 B     20.49  +      6.06
 20.Kučera Tomáš             SK Studenec          STH9402 B     20.53  +      6.10
 21.Kubát Lukáš              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9301       21.25  +      6.42
 22.Kučera Štěpán            SK Studenec          STH9401 B     21.44  +      7.01
 23.Melichar Jan             KOB Dobruška         DOB9401       22.12  +      7.29
 24.Lisý Áron                OK 99 Hradec Králové PHK9402 C     22.43  +      8.00
 25.Jakeš Vojtěch            SK Týniště nad Orlic TYN9301 C     22.57  +      8.14
 26.Kulhánek Michael         SK Studenec          STH9403       24.45  +     10.02
 27.Zelinka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU9405 C     25.56  +     11.13
 
Konečné výsledky kategorie: H14D        1.8km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sháněl Jan               KOB Choceň           CHC9402 C     23.19  +      0.00
  2.Remeš Petr               KOB Dobruška         DOB9402       23.43  +      0.24
 
Konečné výsledky kategorie: H16C        2.5km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Petržela Jan             Lokomotiva Trutnov   LTU9201 A     15.08  +      0.00
  2.Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103       16.06  +      0.58
  3.Janata Jakub             OK Jilemnice         JIL9207 A     16.21  +      1.13
  4.Stach Jan                OK Jilemnice         JIL9103 C     17.23  +      2.15
  5.Hladík František         SK Studenec          STH9203       17.33  +      2.25
  6.Novotný Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU9201 B     17.58  +      2.50
  7.Tichý Ondřej             OK Lokomotiva Pardub LPU9120 B     18.25  +      3.17
  8.Seidl Jakub              OK Lokomotiva Pardub LPU9104       18.26  +      3.18
  9.Macl Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU9102 C     18.29  +      3.21
 10.Uvizl Marek              SK Studenec          STH9202 B     18.32  +      3.24
 11.Charvát Jiří             OK Jilemnice         JIL9204 B     19.22  +      4.14
 12.Vychodil Adam            TJ Slavia Hradec Krá SHK9105       19.30  +      4.22
 13.Zajíček Radim            SOOB Spartak Rychnov SRK9110       20.10  +      5.02
 14.Valach Ondřej            OK Lokomotiva Pardub LPU9205 B     20.17  +      5.09
 15.Vondrák Jiří             Lokomotiva Trutnov   LTU9202       20.35  +      5.27
 16.Machek Vojta             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9102       20.44  +      5.36
 17.Vik Martin               OK Jilemnice         JIL9202 C     21.14  +      6.06
 18.Kučera Michal            SK Studenec          STH9201 B     21.32  +      6.24
 19.Smitka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK9204 B     21.44  +      6.36
 20.Vařeka Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU9115 C     22.09  +      7.01
 21.Jakeš Ondřej             SK Týniště nad Orlic TYN9103 C     22.21  +      7.13
 22.Zákravský Lukáš          TJ Start Náchod      SNA9201 C     40.31  +     25.23
 
Konečné výsledky kategorie: H16D        2.5km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Weisbauer Vojtěch        OK Lokomotiva Pardub LPU9101 C     22.28  +      0.00
  2.Šulc Ondřej              TJ Slavia Hradec Krá SHK9209       23.32  +      1.04
  3.Zitka Lukáš              OK Lokomotiva Pardub LPU9202 C     23.40  +      1.12
  4.Čmolík Petr              KOB Dobruška         DOB9200       33.41  +     11.13
 
Konečné výsledky kategorie: H18C        2.8km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nožka Radek              OK Lokomotiva Pardub LPU9005 A     15.02  +      0.00
  2.Bořil Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU9119 A     15.09  +      0.07
  2.Daněk Jáchym             OOS TJ Spartak Vrchl VRL8901 B     15.09  +      0.07
  4.Klouček Tomáš            OK Jilemnice         JIL9007 A     15.48  +      0.46
  5.Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 A     16.33  +      1.31
  6.Hovorka Lukáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9001 A     17.14  +      2.12
  7.Záveský Marek            TJ Loko Česká Třebov CET9001 C     18.58  +      3.56
  8.Kult Martin              Lokomotiva Trutnov   LTU9002       20.49  +      5.47
  9.Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 C     21.31  +      6.29
 10.Bůžek Jan                SOOB Spartak Rychnov SRK8904       28.38  +     13.36
    Novák Milan              KOB Choceň           CHC9001 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21A        3.2km    0m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243       17.21  +      0.00  R:    0b
  2.Balcar  Aleš             OK 99 Hradec Králové PHK8602 R     17.24  +      0.03  R:    0b
  3.Kadeřávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C     18.03  +      0.42  R:    0b
  4.Pašek František          SK Kotlářka Praha    DKP7600 C     18.14  +      0.53  R:    0b
  5.Dusílek Adam             SOOB Spartak Rychnov SRK8902 A     18.49  +      1.28  R:    0b
  6.Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 A     19.07  +      1.46  R:    0b
  7.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM6508 C     19.27  +      2.06  R:    0b
  8.Piltaver Jaka            KPKS BETA Brno       BBM8500 C     19.39  +      2.18  R:    0b
  9.Zmrzlikar Jure           KPKS BETA Brno       BBM8900 C     19.43  +      2.22  R:    0b
 10.Šístek Daniel            AC Sparta Praha      SCP7507       20.17  +      2.56  R:    0b
 11.Černý Martin             OK Jilemnice         JIL8703 A     20.28  +      3.07  R:    0b
    Lebar Daniel             KPKS BETA Brno       BBM7400 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        3.2km    0m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907       16.07  +      0.00  R:    0b
  2.Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C     17.11  +      1.04  R:    0b
  3.Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701       17.15  +      1.08  R:    0b
  4.Khýn Vítězslav           KOB Dobruška         DOB8304       17.31  +      1.24  R:    0b
  5.Pešek Ondřej             KOB Choceň           CHC8502 C     17.46  +      1.39  R:    0b
  6.Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 A     18.15  +      2.08  R:    0b
  7.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308       18.36  +      2.29  R:    0b
  8.Čáp Ondřej               KOB Dobruška         DOB7405       18.38  +      2.31  R:    0b
  9.Fencl Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU6901 C     18.43  +      2.36  R:    0b
 10.Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA7201 C     18.44  +      2.37  R:    0b
 11.Nývlt Martin             TJ Start Náchod      SNA8206 C     18.51  +      2.44  R:    0b
 12.Zlámal Petr              Sportcentrum Jičín   SJC7010 C     18.52  +      2.45  R:    0b
 13.Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C     19.00  +      2.53  R:    0b
 14.Kupka Jaroslav           ZŠ Albrechtice nad O ALB7801 C     19.06  +      2.59  R:    0b
 15.Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C     19.08  +      3.01  R:    0b
 16.Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C     19.17  +      3.10  R:    0b
 17.Kolek Petr               TJ Loko Česká Třebov CET7501 C     19.20  +      3.13  R:    0b
 17.Kárník Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU7811       19.20  +      3.13  R:    0b
 19.Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     19.24  +      3.17  R:    0b
 20.Leštínský Tomáš          KOB Dobruška         DOB7801       19.40  +      3.33  R:    0b
 21.Pilgr Luděk              TJ Loko Česká Třebov CET7601 C     19.41  +      3.34  R:    0b
 22.Drhlík Petr              SOOB Spartak Rychnov SRK8301 C     19.51  +      3.44  R:    0b
 23.Toužil Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK7602 C     19.54  +      3.47  R:    0b
 24.Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C     19.56  +      3.49  R:    0b
 25.Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C     19.59  +      3.52  R:    0b
 25.Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C     19.59  +      3.52  R:    0b
 27.Pýcha Lukáš              TJ Start Náchod      SNA8402 C     20.02  +      3.55  R:    0b
 28.Šafránek Michal          OOS TJ Spartak Vrchl VRL8804 B     20.08  +      4.01  R:    0b
 29.Preininger Luděk         KOB Dobruška         DOB8001       20.19  +      4.12  R:    0b
 30.Pátek Michal             KOB Choceň           CHC8603 C     20.26  +      4.19  R:    0b
 31.Jedlička Lukáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK8100 C     20.45  +      4.38  R:    0b
 32.Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C     20.52  +      4.45  R:    0b
 33.Sedlák Radek             KOB Dobruška         DOB7500       21.00  +      4.53  R:    0b
 34.Fukátko Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU8105 C     21.54  +      5.47  R:    0b
 35.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002       21.57  +      5.50  R:    0b
 36.Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401       22.02  +      5.55  R:    0b
 37.Prášil Ondřej            SK lyžování a OB Nov NPA8402 C     22.21  +      6.14  R:    0b
 38.Šabatka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8106 C     22.24  +      6.17  R:    0b
 39.Kortus Jan               TJ Start Náchod      SNA8803 B     22.45  +      6.38  R:    0b
 40.Matej Lexa               SK Žabovřesky Brno   ZBM6601 C     22.51  +      6.44  R:    0b
 41.Prášil Jan               SK lyžování a OB Nov NPA5601 C     23.03  +      6.56  R:    0b
 42.Šlajs Tomáš              KOB Choceň           CHC8303 C     23.05  +      6.58  R:    0b
 43.Komín David              SK Praga Praha       PGP7405       23.07  +      7.00  R:    0b
 44.Samek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7302 C     23.10  +      7.03  R:    0b
 45.Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501       23.12  +      7.05  R:    0b
 46.Nývlt Petr               TJ Start Náchod      SNA8004 C     23.28  +      7.21  R:    0b
 47.Veselý  Ondřej           OK 99 Hradec Králové PHK8505 C     24.06  +      7.59  R:    0b
 48.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C     24.26  +      8.19  R:    0b
 49.Kober Michal             OK Lokomotiva Pardub LPU6702 C     26.10  +     10.03  R:    0b
 50.Kutlvašr Ruda            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7601 C     26.19  +     10.12  R:    0b
 51.Pašek Jiří               KOB Choceň           CHC7602 C     28.10  +     12.03  R:    0b
 52.Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803       28.22  +     12.15  R:    0b
 53.Korbel Michal            KOB Choceň           CHC7703 C     29.24  +     13.17  R:    0b
 54.Vojta Marek              TJ Slavia Hradec Krá SHK8804 C     32.55  +     16.48  R:    0b
    Zitka Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU8402 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21D        2.6km    0m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kobližek Kamil           OOB Sokol Žamberk    ZAM8001 C     20.15  +      0.00  R:    0b
  2.Sýkora Bohumil           KOB Choceň           CHC8601 C     21.34  +      1.19  R:    0b
  3.Procházka Martin         Lokomotiva Trutnov   LTU8101 C     21.41  +      1.26  R:    0b
  4.Grundman Vojtěch         KOB Choceň           CHC8801 C     22.57  +      2.42  R:    0b
  5.Souček  Petr             OK 99 Hradec Králové PHK8801 C     23.13  +      2.58  R:    0b
  6.Macháček Lubomír         KOB Choceň           CHC7501 C     23.15  +      3.00  R:    0b
  7.Hampl Petr               KOB Dobruška         DOB8300       23.26  +      3.11  R:    0b
  8.Fridrich Petr            OK Lokomotiva Pardub LPU7303 C     24.18  +      4.03  R:    0b
  9.Pompach  Martin          OK 99 Hradec Králové PHK7207 C     24.33  +      4.18  R:    0b
 10.Duch Zdeněk              OK Lokomotiva Pardub LPU8306 C     25.47  +      5.32  R:    0b
 11.Koutný  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK7108 C     28.01  +      7.46  R:    0b
 12.Macháň Václav            SOOB Spartak Rychnov SRK9001 C     28.25  +      8.10  R:    0b
 13.Vojtěch Libor            TJ Jiskra Hořice     HOR7303       29.35  +      9.20  R:    0b
 14.Frosch Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU7514 C     30.12  +      9.57  R:    0b
 15.Pešek Kamil              TJ Loko Česká Třebov CET8002 C     35.24  +     15.09  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35C        2.8km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Filip Libor              SOOB Spartak Rychnov SRK7101 C     15.17  +      0.00
  2.Kamenický  Jan           OK 99 Hradec Králové PHK6601 C     16.12  +      0.55
  3.Strachota Jaroslav       SK Severka Šumperk   SSU5600 C     16.49  +      1.32
  4.Cichý  David             OK 99 Hradec Králové PHK7001 C     16.59  +      1.42
  5.Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801 C     17.41  +      2.24
  6.Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C     18.48  +      3.31
  7.Chmelař Pavel            TJ Slavia Hradec Krá SHK6402 C     19.41  +      4.24
  8.Křivda Ivan              KOB Choceň           CHC6701 C     19.54  +      4.37
  9.Jakeš Josef              SK Týniště nad Orlic TYN6501 C     21.01  +      5.44
 10.Chloupek Vít             Sportcentrum Jičín   SJC6510 C     21.12  +      5.55
 11.Růžička  Ivan            OK 99 Hradec Králové PHK6702 C     21.21  +      6.04
 12.Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C     21.27  +      6.10
 13.Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C     21.37  +      6.20
 14.Petržela Pavel           Lokomotiva Trutnov   LTU6301 C     21.43  +      6.26
 15.Adamovský Michal         TJ Slavia Hradec Krá SHK7203 C     22.20  +      7.03
 16.Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C     22.34  +      7.17
 17.Záveský Richard          TJ Loko Česká Třebov CET6301 C     25.10  +      9.53
 18.Müller Robert            TJ Slavia Hradec Krá SHK6901       25.30  +     10.13
 19.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C     25.38  +     10.21
 20.Christoph Jaroslav       SOOB Spartak Rychnov SRK6402 C     29.21  +     14.04
 
Konečné výsledky kategorie: H35D        2.8km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vydra Ivan               SK RECO Pěnčín       PEN6600       17.01  +      0.00
  2.Cinkan Zdeněk            OK Lokomotiva Pardub LPU6201 C     20.17  +      3.16
  3.Šrámek Petr              SOOB Spartak Rychnov SRK6801 C     20.29  +      3.28
  4.Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501       21.40  +      4.39
  5.Imlauf Martin            TJ Start Náchod      SNA6301 C     22.00  +      4.59
  6.Svoboda Miloslav         TJ Slavia Hradec Krá SHK5901 C     22.15  +      5.14
  7.Locker Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK7001 C     23.36  +      6.35
  8.Grundmann Jan            Lokomotiva Trutnov   LTU6601 C     23.39  +      6.38
  9.Čivrný Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU6306 C     23.42  +      6.41
 10.Handl Jindřich           SOOB Spartak Rychnov SRK6702 C     24.11  +      7.10
 11.Lux Zdeněk               TJ Sokol Kunvald     KUN6201 C     25.12  +      8.11
 12.Funda Michal             TJ Slavia Hradec Krá SHK6403 C     25.43  +      8.42
 13.Dudášek Karel            KOB Dobruška         DOB7001       26.24  +      9.23
 14.Justa  Jaromír           OK 99 Hradec Králové PHK6101 C     27.05  +     10.04
 15.Krejčí Jaroslav          Lokomotiva Trutnov   LTU5801 C     27.07  +     10.06
 16.Levý Tomáš               OOB Sokol Žamberk    ZAM6801 D     30.45  +     13.44
 
Konečné výsledky kategorie: H45C        2.4km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horák Jiří               Lokomotiva Trutnov   LTU5802 C     16.29  +      0.00
  2.Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C     17.05  +      0.36
  3.Běhoun  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     19.08  +      2.39
  4.Rejmont Milan            Lokomotiva Trutnov   LTU4801 C     19.24  +      2.55
  5.Balcar Pavel             SOOB Spartak Rychnov SRK5602 C     19.26  +      2.57
  6.Trejtnar Pavel           TJ Sokol Kunvald     KUN5801 C     19.36  +      3.07
  7.Novotný Pavel            TJ Slavia Hradec Krá SHK6104 C     19.37  +      3.08
  8.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     19.41  +      3.12
  9.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     19.50  +      3.21
 10.Fikejs Vladimír          OOB Sokol Žamberk    ZAM5702 C     20.30  +      4.01
 11.Tichý Boris              KOB Dobruška         DOB5501       20.35  +      4.06
 12.Farář Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU5001 C     21.02  +      4.33
 13.Divecký Josef            TJ Slavia Hradec Krá SHK6102 C     21.38  +      5.09
 14.Vízek Luděk              TJ Slavia Hradec Krá SHK6001 C     21.42  +      5.13
 15.Čípa Jiří                TJ Loko Česká Třebov CET5002 C     22.20  +      5.51
 16.Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK5301 C     22.34  +      6.05
 17.Doležal Petr             SK Týniště nad Orlic TYN5401 C     22.41  +      6.12
 18.Grundman Martin          KOB Choceň           CHC5801 C     22.57  +      6.28
 19.Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C     24.41  +      8.12
 20.Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C     25.04  +      8.35
 21.Hostinský Jiří           OK Lokomotiva Pardub LPU5501 C     25.39  +      9.10
 22.Cupal Jan                KOB Dobruška         DOB5000       26.17  +      9.48
 23.Procházka Jiří           Lokomotiva Trutnov   LTU4802 C     27.24  +     10.55
 24.Černý Petr               ZŠ Albrechtice nad O ALB6001 C     28.11  +     11.42
 25.Vítek Zdeněk             SOOB Spartak Rychnov SRK4701 C     28.30  +     12.01
 26.Vlček Josef              SK Týniště nad Orlic TYN5602 C     29.15  +     12.46
 27.Beňo Miroslav            SK Týniště nad Orlic TYN5301 C     29.23  +     12.54
    Třasák Milan             OK Lokomotiva Pardub LPU5206 C DISK              
    Junek Petr               SK Studenec          STH5501   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45D        2.4km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vykysalý  Miroslav       OK 99 Hradec Králové PHK5902 C     19.03  +      0.00
  2.Žaludek Jindřich         SKOB Zlín            TZL5410 C     20.19  +      1.16
  3.Paďour Josef             TJ Sokol Kunvald     KUN6001 C     20.48  +      1.45
  4.Kulhavý Josef            OOB Sokol Žamberk    ZAM5701 C     21.51  +      2.48
  5.Hnyk Petr                TJ Start Náchod      SNA5701 C     22.58  +      3.55
  6.Lulay Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU5502 C     23.18  +      4.15
  7.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     24.07  +      5.04
  8.Balcar  Aleš             OK 99 Hradec Králové PHK5703 C     24.21  +      5.18
  9.Palas Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC5604 C     25.00  +      5.57
 10.Langr Stanislav          TJ Start Náchod      SNA5403 C     25.05  +      6.02
 11.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C     26.05  +      7.02
 12.Řehák Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC6001 C     26.28  +      7.25
 13.VYDRA PAVEL              SK RECO Pěnčín       PEN6200 C     27.20  +      8.17
 14.Sůva Petr                OK Lokomotiva Pardub LPU5409 C     27.33  +      8.30
 15.Souček  Pavel            OK 99 Hradec Králové PHK5503 C     28.22  +      9.19
 16.Štěpánek Rudolf          SOOB Spartak Rychnov SRK5901 C     29.21  +     10.18
 17.Zákravský Zdeněk         TJ Start Náchod      SNA5702 C     29.26  +     10.23
 18.Sedloň Josef             TJ Start Náchod      SNA5604 C     29.37  +     10.34
 19.Kuřina  Jiří             OK 99 Hradec Králové PHK6002 C     34.53  +     15.50
 20.Malec Jaromír            SK Týniště nad Orlic TYN5604 C     36.36  +     17.33
 21.Valenta Miloslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5203 C     38.28  +     19.25
 22.Pátek Petr               SOOB Spartak Rychnov SRK6001 C     40.34  +     21.31
 
Konečné výsledky kategorie: H55C        2.2km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Knobloch Jindřich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C     16.48  +      0.00
  2.Vondrouš  Jaroslav       OK 99 Hradec Králové PHK5201 C     18.05  +      1.17
  3.Šroler Zdeněk            TJ Sokol Kunvald     KUN5201 C     18.20  +      1.32
  4.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C     19.13  +      2.25
  5.Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C     19.32  +      2.44
  6.Pilgr Bohuslav           TJ Loko Česká Třebov CET5101 C     20.36  +      3.48
  7.Kříž Pavel               TJ Zhoř              ZHR4800       22.02  +      5.14
  8.Stárek Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK5002 C     23.15  +      6.27
  9.Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     24.24  +      7.36
 10.Vodička Jindřich         Sportcentrum Jičín   SJC4401 C     25.19  +      8.31
 11.Mikan Vladimir           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C     26.35  +      9.47
 12.Kalousek Pavel           KOB Choceň           CHC5201 C     30.22  +     13.34
 
Konečné výsledky kategorie: H55D        2.2km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Seidl Karel              SOOB Spartak Rychnov SRK4301 C     19.01  +      0.00
  2.Havlík jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     20.02  +      1.01
  3.Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C     22.30  +      3.29
  4.Kavulok Josef            TJ Jiskra Hořice     HOR5101       22.36  +      3.35
  5.Mikulecký Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801       23.47  +      4.46
  6.Tobiška Václav           OOB Sokol Žamberk    ZAM4401 C     24.24  +      5.23
  7.Sokolář Zdeněk           TJ Start Náchod      SNA4501 C     26.02  +      7.01
  8.Springer  Michal         OK 99 Hradec Králové PHK4601 C     26.21  +      7.20
  9.Málek Josef              OK Lokomotiva Pardub LPU3901 C     27.02  +      8.01
 10.Šponar Josef             OOB Sokol Žamberk    ZAM4701 C     28.23  +      9.22
 11.Koudelka Karel           OK Lokomotiva Pardub LPU           30.10  +     11.09
 12.Čepelka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU4701 C     31.50  +     12.49
 13.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU4601 C     33.16  +     14.15
    Arnold Jindřich          TJ Jiskra Hořice     HOR4701   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65C        2.1km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rychlý  Rudolf           OK 99 Hradec Králové PHK4101 C     18.35  +      0.00
  2.Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C     25.59  +      7.24
  3.Hlušička Bohuslav        ZŠ Albrechtice nad O ALB4101 C     33.50  +     15.15
  4.Štěpánek Rudolf          SOOB Spartak Rychnov SRK3401 C     35.16  +     16.41
    Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.6km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ďoubalíková  Marie       OK 99 Hradec Králové PHK0151 C     17.27  +      0.00
  2.Žák Michal               OK Lokomotiva Pardub LPU0003 C     19.42  +      2.15
  2.Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101       19.42  +      2.15
  4.Lenfeldová Lucie         SOOB Spartak Rychnov SRK0251 C     20.35  +      3.08
  5.Řemeš Vojtěch            KOB Dobruška         DOB           21.32  +      4.05
  6.Švagr Rostislav          SK Týniště nad Orlic TYN           23.26  +      5.59
  7.Shánělová Štěpánka       KOB Choceň           CHC0152 C     24.40  +      7.13
  8.Grundman Viktor          KOB Choceň           CHC0301 C     28.35  +     11.08
  9.Semrádová Jana           KOB Choceň           CHC9951 C     31.54  +     14.27
 10.Chaloupková Kateřina     KOB Choceň           CHC0051 C     33.35  +     16.08
 11.Filipová Tereza          SOOB Spartak Rychnov SRK0050 C     41.44  +     24.17
 12.Brácha Filip             TJ Jiskra Hořice     HOR0401       47.20  +     29.53
 13.Besedová Katka           SK Chrast            CHT0351 C     55.00  +     37.33
 
Konečné výsledky kategorie: P1          1.7km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chaloupka Stanislav      KOB Choceň           CHC           29.21  +      0.00
    Mrozek Radovan           OOB Vamberk          VAM       DISK