Startovka etap                                                                    26.7.2006 11:47:57
                                     Veteran Cup - Vamberk 2006
===ČSOB-VAM================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka etap: D10         
--------------------------------------------------------------------------------
  1  294 Vakant                                                           24.00  39.00  40.00       
  2  293 Vakant                                                           26.00  43.00  38.00       
  3  125 Veljačiková Hana         AC Sparta Praha      SCP9750 C          28.00  37.00  42.00   0.00
  4   83 Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651 C    9356  30.00  41.00  44.00   0.00
 
Startovka etap: D12         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  206 Pavlů Kateřina           SK Praga Praha       PGP9554    232017   2.00  56.00  46.00   0.00
  2  176 Kulhavá Eliška           SOOB Spartak Rychnov SRK9655 C  301132   5.00  68.00  55.00   0.00
  3  326 Podhorská Věra           SK Free Jihlava      FJI5252    232900   8.00  52.00  49.00       
  4   97 vakant                                                           11.00  48.00  64.00   0.00
  5  216 Rusá Pavla               TJ Sokol Dobřichovic DCE9450 B  416316  14.00  44.00  61.00   0.00
  6  327 Vakant                                                           17.00  64.00  58.00       
  7   41 Procházková Marie        TJ Sokol Dobřichovic DCE9550 B   51177  20.00  60.00  52.00   0.00
 
Startovka etap: D14         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  136 Žaludková Petra          SKOB Zlín            TZL9251 B   53844   0.00  84.00   5.00   0.00
  2  297 Vakant                                                            2.00  60.00   1.00       
  3  217 Rusá Zuzana              TJ Sokol Dobřichovic DCE9351 B  416159   4.00  88.00  13.00   0.00
  4  242 Koporová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM9353 B   53722   6.00  76.00  29.00   0.00
  5  177 Kulhavá Šárka            SOOB Spartak Rychnov SRK9356 B  219279   8.00  64.00  17.00   0.00
  6  298 Vakant                                                           10.00  72.00  25.00       
  7  280 Kochová Nikola           Sportcentrum Jičín   SJC9358      9988  12.00  56.00  21.00   0.00
  8  224 Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE9350 B  301313  14.00  80.00  33.00   0.00
  9  127 Jemelíková Denisa        SK Žabovřesky Brno   ZBM9351 B   49313  16.00  68.00   9.00   0.00
 
Startovka etap: D16         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  218 Rusá Šárka               TJ Sokol Dobřichovic DCE9150 B  301314   2.00  74.00   0.00   0.00
  2  351 Vakant                                                            6.00  66.00  20.00       
  3  221 Killarová Kateřina       Lokomotiva Trutnov   LTU9052            10.00  82.00  24.00   0.00
  4  180 Válková Marcela          OOB Sokol Žamberk    ZAM9154 C    8887  14.00  78.00   8.00   0.00
  5  256 Srutová Pavla            SK Praga Praha       PGP9151     53710  18.00  62.00  12.00   0.00
  6  178 Chládková Zuzana         OOB Sokol Žamberk    ZAM9153 C    9035  22.00  70.00  28.00   0.00
  7  352 Vakant                                                           26.00  86.00   4.00       
  8  179 Šponarová Lucie          OOB Sokol Žamberk    ZAM9151 B    9030  30.00  90.00  16.00   0.00
 
Startovka etap: D18         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  157 Záveská Anna             TJ Loko Česká Třebov CET8851     49612   3.00  48.00  62.00   0.00
  2  264 Kavková Radana           AC Sparta Praha      SCP8950    301144   7.00  52.00  70.00   0.00
  3  336 Vakant                                                           11.00  56.00  66.00       
  4   63 Choutková Magdalena      Sdruž. organizátorů  SOB8851      4183  15.00  44.00  58.00   0.00
 
Startovka etap: D21B        
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  168 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C   52242   3.00  55.00   0.00   0.00
  2  339 Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852 C   52230   7.00  23.00  12.00       
  3   98 Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C   53167  11.00  11.00  32.00   0.00
  4   68 Bernátková Markéta       VSK Přírodověda - or PVP7751 C  416325  15.00  67.00  40.00   0.00
  5   42 Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C   53598  19.00  27.00  36.00   0.00
  6   55 vakant                                                           23.00   7.00  48.00   0.00
  7  340 Vakant                                                           27.00  43.00  44.00       
  8  282 Labašová Katarína        KOB Dobruška         DOB8351     51338  31.00  35.00  56.00   0.00
  9  106 Hrobařová Lenka          OK Jilemnice         JIL7754 C    9482  35.00  51.00  52.00   0.00
 10   34 vakant                                                           39.00   3.00  28.00   0.00
 11  121 Kuncová Jana             SOOB Spartak Rychnov SRK7553 R    9499  43.00  31.00  60.00   0.00
 12  259 Pelclová Barbora         AC Sparta Praha      SCP8153     51572  47.00  19.00   8.00   0.00
 13  341 Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 C    9501  51.00  59.00   4.00       
 14  105 Jana Hendrychová         TJ OK Tolar          TJH7451 C   51354  55.00  63.00  16.00   0.00
 15   33 Hana Blahutová           TJ OK Tolar          TJH7952 C   51928  59.00  39.00  64.00   0.00
 16  119 Škodová Petra            OK Lokomotiva Pardub LPU8359      9557  63.00  15.00  24.00   0.00
 17   25 Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851                   47.00  20.00       
 
Startovka etap: D21C        
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   89 Hausvaterová Pavla       TJ Slavia Hradec Krá SHK8654    219202   1.00  33.00  17.00   0.00
  2  344 Vakant                                                            5.00   5.00   9.00       
  3   48 Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C    9606   9.00  25.00   5.00   0.00
  4  164 Khýnova Radka            ZŠ Albrechtice nad O ALB8751      7204  13.00   9.00  21.00   0.00
  5  275 Nešporová Barbora        SKOB Zlín            TZL7652      8581  17.00  17.00  13.00   0.00
  6  283 Gřešková Jana            Neregistrovan        NER                21.00  13.00   1.00   0.00
  7  345 Vakant                                                           25.00  21.00  25.00       
  8   81 Vaníčková Lucie          VŠSK MFF UK Praha    MFP7250 C  232893  29.00  37.00  29.00   0.00
  9   32 Lhotská Jana             OOB Třebíč           TTR8154 C  224888  33.00   1.00  33.00   0.00
 10  165 Šafářová Renata          ZŠ Albrechtice nad O ALB8651      7217  37.00  29.00  37.00   0.00
 
Startovka etap: D35         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   93 Mutinská Zdenka          SK Hlinsko           HVC6453 C   51751   1.00   0.00  15.00   0.00
  2  130 Jemelíková Lada          VSK MZLU Brno        VBM6555 C   53223   5.00  16.00   3.00   0.00
  3  310 Vakant                                                            9.00   8.00  27.00       
  4  182 Kulhavá Jarmila          OOB Sokol Žamberk    ZAM6751 C  219278  13.00  32.00   7.00   0.00
  5  211 Kodytkova Jitka          SK Týniště nad Orlic TYN6851 C   51429  17.00  12.00  51.00   0.00
  6  155 Demlová Jitka            KOB Pardubice        PPU6950      9656  21.00  44.00  35.00   0.00
  7  311 Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C   49988  25.00  20.00  43.00       
  8  263 Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150    301143  29.00  40.00  55.00   0.00
  9  219 Rusá Lenka               TJ Sokol Dobřichovic DCE6452 C  232129  33.00  36.00  19.00   0.00
 10   61 Dusilová Jindra          SK OK 24 Praha       OKP6851      8950  37.00  24.00  39.00   0.00
 11   19 Müllerová Zorka          TJ Slavia Hradec Krá SHK6751    515141  41.00  52.00  47.00   0.00
 12  312 vakant                                                           45.00  48.00  11.00       
 13  134 vakant                                                           49.00  28.00  23.00   0.00
 14  110 Lohrová Hana             AC Sparta Praha      SCP6550 C  410396  53.00   4.00  31.00   0.00
 
Startovka etap: D40         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  137 Koláriková Irena         SKOB Zlín            TZL6351 C   53837  18.00  54.00  50.00   0.00
  2  300 Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151      8941  22.00  38.00  38.00       
  3  255 Srutová Marcela          SK Praga Praha       PGP6351      8077  26.00  18.00  46.00   0.00
  4  183 Nožková Dagmar           OOB Sokol Žamberk    ZAM6251 C  219272  30.00  14.00  54.00   0.00
  5  124 Veljačiková Markéta      AC Sparta Praha      SCP6451 C          34.00  50.00  42.00   0.00
  6   12 Peřinková Irena          KPKS BETA Brno       BBM6550 C  331257  38.00   2.00  26.00   0.00
  7  301 Vakant                                                           42.00  58.00  18.00       
  8  231 Doležalová Ivana         SK Týniště nad Orlic TYN6451      9737  46.00  10.00  22.00   0.00
  9  184 Kobližková Hana          OOB Sokol Žamberk    ZAM5851 C    9031  50.00  46.00  30.00   0.00
 10  158 Záveská Anna             TJ Loko Česká Třebov CET6451      9730  54.00  30.00  34.00   0.00
 11   77 Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352      9609  58.00  42.00   6.00   0.00
 12  299 Vakant                                                           62.00  22.00   2.00       
 13  236 vakant                                                           66.00  26.00  10.00   0.00
 14  209 Vlckova Pavla            SK Týniště nad Orlic TYN6351 C    9741  70.00  34.00  58.00   0.00
 15  181 Cabalková Ivana          OOB Sokol Žamberk    ZAM6351 C   53569  74.00   6.00  14.00   0.00
 
Startovka etap: D45         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  129 Rosecká Alena            SKP Žďár nad Sázavou PZR5654 C   51900   5.00   2.00  52.00   0.00
  2  342 Vakant                                                            9.00   6.00  56.00       
  3   52 Tichá Jiřina             KOB Dobruška         DOB6052      7255  13.00  38.00  48.00   0.00
  4  138 Žaludková Miroslava      SKOB Zlín            TZL5954 C   53838  17.00  22.00  68.00   0.00
  5  107 Pokorná Eva              KOB Temelín          TEM5751 C   52184  21.00  30.00  60.00   0.00
  6   88 Hausvaterová Marcela     TJ Slavia Hradec Krá SHK6152    219201  25.00  10.00  64.00   0.00
  7   92 Glabazňová Jana          NORD Slavia Minerva  AOP6151 C    8714  29.00  18.00  36.00   0.00
  8  117 Zelenková Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK6152    405951  33.00  14.00  32.00   0.00
  9  185 Nováková Miloslava       OOB Sokol Žamberk    ZAM6051 D    9592  37.00  26.00  44.00   0.00
 10  343 Vakant                                                           41.00  34.00  40.00       
 
Startovka etap: D50         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  102 Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C    8165   1.00  59.00  58.00   0.00
  2   84 Štáblová Jitka           SK Severka Šumperk   SSU5350     52575   4.00  11.00   6.00   0.00
  3  239 Stupalová Jana           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5451     52354   7.00  23.00  46.00   0.00
  4   43 Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C   51966  10.00  55.00  50.00   0.00
  5  173 Dudmkova Hana            TJ Lokomotiva Beroun LBE5550 C  411766  13.00  31.00  26.00   0.00
  6  323 Vakant                                                           16.00   7.00  30.00       
  7  274 Robotková Lenka          TJ Spartak První Brn PBM5451     52051  19.00  15.00  34.00   0.00
  8  246 Kolaříková Věra          KOB Start Blansko    SBK5251     49685  22.00   3.00  22.00   0.00
  9   23 Klimlová Alena           OK Lokomotiva Pardub LPU5551      9202  25.00  47.00  18.00   0.00
 10  151 Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550     52095  28.00  39.00   2.00   0.00
 11  238 Kalvachová Hana          TJ Start Náchod      SNA                31.00  43.00  10.00   0.00
 12   35 Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C   52253  34.00  19.00  42.00   0.00
 13  324 Vakant                                                           37.00  27.00  54.00       
 14  234 Procházková Helena       TJ Tesla Brno        TBM5351 C  301247  40.00  35.00  38.00   0.00
 15  325 Vakant                                                           43.00  51.00  14.00       
 
Startovka etap: D55         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  154 Kupcová Věroslava        Horizont klub Šumper HSU4850     52600  20.00  57.00  26.00   0.00
  2  302 Vakant                                                           24.00  53.00   2.00       
  3  303 Vakant                                                           28.00  77.00  22.00       
  4  304 Vakant                                                           32.00  85.00  42.00       
  5  162 Balašova Gertruda        ZŠ Albrechtice nad O ALB4551 C    7205  36.00  41.00   6.00   0.00
  6  171 Hamahkova Eva            TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C  303959  40.00  89.00  30.00   0.00
  7  186 Lhotská Hana             OOB Sokol Žamberk    ZAM4651 C    9034  44.00  49.00  14.00   0.00
  8  272 Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752      9247  48.00  81.00  34.00   0.00
  9   66 Jitřenka Kohoutová       Slovan Praha         UVP4850 C   51265  52.00  73.00  10.00   0.00
 10  153 Čadilová Alena           Horizont klub Šumper HSU5051     52599  56.00  65.00  50.00   0.00
 11  228 Ehlová Iva               SOOB Spartak Rychnov SRK3951      9539  60.00  61.00  18.00   0.00
 12  111 Lohrová Jarmila          AC Sparta Praha      SCP4650 C  219220  64.00  69.00  46.00   0.00
 13  267 Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051     49821  68.00  45.00  38.00   0.00
 
Startovka etap: H10         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  295 Vakant                                                           32.00  32.00  24.00       
  2   18 Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800 C  331466  34.00  30.00  36.00   0.00
  3  285 Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701     51468  36.00  28.00  28.00   0.00
  4   17 Peřinka Šimon            KPKS BETA Brno       BBM9700 C  331797  38.00  26.00  30.00   0.00
  5  296 Vakant                                                           40.00  24.00  32.00       
  6  284 Rykala Filip             OOB Vamberk          VAM9601     51469  42.00  34.00  34.00   0.00
  7   16 Kadlec Michal            KPKS BETA Brno       BBM9602 C  331554  44.00  36.00  26.00   0.00
 
Startovka etap: H12         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   56 Komžíková Iva                                                     3.00                     
  2  156 Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502      9657   7.00  21.00  67.00   0.00
  3  346 Vakant                                                           11.00   1.00  70.00       
  4  126 Veljačik Michal          AC Sparta Praha      SCP9500 C   49889  15.00  13.00  76.00   0.00
  5  269 Burešová Dora                                                    19.00                     
  6   15 Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600 C  301292  23.00   5.00  73.00   0.00
  7   60 Doležalová Lenka                                                 27.00                     
  8   57 Bosáková Markéta                                                 31.00                     
  9  347 Vakant                                                           35.00  17.00  82.00       
 10  270 Urbancová Kateřina                                               39.00                     
 11   14 Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500 C  331262  43.00   9.00  79.00   0.00
 12   58 Šmehlík Filip                                                    47.00                     
 13   59 Uhlík Lukáš                                                      51.00                     
 
Startovka etap: H14         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   90 Handl Jindřich           SOOB Spartak Rychnov SRK9201 A    9486  19.00  23.00  41.00   0.00
  2  337 Vakant                                                           23.00  11.00  65.00       
  3  220 Rusý Tomáš               TJ Sokol Dobřichovic DCE9300 A  301101  27.00   3.00  37.00   0.00
  4  132 Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 B   53565  31.00  15.00  49.00   0.00
  5  213 Jakeš Vojtěch            SK Týniště nad Orlic TYN9301 C  405979  35.00   7.00  61.00   0.00
  6  159 Záveský Filip            TJ Loko Česká Třebov CET9301    331549  39.00  19.00  53.00   0.00
  7  338 Vakant                                                           43.00  31.00  45.00       
  8  139 Kolárik Tomáš            SKOB Zlín            TZL9302 B  246864  47.00  27.00  57.00   0.00
 
Startovka etap: H16         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   64 Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB9001     53643   3.00  79.00  43.00   0.00
  2  116 Zelenka Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK9001    301639   7.00  47.00  19.00   0.00
  3  353 Vakant                                                           11.00  23.00  31.00       
  4  244 Kovář Jan                SKOB Kostelec nad Or KOS9101     51467  15.00  63.00  15.00   0.00
  5  212 Jakeš Ondřej             SK Týniště nad Orlic TYN9103 B   51425  19.00  87.00  59.00   0.00
  6   72 Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 C    9490  23.00  59.00  27.00   0.00
  7  166 Zima Jakub               ZŠ Albrechtice nad O ALB9002 C    7212  27.00  55.00   7.00   0.00
  8  354 Vakant                                                           31.00  43.00  51.00       
  9  193 Pavelka Tomáš            TJ Sokol Vizovice    VIZ8911 B   53857  35.00  67.00  39.00   0.00
 10  142 Navara Jakub             SKOB Zlín            TZL9017 B   53331  39.00  35.00  35.00   0.00
 11  114 Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001    416830  43.00  51.00  47.00   0.00
 12  289 Betlach Martin           SK Kotlářka Praha    DKP9000     49881  47.00  71.00   3.00   0.00
 13  160 Záveský Marek            TJ Loko Česká Třebov CET9001    331131  51.00  83.00  55.00   0.00
 14   21 Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 A    9789  55.00  31.00  23.00   0.00
 15  355 Vakant                                                           59.00  75.00  11.00       
 16  194 Bednařík Antonín         TJ Sokol Vizovice    VIZ9001 A   51512  63.00  39.00  67.00   0.00
 17  141 Krajča Martin            SKOB Zlín            TZL9012 B   53354  67.00  27.00  63.00   0.00
 
Startovka etap: H18         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  143 Žaludek Jindřich         SKOB Zlín            TZL8904 B   53839   1.00  58.00  47.00   0.00
  2  103 PANOVEC Jan              Jiskra Otrokovice    OTK8931 B   52349   5.00  54.00  55.00   0.00
  3  230 Doležal Jan              SK Týniště nad Orlic TYN8901      9747   9.00  66.00  43.00   0.00
  4  305 Vakant                                                           13.00  62.00  51.00       
 
Startovka etap: H21B        
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   47 Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C    9626   0.00  18.00   4.00   0.00
  2  308 Vakant                                                            3.00  57.00  19.00       
  3  241 Lexa Matěj               SK Žabovřesky Brno   ZBM6601 C  410330   6.00  60.00  55.00   0.00
  4  235 Kolek Petr               TJ Loko Česká Třebov CET7501     53775   9.00  30.00  37.00   0.00
  5  252 Urbanec Vít              ner. klub Otrokovice TSO          7056  12.00  15.00  70.00   0.00
  6  243 Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503 R   51287  15.00  78.00  10.00   0.00
  7   79 Halíř Radim              VŠSK MFF UK Praha    MFP7000 C    8073  18.00  54.00  16.00   0.00
  8  140 Kolárik Jan              SKOB Zlín            TZL9013 A   53836  21.00  45.00  46.00   0.00
  9  306 Vakant                                                           24.00  12.00  40.00       
 10   49 Leštínský Tomáš          KOB Dobruška         DOB7801      7245  27.00  24.00  61.00   0.00
 11   11 Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM6508 C   53271  30.00  51.00  76.00   0.00
 12  192 Hladík Jiří              TJ Sokol Vizovice    VIZ8901 A    8938  33.00   6.00  73.00   0.00
 13  149 Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C  207827  36.00  33.00  34.00   0.00
 14  251 Nosek Pavel              ner. klub Otrokovice TSO          7037  39.00  69.00  13.00   0.00
 15  309 Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C   51592  42.00  72.00   1.00       
 16  240 Pešek Ondřej             KOB Choceň           CHC8502 A    9559  45.00  75.00  22.00   0.00
 17   82 Vaníček Tomáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP6601 C  333705  48.00  36.00  43.00   0.00
 18  278 Klícha Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK8801      9510  51.00  66.00   7.00   0.00
 19  250 Mika Milan               ner. klub Otrokovice TSO          7025  54.00  63.00  52.00   0.00
 20  122 Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502      8044  57.00  42.00  49.00   0.00
 21  281 Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907      9337  60.00   9.00  64.00   0.00
 22  307 Vakant                                                           63.00  39.00  58.00       
 23   13 Fiala Jan                KPKS BETA Brno       BBM7205 C   52764  66.00   0.00  31.00   0.00
 24   78 vakant                                                           69.00  48.00  67.00   0.00
 25  191 Starosta Pavel           TJ Sokol Vizovice    VIZ7938 C  515037  72.00  21.00  28.00   0.00
 26  148 Tojnar Jan               VŠTJ Stavební fakult FSP6701 C    8912  75.00   3.00  79.00   0.00
 27  249 Mička Marek              ner. klub Otrokovice TSO          7023  78.00  27.00  25.00   0.00
 
Startovka etap: H21C        
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  112 Fátor Jan                Klub vytrvalostních  KSU7907      9132   1.00  36.00  11.00   0.00
  2  318 vakant                                                            5.00  16.00  27.00       
  3  286 Koblížek Kamil           OOB Sokol Žamberk    ZAM8801     51470   9.00  24.00   3.00   0.00
  4   36 Vakant                                                           13.00  20.00  23.00   0.00
  5  317 Vakant                                                           17.00   8.00   7.00       
  6   69 Cveček Martin            VSK Přírodověda - or PVP7400 C    8041  21.00  28.00  39.00   0.00
  7   80 Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C  416321  25.00  32.00  31.00   0.00
  8  258 Procházka Zdeněk         SK Kotlářka Praha    DKP7800     51801  29.00   4.00  35.00   0.00
  9  319 Dvořáček Jan             OOB Třebíč           TTR7701 C   52240  33.00  40.00  15.00       
 10   70 Izák Petr                VSK Přírodověda - or PVP7802 C  301642  37.00  12.00  19.00   0.00
 
Startovka etap: H35         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  271 Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200      7886   1.00  49.00  40.00   0.00
  2  333 Vakant                                                            5.00   5.00   0.00       
  3   75 Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C  301646   9.00  17.00  28.00   0.00
  4   62 Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301      4181  13.00  41.00   4.00   0.00
  5  205 Sobczynski Kalikst       MOS Wroclaw,  WKS Sl POLWKSS    502205  17.00   9.00  24.00   0.00
  6   94 Mutinský Viktor          SK Hlinsko           HVC6503 C   51752  21.00  37.00  32.00   0.00
  7  334 Vakant                                                           25.00  21.00  12.00       
  8   29 Vinš Pavel               TJ Sparta Doly Kladn DKL6900 C   51684  29.00  25.00  44.00   0.00
  9   71 Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C  301195  33.00  13.00  48.00   0.00
 10  222 Krzysztow Wresinski      MOS Wroclaw,  WKS Sl POLWKSS    412111  37.00   1.00  52.00   0.00
 11  335 Vakant                                                           41.00  45.00  36.00       
 12   28 Datel Jiří               TJ Sparta Doly Kladn DKL7101 C  515065  45.00  33.00  16.00   0.00
 13  204 Szcygiel Marcin          MOS Wroclaw,  WKS Sl POLMOSW            49.00  53.00   8.00   0.00
 14   20 Müller Robert            TJ Slavia Hradec Krá SHK6901    410782  53.00  29.00  20.00   0.00
 
Startovka etap: H40         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  161 Záveský Richard          TJ Loko Česká Třebov CET6301    232860   3.00  12.00  27.00   0.00
  2  210 Jakeš Josef              SK Týniště nad Orlic TYN6501 C   51426   7.00  20.00  23.00   0.00
  3  348 Vakant                                                           11.00   8.00  15.00       
  4  167 Neumann Zbyněk           VSK Přírodověda - or PVP5300 C   51579  15.00  52.00  47.00   0.00
  5   46 Imlauf Martin            TJ Start Náchod      SNA6301 C    9629  19.00  40.00  55.00   0.00
  6  349 Vakant                                                           23.00  28.00  35.00       
  7  123 Veljačik Pavel           AC Sparta Praha      SCP6200 C          27.00  24.00   3.00   0.00
  8  115 Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN6601    416829  31.00   4.00  11.00   0.00
  9  288 Betlach Miroslav         SK Kotlářka Praha    DKP6300     49818  35.00   0.00  39.00   0.00
 10   44 Pavlů Jaroslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE6100 C  232041  39.00  32.00  19.00   0.00
 11  237 Cinkan Zdeněk            OK Lokomotiva Pardub LPU6201      9327  43.00  36.00   7.00   0.00
 12  350 Vakant                                                           47.00  44.00  51.00       
 13   76 Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501      9632  51.00  48.00  31.00   0.00
 14  104 PANOVEC Vladan           Jiskra Otrokovice    OTK6201 C   52348  55.00  16.00  43.00   0.00
 
Startovka etap: H45         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  253 Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900      8861   0.00  38.00  10.00   0.00
  2  328 Andrš Milan              OOB Sokol Žamberk    ZAM5801 C    9593   4.00  10.00   6.00       
  3  266 Jelínek Roman            TJ Spartak Adamov    ADA5506     52669   8.00   2.00  34.00   0.00
  4   45 Hnyk Petr                TJ Start Náchod      SNA5701 C  416261  12.00  22.00  54.00   0.00
  5   87 Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801    301648  16.00  50.00  46.00   0.00
  6  329 Vakant                                                           20.00  34.00  18.00       
  7   86 Souček Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5503 C    9837  24.00  62.00  30.00   0.00
  8  188 Kulhavý Josef            OOB Sokol Žamberk    ZAM5701 C  416300  28.00   6.00  26.00   0.00
  9   37 vakant                                                           32.00  58.00  38.00   0.00
 10  133 Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401      9201  36.00  14.00  42.00   0.00
 11  147 Šváb Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP5801 C  207811  40.00  30.00   2.00   0.00
 12  330 Vakant                                                           44.00  54.00  50.00       
 13  262 Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900    301147  48.00  42.00  14.00   0.00
 14   22 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C   52248  52.00  26.00  58.00   0.00
 15  248 Souček Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK82XX      9468  56.00         66.00       
 16  187 Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C   49990  60.00  18.00  62.00   0.00
 17   24 Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801                   46.00  22.00       
 
Startovka etap: H50         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  273 Robotka Libor            TJ Spartak První Brn PBM5303     52027   2.00  15.00  15.00   0.00
  2   30 Kozel Karel              TJ Sparta Doly Kladn DKL5401 C  515197   5.00  60.00  24.00   0.00
  3  150 Doležal Miroslav         SK Praga Praha       PGP5501     51753   8.00  42.00  42.00   0.00
  4  313 Vakant                                                           11.00   6.00   0.00       
  5  232 Doležal Petr             SK Týniště nad Orlic TYN5401     49698  14.00  69.00   9.00   0.00
  6  314 Vakant                                                           17.00  27.00  12.00       
  7  152 Jelínek Petr             SKOB Ostrava         MOV5502 C   52982  20.00  57.00  57.00   0.00
  8  113 Žemlička Zbyněk          SK Chrast            CHT5501     51955  23.00  48.00  30.00   0.00
  9  229 Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK5301      9533  26.00  75.00  69.00   0.00
 10   50 Tichý Boris              KOB Dobruška         DOB5501      7227  29.00  21.00  72.00   0.00
 11   38 Koudelný Jiří            OOB Třebíč           TTR5401 C   52251  32.00  30.00  27.00   0.00
 12  254 Volný Jiří               TJ Slezan Opava      SOP5601    301232  35.00  45.00   6.00   0.00
 13  247 Kolařík Zdeněk           KOB Start Blansko    SBK5406     49683  38.00  72.00  51.00   0.00
 14  260 Kopanicak Vladimir       Slovensko - Vamex Ko SLO0001    416508  41.00  36.00  18.00   0.00
 15  315 Vakant                                                           44.00  39.00  54.00       
 16  208 Dockal Zdenek            SK Týniště nad Orlic TYN5601 C  416341  47.00  24.00  63.00   0.00
 17  172 Dudmk Petr               TJ Lokomotiva Beroun LBE5500 C  303905  50.00  66.00  21.00   0.00
 18  109 Vondrouš Jaroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5201      9453  53.00   3.00  39.00   0.00
 19  316 Vakant                                                           56.00  63.00  45.00       
 20  144 Žaludek Jindřich         SKOB Zlín            TZL5410 C   53842  59.00  51.00   3.00   0.00
 21  261 Záhorec František        SK Chrast            CHT5502     53157  62.00  54.00  66.00   0.00
 22  118 Balcar Pavel             SOOB Spartak Rychnov SRK5602 C    9487  65.00  33.00  33.00   0.00
 23   51 Tůma Miloš               KOB Dobruška         DOB5601      7243  68.00   9.00  36.00   0.00
 24  207 Vlcek Josef              SK Týniště nad Orlic TYN5602 C    9740  71.00  12.00  48.00   0.00
 25   39 Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C   52252  74.00  18.00  60.00   0.00
 
Startovka etap: H55         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  128 Pelz Lubomír             SKP Žďár nad Sázavou PZR4901 C   52308   0.00   5.00  49.00   0.00
  2  108 Pokorný Karel            KOB Temelín          TEM4701 C  301187   4.00   1.00  57.00   0.00
  3  145 Vakant                                                            8.00  17.00  33.00   0.00
  4   26 Čepelka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU4701      9334  12.00  41.00  29.00   0.00
  5  233 Procházka Jan            TJ Tesla Brno        TBM4907 C  320135  16.00  13.00  17.00   0.00
  6  101 Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003 C    8199  20.00  53.00   5.00   0.00
  7  331 Vakant                                                           24.00  29.00  53.00       
  8  170 Hamahek Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C  411760  28.00  57.00  65.00   0.00
  9  190 Tobiška Václav           OOB Sokol Žamberk    ZAM4401 C    9039  32.00  21.00  37.00   0.00
 10  120 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798  36.00  25.00   9.00   0.00
 11   96 Blecha Ladislav          SK Free Jihlava      FJI5106 C   51989  40.00  37.00  13.00   0.00
 12  332 Vakant                                                           44.00  49.00   1.00       
 13   10 Denemarek Oldřich        KPKS BETA Brno       BBM5100 C  410398  48.00   9.00  25.00   0.00
 14  146 Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902 C   53848  52.00  33.00  21.00   0.00
 15  268 Valter Petr              KBP Praha            KBP4500      6645  56.00  61.00  45.00   0.00
 16  169 Tvrdek Vojtlch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C   51283  60.00  65.00  41.00   0.00
 17  189 Šponar Josef             OOB Sokol Žamberk    ZAM4701 C    9038  64.00  45.00  61.00   0.00
 
Startovka etap: H60         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   40 Kruml František          OOB Třebíč           TTR3601 C  416215   0.00  58.00  36.00   0.00
  2  320 Vakant                                                            3.00  18.00  44.00       
  3  135 Hynek Vladimír           KOB Železárny Prostě ZPV3501    232042   6.00  22.00  40.00   0.00
  4  163 Hlušička Bohuslav        ZŠ Albrechtice nad O ALB4101 C    7214   9.00  70.00  24.00   0.00
  5  321 Vakant                                                           12.00  42.00  16.00       
  6  175 Šmrha František          OK Jihlava           SJI4138 C   51918  15.00  26.00  48.00   0.00
  7   95 Rychlý Rudolf            OK 99 Hradec Králové PHK4101      9823  18.00   2.00   4.00   0.00
  8  265 Kynkor Martin            Neregistrovan        NER0001      8853  21.00  38.00  32.00   0.00
  9   27 Koudelka Karel           OK Lokomotiva Pardub LPU4001      9347  24.00  66.00  12.00   0.00
 10  245 Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301    416129  27.00  34.00  56.00   0.00
 11  195 Bauer Emil               VSK MZLU Brno        VBM4410 C   49651  30.00  74.00  20.00   0.00
 12  277 Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C    9554  33.00  54.00  52.00   0.00
 13  279 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601    500268  36.00  30.00   8.00   0.00
 14  257 Sruta Pavel              SK Praga Praha       PGP3802      8033  39.00  46.00  64.00   0.00
 15  322 Vakant                                                           42.00  62.00  68.00       
 16   91 Sedlář Vladimír          NORD Slavia Minerva  AOP4201 C   52665  45.00  10.00   0.00   0.00
 17   67 Tomáš Kohout             Slovan Praha         UVP3700 C    7930  48.00  14.00  60.00   0.00
 18   85 Sita Vratislav           SK Severka Šumperk   SSU3000     52561  51.00   6.00  28.00   0.00
 19  174 Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C   52180  54.00  50.00  72.00   0.00
 
Startovka etap: HDR         
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  290 vakant                                                            0.00   8.00   6.00       
  2  215 Rusá Vendula             TJ Sokol Dobřichovic DCE0150    232737   2.00  16.00  12.00   0.00
  3  131 vakant                                                            4.00   6.00  18.00   0.00
  4   65 Randík Jan               Sdruž. organizátorů  SOB                 6.00   4.00  14.00   0.00
  5  291 Vakant                                                            8.00  18.00  16.00       
  6   73 Killar Dominik           Lokomotiva Trutnov   LTU9901    416292  10.00  22.00  22.00   0.00
  7  100 Švec Martin              SK Chrast            CHT9902 C   53199  12.00  10.00   8.00   0.00
  8  276 Nešporová Alžběta        SKOB Zlín            TZL0051      8584  14.00   2.00   4.00   0.00
  9   31 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C   52235  16.00  14.00   0.00   0.00
 10  292 Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801     52904  18.00   0.00   2.00       
 11   74 Killar Lukáš             Lokomotiva Trutnov   LTU9902     51143  20.00  12.00  10.00   0.00
 12   99 Švec Petr                SK Chrast            CHT9901 C   53175  22.00  20.00  20.00   0.00