Konečné výsledky kategorie                                                 30.7.2006 18:58:21
                             Veteran Cup - Vamberk 2006 1.etapa
===ČSOB-VAM=========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.2km   45m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651 C      54.36  +      0.00
  2.Veljačiková Hana         AC Sparta Praha      SCP9750 C      56.36  +      2.00
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.6km   60m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kulhavá Eliška           SOOB Spartak Rychnov SRK9655 C      27.03  +      0.00
  2.Procházková Marie        TJ Sokol Dobřichovic DCE9550 B      29.55  +      2.52
  3.Rusá Pavla               TJ Sokol Dobřichovic DCE9450 B      31.35  +      4.32
  4.Pavlů Kateřina           SK Praga Praha       PGP9554        44.56  +     17.53
 MS Podhorská Věra           SK Free Jihlava      FJI5252   MS   62.58  +     35.55
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.8km  135m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE9350 B      41.55  +      0.00
  2.Jemelíková Denisa        SK Žabovřesky Brno   ZBM9351 B      42.03  +      0.08
  3.Žaludková Petra          SKOB Zlín            TZL9251 B      42.19  +      0.24
  4.Kochová Nikola           Sportcentrum Jičín   SJC9358        43.58  +      2.03
  5.Koporová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM9353 B      44.05  +      2.10
  6.Kulhavá Šárka            SOOB Spartak Rychnov SRK9356 B      47.46  +      5.51
  7.Rusá Zuzana              TJ Sokol Dobřichovic DCE9351 B      61.33  +     19.38
 
Konečné výsledky kategorie: D16         4.6km  145m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Rusá Šárka               TJ Sokol Dobřichovic DCE9150 B      57.07  +      0.00
  2.Srutová Pavla            SK Praga Praha       PGP9151        68.09  +     11.02
  3.Šponarová Lucie          OOB Sokol Žamberk    ZAM9151 B      68.46  +     11.39
  4.Válková Marcela          OOB Sokol Žamberk    ZAM9154 C      69.25  +     12.18
  5.Chládková Zuzana         OOB Sokol Žamberk    ZAM9153 C      70.12  +     13.05
 
Konečné výsledky kategorie: D18         5.1km  155m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Choutková Magdalena      Sdruž. organizátorů  SOB8851        63.52  +      0.00
  2.Záveská Anna             TJ Loko Česká Třebov CET8851        74.07  +     10.15
  3.Kavková Radana           AC Sparta Praha      SCP8950        79.09  +     15.17
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        6.1km  185m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kuncová Jana             SOOB Spartak Rychnov SRK7553 R      44.42  +      0.00  R:    0b
  2.Labašová Katarína        KOB Dobruška         DOB8351        45.30  +      0.48  R:    0b
  3.Škodová Petra            OK Lokomotiva Pardub LPU8359        49.54  +      5.12  R:    0b
  4.Hrobařová Lenka          OK Jilemnice         JIL7754 C      53.04  +      8.22  R:    0b
  5.Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C      58.10  +     13.28  R:    0b
  6.Klíchová Jana            USK Praha            VSP8152        61.12  +     16.30  R:    0b
  7.Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 C      62.16  +     17.34  R:    0b
  8.Pokorná Lucie            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8152        65.06  +     20.24  R:    0b
  9.Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C      67.58  +     23.16  R:    0b
 10.Bernátková Markéta       VSK Přírodověda - or PVP7751 C      69.56  +     25.14  R:    0b
 11.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C      70.16  +     25.34  R:    0b
 12.Jana Hendrychová         TJ OK Tolar          TJH7451 C      71.53  +     27.11  R:    0b
 13.Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852 C      74.41  +     29.59  R:    0b
 14.Hana Blahutová           TJ OK Tolar          TJH7952 C      76.42  +     32.00  R:    0b
 15.Ptáčková Nikol           KPKS BETA Brno       BBM7850        77.07  +     32.25  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        5.0km  150m 11k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nešporová Barbora        SKOB Zlín            TZL7652        62.52  +      0.00  R:    0b
  2.Vaníčková Lucie          VŠSK MFF UK Praha    MFP7250 C      71.46  +      8.54  R:    0b
  3.Hausvaterová Pavla       TJ Slavia Hradec Krá SHK8654        72.45  +      9.53  R:    0b
  4.Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C      74.50  +     11.58  R:    0b
   .Vakant                                                   DISK              
   .Khýnova Radka            ZŠ Albrechtice nad O ALB8751    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         4.8km  125m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jemelíková Lada          VSK MZLU Brno        VBM6555 C      45.39  +      0.00
  2.Dusilová Jindra          SK OK 24 Praha       OKP6851        47.01  +      1.22
  3.Müllerová Zorka          TJ Slavia Hradec Krá SHK6751        51.39  +      6.00
  4.Kodytkova Jitka          SK Týniště nad Orlic TYN6851 C      52.46  +      7.07
  5.Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C      53.47  +      8.08
  6.Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150        58.05  +     12.26
  7.Mutinská Zdenka          SK Hlinsko           HVC6453 C      60.28  +     14.49
  8.Lohrová Hana             AC Sparta Praha      SCP6550 C      63.21  +     17.42
  9.Kulhavá Jarmila          OOB Sokol Žamberk    ZAM6751 C      70.38  +     24.59
 10.Demlová Jitka            KOB Pardubice        PPU6950        77.18  +     31.39
 
Konečné výsledky kategorie: D40         3.8km  135m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Koláriková Irena         SKOB Zlín            TZL6351 C      40.41  +      0.00
  2.Jirková Renata           KOB Železárny Prostě ZPV6553        41.03  +      0.22
  3.Srutová Marcela          SK Praga Praha       PGP6351        46.21  +      5.40
  4.Kobližková Hana          OOB Sokol Žamberk    ZAM5851 C      47.06  +      6.25
  5.Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151        50.21  +      9.40
  6.Veljačiková Markéta      AC Sparta Praha      SCP6451 C      53.22  +     12.41
  7.Cabalková Ivana          OOB Sokol Žamberk    ZAM6351 C      58.37  +     17.56
  8.Vlckova Pavla            SK Týniště nad Orlic TYN6351 C      62.15  +     21.34
  9.Peřinková Irena          KPKS BETA Brno       BBM6550 C      63.04  +     22.23
 10.Doležalová Ivana         SK Týniště nad Orlic TYN6451        71.39  +     30.58
 
Konečné výsledky kategorie: D45         3.6km   80m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rosecká Alena            SKP Žďár nad Sázavou PZR5654 C      31.53  +      0.00
  2.Glabazňová Jana          NORD Slavia Minerva  AOP6151 C      34.41  +      2.48
  3.Pokorná Eva              KOB Temelín          TEM5751 C      40.49  +      8.56
  4.Žaludková Miroslava      SKOB Zlín            TZL5954 C      42.36  +     10.43
  5.Tichá Jiřina             KOB Dobruška         DOB6052        48.16  +     16.23
  6.Zelenková Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK6152        52.59  +     21.06
  7.Nováková Miloslava       OOB Sokol Žamberk    ZAM6051 D      94.34  +     62.41
 
Konečné výsledky kategorie: D50         3.1km   70m 7k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550        29.47  +      0.00
  2.Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551        32.57  +      3.10
  3.Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C      34.06  +      4.19
  4.Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C      34.27  +      4.40
  5.Stupalová Jana           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5451        36.04  +      6.17
  6.Dudmkova Hana            TJ Lokomotiva Beroun LBE5550 C      37.26  +      7.39
  7.Procházková Helena       TJ Tesla Brno        TBM5351 C      38.02  +      8.15
  8.Štáblová Jitka           SK Severka Šumperk   SSU5350        39.05  +      9.18
  9.Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C      44.32  +     14.45
 10.Mykisková Hana           TJ Start Náchod      SNA            48.41  +     18.54
 
Konečné výsledky kategorie: D55         3.1km   55m 7k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kupcová Věroslava        Horizont klub Šumper HSU4850        33.30  +      0.00
  2.Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752        33.38  +      0.08
  3.Jitřenka Kohoutová       Slovan Praha         UVP4850 C      34.06  +      0.36
  4.Lohrová Jarmila          AC Sparta Praha      SCP4650 C      37.25  +      3.55
  5.Ehlová Iva               SOOB Spartak Rychnov SRK3951        38.58  +      5.28
  6.Lhotská Hana             OOB Sokol Žamberk    ZAM4651 C      39.54  +      6.24
  7.Hamahkova Eva            TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C      41.29  +      7.59
  8.Čadilová Alena           Horizont klub Šumper HSU5051        42.56  +      9.26
  9.Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051        44.49  +     11.19
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.3km   45m 6k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rykala Filip             OOB Vamberk          VAM9601        32.32  +      0.00
  2.Peřinka Šimon            KPKS BETA Brno       BBM9700 C      35.50  +      3.18
  3.Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701        37.54  +      5.22
  4.Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800 C      40.06  +      7.34
  5.Kadlec Michal            KPKS BETA Brno       BBM9602 C      67.53  +     35.21
 
Konečné výsledky kategorie: H12         3.0km   60m 7k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401        25.47  +      0.00
  2.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600 C      31.37  +      5.50
  3.Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500 C      32.16  +      6.29
  4.Veljačik Michal          AC Sparta Praha      SCP9500 C      39.17  +     13.30
  5.Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502        40.16  +     14.29
  6.Klaška Jan               Neregistrovan        NER9449        43.14  +     17.27
 MS Komžíková Iva                                           MS  113.14  +     87.27
 MS Bosáková Markéta         Neregistrovan        NER       MS   85.23  +     59.36
 MS Uhlík Lukáš              Neregistrovan        NER       MS   65.15  +     39.28
 MS Doležalová Lenka         Neregistrovan        NER       MS   89.21  +     63.34
 MS Burešová Dora            Neregistrovan        NER       MS   97.23  +     71.36
 MS Veselý Aleš              Neregistrovan        NER       MS   77.20  +     51.33
 
Konečné výsledky kategorie: H14         4.6km  115m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 B      41.32  +      0.00
  2.Rusý Tomáš               TJ Sokol Dobřichovic DCE9300 A      42.34  +      1.02
  3.Handl Jindřich           SOOB Spartak Rychnov SRK9201 A      43.05  +      1.33
  4.Smutný Šimon             OOB Vamberk          VAM7301        48.45  +      7.13
  5.Kolárik Tomáš            SKOB Zlín            TZL9302 B      48.54  +      7.22
  6.Záveský Filip            TJ Loko Česká Třebov CET9301        66.50  +     25.18
  7.Jakeš Vojtěch            SK Týniště nad Orlic TYN9301 C      71.36  +     30.04
 
Konečné výsledky kategorie: H16         5.3km  165m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bednařík Antonín         TJ Sokol Vizovice    VIZ9001 A      39.52  +      0.00
  2.Krajča Martin            SKOB Zlín            TZL9012 B      39.57  +      0.05
  3.Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 A      41.56  +      2.04
  4.Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001        43.46  +      3.54
  5.Pavelka Tomáš            TJ Sokol Vizovice    VIZ9020 B      44.47  +      4.55
  6.Zelenka Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK9001        45.29  +      5.37
  7.Navara Jakub             SKOB Zlín            TZL9017 B      47.05  +      7.13
  8.Betlach Martin           SK Kotlářka Praha    DKP9000        55.41  +     15.49
  9.Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB9001        60.31  +     20.39
 10.Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 C      62.55  +     23.03
 11.Jakeš Ondřej             SK Týniště nad Orlic TYN9103 B      67.41  +     27.49
 12.Zima Jakub               ZŠ Albrechtice nad O ALB9002 C      68.42  +     28.50
 13.Kovář Jan                SKOB Kostelec nad Or KOS9101        76.27  +     36.35
 14.Záveský Marek            TJ Loko Česká Třebov CET9001        82.18  +     42.26
 
Konečné výsledky kategorie: H18         6.6km  145m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Žaludek Jindřich         SKOB Zlín            TZL8904 B      59.50  +      0.00
  2.Doležal Jan              SK Týniště nad Orlic TYN8901       131.52  +     72.02
 
Konečné výsledky kategorie: H21B        8.4km  255m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907        57.26  +      0.00  R:    0b
  2.Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503 R      58.44  +      1.18  R:    0b
  3.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM6508 C      61.44  +      4.18  R:    0b
  4.Starosta Pavel           TJ Sokol Vizovice    VIZ7938 C      63.59  +      6.33  R:    0b
  5.Pešek Ondřej             KOB Choceň           CHC8502 A      66.23  +      8.57  R:    0b
  6.Hladík Jiří              TJ Sokol Vizovice    VIZ8901 A      66.28  +      9.02  R:    0b
  7.Klícha Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK8801        66.57  +      9.31  R:    0b
  8.Kolek Petr               TJ Loko Česká Třebov CET7501        67.58  +     10.32  R:    0b
  9.Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C      68.46  +     11.20  R:    0b
 10.Kolárik Jan              SKOB Zlín            TZL9013 A      70.39  +     13.13  R:    0b
 11.Fiala Jan                KPKS BETA Brno       BBM7205 C      71.12  +     13.46  R:    0b
 12.Urbanec Vít              ner. klub Otrokovice TSO            72.02  +     14.36  R:    0b
 13.Tojnar Jan               VŠTJ Stavební fakult FSP6701 C      74.56  +     17.30  R:    0b
 14.Lexa Matěj               SK Žabovřesky Brno   ZBM6601 C      75.20  +     17.54  R:    0b
 15.Leštínský Tomáš          KOB Dobruška         DOB7801        76.38  +     19.12  R:    0b
 16.Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C      78.08  +     20.42  R:    0b
 17.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C      84.14  +     26.48  R:    0b
 18.Vaníček Tomáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP6601 C      87.24  +     29.58  R:    0b
 19.Halíř Radim              VŠSK MFF UK Praha    MFP7000 C      98.03  +     40.37  R:    0b
 20.Nosek Pavel              ner. klub Otrokovice TSO            99.14  +     41.48  R:    0b
 21.Mika Milan               ner. klub Otrokovice TSO            99.34  +     42.08  R:    0b
   .Mička Marek              ner. klub Otrokovice TSO        DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        7.4km  205m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fátor Jan                Klub vytrvalostních  KSU7907        59.46  +      0.00  R:    0b
  2.Koblížek Kamil           OOB Sokol Žamberk    ZAM8001        74.44  +     14.58  R:    0b
  3.Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C      82.18  +     22.32  R:    0b
  4.Cveček Martin            VSK Přírodověda - or PVP7400 C      85.32  +     25.46  R:    0b
  5.Izák Petr                VSK Přírodověda - or PVP7802 C     100.04  +     40.18  R:    0b
 MS Hudák Stanislav          OOB Vamberk          VAM8403   MS   60.38  +      0.52  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35         7.6km  175m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vinš Pavel               TJ Sparta Doly Kladn DKL6900 C      61.27  +      0.00
  2.Klaška Jan               Neregistrovan        NER6949        66.13  +      4.46
  3.Datel Jiří               TJ Sparta Doly Kladn DKL7101 C      66.54  +      5.27
  4.Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C      69.11  +      7.44
  5.Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301        73.42  +     12.15
  6.Mutinský Viktor          SK Hlinsko           HVC6503 C      82.41  +     21.14
  7.Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C      89.36  +     28.09
  8.Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200        90.05  +     28.38
  9.Müller Robert            TJ Slavia Hradec Krá SHK6901        97.10  +     35.43
 
Konečné výsledky kategorie: H40         6.2km  155m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900        48.36  +      0.00
  2.Cinkan Zdeněk            OK Lokomotiva Pardub LPU6201        56.53  +      8.17
  3.Imlauf Martin            TJ Start Náchod      SNA6301 C      60.28  +     11.52
  4.Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN6601        60.52  +     12.16
  5.Pavlů Jaroslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE6100 C      63.03  +     14.27
  6.Veljačik Pavel           AC Sparta Praha      SCP6200 C      65.02  +     16.26
  7.Betlach Miroslav         SK Kotlářka Praha    DKP6300        66.47  +     18.11
  8.Jakeš Josef              SK Týniště nad Orlic TYN6501 C      68.58  +     20.22
  9.Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501        73.52  +     25.16
 10.Neumann Zbyněk           VSK Přírodověda - or PVP5300 C      77.33  +     28.57
 11.Záveský Richard          TJ Loko Česká Třebov CET6301        94.35  +     45.59
 
Konečné výsledky kategorie: H45         5.3km  165m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801        43.50  +      0.00
  2.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C      44.05  +      0.15
  3.Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C      46.15  +      2.25
  4.Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900        54.06  +     10.16
  5.Kulhavý Josef            OOB Sokol Žamberk    ZAM5701 C      62.39  +     18.49
  6.Šváb Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP5801 C      63.01  +     19.11
  7.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401        67.55  +     24.05
  8.Jelínek Roman            TJ Spartak Adamov    ADA5506        79.55  +     36.05
  9.Hnyk Petr                TJ Start Náchod      SNA5701 C      82.13  +     38.23
 10.Andrš Milan              OOB Sokol Žamberk    ZAM5801 C      88.34  +     44.44
 11.Souček Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5503 C      99.38  +     55.48
 MS Souček Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK82XX   MS   50.52  +      7.02
 
Konečné výsledky kategorie: H50         4.9km  140m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tichý Boris              KOB Dobruška         DOB5501        39.20  +      0.00
  2.Jirka Jiří               KOB Železárny Prostě ZPV5501        40.18  +      0.58
  3.Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK5301        42.22  +      3.02
  4.Koudelný Jiří            OOB Třebíč           TTR5401 C      43.35  +      4.15
  5.Kopanicak Vladimir       Slovensko - Vamex Ko SLO0001        43.53  +      4.33
  6.Balcar Pavel             SOOB Spartak Rychnov SRK5602 C      44.48  +      5.28
  7.Žemlička Zbyněk          SK Chrast            CHT5501        45.10  +      5.50
  8.Žaludek Jindřich         SKOB Zlín            TZL5410 C      45.52  +      6.32
  9.Jelínek Petr             SKOB Ostrava         MOV5502 C      46.53  +      7.33
 10.Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C      46.57  +      7.37
 11.Kolařík Zdeněk           KOB Start Blansko    SBK5406        48.12  +      8.52
 12.Doležal Miroslav         SK Praga Praha       PGP5501        48.29  +      9.09
 13.Tůma Miloš               KOB Dobruška         DOB5601        49.59  +     10.39
 14.Vondrouš Jaroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5201        50.08  +     10.48
 15.Dudmk Petr               TJ Lokomotiva Beroun LBE5500 C      52.03  +     12.43
 16.Záhorec František        SK Chrast            CHT5502        54.50  +     15.30
 17.Kozel Karel              TJ Sparta Doly Kladn DKL5401 C      54.59  +     15.39
 18.Volný Jiří               TJ Slezan Opava      SOP5601        56.06  +     16.46
 19.Dockal Zdenek            SK Týniště nad Orlic TYN5601 C      57.05  +     17.45
 20.Doležal Petr             SK Týniště nad Orlic TYN5401        62.48  +     23.28
 21.Vlcek Josef              SK Týniště nad Orlic TYN5602 C      82.21  +     43.01
 
Konečné výsledky kategorie: H55         4.4km  135m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Valter Petr              KBP Praha            KBP4500        40.02  +      0.00
  2.Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902 C      43.41  +      3.39
  3.Tvrdek Vojtlch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C      50.47  +     10.45
  4.Tobiška Václav           OOB Sokol Žamberk    ZAM4401 C      52.24  +     12.22
  5.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C      54.45  +     14.43
  6.Procházka Jan            TJ Tesla Brno        TBM4907 C      56.11  +     16.09
  7.Blecha Ladislav          SK Free Jihlava      FJI5106 C      56.51  +     16.49
  8.Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003 C      58.02  +     18.00
  9.Hamahek Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C      58.34  +     18.32
 10.Denemarek Oldřich        KPKS BETA Brno       BBM5100 C      59.31  +     19.29
 11.Šponar Josef             OOB Sokol Žamberk    ZAM4701 C      63.43  +     23.41
 12.Čepelka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU4701        89.52  +     49.50
 13.Pelz Lubomír             SKP Žďár nad Sázavou PZR4901 C     118.06  +     78.04
 
Konečné výsledky kategorie: H60         3.3km   85m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C      28.51  +      0.00
  2.Tomáš Kohout             Slovan Praha         UVP3700 C      32.08  +      3.17
  3.Bauer Emil               VSK MZLU Brno        VBM4410 C      32.34  +      3.43
  4.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601        34.29  +      5.38
  5.Koudelka Karel           OK Lokomotiva Pardub LPU4001        38.17  +      9.26
  6.Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301        38.24  +      9.33
  7.Kynkor Martin            Neregistrovan        NER0001        41.06  +     12.15
  8.Šmrha František          OK Jihlava           SJI4138 C      44.14  +     15.23
  9.Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C      49.10  +     20.19
 10.Sedlář Vladimír          NORD Slavia Minerva  AOP4201 C      51.45  +     22.54
 11.Sita Vratislav           SK Severka Šumperk   SSU3000        61.56  +     33.05
 12.Hynek Vladimír           KOB Železárny Prostě ZPV3501        63.18  +     34.27
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.6km   25m 7k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801        28.57  +      0.00
  2.Švec Martin              SK Chrast            CHT9902 C      31.52  +      2.55
  3.Killar Dominik           Lokomotiva Trutnov   LTU9901        33.32  +      4.35
  4.Nešporová Alžběta        SKOB Zlín            TZL0051        38.31  +      9.34
  5.Švec Petr                SK Chrast            CHT9901 C      39.15  +     10.18
  6.Randík Jan               Sdruž. organizátorů  SOB            39.28  +     10.31
  7.Rusá Vendula             TJ Sokol Dobřichovic DCE0150        56.47  +     27.50
  8.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C      57.51  +     28.54
   .Killar Lukáš             Lokomotiva Trutnov   LTU9902    DISK