Startovka oddílů                                                           26.7.2006 11:42:51
                                 Veteran Cup - Vamberk 2006
===ČSOB-VAM=========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: ADA - TJ Spartak Adamov                        
------------------------------------------------------------------------------------
  1   266 Jelínek Roman            ADA5506  52669    H45      8.00         2.00  34.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: ALB - ZŠ Albrechtice nad Orlicí                
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   163 Hlušička Bohuslav        ALB4101   7214    H60      9.00        70.00  24.00   0.00
  2   162 Balašova Gertruda        ALB4551   7205    D55     36.00        41.00   6.00   0.00
  3   165 Šafářová Renata          ALB8651   7217    D21C    37.00        29.00  37.00   0.00
  4   164 Khýnova Radka            ALB8751   7204    D21C    13.00         9.00  21.00   0.00
  5   166 Zima Jakub               ALB9002   7212    H16     27.00        55.00   7.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: AOP - NORD Slavia Minerva Opava                
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1    91 Sedlář Vladimír          AOP4201  52665    H60     45.00        10.00   0.00   0.00
  2    92 Glabazňová Jana          AOP6151   8714    D45     29.00        18.00  36.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: BBM - KPKS BETA Brno                           
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1    10 Denemarek Oldřich        BBM5100 410398    H55     48.00         9.00  25.00   0.00
  2    11 Ptáček Pavel             BBM6508  53271    H21B    30.00        51.00  76.00   0.00
  3    12 Peřinková Irena          BBM6550 331257    D40     38.00         2.00  26.00   0.00
  4    13 Fiala Jan                BBM7205  52764    H21B    66.00         0.00  31.00   0.00
  5    14 Záděra Pavel             BBM9500 331262    H12     43.00         9.00  79.00   0.00
  6    15 Ptáček Pavel             BBM9600 301292    H12     23.00         5.00  73.00   0.00
  7    16 Kadlec Michal            BBM9602 331554    H10     44.00        36.00  26.00   0.00
  8    17 Peřinka Šimon            BBM9700 331797    H10     38.00        26.00  30.00   0.00
  9    18 Ptáček Patrik            BBM9800 331466    H10     34.00        30.00  36.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: CET - TJ Loko Česká Třebová                    
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   161 Záveský Richard          CET6301 232860    H40      3.00        12.00  27.00   0.00
  2   158 Záveská Anna             CET6451   9730    D40     54.00        30.00  34.00   0.00
  3   235 Kolek Petr               CET7501  53775    H21B     9.00        30.00  37.00   0.00
  4   157 Záveská Anna             CET8851  49612    D18      3.00        48.00  62.00   0.00
  5   160 Záveský Marek            CET9001 331131    H16     51.00        83.00  55.00   0.00
  6   159 Záveský Filip            CET9301 331549    H14     39.00        19.00  53.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: DCE - TJ Sokol Dobřichovice                    
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   215 Rusá Vendula             DCE0150 232737    HDR      2.00        16.00  12.00   0.00
  2    43 Procházková Miluše       DCE5450  51966    D50     10.00        55.00  50.00   0.00
  3    44 Pavlů Jaroslav           DCE6100 232041    H40     39.00        32.00  19.00   0.00
  4   219 Rusá Lenka               DCE6452 232129    D35     33.00        36.00  19.00   0.00
  5    42 Svobodová Jitka          DCE7450  53598    D21B    19.00        27.00  36.00   0.00
  6   218 Rusá Šárka               DCE9150 301314    D16      2.00        74.00   0.00   0.00
  7   220 Rusý Tomáš               DCE9300 301101    H14     27.00         3.00  37.00   0.00
  8   224 Mrázová Pavla            DCE9350 301313    D14     14.00        80.00  33.00   0.00
  9   217 Rusá Zuzana              DCE9351 416159    D14      4.00        88.00  13.00   0.00
 10   216 Rusá Pavla               DCE9450 416316    D12     14.00        44.00  61.00   0.00
 11    41 Procházková Marie        DCE9550  51177    D12     20.00        60.00  52.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: DKL - TJ Sparta Doly Kladno                    
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1    30 Kozel Karel              DKL5401 515197    H50      5.00        60.00  24.00   0.00
  2    29 Vinš Pavel               DKL6900  51684    H35     29.00        25.00  44.00   0.00
  3    28 Datel Jiří               DKL7101 515065    H35     45.00        33.00  16.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                        
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   288 Betlach Miroslav         DKP6300  49818    H40     35.00         0.00  39.00   0.00
  2   258 Procházka Zdeněk         DKP7800  51801    H21C    29.00         4.00  35.00   0.00
  3   289 Betlach Martin           DKP9000  49881    H16     47.00        71.00   3.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1    50 Tichý Boris              DOB5501   7227    H50     29.00        21.00  72.00   0.00
  2    51 Tůma Miloš               DOB5601   7243    H50     68.00         9.00  36.00   0.00
  3    52 Tichá Jiřina             DOB6052   7255    D45     13.00        38.00  48.00   0.00
  4    49 Leštínský Tomáš          DOB7801   7245    H21B    27.00        24.00  61.00   0.00
  5   282 Labašová Katarína        DOB8351  51338    D21B    31.00        35.00  56.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: FJI - SK Free Jihlava                          
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1    96 Blecha Ladislav          FJI5106  51989    H55     40.00        37.00  13.00   0.00
  2   326 Podhorská Věra           FJI5252 232900    D12      8.00        52.00  49.00       
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   147 Šváb Jan                 FSP5801 207811    H45     40.00        30.00   2.00   0.00
  2   148 Tojnar Jan               FSP6701   8912    H21B    75.00         3.00  79.00   0.00
  3   149 Kurfürst Pavel           FSP7400 207827    H21B    36.00        33.00  34.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: HSU - Horizont klub Šumperk                    
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   154 Kupcová Věroslava        HSU4850  52600    D55     20.00        57.00  26.00   0.00
  2   153 Čadilová Alena           HSU5051  52599    D55     56.00        65.00  50.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: HVC - SK Hlinsko                               
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1    93 Mutinská Zdenka          HVC6453  51751    D35      1.00         0.00  15.00   0.00
  2    94 Mutinský Viktor          HVC6503  51752    H35     21.00        37.00  32.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   101 Ševčík Milan             CHA5003   8199    H55     20.00        53.00   5.00   0.00
  2   102 Ševčíková Alena          CHA5351   8165    D50      1.00        59.00  58.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: CHC - KOB Choceň                               
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   277 Švadlena Jiří            CHC4601   9554    H60     33.00        54.00  52.00   0.00
  2   240 Pešek Ondřej             CHC8502   9559    H21B    45.00        75.00  22.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: CHT - SK Chrast                                
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   113 Žemlička Zbyněk          CHT5501  51955    H50     23.00        48.00  30.00   0.00
  2   261 Záhorec František        CHT5502  53157    H50     62.00        54.00  66.00   0.00
  3    98 Švecová Iva              CHT7151  53167    D21B    11.00        11.00  32.00   0.00
  4    99 Švec Petr                CHT9901  53175    HDR     22.00        20.00  20.00   0.00
  5   100 Švec Martin              CHT9902  53199    HDR     12.00        10.00   8.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   239 Stupalová Jana           JHB5451  52354    D50      7.00        23.00  46.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   106 Hrobařová Lenka          JIL7754   9482    D21B    35.00        51.00  52.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1    83 Hejnalová Eva            KAM9651   9356    D10     30.00        41.00  44.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   268 Valter Petr              KBP4500   6645    H55     56.00        61.00  45.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: KOS - SKOB Kostelec nad Orlicí                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   244 Kovář Jan                KOS9101  51467    H16     15.00        63.00  15.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk       
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   112 Fátor Jan                KSU7907   9132    H21C     1.00        36.00  11.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   169 Tvrdek Vojtlch           LBE4900  51283    H55     60.00        65.00  41.00   0.00
  2   170 Hamahek Bohuslav         LBE5000 411760    H55     28.00        57.00  65.00   0.00
  3   171 Hamahkova Eva            LBE5150 303959    D55     40.00        89.00  30.00   0.00
  4   172 Dudmk Petr               LBE5500 303905    H50     50.00        66.00  21.00   0.00
  5   173 Dudmkova Hana            LBE5550 411766    D50     13.00        31.00  26.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1    27 Koudelka Karel           LPU4001   9347    H60     24.00        66.00  12.00   0.00
  2    26 Čepelka Petr             LPU4701   9334    H55     12.00        41.00  29.00   0.00
  3   272 Kubíková Květa           LPU4752   9247    D55     48.00        81.00  34.00   0.00
  4   133 Klimpl Petr              LPU5401   9201    H45     36.00        14.00  42.00   0.00
  5    23 Klimlová Alena           LPU5551   9202    D50     25.00        47.00  18.00   0.00
  6    24 Vícha Vladimír           LPU5801   9228    H45                  46.00  22.00       
  7    25 Víchová Ladislava        LPU5851   9211    D21B                 47.00  20.00       
  8   237 Cinkan Zdeněk            LPU6201   9327    H40     43.00        36.00   7.00   0.00
  9   281 Hovorka Jan              LPU7907   9337    H21B    60.00         9.00  64.00   0.00
 10   119 Škodová Petra            LPU8359   9557    D21B    63.00        15.00  24.00   0.00
 11    21 Klapal Jan               LPU9006   9789    H16     55.00        31.00  23.00   0.00
 12   156 Deml Tomáš               LPU9502   9657    H12      7.00        21.00  67.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: LTU - Lokomotiva Trutnov                       
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1    77 Hanušová Jitka           LTU6352   9609    D40     58.00        42.00   6.00   0.00
  2    76 Hanuš Pavel              LTU6501   9632    H40     51.00        48.00  31.00   0.00
  3    75 Killar Marek             LTU6801 301646    H35      9.00        17.00  28.00   0.00
  4   221 Killarová Kateřina       LTU9052           D16     10.00        82.00  24.00   0.00
  5    73 Killar Dominik           LTU9901 416292    HDR     10.00        22.00  22.00   0.00
  6    74 Killar Lukáš             LTU9902  51143    HDR     20.00        12.00  10.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   271 Chotětický Václav        MAS5200   7886    H35      1.00        49.00  40.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1    80 Šimek Miroslav           MFP6302 416321    H21C    25.00        32.00  31.00   0.00
  2    82 Vaníček Tomáš            MFP6601 333705    H21B    48.00        36.00  43.00   0.00
  3    79 Halíř Radim              MFP7000   8073    H21B    18.00        54.00  16.00   0.00
  4    81 Vaníčková Lucie          MFP7250 232893    D21C    29.00        37.00  29.00   0.00
  5   309 Blahuta Marek            MFP7301  51592    H21B    42.00        72.00   1.00       
 
 
Startovka oddílu: MOV - SKOB Ostrava                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   152 Jelínek Petr             MOV5502  52982    H50     20.00        57.00  57.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: NER - Neregistrovan                            
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   283 Gřešková Jana            NER            P  D21C    21.00        13.00   1.00   0.00
  2   265 Kynkor Martin            NER0001   8853    H60     21.00        38.00  32.00   0.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: NRG - Neregistrovaní studenti VŠ               
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1    56 Komžíková Iva            NRG            P  H12      3.00                           
  2    57 Bosáková Markéta         NRG            P  H12     31.00                           
  3    58 Šmehlík Filip            NRG            P  H12     47.00                           
  4    59 Uhlík Lukáš              NRG            P  H12     51.00                           
  5    60 Doležalová Lenka         NRG            P  H12     27.00                           
  6   269 Burešová Dora            NRG            P  H12     19.00                           
  7   270 Urbancová Kateřina       NRG            P  H12     39.00                           
Půjčeno čipů:7
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1    61 Dusilová Jindra          OKP6851   8950    D35     37.00        24.00  39.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: OTK - Jiskra Otrokovice                        
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   104 PANOVEC Vladan           OTK6201  52348    H40     55.00        16.00  43.00   0.00
  2   103 PANOVEC Jan              OTK8931  52349    H18      5.00        54.00  55.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: PBM - TJ Spartak První Brněnská                
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   273 Robotka Libor            PBM5303  52027    H50      2.00        15.00  15.00   0.00
  2   274 Robotková Lenka          PBM5451  52051    D50     19.00        15.00  34.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga Praha                           
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   257 Sruta Pavel              PGP3802   8033    H60     39.00        46.00  64.00   0.00
  2   150 Doležal Miroslav         PGP5501  51753    H50      8.00        42.00  42.00   0.00
  3   151 Doležalová Vlasta        PGP5550  52095    D50     28.00        39.00   2.00   0.00
  4   255 Srutová Marcela          PGP6351   8077    D40     26.00        18.00  46.00   0.00
  5   256 Srutová Pavla            PGP9151  53710    D16     18.00        62.00  12.00   0.00
  6   206 Pavlů Kateřina           PGP9554 232017    D12      2.00        56.00  46.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1    95 Rychlý Rudolf            PHK4101   9823    H60     18.00         2.00   4.00   0.00
  2   109 Vondrouš Jaroslav        PHK5201   9453    H50     53.00         3.00  39.00   0.00
  3    86 Souček Pavel             PHK5503   9837    H45     24.00        62.00  30.00   0.00
  4   300 Hejnalová Hana           PHK6151   8941    D40     22.00        38.00  38.00       
  5   117 Zelenková Lenka          PHK6152 405951    D45     33.00        14.00  32.00   0.00
  6   248 Souček Tomáš             PHK82XX   9468    H45     56.00               66.00       
  7   116 Zelenka Tomáš            PHK9001 301639    H16      7.00        47.00  19.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: POL - MOS Wroclaw,  WKS Slask                  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   204 Szcygiel Marcin          POLMOSW           H35     49.00        53.00   8.00   0.00
  2   205 Sobczynski Kalikst       POLWKSS 502205    H35     17.00         9.00  24.00   0.00
  3   222 Krzysztow Wresinski      POLWKSS 412111    H35     37.00         1.00  52.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: PPU - KOB Pardubice                            
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   155 Demlová Jitka            PPU6950   9656    D35     21.00        44.00  35.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda - orientační sporty      
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   167 Neumann Zbyněk           PVP5300  51579    H40     15.00        52.00  47.00   0.00
  2    69 Cveček Martin            PVP7400   8041    H21C    21.00        28.00  39.00   0.00
  3    68 Bernátková Markéta       PVP7751 416325    D21B    15.00        67.00  40.00   0.00
  4    70 Izák Petr                PVP7802 301642    H21C    37.00        12.00  19.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: PZR - SKP Žďár nad Sázavou                     
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   128 Pelz Lubomír             PZR4901  52308    H55      0.00         5.00  49.00   0.00
  2   267 Křížová Zdenka           PZR5051  49821    D55     68.00        45.00  38.00   0.00
  3   129 Rosecká Alena            PZR5654  51900    D45      5.00         2.00  52.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: SBK - KOB Start Blansko                        
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   246 Kolaříková Věra          SBK5251  49685    D50     22.00         3.00  22.00   0.00
  2   247 Kolařík Zdeněk           SBK5406  49683    H50     38.00        72.00  51.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - AC Sparta Praha                          
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   111 Lohrová Jarmila          SCP4650 219220    D55     64.00        69.00  46.00   0.00
  2   262 Kavka Jiří               SCP5900 301147    H45     48.00        42.00  14.00   0.00
  3   263 Kavková Dana             SCP6150 301143    D35     29.00        40.00  55.00   0.00
  4   123 Veljačik Pavel           SCP6200           H40     27.00        24.00   3.00   0.00
  5   124 Veljačiková Markéta      SCP6451           D40     34.00        50.00  42.00   0.00
  6   110 Lohrová Hana             SCP6550 410396    D35     53.00         4.00  31.00   0.00
  7   259 Pelclová Barbora         SCP8153  51572    D21B    47.00        19.00   8.00   0.00
  8   264 Kavková Radana           SCP8950 301144    D18      7.00        52.00  70.00   0.00
  9   126 Veljačik Michal          SCP9500  49889    H12     15.00        13.00  76.00   0.00
 10   125 Veljačiková Hana         SCP9750           D10     28.00        37.00  42.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1    87 Hausvater Karel          SHK5801 301648    H45     16.00        50.00  46.00   0.00
  2    88 Hausvaterová Marcela     SHK6152 219201    D45     25.00        10.00  64.00   0.00
  3    71 Souček Karel             SHK6601 301195    H35     33.00        13.00  48.00   0.00
  4    19 Müllerová Zorka          SHK6751 515141    D35     41.00        52.00  47.00   0.00
  5    20 Müller Robert            SHK6901 410782    H35     53.00        29.00  20.00   0.00
  6    89 Hausvaterová Pavla       SHK8654 219202    D21C     1.00        33.00  17.00   0.00
  7    72 Souček Michal            SHK9007   9490    H16     23.00        59.00  27.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   279 Havlík Jaroslav          SJC3601 500268    H60     36.00        30.00   8.00   0.00
  2   280 Kochová Nikola           SJC9358   9988    D14     12.00        56.00  21.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   174 Boudný Zdeněk            SJI3709  52180    H60     54.00        50.00  72.00   0.00
  2   175 Šmrha František          SJI4138  51918    H60     15.00        26.00  48.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: SLO - Slovensko - Vamex Košice                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   260 Kopanicak Vladimir       SLO0001 416508    H50     41.00        36.00  18.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: SLP - SK Slavia Praha                          
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   243 Fišer Jiří               SLP8503  51287    H21B    15.00        78.00  10.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                          
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   238 Kalvachová Hana          SNA               D50     31.00        43.00  10.00   0.00
  2    45 Hnyk Petr                SNA5701 416261    H45     12.00        22.00  54.00   0.00
  3    46 Imlauf Martin            SNA6301   9629    H40     19.00        40.00  55.00   0.00
  4    47 Doucha Jiří              SNA7105   9626    H21B     0.00        18.00   4.00   0.00
  5    48 Douchová Jaroslava       SNA7155   9606    D21C     9.00        25.00   5.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: SOB - Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí    
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1    65 Randík Jan               SOB               HDR      6.00         4.00  14.00   0.00
  2    62 Choutka Jaroslav         SOB6301   4181    H35     13.00        41.00   4.00   0.00
  3    63 Choutková Magdalena      SOB8851   4183    D18     15.00        44.00  58.00   0.00
  4    64 Choutka Jaroslav         SOB9001  53643    H16      3.00        79.00  43.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: SOP - TJ Slezan Opava                          
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   254 Volný Jiří               SOP5601 301232    H50     35.00        45.00   6.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   228 Ehlová Iva               SRK3951   9539    D55     60.00        61.00  18.00   0.00
  2   120 Hrobař Rudolf            SRK4702   9798    H55     36.00        25.00   9.00   0.00
  3   229 Pohl Zdeněk              SRK5301   9533    H50     26.00        75.00  69.00   0.00
  4   118 Balcar Pavel             SRK5602   9487    H50     65.00        33.00  33.00   0.00
  5   341 Filipová Ivana           SRK7373   9501    D21B    51.00        59.00   4.00       
  6   121 Kuncová Jana             SRK7553   9499    D21B    43.00        31.00  60.00   0.00
  7   278 Klícha Martin            SRK8801   9510    H21B    51.00        66.00   7.00   0.00
  8    90 Handl Jindřich           SRK9201   9486    H14     19.00        23.00  41.00   0.00
  9   177 Kulhavá Šárka            SRK9356 219279    D14      8.00        64.00  17.00   0.00
 10   176 Kulhavá Eliška           SRK9655 301132    D12      5.00        68.00  55.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: SSU - SK Severka Šumperk                       
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1    85 Sita Vratislav           SSU3000  52561    H60     51.00         6.00  28.00   0.00
  2    84 Štáblová Jitka           SSU5350  52575    D50      4.00        11.00   6.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   187 Ludvík Petr              STB5701  49990    H45     60.00        18.00  62.00   0.00
  2   311 Abelová Ivana            STB6798  49988    D35     25.00        20.00  43.00       
  3   132 Ludvík Vojtěch           STB9301  53565    H14     31.00        15.00  49.00   0.00
  4   292 Ludvík Matyáš            STB9801  52904    HDR     18.00         0.00   2.00       
 
 
Startovka oddílu: TBM - TJ Tesla Brno                            
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   233 Procházka Jan            TBM4907 320135    H55     16.00        13.00  17.00   0.00
  2   234 Procházková Helena       TBM5351 301247    D50     40.00        35.00  38.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: TEM - KOB Temelín                              
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   108 Pokorný Karel            TEM4701 301187    H55      4.00         1.00  57.00   0.00
  2   107 Pokorná Eva              TEM5751  52184    D45     21.00        30.00  60.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar                              
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   105 Jana Hendrychová         TJH7451  51354    D21B    55.00        63.00  16.00   0.00
  2    33 Hana Blahutová           TJH7952  51928    D21B    59.00        39.00  64.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   115 Hostaš Petr              TJN6601 416829    H40     31.00         4.00  11.00   0.00
  2   114 Hostaš Petr              TJN9001 416830    H16     43.00        51.00  47.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: TJP - OOB TJ Sokol Troja                       
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   253 Peterka František        TJP4900   8861    H45      0.00        38.00  10.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: TSO - ner. klub Otrokovice                     
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   249 Mička Marek              TSO       7023    H21B    78.00        27.00  25.00   0.00
  2   250 Mika Milan               TSO       7025    H21B    54.00        63.00  52.00   0.00
  3   251 Nosek Pavel              TSO       7037    H21B    39.00        69.00  13.00   0.00
  4   252 Urbanec Vít              TSO       7056    H21B    12.00        15.00  70.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: TTR - OOB Třebíč                               
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1    31 Nešpor Jan               TTR0101  52235    HDR     16.00        14.00   0.00   0.00
  2    40 Kruml František          TTR3601 416215    H60      0.00        58.00  36.00   0.00
  3    39 Orálek Miroslav          TTR5201  52252    H50     74.00        18.00  60.00   0.00
  4    35 Orálková Libuše          TTR5351  52253    D50     34.00        19.00  42.00   0.00
  5    38 Koudelný Jiří            TTR5401  52251    H50     32.00        30.00  27.00   0.00
  6    22 Nešpor Jan               TTR6101  52248    H45     52.00        26.00  58.00   0.00
  7   168 Nešporová Marie          TTR7251  52242    D21B     3.00        55.00   0.00   0.00
  8   319 Dvořáček Jan             TTR7701  52240    H21C    33.00        40.00  15.00       
  9   339 Dvořáčková Jana          TTR7852  52230    D21B     7.00        23.00  12.00       
 10    32 Lhotská Jana             TTR8154 224888    D21C    33.00         1.00  33.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: TYN - SK Týniště nad Orlicí                    
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   232 Doležal Petr             TYN5401  49698    H50     14.00        69.00   9.00   0.00
  2   208 Dockal Zdenek            TYN5601 416341    H50     47.00        24.00  63.00   0.00
  3   207 Vlcek Josef              TYN5602   9740    H50     71.00        12.00  48.00   0.00
  4   209 Vlckova Pavla            TYN6351   9741    D40     70.00        34.00  58.00   0.00
  5   231 Doležalová Ivana         TYN6451   9737    D40     46.00        10.00  22.00   0.00
  6   210 Jakeš Josef              TYN6501  51426    H40      7.00        20.00  23.00   0.00
  7   211 Kodytkova Jitka          TYN6851  51429    D35     17.00        12.00  51.00   0.00
  8   230 Doležal Jan              TYN8901   9747    H18      9.00        66.00  43.00   0.00
  9   212 Jakeš Ondřej             TYN9103  51425    H16     19.00        87.00  59.00   0.00
 10   213 Jakeš Vojtěch            TYN9301 405979    H14     35.00         7.00  61.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   276 Nešporová Alžběta        TZL0051   8584    HDR     14.00         2.00   4.00   0.00
  2   146 Jelínek Petr             TZL4902  53848    H55     52.00        33.00  21.00   0.00
  3   144 Žaludek Jindřich         TZL5410  53842    H50     59.00        51.00   3.00   0.00
  4   138 Žaludková Miroslava      TZL5954  53838    D45     17.00        22.00  68.00   0.00
  5   137 Koláriková Irena         TZL6351  53837    D40     18.00        54.00  50.00   0.00
  6   275 Nešporová Barbora        TZL7652   8581    D21C    17.00        17.00  13.00   0.00
  7   143 Žaludek Jindřich         TZL8904  53839    H18      1.00        58.00  47.00   0.00
  8   141 Krajča Martin            TZL9012  53354    H16     67.00        27.00  63.00   0.00
  9   140 Kolárik Jan              TZL9013  53836    H21B    21.00        45.00  46.00   0.00
 10   142 Navara Jakub             TZL9017  53331    H16     39.00        35.00  35.00   0.00
 11   136 Žaludková Petra          TZL9251  53844    D14      0.00        84.00   5.00   0.00
 12   139 Kolárik Tomáš            TZL9302 246864    H14     47.00        27.00  57.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1    67 Tomáš Kohout             UVP3700   7930    H60     48.00        14.00  60.00   0.00
  2    66 Jitřenka Kohoutová       UVP4850  51265    D55     52.00        73.00  10.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                              
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   284 Rykala Filip             VAM9601  51469    H10     42.00        34.00  34.00   0.00
  2   285 Vyskočil Štěpán          VAM9701  51468    H10     36.00        28.00  28.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: VBM - VSK MZLU Brno                            
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   195 Bauer Emil               VBM4410  49651    H60     30.00        74.00  20.00   0.00
  2   130 Jemelíková Lada          VBM6555  53223    D35      5.00        16.00   3.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: VCB - TJ OB České Budějovice                   
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   122 Teringl Radek            VCB6502   8044    H21B    57.00        42.00  49.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: VIZ - TJ Sokol Vizovice                        
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   191 Starosta Pavel           VIZ7938 515037    H21B    72.00        21.00  28.00   0.00
  2   192 Hladík Jiří              VIZ8901   8938    H21B    33.00         6.00  73.00   0.00
  3   193 Pavelka Tomáš            VIZ8911  53857    H16     35.00        67.00  39.00   0.00
  4   194 Bednařík Antonín         VIZ9001  51512    H16     63.00        39.00  67.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: ZAM - OOB Sokol Žamberk                        
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   190 Tobiška Václav           ZAM4401   9039    H55     32.00        21.00  37.00   0.00
  2   186 Lhotská Hana             ZAM4651   9034    D55     44.00        49.00  14.00   0.00
  3   189 Šponar Josef             ZAM4701   9038    H55     64.00        45.00  61.00   0.00
  4   188 Kulhavý Josef            ZAM5701 416300    H45     28.00         6.00  26.00   0.00
  5   328 Andrš Milan              ZAM5801   9593    H45      4.00        10.00   6.00       
  6   184 Kobližková Hana          ZAM5851   9031    D40     50.00        46.00  30.00   0.00
  7   185 Nováková Miloslava       ZAM6051   9592    D45     37.00        26.00  44.00   0.00
  8   183 Nožková Dagmar           ZAM6251 219272    D40     30.00        14.00  54.00   0.00
  9   181 Cabalková Ivana          ZAM6351  53569    D40     74.00         6.00  14.00   0.00
 10   182 Kulhavá Jarmila          ZAM6751 219278    D35     13.00        32.00   7.00   0.00
 11   286 Koblížek Kamil           ZAM8801  51470    H21C     9.00        24.00   3.00   0.00
 12   179 Šponarová Lucie          ZAM9151   9030    D16     30.00        90.00  16.00   0.00
 13   178 Chládková Zuzana         ZAM9153   9035    D16     22.00        70.00  28.00   0.00
 14   180 Válková Marcela          ZAM9154   8887    D16     14.00        78.00   8.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   241 Lexa Matěj               ZBM6601 410330    H21B     6.00        60.00  55.00   0.00
  2   127 Jemelíková Denisa        ZBM9351  49313    D14     16.00        68.00   9.00   0.00
  3   242 Koporová Petra           ZBM9353  53722    D14      6.00        76.00  29.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: ZPV - KOB Železárny Prostějov                  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   135 Hynek Vladimír           ZPV3501 232042    H60      6.00        22.00  40.00   0.00
 
 
Startovka oddílu: ZVS - TJ Zbrojovka Vsetín                      
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1   245 Vyškovský Ivan           ZVS4301 416129    H60     27.00        34.00  56.00   0.00