Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                           2.5.2007 14:25:50
                                                                                5. kolo VČP, OM a veteraniáda ve sprintu
===ČSOB-VAM=====================================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10C        1.7km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-42      3-44      4-60      5-65      6-74      7-76      8-77      9-100   
  1 Samková  Kateřina              14.05  0.45/1*   1.46/1*   3.02/1*   5.16/1*   8.30/1*  10.14/1*  10.43/1*  11.39/1*  13.30/1*  14.05/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  0.45/1*   1.01/1*   1.16/1*   2.14/2    3.14/3    1.44/3    0.29/2    0.56/1*   1.51/4    0.35/1* 
  2 Lorencová Simona               15.19  1.33/4    2.45/2    4.08/2    6.24/2    9.48/2   11.21/2   11.52/2   12.50/2   14.39/2   15.19/2  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.33/4    1.12/2    1.23/3    2.16/3    3.24/4    1.33/2    0.31/3    0.58/3    1.49/2    0.40/3  
  3 Barešová Markéta               16.16  1.11/3    2.54/3    5.07/3    7.18/3   10.46/3   12.16/3   12.47/3   13.45/3   15.34/3   16.16/3  
    TJ Slavia Hradec Králové              1.11/3    1.43/4    2.13/5    2.11/1*   3.28/5    1.30/1*   0.31/3    0.58/3    1.49/2    0.42/5  
  4 Zemánková Tereza               17.18  3.04/5    4.24/5    5.46/5    8.22/4   11.31/4   13.17/4   13.44/4   14.42/4   16.37/4   17.18/4  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.04/5    1.20/3    1.22/2    2.36/4    3.09/2    1.46/4    0.27/1*   0.58/3    1.55/5    0.41/4  
  5 Votočková Eliška               18.11  0.51/2    3.32/4    5.22/4    9.27/5   12.33/5   14.19/5   14.50/5   15.47/5   17.32/5   18.11/5  
    OK Jilemnice                          0.51/2    2.41/5    1.50/4    4.05/5    3.06/1*   1.46/4    0.31/3    0.57/2    1.45/1*   0.39/2  
    Šemberová Kristýna         DISK       0.44/     1.41/     3.24/     6.40/    12.47/    17.41/    18.20/         /    20.22/    21.00/   
    SK Studenec                           0.44/     0.57/     1.43/     3.16/     6.07/     4.54/     0.39/         /         /     0.38/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10N        1.6km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-42      2-44      3-65      4-74      5-77      6-100   
  1 Chaloupková Veronika           15.33  2.07/2    3.29/3    9.32/2   11.26/2   13.21/2   14.51/2   15.33/2  
    KOB Choceň                            2.07/2    1.22/5    6.03/2    1.54/5    1.55/6    1.30/3    0.42/6  
  2 Háková Kateřina                16.28  2.34/4    3.57/4   10.30/3   12.23/3   14.20/3   15.46/3   16.28/3  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.34/4    1.23/6    6.33/3    1.53/4    1.57/8    1.26/2    0.42/6  
  3 Špačková Terezie               17.45  2.09/3    3.25/2   11.05/4   12.51/4   14.23/4   17.06/4   17.45/4  
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             2.09/3    1.16/2    7.40/7    1.46/1*   1.32/2    2.43/10   0.39/2  
  4 Hančová Petra                  17.57  2.46/6    4.28/6   11.39/5   13.25/5   15.30/5   17.15/5   17.57/5  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.46/6    1.42/8    7.11/5    1.46/1*   2.05/9    1.45/6    0.42/6  
  5 Zlámalová Nikola               18.28  2.43/5    4.01/5   12.29/6   14.40/6   16.17/6   17.47/6   18.28/6  
    Sportcentrum Jičín                    2.43/5    1.18/3    8.28/8    2.11/7    1.37/3    1.30/3    0.41/5  
  6 Jiroutová Jana                 19.28  4.33/8    6.07/8   12.56/7   15.30/8   17.13/8   18.43/7   19.28/7  
    SK Studenec                           4.33/8    1.34/7    6.49/4    2.34/8    1.43/5    1.30/3    0.45/10 
  7 Blechová Kristýna              19.42  4.07/7    5.26/7   13.03/8   14.49/7   16.29/7   19.03/8   19.42/8  
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             4.07/7    1.19/4    7.37/6    1.46/1*   1.40/4    2.34/9    0.39/2  
  8 Ulvrová Eliška                 33.09  4.49/9    6.41/9   22.58/9   28.09/9   30.04/9   32.27/9   33.09/9  
    SK Studenec                           4.49/9    1.52/9   16.17/9    5.11/10   1.55/6    2.23/8    0.42/6  
  9 Jezdinská Natálie              34.05  5.45/10   7.38/10  24.08/10  28.51/10  31.08/10  33.26/10  34.05/10 
    SK Studenec                           5.45/10   1.53/10  16.30/10   4.43/9    2.17/10   2.18/7    0.39/2  
    Pálová Tereza              DISK       6.05/     7.42/    24.53/         /         /    38.21/    39.06/   
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             6.05/     1.37/    17.11/         /         /         /     0.45/   
 11 Sedláková Aneta           MS   13.15  1.39/1*   2.33/1*   7.53/1*   9.59/1*  11.13/1*  12.37/1*  13.15/1* 
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             1.39/1*   0.54/1*   5.20/1*   2.06/6    1.14/1*   1.24/1*   0.38/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12C        1.8km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-52      3-50      4-60      5-64      6-70      7-74      8-77      9-79     10-100   
  1 Kulhavá Eliška                 13.57  0.49/3    2.38/2    3.55/2    5.22/1*   5.59/1*   9.18/1*  10.18/1*  11.31/1*  12.39/1*  13.21/1*  13.57/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      0.49/3    1.49/3    1.17/2    1.27/1*   0.37/2    3.19/2    1.00/6    1.13/11   1.08/1*   0.42/2    0.36/2  
  2 Ulčová Tereza                  16.59  0.59/7    2.31/1*   3.54/1*   6.45/2    7.23/2   11.26/2   12.21/2   13.27/3   15.27/2   16.18/2   16.59/2  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      0.59/7    1.32/1*   1.23/4    2.51/7    0.38/3    4.03/3    0.55/5    1.06/8    2.00/4    0.51/11   0.41/11 
  3 Šádková  Martina               18.02  1.23/13   3.30/4    4.52/5    7.49/5    8.21/4   12.37/4   13.30/5   14.30/5   16.29/3   17.22/3   18.02/3  
    OK 99 Hradec Králové                  1.23/13   2.07/4    1.22/3    2.57/8    0.32/1*   4.16/6    0.53/3    1.00/2    1.59/3    0.53/13   0.40/9  
  4 Svobodová Lenka                19.58  0.42/1*   3.46/6    4.43/4    7.42/4    8.25/5   11.33/3   12.22/3   13.23/2   18.42/4   19.20/4   19.58/4  
    Lokomotiva Trutnov                    0.42/1*   3.04/6    0.57/1*   2.59/9    0.43/5    3.08/1*   0.49/1*   1.01/5    5.19/16   0.38/1*   0.38/4  
  5 Novotná  Klára                 21.04  0.51/5    2.39/3    4.40/3    6.45/2    7.35/3   12.38/5   13.27/4   14.27/4   19.45/5   20.27/5   21.04/5  
    OK 99 Hradec Králové                  0.51/5    1.48/2    2.01/7    2.05/3    0.50/6    5.03/7    0.49/1*   1.00/2    5.18/15   0.42/2    0.37/3  
  6 Machačová  Michaela            22.46  0.57/6    3.32/5    6.27/6    9.12/6   10.03/6   15.14/6   16.24/6   17.26/6   21.00/6   22.08/6   22.46/6  
    OK 99 Hradec Králové                  0.57/6    2.35/5    2.55/10   2.45/5    0.51/7    5.11/8    1.10/11   1.02/7    3.34/12   1.08/16   0.38/4  
  7 Doubková  Michaela             24.02  0.49/3    4.35/8    7.16/8   10.58/9   12.07/7   17.26/7   18.30/7   19.31/7   22.39/7   23.23/7   24.02/7  
    OK 99 Hradec Králové                  0.49/3    3.46/9    2.41/9    3.42/12   1.09/12   5.19/11   1.04/7    1.01/5    3.08/11   0.44/6    0.39/7  
  8 Petrasová Zuzana               25.06  1.12/10   4.28/7   12.54/13  14.47/11  15.26/9   19.32/9   20.26/9   21.33/9   23.33/8   24.25/8   25.06/8  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.12/10   3.16/7    8.26/15   1.53/2    0.39/4    4.06/4    0.54/4    1.07/9    2.00/4    0.52/12   0.41/11 
  9 Kosková Kateřina               26.48  1.07/8    4.48/9    7.16/8   10.55/8   12.16/8   18.14/8   19.30/8   20.24/8   25.19/9   26.06/9   26.48/9  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.07/8    3.41/8    2.28/8    3.39/11   1.21/15   5.58/15   1.16/15   0.54/1*   4.55/14   0.47/8    0.42/13 
 10 Ďoubalíková  Anna              27.52  1.12/10   5.29/12  11.04/12  14.56/12  16.12/11  21.24/10  22.28/10  23.28/10  26.31/10  27.14/10  27.52/10 
    OK 99 Hradec Králové                  1.12/10   4.17/12   5.35/14   3.52/14   1.16/14   5.12/9    1.04/7    1.00/2    3.03/10   0.43/4    0.38/4  
 11 Pacholíková Lucie              30.48  1.18/12  12.11/16  13.42/14  16.59/13  17.57/12  23.48/12  25.00/12  26.37/12  29.12/11  30.05/11  30.48/11 
    SK Studenec                           1.18/12  10.53/16   1.31/5    3.17/10   0.58/8    5.51/14   1.12/12   1.37/14   2.35/7    0.53/13   0.43/14 
 12 Šmejcová Anna                  31.12  0.48/2    4.59/10   9.00/10  11.10/10  20.35/16  24.45/14  26.53/15  28.30/15  29.51/13  30.37/13  31.12/12 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      0.48/2    4.11/11   4.01/13   2.10/4    9.25/17   4.10/5    2.08/16   1.37/14   1.21/2    0.46/7    0.35/1* 
 13 Staňková Petra                 31.14  1.31/15  10.25/14  14.07/15  18.01/14  19.05/13  24.34/13  25.39/13  27.05/13  29.33/12  30.26/12  31.14/13 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.31/15   8.54/14   3.42/11   3.54/15   1.04/9    5.29/12   1.05/9    1.26/12   2.28/6    0.53/13   0.48/17 
 14 Šádková  Lucie                 32.22  2.26/17  11.23/15  15.22/16  19.08/16  20.21/15  25.36/15  26.42/14  27.49/14  30.48/14  31.38/14  32.22/14 
    OK 99 Hradec Králové                  2.26/17   8.57/15   3.59/12   3.46/13   1.13/13   5.15/10   1.06/10   1.07/9    2.59/9    0.50/10   0.44/15 
 15 Tauchmanová Karolína           32.43  1.46/16  14.14/17   9.47/11  19.01/15  20.06/14  25.46/16  27.01/16  28.36/16  31.14/15  32.03/15  32.43/15 
    SK Studenec                           1.46/16  12.28/17       /     9.14/17   1.05/10   5.40/13   1.15/14   1.35/13   2.38/8    0.49/9    0.40/9  
 16 Koutná  Hana                   33.07  1.24/14   5.17/11   7.06/7    9.52/7   15.38/10  21.47/11  23.00/11  25.02/11  31.45/16  32.28/16  33.07/16 
    OK 99 Hradec Králové                  1.24/14   3.53/10   1.49/6    2.46/6    5.46/16   6.09/16   1.13/13   2.02/16   6.43/17   0.43/4    0.39/7  
 17 Kuřinová  Anna                 76.26  1.09/9    5.59/13  26.41/17  30.57/17  32.05/17  44.33/17  67.55/17  70.17/17  74.06/17  75.41/17  76.26/17 
    OK 99 Hradec Králové                  1.09/9    4.50/13  20.42/16   4.16/16   1.08/11  12.28/17  23.22/17   2.22/17   3.49/13   1.35/17   0.45/16 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12D        1.7km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-42      3-44      4-60      5-65      6-74      7-76      8-77      9-100   
  1 Košková  Michaela              18.56  1.09/1*   2.43/1*   4.19/1*   7.18/1*  11.49/1*  14.28/1*  15.14/1*  16.34/1*  18.13/1*  18.56/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  1.09/1*   1.34/1*   1.36/1*   2.59/1*   4.31/1*   2.39/1*   0.46/1*   1.20/1*   1.39/1*   0.43/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14C        2.1km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-41      4-81      5-51      6-55      7-57      8-50      9-58     10-59     11-72     12-73     13-75     14-100   
  1 Procházková Klára              14.57  1.17/2    1.51/2    2.57/2    4.24/1*   5.21/1*   5.55/1*   6.31/1*   7.52/1*   9.28/1*  10.01/1*  12.32/1*  13.06/1*  13.31/1*  14.22/1*  14.57/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.17/2    0.34/2    1.06/2    1.27/5    0.57/4    0.34/1*   0.36/3    1.21/2    1.36/6    0.33/6    2.31/1*   0.34/2    0.25/4    0.51/1*   0.35/2  
  2 Knapová Lenka                  15.54  1.12/1*   1.50/1*   2.50/1*   4.49/3    5.31/2    7.10/3    7.45/3    9.05/3   10.23/3   10.54/2   13.27/2   14.03/2   14.27/2   15.19/2   15.54/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.12/1*   0.38/6    1.00/1*   1.59/8    0.42/1*   1.39/13   0.35/1*   1.20/1*   1.18/1*   0.31/4    2.33/2    0.36/4    0.24/2    0.52/4    0.35/2  
  3 Kulhavá Šárka                  16.09  1.24/3    2.01/3    3.19/3    4.32/2    6.02/3    6.48/2    7.23/2    8.53/2   10.18/2   10.57/3   13.41/3   14.11/3   14.36/3   15.32/3   16.09/3  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.24/3    0.37/4    1.18/5    1.13/2    1.30/10   0.46/6    0.35/1*   1.30/4    1.25/2    0.39/11   2.44/6    0.30/1*   0.25/4    0.56/7    0.37/8  
  4 Kochová Nikola                 18.54  1.47/6    2.50/6    6.03/10   7.09/7    8.25/6    9.01/5   10.06/5   11.44/5   13.20/5   13.54/4   16.28/4   17.03/4   17.27/4   18.18/4   18.54/4  
    Sportcentrum Jičín                    1.47/6    1.03/12   3.13/11   1.06/1*   1.16/8    0.36/3    1.05/10   1.38/7    1.36/6    0.34/8    2.34/3    0.35/3    0.24/2    0.51/1*   0.36/4  
  5 Palasová Pavlína               20.09  1.32/4    2.53/7    4.10/5    8.21/9    9.06/9    9.44/9   10.38/9   12.10/6   13.43/6   14.15/6   16.52/5   18.11/5   18.41/5   19.33/5   20.09/5  
    Sportcentrum Jičín                    1.32/4    1.21/13   1.17/4    4.11/14   0.45/2    0.38/4    0.54/5    1.32/5    1.33/5    0.32/5    2.37/5    1.19/12   0.30/9    0.52/4    0.36/4  
  6 Charvátová Lucka               21.21  2.09/7    2.46/5    4.05/4    6.18/5    7.09/4    8.41/4    9.20/4   11.29/4   13.16/4   13.58/5   17.31/6   18.40/6   19.17/6   20.45/6   21.21/6  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.09/7    0.37/4    1.19/6    2.13/11   0.51/3    1.32/12   0.39/4    2.09/13   1.47/10   0.42/12   3.33/12   1.09/9    0.37/13   1.28/14   0.36/4  
  7 Reslová Hana                   21.27  4.57/14   5.30/14   7.36/12   9.38/12  10.53/10  11.28/10  12.29/10  13.52/10  15.31/9   16.00/9   19.00/9   19.36/9   20.02/9   20.53/8   21.27/7  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.57/14   0.33/1*   2.06/10   2.02/9    1.15/7    0.35/2    1.01/8    1.23/3    1.39/9    0.29/2    3.00/7    0.36/4    0.26/6    0.51/1*   0.34/1* 
  7 Jarošová Kateřina              21.27  2.19/10   3.00/9    4.20/6    6.14/4    7.15/5    9.36/8   10.35/8   12.28/8   14.21/8   14.59/8   18.10/8   19.20/7   19.54/7   20.48/7   21.27/7  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.19/10   0.41/7    1.20/7    1.54/7    1.01/6    2.21/14   0.59/7    1.53/10   1.53/11   0.38/10   3.11/8    1.10/10   0.34/10   0.54/6    0.39/9  
  9 Peremská Dana                  21.34  2.10/8    3.57/11   5.25/8    7.36/8    8.35/7    9.25/6   10.34/7   12.14/7   13.43/6   14.16/7   17.38/7   19.35/8   19.56/8   20.55/9   21.34/9  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.10/8    1.47/14   1.28/8    2.11/10   0.59/5    0.50/7    1.09/12   1.40/8    1.29/4    0.33/6    3.22/9    1.57/14   0.21/1*   0.59/8    0.39/9  
 10 Netíková Martina               23.31  1.46/5    2.20/4    5.53/9    9.18/10  11.28/12  12.30/12  13.31/11  15.06/11  16.43/10  17.13/10  19.49/10  21.02/10  21.56/10  22.55/10  23.31/10 
    KOB Dobruška                          1.46/5    0.34/2    3.33/12   3.25/12   2.10/11   1.02/11   1.01/8    1.35/6    1.37/8    0.30/3    2.36/4    1.13/11   0.54/14   0.59/8    0.36/4  
 11 Kalenská Vendula               24.31  4.32/13   5.18/13   6.28/11  10.05/13  11.21/11  12.21/11  13.39/12  15.23/12  16.48/11  17.23/11  20.50/11  22.17/11  22.52/11  23.52/11  24.31/11 
    SK Studenec                           4.32/13   0.46/11   1.10/3    3.37/13   1.16/8    1.00/10   1.18/14   1.44/9    1.25/2    0.35/9    3.27/11   1.27/13   0.35/12   1.00/11   0.39/9  
 12 Voženílková Nicola             25.30  2.10/8    2.53/7    4.32/7    6.22/6    8.49/8    9.31/7   10.27/6   12.55/9   18.22/12  18.50/12  22.16/12  23.17/12  23.51/12  24.50/12  25.30/12 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.10/8    0.43/9    1.39/9    1.50/6    2.27/12   0.42/5    0.56/6    2.28/14   5.27/14   0.28/1*   3.26/10   1.01/8    0.34/10   0.59/8    0.40/12 
 13 Staňková Lenka                 30.09  2.23/11   3.08/10   8.04/13   9.30/11  13.36/13  14.29/13  15.38/13  17.42/13  22.57/13  20.05/13  27.04/13  27.53/13  28.22/13  29.26/13  30.09/13 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.23/11   0.45/10   4.56/13   1.26/4    4.06/13   0.53/8    1.09/12   2.04/11   5.15/13       /     6.59/13   0.49/6    0.29/8    1.04/13   0.43/14 
 14 Sedloňová Aneta                31.02  3.21/12   4.03/12   8.59/14  10.24/14  14.34/14  15.30/14  16.36/14  18.40/14  23.52/14  21.04/14  28.03/14  28.52/14  29.20/14  30.22/14  31.02/14 
    TJ Start Náchod                       3.21/12   0.42/8    4.56/13   1.25/3    4.10/14   0.56/9    1.06/11   2.04/11   5.12/12       /     6.59/13   0.49/6    0.28/7    1.02/12   0.40/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14D        1.8km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-52      3-50      4-60      5-64      6-70      7-74      8-77      9-79     10-100   
  1 Remešová Hana                  28.17  1.24/2    3.12/1*   4.27/1*   7.24/1*   8.50/1*  16.19/1*  17.43/1*  19.42/1*  21.33/1*  27.41/1*  28.17/1* 
    KOB Dobruška                          1.24/2    1.48/1*   1.15/1*   2.57/2    1.26/2    7.29/3    1.24/2    1.59/3    1.51/1*   6.08/5    0.36/1* 
  2 Truxová Veronika               30.57  1.07/1*   3.52/2    6.09/2    9.06/2   10.01/2   25.08/3   26.04/3   27.21/3   29.23/2   30.15/2   30.57/2  
    SK Studenec                           1.07/1*   2.45/2    2.17/3    2.57/2    0.55/1*  15.07/5    0.56/1*   1.17/1*   2.02/2    0.52/2    0.42/3  
  3 Koutná  Kateřina               31.02  1.45/4    7.00/4   10.23/4   13.11/3   15.48/3   21.46/2   24.36/2   26.49/2   29.25/3   30.15/2   31.02/3  
    OK 99 Hradec Králové                  1.45/4    5.15/5    3.23/5    2.48/1*   2.37/4    5.58/2    2.50/4    2.13/5    2.36/3    0.50/1*   0.47/5  
  4 Štěpánková Aneta               42.38 11.51/5   14.40/5   17.05/5   20.11/5   23.38/5   28.52/4   36.23/4   37.49/4   40.47/4   41.55/4   42.38/4  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou     11.51/5    2.49/3    2.25/4    3.06/4    3.27/5    5.14/1*   7.31/5    1.26/2    2.58/4    1.08/4    0.43/4  
  5 Sevránková Monika              44.20  1.38/3    4.28/3    6.26/3   20.07/4   22.36/4   34.26/5   36.38/5   38.50/5   42.40/5   43.41/5   44.20/5  
    Lokomotiva Trutnov                    1.38/3    2.50/4    1.58/2   13.41/5    2.29/3   11.50/4    2.12/3    2.12/4    3.50/5    1.01/3    0.39/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16C        2.4km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-34      3-32      4-44      5-58      6-48      7-47      8-81      9-53     10-57     11-56     12-73     13-75     14-100   
  1 Jebavá Lucie                   17.43  1.08/1*   2.47/3    3.35/2    5.19/3    7.07/2    8.20/1*   9.16/1*  10.41/2   11.52/1*  12.49/1*  14.28/1*  15.56/1*  16.18/1*  17.07/1*  17.43/1* 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.08/1*   1.39/4    0.48/6    1.44/7    1.48/2    1.13/1*   0.56/1*   1.25/5    1.11/1*   0.57/2    1.39/4    1.28/1*   0.22/1*   0.49/1*   0.36/1* 
  2 Mezníková Lucie                18.21  1.17/5    2.33/1*   3.17/1*   4.39/1*   7.06/1*   8.21/2    9.27/2   10.40/1*  11.58/2   12.57/2   14.37/2   16.17/2   16.44/2   17.39/2   18.21/2  
    TJ Lokomotiva Beroun                  1.17/5    1.16/1*   0.44/3    1.22/2    2.27/5    1.15/2    1.06/4    1.13/2    1.18/2    0.59/3    1.40/5    1.40/3    0.27/8    0.55/3    0.42/8  
  3 Grundmannová Hana              19.13  1.15/2    3.21/6    4.05/6    5.27/5    7.10/3    8.46/4   10.15/4   11.27/3   13.15/4   14.10/4   15.34/3   17.14/3   17.39/3   18.35/3   19.13/3  
    Lokomotiva Trutnov                    1.15/2    2.06/9    0.44/3    1.22/2    1.43/1*   1.36/6    1.29/9    1.12/1*   1.48/7    0.55/1*   1.24/1*   1.40/3    0.25/5    0.56/5    0.38/3  
  4 Šinclová Zdenka                20.07  1.16/3    2.55/5    3.44/5    5.20/4    7.24/4    8.44/3   10.01/3   11.29/4   13.05/3   14.06/3   16.17/4   17.54/4   18.18/4   19.30/4   20.07/4  
    SK Severka Šumperk                    1.16/3    1.39/4    0.49/7    1.36/6    2.04/3    1.20/3    1.17/6    1.28/6    1.36/4    1.01/4    2.11/7    1.37/2    0.24/4    1.12/8    0.37/2  
  5 Chládková Zuzana               21.02  1.21/6    2.53/4    3.35/2    5.06/2    8.36/6   10.11/5   11.10/5   12.49/5   14.21/5   15.36/5   17.03/5   19.10/5   19.33/5   20.24/5   21.02/5  
    OOB Sokol Žamberk                     1.21/6    1.32/3    0.42/1*   1.31/4    3.30/8    1.35/5    0.59/3    1.39/7    1.32/3    1.15/6    1.27/2    2.07/7    0.23/3    0.51/2    0.38/3  
  6 Procházková Olga               23.21  1.16/3    2.44/2    3.38/4    5.35/6    8.07/5   10.34/6   11.51/6   13.14/6   14.56/6   16.10/6   18.15/6   20.56/6   21.21/6   22.43/6   23.21/6  
    Sportcentrum Jičín                    1.16/3    1.28/2    0.54/8    1.57/8    2.32/6    2.27/9    1.17/6    1.23/3    1.42/5    1.14/5    2.05/6    2.41/9    0.25/5    1.22/9    0.38/3  
  7 Matušová Dominika              24.22  2.28/7    4.27/7    5.13/7    6.45/7   11.32/8   13.16/8   14.14/8   15.38/7   17.25/7   18.44/7   20.19/7   22.19/7   22.41/7   23.43/7   24.22/7  
    Sportcentrum Jičín                    2.28/7    1.59/7    0.46/5    1.32/5    4.47/9    1.44/7    0.58/2    1.24/4    1.47/6    1.19/8    1.35/3    2.00/6    0.22/1*   1.02/6    0.39/6  
  8 Šponarová Lucie                30.53  4.25/8    6.06/8    6.49/8    8.10/8   10.17/7   11.44/7   12.50/7   16.57/8   18.56/8   20.11/8   26.57/8   28.52/8   29.18/8   30.13/8   30.53/8  
    OOB Sokol Žamberk                     4.25/8    1.41/6    0.43/2    1.21/1*   2.07/4    1.27/4    1.06/4    4.07/8    1.59/8    1.15/6    6.46/9    1.55/5    0.26/7    0.55/3    0.40/7  
  9 Trejtnarová Zuzana             34.49  6.30/9    8.30/9    9.31/9   11.28/9   14.46/9   17.03/9   18.31/9   24.57/9   22.30/9   27.41/9   30.06/9   32.23/9   32.55/9   34.05/9   34.49/9  
    TJ Sokol Kunvald                      6.30/9    2.00/8    1.01/9    1.57/8    3.18/7    2.17/8    1.28/8    6.26/9        /     5.11/9    2.25/8    2.17/8    0.32/9    1.10/7    0.44/9  
    Skálová Eliška             DISK           /     4.19/     5.02/     8.28/    10.23/    12.07/    13.52/    15.26/    17.08/    19.00/    21.04/    23.09/    23.38/    24.47/    25.30/   
    OK Lokomotiva Pardubice                   /         /     0.43/     3.26/     1.55/     1.44/     1.45/     1.34/     1.42/     1.52/     2.04/     2.05/     0.29/     1.09/     0.43/   
    Bucharová Eliška           DISK       1.27/     3.16/     4.07/     5.59/     9.52/    11.34/    13.10/    15.12/    16.40/    20.03/         /    32.41/    33.13/    34.36/    35.23/   
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.27/     1.49/     0.51/     1.52/     3.53/     1.42/     1.36/     2.02/     1.28/     3.23/         /         /     0.32/     1.23/     0.47/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18C        2.5km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-32      3-41      4-43      5-47      6-46      7-51      8-82      9-54     10-58     11-59     12-70     13-75     14-79     15-100   
  1 Petrželová Tereza              16.57  1.26/1*   2.03/1*   3.11/2    4.06/1*   4.51/1*   5.24/1*   7.35/2    8.23/1*   9.59/1*  11.11/1*  11.37/1*  13.57/1*  14.36/1*  15.43/1*  16.22/1*  16.57/1* 
    Lokomotiva Trutnov                    1.26/1*   0.37/2    1.08/2    0.55/1*   0.45/1*   0.33/2    2.11/8    0.48/1*   1.36/1*   1.12/1*   0.26/1*   2.20/1*   0.39/5    1.07/2    0.39/2    0.35/2  
  2 Knapová Jana                   17.33  1.27/2    2.06/3    3.17/3    4.16/2    5.05/2    5.35/2    6.54/1*   8.40/2   10.17/2   11.33/2   12.04/2   14.32/2   15.04/2   16.16/2   16.55/2   17.33/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.27/2    0.39/3    1.11/3    0.59/2    0.49/2    0.30/1*   1.19/2    1.46/8    1.37/3    1.16/3    0.31/3    2.28/2    0.32/1*   1.12/3    0.39/2    0.38/5  
  3 Polzerová Lenka                21.09  1.28/3    2.04/2    3.05/1*   4.27/3    7.56/6    8.37/6    9.48/5   10.36/4   12.12/3   13.27/3   13.57/3   18.25/4   18.57/4   19.55/3   20.33/3   21.09/3  
    Lokomotiva Trutnov                    1.28/3    0.36/1*   1.01/1*   1.22/3    3.29/9    0.41/3    1.11/1*   0.48/1*   1.36/1*   1.15/2    0.30/2    4.28/9    0.32/1*   0.58/1*   0.38/1*   0.36/3  
  4 Weisbauerová Blanka            21.32  2.00/5    2.51/6    4.26/6    5.58/6    6.57/4    7.46/4    9.19/4   10.21/3   12.28/4   14.10/4   14.44/4   18.10/3   18.46/3   20.01/4   20.49/4   21.32/4  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.00/5    0.51/7    1.35/6    1.32/5    0.59/3    0.49/6    1.33/3    1.02/6    2.07/5    1.42/5    0.34/4    3.26/4    0.36/3    1.15/4    0.48/5    0.43/8  
  5 Viková Vendula                 22.10  1.54/4    2.38/4    3.58/4    5.28/4    7.09/5    7.54/5   10.25/6   11.24/5   13.11/5   14.33/5   15.10/5   18.33/5   19.09/5   20.50/5   21.34/5   22.10/5  
    OK Jilemnice                          1.54/4    0.44/5    1.20/4    1.30/4    1.41/8    0.45/5    2.31/9    0.59/3    1.47/4    1.22/4    0.37/5    3.23/3    0.36/3    1.41/6    0.44/4    0.36/3  
  6 Šírová Natálie                 25.38  2.04/6    2.46/5    4.08/5    5.50/5    6.49/3    7.32/3    9.12/3   11.49/6   14.32/6   16.48/6   17.57/6   21.24/6   22.05/6   24.09/6   24.57/6   25.38/6  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.04/6    0.42/4    1.22/5    1.42/6    0.59/3    0.43/4    1.40/4    2.37/9    2.43/9    2.16/9    1.09/9    3.27/5    0.41/6    2.04/9    0.48/5    0.41/7  
  7 Peterová Alena                 26.53  3.02/9    4.00/9    5.42/8    8.26/8    9.43/8   10.56/7   12.56/7   13.57/7   16.13/7   17.56/7   18.47/7   22.21/7   23.06/7   25.04/7   26.05/7   26.53/7  
    KOB Dobruška                          3.02/9    0.58/9    1.42/7    2.44/8    1.17/7    1.13/7    2.00/7    1.01/5    2.16/7    1.43/6    0.51/8    3.34/6    0.45/9    1.58/8    1.01/8    0.48/9  
  8 Svobodová Jana                 26.55  2.31/7    3.20/7    5.05/7    7.24/7    8.36/7   11.24/8   13.06/8   14.19/8   16.32/8   18.28/8   19.11/8   23.08/8   23.52/8   25.26/8   26.15/8   26.55/8  
    TJ Slavia Hradec Králové              2.31/7    0.49/6    1.45/8    2.19/7    1.12/5    2.48/9    1.42/5    1.13/7    2.13/6    1.56/7    0.43/6    3.57/7    0.44/8    1.34/5    0.49/7    0.40/6  
  9 Killarová Kateřina             32.42  2.34/8    3.31/8    9.27/9   12.34/9   13.47/9   16.31/9   18.14/9   19.13/9   21.34/9   23.32/9   24.18/9   28.28/9   29.10/9   31.01/9   32.08/9   32.42/9  
    Lokomotiva Trutnov                    2.34/8    0.57/8    5.56/9    3.07/9    1.13/6    2.44/8    1.43/6    0.59/3    2.21/8    1.58/8    0.46/7    4.10/8    0.42/7    1.51/7    1.07/9    0.34/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21A        2.7km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-32      3-42      4-43      5-44      6-62      7-63      8-60      9-50     10-52     11-49     12-53     13-55     14-56     15-73     16-75    
                                      17-100   
  1 Labašová Katarína              16.42  1.15/1*   1.58/2    3.46/2    4.14/2    4.58/2    6.28/2    7.00/2    8.04/1*   9.26/1*  10.24/2   10.58/2   11.48/2   12.04/2   13.40/1*  15.00/1*  15.21/1* 
    KOB Dobruška                          1.15/1*   0.43/7    1.48/4    0.28/4    0.44/2    1.30/2    0.32/3    1.04/1*   1.22/3    0.58/4    0.34/6    0.50/7    0.16/1*   1.36/1*   1.20/1*   0.21/1* 
                                         16.07/1*  16.42/1* 
                                          0.46/3    0.35/2  
  2 Dočkalová Martina              16.48  1.21/3    2.03/4    3.34/1*   3.59/1*   4.47/1*   6.23/1*   6.54/1*   8.06/2    9.27/2   10.21/1*  10.51/1*  11.33/1*  11.54/1*  13.41/2   15.01/2   15.23/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.21/3    0.42/5    1.31/1*   0.25/2    0.48/6    1.36/3    0.31/1*   1.12/4    1.21/1*   0.54/1*   0.30/1*   0.42/2    0.21/5    1.47/3    1.20/1*   0.22/6  
                                         16.12/2   16.48/2  
                                          0.49/5    0.36/4  
  3 Kovářová Kristýna              17.36  1.21/3    2.01/3    3.47/3    4.18/3    5.03/3    6.53/3    7.31/3    8.57/5   10.20/4   11.16/3   11.47/3   12.28/3   12.46/3   14.29/3   15.50/3   16.11/3  
    SK Kotlářka Praha                     1.21/3    0.40/3    1.46/3    0.31/7    0.45/3    1.50/7    0.38/6    1.26/8    1.23/4    0.56/2    0.31/2    0.41/1*   0.18/2    1.43/2    1.21/4    0.21/1* 
                                         17.00/3   17.36/3  
                                          0.49/5    0.36/4  
  4 Vlčovská Marta                 18.07  1.53/8    2.29/8    4.37/7    5.14/8    5.59/7    7.25/6    7.56/6    9.06/6   10.32/6   11.32/5   12.10/5   12.55/5   13.14/5   15.08/5   16.28/4   16.49/4  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.53/8    0.36/1*   2.08/6    0.37/8    0.45/3    1.26/1*   0.31/1*   1.10/3    1.26/6    1.00/6    0.38/8    0.45/3    0.19/3    1.54/5    1.20/1*   0.21/1* 
                                         17.34/4   18.07/4  
                                          0.45/1*   0.33/1* 
  5 Nováková  Kateřina             18.25  1.33/7    2.14/7    3.59/5    4.29/5    5.16/5    7.03/5    7.42/5    8.56/4   10.24/5   11.23/4   11.54/4   12.41/4   13.00/4   14.59/4   16.28/4   16.52/5  
    OK 99 Hradec Králové                  1.33/7    0.41/4    1.45/2    0.30/6    0.47/5    1.47/6    0.39/8    1.14/6    1.28/8    0.59/5    0.31/2    0.47/5    0.19/3    1.59/6    1.29/6    0.24/8  
                                         17.46/5   18.25/5  
                                          0.54/8    0.39/8  
  6 Melounková  Lucie              18.53  1.21/3    2.07/6    4.19/6    4.48/6    5.48/6    7.28/7    8.02/7    9.14/7   10.38/7   11.38/6   12.14/6   13.13/6   13.35/6   15.37/6   17.06/6   17.28/6  
    OK 99 Hradec Králové                  1.21/3    0.46/8    2.12/7    0.29/5    1.00/7    1.40/5    0.34/4    1.12/4    1.24/5    1.00/6    0.36/7    0.59/8    0.22/6    2.02/7    1.29/6    0.22/6  
                                         18.17/6   18.53/6  
                                          0.49/5    0.36/4  
  7 Marešová Michaela              19.05  1.17/2    1.53/     4.37/7    4.55/7    6.17/8    7.53/8    8.31/8    9.40/8   11.01/8   11.57/7   12.30/7   13.17/7   14.03/8   15.53/7   17.24/7   17.45/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.17/2    0.36/1*   2.44/8    0.18/1*   1.22/8    1.36/3    0.38/6    1.09/2    1.21/1*   0.56/2    0.33/5    0.47/5    0.46/8    1.50/4    1.31/8    0.21/1* 
                                         18.30/7   19.05/7  
                                          0.45/1*   0.35/2  
  8 Kultvašrová Vladimíra          19.14  1.22/6    2.04/5    3.55/4    4.22/4    5.04/4    6.59/4    7.35/4    8.51/3   10.18/3   12.08/8   12.39/8   13.24/8   13.47/7   16.04/8   17.29/8   17.50/8  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.22/6    0.42/5    1.51/5    0.27/3    0.42/1*   1.55/8    0.36/5    1.16/7    1.27/7    1.50/8    0.31/2    0.45/3    0.23/7    2.17/8    1.25/5    0.21/1* 
                                         18.38/8   19.14/8  
                                          0.48/4    0.36/4  
    Škodová Petra              DISK           /         /    26.42/    29.17/         /         /         /         /         /         /         /         /         /    35.18/    39.36/    40.53/   
    OK Lokomotiva Pardubice                   /         /         /     2.35/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     4.18/     1.17/   
                                              /    44.25/   
                                              /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21C        2.7km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-32      3-42      4-43      5-44      6-62      7-63      8-60      9-50     10-52     11-49     12-53     13-55     14-56     15-73     16-75    
                                      17-100   
  1 Kuncová Jana                   17.26  1.17/1*   1.58/1*   3.41/2    4.05/1*   4.51/1*   6.34/1*   7.08/1*   8.26/2    9.50/1*  10.58/2   11.27/1*  12.11/1*  12.30/1*  14.15/1*  15.43/1*  16.04/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.17/1*   0.41/5    1.43/4    0.24/1*   0.46/2    1.43/6    0.34/1*   1.18/5    1.24/1*   1.08/12   0.29/1*   0.44/1*   0.19/3    1.45/1*   1.28/5    0.21/2  
                                         16.51/1*  17.26/1* 
                                          0.47/5    0.35/2  
  2 Novotná Petra                  17.38  1.22/2    2.01/2    3.52/3    4.25/3    5.09/3    6.45/3    7.21/3    8.31/3    9.57/2   10.56/1*  11.27/1*  12.12/2   12.30/1*  14.21/2   15.47/2   16.10/2  
    OOB Vamberk                           1.22/2    0.39/2    1.51/7    0.33/11   0.44/1*   1.36/1*   0.36/4    1.10/2    1.26/2    0.59/5    0.31/3    0.45/2    0.18/1*   1.51/3    1.26/2    0.23/4  
                                         17.02/2   17.38/2  
                                          0.52/11   0.36/6  
  3 Hrobařová Lenka                18.53  1.31/8    2.14/7    4.03/6    4.41/5    5.44/6    7.33/6    8.12/6    9.30/5   10.59/4   11.58/4   12.33/4   13.21/3   13.42/3   15.38/3   17.07/3   17.31/3  
    OK Jilemnice                          1.31/8    0.43/8    1.49/6    0.38/19   1.03/19   1.49/10   0.39/8    1.18/5    1.29/5    0.59/5    0.35/9    0.48/3    0.21/7    1.56/8    1.29/6    0.24/8  
                                         18.17/3   18.53/3  
                                          0.46/3    0.36/6  
  4 Petrová Daniela                19.09  1.37/15   2.21/12   4.30/15   5.07/14   5.59/13   7.49/10   8.27/10   9.42/7   11.09/6   12.15/5   12.56/5   13.44/5   14.07/5   15.57/5   17.26/5   17.48/5  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.37/15   0.44/9    2.09/17   0.37/17   0.52/8    1.50/13   0.38/7    1.15/3    1.27/3    1.06/10   0.41/20   0.48/3    0.23/15   1.50/2    1.29/6    0.22/3  
                                         18.32/4   19.09/4  
                                          0.44/1*   0.37/9  
  5 Weinerová Adéla                19.21  1.40/16   2.24/15   4.04/7    4.39/4    5.32/4    7.19/4    7.54/4    9.18/4   10.56/3   11.54/3   12.29/3   13.24/4   13.47/4   15.45/4   17.18/4   17.43/4  
    TJ Slavia Hradec Králové              1.40/16   0.44/9    1.40/2    0.35/14   0.53/11   1.47/9    0.35/2    1.24/10   1.38/10   0.58/4    0.35/9    0.55/16   0.23/15   1.58/11   1.33/12   0.25/13 
                                         18.40/5   19.21/5  
                                          0.57/19   0.41/22 
  6 Randáková Helena               19.40  1.26/6    2.06/4    3.37/1*   4.05/1*   4.55/2    6.35/2    7.10/2    8.19/1*  11.45/11  12.36/8   13.13/9   14.02/8   14.21/7   16.20/7   17.55/8   18.20/8  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.26/6    0.40/4    1.31/1*   0.28/3    0.50/5    1.40/3    0.35/2    1.09/1*   3.26/26   0.51/1*   0.37/16   0.49/7    0.19/3    1.59/12   1.35/13   0.25/13 
                                         19.05/8   19.40/6  
                                          0.45/2    0.35/2  
  7 Knapová Iva                    19.42  1.41/18   2.25/17   4.27/12   4.58/9    5.50/8    7.44/9    8.24/9   10.13/11  11.41/10  12.40/10  13.11/7   13.59/7        /    16.21/8   17.48/6   18.11/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.41/18   0.44/9    2.02/9    0.31/8    0.52/8    1.54/16   0.40/10   1.49/16   1.28/4    0.59/5    0.31/3    0.48/3        /         /     1.27/4    0.23/4  
                                         19.03/6   19.42/7  
                                          0.52/11   0.39/16 
  7 Krásná Václava                 19.42  1.23/3    2.09/6    4.12/8    4.41/5    5.36/5    7.35/7    8.16/7    9.38/6   11.08/5   12.22/6   12.58/6   13.54/6   14.18/6   16.19/6   17.49/7   18.12/7  
    KOB Dobruška                          1.23/3    0.46/15   2.03/10   0.29/4    0.55/13   1.59/19   0.41/12   1.22/8    1.30/6    1.14/18   0.36/11   0.56/17   0.24/20   2.01/16   1.30/9    0.23/4  
                                         19.03/6   19.42/7  
                                          0.51/8    0.39/16 
  9 Stulíková Barbora              20.12  1.36/13   2.22/14   4.52/21   5.16/17   6.08/15   7.59/12   8.40/12   9.57/9   11.31/7   12.39/9   13.23/11  14.16/11  14.36/9   16.35/10  18.11/10  18.35/9  
    TJ Slavia Hradec Králové              1.36/13   0.46/15   2.30/23   0.24/1*   0.52/8    1.51/14   0.41/12   1.17/4    1.34/8    1.08/12   0.44/25   0.53/15   0.20/5    1.59/12   1.36/14   0.24/8  
                                         19.30/9   20.12/9  
                                          0.55/18   0.42/24 
 10 Stolinová Lenka                20.14  1.35/12   2.24/15   4.27/12   5.02/11   5.51/10   7.40/8    8.21/8    9.49/8   11.34/8   12.44/11  13.17/10  14.09/9   14.29/8   16.31/9   18.10/9   18.39/10 
    KOB Dobruška                          1.35/12   0.49/22   2.03/10   0.35/14   0.49/4    1.49/10   0.41/12   1.28/12   1.45/16   1.10/14   0.33/7    0.52/12   0.20/5    2.02/17   1.39/18   0.29/23 
                                         19.39/10  20.14/10 
                                          1.00/23   0.35/2  
 11 Kovářová Anna                  20.57  1.48/22   2.27/19   4.31/16   5.01/10   6.20/16   8.09/15   8.45/13  10.03/10  11.39/9   12.35/7   13.11/7   14.10/10  14.49/10  16.43/11  18.14/11  19.29/11 
    TJ Loko Česká Třebová                 1.48/22   0.39/2    2.04/15   0.30/6    1.19/23   1.49/10   0.36/4    1.18/5    1.36/9    0.56/2    0.36/11   0.59/20   0.39/24   1.54/6    1.31/10   1.15/26 
                                         20.20/11  20.57/11 
                                          0.51/8    0.37/9  
 12 Dytrtová Dagmar                21.03  1.25/5    2.03/3    3.55/4    5.47/20   7.00/22   8.51/20   9.33/19  10.58/14  12.39/13  13.50/13  14.21/13  15.17/13  15.38/11  17.37/12  19.08/12  19.32/12 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.25/5    0.38/1*   1.52/8    1.52/24   1.13/22   1.51/14   0.42/15   1.25/11   1.41/11   1.11/16   0.31/3    0.56/17   0.21/7    1.59/12   1.31/10   0.24/8  
                                         20.24/12  21.03/12 
                                          0.52/11   0.39/16 
 13 Čivrná Karolína                21.30  1.40/16   2.25/17   4.28/14   5.02/11   6.04/14   8.07/14   8.50/14  10.41/13  12.22/12  13.55/14  14.31/14  15.33/15  15.54/13  17.51/13  19.28/13  19.53/13 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.40/16   0.45/12   2.03/10   0.34/12   1.02/18   2.03/20   0.43/18   1.51/17   1.41/11   1.33/23   0.36/11   1.02/24   0.21/7    1.57/10   1.37/15   0.25/13 
                                         20.47/13  21.30/13 
                                          0.54/17   0.43/26 
 14 Koberová Lenka                 21.34  1.36/13   2.18/9    4.21/10   4.55/7    5.50/8    7.32/5    8.09/5   11.55/20  13.28/19  14.32/18  15.13/18  16.01/18  16.23/16  18.16/15  19.42/14  20.05/14 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.36/13   0.42/6    2.03/10   0.34/12   0.55/13   1.42/5    0.37/6    3.46/25   1.33/7    1.04/9    0.41/20   0.48/3    0.22/12   1.53/5    1.26/2    0.23/4  
                                         20.55/14  21.34/14 
                                          0.50/7    0.39/16 
 15 Peterová Věra                  22.06  1.34/10   2.19/11   4.25/11   4.55/7    5.48/7    8.05/13   8.56/15  10.24/12  12.46/15  13.59/15  14.35/15  15.27/14  15.48/12  18.05/14  19.58/15  20.25/15 
    KOB Dobruška                          1.34/10   0.45/12   2.06/16   0.30/6    0.53/11   2.17/24   0.51/23   1.28/12   2.22/25   1.13/17   0.36/11   0.52/12   0.21/7    2.17/22   1.53/25   0.27/20 
                                         21.27/15  22.06/15 
                                          1.02/25   0.39/16 
 16 Pilgrová Jana                  22.09  1.29/7    2.15/8    4.32/18   5.09/16   6.34/18   8.48/18   9.50/20  11.13/17  12.54/17  14.04/16  14.59/17  15.49/17  16.12/15  18.34/17  20.14/17  20.41/17 
    TJ Loko Česká Třebová                 1.29/7    0.46/15   2.17/22   0.37/17   1.25/24   2.14/23   1.02/26   1.23/9    1.41/11   1.10/14   0.55/26   0.50/9    0.23/15   2.22/23   1.40/19   0.27/20 
                                         21.34/17  22.09/16 
                                          0.53/15   0.35/2  
 17 Samková  Renáta                22.10  1.34/10   2.21/12   4.34/19   5.06/13   5.54/11   7.52/11   8.37/11  11.02/15  12.45/14  14.13/17  14.46/16  15.38/16  16.04/14  18.18/16  20.01/16  20.29/16 
    OK 99 Hradec Králové                  1.34/10   0.47/20   2.13/20   0.32/9    0.48/3    1.58/18   0.45/19   2.25/21   1.43/14   1.28/21   0.33/7    0.52/12   0.26/22   2.14/20   1.43/22   0.28/22 
                                         21.32/16  22.10/17 
                                          1.03/26   0.38/12 
 18 Štěpánová Dita                 22.11  1.24/4    2.06/4    4.58/22   5.27/18   6.33/17   8.13/16   8.58/16  11.02/15  12.48/16  13.44/12  14.14/12  15.04/12  17.11/18  19.05/19  20.29/19  20.49/18 
    KOB Dobruška                          1.24/4    0.42/6    2.52/25   0.29/4    1.06/20   1.40/3    0.45/19   2.04/19   1.46/17   0.56/2    0.30/2    0.50/9    2.07/25   1.54/6    1.24/1*   0.20/1* 
                                         21.35/18  22.11/18 
                                          0.46/3    0.36/6  
 19 Toužilová Martina              22.18  1.32/9    2.18/9    3.59/5    6.39/24   7.49/24   9.33/23  10.13/23  12.19/22  14.16/22  15.16/20  15.47/19  16.36/19  16.57/17  18.49/18  20.26/18  20.50/19 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.32/9    0.46/15   1.41/3    2.40/26   1.10/21   1.44/7    0.40/10   2.06/20   1.57/23   1.00/8    0.31/3    0.49/7    0.21/7    1.52/4    1.37/15   0.24/8  
                                         21.41/19  22.18/19 
                                          0.51/8    0.37/9  
 20 Kučerová Lada                  23.00  2.15/26   3.07/25   5.17/23   5.49/21   6.45/20   8.41/17   9.27/17  11.15/18  13.06/18  15.14/19  15.56/21  17.07/21  17.30/20  19.26/20  21.07/20  21.31/20 
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.15/26   0.52/24   2.10/18   0.32/9    0.56/15   1.56/17   0.46/22   1.48/15   1.51/19   2.08/25   0.42/23   1.11/25   0.23/15   1.56/8    1.41/20   0.24/8  
                                         22.19/20  23.00/20 
                                          0.48/6    0.41/22 
 21 Hůlková Marie                  24.07  1.45/20   2.30/21   4.13/9    6.41/25   8.16/25  10.01/24  10.43/24  13.11/24  14.55/24  16.18/24  16.56/24  17.47/23  18.09/22  20.21/22  22.02/21  22.32/21 
    TJ Start Náchod                       1.45/20   0.45/12   1.43/4    2.28/25   1.35/25   1.45/8    0.42/15   2.28/22   1.44/15   1.23/20   0.38/18   0.51/11   0.22/12   2.12/19   1.41/20   0.30/25 
                                         23.29/21  24.07/21 
                                          0.57/19   0.38/12 
 22 Végsöová Markéta               24.16  1.46/21   2.37/22   4.48/20   5.37/19   6.37/19   8.49/19   9.31/18  12.11/21  14.00/21  16.03/23  16.44/23  17.45/22  18.03/21  20.18/21  22.08/22  22.37/22 
    KOB Dobruška                          1.46/21   0.51/23   2.11/19   0.49/22   1.00/16   2.12/22   0.42/15   2.40/24   1.49/18   2.03/24   0.41/20   1.01/23   0.18/1*   2.15/21   1.50/24   0.29/23 
                                         23.34/22  24.16/22 
                                          0.57/19   0.42/24 
 23 Záveská Anna                   24.22  1.51/23   3.36/26   5.52/26   6.37/23   8.57/26  10.35/26  11.14/26  12.49/23  14.43/23  16.01/22  16.39/22  17.58/24  18.25/23  21.01/24  22.30/23  22.56/23 
    TJ Loko Česká Třebová                 1.51/23   1.45/26   2.16/21   0.45/21   2.20/26   1.38/2    0.39/8    1.35/14   1.54/21   1.18/19   0.38/18   1.19/26   0.27/23   2.36/24   1.29/6    0.26/17 
                                         23.48/23  24.22/23 
                                          0.52/11   0.34/1* 
 24 Švecová Iva                    25.00  1.42/19   2.28/20   4.31/16   5.07/14   5.57/12   9.09/22  10.06/22  14.00/26  16.15/26  17.21/25  17.57/25  18.55/25  19.17/24  21.16/25  23.04/24  23.29/24 
    SK Chrast                             1.42/19   0.46/15   2.03/10   0.36/16   0.50/5    3.12/26   0.57/25   3.54/26   2.15/24   1.06/10   0.36/11   0.58/19   0.22/12   1.59/12   1.48/23   0.25/13 
                                         24.22/24  25.00/24 
                                          0.53/15   0.38/12 
 25 Klíchová Jana                  25.28  1.56/24   2.50/24   5.48/25   6.42/26   7.43/23  10.15/25  11.00/25  13.34/25  15.26/25  17.36/26  18.18/26  19.17/26  19.40/25  21.47/26  23.24/25  23.50/25 
    USK Praha                             1.56/24   0.54/25   2.58/26   0.54/23   1.01/17   2.32/25   0.45/19   2.34/23   1.52/20   2.10/26   0.42/23   0.59/20   0.23/15   2.07/18   1.37/15   0.26/17 
                                         24.48/25  25.28/25 
                                          0.58/22   0.40/21 
 26 Besedová Petra                 26.06  1.58/25   2.46/23   5.29/24   6.08/22   6.58/21   9.06/21  10.00/21  11.52/19  13.48/20  15.17/21  15.54/20  16.53/20  17.18/19  20.43/23  24.01/26  24.27/26 
    SK Chrast                             1.58/25   0.48/21   2.43/24   0.39/20   0.50/5    2.08/21   0.54/24   1.52/18   1.56/22   1.29/22   0.37/16   0.59/20   0.25/21   3.25/25   3.18/26   0.26/17 
                                         25.28/26  26.06/26 
                                          1.01/24   0.38/12 
    Ďoubalíková  Veronika      DISK       1.35/     2.17/     4.05/     4.43/     5.32/     7.09/     7.51/    10.03/    11.53/    12.48/    13.17/    14.08/         /    16.19/    17.45/    18.12/   
    OK 99 Hradec Králové                  1.35/     0.42/     1.48/     0.38/     0.49/     1.37/     0.42/     2.12/     1.50/     0.55/     0.29/     0.51/         /         /     1.26/     0.27/   
                                         19.04/    19.42/   
                                          0.52/     0.38/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21D        2.5km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-32      3-41      4-43      5-47      6-46      7-51      8-82      9-54     10-58     11-59     12-70     13-75     14-79     15-100   
  1 Justová  Hana                  24.46  1.55/2    2.46/2    4.06/2    5.25/1*   9.19/4   10.10/3   11.44/3   13.06/2   15.06/2   16.45/2   17.20/2   20.39/1*  21.15/1*  23.20/1*  24.05/1*  24.46/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  1.55/2    0.51/3    1.20/1*   1.19/2    3.54/11   0.51/1*   1.34/3    1.22/7    2.00/3    1.39/1*   0.35/2    3.19/1*   0.36/1*   2.05/11   0.45/2    0.41/6  
  2 Kašparová Eva                  24.47  2.11/6    3.11/6    4.45/4    6.18/2    7.25/1*   8.31/1*  10.50/1*  12.12/1*  14.20/1*  16.03/1*  17.11/1*  20.47/2   21.48/2   23.26/2   24.09/2   24.47/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.11/6    1.00/8    1.34/4    1.33/3    1.07/1*   1.06/6    2.19/9    1.22/7    2.08/4    1.43/2    1.08/11   3.36/2    1.01/12   1.38/6    0.43/1*   0.38/2  
  3 Beňová Jana                    25.54  2.09/5    3.00/4    4.39/3    7.19/4    9.00/3   10.30/4   12.02/4   13.21/4   15.45/4   17.35/3   18.22/3   22.18/3   23.09/3   24.24/3   25.15/3   25.54/3  
    SK Týniště nad Orlicí                 2.09/5    0.51/3    1.39/6    2.40/8    1.41/9    1.30/9    1.32/1*   1.19/5    2.24/8    1.50/3    0.47/6    3.56/6    0.51/9    1.15/2    0.51/8    0.39/3  
  4 Baštová Martina                27.15  3.32/10   4.20/10   5.48/8    9.42/9   11.18/6   12.37/6   14.51/6   15.44/6   17.40/6   19.38/6   19.00/4   23.18/4   23.56/4   25.46/4   26.33/4   27.15/4  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.32/10   0.48/1*   1.28/3    3.54/10   1.36/5    1.19/8    2.14/7    0.53/1*   1.56/2    1.58/5        /     4.18/7    0.38/4    1.50/9    0.47/4    0.42/8  
  5 Holišová Klára                 28.59  1.58/4    3.02/5    5.02/5    8.59/7   10.22/5   11.23/5   13.38/5   14.58/5   17.26/5   19.31/5   20.17/6   24.06/5   24.47/5   27.24/6   28.14/5   28.59/5  
    AC Sparta Praha                       1.58/4    1.04/10   2.00/9    3.57/11   1.23/3    1.01/3    2.15/8    1.20/6    2.28/9    2.05/6    0.46/4    3.49/5    0.41/6    2.37/12   0.50/7    0.45/11 
  6 Korbelová Petra                29.00  2.37/7    3.38/8    5.29/7    7.21/5    8.35/2    9.39/2   11.37/2   13.17/3   15.39/3   18.37/4   19.30/5   24.29/6   25.21/6   27.12/5   28.17/6   29.00/6  
    KOB Choceň                            2.37/7    1.01/9    1.51/7    1.52/5    1.14/2    1.04/5    1.58/4    1.40/11   2.22/7    2.58/12   0.53/9    4.59/11   0.52/10   1.51/10   1.05/11   0.43/9  
  7 Hlaváčová Lucie                29.14  2.42/9    3.40/9    5.07/6    6.56/3   13.02/9   14.42/9   16.44/8   17.46/8   19.41/7   21.36/7   20.55/7   25.27/7   26.04/7   27.52/7   28.37/7   29.14/7  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.42/9    0.58/6    1.27/2    1.49/4    6.06/12   1.40/10   2.02/6    1.02/2    1.55/1*   1.55/4        /     4.32/9    0.37/2    1.48/8    0.45/2    0.37/1* 
  8 Víchová Radka                  32.46  3.45/11   5.04/12   6.58/9    9.00/8   11.55/8   13.08/7   15.08/7   16.53/7   19.53/8   22.13/8   22.59/8   27.46/8   28.42/8   30.28/8   31.42/8   32.46/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.45/11   1.19/13   1.54/8    2.02/6    2.55/10   1.13/7    2.00/5    1.45/12   3.00/12   2.20/8    0.46/4    4.47/10   0.56/11   1.46/7    1.14/13   1.04/13 
  9 Doležalová Marie               34.03  1.56/3    2.55/3    7.52/11   8.58/6   16.19/11  17.22/10  19.59/10  21.12/10  23.33/10  25.41/9   26.28/9   30.16/9   30.58/9   32.35/9   33.24/9   34.03/9  
    SK Týniště nad Orlicí                 1.56/3    0.59/7    4.57/13   1.06/1*   7.21/13   1.03/4    2.37/10   1.13/3    2.21/6    2.08/7    0.47/6    3.48/4    0.42/7    1.37/5    0.49/6    0.39/3  
 10 Šafářová Renata                36.39  3.46/12   5.00/11   7.23/10   9.56/10  11.33/7   13.13/8   18.03/9   19.57/9   23.04/9   26.37/10  27.25/10  32.27/10  33.17/10  34.53/10  35.54/10  36.39/10 
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             3.46/12   1.14/12   2.23/11   2.33/7    1.37/7    1.40/10   4.50/13   1.54/13   3.07/13   3.33/13   0.48/8    5.02/12   0.50/8    1.36/4    1.01/10   0.45/11 
 11 Vlčková Martina                38.09  2.37/7    3.31/7    8.24/12  18.46/13  20.25/13  21.24/13  24.04/13  25.17/13  27.36/13  30.14/13  30.46/13  34.28/12  35.06/11  36.33/11  37.26/11  38.09/11 
    SK Týniště nad Orlicí                 2.37/7    0.54/5    4.53/12  10.22/13   1.39/8    0.59/2    2.40/11   1.13/3    2.19/5    2.38/10   0.32/1*   3.42/3    0.38/4    1.27/3    0.53/9    0.43/9  
 12 Kundratová Jana                38.43  1.43/1*   2.31/1*   4.05/1*  12.01/11  13.24/10  20.15/12  21.48/11  23.15/11  26.08/11  29.01/11  29.40/11  35.30/13  36.07/13  37.14/12  38.02/12  38.43/12 
    TJ Jižní svahy Zlín                   1.43/1*   0.48/1*   1.34/4    7.56/12   1.23/3    6.51/13   1.33/2    1.27/9    2.53/10   2.53/11   0.39/3    5.50/13   0.37/2    1.07/1*   0.48/5    0.41/6  
 13 Kvasničková Lucie              40.26  9.01/13  10.06/13  12.19/13  15.19/12  16.55/12  18.35/11  21.54/12  23.32/12  26.27/12  29.02/12  29.56/12  34.25/11  35.48/12  38.40/13  39.46/13  40.26/13 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               9.01/13   1.05/11   2.13/10   3.00/9    1.36/5    1.40/10   3.19/12   1.38/10   2.55/11   2.35/9    0.54/10   4.29/8    1.23/13   2.52/13   1.06/12   0.40/5  
    Zemánková Eva              DISK       2.15/     3.06/     4.41/     6.42/     8.29/         /    13.39/    14.35/    16.55/    18.49/    19.31/    22.50/    23.33/    24.54/    25.43/    26.24/   
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.15/     0.51/     1.35/     2.01/     1.47/         /         /     0.56/     2.20/     1.54/     0.42/     3.19/     0.43/     1.21/     0.49/     0.41/   
    Khýnová Radka              DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    27.12/    28.38/         /    31.50/    32.39/   
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.26/         /         /     0.49/   
    Šafářová Soňa              DISK      13.28/    15.14/    33.48/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí            13.28/     1.46/    18.34/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35C        2.4km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-34      3-32      4-44      5-58      6-48      7-47      8-81      9-53     10-57     11-56     12-73     13-75     14-100   
  1 Křivdová Lenka                 15.22  0.58/1*   2.14/1*   2.55/1*   4.11/1*   5.43/1*   7.02/1*   7.52/1*   9.03/1*  10.07/1*  10.49/1*  12.08/1*  13.34/1*  13.56/1*  14.47/1*  15.22/1* 
    KOB Choceň                            0.58/1*   1.16/2    0.41/3    1.16/1*   1.32/1*   1.19/1*   0.50/1*   1.11/1*   1.04/3    0.42/1*   1.19/3    1.26/1*   0.22/1*   0.51/1*   0.35/2  
  2 Votočková Jaroslava            17.56  1.17/4    2.32/3    3.10/3    4.28/2    6.09/2    7.35/2    8.42/2   10.02/2   11.26/2   12.23/2   14.29/3   16.02/3   16.27/2   17.20/2   17.56/2  
    OK Jilemnice                          1.17/4    1.15/1*   0.38/1*   1.18/2    1.41/2    1.26/3    1.07/8    1.20/5    1.24/6    0.57/6    2.06/8    1.33/2    0.25/2    0.53/2    0.36/4  
  3 Procházková Alexandra          17.59  1.03/3    2.33/4    3.21/4    4.46/4    7.02/3    8.40/3    9.40/3   10.56/3   12.08/3   12.54/3   14.20/2   16.01/2   16.28/3   17.25/3   17.59/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.03/3    1.30/4    0.48/4    1.25/6    2.16/9    1.38/8    1.00/3    1.16/3    1.12/5    0.46/3    1.26/4    1.41/6    0.27/4    0.57/5    0.34/1* 
  4 Švadlenová Ivana               19.03  1.02/2    2.22/2    3.02/2    4.28/2    7.06/4    9.00/5    9.56/5   11.07/4   13.03/5   13.48/5   15.17/5   16.55/4   17.23/4   18.21/4   19.03/4  
    KOB Choceň                            1.02/2    1.20/3    0.40/2    1.26/7    2.38/12   1.54/11   0.56/2    1.11/1*   1.56/10   0.45/2    1.29/5    1.38/4    0.28/7    0.58/6    0.42/10 
  5 Mádlová Iva                    19.32  1.20/5    2.57/5    3.48/5    5.27/5    7.40/6    9.10/6   10.14/6   11.30/5   12.31/4   13.28/4   15.11/4   17.09/5   17.38/5   18.50/5   19.32/5  
    TJ Slavia Hradec Králové              1.20/5    1.37/6    0.51/6    1.39/12   2.13/7    1.30/6    1.04/5    1.16/3    1.01/2    0.57/6    1.43/6    1.58/10   0.29/8    1.12/10   0.42/10 
  6 Kaplanová Iva                  21.04  1.38/9    3.18/7    4.12/7    5.32/6    7.14/5    8.49/4    9.54/4   11.34/6   15.17/9   16.15/9   17.31/8   19.05/8   19.31/8   20.29/7   21.04/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.38/9    1.40/7    0.54/7    1.20/3    1.42/4    1.35/7    1.05/6    1.40/8    3.43/12   0.58/8    1.16/1*   1.34/3    0.26/3    0.58/6    0.35/2  
  7 Zlámalová Zdena                21.06  1.23/6    3.26/9    4.15/8    5.52/9    7.58/9    9.40/9   10.47/9   12.20/8   14.07/8   15.00/7   17.12/7   18.51/7   19.24/7   20.23/6   21.06/7  
    Sportcentrum Jičín                    1.23/6    2.03/11   0.49/5    1.37/11   2.06/5    1.42/9    1.07/8    1.33/7    1.47/9    0.53/4    2.12/9    1.39/5    0.33/12   0.59/8    0.43/12 
  8 Panchártková  Jitka            21.22  1.32/7    3.15/6    4.09/6    5.44/8    7.51/7    9.36/8   10.37/8   12.18/7   13.29/6   14.25/6   16.52/6   18.47/6   19.14/6   20.44/8   21.22/8  
    OK 99 Hradec Králové                  1.32/7    1.43/8    0.54/7    1.35/9    2.07/6    1.45/10   1.01/4    1.41/9    1.11/4    0.56/5    2.27/11   1.55/9    0.27/4    1.30/12   0.38/7  
  9 Strachotová Eva                21.59  1.37/8    3.22/8    4.18/9    5.40/7    7.53/8    9.15/7   10.20/7   12.27/9   14.05/7   15.51/8   18.08/9   19.59/9   20.30/9   21.23/9   21.59/9  
    SK Severka Šumperk                    1.37/8    1.45/9    0.56/9    1.22/4    2.13/7    1.22/2    1.05/6    2.07/11   1.38/8    1.46/12   2.17/10   1.51/8    0.31/11   0.53/2    0.36/4  
 10 Chmelařová Marie               22.11  3.24/12   4.58/12   6.13/12   7.36/12   9.17/12  10.44/11  13.14/12  14.39/11  16.07/10  17.10/10  18.27/10  20.10/10  20.37/10  21.33/10  22.11/10 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.24/12   1.34/5    1.15/12   1.23/5    1.41/2    1.27/4    2.30/12   1.25/6    1.28/7    1.03/10   1.17/2    1.43/7    0.27/4    0.56/4    0.38/7  
 11 Křenová Dagmar                 24.54  1.38/9    3.28/10   4.25/10   5.59/10   8.15/10   9.43/10  10.55/10  16.40/12  17.35/12  18.37/12  20.26/11  22.32/11  23.02/11  24.13/11  24.54/11 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.38/9    1.50/10   0.57/10   1.34/8    2.16/9    1.28/5    1.12/10   5.45/12   0.55/1*   1.02/9    1.49/7    2.06/12   0.30/10   1.11/9    0.41/9  
 12 Kulhavá Jarmila                25.33  1.42/11   4.06/11   5.07/11   6.42/11   9.00/11  11.01/12  12.24/11  14.27/10  16.26/11  18.10/11  21.12/12  23.15/12  23.44/12  24.57/12  25.33/12 
    OOB Sokol Žamberk                     1.42/11   2.24/12   1.01/11   1.35/9    2.18/11   2.01/12   1.23/11   2.03/10   1.59/11   1.44/11   3.02/12   2.03/11   0.29/8    1.13/11   0.36/4  
    Čermáková Renata           DISK       1.17/     2.47/     3.35/         /    11.05/    12.25/    13.31/    15.11/    16.14/    17.21/    19.26/    21.06/    21.33/    29.13/    30.04/   
    OK Lokomotiva Pardubice               1.17/     1.30/     0.48/         /         /     1.20/     1.06/     1.40/     1.03/     1.07/     2.05/     1.40/     0.27/     7.40/     0.51/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35D        2.4km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-34      3-32      4-44      5-58      6-48      7-47      8-81      9-53     10-57     11-56     12-73     13-75     14-100   
  1 Kobližková Hana                21.57  1.34/5    3.17/4    4.10/3    5.41/2    8.50/5   10.28/3   11.50/4   13.25/3   14.37/1*  15.54/1*  17.29/1*  19.28/1*  20.06/1*  21.16/1*  21.57/1* 
    OOB Sokol Žamberk                     1.34/5    1.43/2    0.53/3    1.31/1*   3.09/17   1.38/3    1.22/10   1.35/2    1.12/1*   1.17/8    1.35/1*   1.59/2    0.38/19   1.10/10   0.41/5  
  2 Petrželová Alena               22.23  1.37/6    3.23/6    4.16/5    5.51/3    8.29/2   10.20/2   11.27/1*  13.15/1*  15.02/3   15.57/3   17.48/2   20.02/2   20.33/2   21.41/2   22.23/2  
    Lokomotiva Trutnov                    1.37/6    1.46/4    0.53/3    1.35/2    2.38/7    1.51/11   1.07/4    1.48/12   1.47/11   0.55/2    1.51/6    2.14/10   0.31/6    1.08/6    0.42/8  
  3 Lamichová  Iva                 22.46  1.51/11   4.03/11   4.54/9    6.29/8    8.59/7   10.58/5   12.04/5   13.51/5   15.12/4   16.33/5   18.24/4   20.32/4   21.01/4   22.08/4   22.46/3  
    OK 99 Hradec Králové                  1.51/11   2.12/15   0.51/1*   1.35/2    2.30/4    1.59/12   1.06/3    1.47/10   1.21/5    1.21/12   1.51/6    2.08/5    0.29/3    1.07/5    0.38/3  
  4 Demlová Jitka                  22.50  1.22/2    3.05/2    4.03/2    6.09/5    8.44/4   10.31/4   11.42/3   13.25/3   14.43/2   15.55/2   18.07/3   20.19/3   20.59/3   22.04/3   22.50/4  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.22/2    1.43/2    0.58/10   2.06/20   2.35/5    1.47/9    1.11/5    1.43/5    1.18/3    1.12/5    2.12/16   2.12/7    0.40/20   1.05/2    0.46/17 
  5 Doležalová Iva                 22.59  1.51/11   3.50/10   4.54/9    6.29/8    9.54/12  11.21/8   12.53/10  14.28/9   15.40/6   16.58/7   18.33/5   20.32/4   21.09/5   22.17/5   22.59/5  
    SK Týniště nad Orlicí                 1.51/11   1.59/12   1.04/15   1.35/2    3.25/18   1.27/1*   1.32/16   1.35/2    1.12/1*   1.18/9    1.35/1*   1.59/2    0.37/18   1.08/6    0.42/8  
  6 Cabalková Ivana                23.30  1.28/3    3.22/5    4.14/4    6.00/4    8.39/3   11.24/9   12.23/7   14.20/8   15.57/7   16.51/6   18.45/6   21.09/6   21.36/6   22.45/6   23.30/6  
    OOB Sokol Žamberk                     1.28/3    1.54/8    0.52/2    1.46/9    2.39/9    2.45/20   0.59/1*   1.57/15   1.37/10   0.54/1*   1.54/8    2.24/17   0.27/1*   1.09/9    0.45/15 
  7 Fundová Hana                   24.07  1.14/1*   3.02/1*   3.56/1*   5.31/1*   7.41/1*   9.20/1*  11.34/2   13.21/2   15.58/8   17.20/8   19.01/7   21.47/7   22.21/8   23.26/7   24.07/7  
    TJ Slavia Hradec Králové              1.14/1*   1.48/5    0.54/5    1.35/2    2.10/2    1.39/5    2.14/19   1.47/10   2.37/18   1.22/13   1.41/3    2.46/20   0.34/15   1.05/2    0.41/5  
  8 Divecká Růžena                 24.17  1.48/10   3.36/8    4.30/6    6.16/6    8.53/6   10.58/5   12.19/6   14.03/6   15.26/5   16.27/4   19.22/8   21.48/8   22.17/7   23.36/8   24.17/8  
    TJ Slavia Hradec Králové              1.48/10   1.48/5    0.54/5    1.46/9    2.37/6    2.05/16   1.21/8    1.44/8    1.23/6    1.01/3    2.55/19   2.26/18   0.29/3    1.19/20   0.41/5  
  9 Peremská Dana                  24.33  1.46/8    3.34/7    4.38/7    6.28/7    9.17/8   11.03/7   12.26/8   14.09/7   16.08/9   17.23/9   19.49/9   21.57/9   22.29/9   23.44/9   24.33/9  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.46/8    1.48/5    1.04/15   1.50/14   2.49/13   1.46/8    1.23/11   1.43/5    1.59/15   1.15/6    2.26/18   2.08/5    0.32/9    1.15/16   0.49/21 
 10 Egrtová Jitka                  24.41  1.32/4    3.11/3    6.12/17   7.48/16   9.54/12  11.32/11  12.33/9   15.03/11  16.29/10  17.36/10  20.40/11  22.33/10  23.00/10  24.05/10  24.41/10 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.32/4    1.39/1*   3.01/20   1.36/7    2.06/1*   1.38/3    1.01/2    2.30/19   1.26/7    1.07/4    3.04/20   1.53/1*   0.27/1*   1.05/2    0.36/1* 
 11 Semrádová Jitka                25.25  2.03/14   5.00/17   6.01/16   7.50/17  10.04/14  12.04/14  13.34/12  15.24/12  16.58/11  18.17/11  20.20/10  22.47/11  23.27/11  24.38/11  25.25/11 
    KOB Choceň                            2.03/14   2.57/21   1.01/13   1.49/13   2.14/3    2.00/13   1.30/15   1.50/13   1.34/9    1.19/10   2.03/12   2.27/19   0.40/20   1.11/13   0.47/18 
 12 Vlčková Pavla                  25.29  1.47/9    4.09/12   5.03/11   6.49/11   9.45/10  11.24/9   13.56/15  15.29/14  17.00/12  18.50/13  20.58/13  23.10/13  23.39/13  24.49/12  25.29/12 
    SK Týniště nad Orlicí                 1.47/9    2.22/19   0.54/5    1.46/9    2.56/14   1.39/5    2.32/21   1.33/1*   1.31/8    1.50/19   2.08/14   2.12/7    0.29/3    1.10/10   0.40/4  
 13 Hanušová Jitka                 25.42  1.42/7    3.39/9    4.40/8    6.38/10   9.22/9   11.47/13  13.11/11  14.57/10  17.22/13  18.37/12  20.49/12  23.05/12  23.36/12  24.55/13  25.42/13 
    Lokomotiva Trutnov                    1.42/7    1.57/11   1.01/13   1.58/18   2.44/11   2.25/19   1.24/12   1.46/9    2.25/17   1.15/6    2.12/16   2.16/12   0.31/6    1.19/20   0.47/18 
 14 KÁBRTOVÁ IVA                   26.00  2.07/15   4.26/15   5.34/15   7.35/15  10.20/15  12.21/15  13.42/13  15.34/15  17.24/14  18.57/14  21.06/14  23.24/14  23.59/14  25.15/14  26.00/14 
    SK RECO Pěnčín                        2.07/15   2.19/17   1.08/18   2.01/19   2.45/12   2.01/14   1.21/8    1.52/14   1.50/12   1.33/15   2.09/15   2.18/13   0.35/16   1.16/18   0.45/15 
 15 Kosová Leona                   27.01  1.57/13   4.18/13   5.22/12   7.08/13   9.51/11  11.32/11  13.49/14  15.26/13  18.28/15  20.33/15  22.17/15  24.36/15  25.07/15  26.18/15  27.01/15 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.57/13   2.21/18   1.04/15   1.46/9    2.43/10   1.41/7    2.17/20   1.37/4    3.02/21   2.05/21   1.44/4    2.19/14   0.31/6    1.11/13   0.43/12 
 16 Justová  Jana                  27.16  2.34/17   4.36/16   5.32/14   7.07/12  13.59/21  15.30/19  16.42/19  18.25/17  19.43/16  21.16/16  23.02/16  25.08/16  25.40/16  26.40/16  27.16/16 
    OK 99 Hradec Králové                  2.34/17   2.02/13   0.56/9    1.35/2    6.52/21   1.31/2    1.12/6    1.43/5    1.18/3    1.33/15   1.46/5    2.06/4    0.32/9    1.00/1*   0.36/1* 
 17 Weisbauerová Blanka            28.42  3.14/18   5.09/18   8.16/21  10.07/21  12.45/18  14.46/18  16.10/18  18.25/17  20.16/17  21.50/17  23.51/17  26.11/17  26.46/17  27.58/17  28.42/17 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.14/18   1.55/9    3.07/21   1.51/15   2.38/7    2.01/14   1.24/12   2.15/17   1.51/13   1.34/17   2.01/11   2.20/15   0.35/16   1.12/15   0.44/13 
 18 Maclová Jana                   28.53  2.29/16   4.24/14   5.24/13   7.19/14  10.22/16  12.32/16  14.07/16  17.41/16  20.32/18  22.18/18  24.16/18  26.30/18  27.03/18  28.11/18  28.53/18 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.29/16   1.55/9    1.00/12   1.55/16   3.03/15   2.10/17   1.35/18   3.34/20   2.51/20   1.46/18   1.58/9    2.14/10   0.33/12   1.08/6    0.42/8  
 19 Douchová Jaroslava             30.51  3.21/20   6.01/21   7.12/20   9.07/20  12.10/17  14.23/17  15.47/17  19.37/20  22.23/20  24.14/20  26.13/19  28.26/19  28.59/19  30.09/19  30.51/19 
    TJ Start Náchod                       3.21/20   2.40/20   1.11/19   1.55/16   3.03/15   2.13/18   1.24/12   3.50/21   2.46/19   1.51/20   1.59/10   2.13/9    0.33/12   1.10/10   0.42/8  
 20 Valachová Jana                 31.31  3.30/21   5.41/20   6.35/19   8.16/18  13.38/19  17.50/21  19.04/21  21.11/21  23.14/21  24.34/21  26.37/20  28.59/20  29.32/20  30.47/20  31.31/20 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.30/21   2.11/14   0.54/5    1.41/8    5.22/20   4.12/21   1.14/7    2.07/16   2.03/16   1.20/11   2.03/12   2.22/16   0.33/12   1.15/16   0.44/13 
 21 Svobodová Eva                  33.23  3.16/19   5.30/19   6.29/18   8.38/19  13.48/20  15.37/20  17.09/20  19.26/19  21.19/19  22.45/19  27.03/21  30.46/21  31.18/21  32.35/21  33.23/21 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.16/19   2.14/16   0.59/11   2.09/21   5.10/19   1.49/10   1.32/16   2.17/18   1.53/14   1.26/14   4.18/21   3.43/21   0.32/9    1.17/19   0.48/20 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45C        2.2km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-41      3-44      4-58      5-50      6-47      7-81      8-51      9-82     10-56     11-70     12-77     13-78     14-100   
  1 Rybářová  Lenka                19.51  1.27/2    2.15/2    3.48/3    6.23/3    7.59/2    9.00/2   10.32/1*  11.36/1*  12.34/1*  14.35/1*  16.07/1*  17.08/1*  17.56/1*  19.09/1*  19.51/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  1.27/2    0.48/3    1.33/4    2.35/11   1.36/1*   1.01/1*   1.32/10   1.04/7    0.58/3    2.01/6    1.32/3    1.01/1*   0.48/1*   1.13/6    0.42/6  
  2 Novotná Iva                    20.58  1.17/1*   2.11/1*   3.46/2    6.17/2    8.45/4    9.59/5   11.23/2   12.16/2   13.27/2   15.28/2   17.00/2   18.05/2   19.08/2   20.20/2   20.58/2  
    TJ Slavia Hradec Králové              1.17/1*   0.54/6    1.35/6    2.31/8    2.28/13   1.14/10   1.24/6    0.53/4    1.11/9    2.01/6    1.32/3    1.05/3    1.03/7    1.12/5    0.38/2  
  3 Hermanová Dana                 21.23  1.54/8    2.50/9    4.43/9    7.26/9    9.22/6   10.30/7   11.51/5   12.49/6   13.55/5   15.56/4   17.34/4   18.35/4   19.25/3   20.40/3   21.23/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.54/8    0.56/9    1.53/10   2.43/13   1.56/4    1.08/6    1.21/5    0.58/6    1.06/8    2.01/6    1.38/10   1.01/1*   0.50/3    1.15/8    0.43/9  
  4 Hušková Eva                    21.42  1.55/9    2.54/10   4.40/8    6.47/5    8.54/5    9.58/4   11.39/3   12.46/5   13.43/4   15.39/3   17.16/3   18.29/3   19.44/4   20.58/4   21.42/4  
    SK lyžování a OB Nová Paka            1.55/9    0.59/13   1.46/8    2.07/4    2.07/7    1.04/2    1.41/13   1.07/8    0.57/2    1.56/2    1.37/8    1.13/8    1.15/13   1.14/7    0.44/12 
  5 Běhounová  Jiřina              21.50  1.41/4    2.21/3    3.41/1*   5.34/1*   7.12/1*   8.21/1*  11.55/7   12.35/3   13.30/3   16.23/6   18.08/6   19.13/5   20.01/5   21.08/5   21.50/5  
    OK 99 Hradec Králové                  1.41/4    0.40/2    1.20/1*   1.53/1*   1.38/2    1.09/8    3.34/19   0.40/1*   0.55/1*   2.53/15   1.45/14   1.05/3    0.48/1*   1.07/2    0.42/6  
  6 Hausvaterová Marcela           22.19  1.59/10   2.49/7    4.23/5    6.49/6    8.42/3    9.49/3   12.02/8   13.22/7   14.20/6   16.20/5   17.52/5   19.31/7   20.37/6   21.42/6   22.19/6  
    TJ Slavia Hradec Králové              1.59/10   0.50/4    1.34/5    2.26/6    1.53/3    1.07/5    2.13/18   1.20/12   0.58/3    2.00/5    1.32/3    1.39/19   1.06/9    1.05/1*   0.37/1* 
  7 Víchová Ladislava              22.43  1.53/7    2.49/7    4.21/4    6.45/4    9.55/9   10.59/9   12.31/9   13.39/9   14.37/8   16.42/7   18.18/7   19.24/6   20.45/7   22.00/7   22.43/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.53/7    0.56/9    1.32/2    2.24/5    3.10/16   1.04/2    1.32/10   1.08/10   0.58/3    2.05/9    1.36/7    1.06/6    1.21/18   1.15/8    0.43/9  
  8 Jiranová  Alena                23.05  1.43/5    2.37/5    4.44/10   8.33/11  10.49/10  12.04/10  13.18/10  14.15/10  15.31/9   17.23/8   18.53/8   20.07/8   21.06/8   22.24/8   23.05/8  
    OK 99 Hradec Králové                  1.43/5    0.54/6    2.07/13   3.49/16   2.16/8    1.15/11   1.14/1*   0.57/5    1.16/10   1.52/1*   1.30/2    1.14/10   0.59/5    1.18/11   0.41/5  
  9 Vilnerová Eva                  23.47  1.37/3    2.30/4    4.37/7    7.03/7    9.27/8   10.35/8   11.52/6   12.43/4   15.52/10  17.48/9   19.33/9   20.45/9   21.49/9   23.08/9   23.47/9  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.37/3    0.53/5    2.07/13   2.26/6    2.24/11   1.08/6    1.17/3    0.51/2    3.09/18   1.56/2    1.45/14   1.12/7    1.04/8    1.19/12   0.39/3  
 10 Zlesáková Vlasta               26.07  1.43/5    2.37/5    4.32/6    7.05/8    9.22/6   10.27/6   11.47/4   13.33/8   14.32/7   19.16/10  20.56/10  22.14/10  23.31/10  25.21/10  26.07/10 
    OK Jilemnice                          1.43/5    0.54/6    1.55/12   2.33/10   2.17/9    1.05/4    1.20/4    1.46/16   0.59/6    4.44/18   1.40/12   1.18/12   1.17/16   1.50/19   0.46/15 
 11 Stulíková Zuzana               26.11  4.22/18   5.21/17   7.34/16  10.30/16  12.53/14  14.13/13  15.28/12  16.19/11  17.36/11  19.34/11  21.12/11  22.25/11  23.40/11  25.27/11  26.11/11 
    TJ Slavia Hradec Králové              4.22/18   0.59/13   2.13/16   2.56/14   2.23/10   1.20/13   1.15/2    0.51/2    1.17/11   1.58/4    1.38/10   1.13/8    1.15/13   1.47/18   0.44/12 
 12 Jiřištová Hana                 26.26  6.04/19   6.43/18   8.15/17  10.11/15  12.12/11  13.58/12  15.37/13  16.44/13  18.05/13  20.34/12  21.59/12  23.28/12  24.39/12  25.46/12  26.26/12 
    OK Jilemnice                          6.04/19   0.39/1*   1.32/2    1.56/2    2.01/5    1.46/17   1.39/12   1.07/8    1.21/14   2.29/11   1.25/1*   1.29/17   1.11/12   1.07/2    0.40/4  
 13 Kavanová Jana                  28.28  2.42/14   3.39/14   5.33/13   9.52/14  12.36/13  14.25/15  15.53/15  18.03/15  19.44/15  22.33/14  24.10/14  25.26/14  26.36/14  27.44/13  28.28/13 
    OK Jilemnice                          2.42/14   0.57/12   1.54/11   4.19/18   2.44/14   1.49/18   1.28/9    2.10/19   1.41/17   2.49/13   1.37/8    1.16/11   1.10/10   1.08/4    0.44/12 
 14 Langrová Eva                   28.31  2.44/16   7.27/19   9.07/19  11.08/18  13.12/16  14.44/16  16.41/16  18.11/16  19.51/16  22.57/16  24.32/16  25.37/15  26.34/13  27.49/14  28.31/14 
    TJ Start Náchod                       2.44/16   4.43/19   1.40/7    2.01/3    2.04/6    1.32/16   1.57/15   1.30/14   1.40/16   3.06/16   1.35/6    1.05/3    0.57/4    1.15/8    0.42/6  
 15 Gazdačková Jana                28.46  2.08/13   3.08/13   5.49/14   8.45/12  13.06/15  14.23/14  15.49/14  17.16/14  18.49/14  22.00/13  23.44/13  25.12/13  26.36/14  27.58/15  28.46/15 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.08/13   1.00/15   2.41/17   2.56/14   4.21/18   1.17/12   1.26/7    1.27/13   1.33/15   3.11/17   1.44/13   1.28/15   1.24/19   1.22/13   0.48/17 
 16 Tichá Jiřina                   29.16  2.05/11   3.01/11   4.53/11   9.18/13  12.12/11  13.25/11  14.52/11  16.36/12  17.36/11  22.42/15  24.30/15  25.52/16  27.02/16  28.33/16  29.16/16 
    KOB Dobruška                          2.05/11   0.56/9    1.52/9    4.25/19   2.54/15   1.13/9    1.27/8    1.44/15   1.00/7    5.06/19   1.48/16   1.22/14   1.10/10   1.31/16   0.43/9  
 17 Šabatková Zdena                30.20  2.43/15   3.43/15   8.37/18  11.18/19  14.59/18  16.21/18  18.28/18  19.40/18  21.00/17  23.52/17  25.47/17  27.05/17  28.07/17  29.30/17  30.20/17 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.43/15   1.00/15   4.54/19   2.41/12   3.41/17   1.22/14   2.07/17   1.12/11   1.20/13   2.52/14   1.55/18   1.18/12   1.02/6    1.23/14   0.50/18 
 18 Šlechtová Marie                33.18  3.07/17   4.09/16   6.59/15  10.55/17  13.19/17  14.44/16  16.44/17  18.35/17  22.53/18  25.38/18  27.46/18  29.21/18  30.41/18  32.25/18  33.18/18 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.07/17   1.02/18   2.50/18   3.56/17   2.24/11   1.25/15   2.00/16   1.51/17   4.18/19   2.45/12   2.08/19   1.35/18   1.20/17   1.44/17   0.53/19 
 19 Mrštíková Hana                 34.53  2.06/12   3.06/12   5.13/12   7.45/10  17.35/19  20.39/19  22.31/19  24.31/19  25.50/19  28.12/19  30.00/19  31.28/19  32.43/19  34.06/19  34.53/19 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.06/12   1.00/15   2.07/13   2.32/9    9.50/19   3.04/19   1.52/14   2.00/18   1.19/12   2.22/10   1.48/16   1.28/15   1.15/13   1.23/14   0.47/16 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45D        2.2km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-41      3-44      4-58      5-50      6-47      7-81      8-51      9-82     10-56     11-70     12-77     13-78     14-100   
  1 Dočkalová Jiřina               21.49  1.43/1*   2.35/1*   4.19/1*   6.46/1*   8.38/1*   9.43/1*  11.41/1*  12.28/1*  13.30/1*  15.37/1*  17.17/1*  18.19/1*  19.23/1*  21.10/1*  21.49/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.43/1*   0.52/1*   1.44/1*   2.27/4    1.52/1*   1.05/1*   1.58/5    0.47/1*   1.02/1*   2.07/2    1.40/1*   1.02/1*   1.04/3    1.47/10   0.39/1* 
  2 Klimplová Alena                23.58  2.00/2    2.57/2    4.47/2    7.17/2    9.59/2   11.10/2   13.00/2   14.11/2   15.36/2   17.39/2   19.23/2   20.33/2   21.34/2   23.13/2   23.58/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.00/2    0.57/3    1.50/2    2.30/6    2.42/5    1.11/2    1.50/4    1.11/3    1.25/8    2.03/1*   1.44/3    1.10/2    1.01/2    1.39/5    0.45/2  
  3 Kubíková Květa                 24.59  2.14/5    3.23/5    5.34/5    7.50/3   10.02/3   11.19/3   13.22/3   14.40/3   15.58/3   18.24/3   20.12/3   21.41/3   22.47/3   24.13/3   24.59/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.14/5    1.09/10   2.11/7    2.16/1*   2.12/3    1.17/4    2.03/6    1.18/4    1.18/3    2.26/6    1.48/5    1.29/9    1.06/4    1.26/4    0.46/4  
  4 Zelenková  Lenka               25.36  2.58/8    4.02/8    5.53/6    8.21/7   10.43/4   12.29/4   14.13/4   15.15/4   16.35/4   18.51/4   20.37/4   21.57/4   23.05/4   24.45/4   25.36/4  
    OK 99 Hradec Králové                  2.58/8    1.04/5    1.51/3    2.28/5    2.22/4    1.46/10   1.44/2    1.02/2    1.20/5    2.16/3    1.46/4    1.20/7    1.08/5    1.40/6    0.51/10 
  5 Bienová Věra                   26.38  2.03/4    2.58/3    5.00/3    8.03/4   12.00/8   13.30/6   15.06/6   17.04/5   18.19/5   20.44/5   22.24/5   23.34/5   24.28/5   25.50/5   26.38/5  
    Sportcentrum Jičín                    2.03/4    0.55/2    2.02/5    3.03/8    3.57/9    1.30/6    1.36/1*   1.58/10   1.15/2    2.25/5    1.40/1*   1.10/2    0.54/1*   1.22/1*   0.48/8  
  6 Balcarová  Eva                 29.07  2.37/6    3.41/6    6.01/7    8.20/5   14.03/10  15.35/10  17.23/9   18.59/9   20.17/8   22.41/7   24.29/6   25.43/6   26.54/6   28.16/6   29.07/6  
    OK 99 Hradec Králové                  2.37/6    1.04/5    2.20/9    2.19/2    5.43/11   1.32/7    1.48/3    1.36/8    1.18/3    2.24/4    1.48/5    1.14/5    1.11/9    1.22/1*   0.51/10 
  7 Mikysková Hana                 30.15  2.02/3    3.08/4    5.13/4    8.20/5   11.06/5   12.47/5   14.51/5   17.27/7   19.02/6   22.37/6   24.46/7   26.28/7   27.44/7   29.24/7   30.15/7  
    TJ Start Náchod                       2.02/3    1.06/7    2.05/6    3.07/10   2.46/6    1.41/9    2.04/8    2.36/12   1.35/9    3.35/8    2.09/10   1.42/11   1.16/10   1.40/6    0.51/10 
  8 Šrollová Zdeňka                30.18  3.32/10   4.46/10   7.36/10  10.41/10  13.56/9   15.12/9   17.43/10  19.01/10  20.24/9   23.21/8   25.21/8   26.38/8   27.46/8   29.29/8   30.18/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.32/10   1.14/12   2.50/11   3.05/9    3.15/8    1.16/3    2.31/11   1.18/4    1.23/7    2.57/7    2.00/8    1.17/6    1.08/5    1.43/8    0.49/9  
  9 Nováková Jana                  33.52  4.19/11   5.20/11   7.21/9    9.44/9   11.47/6   13.35/8   15.38/7   17.50/8   19.50/7   27.06/9   29.10/9   30.33/9   31.43/9   33.06/9   33.52/9  
    SK lyžování a OB Nová Paka            4.19/11   1.01/4    2.01/4    2.23/3    2.03/2    1.48/11   2.03/6    2.12/11   2.00/11   7.16/11   2.04/9    1.23/8    1.10/7    1.23/3    0.46/4  
 10 Dusílková Marie                35.07  2.50/7    3.56/7    6.07/8    8.52/8   11.59/7   13.33/7   15.42/8   17.23/6   23.56/10  28.27/10  30.17/10  31.27/10  32.37/10  34.21/10  35.07/10 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.50/7    1.06/7    2.11/7    2.45/7    3.07/7    1.34/8    2.09/9    1.41/9    6.33/12   4.31/9    1.50/7    1.10/2    1.10/7    1.44/9    0.46/4  
 11 Košková  Lenka                 41.33  3.19/9    4.27/9    8.27/11  14.23/12  18.23/11  19.46/11  22.12/11  23.43/11  25.05/11  33.15/11  35.38/11  37.10/11  38.53/11  40.48/11  41.33/11 
    OK 99 Hradec Králové                  3.19/9    1.08/9    4.00/12   5.56/12   4.00/10   1.23/5    2.26/10   1.31/6    1.22/6    8.10/12   2.23/11   1.32/10   1.43/11   1.55/11   0.45/2  
 12 Remešová Alena                 69.27  5.12/12   6.21/12   8.54/12  12.06/11  22.21/12  24.19/12  26.56/12  28.30/12  30.29/12  35.41/12  59.54/12  62.00/12  66.25/12  68.40/12  69.27/12 
    KOB Dobruška                          5.12/12   1.09/10   2.33/10   3.12/11  10.15/12   1.58/12   2.37/12   1.34/7    1.59/10   5.12/10  24.13/12   2.06/12   4.25/12   2.15/12   0.47/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55C        2.1km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-41      4-81      5-51      6-55      7-57      8-50      9-58     10-59     11-72     12-73     13-75     14-100   
  1 Martincová Helena              25.45  2.44/1*   3.33/1*   5.37/1*   7.14/1*   8.22/1*   9.31/1*  10.21/1*  12.49/1*  14.58/1*  15.42/1*  22.00/2   22.43/1*  23.13/1*  25.05/1*  25.45/1* 
    OOB Sokol Žamberk                     2.44/1*   0.49/1*   2.04/4    1.37/1*   1.08/2    1.09/3    0.50/1*   2.28/4    2.09/3    0.44/1*   6.18/7    0.43/1*   0.30/1*   1.52/7    0.40/1* 
  2 Kutáčková Stanislava           26.08  3.01/2    3.57/2    6.03/2    8.00/2    9.16/2   10.11/2   11.06/2   13.33/2   16.24/2   17.20/2   21.56/1*  22.57/2   23.40/2   25.23/2   26.08/2  
    Lokomotiva Trutnov                    3.01/2    0.56/3    2.06/5    1.57/2    1.16/3    0.55/1*   0.55/2    2.27/3    2.51/5    0.56/4    4.36/4    1.01/6    0.43/4    1.43/5    0.45/3  
  3 Knoblochová Věra               28.20  4.31/5    5.28/5    7.23/5    9.47/3   11.28/3   12.47/3   13.56/3   16.40/3   19.34/3   20.27/3   24.31/3   25.22/3   26.04/3   27.28/3   28.20/3  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               4.31/5    0.57/4    1.55/2    2.24/3    1.41/4    1.19/6    1.09/5    2.44/6    2.54/7    0.53/3    4.04/1*   0.51/3    0.42/3    1.24/3    0.52/6  
  4 Křížová Zdenka                 32.00  3.46/4    4.44/3    6.28/3   15.12/5   16.18/5   17.18/5   19.36/5   21.44/5   23.28/5   24.16/5   28.42/5   29.28/5   29.59/5   31.15/4   32.00/4  
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.46/4    0.58/5    1.44/1*   8.44/7    1.06/1*   1.00/2    2.18/7    2.08/1*   1.44/1*   0.48/2    4.26/3    0.46/2    0.31/2    1.16/1*   0.45/3  
  5 Balášová Gertruda              32.32  3.40/3    4.52/4    7.22/4   10.17/4   12.01/4   13.34/4   14.59/4   18.36/4   21.28/4   22.30/4   27.59/4   29.07/4   29.54/4   31.39/5   32.32/5  
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             3.40/3    1.12/6    2.30/7    2.55/4    1.44/5    1.33/7    1.25/6    3.37/7    2.52/6    1.02/5    5.29/5    1.08/7    0.47/6    1.45/6    0.53/7  
  6 Lhotská Hana                   36.05  6.06/6    7.23/7    9.42/7   18.24/7   20.20/7   21.33/7   22.35/7   24.51/7   27.02/7   28.21/7   32.26/6   33.19/6   34.02/6   35.24/6   36.05/6  
    OOB Sokol Žamberk                     6.06/6    1.17/7    2.19/6    8.42/6    1.56/6    1.13/5    1.02/3    2.16/2    2.11/4    1.19/7    4.05/2    0.53/4    0.43/4    1.22/2    0.41/2  
  7 Malá Marie                     36.56  6.06/6    6.59/6    8.58/6   17.15/6   19.18/6   20.29/6   21.33/6   24.03/6   26.08/6   27.19/6   32.48/7   33.47/7   34.34/7   36.08/7   36.56/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               6.06/6    0.53/2    1.59/3    8.17/5    2.03/7    1.11/4    1.04/4    2.30/5    2.05/2    1.11/6    5.29/5    0.59/5    0.47/6    1.34/4    0.48/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10C        1.7km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-42      3-44      4-60      5-65      6-74      7-76      8-77      9-100   
  1 Bořil Jan                      13.50  1.01/5    2.04/3    3.08/2    5.37/4    8.45/1*  10.12/1*  10.42/1*  11.42/1*  13.10/1*  13.50/1* 
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  1.01/5    1.03/2    1.04/5    2.29/4    3.08/3    1.27/2    0.30/5    1.00/7    1.28/6    0.40/5  
  2 Ptáček Patrik                  15.29  1.06/6    2.41/8    3.59/7    6.41/6    9.58/2   11.46/2   12.09/2   13.16/2   14.46/2   15.29/2  
    KPKS BETA Brno                        1.06/6    1.35/8    1.18/6    2.42/8    3.17/5    1.48/6    0.23/1*   1.07/8    1.30/7    0.43/8  
  3 Netuka Vojtěch                 15.52  0.45/1*   1.37/1*   2.30/1*   4.23/1*  11.09/4   12.40/5   13.09/5   13.59/3   15.15/3   15.52/3  
    TJ Slavia Hradec Králové              0.45/1*   0.52/1*   0.53/2    1.53/2    6.46/10   1.31/4    0.29/2    0.50/4    1.16/2    0.37/1* 
  4 Locker Tomáš                   16.15  1.32/10   2.48/9    4.19/9    6.55/7   10.09/3   12.03/3   12.44/3   14.00/5   15.36/4   16.15/4  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.32/10   1.16/7    1.31/9    2.36/7    3.14/4    1.54/7    0.41/10   1.16/10   1.36/8    0.39/4  
  5 Mervart Marek                  16.40  0.48/3    2.24/6    3.12/4    4.57/2   11.13/6   12.36/4   13.07/4   13.59/3   16.00/5   16.40/5  
    TJ Slavia Hradec Králové              0.48/3    1.36/9    0.48/1*   1.45/1*   6.16/7    1.23/1*   0.31/8    0.52/5    2.01/10   0.40/5  
  6 Semrád Ladislav                16.54  1.22/9    2.34/7    3.32/6    5.25/3   12.10/7   13.41/7   14.11/7   15.03/7   16.17/6   16.54/6  
    KOB Choceň                            1.22/9    1.12/5    0.58/4    1.53/2    6.45/9    1.31/4    0.30/5    0.52/5    1.14/1*   0.37/1* 
  7 Žák Jan                        17.13  1.18/8    3.34/10   4.58/10   7.29/8   11.12/5   13.08/6   13.37/6   14.51/6   16.28/7   17.13/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.18/8    2.16/10   1.24/7    2.31/5    3.43/6    1.56/8    0.29/2    1.14/9    1.37/9    0.45/10 
  8 Růžička Adam                   17.57  1.11/7    2.19/5    4.02/8    6.34/5   13.15/8   14.45/8   15.15/8   16.01/8   17.19/8   17.57/8  
    OK 99 Hradec Králové                  1.11/7    1.08/4    1.43/10   2.32/6    6.41/8    1.30/3    0.30/5    0.46/1*   1.18/4    0.38/3  
  9 Novotný Vojtěch                41.11  1.00/4    2.14/4    3.10/3   26.47/9   29.28/9   37.51/9   38.22/9   39.09/9   40.29/9   41.11/9  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.00/4    1.14/6    0.56/3   23.37/9    2.41/2    8.23/9    0.31/8    0.47/2    1.20/5    0.42/7  
 10 Kanta Martin                   43.16  0.46/2    1.53/2    3.18/5   28.49/10  31.29/10  39.59/10  40.28/10  41.15/10  42.32/10  43.16/10 
    OK Lokomotiva Pardubice               0.46/2    1.07/3    1.25/8   25.31/10   2.40/1*   8.30/10   0.29/2    0.47/2    1.17/3    0.44/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10N        1.6km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-42      2-44      3-65      4-74      5-77      6-100   
  1 Křivda Tomáš                   12.37  2.00/1*   3.05/1*   7.48/1*   9.22/1*  10.38/1*  11.57/1*  12.37/1* 
    KOB Choceň                            2.00/1*   1.05/1*   4.43/1*   1.34/1*   1.16/1*   1.19/1*   0.40/2  
  2 Řehák Tomáš                    15.30  2.12/2    3.29/2    9.09/2   11.23/2   13.05/2   14.54/2   15.30/2  
    Sportcentrum Jičín                    2.12/2    1.17/2    5.40/2    2.14/3    1.42/3    1.49/6    0.36/1* 
  3 Kalenský Aleš                  17.46  3.08/4    4.50/6   11.10/3   13.26/3   14.58/3   17.06/3   17.46/3  
    SK Studenec                           3.08/4    1.42/9    6.20/3    2.16/4    1.32/2    2.08/8    0.40/2  
  4 Grundman Václav                19.05  3.08/4    4.45/4   11.44/4   14.05/4   16.10/4   18.21/4   19.05/4  
    KOB Choceň                            3.08/4    1.37/8    6.59/5    2.21/6    2.05/7    2.11/9    0.44/8  
  5 Doležal Vít                    19.18  3.13/6    4.49/5   13.22/6   15.18/5   17.00/5   18.32/5   19.18/5  
    Sportcentrum Jičín                    3.13/6    1.36/7    8.33/6    1.56/2    1.42/3    1.32/2    0.46/9  
  6 Chmelík Jakub                  20.26  3.32/7    5.54/9   12.50/5   15.42/6   18.00/6   19.46/6   20.26/6  
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             3.32/7    2.22/13   6.56/4    2.52/9    2.18/8    1.46/4    0.40/2  
  7 Killar Dominik                 21.38  2.39/3    4.06/3   14.55/8   17.17/7   19.11/7   20.57/7   21.38/7  
    Lokomotiva Trutnov                    2.39/3    1.27/4   10.49/9    2.22/7    1.54/6    1.46/4    0.41/7  
  8 Jelínek Tomáš                  24.37  3.49/9    5.22/7   14.35/7   17.56/8   20.39/8   23.34/8   24.37/8  
    KOB Choceň                            3.49/9    1.33/6    9.13/8    3.21/11   2.43/10   2.55/13   1.03/13 
  9 Vavera Aleš                    27.10  7.29/11   9.44/12  20.45/11  23.05/9   24.47/9   26.30/9   27.10/9  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      7.29/11   2.15/12  11.01/10   2.20/5    1.42/3    1.43/3    0.40/2  
 10 Lenfeld Aleš                   28.54  9.47/13  11.29/13  20.29/10  23.46/11  26.12/10  28.07/10  28.54/10 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      9.47/13   1.42/9    9.00/7    3.17/10   2.26/9    1.55/7    0.47/10 
 11 Kulhánek David                 29.51  3.46/8    5.58/10  19.09/9   23.21/10  26.35/11  28.59/11  29.51/11 
    SK Studenec                           3.46/8    2.12/11  13.11/12   4.12/12   3.14/12   2.24/11   0.52/11 
 12 Killar Lukáš                   32.55  7.44/12   9.10/11  22.11/12  26.26/13  29.33/12  32.03/12  32.55/12 
    Lokomotiva Trutnov                    7.44/12   1.26/3   13.01/11   4.15/13   3.07/11   2.30/12   0.52/11 
 13 Samek Tomáš                    33.57  4.14/10   5.46/8   22.20/13  25.08/12  31.04/13  33.17/13  33.57/13 
    OK 99 Hradec Králové                  4.14/10   1.32/5   16.34/13   2.48/8    5.56/13   2.13/10   0.40/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12C        1.8km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-52      3-50      4-60      5-64      6-70      7-74      8-77      9-79     10-100   
  1 Ptáček Pavel                   14.21  0.48/3    2.06/2    3.15/2    5.01/2    5.56/1*   9.58/1*  10.50/1*  11.41/1*  12.54/1*  13.40/1*  14.21/1* 
    KPKS BETA Brno                        0.48/3    1.18/2    1.09/2    1.46/5    0.55/8    4.02/6    0.52/3    0.51/5    1.13/3    0.46/9    0.41/13 
  2 Záděra Pavel                   15.55  0.52/7    2.22/4    3.33/3    5.35/3    8.04/9   11.39/4   12.29/3   13.18/3   14.44/2   15.21/2   15.55/2  
    KPKS BETA Brno                        0.52/7    1.30/4    1.11/3    2.02/8    2.29/15   3.35/5    0.50/1*   0.49/2    1.26/6    0.37/1*   0.34/1* 
  3 Mašek Ondřej                   16.36  1.26/14   4.57/13   6.00/11   7.23/10   7.59/8   11.26/2   12.23/2   13.11/2   15.18/4   15.57/3   16.36/3  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.26/14   3.31/11   1.03/1*   1.23/1*   0.36/1*   3.27/3    0.57/6    0.48/1*   2.07/11   0.39/3    0.39/3  
  4 Janeba Vladimír                16.43  0.51/5    3.36/9    4.57/9    6.46/7    7.28/4   11.51/5   12.57/5   13.52/4   15.15/3   16.03/4   16.43/4  
    KOB Choceň                            0.51/5    2.45/9    1.21/7    1.49/6    0.42/4    4.23/8    1.06/11   0.55/7    1.23/4    0.48/11   0.40/9  
  5 Deml Tomáš                     16.57  0.48/3    2.30/5    3.50/4    6.14/5    7.16/3   11.26/2   12.29/3   14.09/5   15.39/5   16.18/5   16.57/5  
    OK Lokomotiva Pardubice               0.48/3    1.42/5    1.20/6    2.24/10   1.02/9    4.10/7    1.03/9    1.40/16   1.30/7    0.39/3    0.39/3  
  6 Waněk Adam                     17.03  0.46/2    1.56/1*   3.07/1*   4.46/1*   9.09/10  12.41/9   13.31/7   14.20/6   15.43/6   16.23/6   17.03/6  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               0.46/2    1.10/1*   1.11/3    1.39/3    4.23/16   3.32/4    0.50/1*   0.49/2    1.23/4    0.40/5    0.40/9  
  7 Štál Jan                       17.05  0.40/1*   4.12/10   5.45/10   7.23/10   9.13/11  12.37/8   13.31/7   14.34/9   15.44/7   16.25/7   17.05/7  
    Sportcentrum Jičín                    0.40/1*   3.32/12   1.33/10   1.38/2    1.50/14   3.24/2    0.54/5    1.03/10   1.10/2    0.41/6    0.40/9  
  8 Kaplan Martin                  17.33  1.01/11   2.52/6    4.16/5    6.57/8    7.45/6   12.23/6   13.16/6   14.20/6   16.10/8   16.54/8   17.33/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.01/11   1.51/7    1.24/8    2.41/12   0.48/5    4.38/10   0.53/4    1.04/11   1.50/8    0.44/7    0.39/3  
  9 Horáček  Petr                  18.13  1.00/10   3.03/7    4.49/8    7.17/9    7.54/7   12.31/7   13.34/9   14.24/8   16.39/9   17.34/9   18.13/9  
    OK 99 Hradec Králové                  1.00/10   2.03/8    1.46/11   2.28/11   0.37/2    4.37/9    1.03/9    0.50/4    2.15/14   0.55/14   0.39/3  
 10 Křivda Martin                  18.31  0.54/8    2.16/3    4.20/6    6.12/4    7.05/2   13.32/10  14.30/10  15.22/10  17.15/10  17.53/10  18.31/10 
    KOB Choceň                            0.54/8    1.22/3    2.04/12   1.52/7    0.53/7    6.27/11   0.58/8    0.52/6    1.53/9    0.38/2    0.38/2  
 11 Kosek Jan                      19.10  0.57/9    6.13/15   7.44/13   9.26/12  11.15/12  14.36/11  15.33/11  16.35/11  17.42/11  18.27/11  19.10/11 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      0.57/9    5.16/15   1.31/9    1.42/4    1.49/13   3.21/1*   0.57/6    1.02/9    1.07/1*   0.45/8    0.43/14 
 12 Charvát Jan                    21.11  1.23/13   3.11/8    4.24/7    6.27/6    7.39/5   15.24/12  16.37/12  17.32/12  19.42/12  20.31/12  21.11/12 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.23/13   1.48/6    1.13/5    2.03/9    1.12/10   7.45/15   1.13/13   0.55/7    2.10/12   0.49/12   0.40/9  
 13 Morkes Michal                  26.42  1.39/15   4.44/12   6.49/12   9.46/13  11.24/13  18.13/13  19.41/13  20.57/13  25.05/13  25.59/13  26.42/13 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.39/15   3.05/10   2.05/13   2.57/13   1.38/12   6.49/13   1.28/14   1.16/12   4.08/15   0.54/13   0.43/14 
 14 Zajíček Lukáš                  30.51  0.51/5    4.26/11  13.21/14  16.22/14  17.12/14  24.30/14  25.42/14  27.13/14  29.25/14  30.12/14  30.51/14 
    TJ Slavia Hradec Králové              0.51/5    3.35/13   8.55/15   3.01/14   0.50/6    7.18/14   1.12/12   1.31/15   2.12/13   0.47/10   0.39/3  
 15 Růžička Karel                  37.40  1.53/16  13.36/16  16.05/16  19.20/15  20.01/15  26.41/15  29.35/15  31.03/15  35.11/15  37.01/15  37.40/15 
    OK 99 Hradec Králové                  1.53/16  11.43/16   2.29/14   3.15/15   0.41/3    6.40/12   2.54/16   1.28/14   4.08/15   1.50/16   0.39/3  
 16 Hrubeš Jan                     63.06  1.08/12   5.34/14  15.54/15  21.16/16  22.34/16  56.13/16  57.52/16  59.19/16  61.20/16  62.17/16  63.06/16 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.08/12   4.26/14  10.20/16   5.22/16   1.18/11  33.39/16   1.39/15   1.27/13   2.01/10   0.57/15   0.49/16 
    Ptáček Martin              DISK       0.58/     3.49/     5.27/     7.00/     8.03/    11.52/    12.45/    13.52/    14.53/         /    15.43/   
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      0.58/     2.51/     1.38/     1.33/     1.03/     3.49/     0.53/     1.07/     1.01/         /         /   
    Mlateček Jiří              DISK       0.38/     3.55/     4.59/     6.25/     7.02/    10.29/    11.25/    12.15/         /    14.38/    15.13/   
    TJ Slavia Hradec Králové              0.38/     3.17/     1.04/     1.26/     0.37/     3.27/     0.56/     0.50/         /         /     0.35/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12D        1.7km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-42      3-44      4-60      5-65      6-74      7-76      8-77      9-100   
  1 Novák Vlastimil                16.51  1.14/3    2.25/1*   3.40/1*   6.20/2   10.09/1*  12.52/1*  13.28/1*  14.27/1*  16.10/1*  16.51/1* 
    KOB Choceň                            1.14/3    1.11/1*   1.15/3    2.40/4    3.49/1*   2.43/3    0.36/5    0.59/2    1.43/4    0.41/5  
  2 Lesák Jakub                    18.17  0.52/1*   2.44/2    3.53/2    6.14/1*  11.20/2   14.25/2   14.52/2   15.59/2   17.39/2   18.17/2  
    OOB Sokol Žamberk                     0.52/1*   1.52/5    1.09/1*   2.21/2    5.06/5    3.05/6    0.27/1*   1.07/5    1.40/3    0.38/1* 
  3 Zlámal David                   20.04  1.11/2    6.15/4    7.26/4   10.38/4   14.34/4   16.22/3   16.56/4   17.54/3   19.24/3   20.04/3  
    Sportcentrum Jičín                    1.11/2    5.04/6    1.11/2    3.12/6    3.56/2    1.48/1*   0.34/4    0.58/7    1.30/1*   0.40/4  
  4 Hažmuka František              20.20  2.57/5    4.10/3    5.54/3    8.26/3   13.26/3   16.23/4   16.51/3   18.05/4   19.36/4   20.20/4  
    OOB Sokol Žamberk                     2.57/5    1.13/2    1.44/6    2.32/3    5.00/4    2.57/4    0.28/2    1.14/6    1.31/2    0.44/6  
  5 Dušek Martin                   23.24  5.55/6    7.08/5    8.51/5   11.34/5   16.24/5   19.27/5   19.56/5   20.58/5   22.45/5   23.24/5  
    OOB Sokol Žamberk                     5.55/6    1.13/2    1.43/5    2.43/5    4.50/3    3.03/5    0.29/3    1.02/3    1.47/6    0.39/2  
  6 Preininger Kryštof             26.24  7.06/7    8.24/7    9.44/6   12.03/6   20.17/6   22.20/6   22.57/6   24.02/6   25.45/6   26.24/6  
    KOB Dobruška                          7.06/7    1.18/4    1.20/4    2.19/1*   8.14/6    2.03/2    0.37/6    1.05/4    1.43/4    0.39/2  
  7 Postolka David                 46.26  2.03/4    7.27/6   11.46/7   16.08/7   31.01/7   38.14/7   39.12/7   42.28/7   45.37/7   46.26/7  
    SK Studenec                           2.03/4    5.24/7    4.19/7    4.22/7   14.53/7    7.13/7    0.58/7    3.16/7    3.09/7    0.49/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14C        2.4km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-34      3-32      4-44      5-58      6-48      7-47      8-81      9-53     10-57     11-56     12-73     13-75     14-100   
  1 Kos Oldřich                    14.43  0.46/1*   1.50/2    2.26/2    3.45/2    5.18/2    6.24/2    7.08/2    8.12/1*   9.50/3   10.30/3   11.35/1*  13.00/1*  13.18/1*  14.07/1*  14.43/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               0.46/1*   1.04/3    0.36/3    1.19/13   1.33/3    1.06/3    0.44/2    1.04/3    1.38/22   0.40/3    1.05/2    1.25/3    0.18/1*   0.49/9    0.36/16 
  2 Minář Marek                    15.06  1.03/10   2.16/7    2.54/7    4.01/5    5.29/3    6.37/3    7.23/3    8.32/2    9.46/2   10.29/2   11.38/2   13.19/2   13.45/2   14.31/2   15.06/2  
    SK Severka Šumperk                    1.03/10   1.13/7    0.38/4    1.07/2    1.28/2    1.08/6    0.46/4    1.09/10   1.14/14   0.43/6    1.09/5    1.41/11   0.26/20   0.46/2    0.35/8  
  3 Slanař Matěj                   15.52  0.46/1*   1.43/1*   2.17/1*   3.23/1*   6.03/8    6.56/5    7.47/5    8.51/4   10.30/7   11.13/6   12.16/5   14.12/5   14.31/3   15.18/3   15.52/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               0.46/1*   0.57/1*   0.34/1*   1.06/27   2.40/22   0.53/1*   0.51/8    1.04/3    1.39/23   0.43/6    1.03/1*   1.56/15   0.19/2    0.47/5    0.34/4  
  4 Čermák Jan                     15.57  0.50/3    1.59/4    2.40/4    3.51/4    5.30/4    6.40/4    8.09/6    9.04/6   10.13/5   11.01/5   12.14/4   14.09/4   14.32/4   15.22/4   15.57/4  
    OK Lokomotiva Pardubice               0.50/3    1.09/4    0.41/8    1.11/4    1.39/8    1.10/7    1.29/24   0.55/1*   1.09/12   0.48/13   1.13/9    1.55/14   0.23/13   0.50/12   0.35/8  
  5 Kamenický  Ondřej              16.23  1.03/10   2.31/13   3.20/14   4.32/14   6.12/9    7.18/7    8.11/7    9.34/8   10.26/6   11.15/7   12.25/6   14.45/6   15.04/5   15.48/5   16.23/5  
    OK 99 Hradec Králové                  1.03/10   1.28/17   0.49/21   1.12/6    1.40/10   1.06/3    0.53/11   1.23/13   0.52/2    0.49/15   1.10/6    2.20/21   0.19/2    0.44/1*   0.35/8  
  6 Chloupek Adam                  16.40  0.54/6    1.57/3    2.39/3    3.47/3    5.13/1*   6.17/1*   7.07/1*   8.52/5    9.42/1*  10.22/1*  12.43/7   14.55/7   15.16/6   16.05/6   16.40/6  
    Sportcentrum Jičín                    0.54/6    1.03/2    0.42/14   1.08/3    1.26/1*   1.04/2    0.50/6    1.45/22   0.50/1*   0.40/3    2.21/26   2.12/20   0.21/6    0.49/9    0.35/8  
  7 Novotný Václav                 16.47  1.19/19   2.40/16   3.28/15   4.54/16   7.20/15   8.31/14   9.11/13  10.14/11  11.53/13  12.31/13  13.37/12  15.03/8   15.23/7   16.09/7   16.47/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.19/19   1.21/14   0.48/18   1.26/20   2.26/18   1.11/11   0.40/1*   1.03/2    1.39/23   0.38/1*   1.06/3    1.26/5    0.20/5    0.46/2    0.38/20 
  8 Dvořáček Radek                 16.51  1.10/12   2.19/8    3.00/8    4.15/8    5.52/6    7.23/9    8.19/9    9.42/9   11.04/9   11.57/9   13.27/11  15.04/9   15.25/8   16.17/8   16.51/8  
    OOB Vamberk                           1.10/12   1.09/4    0.41/8    1.15/11   1.37/7    1.31/21   0.56/13   1.23/13   1.22/17   0.53/19   1.30/16   1.37/8    0.21/6    0.52/14   0.34/4  
  9 Světelský Jakub                17.05  1.10/12   2.28/11   3.09/12   4.20/10   6.34/12   7.47/11   9.05/10  10.11/10  11.17/11  12.05/10  13.20/9   15.18/10  15.40/9   16.27/9   17.05/9  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.10/12   1.18/11   0.41/8    1.11/4    2.14/17   1.13/12   1.18/21   1.06/6    1.06/10   0.48/13   1.15/10   1.58/16   0.22/9    0.47/5    0.38/20 
 10 Záveský Filip                  17.09  0.51/4    2.15/6    2.53/6    4.13/6    7.24/17   8.34/15   9.26/15  10.34/14  12.04/14  12.42/14  13.53/13  15.29/12  15.50/11  16.37/10  17.09/10 
    TJ Loko Česká Třebová                 0.51/4    1.24/16   0.38/4    1.20/15   3.11/26   1.10/7    0.52/10   1.08/8    1.30/20   0.38/1*   1.11/7    1.36/7    0.21/6    0.47/5    0.32/2  
 11 Provázek Jiří                  17.13  0.59/8    2.19/8    3.00/8    4.20/10   5.55/7    7.21/8    8.12/8    9.29/7   10.52/8   11.39/8   13.03/8   15.23/11  15.45/10  16.38/11  17.13/11 
    TJ Slavia Hradec Králové              0.59/8    1.20/13   0.41/8    1.20/15   1.35/6    1.26/20   0.51/8    1.17/11   1.23/18   0.47/10   1.24/14   2.20/21   0.22/9    0.53/16   0.35/8  
 12 Kos Tomáš                      17.24  0.54/6    3.30/20   4.18/21   5.31/21   7.10/14   8.20/13   9.10/11  10.32/13  11.27/12  12.17/12  13.24/10  15.44/14  16.03/12  16.49/12  17.24/12 
    OK Lokomotiva Pardubice               0.54/6    2.36/27   0.48/18   1.13/10   1.39/8    1.10/7    0.50/6    1.22/12   0.55/4    0.50/16   1.07/4    2.20/21   0.19/2    0.46/2    0.35/8  
 13 Smutný Šimon                   17.39  0.52/5    2.06/5    2.51/5    4.14/7    6.24/11   7.42/10   9.10/11  10.14/11  11.12/10  12.07/11  14.01/14  15.39/13  16.04/13  17.05/13  17.39/13 
    OOB Vamberk                           0.52/5    1.14/9    0.45/17   1.23/19   2.10/16   1.18/15   1.28/23   1.04/3    0.58/5    0.55/21   1.54/23   1.38/10   0.25/15   1.01/20   0.34/4  
 14 Chlupáč Dominik                17.54  2.19/25   3.31/21   4.10/20   5.22/19   6.55/13   8.15/12   9.15/14  10.54/15  12.08/15  12.55/15  14.42/15  16.07/15  16.29/14  17.22/14  17.54/14 
    OK 99 Hradec Králové                  2.19/25   1.12/6    0.39/6    1.12/6    1.33/3    1.20/18   1.00/15   1.39/19   1.14/14   0.47/10   1.47/21   1.25/3    0.22/9    0.53/16   0.32/2  
 15 Maňák Matěj                    18.44  1.00/9    2.29/12   3.04/10   4.16/9    5.50/5    6.57/6    7.42/4    8.48/3    9.55/4   10.51/4   12.03/3   13.24/3   17.20/15  18.09/15  18.44/15 
    OK 99 Hradec Králové                  1.00/9    1.29/18   0.35/2    1.12/6    1.34/5    1.07/5    0.45/3    1.06/6    1.07/11   0.56/23   1.12/8    1.21/1*   3.56/27   0.49/9    0.35/8  
 16 Šmejc Jakub                    19.31  1.15/17   2.46/18   3.28/15   4.49/15   7.23/16   8.42/17  10.45/19  12.37/19  13.38/18  14.28/18  15.44/18  17.27/16  17.52/16  18.55/16  19.31/16 
    Sportcentrum Jičín                    1.15/17   1.31/22   0.42/14   1.21/17   2.34/20   1.19/16   2.03/26   1.52/24   1.01/8    0.50/16   1.16/11   1.43/12   0.25/15   1.03/22   0.36/16 
 17 Jiroušek Vít                   20.08  1.14/16   2.37/15   3.36/18   5.08/18   7.43/20   9.32/19  10.31/17  11.39/16  13.09/16  14.00/16  15.36/16  17.44/17  18.18/17  19.26/17  20.08/17 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.14/16   1.23/15   0.59/26   1.32/22   2.35/21   1.49/24   0.59/14   1.08/8    1.30/20   0.51/18   1.36/19   2.08/19   0.34/24   1.08/24   0.42/25 
 18 Klouček Martin                 20.14  3.00/26   4.30/26   5.11/26   6.30/24   9.26/25  10.42/24  11.47/23  13.19/22  14.19/21  15.35/23  17.06/23  18.27/19  18.52/19  19.40/18  20.14/18 
    SK Studenec                           3.00/26   1.30/20   0.41/8    1.19/13   2.56/24   1.16/13   1.05/17   1.32/18   1.00/7    1.16/26   1.31/17   1.21/1*   0.25/15   0.48/8    0.34/4  
 19 Grundmann Jan                  20.49  1.13/15   2.26/10   3.08/11   4.26/12  10.17/27  11.27/27  12.13/26  13.38/23  14.32/23  15.19/21  16.45/22  18.49/20  19.16/20  20.18/19  20.49/19 
    Lokomotiva Trutnov                    1.13/15   1.13/7    0.42/14   1.18/12   5.51/27   1.10/7    0.46/4    1.25/15   0.54/3    0.47/10   1.26/15   2.04/18   0.27/21   1.02/21   0.31/1* 
 20 Kučera Tomáš                   20.53  1.16/18   2.34/14   3.32/17   4.58/17   7.25/18   8.44/18  10.27/16  12.34/18  14.27/22  15.21/22  16.42/21  18.17/18  18.42/18  20.18/19  20.53/20 
    SK Studenec                           1.16/18   1.18/11   0.58/25   1.26/20   2.27/19   1.19/16   1.43/25   2.07/25   1.53/26   0.54/20   1.21/13   1.35/6    0.25/15   1.36/26   0.35/8  
 21 Kubát Lukáš                    21.25  3.51/27   5.08/27   5.49/27   7.24/27   9.10/23  10.27/23  11.22/22  12.51/21  13.50/19  14.33/19  16.35/20  19.28/21  19.55/21  20.46/21  21.25/21 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               3.51/27   1.17/10   0.41/8    1.35/25   1.46/13   1.17/14   0.55/12   1.29/17   0.59/6    0.43/6    2.02/25   2.53/25   0.27/21   0.51/13   0.39/22 
 22 Kučera Štěpán                  21.44  1.10/12   2.40/16   3.19/13   4.31/13   6.14/10   8.38/16  12.09/24  14.21/27  16.11/27  16.53/26  18.12/25  19.49/22  20.11/22  21.08/22  21.44/22 
    SK Studenec                           1.10/12   1.30/20   0.39/6    1.12/6    1.43/12   2.24/27   3.31/27   2.12/26   1.50/25   0.42/5    1.19/12   1.37/8    0.22/9    0.57/18   0.36/16 
 23 Melichar Jan                   22.12  1.33/20   3.02/19   3.52/19   5.26/20   7.32/19   9.48/22  11.04/21  13.39/24  15.03/24  16.15/25  18.15/26  20.05/23  20.33/23  21.31/23  22.12/23 
    KOB Dobruška                          1.33/20   1.29/18   0.50/23   1.34/24   2.06/14   2.16/26   1.16/20   2.35/27   1.24/19   1.12/25   2.00/24   1.50/13   0.28/23   0.58/19   0.41/24 
 24 Lisý Áron                      22.43  1.37/21   3.53/24   4.59/25   6.39/26   9.45/26  11.09/26  12.10/25  13.49/25  15.06/25  16.04/24  17.57/24  20.47/25  21.12/25  22.04/24  22.43/24 
    OK 99 Hradec Králové                  1.37/21   2.16/26   1.06/27   1.40/26   3.06/25   1.24/19   1.01/16   1.39/19   1.17/16   0.58/24   1.53/22   2.50/24   0.25/15   0.52/14   0.39/22 
 25 Jakeš Vojtěch                  22.57  2.14/24   3.57/25   4.46/24   6.19/23   7.59/22   9.34/20  10.43/18  12.09/17  13.14/17  14.00/16  15.36/16  20.15/24  20.38/24  22.15/25  22.57/25 
    SK Týniště nad Orlicí                 2.14/24   1.43/24   0.49/21   1.33/23   1.40/10   1.35/22   1.09/18   1.26/16   1.05/9    0.46/9    1.36/19   4.39/26   0.23/13   1.37/27   0.42/25 
 26 Kulhánek Michael               24.45  2.00/23   3.38/22   4.26/22   5.47/22   7.56/21   9.46/21  10.58/20  12.46/20  13.59/20  14.54/20  16.27/19  22.27/26  23.03/26  24.09/26  24.45/26 
    SK Studenec                           2.00/23   1.38/23   0.48/18   1.21/17   2.09/15   1.50/25   1.12/19   1.48/23   1.13/13   0.55/21   1.33/18   6.00/27   0.36/25   1.06/23   0.36/16 
 27 Zelinka Jan                    25.56  1.40/22   3.45/23   4.40/23   6.31/25   9.19/24  11.02/25  12.24/27  14.07/26  16.03/26  17.35/27  20.41/27  22.40/27  23.59/27  25.09/27  25.56/27 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.40/22   2.05/25   0.55/24   1.51/27   2.48/23   1.43/23   1.22/22   1.43/21   1.56/27   1.32/27   3.06/27   1.59/17   1.19/26   1.10/25   0.47/27 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14D        1.8km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-52      3-50      4-60      5-64      6-70      7-74      8-77      9-79     10-100   
  1 Sháněl Jan                     23.19  1.17/2    3.02/2    4.47/1*  10.15/1*  11.16/1*  17.41/1*  19.02/1*  20.02/1*  21.44/1*  22.34/1*  23.19/1* 
    KOB Choceň                            1.17/2    1.45/2    1.45/2    5.28/2    1.01/1*   6.25/2    1.21/2    1.00/1*   1.42/2    0.50/2    0.45/2  
  2 Remeš Petr                     23.43  1.01/1*   2.45/1*  11.25/2   13.57/2   14.59/2   18.54/2   19.44/2   20.45/2   22.22/2   23.07/2   23.43/2  
    KOB Dobruška                          1.01/1*   1.44/1*   8.40/2    2.32/1*   1.02/2    3.55/1*   0.50/1*   1.01/2    1.37/1*   0.45/1*   0.36/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16C        2.5km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-32      3-41      4-43      5-47      6-46      7-51      8-82      9-54     10-58     11-59     12-70     13-75     14-79     15-100   
  1 Petržela Jan                   15.08  1.09/1*   1.43/1*   2.39/1*   3.38/1*   4.14/1*   4.41/1*   6.15/1*   7.41/1*   8.59/1*  10.03/1*  10.38/1*  12.47/1*  13.15/1*  14.05/1*  14.36/1*  15.08/1* 
    Lokomotiva Trutnov                    1.09/1*   0.34/1*   0.56/1*   0.59/2    0.36/2    0.27/1*   1.34/10   1.26/15   1.18/1*   1.04/1*   0.35/19   2.09/1*   0.28/5    0.50/5    0.31/1*   0.32/2  
  2 Landovský Tomáš                16.06  1.20/3    1.56/3    3.10/5    4.41/7    5.24/4    6.37/7    7.42/6    8.22/5    9.51/3   10.58/3   11.23/3   13.40/2   14.07/2   14.58/2   15.31/2   16.06/2  
    SK Praga Praha                        1.20/3    0.36/3    1.14/16   1.31/12   0.43/5    1.13/20   1.05/1*   0.40/2    1.29/3    1.07/2    0.25/3    2.17/4    0.27/3    0.51/6    0.33/3    0.35/9  
  3 Janata Jakub                   16.21  1.28/7    2.06/6    3.04/3    4.02/2    5.09/3    5.54/3    7.14/3    7.55/2    9.35/2   10.48/2   11.17/2   13.43/3   14.14/3   15.08/3   15.47/3   16.21/3  
    OK Jilemnice                          1.28/7    0.38/7    0.58/2    0.58/1*   1.07/19   0.45/16   1.20/5    0.41/3    1.40/11   1.13/3    0.29/13   2.26/9    0.31/14   0.54/10   0.39/16   0.34/6  
  4 Stach Jan                      17.23  1.46/16   2.25/15   3.32/12   4.38/5    5.27/6    6.07/5    7.24/5    8.09/3    9.52/4   11.11/4   11.42/4   14.23/4   14.58/4   16.07/4   16.46/4   17.23/4  
    OK Jilemnice                          1.46/16   0.39/9    1.07/7    1.06/4    0.49/12   0.40/12   1.17/4    0.45/6    1.43/15   1.19/6    0.31/18   2.41/14   0.35/20   1.09/20   0.39/16   0.37/18 
  5 Hladík František               17.33  1.31/11   2.10/8    3.23/10   4.42/8    5.26/5    5.57/4    7.09/2    8.38/6   10.21/5   11.46/5   12.16/5   14.51/5   15.24/5   16.22/5   16.57/5   17.33/5  
    SK Studenec                           1.31/11   0.39/9    1.13/14   1.19/8    0.44/7    0.31/5    1.12/3    1.29/16   1.43/15   1.25/16   0.30/17   2.35/13   0.33/17   0.58/13   0.35/10   0.36/11 
  6 Novotný Jan                    17.58  2.38/22   3.12/22   4.17/20   5.37/12   6.23/11   7.17/10   8.57/11   9.40/10  11.11/8   12.46/8   13.14/8   15.27/7   15.55/6   16.53/6   17.24/6   17.58/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.38/22   0.34/1*   1.05/6    1.20/9    0.46/10   0.54/18   1.40/15   0.43/5    1.31/5    1.35/19   0.28/11   2.13/2    0.28/5    0.58/13   0.31/1*   0.34/6  
  7 Tichý Ondřej                   18.25  1.49/17   2.38/16   4.01/15   5.25/10   6.56/14   7.52/14   9.22/13  10.28/14  11.58/13  13.12/10  13.41/11  15.56/9   16.21/8   17.15/8   17.53/9   18.25/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.49/17   0.49/18   1.23/17   1.24/11   1.31/20   0.56/19   1.30/6    1.06/14   1.30/4    1.14/4    0.29/13   2.15/3    0.25/1*   0.54/10   0.38/14   0.32/2  
  8 Seidl Jakub                    18.26  2.21/20   2.58/19   4.11/18   6.40/16   7.30/15   8.02/15   9.39/15  10.27/13  11.53/12  13.17/12  13.41/11  16.02/10  16.31/9   17.17/9   17.50/7   18.26/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.21/20   0.37/6    1.13/14   2.29/15   0.50/13   0.32/7    1.37/12   0.48/9    1.26/2    1.24/13   0.24/2    2.21/7    0.29/9    0.46/2    0.33/3    0.36/11 
  9 Macl Jan                       18.29  1.30/9    2.13/11   3.22/9    4.37/4    5.34/7    6.14/6    7.52/7    9.22/7   11.02/7   12.21/7   12.47/7   15.43/8   16.13/7   17.13/7   17.51/8   18.29/9  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.30/9    0.43/15   1.09/10   1.15/6    0.57/17   0.40/12   1.38/13   1.30/17   1.40/11   1.19/6    0.26/6    2.56/16   0.30/12   1.00/15   0.38/14   0.38/20 
 10 Uvizl Marek                    18.32  1.16/2    1.52/2    2.59/2    4.17/3    5.01/2    5.31/2    7.20/4    8.10/4   10.38/6   12.01/6   12.30/6   14.56/6   16.33/10  17.22/10  17.56/10  18.32/10 
    SK Studenec                           1.16/2    0.36/3    1.07/7    1.18/7    0.44/7    0.30/3    1.49/19   0.50/11   2.28/20   1.23/10   0.29/13   2.26/9    1.37/22   0.49/3    0.34/7    0.36/11 
 11 Charvát Jiří                   19.22  2.25/21   3.03/20   4.01/15   6.05/15   7.48/16   8.18/16   9.57/16  10.42/15  12.18/14  13.35/13  14.03/13  16.51/11  17.24/11  18.13/11  18.46/11  19.22/11 
    OK Jilemnice                          2.25/21   0.38/7    0.58/2    2.04/13   1.43/22   0.30/3    1.39/14   0.45/6    1.36/10   1.17/5    0.28/11   2.48/15   0.33/17   0.49/3    0.33/3    0.36/11 
 12 Vychodil Adam                  19.30  1.30/9    3.07/21   4.37/21   7.43/19   8.25/19   8.53/19  10.29/19  11.10/17  13.04/17  14.23/15  14.49/14  17.07/12  17.36/12  18.21/12  18.56/12  19.30/12 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.30/9    1.37/22   1.30/20   3.06/17   0.42/4    0.28/2    1.36/11   0.41/3    1.54/18   1.19/6    0.26/6    2.18/5    0.29/9    0.45/1*   0.35/10   0.34/6  
 13 Zajíček Radim                  20.10  1.25/6    2.04/4    4.10/17   5.10/9    6.10/8    6.44/8    9.24/14  10.03/12  13.30/18  14.57/18  15.20/18  17.39/15  18.07/15  19.00/14  19.34/13  20.10/13 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.25/6    0.39/9    2.06/21   1.00/3    1.00/18   0.34/10   2.40/22   0.39/1*   3.27/21   1.27/17   0.23/1*   2.19/6    0.28/5    0.53/9    0.34/7    0.36/11 
 14 Valach Ondřej                  20.17  1.39/15   2.23/14   3.35/13   6.58/17   7.48/16   8.26/17   9.57/16  11.29/18  13.03/16  14.27/16  14.54/16  17.25/13  17.56/13  18.59/13  19.40/14  20.17/14 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.39/15   0.44/16   1.12/13   3.23/18   0.50/13   0.38/11   1.31/7    1.32/18   1.34/7    1.24/13   0.27/9    2.31/12   0.31/14   1.03/18   0.41/21   0.37/18 
 15 Vondrák Jiří                   20.35  1.36/14   2.21/13   3.44/14   5.55/13   6.51/13   7.22/11   8.55/10   9.53/11  11.52/11  13.15/11  13.40/10  17.35/14  18.02/14  19.12/15  19.57/15  20.35/15 
    Lokomotiva Trutnov                    1.36/14   0.45/17   1.23/17   2.11/14   0.56/15   0.31/5    1.33/9    0.58/13   1.59/19   1.23/10   0.25/3    3.55/19   0.27/3    1.10/21   0.45/22   0.38/20 
 16 Machek Vojta                   20.44  1.49/17   2.44/18   4.12/19   5.33/11   6.21/10   7.09/9    8.51/9    9.39/9   11.13/9   12.59/9   13.24/9   18.20/16  18.45/16  19.36/16  20.11/16  20.44/16 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.49/17   0.55/21   1.28/19   1.21/10   0.48/11   0.48/17   1.42/16   0.48/9    1.34/7    1.46/20   0.25/3    4.56/22   0.25/1*   0.51/6    0.35/10   0.33/5  
 17 Vik Martin                     21.14  1.28/7    2.10/8    3.14/6    7.12/18   7.56/18   8.29/18  10.17/18  12.00/19  13.32/19  14.55/17  15.24/19  18.33/17  19.03/17  20.05/17  20.38/17  21.14/17 
    OK Jilemnice                          1.28/7    0.42/14   1.04/5    3.58/19   0.44/7    0.33/8    1.48/18   1.43/19   1.32/6    1.23/10   0.29/13   3.09/18   0.30/12   1.02/17   0.33/3    0.36/11 
 18 Kučera Michal                  21.32  1.23/4    2.17/12   3.28/11   4.38/5    6.17/9    7.31/13   8.42/8    9.35/8   11.17/10  15.16/19  14.50/15  18.49/18  19.20/18  20.17/18  20.56/18  21.32/18 
    SK Studenec                           1.23/4    0.54/20   1.11/12   1.10/5    1.39/21   1.14/21   1.11/2    0.53/12   1.42/13   3.59/22       /     3.59/20   0.31/14   0.57/12   0.39/16   0.36/11 
 19 Smitka Jan                     21.44  1.31/11   2.07/7    3.08/4    9.39/21  10.16/21  10.49/21  12.20/21  13.07/20  15.00/21  16.21/20  16.47/20  19.10/19  19.38/19  20.29/19  21.06/19  21.44/19 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.31/11   0.36/3    1.01/4    6.31/22   0.37/3    0.33/8    1.31/7    0.47/8    1.53/17   1.21/9    0.26/6    2.23/8    0.28/5    0.51/6    0.37/13   0.38/20 
 20 Vařeka Martin                  22.09  1.31/11   2.11/10   3.18/8    8.14/20   9.10/20   9.52/20  11.39/20  13.24/21  14.59/20  16.26/21  16.53/21  19.22/20  20.00/20  21.03/20  21.37/20  22.09/20 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.31/11   0.40/12   1.07/7    4.56/21   0.56/15   0.42/14   1.47/17   1.45/20   1.35/9    1.27/17   0.27/9    2.29/11   0.38/21   1.03/18   0.34/7    0.32/2  
 21 Jakeš Ondřej                   22.21  1.24/5    2.05/5    3.15/7    5.58/14   6.41/12   7.24/12   9.18/12  11.05/16  12.47/15  14.11/14  15.00/17  19.42/21  20.11/21  21.11/21  21.50/21  22.21/21 
    SK Týniště nad Orlicí                 1.24/5    0.41/13   1.10/11   2.43/16   0.43/5    0.43/15   1.54/20   1.47/21   1.42/13   1.24/13   0.49/20   4.42/21   0.29/9    1.00/15   0.39/16   0.31/1* 
 22 Zákravský Lukáš                40.31  1.51/19   2.43/17   8.34/22  13.01/22  13.30/22  16.27/22  18.58/22  21.45/22  30.29/22  32.17/22  33.18/22  36.18/22  36.52/22  39.17/22  39.56/22  40.31/22 
    TJ Start Náchod                       1.51/19   0.52/19   5.51/22   4.27/20   0.29/1*   2.57/22   2.31/21   2.47/22   8.44/22   1.48/21   1.01/21   3.00/17   0.34/19   2.25/22   0.39/16   0.35/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16D        2.5km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-32      3-41      4-43      5-47      6-46      7-51      8-82      9-54     10-58     11-59     12-70     13-75     14-79     15-100   
  1 Weisbauer Vojtěch              22.28  1.37/1*   2.24/1*   3.45/1*   5.27/1*   6.19/1*   7.10/1*  10.38/2   11.33/1*  13.30/1*  15.03/1*  15.44/1*  19.14/1*  19.53/1*  21.19/1*  21.55/1*  22.28/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.37/1*   0.47/4    1.21/1*   1.42/2    0.52/2    0.51/1*   3.28/3    0.55/1*   1.57/1*   1.33/1*   0.41/2    3.30/3    0.39/2    1.26/2    0.36/1*   0.33/1* 
  2 Šulc Ondřej                    23.32  1.47/2    2.33/2    3.55/2    5.52/2    6.40/2    7.36/2   10.50/3   12.05/3   14.06/3   16.13/3   17.06/3   20.26/3   21.01/3   22.17/2   22.55/2   23.32/2  
    TJ Slavia Hradec Králové              1.47/2    0.46/3    1.22/2    1.57/3    0.48/1*   0.56/2    3.14/2    1.15/2    2.01/2    2.07/3    0.53/3    3.20/2    0.35/1*   1.16/1*   0.38/3    0.37/2  
  3 Zitka Lukáš                    23.40  2.08/3    2.51/3    4.51/3    6.31/3    7.32/3    8.33/3   10.31/1*  11.46/2   14.00/2   15.49/2   16.46/2   19.57/2   20.41/2   22.25/3   23.02/3   23.40/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.08/3    0.43/1*   2.00/4    1.40/1*   1.01/3    1.01/3    1.58/1*   1.15/2    2.14/3    1.49/2    0.57/4    3.11/1*   0.44/3    1.44/4    0.37/2    0.38/3  
  4 Čmolík Petr                    33.41  3.01/4    3.44/4    5.25/4    9.00/4   10.25/4   12.55/4   16.40/4   19.13/4   22.18/4   25.02/4   25.40/4   29.40/4   30.28/4   32.08/4   32.59/4   33.41/4  
    KOB Dobruška                          3.01/4    0.43/1*   1.41/3    3.35/4    1.25/4    2.30/4    3.45/4    2.33/4    3.05/4    2.44/4    0.38/1*   4.00/4    0.48/4    1.40/3    0.51/4    0.42/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18C        2.8km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-40      3-43      4-45      5-57      6-53      7-49      8-54      9-58     10-61     11-62     12-64     13-65     14-70     15-100   
  1 Nožka Radek                    15.02  0.40/3    1.01/4    1.52/1*   2.16/1*   3.47/1*   4.24/1*   5.10/2    6.30/2    7.34/2    9.05/3    9.48/3   11.20/2   13.17/1*  13.51/1*  14.30/1*  15.02/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               0.40/3    0.21/2    0.51/1*   0.24/4    1.31/2    0.37/3    0.46/6    1.20/5    1.04/1*   1.31/5    0.43/1*   1.32/4    1.57/1*   0.34/1*   0.39/1*   0.32/2  
  2 Bořil Petr                     15.09  0.34/2    0.56/10   1.55/2    2.17/2    3.50/2    4.26/2    5.03/1*   6.18/1*   7.27/1*   8.50/1*   9.36/1*  11.07/1*  13.17/1*  13.54/2   14.33/2   15.09/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               0.34/2    0.22/3    0.59/4    0.22/1*   1.33/3    0.36/1*   0.37/1*   1.15/1*   1.09/4    1.23/3    0.46/5    1.31/3    2.10/4    0.37/4    0.39/1*   0.36/7  
  2 Daněk Jáchym                   15.09  0.43/6    1.06/5    2.11/4    2.37/4    4.11/4    4.53/4    5.31/4    6.49/3    7.54/3    9.04/2    9.47/2   11.21/3   13.23/3   13.59/3   14.38/3   15.09/2  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               0.43/6    0.23/4    1.05/5    0.26/6    1.34/4    0.42/6    0.38/3    1.18/3    1.05/2    1.10/1*   0.43/1*   1.34/5    2.02/2    0.36/3    0.39/1*   0.31/1* 
  4 Klouček Tomáš                  15.48  0.42/5    1.16/7    2.13/5    2.37/4    4.18/5    4.57/5    5.56/5    7.13/5    8.18/5    9.37/5   10.20/4   11.48/4   13.55/4   14.34/4   15.15/4   15.48/4  
    OK Jilemnice                          0.42/5    0.34/8    0.57/3    0.24/4    1.41/5    0.39/5    0.59/7    1.17/2    1.05/2    1.19/2    0.43/1*   1.28/2    2.07/3    0.39/6    0.41/6    0.33/4  
  5 Klapal Jan                     16.33  0.40/3    0.59/3    1.55/2    2.23/3    4.08/3    4.46/3    5.25/3    6.50/4    8.02/4    9.35/4   10.27/5   12.13/5   14.35/5   15.17/5   15.57/5   16.33/5  
    OK Lokomotiva Pardubice               0.40/3    0.19/1*   0.56/2    0.28/7    1.45/6    0.38/4    0.39/4    1.25/6    1.12/6    1.33/7    0.52/8    1.46/7    2.22/6    0.42/7    0.40/4    0.36/7  
  6 Hovorka Lukáš                  17.14  0.32/1*   0.56/10   4.00/10   4.22/9    5.50/7    6.33/7    7.10/7    8.29/6    9.40/6   11.03/6   11.52/6   13.16/6   15.27/6   16.01/6   16.41/6   17.14/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               0.32/1*   0.24/5    3.04/10   0.22/1*   1.28/1*   0.43/7    0.37/1*   1.19/4    1.11/5    1.23/3    0.49/7    1.24/1*   2.11/5    0.34/1*   0.40/4    0.33/4  
  7 Záveský Marek                  18.58  0.56/10   1.51/10   2.57/8    3.30/7    5.19/6    6.10/6    7.09/6    8.59/7   10.19/7   12.04/7   12.51/7   14.26/7   16.58/7   17.43/7   18.26/7   18.58/7  
    TJ Loko Česká Třebová                 0.56/10   0.55/10   1.06/6    0.33/8    1.49/7    0.51/9    0.59/7    1.50/8    1.20/7    1.45/8    0.47/6    1.35/6    2.32/8    0.45/8    0.43/7    0.32/2  
  8 Kult Martin                    20.49  0.51/7    1.15/6    2.53/7    3.16/6    7.01/8    7.37/8    8.22/8   10.00/8   11.24/8   13.16/8   14.01/8   15.58/8   18.31/8   19.20/8   20.16/8   20.49/8  
    Lokomotiva Trutnov                    0.51/7    0.24/5    1.38/8    0.23/3    3.45/10   0.36/1*   0.45/5    1.38/7    1.24/8    1.52/9    0.45/4    1.57/9    2.33/9    0.49/9    0.56/10   0.33/4  
  9 Souček Michal                  21.31  0.54/9    1.21/8    2.29/6    4.38/10   7.16/10   7.59/9    9.01/9   10.53/9   12.33/9   14.04/9   15.07/9   16.59/9   19.27/9   20.05/9   20.50/9   21.31/9  
    TJ Slavia Hradec Králové              0.54/9    0.27/7    1.08/7    2.09/10   2.38/8    0.43/7    1.02/9    1.52/9    1.40/10   1.31/5    1.03/9    1.52/8    2.28/7    0.38/5    0.45/8    0.41/10 
 10 Bůžek Jan                      28.38  0.51/7    1.34/9    3.27/9    4.07/8    7.02/9    8.49/10   9.52/10  12.05/10  13.41/10  17.12/10  18.49/10  21.47/10  26.22/10  27.11/10  28.01/10  28.38/10 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      0.51/7    0.43/9    1.53/9    0.40/9    2.55/9    1.47/10   1.03/10   2.13/10   1.36/9    3.31/10   1.37/10   2.58/10   4.35/10   0.49/9    0.50/9    0.37/9  
    Novák Milan                DISK       1.18/     3.20/     4.57/     5.40/     8.27/     9.25/    10.37/    13.16/    14.44/    16.29/    17.36/    19.42/    24.15/    25.02/         /    26.34/   
    KOB Choceň                            1.18/     2.02/     1.37/     0.43/     2.47/     0.58/     1.12/     2.39/     1.28/     1.45/     1.07/     2.06/     4.33/     0.47/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21A        3.2km    0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-80      2-32      3-43      4-45      5-81      6-53      7-55      8-50      9-58     10-44     11-61     12-62     13-63     14-67     15-59     16-71    
                                      17-75     18-100   
  1 Král Václav                    17.21  0.55/6    1.39/6    3.17/2    3.41/2    4.31/1*   5.21/1*   5.39/1*   7.15/1*   8.16/1*   9.03/1*   9.42/1*  10.29/1*  10.59/1*  11.56/1*  12.28/1*  15.07/1* 
    SK Severka Šumperk                    0.55/6    0.44/4    1.38/1*   0.24/1*   0.50/1*   0.50/4    0.18/3    1.36/2    1.01/1*   0.47/1*   0.39/1*   0.47/2    0.30/2    0.57/2    0.32/3    2.39/7  
                                         16.02/1*  16.45/1*  17.21/1* 
                                          0.55/1*   0.43/4    0.36/9  
  2 Balcar  Aleš                   17.24  0.50/3    1.34/3    3.14/1*   3.44/3    4.37/2    5.36/3    5.53/3    7.24/2    8.27/2    9.23/2   10.02/2   10.54/2   11.26/2   12.22/2   12.52/2   15.12/2  
    OK 99 Hradec Králové                  0.50/3    0.44/4    1.40/2    0.30/9    0.53/4    0.59/8    0.17/1*   1.31/1*   1.03/2    0.56/8    0.39/1*   0.52/6    0.32/6    0.56/1*   0.30/1*   2.20/1* 
                                         16.12/2   16.52/2   17.24/2  
                                          1.00/7    0.40/2    0.32/1* 
  3 Kadeřávek  Petr                18.03  0.48/2    1.31/2    3.18/3    3.45/4    4.39/3    5.24/2    5.42/2    7.37/3    8.41/3    9.35/3   10.19/3   11.11/3   11.41/3   12.43/3   13.13/3   15.49/3  
    OK 99 Hradec Králové                  0.48/2    0.43/2    1.47/5    0.27/4    0.54/5    0.45/1*   0.18/3    1.55/10   1.04/3    0.54/5    0.44/8    0.52/6    0.30/2    1.02/5    0.30/1*   2.36/6  
                                         16.48/3   17.30/3   18.03/3  
                                          0.59/6    0.42/3    0.33/2  
  4 Pašek František                18.14  0.55/6    1.36/4    3.22/4    3.48/5    4.40/4    5.41/5    5.59/4    7.43/4    8.53/4    9.44/4   10.27/4   11.20/4   11.52/4   12.56/4   13.30/4   16.01/4  
    SK Kotlářka Praha                     0.55/6    0.41/1*   1.46/4    0.26/2    0.52/2    1.01/9    0.18/3    1.44/5    1.10/8    0.51/2    0.43/6    0.53/8    0.32/6    1.04/6    0.34/7    2.31/3  
                                         16.57/4   17.41/4   18.14/4  
                                          0.56/2    0.44/6    0.33/2  
  5 Dusílek Adam                   18.49  0.57/8    1.47/9    3.28/5    3.54/6    5.52/11   6.43/11   7.06/11   8.42/9    9.50/7   10.45/9   11.24/7   12.08/6   12.37/6   13.42/6   14.15/6   16.42/6  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      0.57/8    0.50/9    1.41/3    0.26/2    1.58/10   0.51/6    0.23/8    1.36/2    1.08/6    0.55/6    0.39/1*   0.44/1*   0.29/1*   1.05/7    0.33/5    2.27/2  
                                         17.38/6   18.16/5   18.49/5  
                                          0.56/2    0.38/1*   0.33/2  
  6 Procházka David                19.07  0.57/8    1.42/8    3.34/7    4.03/8    5.04/6    5.54/6    6.11/5    7.52/5    9.20/6   10.16/6   10.58/5   11.45/5   12.18/5   13.19/5   13.55/5   16.27/5  
    OK Lokomotiva Pardubice               0.57/8    0.45/7    1.52/6    0.29/7    1.01/7    0.50/4    0.17/1*   1.41/4    1.28/11   0.56/8    0.42/4    0.47/2    0.33/9    1.01/4    0.36/9    2.32/4  
                                         17.24/5   18.33/6   19.07/6  
                                          0.57/4    1.09/11   0.34/6  
  7 Ptáček Pavel                   19.27  0.46/1*   1.29/1*   3.33/6    4.00/7    4.55/5    5.40/4    6.21/6    8.07/6    9.14/5   10.11/5   11.07/6   12.08/6   12.42/7   13.51/7   14.23/7   17.03/7  
    KPKS BETA Brno                        0.46/1*   0.43/2    2.04/8    0.27/4    0.55/6    0.45/1*   0.41/11   1.46/6    1.07/5    0.57/10   0.56/11   1.01/10   0.34/10   1.09/8    0.32/3    2.40/8  
                                         18.04/7   18.51/7   19.27/7  
                                          1.01/8    0.47/10   0.36/9  
  8 Piltaver Jaka                  19.39  0.52/4    1.39/6    3.55/10   3.28/1*   5.39/10   6.27/8    6.47/8    9.02/11  10.08/11  11.03/11  11.46/11  12.36/10  13.08/10  14.08/10  14.47/10  17.22/8  
    KPKS BETA Brno                        0.52/4    0.47/8    2.16/11       /     2.11/11   0.48/3    0.20/6    2.15/11   1.06/4    0.55/6    0.43/6    0.50/5    0.32/6    1.00/3    0.39/11   2.35/5  
                                         18.20/8   19.05/8   19.39/8  
                                          0.58/5    0.45/7    0.34/6  
  9 Zmrzlikar Jure                 19.43  1.10/11   2.01/11   4.06/11   4.33/11   5.38/9    6.30/9    6.53/9    8.39/8    9.50/7   10.42/7   11.24/7   12.13/8   12.43/8   14.01/8   14.36/8   17.23/9  
    KPKS BETA Brno                        1.10/11   0.51/10   2.05/9    0.27/4    1.05/8    0.52/7    0.23/8    1.46/6    1.11/9    0.52/3    0.42/4    0.49/4    0.30/2    1.18/11   0.35/8    2.47/9  
                                         18.25/9   19.08/9   19.43/9  
                                          1.02/9    0.43/4    0.35/8  
 10 Šístek Daniel                  20.17  1.04/10   1.55/10   3.51/9    4.20/10   5.25/8    6.34/10   6.57/10   8.46/10   9.55/10  10.59/10  11.43/10  12.46/11  13.20/11  14.30/11  15.03/11  17.51/10 
    AC Sparta Praha                       1.04/10   0.51/10   1.56/7    0.29/7    1.05/8    1.09/10   0.23/8    1.49/8    1.09/7    1.04/11   0.44/8    1.03/11   0.34/10   1.10/9    0.33/5    2.48/10 
                                         18.55/10  19.41/10  20.17/10 
                                          1.04/10   0.46/8    0.36/9  
 11 Černý Martin                   20.28  0.52/4    1.36/4    3.42/8    4.12/9    5.04/6    6.15/7    6.37/7    8.31/7    9.50/7   10.42/7   11.26/9   12.25/9   12.56/9   14.07/9   14.43/9   17.58/11 
    OK Jilemnice                          0.52/4    0.44/4    2.06/10   0.30/9    0.52/2    1.11/11   0.22/7    1.54/9    1.19/10   0.52/3    0.44/8    0.59/9    0.31/5    1.11/10   0.36/9    3.15/11 
                                         19.09/11  19.55/11  20.28/11 
                                          1.11/11   0.46/8    0.33/2  
    Lebar Daniel               DISK       1.02/     1.59/     3.54/     4.25/     6.08/     7.20/     9.02/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KPKS BETA Brno                        1.02/     0.57/     1.55/     0.31/     1.43/     1.12/     1.42/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /    15.44/    16.26/   
                                              /         /     0.42/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21C        3.2km    0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-80      2-32      3-43      4-45      5-81      6-53      7-55      8-50      9-58     10-44     11-61     12-62     13-63     14-67     15-59     16-71    
                                      17-75     18-100   
  1 Hovorka Jan                    16.07  0.43/1*   1.22/1*   2.52/1*   3.15/1*   4.06/1*   4.47/1*   5.03/1*   6.32/1*   7.29/1*   8.18/1*   8.56/1*   9.38/1*  10.09/1*  11.07/1*  11.34/1*  13.56/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               0.43/1*   0.39/1*   1.30/1*   0.23/2    0.51/1*   0.41/1*   0.16/2    1.29/2    0.57/1*   0.49/3    0.38/2    0.42/1*   0.31/7    0.58/4    0.27/2    2.22/1* 
                                         14.50/1*  15.32/1*  16.07/1* 
                                          0.54/2    0.42/7    0.35/19 
  2 Weiner Jakub                   17.11  0.54/14   1.37/10   3.24/9    3.51/9    4.47/7    5.29/6    5.46/6    7.14/3    8.11/3    9.02/3    9.43/3   10.31/3   10.59/3   11.58/3   12.32/2   14.58/2  
    TJ Slavia Hradec Králové              0.54/14   0.43/8    1.47/9    0.27/18   0.56/8    0.42/2    0.17/12   1.28/1*   0.57/1*   0.51/7    0.41/5    0.48/8    0.28/2    0.59/6    0.34/26   2.26/2  
                                         15.55/2   16.36/2   17.11/2  
                                          0.57/6    0.41/2    0.35/19 
  3 Kolín Jan                      17.15  0.49/7    1.33/6    3.05/2    3.29/2    4.26/3    5.10/2    5.27/2    7.01/2    7.58/2    8.48/2    9.31/2   10.16/2   10.46/2   11.40/2   12.41/3   15.07/3  
    OK Jilemnice                          0.49/7    0.44/12   1.32/2    0.24/6    0.57/10   0.44/6    0.17/12   1.34/4    0.57/1*   0.50/4    0.43/11   0.45/4    0.30/5    0.54/1*   1.01/53   2.26/2  
                                         16.02/3   16.43/3   17.15/3  
                                          0.55/3    0.41/2    0.32/3  
  4 Khýn Vítězslav                 17.31  0.54/14   1.40/15   3.20/7    3.45/6    4.46/6    5.44/10   6.01/9    7.36/8    8.41/7    9.31/8   10.09/8   10.54/8   11.23/8   12.17/6   12.47/6   15.16/4  
    KOB Dobruška                          0.54/14   0.46/16   1.40/5    0.25/11   1.01/22   0.58/33   0.17/12   1.35/5    1.05/9    0.50/4    0.38/2    0.45/4    0.29/3    0.54/1*   0.30/5    2.29/4  
                                         16.19/4   17.00/4   17.31/4  
                                          1.03/22   0.41/2    0.31/1* 
  5 Pešek Ondřej                   17.46  0.44/2    1.33/6    3.18/6    3.46/7    4.44/5    5.27/5    5.43/4    7.23/6    8.25/6    9.16/6    9.58/6   10.47/5   11.18/7   12.23/7   12.56/7   15.29/5  
    KOB Choceň                            0.44/2    0.49/25   1.45/7    0.28/23   0.58/12   0.43/3    0.16/2    1.40/12   1.02/7    0.51/7    0.42/6    0.49/12   0.31/7    1.05/16   0.33/20   2.33/7  
                                         16.26/5   17.10/5   17.46/5  
                                          0.57/6    0.44/12   0.36/29 
  6 Špicar Petr                    18.15  0.45/3    1.25/2    3.16/5    3.40/5    4.52/10   5.51/14   6.07/13   7.45/11   8.51/10   9.42/10  10.24/10  11.13/9   11.50/10  12.48/8   13.21/8   15.59/6  
    Sportcentrum Jičín                    0.45/3    0.40/2    1.51/13   0.24/6    1.12/39   0.59/36   0.16/2    1.38/10   1.06/12   0.51/7    0.42/6    0.49/12   0.37/31   0.58/4    0.33/20   2.38/11 
                                         17.00/6   17.42/6   18.15/6  
                                          1.01/17   0.42/7    0.33/5  
  7 Vávra Jaroslav                 18.36  0.55/16   1.37/10   3.12/4    3.37/4    4.30/4    5.25/3    5.45/5    7.18/5    8.19/5    9.11/5    9.56/5   10.47/5   11.17/6   12.52/10  13.46/13  16.17/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               0.55/16   0.42/6    1.35/3    0.25/11   0.53/3    0.55/26   0.20/34   1.33/3    1.01/5    0.52/11   0.45/19   0.51/17   0.30/5    1.35/51   0.54/52   2.31/6  
                                         17.15/7   18.01/7   18.36/7  
                                          0.58/10   0.46/20   0.35/19 
  8 Čáp Ondřej                     18.38  1.16/46   1.59/43   3.55/35   4.18/30   5.09/18   5.52/15   6.08/15   7.43/10   8.53/11   9.53/12  10.36/11  11.27/11  12.02/11  13.06/11  13.40/10  16.17/8  
    KOB Dobruška                          1.16/46   0.43/8    1.56/23   0.23/2    0.51/1*   0.43/3    0.16/2    1.35/5    1.10/23   1.00/32   0.43/11   0.51/17   0.35/25   1.04/13   0.34/26   2.37/10 
                                         17.17/8   18.01/7   18.38/8  
                                          1.00/12   0.44/12   0.37/32 
  9 Fencl Petr                     18.43  1.00/32   1.48/26   3.53/34   4.17/29   5.11/19   5.58/17   6.16/18   8.02/19   9.20/21  10.12/18  10.55/17  11.44/18  12.19/18  13.19/14  13.49/14  16.22/10 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.00/32   0.48/21   2.05/34   0.24/6    0.54/5    0.47/16   0.18/20   1.46/24   1.18/39   0.52/11   0.43/11   0.49/12   0.35/25   1.00/8    0.30/5    2.33/7  
                                         17.23/10  18.09/9   18.43/9  
                                          1.01/17   0.46/20   0.34/11 
 10 Sokolář Zdeněk                 18.44  0.55/16   1.44/19   3.27/10   3.58/14   4.53/11   5.37/7    5.55/7    7.36/8    8.42/8    9.36/9   10.22/9   11.13/9   11.44/9   12.51/9   13.22/9   16.06/7  
    TJ Start Náchod                       0.55/16   0.49/25   1.43/6    0.31/35   0.55/6    0.44/6    0.18/20   1.41/14   1.06/12   0.54/16   0.46/24   0.51/17   0.31/7    1.07/22   0.31/13   2.44/14 
                                         17.22/9   18.09/9   18.44/10 
                                          1.16/42   0.47/28   0.35/19 
 11 Nývlt Martin                   18.51  0.51/9    1.35/8    3.35/17   4.00/16   4.58/13   5.54/16   6.19/20   8.00/17   9.04/14   9.58/15  10.43/14  11.27/11  12.05/13  13.09/12  13.43/11  16.36/13 
    TJ Start Náchod                       0.51/9    0.44/12   2.00/32   0.25/11   0.58/12   0.56/27   0.25/49   1.41/14   1.04/8    0.54/16   0.45/19   0.44/2    0.38/34   1.04/13   0.34/26   2.53/21 
                                         17.33/11  18.17/11  18.51/11 
                                          0.57/6    0.44/12   0.34/11 
 12 Zlámal Petr                    18.52  0.57/25   1.40/15   3.27/10   3.55/12   4.59/14   5.43/8    6.01/9    7.56/15   9.07/17  10.02/16  10.45/15  11.39/15  12.12/14  13.19/14  13.51/16  16.34/11 
    Sportcentrum Jičín                    0.57/25   0.43/8    1.47/9    0.28/23   1.04/29   0.44/6    0.18/20   1.55/35   1.11/28   0.55/21   0.43/11   0.54/31   0.33/18   1.07/22   0.32/17   2.43/13 
                                         17.34/12  18.19/12  18.52/12 
                                          1.00/12   0.45/16   0.33/5  
 13 Jirásek Aleš                   19.00  0.56/21   1.47/24   3.45/22   4.13/23   5.12/20   5.58/17   6.15/16   8.20/23   9.30/23  10.26/23  11.09/23  12.00/22  12.31/21  13.33/18  14.03/19  16.45/16 
    OK Lokomotiva Pardubice               0.56/21   0.51/34   1.58/28   0.28/23   0.59/17   0.46/13   0.17/12   2.05/40   1.10/23   0.56/25   0.43/11   0.51/17   0.31/7    1.02/11   0.30/5    2.42/12 
                                         17.43/14  18.26/13  19.00/13 
                                          0.58/10   0.43/9    0.34/11 
 14 Kupka Jaroslav                 19.06  0.53/11   1.39/12   3.31/16   3.58/14   5.03/16   5.48/12   6.05/12   7.48/12   8.56/12   9.54/13  10.36/11  11.30/13  12.04/12  13.11/13  13.44/12  16.34/11 
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             0.53/11   0.46/16   1.52/15   0.27/18   1.05/31   0.45/10   0.17/12   1.43/18   1.08/19   0.58/27   0.42/6    0.54/31   0.34/23   1.07/22   0.33/20   2.50/18 
                                         17.39/13  18.29/14  19.06/14 
                                          1.05/25   0.50/37   0.37/32 
 15 Polák Vlastimil                19.08  0.48/5    1.29/3    3.06/3    3.29/2    4.24/2    5.25/3    5.42/3    7.17/4    8.18/4    9.10/4    9.52/4   10.43/4   11.12/4   12.15/5   12.45/5   16.44/14 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               0.48/5    0.41/4    1.37/4    0.23/2    0.55/6    1.01/38   0.17/12   1.35/5    1.01/5    0.52/11   0.42/6    0.51/17   0.29/3    1.03/12   0.30/5    3.59/49 
                                         17.44/15  18.30/15  19.08/15 
                                          1.00/12   0.46/20   0.38/40 
 16 Svoboda Ondřej                 19.17  0.55/16   1.47/24   3.42/20   4.07/19   5.07/17   6.04/21   6.26/23   8.10/21   9.16/18  10.13/19  10.55/17  11.40/16  12.13/16  13.44/21  14.15/20  16.44/14 
    TJ Slavia Hradec Králové              0.55/16   0.52/37   1.55/19   0.25/11   1.00/19   0.57/30   0.22/42   1.44/19   1.06/12   0.57/26   0.42/6    0.45/4    0.33/18   1.31/47   0.31/13   2.29/4  
                                         18.01/17  18.44/17  19.17/16 
                                          1.17/44   0.43/9    0.33/5  
 17 Kolek Petr                     19.20  0.56/21   1.50/31   3.55/35   4.23/34   5.25/32   6.09/25   6.35/25   8.21/24   9.20/21  10.18/22  11.02/21  11.53/20  12.30/19  13.29/17  14.01/17  17.01/18 
    TJ Loko Česká Třebová                 0.56/21   0.54/42   2.05/34   0.28/23   1.02/26   0.44/6    0.26/51   1.46/24   0.59/4    0.58/27   0.44/17   0.51/17   0.37/31   0.59/6    0.32/17   3.00/32 
                                         18.02/18  18.48/18  19.20/17 
                                          1.01/17   0.46/20   0.32/3  
 17 Kárník Jan                     19.20  0.57/25   1.55/40   3.49/27   4.16/25   5.18/25   6.06/24   6.22/21   8.09/20   9.19/19  10.13/19  11.05/22  11.58/21  12.32/22  13.33/18  14.01/17  16.56/17 
    OK Lokomotiva Pardubice               0.57/25   0.58/52   1.54/17   0.27/18   1.02/26   0.48/19   0.16/2    1.47/28   1.10/23   0.54/16   0.52/44   0.53/26   0.34/23   1.01/9    0.28/3    2.55/25 
                                         17.56/16  18.42/16  19.20/17 
                                          1.00/12   0.46/20   0.38/40 
 19 Hanč Petr                      19.24  0.51/9    1.32/4    3.28/13   3.51/9    4.51/9    5.49/13   6.07/13   7.51/13   8.59/13   9.51/11  10.41/13  11.30/13  12.12/14  13.19/14  13.49/14  17.09/19 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               0.51/9    0.41/4    1.56/23   0.23/2    1.00/19   0.58/33   0.18/20   1.44/19   1.08/19   0.52/11   0.50/42   0.49/12   0.42/44   1.07/22   0.30/5    3.20/43 
                                         18.05/19  18.51/19  19.24/19 
                                          0.56/5    0.46/20   0.33/5  
 20 Leštínský Tomáš                19.40  1.01/36   1.49/29   3.43/21   4.19/32   5.20/28   6.05/23   6.26/23   8.11/22   9.19/19  10.17/21  11.01/20  12.02/23  12.41/23  13.53/23  14.23/23  17.13/20 
    KOB Dobruška                          1.01/36   0.48/21   1.54/17   0.36/48   1.01/22   0.45/10   0.21/37   1.45/22   1.08/19   0.58/27   0.44/17   1.01/43   0.39/37   1.12/32   0.30/5    2.50/18 
                                         18.17/20  19.05/21  19.40/20 
                                          1.04/23   0.48/31   0.35/19 
 21 Pilgr Luděk                    19.41  0.59/30   1.39/12   3.27/10   3.51/9    4.57/12   5.59/20   6.15/16   8.00/17   9.05/15   9.55/14  10.53/16  11.41/17  12.14/17  13.46/22  14.16/21  17.14/21 
    TJ Loko Česká Třebová                 0.59/30   0.40/2    1.48/12   0.24/6    1.06/33   1.02/39   0.16/2    1.45/22   1.05/9    0.50/4    0.58/50   0.48/8    0.33/18   1.32/50   0.30/5    2.58/29 
                                         18.18/21  19.04/20  19.41/21 
                                          1.04/23   0.46/20   0.37/32 
 22 Drhlík Petr                    19.51  1.00/32   1.48/26   3.47/24   4.14/24   5.15/21   5.58/17   6.16/18   7.58/16   9.05/15  10.10/17  10.58/19  11.51/19  12.30/19  13.42/20  14.16/21  17.14/21 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.00/32   0.48/21   1.59/31   0.27/18   1.01/22   0.43/3    0.18/20   1.42/16   1.07/16   1.05/45   0.48/37   0.53/26   0.39/37   1.12/32   0.34/26   2.58/29 
                                         18.25/22  19.15/22  19.51/22 
                                          1.11/35   0.50/37   0.36/29 
 23 Toužil Karel                   19.54  1.04/41   1.50/31   3.52/33   4.24/35   5.49/37   6.39/36   7.01/37   8.52/33  10.03/32  11.04/30  11.51/31  12.44/30  13.17/30  14.21/28  15.03/29  17.36/26 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.04/41   0.46/16   2.02/33   0.32/36   1.25/48   0.50/22   0.22/42   1.51/30   1.11/28   1.01/35   0.47/28   0.53/26   0.33/18   1.04/13   0.42/44   2.33/7  
                                         18.36/25  19.20/23  19.54/23 
                                          1.00/12   0.44/12   0.34/11 
 24 Hanzl Tomáš                    19.56  0.55/16   1.51/35   3.46/23   4.11/21   5.16/23   6.23/27   6.40/26   8.33/30   9.43/26  10.38/25  11.25/25  12.17/24  12.54/26  14.05/25  14.39/25  17.26/24 
    Sportcentrum Jičín                    0.55/16   0.56/45   1.55/19   0.25/11   1.05/31   1.07/41   0.17/12   1.53/32   1.10/23   0.55/21   0.47/28   0.52/23   0.37/31   1.11/30   0.34/26   2.47/15 
                                         18.31/23  19.21/24  19.56/24 
                                          1.05/25   0.50/37   0.35/19 
 25 Slavík Pavel                   19.59  1.01/36   1.50/31   3.48/25   4.16/25   5.15/21   6.04/21   6.23/22   8.22/25   9.35/25  10.36/24  11.23/24  12.17/24  12.48/24  13.54/24  14.26/24  17.23/23 
    TJ Start Náchod                       1.01/36   0.49/25   1.58/28   0.28/23   0.59/17   0.49/20   0.19/31   1.59/37   1.13/33   1.01/35   0.47/28   0.54/31   0.31/7    1.06/18   0.32/17   2.57/27 
                                         18.32/24  19.21/24  19.59/25 
                                          1.09/32   0.49/34   0.38/40 
 25 Killar Marek                   19.59  0.48/5    1.39/12   3.30/15   4.00/16   5.43/36   6.29/30   6.45/28   8.23/26   9.51/27  10.43/26  11.29/26  12.17/24  12.53/25  14.10/26  14.40/26  17.33/25 
    Lokomotiva Trutnov                    0.48/5    0.51/34   1.51/13   0.30/33   1.43/51   0.46/13   0.16/2    1.38/10   1.28/47   0.52/11   0.46/24   0.48/8    0.36/29   1.17/40   0.30/5    2.53/21 
                                         18.38/26  19.25/26  19.59/25 
                                          1.05/25   0.47/28   0.34/11 
 27 Pýcha Lukáš                    20.02  0.53/11   1.35/8    3.21/8    3.49/8    4.47/7    5.43/8    5.59/8    7.35/7    8.42/8    9.29/7   10.06/7   10.50/7   11.16/5   12.10/4   12.41/3   17.58/30 
    TJ Start Náchod                       0.53/11   0.42/6    1.46/8    0.28/23   0.58/12   0.56/27   0.16/2    1.36/9    1.07/16   0.47/1*   0.37/1*   0.44/2    0.26/1*   0.54/1*   0.31/13   5.17/52 
                                         18.50/28  19.28/27  20.02/27 
                                          0.52/1*   0.38/1*   0.34/11 
 28 Šafránek Michal                20.08  1.01/36   1.53/39   3.50/29   4.16/25   5.37/33   6.34/35   6.48/32   8.42/31   9.58/29  11.05/31  11.50/30  12.39/29  13.10/28  14.16/27  14.49/27  17.47/27 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.01/36   0.52/37   1.57/25   0.26/16   1.21/46   0.57/30   0.14/1*   1.54/33   1.16/38   1.07/48   0.45/19   0.49/12   0.31/7    1.06/18   0.33/20   2.58/29 
                                         18.48/27  19.33/28  20.08/28 
                                          1.01/17   0.45/16   0.35/19 
 29 Preininger Luděk               20.19  1.07/43   1.57/41   4.13/39   4.45/41   6.05/40   7.22/43   7.45/42   9.39/41  10.45/39  11.36/37  12.15/36  13.00/34  13.31/34  14.37/31  15.10/31  17.57/29 
    KOB Dobruška                          1.07/43   0.50/30   2.16/40   0.32/36   1.20/44   1.17/48   0.23/45   1.54/33   1.06/12   0.51/7    0.39/4    0.45/4    0.31/7    1.06/18   0.33/20   2.47/15 
                                         18.59/29  19.44/29  20.19/29 
                                          1.02/21   0.45/16   0.35/19 
 30 Pátek Michal                   20.26  1.00/32   1.50/31   3.48/25   4.16/25   5.22/30   6.40/37   6.57/36   8.43/32   9.55/28  11.12/34  11.59/34  12.54/33  13.27/32  14.35/30  15.08/30  17.56/28 
    KOB Choceň                            1.00/32   0.50/30   1.58/28   0.28/23   1.06/33   1.18/49   0.17/12   1.46/24   1.12/31   1.17/52   0.47/28   0.55/35   0.33/18   1.08/26   0.33/20   2.48/17 
                                         19.10/30  19.55/30  20.26/30 
                                          1.14/39   0.45/16   0.31/1* 
 31 Jedlička Lukáš                 20.45  1.03/39   1.52/38   3.49/27   4.21/33   5.17/24   6.29/30   6.47/31   8.55/35  10.05/33  11.06/32  11.53/32  12.45/31  13.20/31  14.51/33  15.22/33  18.13/31 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.03/39   0.49/25   1.57/25   0.32/36   0.56/8    1.12/44   0.18/20   2.08/42   1.10/23   1.01/35   0.47/28   0.52/23   0.35/25   1.31/47   0.31/13   2.51/20 
                                         19.28/31  20.11/31  20.45/31 
                                          1.15/41   0.43/9    0.34/11 
 32 Doucha Jiří                    20.52  0.57/25   1.44/19   3.50/29   4.18/30   5.19/27   6.24/28   6.45/28   8.27/28  10.01/31  11.01/29  11.47/29  12.35/28  13.16/29  14.21/28  14.59/28  18.39/33 
    TJ Start Náchod                       0.57/25   0.47/20   2.06/36   0.28/23   1.01/22   1.05/40   0.21/37   1.42/16   1.34/49   1.00/32   0.46/24   0.48/8    0.41/41   1.05/16   0.38/40   3.40/47 
                                         19.36/33  20.17/32  20.52/32 
                                          0.57/6    0.41/2    0.35/19 
 33 Sedlák Radek                   21.00  0.56/21   1.42/17   3.51/31   4.25/36   5.22/30   6.31/33   6.49/33   8.56/36  10.14/35  11.08/33  11.53/32  12.52/32  13.30/33  14.39/32  15.17/32  18.23/32 
    KOB Dobruška                          0.56/21   0.46/16   2.09/38   0.34/44   0.57/10   1.09/42   0.18/20   2.07/41   1.18/39   0.54/16   0.45/19   0.59/39   0.38/34   1.09/27   0.38/40   3.06/35 
                                         19.29/32  20.21/33  21.00/33 
                                          1.06/29   0.52/44   0.39/45 
 34 Fukátko Jan                    21.54  0.58/28   1.51/35   5.42/50   6.02/51   7.00/48   7.49/45   8.07/45   9.51/42  11.00/40  11.55/40  12.38/40  13.39/39  14.20/40  15.33/36  16.16/37  19.09/35 
    OK Lokomotiva Pardubice               0.58/28   0.53/41   3.51/51   0.20/1*   0.58/12   0.49/20   0.18/20   1.44/19   1.09/22   0.55/21   0.43/11   1.01/43   0.41/41   1.13/37   0.43/48   2.53/21 
                                         20.25/35  21.17/35  21.54/34 
                                          1.16/42   0.52/44   0.37/32 
 35 Janda Martin                   21.57  0.55/16   1.46/22   4.05/37   4.33/38   5.41/34   6.28/29   6.49/33   9.38/40  11.04/41  11.58/41  12.44/41  13.39/39  14.11/38  15.22/35  15.57/34  19.07/34 
    KOB Dobruška                          0.55/16   0.51/34   2.19/42   0.28/23   1.08/35   0.47/16   0.21/37   2.49/52   1.26/46   0.54/16   0.46/24   0.55/35   0.32/15   1.11/30   0.35/34   3.10/38 
                                         20.18/34  21.15/34  21.57/35 
                                          1.11/35   0.57/52   0.42/54 
 36 Chrást Tomáš                   22.02  1.07/43   1.57/41   4.18/41   4.50/43   5.52/38   7.03/40   7.23/40   9.26/39  10.39/38  11.42/39  12.31/38  13.32/38  14.17/39  15.34/37  16.08/36  19.27/36 
    SK Studenec                           1.07/43   0.50/30   2.21/43   0.32/36   1.02/26   1.11/43   0.20/34   2.03/39   1.13/33   1.03/41   0.49/39   1.01/43   0.45/48   1.17/40   0.34/26   3.19/42 
                                         20.33/36  21.24/36  22.02/36 
                                          1.06/29   0.51/42   0.38/40 
 37 Prášil Ondřej                  22.21  0.58/28   1.46/22   3.38/18   4.10/20   5.21/29   6.19/26   6.43/27   8.59/37  10.22/36  11.25/36  12.17/37  13.23/37  14.09/37  15.40/39  16.21/38  19.32/37 
    SK lyžování a OB Nová Paka            0.58/28   0.48/21   1.52/15   0.32/36   1.11/38   0.58/33   0.24/48   2.16/46   1.23/44   1.03/41   0.52/44   1.06/48   0.46/50   1.31/47   0.41/43   3.11/39 
                                         20.46/37  21.42/37  22.21/37 
                                          1.14/39   0.56/50   0.39/45 
 38 Šabatka Petr                   22.24  0.49/7    1.32/4    3.29/14   3.55/12   4.59/14   5.45/11   6.03/11   7.51/13  11.51/46  12.52/46  13.53/46  14.45/46  15.20/46  16.29/44  17.03/44  19.57/40 
    OK Lokomotiva Pardubice               0.49/7    0.43/8    1.57/25   0.26/16   1.04/29   0.46/13   0.18/20   1.48/29   4.00/54   1.01/35   1.01/51   0.52/23   0.35/25   1.09/27   0.34/26   2.54/24 
                                         21.03/38  21.49/38  22.24/38 
                                          1.06/29   0.46/20   0.35/19 
 39 Kortus Jan                     22.45  1.17/47   2.11/47   4.19/42   4.43/40   5.41/34   6.32/34   6.50/35   8.25/27   9.30/23  10.45/27  11.32/27  13.02/35  13.41/35  15.03/34  16.27/39  19.41/38 
    TJ Start Náchod                       1.17/47   0.54/42   2.08/37   0.24/6    0.58/12   0.51/24   0.18/20   1.35/5    1.05/9    1.15/51   0.47/28   1.30/53   0.39/37   1.22/44   1.24/54   3.14/41 
                                         21.17/39  22.06/39  22.45/39 
                                          1.36/52   0.49/34   0.39/45 
 40 Matej Lexa                     22.51  0.46/4    1.43/18   3.38/18   4.12/22   7.15/49   8.00/46   8.16/46  10.12/45  11.48/45  12.48/45  13.40/45  14.33/45  15.04/43  16.05/41  16.41/41  19.47/39 
    SK Žabovřesky Brno                    0.46/4    0.57/47   1.55/19   0.34/44   3.03/53   0.45/10   0.16/2    1.56/36   1.36/50   1.00/32   0.52/44   0.53/26   0.31/7    1.01/9    0.36/36   3.06/35 
                                         21.29/41  22.18/40  22.51/40 
                                          1.42/53   0.49/34   0.33/5  
 41 Prášil Jan                     23.03  1.25/50   2.22/50   4.37/46   5.07/46   6.32/47   7.29/44   7.57/44  10.22/46  11.33/44  12.28/43  13.15/42  14.15/42  14.59/42  16.16/42  16.59/43  20.12/42 
    SK lyžování a OB Nová Paka            1.25/50   0.57/47   2.15/39   0.30/33   1.25/48   0.57/30   0.28/52   2.25/51   1.11/28   0.55/21   0.47/28   1.00/42   0.44/46   1.17/40   0.43/48   3.13/40 
                                         21.34/42  22.26/42  23.03/41 
                                          1.22/48   0.52/44   0.37/32 
 42 Šlajs Tomáš                    23.05  1.19/48   2.16/48   4.47/47   5.16/48   6.24/45   7.16/41   7.38/41  10.01/44  11.19/43  12.39/44  13.29/44  14.28/43  15.12/44  16.24/43  16.58/42  20.18/43 
    KOB Choceň                            1.19/48   0.57/47   2.31/46   0.29/32   1.08/35   0.52/25   0.22/42   2.23/48   1.18/39   1.20/53   0.50/42   0.59/39   0.44/46   1.12/32   0.34/26   3.20/43 
                                         21.35/43  22.25/41  23.05/42 
                                          1.17/44   0.50/37   0.40/51 
 43 Komín David                    23.07  0.59/30   1.51/35   4.08/38   4.41/39   5.58/39   6.48/38   7.07/38   9.07/38  10.31/37  11.36/37  12.32/39  13.43/41  14.25/41  15.54/40  16.31/40  20.11/41 
    SK Praga Praha                        0.59/30   0.52/37   2.17/41   0.33/43   1.17/40   0.50/22   0.19/31   2.00/38   1.24/45   1.05/45   0.56/48   1.11/51   0.42/44   1.29/46   0.37/38   3.40/47 
                                         21.28/40  22.26/42  23.07/43 
                                          1.17/44   0.58/53   0.41/52 
 44 Samek  Petr                    23.10  2.15/54   3.04/54   5.56/51   5.30/50   7.16/50   8.32/48   8.53/49  11.01/48  12.15/48  13.13/47  14.02/47  15.00/47  15.40/47  16.54/47  17.31/47  20.33/44 
    OK 99 Hradec Králové                  2.15/54   0.49/25   2.52/50       /     1.46/52   1.16/47   0.21/37   2.08/42   1.14/35   0.58/27   0.49/39   0.58/37   0.40/40   1.14/38   0.37/38   3.02/33 
                                         21.45/44  22.33/44  23.10/44 
                                          1.12/37   0.48/31   0.37/32 
 45 Wohanka Pavel                  23.12  0.56/21   1.48/26   6.18/52   4.00/16   7.40/51   8.52/50   9.12/51  11.04/49  12.11/47  13.13/47  14.02/47  15.13/48  15.58/48  17.07/48  17.43/48  20.40/45 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               0.56/21   0.52/37   4.30/52       /     3.40/54   1.12/44   0.20/34   1.52/31   1.07/16   1.02/40   0.49/39   1.11/51   0.45/48   1.09/27   0.36/36   2.57/27 
                                         21.45/44  22.33/44  23.12/45 
                                          1.05/25   0.48/31   0.39/45 
 46 Nývlt Petr                     23.28  1.00/32   1.45/21   4.13/39   4.45/41   6.07/41   6.54/39   7.12/39   8.52/33  10.07/34  11.13/35  12.00/35  13.04/36  13.42/36  16.49/46  17.24/46  20.50/46 
    TJ Start Náchod                       1.00/32   0.45/15   2.28/44   0.32/36   1.22/47   0.47/16   0.18/20   1.40/12   1.15/36   1.06/47   0.47/28   1.04/47   0.38/34   3.07/54   0.35/34   3.26/45 
                                         22.00/46  22.52/46  23.28/46 
                                          1.10/34   0.52/44   0.36/29 
 47 Veselý  Ondřej                 24.06  1.20/49   2.04/46   3.51/31   4.25/36   5.18/25   6.30/32   6.46/30   8.32/29  10.00/30  10.47/28  11.41/28  12.34/27  13.06/27  15.38/38  15.59/35  21.56/48 
    OK 99 Hradec Králové                  1.20/49   0.44/12   1.47/9    0.34/44   0.53/3    1.12/44   0.16/2    1.46/24   1.28/47   0.47/1*   0.54/47   0.53/26   0.32/15   2.32/53   0.21/1*   5.57/53 
                                         22.51/47  23.32/47  24.06/47 
                                          0.55/3    0.41/2    0.34/11 
 48 Mezník Vladimír                24.26  1.03/39   2.00/45   7.15/53   7.47/52   8.57/52   9.56/51  10.15/52  12.28/51  13.43/51  14.42/51  15.27/50  16.21/49  16.57/49  18.03/49  18.31/49  21.36/47 
    TJ Lokomotiva Beroun                  1.03/39   0.57/47   5.15/53   0.32/36   1.10/37   0.59/36   0.19/31   2.13/45   1.15/36   0.59/31   0.45/19   0.54/31   0.36/29   1.06/18   0.28/3    3.05/34 
                                         23.06/48  23.53/48  24.26/48 
                                          1.30/50   0.47/28   0.33/5  
 49 Kober Michal                   26.10  1.51/52   2.41/52   4.36/45   5.12/47   6.29/46   8.09/47   8.32/48  10.56/47  12.55/49  13.58/49  16.31/51  17.30/51  18.21/51  19.33/50  20.12/50  23.18/49 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.51/52   0.50/30   1.55/19   0.36/48   1.17/40   1.40/51   0.23/45   2.24/50   1.59/52   1.03/41   2.33/54   0.59/39   0.51/53   1.12/32   0.39/42   3.06/35 
                                         24.31/49  25.33/49  26.10/49 
                                          1.13/38   1.02/54   0.37/32 
 50 Kutlvašr Ruda                  26.19  1.12/45   2.16/48   4.53/48   5.20/49   6.20/42  12.10/53   8.27/47  14.21/53  15.33/53  16.34/53  17.21/53  18.19/53  18.51/52  20.03/52  20.45/51  23.40/50 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.12/45   1.04/54   2.37/48   0.27/18   1.00/19   5.50/54       /     5.54/54   1.12/31   1.01/35   0.47/28   0.58/37   0.32/15   1.12/32   0.42/44   2.55/25 
                                         24.49/50  25.40/50  26.19/50 
                                          1.09/32   0.51/42   0.39/45 
 51 Pašek Jiří                     28.10  1.39/51   2.36/51   5.10/49   8.04/53   9.21/53  11.03/52  11.24/53  13.47/52  15.09/52  16.19/52  17.07/52  18.08/52  18.58/53  20.24/53  21.11/53  25.25/52 
    KOB Choceň                            1.39/51   0.57/47   2.34/47   2.54/52   1.17/40   1.42/52   0.21/37   2.23/48   1.22/43   1.10/49   0.48/37   1.01/43   0.50/52   1.26/45   0.47/50   4.14/51 
                                         26.42/51  27.32/51  28.10/51 
                                          1.17/44   0.50/37   0.38/40 
 52 Lžíčař Martin                  28.22  0.53/11   1.49/29   4.26/43   5.02/44   6.22/44   8.34/49   8.57/50  11.14/50  12.55/49  14.06/50  15.02/49  16.52/50  17.51/50  20.00/51  20.51/52  24.53/51 
    KOB Dobruška                          0.53/11   0.56/45   2.37/48   0.36/48   1.20/44   2.12/53   0.23/45   2.17/47   1.41/51   1.11/50   0.56/48   1.50/54   0.59/54   2.09/52   0.51/51   4.02/50 
                                         26.52/52  27.45/52  28.22/52 
                                          1.59/54   0.53/48   0.37/32 
 53 Korbel Michal                  29.24  1.04/41   1.59/43   4.28/44   5.03/45   6.20/42   7.16/41   7.50/43   9.58/43  11.18/42  12.21/42  13.22/43  14.30/44  15.16/45  16.30/45  17.12/45  26.23/53 
    KOB Choceň                            1.04/41   0.55/44   2.29/45   0.35/47   1.17/40   0.56/27   0.34/53   2.08/42   1.20/42   1.03/41   1.01/51   1.08/50   0.46/50   1.14/38   0.42/44   9.11/54 
                                         27.49/53  28.43/53  29.24/53 
                                          1.26/49   0.54/49   0.41/52 
 54 Vojta Marek                    32.55  2.00/53   3.03/53   9.33/54  10.18/54  11.53/54  13.20/54  13.45/54  17.06/54  19.30/54  21.22/54  22.26/54  23.33/54  24.14/54  25.32/54  26.14/54  29.50/54 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.00/53   1.03/53   6.30/54   0.45/51   1.35/50   1.27/50   0.25/49   3.21/53   2.24/53   1.52/54   1.04/53   1.07/49   0.41/41   1.18/43   0.42/44   3.36/46 
                                         31.20/54  32.16/54  32.55/54 
                                          1.30/50   0.56/50   0.39/45 
    Zitka Adam                 DISK       1.00/     1.54/     4.05/     4.37/     7.20/     8.11/     8.33/    10.29/    11.53/    13.10/    14.00/    15.04/    15.51/         /    17.53/    20.50/   
    OK Lokomotiva Pardubice               1.00/     0.54/     2.11/     0.32/     2.43/     0.51/     0.22/     1.56/     1.24/     1.17/     0.50/     1.04/     0.47/         /         /     2.57/   
                                         24.02/    24.56/    25.33/   
                                          3.12/     0.54/     0.37/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21D        2.6km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-41      2-43      3-61      4-63      5-64      6-58      7-48      8-52      9-51     10-55     11-56     12-72     13-74     14-78     15-100   
  1 Kobližek Kamil                 20.15  1.31/5    2.46/5    4.17/3    5.28/3    6.46/1*   8.24/5    9.45/4   11.27/3   12.18/2   13.05/1*  15.04/1*  16.25/1*  17.17/1*  18.50/1*  19.41/1*  20.15/1* 
    OOB Sokol Žamberk                     1.31/5    1.15/7    1.31/1*   1.11/2    1.18/2    1.38/15   1.21/5    1.42/6    0.51/2    0.47/5    1.59/2    1.21/1*   0.52/1*   1.33/2    0.51/1*   0.34/3  
  2 Sýkora Bohumil                 21.34  1.40/7    2.40/4    4.17/3    5.36/4    7.11/4    8.08/2    9.21/2   10.42/2   12.00/1*  13.07/2   15.09/2   16.54/2   17.59/2   19.46/2   20.54/2   21.34/2  
    KOB Choceň                            1.40/7    1.00/2    1.37/3    1.19/6    1.35/8    0.57/6    1.13/2    1.21/2    1.18/10   1.07/11   2.02/4    1.45/8    1.05/7    1.47/8    1.08/10   0.40/10 
  3 Procházka Martin               21.41  1.27/4    2.39/3    4.41/5    6.04/5    7.31/6    8.31/6    9.57/5   11.47/5   12.54/4   13.36/4   15.40/4   17.21/3   18.37/3   19.59/3   21.03/3   21.41/3  
    Lokomotiva Trutnov                    1.27/4    1.12/5    2.02/10   1.23/9    1.27/3    1.00/8    1.26/7    1.50/8    1.07/7    0.42/2    2.04/6    1.41/5    1.16/10   1.22/1*   1.04/6    0.38/5  
  4 Grundman Vojtěch               22.57  1.17/2    2.20/2    4.05/2    5.18/1*   7.06/3    8.00/1*   9.08/1*  10.20/1*  12.48/3   13.20/3   15.27/3   17.42/4   19.08/4   21.19/4   22.26/4   22.57/4  
    KOB Choceň                            1.17/2    1.03/3    1.45/5    1.13/4    1.48/11   0.54/3    1.08/1*   1.12/1*   2.28/15   0.32/1*   2.07/8    2.15/14   1.26/13   2.11/14   1.07/9    0.31/1* 
  5 Souček  Petr                   23.13  1.32/6    3.49/11   5.44/10   6.49/10   8.17/9    9.14/7   10.32/8   12.04/6   13.13/5   15.11/7   17.08/7   19.05/8   20.04/8   21.40/7   22.40/6   23.13/5  
    OK 99 Hradec Králové                  1.32/6    2.17/14   1.55/7    1.05/1*   1.28/4    0.57/6    1.18/4    1.32/4    1.09/8    1.58/13   1.57/1*   1.57/13   0.59/2    1.36/4    1.00/3    0.33/2  
  6 Macháček Lubomír               23.15  1.09/1*   2.12/1*   4.04/1*   5.24/2    6.52/2    8.10/3   10.03/6   11.35/4   13.15/6   14.11/5   16.42/5   18.27/6   19.31/5   21.26/5   22.37/5   23.15/6  
    KOB Choceň                            1.09/1*   1.03/3    1.52/6    1.20/7    1.28/4    1.18/13   1.53/14   1.32/4    1.40/12   0.56/10   2.31/11   1.45/8    1.04/6    1.55/9    1.11/13   0.38/5  
  7 Hampl Petr                     23.26  1.45/9    4.33/13   6.09/12   7.36/12   9.12/11  10.08/11  11.54/11  13.37/9   14.30/9   15.17/8   17.17/8   19.01/7   20.02/7   21.44/8   22.47/7   23.26/7  
    KOB Dobruška                          1.45/9    2.48/15   1.36/2    1.27/10   1.36/9    0.56/5    1.46/10   1.43/7    0.53/3    0.47/5    2.00/3    1.44/7    1.01/4    1.42/6    1.03/4    0.39/8  
  8 Fridrich Petr                  24.18  1.20/3    3.14/8    4.53/6    6.14/6    7.29/5    8.13/4    9.37/3   13.39/10  14.37/10  15.53/9   17.56/9   19.35/9   20.35/9   22.35/9   23.38/9   24.18/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.20/3    1.54/11   1.39/4    1.21/8    1.15/1*   0.44/1*   1.24/6    4.02/13   0.58/5    1.16/12   2.03/5    1.39/3    1.00/3    2.00/11   1.03/4    0.40/10 
  9 Pompach  Martin                24.33  1.43/8    2.58/6    4.54/7    6.33/7    8.07/7    9.16/8   10.29/7   12.34/7   13.40/7   14.24/6   16.45/6   18.22/5   19.39/6   21.34/6   23.17/8   24.33/9  
    OK 99 Hradec Králové                  1.43/8    1.15/7    1.56/8    1.39/13   1.34/7    1.09/10   1.13/2    2.05/11   1.06/6    0.44/3    2.21/9    1.37/2    1.17/11   1.55/9    1.43/15   1.16/15 
 10 Duch Zdeněk                    25.47  2.17/11   3.06/7    5.29/9    6.41/9    8.14/8    9.34/10  11.29/10  12.57/8   13.51/8   17.15/10  19.40/10  21.21/10  22.23/10  24.09/10  25.08/10  25.47/10 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.17/11   0.49/1*   2.23/14   1.12/3    1.33/6    1.20/14   1.55/15   1.28/3    0.54/4    3.24/15   2.25/10   1.41/5    1.02/5    1.46/7    0.59/2    0.39/8  
 11 Koutný  Pavel                  28.01  2.11/10   3.23/9    5.20/8    6.37/8    8.19/10   9.32/9   11.16/9   17.27/14  18.12/13  19.07/13  21.13/11  22.52/11  24.46/11  26.21/11  27.26/11  28.01/11 
    OK 99 Hradec Králové                  2.11/10   1.12/5    1.57/9    1.17/5    1.42/10   1.13/11   1.44/9    6.11/15   0.45/1*   0.55/9    2.06/7    1.39/3    1.54/14   1.35/3    1.05/7    0.35/4  
 12 Macháň Václav                  28.25  3.41/15   5.18/15   7.22/14   9.01/14  12.33/14  13.27/15  14.53/13  16.48/12  18.03/12  18.53/11  21.34/12  23.29/12  24.52/12  26.33/12  27.42/12  28.25/12 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.41/15   1.37/10   2.04/11   1.39/13   3.32/14   0.54/3    1.26/7    1.55/10   1.15/9    0.50/8    2.41/12   1.55/12   1.23/12   1.41/5    1.09/12   0.43/14 
 13 Vojtěch Libor                  29.35  2.33/13   4.30/12   6.49/13   8.16/13  10.23/12  11.25/12  13.11/12  15.02/11  16.50/11  18.54/12  22.32/13  24.24/13  25.38/13  27.46/13  28.54/13  29.35/13 
    TJ Jiskra Hořice                      2.33/13   1.57/12   2.19/13   1.27/10   2.07/13   1.02/9    1.46/10   1.51/9    1.48/14   2.04/14   3.38/14   1.52/11   1.14/9    2.08/13   1.08/10   0.41/12 
 14 Frosch Petr                    30.12  2.21/12   3.48/10   5.58/11   7.29/11  12.33/14  13.18/14  15.10/15  17.26/13  19.07/14  19.52/14  23.33/14  25.19/14  26.29/14  28.29/14  29.34/14  30.12/14 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.21/12   1.27/9    2.10/12   1.31/12   5.04/15   0.45/2    1.52/13   2.16/12   1.41/13   0.45/4    3.41/15   1.46/10   1.10/8    2.00/11   1.05/7    0.38/5  
 15 Pešek Kamil                    35.24  3.06/14   5.05/14   8.07/15   9.52/15  11.58/13  13.13/13  15.01/14  19.22/15  20.54/15  21.43/15  24.38/15  27.41/15  30.44/15  33.15/15  34.43/15  35.24/15 
    TJ Loko Česká Třebová                 3.06/14   1.59/13   3.02/15   1.45/15   2.06/12   1.15/12   1.48/12   4.21/14   1.32/11   0.49/7    2.55/13   3.03/15   3.03/15   2.31/15   1.28/14   0.41/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35C        2.8km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-40      3-43      4-45      5-57      6-53      7-49      8-54      9-58     10-61     11-62     12-64     13-65     14-70     15-100   
  1 Filip Libor                    15.17  0.38/1*   0.58/1*   2.25/4    2.49/2    4.16/1*   4.49/1*   5.35/1*   6.50/1*   7.57/1*   9.02/1*   9.48/1*  11.23/1*  13.26/1*  14.01/1*  14.41/1*  15.17/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      0.38/1*   0.20/1*   1.27/13   0.24/1*   1.27/20   0.33/1*   0.46/2    1.15/1*   1.07/1*   1.05/1*   0.46/2    1.35/4    2.03/2    0.35/1*   0.40/3    0.36/12 
  2 Kamenický  Jan                 16.12  0.46/3    1.12/4    2.16/1*   2.40/1*   4.17/2    5.07/2    5.57/3    7.16/2    8.30/2    9.53/2   10.39/2   12.11/2   14.20/2   14.58/2   15.37/2   16.12/2  
    OK 99 Hradec Králové                  0.46/3    0.26/4    1.04/2    0.24/1*   1.37/2    0.50/14   0.50/5    1.19/2    1.14/2    1.23/3    0.46/2    1.32/1*   2.09/3    0.38/2    0.39/1*   0.35/7  
  3 Strachota Jaroslav             16.49  0.44/2    1.09/2    2.26/5    2.52/5    4.31/4    5.11/4    6.05/4    7.26/4    8.47/3   10.03/3   10.59/3   12.38/3   14.54/3   15.32/3   16.14/3   16.49/3  
    SK Severka Šumperk                    0.44/2    0.25/3    1.17/7    0.26/4    1.39/4    0.40/5    0.54/11   1.21/3    1.21/4    1.16/2    0.56/10   1.39/5    2.16/6    0.38/2    0.42/6    0.35/7  
  4 Cichý  David                   16.59  0.49/6    1.17/5    2.23/2    2.49/2    4.27/3    5.07/2    5.56/2    7.19/3    8.55/4   10.34/4   11.22/4   12.56/4   15.05/4   15.44/4   16.25/4   16.59/4  
    OK 99 Hradec Králové                  0.49/6    0.28/6    1.06/3    0.26/4    1.38/3    0.40/5    0.49/4    1.23/5    1.36/13   1.39/8    0.48/4    1.34/2    2.09/3    0.39/4    0.41/4    0.34/2  
  5 Hausvater Karel                17.41  0.48/5    1.25/8    2.24/3    2.50/4    4.47/5    5.25/5    6.05/4    7.27/5    9.47/6   11.34/6   12.13/5   13.47/5   15.49/5   16.28/5   17.07/5   17.41/5  
    TJ Slavia Hradec Králové              0.48/5    0.37/15   0.59/1*   0.26/4    1.57/8    0.38/2    0.40/1*   1.22/4    2.20/17   1.47/13   0.39/1*   1.34/2    2.02/1*   0.39/4    0.39/1*   0.34/2  
  6 Knap Jan                       18.48  0.59/10   1.26/10   2.44/8    3.23/9    5.24/10   6.03/9    6.55/8    8.20/6    9.43/5   11.26/5   12.18/6   14.21/6   16.40/6   17.26/6   18.13/6   18.48/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               0.59/10   0.27/5    1.18/9    0.39/16   2.01/11   0.39/4    0.52/7    1.25/6    1.23/6    1.43/11   0.52/7    2.03/11   2.19/7    0.46/13   0.47/9    0.35/7  
  7 Chmelař Pavel                  19.41  1.18/16   2.16/17   3.33/16   4.12/17   6.02/14   6.42/13   7.34/13   9.04/8   10.18/7   11.52/7   12.50/7   14.38/7   17.29/7   18.09/7   19.07/7   19.41/7  
    TJ Slavia Hradec Králové              1.18/16   0.58/19   1.17/7    0.39/16   1.50/7    0.40/5    0.52/7    1.30/8    1.14/2    1.34/5    0.58/11   1.48/6    2.51/17   0.40/6    0.58/17   0.34/2  
  8 Křivda Ivan                    19.54  1.28/18   3.02/20   4.09/18   4.37/18   6.23/17   7.06/15   7.53/14   9.25/13  10.50/10  12.30/10  13.21/11  15.26/9   17.47/8   18.28/8   19.17/8   19.54/8  
    KOB Choceň                            1.28/18   1.34/20   1.07/4    0.28/7    1.46/5    0.43/9    0.47/3    1.32/9    1.25/8    1.40/9    0.51/6    2.05/12   2.21/8    0.41/10   0.49/10   0.37/14 
  9 Jakeš Josef                    21.01  0.47/4    1.10/3    2.31/6    2.55/6    5.06/6    5.48/6    6.38/6    9.09/10  10.30/8   14.07/17  13.13/8   16.50/14  19.05/10  19.45/9   20.26/9   21.01/9  
    SK Týniště nad Orlicí                 0.47/4    0.23/2    1.21/11   0.24/1*   2.11/18   0.42/8    0.50/5    2.31/20   1.21/4    3.37/20       /     3.37/19   2.15/5    0.40/6    0.41/4    0.35/7  
 10 Chloupek Vít                   21.12  1.00/11   1.37/14   2.50/10   3.23/9    5.09/7    5.54/7    6.49/7    8.57/7   10.48/9   12.28/9   13.20/10  15.22/8   19.15/13  19.55/12  20.38/10  21.12/10 
    Sportcentrum Jičín                    1.00/11   0.37/15   1.13/5    0.33/14   1.46/5    0.45/11   0.55/12   2.08/19   1.51/14   1.40/9    0.52/7    2.02/10   3.53/19   0.40/6    0.43/7    0.34/2  
 11 Růžička  Ivan                  21.21  0.56/9    1.24/7    2.48/9    3.16/8    5.21/9    7.54/18   8.54/18  10.20/18  11.55/17  13.31/14  14.38/15  16.37/13  19.06/11  19.51/10  20.46/11  21.21/11 
    OK 99 Hradec Králové                  0.56/9    0.28/6    1.24/12   0.28/7    2.05/14   2.33/20   1.00/15   1.26/7    1.35/12   1.36/7    1.07/15   1.59/8    2.29/9    0.45/11   0.55/14   0.35/7  
 12 Procházka Radek                21.27  1.02/13   1.34/12   3.05/12   3.36/12   5.33/11   6.17/10   7.10/9    9.08/9   11.50/16  13.24/11  14.18/12  16.28/11  19.00/9   19.54/11  20.50/12  21.27/12 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.02/13   0.32/9    1.31/14   0.31/12   1.57/8    0.44/10   0.53/9    1.58/15   2.42/19   1.34/5    0.54/9    2.10/14   2.32/10   0.54/18   0.56/15   0.37/14 
 13 Souček Karel                   21.37  1.41/19   2.17/18   3.35/17   4.05/15   6.03/15   6.56/14   8.33/17  10.17/17  11.41/15  13.24/11  14.33/13  16.34/12  19.14/12  20.01/13  21.01/13  21.37/13 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.41/19   0.36/14   1.18/9    0.30/9    1.58/10   0.53/17   1.37/20   1.44/10   1.24/7    1.43/11   1.09/17   2.01/9    2.40/12   0.47/14   1.00/18   0.36/12 
 14 Petržela Pavel                 21.43  1.01/12   1.33/11   3.15/14   3.47/14   5.53/13   6.31/12   7.33/12   9.32/14  10.58/11  12.25/8   13.15/9   16.26/10  19.40/14  20.20/14  21.09/14  21.43/14 
    Lokomotiva Trutnov                    1.01/12   0.32/9    1.42/18   0.32/13   2.06/15   0.38/2    1.02/17   1.59/16   1.26/9    1.27/4    0.50/5    3.11/18   3.14/18   0.40/6    0.49/10   0.34/2  
 15 Adamovský Michal               22.20  0.49/6    1.17/5    2.57/11   3.27/11   5.37/12   6.26/11   7.26/11   9.21/12  11.22/12  13.25/13  14.34/14  17.11/15  20.00/15  20.47/15  21.41/15  22.20/15 
    TJ Slavia Hradec Králové              0.49/6    0.28/6    1.40/17   0.30/9    2.10/16   0.49/13   1.00/15   1.55/14   2.01/16   2.03/15   1.09/17   2.37/16   2.49/14   0.47/14   0.54/13   0.39/18 
 16 Hlaváček  Lubomír              22.34  1.04/14   1.36/13   3.09/13   3.43/13   6.27/18   7.18/17   8.22/16  10.12/16  11.39/13  13.47/16  14.47/17  17.14/16  20.04/16  20.56/16  21.56/16  22.34/16 
    OK 99 Hradec Králové                  1.04/14   0.32/9    1.33/15   0.34/15   2.44/19   0.51/15   1.04/18   1.50/12   1.27/10   2.08/16   1.00/12   2.27/15   2.50/16   0.52/16   1.00/18   0.38/16 
 17 Záveský Richard                25.10  0.52/8    1.25/8    2.39/7    3.09/7    5.11/8    5.56/8    7.20/10   9.09/10  11.39/13  13.40/15  14.45/16  20.24/18  23.03/18  23.48/18  24.32/17  25.10/17 
    TJ Loko Česká Třebová                 0.52/8    0.33/12   1.14/6    0.30/9    2.02/13   0.45/11   1.24/19   1.49/11   2.30/18   2.01/14   1.05/13   5.39/20   2.39/11   0.45/11   0.44/8    0.38/16 
 18 Müller Robert                  25.30  1.18/16   1.55/16   3.28/15   4.11/16   6.21/16   7.12/16   8.08/15  10.10/15  12.03/18  14.20/18  15.27/18  17.35/17  22.52/17  23.45/17  24.47/18  25.30/18 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.18/16   0.37/15   1.33/15   0.43/18   2.10/16   0.51/15   0.56/14   2.02/17   1.53/15   2.17/18   1.07/15   2.08/13   5.17/20   0.53/17   1.02/20   0.43/20 
 19 Erlebach Josef                 25.38  1.15/15   1.50/15   4.12/19   5.39/19   7.40/19  10.11/19  11.06/19  12.56/19  14.28/19  17.26/19  18.31/19  20.25/19  23.07/19  24.02/19  24.59/19  25.38/19 
    OK Jilemnice                          1.15/15   0.35/13   2.22/19   1.27/20   2.01/11   2.31/18   0.55/12   1.50/12   1.32/11   2.58/19   1.05/13   1.54/7    2.42/13   0.55/19   0.57/16   0.39/18 
 20 Christoph Jaroslav             29.21  2.02/20   2.48/19   5.10/20   5.54/20   8.43/20  11.14/20  12.07/20  14.10/20  17.59/20  20.10/20  21.20/20  24.14/20  27.03/20  27.58/20  28.49/20  29.21/20 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.02/20   0.46/18   2.22/19   0.44/19   2.49/20   2.31/18   0.53/9    2.03/18   3.49/20   2.11/17   1.10/19   2.54/17   2.49/14   0.55/19   0.51/12   0.32/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35D        2.8km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-40      3-43      4-45      5-57      6-53      7-49      8-54      9-58     10-61     11-62     12-64     13-65     14-70     15-100   
  1 Vydra Ivan                     17.01  0.53/2    1.16/1*   2.38/1*   3.03/1*   4.51/1*   5.29/1*   6.12/1*   7.36/1*   8.50/1*  10.09/1*  10.51/1*  12.32/1*  14.58/1*  15.38/1*  16.24/1*  17.01/1* 
    SK RECO Pěnčín                        0.53/2    0.23/1*   1.22/2    0.25/2    1.48/1*   0.38/1*   0.43/1*   1.24/1*   1.14/1*   1.19/1*   0.42/1*   1.41/1*   2.26/2    0.40/1*   0.46/1*   0.37/4  
  2 Cinkan Zdeněk                  20.17  0.53/2    1.23/3    2.54/2    3.22/2    5.31/2    6.19/3    7.12/2    8.51/2   10.20/2   12.27/3   13.28/3   15.20/2   18.06/2   18.51/2   19.39/2   20.17/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               0.53/2    0.30/5    1.31/4    0.28/5    2.09/5    0.48/6    0.53/5    1.39/5    1.29/2    2.07/12   1.01/6    1.52/3    2.46/6    0.45/5    0.48/2    0.38/10 
  3 Šrámek Petr                    20.29  0.48/1*   1.18/2    3.12/5    3.39/5    5.34/4    6.19/3    7.20/4    8.55/3   10.27/3   12.21/2   13.22/2   15.26/3   18.06/2   18.57/3   19.50/3   20.29/3  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      0.48/1*   0.30/5    1.54/10   0.27/3    1.55/2    0.45/3    1.01/10   1.35/3    1.32/3    1.54/8    1.01/6    2.04/7    2.40/4    0.51/11   0.53/7    0.39/14 
  4 Hanuš Pavel                    21.40  0.54/4    1.50/13   2.58/3    3.26/3    5.31/2    6.13/2    7.16/3    8.57/4   10.48/4   13.06/4   14.03/4   16.22/4   19.34/4   20.18/4   21.06/4   21.40/4  
    Lokomotiva Trutnov                    0.54/4    0.56/16   1.08/1*   0.28/5    2.05/3    0.42/2    1.03/13   1.41/6    1.51/12   2.18/13   0.57/3    2.19/11   3.12/14   0.44/2    0.48/2    0.34/1* 
  5 Imlauf Martin                  22.00  1.21/15   1.59/14   3.48/12   4.22/9    6.35/6    7.23/5    8.15/5    9.53/5   12.19/5   14.01/5   15.09/5   17.05/5   19.36/5   20.23/5   21.23/5   22.00/5  
    TJ Start Náchod                       1.21/15   0.38/12   1.49/9    0.34/9    2.13/6    0.48/6    0.52/3    1.38/4    2.26/15   1.42/2    1.08/11   1.56/5    2.31/3    0.47/7    1.00/13   0.37/4  
  6 Svoboda Miloslav               22.15  1.15/13   1.48/12   4.07/13   4.28/11   6.51/9    7.44/6    8.41/6   10.37/6   12.20/6   14.19/6   15.17/6   17.13/6   19.58/6   20.46/6   21.37/6   22.15/6  
    TJ Slavia Hradec Králové              1.15/13   0.33/9    2.19/13   0.21/1*   2.23/10   0.53/10   0.57/7    1.56/12   1.43/9    1.59/11   0.58/4    1.56/5    2.45/5    0.48/8    0.51/6    0.38/10 
  7 Locker Martin                  23.36  1.14/12   1.46/11   4.23/14   4.51/14   7.06/11   8.04/9    9.14/9   10.58/8   12.36/7   14.54/9   15.57/8   18.16/8   21.07/8   22.04/7   22.58/7   23.36/7  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.14/12   0.32/8    2.37/14   0.28/5    2.15/7    0.58/11   1.10/14   1.44/8    1.38/5    2.18/13   1.03/9    2.19/11   2.51/9    0.57/15   0.54/10   0.38/10 
  8 Grundmann Jan                  23.39  1.13/11   2.04/15   3.46/10   4.27/10   6.48/8    7.56/7    8.57/7   11.06/9   12.50/8   15.17/11  16.16/10  18.31/10  21.32/11  22.16/9   23.05/9   23.39/8  
    Lokomotiva Trutnov                    1.13/11   0.51/15   1.42/7    0.41/11   2.21/9    1.08/14   1.01/10   2.09/14   1.44/10   2.27/15   0.59/5    2.15/9    3.01/12   0.44/2    0.49/4    0.34/1* 
  9 Čivrný Pavel                   23.42  1.16/14   1.41/10   3.12/5    3.58/6    6.32/5    8.08/10   9.05/8   10.55/7   12.58/9   14.48/8   15.52/7   18.15/7   21.14/9   22.09/8   23.03/8   23.42/9  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.16/14   0.25/2    1.31/4    0.46/13   2.34/12   1.36/15   0.57/7    1.50/10   2.03/13   1.50/6    1.04/10   2.23/15   2.59/11   0.55/14   0.54/10   0.39/14 
 10 Handl Jindřich                 24.11  0.56/6    1.30/5    3.06/4    3.35/4    8.03/13   8.49/13   9.49/12  11.33/11  13.11/11  15.06/10  16.08/9   18.25/9   21.31/10  22.23/10  23.30/10  24.11/10 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      0.56/6    0.34/10   1.36/6    0.29/8    4.28/16   0.46/4    1.00/9    1.44/8    1.38/5    1.55/9    1.02/8    2.17/10   3.06/13   0.52/12   1.07/14   0.41/16 
 11 Lux Zdeněk                     25.12  1.07/9    1.36/8    3.43/9    4.10/7    6.45/7    8.44/12   9.31/10  11.12/10  12.59/10  14.45/7   18.10/13  20.00/13  22.56/12  23.42/11  24.35/11  25.12/11 
    TJ Sokol Kunvald                      1.07/9    0.29/4    2.07/12   0.27/3    2.35/13   1.59/16   0.47/2    1.41/6    1.47/11   1.46/3    3.25/16   1.50/2    2.56/10   0.46/6    0.53/7    0.37/4  
 12 Funda Michal                   25.43  1.09/10   1.35/7    5.12/15   7.21/16   9.38/15  10.25/15  11.17/15  12.50/14  15.16/15  17.03/15  18.12/14  20.24/14  23.13/13  23.57/12  25.05/12  25.43/12 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.09/10   0.26/3    3.37/15   2.09/16   2.17/8    0.47/5    0.52/3    1.33/2    2.26/15   1.47/5    1.09/12   2.12/8    2.49/7    0.44/2    1.08/15   0.38/10 
 13 Dudášek Karel                  26.24  0.54/4    1.30/5    6.30/16   7.17/15   9.49/16  10.41/16  11.34/16  13.25/15  15.03/14  16.55/14  18.15/15  20.35/15  24.07/14  24.57/13  25.47/13  26.24/13 
    KOB Dobruška                          0.54/4    0.36/11   5.00/16   0.47/14   2.32/11   0.52/9    0.53/5    1.51/11   1.38/5    1.52/7    1.20/13   2.20/13   3.32/15   0.50/9    0.50/5    0.37/4  
 14 Justa  Jaromír                 27.05  1.02/8    1.40/9    3.34/8    4.12/8    8.06/14   8.57/14   9.59/13  11.55/12  13.27/12  16.10/13  17.38/12  19.58/12  24.39/15  25.29/14  26.28/14  27.05/14 
    OK 99 Hradec Králové                  1.02/8    0.38/12   1.54/10   0.38/10   3.54/15   0.51/8    1.02/12   1.56/12   1.32/3    2.43/16   1.28/15   2.20/13   4.41/16   0.50/9    0.59/12   0.37/4  
 15 Krejčí Jaroslav                27.07  1.34/16   2.18/16   3.47/11   4.31/12   7.40/12   8.39/11  10.09/14  13.39/16  15.17/16  17.14/16  18.39/16  21.53/16  24.43/16  25.37/15  26.30/15  27.07/15 
    Lokomotiva Trutnov                    1.34/16   0.44/14   1.29/3    0.44/12   3.09/14   0.59/12   1.30/15   3.30/16   1.38/5    1.57/10   1.25/14   3.14/16   2.50/8    0.54/13   0.53/7    0.37/4  
 16 Levý Tomáš                     30.45  0.57/7    1.27/4    3.13/7    4.50/13   6.56/10   7.58/8    9.38/11  12.02/13  14.11/13  15.57/12  16.44/11  18.37/11  20.59/7   27.07/16  30.11/16  30.45/16 
    OOB Sokol Žamberk                     0.57/7    0.30/5    1.46/8    1.37/15   2.06/4    1.02/13   1.40/16   2.24/15   2.09/14   1.46/3    0.47/2    1.53/4    2.22/1*   6.08/16   3.04/16   0.34/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45C        2.4km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-41      3-44      4-60      5-64      6-59      7-48      8-55      9-51     10-49     11-72     12-77     13-78     14-100   
  1 Horák Jiří                     16.29  1.21/1*   1.43/1*   2.41/1*   4.02/1*   4.36/1*   5.10/1*   6.23/1*   8.15/1*  10.33/2   10.58/1*  13.23/1*  14.37/1*  15.11/1*  15.54/1*  16.29/1* 
    Lokomotiva Trutnov                    1.21/1*   0.22/2    0.58/1*   1.21/1*   0.34/1*   0.34/6    1.13/5    1.52/1*   2.18/25   0.25/1*   2.25/1*   1.14/5    0.34/1*   0.43/1*   0.35/4  
  2 Kalibán Jaroslav               17.05  1.28/5    1.54/4    3.25/8    5.02/5    5.36/4    6.14/5    7.31/5    9.46/2   10.23/1*  10.59/2   13.48/2   14.57/2   15.36/2   16.29/2   17.05/2  
    SK lyžování a OB Nová Paka            1.28/5    0.26/3    1.31/17   1.37/5    0.34/1*   0.38/9    1.17/10   2.15/3    0.37/7    0.36/4    2.49/3    1.09/2    0.39/3    0.53/5    0.36/7  
  3 Běhoun  Pavel                  19.08  1.23/3    1.51/3    3.16/4    5.03/6    5.40/5    6.18/6    7.31/5   10.08/3   10.45/3   11.33/3   14.49/3   16.27/4   17.13/3   18.28/3   19.08/3  
    OK 99 Hradec Králové                  1.23/3    0.28/8    1.25/13   1.47/9    0.37/4    0.38/9    1.13/5    2.37/8    0.37/7    0.48/15   3.16/10   1.38/19   0.46/8    1.15/22   0.40/18 
  4 Rejmont Milan                  19.24  1.31/6    1.57/5    3.17/5    5.17/8    5.51/7    6.34/8    7.45/7   11.47/12  12.14/11  12.53/8   15.47/6   17.06/5   17.55/4   18.49/4   19.24/4  
    Lokomotiva Trutnov                    1.31/6    0.26/3    1.20/8    2.00/17   0.34/1*   0.43/14   1.11/4    4.02/17   0.27/1*   0.39/5    2.54/5    1.19/8    0.49/9    0.54/6    0.35/4  
  5 Balcar Pavel                   19.26  1.38/9    2.38/19   3.41/13   5.07/7    8.24/25   8.52/22  10.00/20  12.13/14  12.48/14  13.28/13  16.02/7   17.13/7   18.02/6   18.50/5   19.26/5  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.38/9    1.00/27   1.03/2    1.26/2    3.17/27   0.28/2    1.08/1*   2.13/2    0.35/6    0.40/6    2.34/2    1.11/3    0.49/9    0.48/3    0.36/7  
  6 Trejtnar Pavel                 19.36  1.57/18   2.16/11   3.24/6    4.50/2    5.27/2    5.58/3    7.08/2   11.17/9   11.51/7   12.39/6   16.42/11  17.43/10  18.19/9   19.02/6   19.36/6  
    TJ Sokol Kunvald                      1.57/18   0.19/1*   1.08/3    1.26/2    0.37/4    0.31/3    1.10/2    4.09/19   0.34/5    0.48/15   4.03/21   1.01/1*   0.36/2    0.43/1*   0.34/1* 
  7 Novotný Pavel                  19.37  1.56/17   2.27/17   3.46/15   5.43/16   6.23/12   6.59/10   8.21/10  10.49/6   11.59/8   12.44/7   15.34/5   17.07/6   18.00/5   19.03/7   19.37/7  
    TJ Slavia Hradec Králové              1.56/17   0.31/14   1.19/7    1.57/15   0.40/10   0.36/8    1.22/13   2.28/6    1.10/21   0.45/11   2.50/4    1.33/15   0.53/14   1.03/11   0.34/1* 
  8 Hrobař Rudolf                  19.41  1.32/7    2.05/7    3.15/3    5.43/16   6.20/11   7.24/15   8.39/12  11.42/10  12.20/12  13.04/11  16.08/9   17.25/8   18.07/7   19.03/7   19.41/8  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.32/7    0.33/17   1.10/4    2.28/26   0.37/4    1.04/23   1.15/8    3.03/13   0.38/10   0.44/10   3.04/7    1.17/7    0.42/4    0.56/7    0.38/13 
  9 Farář Václav                   19.50  1.38/9    2.08/9    3.25/8    5.21/9    6.00/8    6.32/7    7.56/8   10.17/5   11.04/4   11.59/5   15.02/4   16.26/3   18.13/8   19.09/9   19.50/9  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.38/9    0.30/13   1.17/6    1.56/13   0.39/8    0.32/4    1.24/14   2.21/5    0.47/12   0.55/21   3.03/6    1.24/13   1.47/27   0.56/7    0.41/24 
 10 Fikejs Vladimír                20.30  1.52/16   2.24/16   4.08/18   5.57/18   6.50/16   7.34/16   8.54/14  11.10/8   12.06/9   13.00/9   16.07/8   17.28/9   19.08/11  19.56/11  20.30/10 
    OOB Sokol Žamberk                     1.52/16   0.32/16   1.44/21   1.49/10   0.53/24   0.44/16   1.20/11   2.16/4    0.56/17   0.54/19   3.07/9    1.21/9    1.40/26   0.48/3    0.34/1* 
 11 Tichý Boris                    20.35  1.49/15   2.18/13   3.34/10   5.36/11   6.24/13   7.02/11   8.28/11  11.06/7   12.08/10  13.02/10  16.23/10  18.06/11  18.49/10  19.55/10  20.35/11 
    KOB Dobruška                          1.49/15   0.29/12   1.16/5    2.02/19   0.48/19   0.38/9    1.26/17   2.38/9    1.02/19   0.54/19   3.21/12   1.43/20   0.43/6    1.06/14   0.40/18 
 12 Farář Jaroslav                 21.02  1.35/8    2.03/6    3.24/6    5.00/4    5.40/5    6.12/4    7.28/4   10.11/4   11.04/4   11.50/4   17.20/13  18.36/12  19.18/12  20.24/12  21.02/12 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.35/8    0.28/8    1.21/9    1.36/4    0.40/10   0.32/4    1.16/9    2.43/10   0.53/15   0.46/13   5.30/25   1.16/6    0.42/4    1.06/14   0.38/13 
 13 Divecký Josef                  21.38  1.46/14   2.14/10   3.37/11   5.30/10   6.18/9    7.17/14   8.44/13  11.43/11  12.35/13  13.17/12  17.15/12  18.52/13  19.50/13  21.00/13  21.38/13 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.46/14   0.28/8    1.23/11   1.53/12   0.48/19   0.59/20   1.27/18   2.59/12   0.52/14   0.42/9    3.58/20   1.37/18   0.58/21   1.10/19   0.38/13 
 14 Vízek Luděk                    21.42  1.23/3    1.50/2    3.12/2    4.50/2    5.28/3    5.54/2    7.19/3   12.54/16  11.04/4   14.26/15  17.58/15  19.19/14  20.10/14  21.06/14  21.42/14 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.23/3    0.27/6    1.22/10   1.38/6    0.38/7    0.26/1*   1.25/15   5.35/25       /     3.22/26   3.32/16   1.21/9    0.51/12   0.56/7    0.36/7  
 15 Čípa Jiří                      22.20  1.22/2    2.21/15   3.54/17   5.38/12   6.19/10   6.53/9    8.06/9   12.25/15  14.46/20  15.17/18  18.22/17  19.35/15  20.43/16  21.41/15  22.20/15 
    TJ Loko Česká Třebová                 1.22/2    0.59/26   1.33/19   1.44/7    0.41/12   0.34/6    1.13/5    4.19/21   2.21/26   0.31/2    3.05/8    1.13/4    1.08/25   0.58/10   0.39/17 
 16 Pohl Zdeněk                    22.34  1.42/12   2.19/14   3.43/14   5.41/14   6.33/14   7.14/13   9.30/17  12.00/13  13.12/15  13.53/14  17.47/14  19.41/16  20.41/15  21.54/16  22.34/16 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.42/12   0.37/20   1.24/12   1.58/16   0.52/23   0.41/12   2.16/24   2.30/7    1.12/22   0.41/7    3.54/19   1.54/24   1.00/23   1.13/21   0.40/18 
 17 Doležal Petr                   22.41  1.44/13   2.17/12   3.47/16   5.38/12   7.51/21   7.10/12   9.41/18  13.26/18  14.25/17  15.06/17  18.33/18  20.09/18  20.59/17  22.04/17  22.41/17 
    SK Týniště nad Orlicí                 1.44/13   0.33/17   1.30/16   1.51/11   2.13/26       /     2.31/25   3.45/16   0.59/18   0.41/7    3.27/14   1.36/17   0.50/11   1.05/13   0.37/11 
 18 Grundman Martin                22.57  1.40/11   2.06/8    3.37/11   5.42/15   6.33/14   7.36/17  10.20/23  13.03/17  13.56/16  14.59/16  18.19/16  20.07/17  21.01/18  22.17/18  22.57/18 
    KOB Choceň                            1.40/11   0.26/3    1.31/17   2.05/20   0.51/22   1.03/22   2.44/26   2.43/10   0.53/15   1.03/23   3.20/11   1.48/23   0.54/15   1.16/23   0.40/18 
 19 Novotný Miroslav               24.41  2.40/27   3.30/27   5.32/25   7.51/26   8.37/26   9.33/24  11.00/25  14.31/23  15.15/22  16.01/20  19.38/19  21.57/19  22.57/19  24.04/19  24.41/19 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.40/27   0.50/25   2.02/25   2.19/25   0.46/15   0.56/19   1.27/18   3.31/14   0.44/11   0.46/13   3.37/17   2.19/25   1.00/23   1.07/17   0.37/11 
 20 Mrštík Václav                  25.04  2.31/26   2.59/26   4.27/20   6.12/20   6.56/18   7.45/18   8.55/15  14.00/21  14.37/19  16.52/22  21.01/20  22.28/20  23.13/20  24.21/20  25.04/20 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.31/26   0.28/8    1.28/14   1.45/8    0.44/14   0.49/17   1.10/2    5.05/24   0.37/7    2.15/25   4.09/22   1.27/14   0.45/7    1.08/18   0.43/26 
 21 Hostinský Jiří                 25.39  2.02/20   2.47/23   4.31/23   6.45/23   7.53/22   8.47/21  10.17/22  13.55/20  16.11/23  16.59/23  21.09/21  22.44/21  23.40/21  25.01/21  25.39/21 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.02/20   0.45/23   1.44/21   2.14/24   1.08/25   0.54/18   1.30/20   3.38/15   2.16/24   0.48/15   4.10/23   1.35/16   0.56/16   1.21/24   0.38/13 
 22 Cupal Jan                      26.17  2.07/22   2.49/24   4.27/20   6.34/21   7.20/19   8.01/19   9.26/16  13.54/19  14.27/18  15.27/19  21.16/22  23.02/22  23.58/22  25.32/22  26.17/22 
    KOB Dobruška                          2.07/22   0.42/22   1.38/20   2.07/21   0.46/15   0.41/12   1.25/15   4.28/23   0.33/4    1.00/22   5.49/26   1.46/22   0.56/16   1.34/27   0.45/27 
 23 Procházka Jiří                 27.24  2.00/19   2.45/20   4.34/24   7.09/24   7.56/23   9.46/25  11.07/26  15.34/24  17.49/26  18.20/25  22.02/23  24.22/23  25.21/23  26.44/23  27.24/23 
    Lokomotiva Trutnov                    2.00/19   0.45/23   1.49/23   2.35/27   0.47/18   1.50/25   1.21/12   4.27/22   2.15/23   0.31/2    3.42/18   2.20/26   0.59/22   1.23/25   0.40/18 
 24 Černý Petr                     28.11  2.16/24   2.54/25   6.13/27   8.22/27   9.12/27  10.13/26  11.48/27  15.55/25  17.00/24  17.45/24  22.20/24  25.06/24  26.03/24  27.30/24  28.11/24 
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             2.16/24   0.38/21   3.19/27   2.09/22   0.50/21   1.01/21   1.35/23   4.07/18   1.05/20   0.45/11   4.35/24   2.46/27   0.57/19   1.27/26   0.41/24 
 25 Vítek Zdeněk                   28.30  2.15/23   2.46/22   4.15/19   6.11/19   6.52/17  11.46/27   9.47/19  19.14/27  20.03/27  20.52/26  24.19/25  25.42/25  26.39/25  27.50/25  28.30/25 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.15/23   0.31/14   1.29/15   1.56/13   0.41/12   4.54/26       /     9.27/27   0.49/13   0.49/18   3.27/14   1.23/12   0.57/19   1.11/20   0.40/18 
 26 Vlček Josef                    29.15  2.18/25   2.45/20   5.43/26   7.43/25   8.22/24   9.05/23  10.37/24  16.29/26  17.01/25  21.57/27  25.21/27  26.43/26  27.34/26  28.40/26  29.15/26 
    SK Týniště nad Orlicí                 2.18/25   0.27/6    2.58/26   2.00/17   0.39/8    0.43/14   1.32/22   5.52/26   0.32/3    4.56/27   3.24/13   1.22/11   0.51/12   1.06/14   0.35/4  
 27 Beňo Miroslav                  29.23  2.02/20   2.36/18   4.29/22   6.42/22   7.28/20   8.37/20  10.08/21  14.23/22  14.53/21  16.07/21  25.03/26  26.48/27  27.44/27  28.47/27  29.23/27 
    SK Týniště nad Orlicí                 2.02/20   0.34/19   1.53/24   2.13/23   0.46/15   1.09/24   1.31/21   4.15/20   0.30/2    1.14/24   8.56/27   1.45/21   0.56/16   1.03/11   0.36/7  
    Třasák Milan               DISK       2.03/     2.37/     4.17/     6.14/     6.53/     8.07/         /    14.31/    15.18/    16.01/    18.57/    20.06/    20.56/    22.02/    22.47/   
    OK Lokomotiva Pardubice               2.03/     0.34/     1.40/     1.57/     0.39/     1.14/         /         /     0.47/     0.43/     2.56/     1.09/     0.50/     1.06/     0.45/   
    Junek Petr                 DISK       1.37/     2.07/     3.34/     5.20/     5.56/     7.18/     8.26/         /    11.12/    13.30/    20.31/    21.45/    22.34/    23.42/    24.25/   
    SK Studenec                           1.37/     0.30/     1.27/     1.46/     0.36/     1.22/     1.08/         /         /     2.18/     7.01/     1.14/     0.49/     1.08/     0.43/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45D        2.4km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-41      3-44      4-60      5-64      6-59      7-48      8-55      9-51     10-49     11-72     12-77     13-78     14-100   
  1 Vykysalý  Miroslav             19.03  1.37/2    2.05/2    3.17/1*   4.53/1*   5.28/1*   6.06/1*   7.20/1*  10.53/2   11.37/2   12.09/1*  15.18/2   16.31/2   17.18/1*  18.25/1*  19.03/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  1.37/2    0.28/2    1.12/1*   1.36/1*   0.35/1*   0.38/8    1.14/3    3.33/13   0.44/4    0.32/1*   3.09/4    1.13/1*   0.47/1*   1.07/10   0.38/4  
  2 Žaludek Jindřich               20.19  1.42/3    2.15/3    3.33/3    5.22/3    5.58/2    6.30/2    7.43/2   10.08/1*  11.04/1*  12.19/2   15.11/1*  16.27/1*  18.48/2   19.42/2   20.19/2  
    SKOB Zlín                             1.42/3    0.33/6    1.18/2    1.49/4    0.36/2    0.32/3    1.13/2    2.25/1*   0.56/11   1.15/19   2.52/1*   1.16/2    2.21/21   0.54/1*   0.37/3  
  3 Paďour Josef                   20.48  1.56/8    2.30/9    3.59/6    6.03/6    6.52/4    7.33/3    9.02/3   11.39/3   12.28/3   13.23/3   16.46/3   18.18/3   19.07/3   20.06/3   20.48/3  
    TJ Sokol Kunvald                      1.56/8    0.34/8    1.29/4    2.04/8    0.49/8    0.41/10   1.29/11   2.37/3    0.49/8    0.55/12   3.23/5    1.32/7    0.49/2    0.59/3    0.42/11 
  4 Kulhavý Josef                  21.51  1.18/1*   1.52/1*   3.23/2    5.10/2    9.18/15   9.50/15  10.55/13  13.20/8   14.04/8   14.46/8   17.51/5   19.10/4   20.03/4   21.13/4   21.51/4  
    OOB Sokol Žamberk                     1.18/1*   0.34/8    1.31/6    1.47/2    4.08/21   0.32/3    1.05/1*   2.25/1*   0.44/4    0.42/6    3.05/3    1.19/5    0.53/3    1.10/12   0.38/4  
  5 Hnyk Petr                      22.58  1.51/5    2.18/4    3.57/5    5.49/5    6.33/3    7.33/3    9.28/7   12.30/4   13.15/5   14.13/6   17.46/4   20.05/5   21.12/5   22.24/5   22.58/5  
    TJ Start Náchod                       1.51/5    0.27/1*   1.39/11   1.52/5    0.44/4    1.00/16   1.55/19   3.02/5    0.45/6    0.58/14   3.33/6    2.19/19   1.07/13   1.12/14   0.34/1* 
  6 Lulay Miloš                    23.18  2.03/12   2.34/10   4.05/8    6.03/6    7.24/7    7.57/6    9.20/5   12.40/6   13.21/6   14.01/4   19.07/7   20.24/6   21.24/6   22.35/6   23.18/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.03/12   0.31/4    1.31/6    1.58/7    1.21/16   0.33/5    1.23/7    3.20/8    0.41/3    0.40/4    5.06/15   1.17/4    1.00/7    1.11/13   0.43/14 
  7 Klimpl Petr                    24.07  2.11/14   2.48/13   4.40/15   6.52/13   7.47/9    8.28/8    9.58/8   12.54/7   13.42/7   14.31/7   18.47/6   20.51/7   22.07/7   23.25/7   24.07/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.11/14   0.37/13   1.52/15   2.12/15   0.55/10   0.41/10   1.30/12   2.56/4    0.48/7    0.49/9    4.16/12   2.04/16   1.16/16   1.18/17   0.42/11 
  8 Balcar  Aleš                   24.21  2.36/17   3.15/16   5.12/17   7.09/15   8.02/12   8.39/9   10.12/9   13.21/9   14.15/10  15.10/9   19.24/8   21.20/8   22.27/8   23.40/8   24.21/8  
    OK 99 Hradec Králové                  2.36/17   0.39/16   1.57/18   1.57/6    0.53/9    0.37/7    1.33/14   3.09/6    0.54/10   0.55/12   4.14/11   1.56/15   1.07/13   1.13/15   0.41/10 
  9 Palas Pavel                    25.00  1.46/4    2.20/5    3.48/4    5.35/4    9.52/17  10.42/17  11.58/17  15.31/17  16.40/14  17.27/15  20.20/9   21.59/9   23.19/9   24.25/9   25.00/9  
    Sportcentrum Jičín                    1.46/4    0.34/8    1.28/3    1.47/2    4.17/22   0.50/14   1.16/4    3.33/13   1.09/16   0.47/8    2.53/2    1.39/9    1.20/17   1.06/9    0.35/2  
 10 Langr Stanislav                25.05  2.48/18   3.23/18   4.56/16   7.03/14   8.00/11   9.04/12  10.45/12  14.35/12  15.36/12  16.16/13  20.28/10  22.20/10  23.22/10  24.26/10  25.05/10 
    TJ Start Náchod                       2.48/18   0.35/12   1.33/8    2.07/10   0.57/11   1.04/18   1.41/16   3.50/16   1.01/12   0.40/4    4.12/9    1.52/14   1.02/9    1.04/6    0.39/6  
 11 Vícha Vladimír                 26.05  1.58/9    2.40/12   4.21/10   6.49/12   7.48/10   8.45/10  10.17/11  14.52/15  15.55/13  16.49/14  21.02/11  22.53/11  23.56/11  25.22/11  26.05/11 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.58/9    0.42/17   1.41/12   2.28/18   0.59/12   0.57/15   1.32/13   4.35/18   1.03/14   0.54/11   4.13/10   1.51/12   1.03/10   1.26/18   0.43/14 
 12 Řehák Pavel                    26.28  1.58/9    2.29/7    4.30/13   6.37/11   7.20/6    8.05/7    9.27/6   14.13/11  17.22/15  15.21/11  21.52/12  23.43/12  24.41/12  25.48/12  26.28/12 
    Sportcentrum Jičín                    1.58/9    0.31/4    2.01/19   2.07/10   0.43/3    0.45/12   1.22/6    4.46/19   3.09/20       /     6.31/18   1.51/12   0.58/6    1.07/10   0.40/8  
 13 VYDRA PAVEL                    27.20  1.55/7    2.25/6    3.59/6    6.08/8    6.53/5    7.40/5    9.08/4   12.34/5   13.09/4   14.10/5   22.55/14  24.34/14  25.35/13  26.40/13  27.20/13 
    SK RECO Pěnčín                        1.55/7    0.30/3    1.34/9    2.09/13   0.45/6    0.47/13   1.28/10   3.26/10   0.35/1*   1.01/15   8.45/21   1.39/9    1.01/8    1.05/7    0.40/8  
 14 Sůva Petr                      27.33  1.52/6    2.29/7    4.22/11   6.28/9    9.53/18  10.19/16  11.42/16  15.06/16  18.53/18  19.45/18  23.19/15  24.53/15  25.47/14  26.50/14  27.33/14 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.52/6    0.37/13   1.53/16   2.06/9    3.25/20   0.26/1*   1.23/7    3.24/9    3.47/22   0.52/10   3.34/7    1.34/8    0.54/4    1.03/5    0.43/14 
 15 Souček  Pavel                  28.22  2.59/20   3.32/19   5.15/19   7.23/16   8.07/13   8.46/11  10.13/10  13.31/10  14.10/9   15.15/10  24.18/18  25.44/16  26.41/15  27.43/15  28.22/15 
    OK 99 Hradec Králové                  2.59/20   0.33/6    1.43/13   2.08/12   0.44/4    0.39/9    1.27/9    3.18/7    0.39/2    1.05/16   9.03/22   1.26/6    0.57/5    1.02/4    0.39/6  
 16 Štěpánek Rudolf                29.21  1.59/11   2.36/11   4.20/9    6.29/10   7.42/8    9.07/13  11.12/15  14.43/14  18.17/17  19.03/16  23.36/16  26.27/18  27.33/17  28.38/16  29.21/16 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.59/11   0.37/13   1.44/14   2.09/13   1.13/15   1.25/21   2.05/20   3.31/11   3.34/21   0.46/7    4.33/13   2.51/21   1.06/11   1.05/7    0.43/14 
 17 Zákravský Zdeněk               29.26  2.26/15   3.00/15   4.30/13   8.22/19   9.10/14   9.45/14  11.03/14  14.42/13  15.31/11  16.10/12  22.34/13  23.50/13  27.48/18  28.44/17  29.26/17 
    TJ Start Náchod                       2.26/15   0.34/8    1.30/5    3.52/22   0.48/7    0.35/6    1.18/5    3.39/15   0.49/8    0.39/3    6.24/17   1.16/2    3.58/22   0.56/2    0.42/11 
 18 Sedloň Josef                   29.37  2.35/16   3.18/17   5.14/18   7.36/18  10.56/21  11.27/19  13.11/19  17.02/18  18.03/16  19.11/17  24.01/17  26.07/17  27.13/16  28.49/18  29.37/18 
    TJ Start Náchod                       2.35/16   0.43/19   1.56/17   2.22/16   3.20/19   0.31/2    1.44/17   3.51/17   1.01/12   1.08/17   4.50/14   2.06/17   1.06/11   1.36/19   0.48/21 
 19 Kuřina  Jiří                   34.53  3.15/21   4.07/21   6.52/21   9.35/21  10.40/19  12.06/22  14.12/21  17.44/19  19.07/19  20.47/19  26.31/19  29.52/19  32.11/19  34.08/19  34.53/19 
    OK 99 Hradec Králové                  3.15/21   0.52/21   2.45/21   2.43/19   1.05/14   1.26/22   2.06/21   3.32/12   1.23/18   1.40/21   5.44/16   3.21/22   2.19/20   1.57/22   0.45/19 
 20 Malec Jaromír                  36.36  2.09/13   2.51/14   4.28/12   7.28/17   9.43/16  11.00/18  12.38/18  24.47/22  27.00/22  27.35/22  31.43/20  33.25/20  34.36/20  35.53/20  36.36/20 
    SK Týniště nad Orlicí                 2.09/13   0.42/17   1.37/10   3.00/20   2.15/18   1.17/19   1.38/15  12.09/22   2.13/19   0.35/2    4.08/8    1.42/11   1.11/15   1.17/16   0.43/14 
 21 Valenta Miloslav               38.28  3.40/22   4.26/22   6.58/22   9.58/22  11.00/22  12.03/21  13.51/20  23.16/21  24.23/21  25.31/20  32.08/21  34.17/21  35.49/21  37.33/21  38.28/21 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.40/22   0.46/20   2.32/20   3.00/20   1.02/13   1.03/17   1.48/18   9.25/21   1.07/15   1.08/17   6.37/19   2.09/18   1.32/18   1.44/20   0.55/22 
 22 Pátek Petr                     40.34  2.56/19   3.56/20   6.49/20   9.16/20  10.41/20  12.02/20  14.46/22  23.11/20  24.20/20  25.45/21  33.56/22  36.22/22  37.55/22  39.47/22  40.34/22 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.56/19   1.00/22   2.53/22   2.27/17   1.25/17   1.21/20   2.44/22   8.25/20   1.09/16   1.25/20   8.11/20   2.26/20   1.33/19   1.52/21   0.47/20 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55C        2.2km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-41      3-44      4-58      5-50      6-47      7-81      8-51      9-82     10-56     11-70     12-77     13-78     14-100   
  1 Knobloch Jindřich              16.48  1.25/3    2.11/3    3.24/1*   5.10/2    7.01/2    7.53/1*   9.17/1*   9.57/1*  10.48/1*  12.24/1*  13.42/1*  14.30/1*  15.12/1*  16.10/1*  16.48/1* 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.25/3    0.46/3    1.13/1*   1.46/3    1.51/6    0.52/1*   1.24/5    0.40/2    0.51/1*   1.36/2    1.18/3    0.48/1*   0.42/1*   0.58/4    0.38/3  
  2 Vondrouš  Jaroslav             18.05  1.23/2    2.17/5    3.43/5    5.37/5    7.04/3    8.20/4    9.29/2   10.46/2   11.47/2   13.29/2   14.45/2   15.42/2   16.26/2   17.23/2   18.05/2  
    OK 99 Hradec Králové                  1.23/2    0.54/9    1.26/6    1.54/5    1.27/1*   1.16/9    1.09/1*   1.17/6    1.01/4    1.42/4    1.16/2    0.57/3    0.44/2    0.57/3    0.42/8  
  3 Šroler Zdeněk                  18.20  1.21/1*   2.07/2    3.38/4    5.33/4    7.23/4    8.16/3    9.33/3   11.06/4   12.10/3   13.52/3   15.02/3   16.05/3   16.53/3   17.44/3   18.20/3  
    TJ Sokol Kunvald                      1.21/1*   0.46/3    1.31/7    1.55/6    1.50/5    0.53/2    1.17/2    1.33/9    1.04/6    1.42/4    1.10/1*   1.03/6    0.48/4    0.51/1*   0.36/1* 
  4 Švadlena Jiří                  19.13  1.25/3    2.06/1*   3.30/2    5.07/1*   8.26/6    9.26/6   10.44/6   11.58/5   12.58/5   14.30/5   15.58/5   16.47/4   17.42/5   18.36/4   19.13/4  
    KOB Choceň                            1.25/3    0.41/1*   1.24/4    1.37/1*   3.19/11   1.00/4    1.18/3    1.14/5    1.00/3    1.32/1*   1.28/5    0.49/2    0.55/9    0.54/2    0.37/2  
  5 Novák Karel                    19.32  1.26/5    2.15/4    3.50/7    5.50/6    7.34/5    8.36/5   10.05/5   10.52/3   12.28/4   14.18/4   15.50/4   16.47/4   17.39/4   18.51/5   19.32/5  
    SK lyžování a OB Nová Paka            1.26/5    0.49/6    1.35/8    2.00/7    1.44/4    1.02/5    1.29/6    0.47/3    1.36/11   1.50/6    1.32/6    0.57/3    0.52/6    1.12/6    0.41/6  
  6 Pilgr Bohuslav                 20.36  1.37/8    2.18/6    3.35/3    5.26/3    6.57/1*   7.54/2    9.46/4   12.05/6   14.05/6   15.45/6   17.08/7   18.07/6   18.54/6   19.55/6   20.36/6  
    TJ Loko Česká Třebová                 1.37/8    0.41/1*   1.17/2    1.51/4    1.31/2    0.57/3    1.52/10   2.19/11   2.00/12   1.40/3    1.23/4    0.59/5    0.47/3    1.01/5    0.41/6  
  7 Kříž Pavel                     22.02  1.32/6    2.22/7    3.45/6    6.45/8    8.55/7   10.20/7   11.41/7   13.10/7   14.17/8   16.26/7   18.09/8   19.14/7   20.08/7   21.22/7   22.02/7  
    TJ Zhoř                               1.32/6    0.50/7    1.23/3    3.00/11   2.10/8    1.25/11   1.21/4    1.29/8    1.07/7    2.09/9    1.43/8    1.05/7    0.54/7    1.14/7    0.40/4  
  8 Stárek Jiří                    23.15  3.56/12   4.43/11   6.19/11   8.04/11   9.44/9   10.46/8   12.15/8   13.19/8   14.13/7   18.08/8   16.36/6   20.26/8   21.16/8   22.35/8   23.15/8  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.56/12   0.47/5    1.36/9    1.45/2    1.40/3    1.02/5    1.29/6    1.04/4    0.54/2    3.55/12       /     3.50/12   0.50/5    1.19/9    0.40/4  
  9 Zlesák Zdeněk                  24.24  1.36/7    2.27/8    4.11/8    7.58/10   9.52/10  11.28/10  13.18/10  14.53/10  16.17/10  18.22/9   20.08/9   21.30/9   22.24/9   23.42/9   24.24/9  
    OK Jilemnice                          1.36/7    0.51/8    1.44/10   3.47/12   1.54/7    1.36/12   1.50/9    1.35/10   1.24/10   2.05/8    1.46/9    1.22/9    0.54/7    1.18/8    0.42/8  
 10 Vodička Jindřich               25.19  1.50/11   2.53/10   4.49/10   7.15/9    9.34/8   10.58/9   12.42/9   15.02/11  16.22/11  18.31/10  20.30/10  22.08/10  23.12/10  24.37/10  25.19/10 
    Sportcentrum Jičín                    1.50/11   1.03/11   1.56/12   2.26/9    2.19/10   1.24/10   1.44/8    2.20/12   1.20/9    2.09/9    1.59/10   1.38/11   1.04/11   1.25/11   0.42/8  
 11 Mikan Vladimir                 26.35  1.41/9    2.38/9    4.24/9    6.40/7   10.18/11  11.32/11  13.27/11  14.52/9   16.06/9   18.58/11  21.00/11  22.30/11  24.00/11  25.48/11  26.35/11 
    Sportcentrum Jičín                    1.41/9    0.57/10   1.46/11   2.16/8    3.38/12   1.14/8    1.55/11   1.25/7    1.14/8    2.52/11   2.02/11   1.30/10   1.30/12   1.48/12   0.47/12 
 12 Kalousek Pavel                 30.22  1.41/9    7.06/12   8.31/12  11.11/12  13.26/12  14.32/12  21.04/12  21.41/12  22.43/12  24.43/12  26.17/12  27.24/12  28.21/12  29.40/12  30.22/12 
    KOB Choceň                            1.41/9    5.25/12   1.25/5    2.40/10   2.15/9    1.06/7    6.32/12   0.37/1*   1.02/5    2.00/7    1.34/7    1.07/8    0.57/10   1.19/9    0.42/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55D        2.2km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-41      3-44      4-58      5-50      6-47      7-81      8-51      9-82     10-56     11-70     12-77     13-78     14-100   
  1 Seidl Karel                    19.01  1.18/1*   2.03/1*   3.24/1*   5.45/3    7.25/1*   8.22/1*   9.37/1*  10.27/1*  11.26/1*  13.15/1*  14.50/1*  15.58/1*  16.59/1*  18.23/1*  19.01/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.18/1*   0.45/1*   1.21/1*   2.21/5    1.40/1*   0.57/1*   1.15/1*   0.50/1*   0.59/3    1.49/2    1.35/3    1.08/3    1.01/6    1.24/8    0.38/2  
  2 Havlík jaroslav                20.02  1.29/3    2.20/3    3.49/4    6.23/4    8.06/3    9.07/3   10.26/2   11.53/2   12.50/2   14.54/2   16.23/2   17.17/2   18.08/2   19.24/2   20.02/2  
    Sportcentrum Jičín                    1.29/3    0.51/3    1.29/3    2.34/8    1.43/2    1.01/2    1.19/2    1.27/7    0.57/2    2.04/3    1.29/2    0.54/1*   0.51/1*   1.16/3    0.38/2  
  3 Máslo Miroslav                 22.30  1.41/5    2.33/5    4.12/5    6.25/5    8.26/4   10.17/5   11.44/4   13.03/4   14.15/3   16.22/3   18.07/3   19.15/3   20.31/3   21.49/3   22.30/3  
    TJ Slavia Hradec Králové              1.41/5    0.52/5    1.39/5    2.13/4    2.01/7    1.51/11   1.27/4    1.19/4    1.12/6    2.07/4    1.45/7    1.08/3    1.16/11   1.18/4    0.41/4  
  4 Kavulok Josef                  22.36  1.48/6    2.39/6    4.19/6    6.25/5    8.41/5   10.09/4   11.41/3   13.05/5   14.21/4   16.28/4   18.10/4   19.20/4   20.34/4   21.54/4   22.36/4  
    TJ Jiskra Hořice                      1.48/6    0.51/3    1.40/6    2.06/3    2.16/9    1.28/8    1.32/5    1.24/5    1.16/8    2.07/4    1.42/5    1.10/5    1.14/9    1.20/6    0.42/5  
  5 Mikulecký Jan                  23.47  2.01/9    2.57/8    4.37/8    7.04/7    9.07/7   10.24/6   12.00/5   13.00/3   14.24/5   17.32/5   19.19/5   20.29/5   21.31/5   22.59/5   23.47/5  
    OK 99 Hradec Králové                  2.01/9    0.56/7    1.40/6    2.27/6    2.03/8    1.17/6    1.36/7    1.00/2    1.24/9    3.08/12   1.47/9    1.10/5    1.02/7    1.28/10   0.48/12 
  6 Tobiška Václav                 24.24  1.27/2    2.20/3    3.46/2    5.39/1*   7.26/2    8.32/2   14.08/7   16.09/8   17.04/7   18.43/6   20.04/6   21.51/6   22.46/6   23.47/6   24.24/6  
    OOB Sokol Žamberk                     1.27/2    0.53/6    1.26/2    1.53/1*   1.47/3    1.06/3    5.36/13   2.01/11   0.55/1*   1.39/1*   1.21/1*   1.47/12   0.55/2    1.01/1*   0.37/1* 
  7 Sokolář Zdeněk                 26.02  3.25/11   4.39/11   6.24/11   8.58/10  10.53/8   12.27/8   14.03/6   15.47/7   17.00/6   20.00/7   21.46/7   22.57/7   23.57/7   25.18/7   26.02/7  
    TJ Start Náchod                       3.25/11   1.14/10   1.45/9    2.34/8    1.55/5    1.34/9    1.36/7    1.44/9    1.13/7    3.00/11   1.46/8    1.11/7    1.00/5    1.21/7    0.44/7  
  8 Springer  Michal               26.21  1.58/8    3.05/9    5.18/9    9.20/11  11.18/10  12.34/9   14.29/9   16.22/9   17.46/9   20.09/9   21.51/8   23.18/8   24.33/9   25.37/8   26.21/8  
    OK 99 Hradec Králové                  1.58/8    1.07/9    2.13/13   4.02/13   1.58/6    1.16/4    1.55/10   1.53/10   1.24/9    2.23/7    1.42/5    1.27/10   1.15/10   1.04/2    0.44/7  
  9 Málek Josef                    27.02  2.01/9    3.25/10   5.24/10   8.12/9   10.54/9   12.10/7   14.17/8   15.28/6   17.39/8   20.03/8   21.53/9   23.26/9   24.29/8   26.18/9   27.02/9  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.01/9    1.24/11   1.59/11   2.48/11   2.42/11   1.16/4    2.07/11   1.11/3    2.11/12   2.24/8    1.50/10   1.33/11   1.03/8    1.49/12   0.44/7  
 10 Šponar Josef                   28.23  1.30/4    2.16/2    3.46/2    5.44/2   11.25/11  14.10/10  15.31/10  17.04/10  18.59/10  21.46/10  23.52/10  25.14/10  26.13/10  27.39/10  28.23/10 
    OOB Sokol Žamberk                     1.30/4    0.46/2    1.30/4    1.58/2    5.41/13   2.45/12   1.21/3    1.33/8    1.55/11   2.47/10   2.06/12   1.22/8    0.59/4    1.26/9    0.44/7  
 11 Koudelka Karel                 30.10  1.48/6    2.50/7    4.32/7    7.05/8    8.53/6   17.29/12  19.01/12  21.12/12  22.19/12  24.28/12  26.05/12  27.11/11  28.08/11  29.27/11  30.10/11 
    OK Lokomotiva Pardubice               1.48/6    1.02/8    1.42/8    2.33/7    1.48/4    8.36/13   1.32/5    2.11/12   1.07/4    2.09/6    1.37/4    1.06/2    0.57/3    1.19/5    0.43/6  
 12 Čepelka Petr                   31.50  3.34/12   5.41/12   7.48/12  10.29/12  12.47/12  14.31/11  16.12/11  18.29/11  19.37/11  23.18/11  25.43/11  27.31/12  29.03/12  30.59/12  31.50/12 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.34/12   2.07/13   2.07/12   2.41/10   2.18/10   1.44/10   1.41/9    2.17/13   1.08/5    3.41/13   2.25/13   1.48/13   1.32/13   1.56/13   0.51/13 
 13 Vávra Jaroslav                 33.16  7.38/13   9.13/13  11.01/13  13.49/13  16.41/13  17.58/13  20.15/13  21.41/13  23.58/13  26.30/13  28.22/13  29.45/13  31.01/13  32.30/13  33.16/13 
    OK Lokomotiva Pardubice               7.38/13   1.35/12   1.48/10   2.48/11   2.52/12   1.17/6    2.17/12   1.26/6    2.17/13   2.32/9    1.52/11   1.23/9    1.16/11   1.29/11   0.46/11 
    Arnold Jindřich            DISK       2.25/     3.39/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    17.10/   
    TJ Jiskra Hořice                      2.25/     1.14/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65C        2.1km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-41      4-81      5-51      6-55      7-57      8-50      9-58     10-59     11-72     12-73     13-75     14-100   
  1 Rychlý  Rudolf                 18.35  1.33/1*   2.15/1*   3.24/1*   5.52/1*   7.00/1*   7.51/1*   8.44/1*  10.13/1*  11.28/1*  12.42/1*  16.05/1*  16.39/1*  17.07/1*  17.58/1*  18.35/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  1.33/1*   0.42/1*   1.09/1*   2.28/4    1.08/1*   0.51/1*   0.53/1*   1.29/1*   1.15/1*   1.14/4    3.23/1*   0.34/1*   0.28/1*   0.51/1*   0.37/1* 
  2 Vykysalý  František            25.59  2.39/2    3.32/2    5.18/2    7.02/2    9.16/2   12.39/2   13.33/2   15.47/2   18.04/2   18.53/2   22.40/2   23.30/2   23.59/2   25.22/2   25.59/2  
    OK 99 Hradec Králové                  2.39/2    0.53/2    1.46/2    1.44/1*   2.14/4    3.23/3    0.54/2    2.14/2    2.17/2    0.49/1*   3.47/2    0.50/2    0.29/2    1.23/2    0.37/1* 
  3 Hlušička Bohuslav              33.50  3.22/3    4.40/3    7.15/3    9.41/3   11.32/3   13.01/3   14.30/3   17.35/3   22.24/3   23.27/3   28.50/3   29.56/3   30.51/3   32.48/3   33.50/3  
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             3.22/3    1.18/3    2.35/4    2.26/3    1.51/3    1.29/2    1.29/3    3.05/4    4.49/4    1.03/2    5.23/3    1.06/3    0.55/3    1.57/4    1.02/4  
  4 Štěpánek Rudolf                35.16  4.15/4    5.34/4    7.50/4   10.10/4   11.50/4   16.09/4   17.40/4   20.38/4   23.37/4   24.47/4   30.10/4   31.33/4   32.30/4   34.22/4   35.16/4  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.15/4    1.19/4    2.16/3    2.20/2    1.40/2    4.19/4    1.31/4    2.58/3    2.59/3    1.10/3    5.23/3    1.23/4    0.57/4    1.52/3    0.54/3  
    Zemánek Bohumil            DISK           /     5.12/     6.40/     8.46/     9.52/    11.04/    11.51/    13.39/         /    15.44/    27.08/    27.51/    29.48/    30.54/    31.36/   
    OOS TJ Spartak Vrchlabí                   /         /     1.28/     2.06/     1.06/     1.12/     0.47/     1.48/         /         /    11.24/     0.43/     1.57/     1.06/     0.42/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         1.6km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-42      2-44      3-65      4-74      5-77      6-100   
  1 Ďoubalíková  Marie             17.27  3.04/2    4.21/1*  10.05/1*  12.04/1*  14.35/1*  16.34/1*  17.27/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  3.04/2    1.17/1*   5.44/1*   1.59/1*   2.31/5    1.59/3    0.53/9  
  2 Žák Michal                     19.42  3.43/4    5.16/3   12.23/3   15.02/3   17.05/3   18.53/2   19.42/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.43/4    1.33/2    7.07/6    2.39/4    2.03/2    1.48/2    0.49/4  
  2 Švadlena Michal                19.42  2.53/1*   4.48/2   11.57/2   14.36/2   16.48/2   18.54/3   19.42/2  
    KOB Choceň                            2.53/1*   1.55/9    7.09/7    2.39/4    2.12/3    2.06/5    0.48/2  
  4 Lenfeldová Lucie               20.35  4.42/7    6.30/6   13.12/4   15.52/4   17.34/4   19.46/4   20.35/4  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.42/7    1.48/7    6.42/2    2.40/7    1.42/1*   2.12/6    0.49/4  
  5 Řemeš Vojtěch                  21.32  5.03/8    6.47/8   13.36/5   16.15/5   19.13/5   20.53/5   21.32/5  
    KOB Dobruška                          5.03/8    1.44/4    6.49/4    2.39/4    2.58/9    1.40/1*   0.39/1* 
  6 Švagr Rostislav                23.26  7.18/9    9.00/9   15.48/7   18.02/7   20.34/6   22.38/6   23.26/6  
    SK Týniště nad Orlicí                 7.18/9    1.42/3    6.48/3    2.14/2    2.32/6    2.04/4    0.48/2  
  7 Shánělová Štěpánka             24.40  3.39/3    5.27/4   14.40/6   17.58/6   20.46/7   23.48/7   24.40/7  
    KOB Choceň                            3.39/3    1.48/7    9.13/9    3.18/8    2.48/8    3.02/9    0.52/8  
  8 Grundman Viktor                28.35  4.27/6    6.39/7   16.50/9   21.07/8   23.53/8   27.22/8   28.35/8  
    KOB Choceň                            4.27/6    2.12/11  10.11/10   4.17/10   2.46/7    3.29/10   1.13/10 
  9 Semrádová Jana                 31.54  3.50/5    5.54/5   16.40/8   22.33/9   26.15/9   29.58/9   31.54/9  
    KOB Choceň                            3.50/5    2.04/10  10.46/11   5.53/11   3.42/11   3.43/11   1.56/13 
 10 Chaloupková Kateřina           33.35 14.16/12  16.01/12  23.44/10  27.06/10  30.10/10  32.44/10  33.35/10 
    KOB Choceň                           14.16/12   1.45/5    7.43/8    3.22/9    3.04/10   2.34/8    0.51/6  
 11 Filipová Tereza                41.44 24.37/13  26.23/13  33.25/13  35.57/12  38.22/11  40.53/11  41.44/11 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou     24.37/13   1.46/6    7.02/5    2.32/3    2.25/4    2.31/7    0.51/6  
 12 Brácha Filip                   47.20  8.31/10  11.46/10  25.57/11  34.26/11  40.24/12  45.56/12  47.20/12 
    TJ Jiskra Hořice                      8.31/10   3.15/12  14.11/12   8.29/13   5.58/12   5.32/12   1.24/11 
 13 Besedová Katka                 55.00  8.45/11  12.54/11  31.56/12  38.56/13  47.12/13  53.09/13  55.00/13 
    SK Chrast                             8.45/11   4.09/13  19.02/13   7.00/12   8.16/13   5.57/13   1.51/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P1          1.7km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-42      3-44      4-60      5-65      6-74      7-76      8-77      9-100   
  1 Chaloupka Stanislav            29.21 10.20/1*  11.33/1*  12.52/1*  15.58/1*  21.32/1*  24.47/1*  25.11/1*  26.35/1*  28.40/1*  29.21/1* 
    KOB Choceň                           10.20/1*   1.13/1*   1.19/1*   3.06/1*   5.34/1*   3.15/1*   0.24/1*   1.24/1*   2.05/1*   0.41/1* 
    Mrozek Radovan             DISK       2.35/     4.13/     6.55/         /    16.29/    25.50/    28.03/    30.06/    32.18/    33.15/   
    OOB Vamberk                           2.35/     1.38/     2.42/         /         /     9.21/     2.13/     2.03/     2.12/     0.57/