Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                          30.7.2006 18:57:55
                                                                                   Veteran Cup - Vamberk 2006 1.etapa
===ČSOB-VAM=====================================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         2.2km   45m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-73      3-74      4-72      5-100   
  1 Hejnalová Eva                  54.36 12.07/1*  21.16/1*  39.07/1*  47.14/1*  52.51/1*  54.36/1* 
    SK Kamenice                          12.07/1*   9.09/1*  17.51/1*   8.07/1*   5.37/2    1.45/2  
  2 Veljačiková Hana               56.36 14.05/2   23.14/2   41.09/2   49.22/2   54.54/2   56.36/2  
    AC Sparta Praha                      14.05/2    9.09/1*  17.55/2    8.13/2    5.32/1*   1.42/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.6km   60m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-52      2-53      3-55      4-56      5-71      6-100   
  1 Kulhavá Eliška                 27.03  5.51/1*   8.58/1*  13.03/1*  19.22/1*  23.50/1*  25.58/1*  27.03/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.51/1*   3.07/1*   4.05/1*   6.19/2    4.28/1*   2.08/2    1.05/1* 
  2 Procházková Marie              29.55  6.51/2   10.26/2   14.58/2   21.16/2   26.34/2   28.28/2   29.55/2  
    TJ Sokol Dobřichovice                 6.51/2    3.35/2    4.32/4    6.18/1*   5.18/2    1.54/1*   1.27/4  
  3 Rusá Pavla                     31.35  7.01/3   10.56/3   15.08/3   22.28/3   28.04/3   30.25/3   31.35/3  
    TJ Sokol Dobřichovice                 7.01/3    3.55/3    4.12/2    7.20/3    5.36/3    2.21/3    1.10/2  
  4 Pavlů Kateřina                 44.56  9.22/4   13.37/4   18.04/4   25.50/4   41.07/4   43.34/4   44.56/4  
    SK Praga Praha                        9.22/4    4.15/4    4.27/3    7.46/4   15.17/4    2.27/4    1.22/3  
  5 Podhorská Věra            MS   62.58  9.38/5   15.51/5   21.20/5   32.34/5   57.48/5   61.03/5   62.58/5  
    SK Free Jihlava                       9.38/5    6.13/5    5.29/5   11.14/5   25.14/5    3.15/5    1.55/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         3.8km  135m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-48      3-46      4-51      5-53      6-74      7-60      8-64      9-65     10-100   
  1 Mrázová Pavla                  41.55  6.16/5    8.41/4   10.41/4   13.00/3   18.52/3   24.58/3   27.14/2   32.44/2   37.43/1*  40.46/1*  41.55/1* 
    TJ Sokol Dobřichovice                 6.16/5    2.25/5    2.00/1*   2.19/1*   5.52/6    6.06/3    2.16/1*   5.30/6    4.59/2    3.03/3    1.09/2  
  2 Jemelíková Denisa              42.03  8.43/7   10.36/6   12.38/6   15.08/4   20.26/4   26.27/4   29.08/4   34.02/4   38.06/3   40.53/3   42.03/2  
    SK Žabovřesky Brno                    8.43/7    1.53/1*   2.02/2    2.30/3    5.18/7    6.01/1*   2.41/4    4.54/3    4.04/1*   2.47/1*   1.10/4  
  3 Žaludková Petra                42.19  5.03/3    7.16/2    9.43/2   12.10/2   17.30/1*  23.37/1*  26.24/1*  30.58/1*  37.48/2   40.50/2   42.19/3  
    SKOB Zlín                             5.03/3    2.13/4    2.27/6    2.27/2    5.20/2    6.07/4    2.47/5    4.34/1*   6.50/6    3.02/2    1.29/7  
  4 Kochová Nikola                 43.58  4.41/2   10.18/5   12.36/5   15.24/5   20.54/5   27.01/5   29.23/5   34.34/5   39.46/5   42.49/5   43.58/4  
    Sportcentrum Jičín                    4.41/2    5.37/6    2.18/5    2.48/5    5.30/4    6.07/4    2.22/2    5.11/4    5.12/3    3.03/3    1.09/2  
  5 Koporová Petra                 44.05  4.12/1*   6.19/1*   8.26/1*  12.00/1*  17.49/2   24.56/2   28.07/3   32.56/3   38.17/4   42.47/4   44.05/5  
    SK Žabovřesky Brno                    4.12/1*   2.07/2    2.07/3    3.34/6    5.49/5    7.07/6    3.11/6    4.49/2    5.21/5    4.30/7    1.18/5  
  6 Kulhavá Šárka                  47.46  7.45/6   14.14/7   16.43/7   19.25/7   24.51/7   30.55/6   33.18/6   38.30/6   43.44/6   46.48/6   47.46/6  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      7.45/6    6.29/7    2.29/7    2.42/4    5.26/3    6.04/2    2.23/3    5.12/5    5.14/4    3.04/5    0.58/1* 
  7 Rusá Zuzana                    61.33  6.02/4    8.13/3   10.25/3   15.43/6   23.50/6   35.57/7   41.32/7   48.28/7   56.30/7   60.13/7   61.33/7  
    TJ Sokol Dobřichovice                 6.02/4    2.11/3    2.12/4    5.18/7    8.07/7   12.07/7    5.35/7    6.56/7    8.02/7    3.43/6    1.20/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         4.6km  145m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-39      3-40      4-36      5-38      6-54      7-53      8-57      9-69     10-64     11-100   
  1 Rusá Šárka                     57.07  3.25/2    7.40/1*  13.49/2   17.45/2   24.09/2   31.40/2   35.44/1*  43.31/1*  48.01/1*  50.27/1*  55.39/1*  57.07/1* 
    TJ Sokol Dobřichovice                 3.25/2    4.15/1*   6.09/5    3.56/2    6.24/4    7.31/2    4.04/1*   7.47/3    4.30/1*   2.26/4    5.12/2    1.28/3  
  2 Srutová Pavla                  68.09  3.51/3    8.14/2   11.51/1*  16.19/1*  22.17/1*  31.08/1*  36.30/2   45.45/2   54.32/2   61.16/3   66.39/2   68.09/2  
    SK Praga Praha                        3.51/3    4.23/2    3.37/2    4.28/4    5.58/2    8.51/3    5.22/3    9.15/4    8.47/3    6.44/5    5.23/3    1.30/4  
  3 Šponarová Lucie                68.46  3.13/1*  13.15/4   16.59/4   21.06/3   29.30/5   36.41/3   42.27/3   51.53/4   58.48/3   60.20/2   67.05/3   68.46/3  
    OOB Sokol Žamberk                     3.13/1*  10.02/5    3.44/3    4.07/3    8.24/5    7.11/1*   5.46/5    9.26/5    6.55/2    1.32/2    6.45/5    1.41/5  
  4 Válková Marcela                69.25  7.08/5   14.39/5   18.29/5   22.04/4   28.25/4   40.57/5   45.51/5   53.10/5   64.19/5   65.20/5   68.18/4   69.25/4  
    OOB Sokol Žamberk                     7.08/5    7.31/4    3.50/4    3.35/1*   6.21/3   12.32/5    4.54/2    7.19/1*  11.09/5    1.01/1*   2.58/1*   1.07/1* 
  5 Chládková Zuzana               70.12  5.02/4   11.04/3   14.33/3   22.09/5   27.58/3   37.33/4   42.55/4   50.41/3   60.27/4   62.31/4   68.54/5   70.12/5  
    OOB Sokol Žamberk                     5.02/4    6.02/3    3.29/1*   7.36/5    5.49/1*   9.35/4    5.22/3    7.46/2    9.46/4    2.04/3    6.23/4    1.18/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         5.1km  155m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-47      3-34      4-48      5-51      6-54      7-55      8-56      9-58     10-62     11-63     12-69     13-100   
  1 Choutková Magdalena            63.52  5.58/1*  15.59/2   17.57/1*  20.09/1*  23.58/1*  33.20/1*  37.53/1*  43.34/1*  46.33/1*  53.18/1*  55.04/1*  58.16/1*  62.48/1*  63.52/1* 
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  5.58/1*  10.01/3    1.58/2    2.12/3    3.49/1*   9.22/1*   4.33/3    5.41/1*   2.59/2    6.45/3    1.46/1*   3.12/2    4.32/1*   1.04/2  
  2 Záveská Anna                   74.07  8.45/3   17.14/3   19.11/3   20.43/3   24.48/3   38.36/2   42.28/2   49.13/2   55.26/2   60.58/2   63.57/2   66.46/2   73.13/2   74.07/2  
    TJ Loko Česká Třebová                 8.45/3    8.29/2    1.57/1*   1.32/1*   4.05/3   13.48/2    3.52/2    6.45/3    6.13/3    5.32/2    2.59/3    2.49/1*   6.27/2    0.54/1* 
  3 Kavková Radana                 79.09  7.25/2   15.34/1*  18.40/2   20.42/2   24.43/2   45.20/3   48.33/3   54.47/3   57.30/3   62.37/3   65.02/3   69.21/3   77.40/3   79.09/3  
    AC Sparta Praha                       7.25/2    8.09/1*   3.06/3    2.02/2    4.01/2   20.37/3    3.13/1*   6.14/2    2.43/1*   5.07/1*   2.25/2    4.19/3    8.19/3    1.29/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21B        6.1km  185m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-47      3-45      4-49      5-50      6-46      7-52      8-53      9-57     10-67     11-70     12-61     13-62     14-64     15-65     16-100   
                                     
  1 Kuncová Jana                   44.42  3.50/2    4.52/1*   6.54/1*   8.46/1*  10.06/2   13.11/1*  18.08/1*  20.24/1*  25.50/1*  29.21/1*  31.27/1*  33.02/1*  35.37/1*  37.52/1*  41.27/1*  43.38/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.50/2    1.02/1*   2.02/3    1.52/1*   1.20/2    3.05/1*   4.57/1*   2.16/1*   5.26/1*   3.31/2    2.06/1*   1.35/4    2.35/1*   2.15/2    3.35/4    2.11/1* 
                                         44.42/1* 
                                          1.04/1* 
  2 Labašová Katarína              45.30  3.45/1*   5.00/2    6.55/2    8.47/2   10.01/1*  13.11/1*  18.08/1*  20.27/2   26.05/2   29.30/2   32.05/2   33.35/2   36.39/2   38.57/2   42.00/2   44.26/2  
    KOB Dobruška                          3.45/1*   1.15/2    1.55/1*   1.52/1*   1.14/1*   3.10/2    4.57/1*   2.19/2    5.38/2    3.25/1*   2.35/2    1.30/2    3.04/3    2.18/3    3.03/2    2.26/4  
                                         45.30/2  
                                          1.04/1* 
  3 Škodová Petra                  49.54  4.16/3    5.50/3    8.20/4   10.36/4   12.09/4   15.37/4   20.54/3   23.24/3   29.07/3   32.52/3   35.35/3   36.56/3   40.14/3   42.50/3   46.21/3   48.47/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               4.16/3    1.34/8    2.30/4    2.16/4    1.33/4    3.28/4    5.17/3    2.30/4    5.43/3    3.45/3    2.43/3    1.21/1*   3.18/5    2.36/5    3.31/3    2.26/4  
                                         49.54/3  
                                          1.07/3  
  4 Hrobařová Lenka                53.04  5.31/8    7.30/9   10.25/8   12.47/8   14.44/8   18.13/6   23.45/5   26.19/5   32.37/4   36.44/4   39.39/4   41.13/4   43.49/4   46.03/4   49.43/4   51.56/4  
    OK Jilemnice                          5.31/8    1.59/13   2.55/10   2.22/6    1.57/9    3.29/5    5.32/4    2.34/5    6.18/4    4.07/4    2.55/4    1.34/3    2.36/2    2.14/1*   3.40/5    2.13/2  
                                         53.04/4  
                                          1.08/5  
  5 Svobodová Jitka                58.10  4.41/4    5.58/4    7.54/3   10.01/3   11.30/3   14.51/3   23.01/4   25.26/4   34.47/5   39.56/5   43.22/6   45.55/7   49.13/5   51.47/5   54.44/5   57.03/5  
    TJ Sokol Dobřichovice                 4.41/4    1.17/4    1.56/2    2.07/3    1.29/3    3.21/3    8.10/13   2.25/3    9.21/15   5.09/9    3.26/11   2.33/14   3.18/5    2.34/4    2.57/1*   2.19/3  
                                         58.10/5  
                                          1.07/3  
  6 Klíchová Jana                  61.12  5.13/7    6.42/7    9.25/5   12.06/5   14.41/7   18.54/8   25.31/7   28.45/8   36.29/8   40.57/7   44.01/7   45.50/6   49.46/7   52.53/6   56.51/6   59.52/6  
    USK Praha                             5.13/7    1.29/6    2.43/6    2.41/9    2.35/15   4.13/9    6.37/5    3.14/12   7.44/8    4.28/6    3.04/6    1.49/5    3.56/8    3.07/7    3.58/7    3.01/10 
                                         61.12/6  
                                          1.20/6  
  7 Filipová Ivana                 62.16  4.49/5    6.35/6    9.52/7   12.26/7   14.20/6   18.43/7   25.43/8   28.40/7   35.51/6   40.06/6   43.01/5   45.05/5   49.36/6   53.05/7   57.34/7   60.34/7  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.49/5    1.46/10   3.17/11   2.34/7    1.54/8    4.23/11   7.00/8    2.57/9    7.11/5    4.15/5    2.55/4    2.04/9    4.31/13   3.29/12   4.29/9    3.00/9  
                                         62.16/7  
                                          1.42/13 
  8 Pokorná Lucie                  65.06  5.41/9    7.08/8    9.39/6   12.18/6   14.08/5   17.53/5   24.37/6   27.30/6   35.51/6   41.59/8   45.18/8   47.46/8   51.49/8   55.05/8   60.43/8   63.31/8  
    VŠTJ Ekonom Praha                     5.41/9    1.27/5    2.31/5    2.39/8    1.50/6    3.45/6    6.44/6    2.53/8    8.21/11   6.08/12   3.19/9    2.28/13   4.03/9    3.16/10   5.38/14   2.48/6  
                                         65.06/8  
                                          1.35/11 
  9 Švecová Iva                    67.58  5.54/10   7.41/10  11.38/12  14.31/12  16.36/12  21.08/11  28.25/10  31.35/10  39.23/10  44.41/9   48.06/9   50.33/9   55.04/9   58.43/10  62.55/9   66.11/9  
    SK Chrast                             5.54/10   1.47/11   3.57/13   2.53/13   2.05/10   4.32/13   7.17/9    3.10/11   7.48/10   5.18/10   3.25/10   2.27/12   4.31/13   3.39/14   4.12/8    3.16/11 
                                         67.58/9  
                                          1.47/15 
 10 Bernátková Markéta             69.56  5.09/6    6.25/5   11.36/11  13.53/10  15.32/9   19.39/9   27.10/9   29.51/9   38.22/9   50.10/13  53.14/13  55.09/13  58.26/12  61.16/11  65.00/11  68.22/10 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   5.09/6    1.16/3    5.11/15   2.17/5    1.39/5    4.07/8    7.31/11   2.41/6    8.31/12  11.48/15   3.04/6    1.55/6    3.17/4    2.50/6    3.44/6    3.22/14 
                                         69.56/10 
                                          1.34/10 
 11 Nešporová Marie                70.16  6.02/11   8.36/12  11.27/10  14.09/11  16.24/11  21.32/12  29.10/12  32.40/12  40.03/11  44.55/10  49.21/10  51.19/10  55.24/10  58.35/9   63.38/10  68.44/11 
    OOB Třebíč                            6.02/11   2.34/15   2.51/9    2.42/10   2.15/13   5.08/15   7.38/12   3.30/14   7.23/6    4.52/7    4.26/14   1.58/7    4.05/10   3.11/8    5.03/11   5.06/15 
                                         70.16/11 
                                          1.32/9  
 12 Jana Hendrychová               71.53  6.25/12   8.01/11  10.49/9   13.37/9   15.51/10  20.42/10  29.07/11  32.36/11  41.26/12  46.55/11  51.12/11  53.29/11  58.15/11  61.44/12  66.57/12  70.14/12 
    TJ OK Tolar                           6.25/12   1.36/9    2.48/7    2.48/12   2.14/12   4.51/14   8.25/15   3.29/13   8.50/13   5.29/11   4.17/13   2.17/10   4.46/15   3.29/12   5.13/12   3.17/12 
                                         71.53/12 
                                          1.39/12 
 13 Dvořáčková Jana                74.41 10.06/14  11.39/14  15.40/14  18.55/14  21.11/14  25.24/14  32.51/14  37.02/14  44.33/14  49.27/12  52.39/12  54.38/12  58.33/13  63.21/13  70.18/13  73.13/13 
    OOB Třebíč                           10.06/14   1.33/7    4.01/14   3.15/15   2.16/14   4.13/9    7.27/10   4.11/15   7.31/7    4.54/8    3.12/8    1.59/8    3.55/7    4.48/15   6.57/15   2.55/8  
                                         74.41/13 
                                          1.28/8  
 14 Hana Blahutová                 76.42  7.08/13   9.37/13  13.28/13  16.39/13  18.50/13  23.17/13  31.27/13  34.33/13  43.52/13  50.55/14  55.24/14  58.56/14  63.22/14  66.37/14  71.39/14  75.00/14 
    TJ OK Tolar                           7.08/13   2.29/14   3.51/12   3.11/14   2.11/11   4.27/12   8.10/13   3.06/10   9.19/14   7.03/14   4.29/15   3.32/15   4.26/12   3.15/9    5.02/10   3.21/13 
                                         76.42/14 
                                          1.42/13 
 15 Ptáčková Nikol                 77.07 16.56/15  18.46/15  21.34/15  24.20/15  26.12/15  29.58/15  36.54/15  39.39/15  47.26/15  54.15/15  57.42/15  60.05/15  64.19/15  67.38/15  72.58/15  75.46/15 
    KPKS BETA Brno                       16.56/15   1.50/12   2.48/7    2.46/11   1.52/7    3.46/7    6.56/7    2.45/7    7.47/9    6.49/13   3.27/12   2.23/11   4.14/11   3.19/11   5.20/13   2.48/6  
                                         77.07/15 
                                          1.21/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21C        5.0km  150m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-34      3-51      4-54      5-55      6-74      7-71      8-61      9-70     10-69     11-100   
  1 Nešporová Barbora              62.52  1.55/2    7.09/2   11.07/2   26.00/2   28.37/2   33.43/1*  36.53/1*  47.18/1*  49.21/1*  57.00/1*  61.20/1*  62.52/1* 
    SKOB Zlín                             1.55/2    5.14/3    3.58/1*  14.53/4    2.37/1*   5.06/1*   3.10/1*  10.25/4    2.03/1*   7.39/3    4.20/1*   1.32/4  
  2 Vaníčková Lucie                71.46  2.06/3   10.05/4   15.00/3   27.17/3   30.09/3   35.33/2   48.27/3   55.41/3   58.14/3   65.01/3   70.35/2   71.46/2  
    VŠSK MFF UK Praha                     2.06/3    7.59/4    4.55/3   12.17/3    2.52/2    5.24/2   12.54/4    7.14/2    2.33/3    6.47/2    5.34/2    1.11/1* 
  3 Hausvaterová Pavla             72.45  1.54/1*   5.51/1*  10.20/1*  18.28/1*  23.45/1*  39.06/4   48.23/2   55.25/2   58.11/2   64.22/2   71.19/3   72.45/3  
    TJ Slavia Hradec Králové              1.54/1*   3.57/1*   4.29/2    8.08/1*   5.17/4   15.21/4    9.17/2    7.02/1*   2.46/4    6.11/1*   6.57/4    1.26/3  
  4 Douchová Jaroslava             74.50  3.56/4    9.01/3   15.38/4   27.43/4   31.32/4   38.45/3   48.55/4   57.07/4   59.35/4   67.42/4   73.26/4   74.50/4  
    TJ Start Náchod                       3.56/4    5.05/2    6.37/4   12.05/2    3.49/3    7.13/3   10.10/3    8.12/3    2.28/2    8.07/4    5.44/3    1.24/2  
    Vakant                     DISK           /    18.56/         /         /         /         /         /    62.05/    59.42/         /    77.46/    79.07/   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.21/   
    Khýnova Radka              DISK       2.42/     9.32/    22.01/    43.02/    48.42/    59.48/         /         /         /         /    88.52/    91.24/   
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             2.42/     6.50/    12.29/    21.01/     5.40/    11.06/         /         /         /         /         /     2.32/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         4.8km  125m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-46      3-51      4-54      5-55      6-53      7-56      8-58      9-67     10-62     11-63     12-71     13-100   
  1 Jemelíková Lada                45.39  4.57/1*   8.27/1*  10.14/1*  16.59/1*  19.49/1*  22.00/1*  26.51/1*  30.08/1*  35.02/1*  36.01/1*  37.57/1*  41.42/1*  44.26/1*  45.39/1* 
    VSK MZLU Brno                         4.57/1*   3.30/1*   1.47/1*   6.45/2    2.50/4    2.11/1*   4.51/1*   3.17/7    4.54/9    0.59/3    1.56/9    3.45/1*   2.44/9    1.13/2  
  2 Dusilová Jindra                47.01  6.16/6   10.16/4   12.21/3   19.37/3   22.12/3   24.49/2   30.45/2   32.58/2   36.53/2   37.55/2   39.29/2   43.46/2   45.33/2   47.01/2  
    SK OK 24 Praha                        6.16/6    4.00/3    2.05/3    7.16/3    2.35/1*   2.37/3    5.56/4    2.13/2    3.55/4    1.02/5    1.34/2    4.17/4    1.47/4    1.28/6  
  3 Müllerová Zorka                51.39  6.15/5   10.38/5   12.34/5   19.15/2   22.09/2   25.42/3   32.07/3   36.38/4   41.04/4   42.06/4   44.03/4   48.30/4   50.15/3   51.39/3  
    TJ Slavia Hradec Králové              6.15/5    4.23/7    1.56/2    6.41/1*   2.54/5    3.33/9    6.25/7    4.31/9    4.26/8    1.02/5    1.57/10   4.27/5    1.45/3    1.24/5  
  4 Kodytkova Jitka                52.46  5.26/2    9.09/2   11.41/2   23.37/4   26.14/4   28.26/4   34.15/4   36.16/3   40.04/3   40.58/3   42.41/3   46.30/3   51.06/4   52.46/4  
    SK Týniště nad Orlicí                 5.26/2    3.43/2    2.32/7   11.56/8    2.37/2    2.12/2    5.49/3    2.01/1*   3.48/2    0.54/1*   1.43/5    3.49/2    4.36/10   1.40/9  
  5 Abelová Ivana                  53.47  5.56/3   10.13/3   12.30/4   24.04/5   28.05/6   30.47/5   36.56/5   39.10/5   43.12/5   44.06/5   45.49/5   50.20/5   52.18/5   53.47/5  
    TJ Stadion Nový Bor                   5.56/3    4.17/4    2.17/6   11.34/7    4.01/9    2.42/4    6.09/6    2.14/3    4.02/5    0.54/1*   1.43/5    4.31/6    1.58/7    1.29/8  
  6 Kavková Dana                   58.05  6.13/4   12.05/6   14.39/7   25.09/6   27.56/5   30.56/6   37.37/6   40.51/6   44.56/6   45.57/6   47.35/6   55.04/6   56.51/6   58.05/6  
    AC Sparta Praha                       6.13/4    5.52/10   2.34/8   10.30/5    2.47/3    3.00/6    6.41/9    3.14/6    4.05/7    1.01/4    1.38/3    7.29/9    1.47/4    1.14/3  
  7 Mutinská Zdenka                60.28  7.56/9   12.17/7   14.27/6   29.52/8   33.47/8   36.47/8   42.29/7   44.45/7   48.23/7   49.41/7   51.29/7   57.16/7   59.00/7   60.28/7  
    SK Hlinsko                            7.56/9    4.21/6    2.10/4   15.25/9    3.55/8    3.00/6    5.42/2    2.16/4    3.38/1*   1.18/9    1.48/7    5.47/7    1.44/2    1.28/6  
  8 Lohrová Hana                   63.21 14.30/10  18.47/10  21.51/10  32.15/9   35.45/9   38.36/9   45.04/9   47.34/8   51.23/8   52.49/8   54.27/8   60.16/8   62.06/8   63.21/8  
    AC Sparta Praha                      14.30/10   4.17/4    3.04/9   10.24/4    3.30/6    2.51/5    6.28/8    2.30/5    3.49/3    1.26/10   1.38/3    5.49/8    1.50/6    1.15/4  
  9 Kulhavá Jarmila                70.38  7.28/7   12.44/8   14.59/8   32.36/10  36.24/10  46.40/10  52.45/10  56.50/9   60.54/9   61.59/9   63.32/9   67.47/9   69.27/9   70.38/9  
    OOB Sokol Žamberk                     7.28/7    5.16/8    2.15/5   17.37/10   3.48/7   10.16/10   6.05/5    4.05/8    4.04/6    1.05/7    1.33/1*   4.15/3    1.40/1*   1.11/1* 
 10 Demlová Jitka                  77.18  7.28/7   12.56/9   16.38/9   27.12/7   32.13/7   35.30/7   44.33/8   57.19/10  62.19/10  63.35/10  65.28/10  73.13/10  75.32/10  77.18/10 
    KOB Pardubice                         7.28/7    5.28/9    3.42/10  10.34/6    5.01/10   3.17/8    9.03/10  12.46/10   5.00/10   1.16/8    1.53/8    7.45/10   2.19/8    1.46/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         3.8km  135m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-48      3-46      4-51      5-53      6-74      7-60      8-64      9-65     10-100   
  1 Koláriková Irena               40.41  5.59/4    8.22/4   10.48/4   13.02/3   18.30/3   24.32/3   27.16/3   32.00/1*  36.08/1*  39.12/1*  40.41/1* 
    SKOB Zlín                             5.59/4    2.23/1*   2.26/1*   2.14/2    5.28/2    6.02/3    2.44/4    4.44/2    4.08/1*   3.04/5    1.29/5  
  2 Jirková Renata                 41.03  4.42/2    7.09/2   10.35/3   12.32/2   17.47/2   23.20/1*  25.50/1*  33.21/2   37.32/2   39.51/2   41.03/2  
    KOB Železárny Prostějov               4.42/2    2.27/2    3.26/7    1.57/1*   5.15/1*   5.33/1*   2.30/1*   7.31/3    4.11/2    2.19/1*   1.12/1* 
  3 Srutová Marcela                46.21  6.02/5    9.22/5   12.24/5   17.57/6   23.44/6   29.53/6   32.53/6   37.30/4   41.59/3   44.56/3   46.21/3  
    SK Praga Praha                        6.02/5    3.20/6    3.02/4    5.33/9    5.47/3    6.09/5    3.00/6    4.37/1*   4.29/3    2.57/3    1.25/3  
  4 Kobližková Hana                47.06  3.50/1*   6.23/1*   9.18/1*  11.49/1*  17.46/1*  23.42/2   26.25/2   35.20/3   42.21/4   45.27/4   47.06/4  
    OOB Sokol Žamberk                     3.50/1*   2.33/3    2.55/3    2.31/3    5.57/4    5.56/2    2.43/3    8.55/7    7.01/9    3.06/6    1.39/6  
  5 Hejnalová Hana                 50.21  6.05/6    9.40/6   12.46/6   15.28/5   21.36/5   27.45/5   31.00/4   41.34/6   46.06/5   48.55/5   50.21/5  
    OK 99 Hradec Králové                  6.05/6    3.35/7    3.06/5    2.42/4    6.08/6    6.09/5    3.15/7   10.34/10   4.32/4    2.49/2    1.26/4  
  6 Veljačiková Markéta            53.22  5.12/3    8.03/3   10.34/2   14.05/4   20.22/4   27.33/4   31.29/5   40.57/5   47.01/6   51.11/6   53.22/6  
    AC Sparta Praha                       5.12/3    2.51/4    2.31/2    3.31/5    6.17/8    7.11/9    3.56/8    9.28/8    6.04/6    4.10/9    2.11/10 
  7 Cabalková Ivana                58.37 11.22/8   16.34/9   19.40/9   23.42/7   29.56/7   36.05/7   38.45/7   47.17/7   53.37/7   56.58/7   58.37/7  
    OOB Sokol Žamberk                    11.22/8    5.12/10   3.06/5    4.02/6    6.14/7    6.09/5    2.40/2    8.32/6    6.20/7    3.21/7    1.39/6  
  8 Vlckova Pavla                  62.15 15.26/10  19.58/10  23.42/10  27.47/10  33.52/9   39.59/9   42.52/9   51.21/8   57.49/8   60.52/8   62.15/8  
    SK Týniště nad Orlicí                15.26/10   4.32/9    3.44/8    4.05/7    6.05/5    6.07/4    2.53/5    8.29/5    6.28/8    3.03/4    1.23/2  
  9 Peřinková Irena                63.04 11.23/9   15.00/8   19.19/8   24.00/8   31.01/8   37.56/8   42.06/8   52.04/9   57.58/9   61.22/9   63.04/9  
    KPKS BETA Brno                       11.23/9    3.37/8    4.19/9    4.41/8    7.01/9    6.55/8    4.10/9    9.58/9    5.54/5    3.24/8    1.42/8  
 10 Doležalová Ivana               71.39  7.30/7   10.28/7   18.39/7   27.37/9   36.32/10  45.15/10  49.56/10  57.45/10  65.18/10  69.35/10  71.39/10 
    SK Týniště nad Orlicí                 7.30/7    2.58/5    8.11/10   8.58/10   8.55/10   8.43/10   4.41/10   7.49/4    7.33/10   4.17/10   2.04/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         3.6km   80m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-52      3-53      4-55      5-74      6-69      7-64      8-65      9-100   
  1 Rosecká Alena                  31.53  4.28/1*   7.34/1*  10.17/1*  13.04/1*  17.37/1*  21.44/1*  23.11/1*  28.13/1*  30.35/1*  31.53/1* 
    SKP Žďár nad Sázavou                  4.28/1*   3.06/1*   2.43/1*   2.47/1*   4.33/1*   4.07/3    1.27/2    5.02/4    2.22/1*   1.18/2  
  2 Glabazňová Jana                34.41  5.35/2   11.20/2   14.29/2   18.25/2   23.08/2   26.07/2   27.18/2   30.59/2   33.28/2   34.41/2  
    NORD Slavia Minerva Opava             5.35/2    5.45/3    3.09/2    3.56/4    4.43/2    2.59/1*   1.11/1*   3.41/1*   2.29/2    1.13/1* 
  3 Pokorná Eva                    40.49  7.00/3   11.24/3   14.53/3   19.16/3   24.44/3   28.27/3   31.38/3   36.22/3   39.30/3   40.49/3  
    KOB Temelín                           7.00/3    4.24/2    3.29/3    4.23/5    5.28/3    3.43/2    3.11/6    4.44/3    3.08/3    1.19/3  
  4 Žaludková Miroslava            42.36  7.05/4   13.03/4   17.00/4   20.18/4   26.23/4   30.56/4   32.47/4   37.24/4   40.44/4   42.36/4  
    SKOB Zlín                             7.05/4    5.58/4    3.57/5    3.18/2    6.05/4    4.33/5    1.51/3    4.37/2    3.20/4    1.52/6  
  5 Tichá Jiřina                   48.16  7.55/6   13.54/5   17.35/5   21.17/5   28.38/5   32.50/5   34.55/5   43.24/5   46.56/5   48.16/5  
    KOB Dobruška                          7.55/6    5.59/5    3.41/4    3.42/3    7.21/5    4.12/4    2.05/4    8.29/6    3.32/5    1.20/4  
  6 Zelenková Lenka                52.59  7.40/5   15.04/6   19.18/6   24.11/6   31.56/6   37.44/6   40.21/6   47.10/6   51.19/6   52.59/6  
    OK 99 Hradec Králové                  7.40/5    7.24/6    4.14/6    4.53/6    7.45/6    5.48/6    2.37/5    6.49/5    4.09/6    1.40/5  
  7 Nováková Miloslava             94.34 11.05/7   20.13/7   26.41/7   33.25/7   47.03/7   70.16/7   73.49/7   86.44/7   91.56/7   94.34/7  
    OOB Sokol Žamberk                    11.05/7    9.08/7    6.28/7    6.44/7   13.38/7   23.13/7    3.33/7   12.55/7    5.12/7    2.38/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D50         3.1km   70m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-52      2-53      3-56      4-64      5-63      6-65      7-100   
  1 Doležalová Vlasta              29.47  5.01/2    8.15/1*  14.17/1*  18.32/1*  19.59/1*  25.10/1*  28.19/1*  29.47/1* 
    SK Praga Praha                        5.01/2    3.14/1*   6.02/2    4.15/1*   1.27/1*   5.11/2    3.09/2    1.28/1* 
  2 Klimplová Alena                32.57  5.53/5    9.49/4   16.01/3   21.19/6   23.03/4   28.08/2   31.21/2   32.57/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               5.53/5    3.56/7    6.12/3    5.18/7    1.44/2    5.05/1*   3.13/4    1.36/6  
  3 Procházková Miluše             34.06  5.52/4    9.42/3   16.13/4   20.54/4   23.10/5   29.25/4   32.36/3   34.06/3  
    TJ Sokol Dobřichovice                 5.52/4    3.50/6    6.31/6    4.41/5    2.16/4    6.15/5    3.11/3    1.30/3  
  4 Ševčíková Alena                34.27  5.08/3    8.28/2   14.59/2   20.02/2   22.28/2   28.38/3   32.50/4   34.27/4  
    OK Chrastava                          5.08/3    3.20/2    6.31/6    5.03/6    2.26/6    6.10/4    4.12/7    1.37/7  
  5 Stupalová Jana                 36.04  4.58/1*  12.59/8   18.53/8   23.18/8   25.42/8   31.37/5   34.36/5   36.04/5  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              4.58/1*   8.01/10   5.54/1*   4.25/3    2.24/5    5.55/3    2.59/1*   1.28/1* 
  6 Dudmkova Hana                  37.26  6.14/6    9.53/5   16.49/7   22.24/7   25.02/7   31.43/6   35.42/6   37.26/6  
    TJ Lokomotiva Beroun                  6.14/6    3.39/4    6.56/8    5.35/9    2.38/8    6.41/7    3.59/5    1.44/8  
  7 Procházková Helena             38.02  6.40/8   10.11/7   16.27/6   21.02/5   22.48/3   31.59/7   36.30/7   38.02/7  
    TJ Tesla Brno                         6.40/8    3.31/3    6.16/4    4.35/4    1.46/3    9.11/10   4.31/10   1.32/4  
  8 Štáblová Jitka                 39.05  6.16/7   10.03/6   16.23/5   20.41/3   24.35/6   33.13/8   37.30/8   39.05/8  
    SK Severka Šumperk                    6.16/7    3.47/5    6.20/5    4.18/2    3.54/9    8.38/9    4.17/9    1.35/5  
  9 Orálková Libuše                44.32 10.29/9   14.52/10  22.35/9   27.55/9   30.26/9   38.26/9   42.27/9   44.32/9  
    OOB Třebíč                           10.29/9    4.23/9    7.43/9    5.20/8    2.31/7    8.00/8    4.01/6    2.05/9  
 10 Mykisková Hana                 48.41 10.34/10  14.41/9   22.37/10  28.31/10  35.42/10  42.10/10  46.24/10  48.41/10 
    TJ Start Náchod                      10.34/10   4.07/8    7.56/10   5.54/10   7.11/10   6.28/6    4.14/8    2.17/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         3.1km   55m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-55      3-53      4-74      5-59      6-71      7-100   
  1 Kupcová Věroslava              33.30  6.35/8   13.55/4   17.04/3   23.26/2   24.46/1*  29.09/1*  31.52/1*  33.30/1* 
    Horizont klub Šumperk                 6.35/8    7.20/3    3.09/3    6.22/2    1.20/2    4.23/2    2.43/7    1.38/5  
  2 Kubíková Květa                 33.38  4.48/1*  12.16/1*  15.25/1*  21.31/1*  26.23/3   29.59/2   32.04/2   33.38/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               4.48/1*   7.28/4    3.09/3    6.06/1*   4.52/9    3.36/1*   2.05/3    1.34/3  
  3 Jitřenka Kohoutová             34.06  5.31/2   13.44/3   17.12/4   23.44/3   26.00/2   30.34/3   32.38/3   34.06/3  
    Slovan Praha                          5.31/2    8.13/5    3.28/6    6.32/3    2.16/8    4.34/3    2.04/2    1.28/2  
  4 Lohrová Jarmila                37.25  5.52/4   15.12/6   18.08/5   25.18/4   26.58/4   33.23/5   35.46/4   37.25/4  
    AC Sparta Praha                       5.52/4    9.20/7    2.56/2    7.10/4    1.40/5    6.25/5    2.23/5    1.39/6  
  5 Ehlová Iva                     38.58  5.58/5   15.00/5   18.59/6   26.41/6   28.26/6   33.14/4   37.07/5   38.58/5  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.58/5    9.02/6    3.59/8    7.42/6    1.45/6    4.48/4    3.53/9    1.51/8  
  6 Lhotská Hana                   39.54  6.00/6   16.33/9   20.32/9   28.04/8   29.33/7   36.07/6   38.32/6   39.54/6  
    OOB Sokol Žamberk                     6.00/6   10.33/9    3.59/8    7.32/5    1.29/4    6.34/6    2.25/6    1.22/1* 
  7 Hamahkova Eva                  41.29  5.39/3   12.45/2   15.55/2   26.18/5   27.40/5   37.40/7   39.45/7   41.29/7  
    TJ Lokomotiva Beroun                  5.39/3    7.06/2    3.10/5   10.23/8    1.22/3   10.00/9    2.05/3    1.44/7  
  8 Čadilová Alena                 42.56  6.25/7   15.48/7   19.41/8   27.55/7   30.07/8   38.01/8   40.45/8   42.56/8  
    Horizont klub Šumperk                 6.25/7    9.23/8    3.53/7    8.14/7    2.12/7    7.54/7    2.44/8    2.11/9  
  9 Křížová Zdenka                 44.49  9.28/9   16.22/8   19.16/7   32.00/9   33.17/9   41.20/9   43.12/9   44.49/9  
    SKP Žďár nad Sázavou                  9.28/9    6.54/1*   2.54/1*  12.44/9    1.17/1*   8.03/8    1.52/1*   1.37/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         2.3km   45m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-52      3-73      4-59      5-72      6-100   
  1 Rykala Filip                   32.32  8.01/2   13.28/3   16.08/3   24.12/1*  27.05/1*  30.56/1*  32.32/1* 
    OOB Vamberk                           8.01/2    5.27/4    2.40/1*   8.04/3    2.53/1*   3.51/5    1.36/5  
  2 Peřinka Šimon                  35.50 12.07/4   17.25/4   20.12/4   28.15/3   31.09/2   34.39/2   35.50/2  
    KPKS BETA Brno                       12.07/4    5.18/3    2.47/2    8.03/2    2.54/2    3.30/2    1.11/1* 
  3 Vyskočil Štěpán                37.54  6.02/1*   9.53/1*  13.51/1*  26.39/2   33.08/3   36.43/3   37.54/3  
    OOB Vamberk                           6.02/1*   3.51/1*   3.58/3   12.48/5    6.29/4    3.35/4    1.11/1* 
  4 Ptáček Patrik                  40.06  8.03/3   12.00/2   16.00/2   28.42/4   35.11/4   38.41/4   40.06/4  
    KPKS BETA Brno                        8.03/3    3.57/2    4.00/4   12.42/4    6.29/4    3.30/2    1.25/3  
  5 Kadlec Michal                  67.53 34.16/5   45.55/5   52.11/5   60.12/5   63.46/5   66.28/5   67.53/5  
    KPKS BETA Brno                       34.16/5   11.39/5    6.16/5    8.01/1*   3.34/3    2.42/1*   1.25/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         3.0km   60m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-31      3-55      4-74      5-72      6-65      7-100   
  1 Dvořáček Radek                 25.47  2.06/2    5.55/2   11.08/1*  16.22/1*  18.23/1*  22.05/1*  24.41/1*  25.47/1* 
    OOB Vamberk                           2.06/2    3.49/1*   5.13/1*   5.14/2    2.01/1*   3.42/1*   2.36/2    1.06/2  
  2 Ptáček Pavel                   31.37  1.59/1*   5.52/1*  13.33/2   19.37/2   22.07/2   26.53/2   30.07/2   31.37/2  
    KPKS BETA Brno                        1.59/1*   3.53/2    7.41/3    6.04/8    2.30/2    4.46/4    3.14/5    1.30/5  
  3 Záděra Pavel                   32.16  3.25/5    8.04/4   14.14/3   20.48/3   23.37/3   28.41/3   31.11/3   32.16/3  
    KPKS BETA Brno                        3.25/5    4.39/3    6.10/2    6.34/10   2.49/5    5.04/5    2.30/1*   1.05/1* 
  4 Veljačik Michal                39.17  2.57/4    8.24/5   21.48/5   27.42/5   30.14/5   34.59/4   38.03/4   39.17/4  
    AC Sparta Praha                       2.57/4    5.27/5   13.24/6    5.54/6    2.32/4    4.45/3    3.04/3    1.14/4  
  5 Deml Tomáš                     40.16  2.28/3    7.30/3   17.39/4   26.23/4   29.24/4   35.22/5   38.45/5   40.16/5  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.28/3    5.02/4   10.09/4    8.44/11   3.01/6    5.58/8    3.23/6    1.31/6  
  6 Klaška Jan                     43.14  3.44/6   10.43/6   25.34/7   31.39/6   34.10/6   38.54/6   42.05/6   43.14/6  
    Neregistrovan                         3.44/6    6.59/6   14.51/7    6.05/9    2.31/3    4.44/2    3.11/4    1.09/3  
  7 Komžíková Iva             MS  113.14 53.55/12  62.26/12  81.48/12  87.26/12  97.43/12 104.19/12 110.29/12 113.14/12 
                                         53.55/12   8.31/8   19.22/12   5.38/4   10.17/9    6.36/11   6.10/9    2.45/7  
  8 Bosáková Markéta          MS   85.23 25.21/9   35.03/9   53.24/9   58.55/9   70.29/9   76.15/9   82.25/9   85.23/9  
    Neregistrovan                        25.21/9    9.42/10  18.21/9    5.31/3   11.34/12   5.46/6    6.10/9    2.58/11 
  9 Uhlík Lukáš               MS   65.15  5.51/7   13.56/7   24.33/6   39.09/7   49.22/7   55.47/7   62.19/7   65.15/7  
    Neregistrovan                         5.51/7    8.05/7   10.37/5   14.36/12  10.13/8    6.25/10   6.32/12   2.56/8  
 10 Doležalová Lenka          MS   89.21 30.02/10  39.17/10  57.52/10  63.38/10  73.38/10  80.23/10  86.16/10  89.21/10 
    Neregistrovan                        30.02/10   9.15/9   18.35/10   5.46/5   10.00/7    6.45/12   5.53/7    3.05/12 
 11 Burešová Dora             MS   97.23 33.03/11  48.38/11  65.31/11  71.34/11  82.35/11  88.21/11  94.27/11  97.23/11 
    Neregistrovan                        33.03/11  15.35/12  16.53/8    6.03/7   11.01/10   5.46/6    6.06/8    2.56/8  
 12 Veselý Aleš               MS   77.20 11.28/8   26.19/8   45.21/8   50.31/8   61.46/8   68.05/8   74.23/8   77.20/8  
    Neregistrovan                        11.28/8   14.51/11  19.02/11   5.10/1*  11.15/11   6.19/9    6.18/11   2.57/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         4.6km  115m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-47      3-48      4-52      5-53      6-56      7-59      8-60      9-62     10-63     11-100   
  1 Ludvík Vojtěch                 41.32  7.25/4   13.29/2   16.03/3   19.57/3   23.34/3   28.18/3   29.18/3   30.31/3   34.25/2   35.59/2   40.30/1*  41.32/1* 
    TJ Stadion Nový Bor                   7.25/4    6.04/1*   2.34/6    3.54/1*   3.37/6    4.44/1*   1.00/1*   1.13/1*   3.54/1*   1.34/1*   4.31/1*   1.02/1* 
  2 Rusý Tomáš                     42.34  6.59/3   13.29/2   15.05/2   19.05/2   21.36/2   26.47/2   28.09/2   29.33/2   34.07/1*  35.54/1*  41.08/2   42.34/2  
    TJ Sokol Dobřichovice                 6.59/3    6.30/3    1.36/1*   4.00/2    2.31/1*   5.11/3    1.22/4    1.24/3    4.34/2    1.47/6    5.14/2    1.26/7  
  3 Handl Jindřich                 43.05  5.30/1*  11.55/1*  14.24/1*  18.47/1*  21.26/1*  26.36/1*  27.51/1*  29.15/1*  34.45/3   36.19/3   41.42/3   43.05/3  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.30/1*   6.25/2    2.29/5    4.23/3    2.39/2    5.10/2    1.15/3    1.24/3    5.30/6    1.34/1*   5.23/3    1.23/5  
  4 Smutný Šimon                   48.45  5.41/2   16.30/5   18.15/5   22.55/5   25.44/4   31.31/5   32.35/4   33.50/4   39.09/4   40.43/4   47.36/5   48.45/4  
    OOB Vamberk                           5.41/2   10.49/5    1.45/2    4.40/4    2.49/3    5.47/5    1.04/2    1.15/2    5.19/4    1.34/1*   6.53/5    1.09/2  
  5 Kolárik Tomáš                  48.54  8.01/5   15.40/4   17.54/4   22.44/4   26.01/5   31.28/4   32.53/5   34.33/5   40.01/5   41.42/5   47.31/4   48.54/5  
    SKOB Zlín                             8.01/5    7.39/4    2.14/4    4.50/5    3.17/5    5.27/4    1.25/5    1.40/6    5.28/5    1.41/4    5.49/4    1.23/5  
  6 Záveský Filip                  66.50 13.53/7   31.07/7   33.20/7   38.12/7   41.52/7   47.51/6   49.35/6   51.23/7   56.31/6   58.15/6   65.37/6   66.50/6  
    TJ Loko Česká Třebová                13.53/7   17.14/7    2.13/3    4.52/6    3.40/7    5.59/6    1.44/7    1.48/7    5.08/3    1.44/5    7.22/6    1.13/3  
  7 Jakeš Vojtěch                  71.36  9.18/6   21.21/6   27.53/6   37.29/6   40.29/6   48.14/7   49.43/7   51.14/6   58.53/7   61.12/7   70.15/7   71.36/7  
    SK Týniště nad Orlicí                 9.18/6   12.03/6    6.32/7    9.36/7    3.00/4    7.45/7    1.29/6    1.31/5    7.39/7    2.19/7    9.03/7    1.21/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         5.3km  165m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-42      3-47      4-46      5-51      6-52      7-56      8-60      9-67     10-63     11-65     12-100   
  1 Bednařík Antonín               39.52  3.10/1*   5.00/1*  12.49/3   15.50/3   17.28/3   21.01/1*  26.40/1*  29.06/1*  31.44/1*  32.48/2   36.26/2   38.41/1*  39.52/1* 
    TJ Sokol Vizovice                     3.10/1*   1.50/1*   7.49/5    3.01/2    1.38/2    3.33/1*   5.39/1*   2.26/6    2.38/2    1.04/3    3.38/1*   2.15/4    1.11/7  
  2 Krajča Martin                  39.57  3.15/2    5.16/2   11.14/1*  13.57/1*  15.44/1*  21.34/2   27.31/2   29.17/2   31.44/1*  32.38/1*  36.23/1*  38.45/2   39.57/2  
    SKOB Zlín                             3.15/2    2.01/2    5.58/1*   2.43/1*   1.47/4    5.50/10   5.57/2    1.46/1*   2.27/1*   0.54/1*   3.45/2    2.22/7    1.12/9  
  3 Klapal Jan                     41.56  3.56/7    6.07/5   12.20/2   15.49/2   17.22/2   21.57/3   28.03/3   30.24/3   33.28/3   34.28/3   38.22/3   40.52/3   41.56/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.56/7    2.11/3    6.13/2    3.29/4    1.33/1*   4.35/6    6.06/3    2.21/4    3.04/6    1.00/2    3.54/4    2.30/10   1.04/4  
  4 Hostaš Petr                    43.46  3.40/6    6.15/7   13.15/4   17.08/5   18.58/4   22.59/4   29.49/5   32.13/4   34.57/4   36.01/4   39.58/4   42.30/4   43.46/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.40/6    2.35/7    7.00/3    3.53/7    1.50/6    4.01/2    6.50/5    2.24/5    2.44/3    1.04/3    3.57/5    2.32/11   1.16/10 
  5 Pavelka Tomáš                  44.47  3.29/3    5.47/3   14.11/7   17.49/7   19.36/6   23.38/6   30.38/6   32.51/6   35.48/5   36.59/5   41.03/5   43.31/5   44.47/5  
    TJ Sokol Vizovice                     3.29/3    2.18/4    8.24/9    3.38/5    1.47/4    4.02/3    7.00/6    2.13/3    2.57/5    1.11/6    4.04/6    2.28/8    1.16/10 
  6 Zelenka Tomáš                  45.29  3.33/4    5.54/4   13.44/5   17.04/4   19.11/5   23.31/5   29.44/4   32.46/5   35.58/6   37.23/6   42.08/6   44.29/6   45.29/6  
    OK 99 Hradec Králové                  3.33/4    2.21/5    7.50/6    3.20/3    2.07/7    4.20/4    6.13/4    3.02/10   3.12/7    1.25/8    4.45/7    2.21/5    1.00/2  
  7 Navara Jakub                   47.05  3.36/5    6.08/6   13.48/6   17.32/6   19.45/7   24.14/7   33.51/7   36.00/7   38.45/7   39.53/7   43.42/7   45.56/7   47.05/7  
    SKOB Zlín                             3.36/5    2.32/6    7.40/4    3.44/6    2.13/8    4.29/5    9.37/12   2.09/2    2.45/4    1.08/5    3.49/3    2.14/3    1.09/6  
  8 Betlach Martin                 55.41  3.59/8    7.03/8   15.50/9   20.59/8   24.19/8   29.53/9   39.24/9   42.24/9   45.42/8   47.01/8   51.54/8   54.23/8   55.41/8  
    SK Kotlářka Praha                     3.59/8    3.04/10   8.47/10   5.09/10   3.20/12   5.34/9    9.31/9    3.00/9    3.18/9    1.19/7    4.53/9    2.29/9    1.18/13 
  9 Choutka Jaroslav               60.31  5.34/14   9.27/13  18.49/12  23.01/10  24.46/9   29.21/8   38.08/8   41.07/8   46.18/9   47.45/9   56.24/9   59.20/9   60.31/9  
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  5.34/14   3.53/13   9.22/12   4.12/8    1.45/3    4.35/6    8.47/8    2.59/8    5.11/12   1.27/9    8.39/14   2.56/13   1.11/7  
 10 Souček Michal                  62.55  4.31/11   7.07/9   16.51/11  22.22/9   25.08/10  33.39/10  43.12/11  48.38/10  52.02/10  53.45/10  59.49/10  61.53/10  62.55/10 
    TJ Slavia Hradec Králové              4.31/11   2.36/8    9.44/13   5.31/11   2.46/11   8.31/13   9.33/11   5.26/12   3.24/10   1.43/11   6.04/10   2.04/2    1.02/3  
 11 Jakeš Ondřej                   67.41  4.02/9    7.32/11  16.41/10  30.51/13  34.21/13  39.36/13  49.08/13  52.12/12  55.25/12  57.26/11  63.46/11  66.25/11  67.41/11 
    SK Týniště nad Orlicí                 4.02/9    3.30/12   9.09/11  14.10/13   3.30/13   5.15/8    9.32/10   3.04/11   3.13/8    2.01/13   6.20/11   2.39/12   1.16/10 
 12 Zima Jakub                     68.42  4.27/10   7.24/10  15.42/8   25.10/11  27.50/11  34.33/11  43.11/10  48.54/11  55.22/11  58.47/12  65.15/12  67.36/12  68.42/12 
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             4.27/10   2.57/9    8.18/8    9.28/12   2.40/9    6.43/11   8.38/7    5.43/13   6.28/13   3.25/14   6.28/12   2.21/5    1.06/5  
 13 Kovář Jan                      76.27  5.08/12   8.14/12  20.14/14  25.17/12  29.18/12  38.47/12  48.50/12  58.13/13  62.44/13  64.14/13  70.50/13  74.59/13  76.27/13 
    SKOB Kostelec nad Orlicí              5.08/12   3.06/11  12.00/14   5.03/9    4.01/14   9.29/14  10.03/13   9.23/14   4.31/11   1.30/10   6.36/13   4.09/14   1.28/14 
 14 Záveský Marek                  82.18  5.29/13  12.04/14  20.07/13  37.32/14  40.16/14  47.45/14  59.04/14  61.59/14  72.40/14  74.33/14  79.22/14  81.19/14  82.18/14 
    TJ Loko Česká Třebová                 5.29/13   6.35/14   8.03/7   17.25/14   2.44/10   7.29/12  11.19/14   2.55/7   10.41/14   1.53/12   4.49/8    1.57/1*   0.59/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         6.6km  145m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-46      3-45      4-43      5-36      6-38      7-54      8-56      9-59     10-62     11-63     12-65     13-100   
  1 Žaludek Jindřich               59.50  3.47/1*   6.17/1*  12.32/1*  16.46/1*  23.57/1*  30.49/1*  38.02/1*  44.39/1*  45.56/1*  50.08/1*  51.37/1*  56.11/1*  58.47/1*  59.50/1* 
    SKOB Zlín                             3.47/1*   2.30/1*   6.15/1*   4.14/1*   7.11/1*   6.52/1*   7.13/1*   6.37/1*   1.17/1*   4.12/1*   1.29/1*   4.34/1*   2.36/1*   1.03/1* 
  2 Doležal Jan                   131.52  5.19/2   25.19/2   34.44/2   44.09/2   63.15/2   73.22/2   90.41/2  101.17/2  104.31/2  112.54/2  118.07/2  127.27/2  130.34/2  131.52/2  
    SK Týniště nad Orlicí                 5.19/2   20.00/2    9.25/2    9.25/2   19.06/2   10.07/2   17.19/2   10.36/2    3.14/2    8.23/2    5.13/2    9.20/2    3.07/2    1.18/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21B        8.4km  255m 20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-36      3-39      4-40      5-44      6-43      7-49      8-50      9-48     10-51     11-54     12-55     13-56     14-59     15-61     16-70    
                                      17-62     18-63     19-71     20-100   
  1 Hovorka Jan                    57.26  3.43/1*   7.03/1*  10.55/1*  12.27/1*  16.37/1*  19.22/1*  24.18/1*  25.25/1*  28.36/1*  30.54/1*  35.47/1*  37.41/1*  41.50/1*  42.45/1*  46.38/1*  48.30/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               3.43/1*   3.20/1*   3.52/1*   1.32/1*   4.10/1*   2.45/3    4.56/2    1.07/1*   3.11/3    2.18/3    4.53/1*   1.54/2    4.09/9    0.55/2    3.53/3    1.52/12 
                                         51.27/1*  52.37/1*  55.06/1*  56.25/1*  57.26/1* 
                                          2.57/5    1.10/3    2.29/2    1.19/2    1.01/7  
  2 Fišer Jiří                     58.44  3.52/3    7.30/4   11.29/2   14.14/6   19.12/5   22.27/4   27.11/3   28.34/3   31.43/3   33.53/3   39.02/3   40.50/3   44.19/3   45.09/2   49.13/2   50.28/2  
    SK Slavia Praha                       3.52/3    3.38/7    3.59/2    2.45/14   4.58/5    3.15/8    4.44/1*   1.23/7    3.09/1*   2.10/1*   5.09/2    1.48/1*   3.29/1*   0.50/1*   4.04/6    1.15/1* 
                                         53.05/2   54.08/2   56.34/2   57.55/2   58.44/2  
                                          2.37/1*   1.03/1*   2.26/1*   1.21/5    0.49/1* 
  3 Ptáček Pavel                   61.44  4.25/12   7.45/6   11.47/3   14.06/5   18.41/2   21.16/2   26.19/2   27.36/2   31.21/2   33.33/2   38.49/2   40.45/2   44.16/2   45.33/3   50.08/3   51.33/3  
    KPKS BETA Brno                        4.25/12   3.20/1*   4.02/3    2.19/10   4.35/2    2.35/2    5.03/4    1.17/5    3.45/8    2.12/2    5.16/3    1.56/4    3.31/2    1.17/15   4.35/9    1.25/5  
                                         54.38/3   55.56/3   59.24/3   60.43/3   61.44/3  
                                          3.05/8    1.18/8    3.28/11   1.19/2    1.01/7  
  4 Starosta Pavel                 63.59  4.03/6    7.32/5   11.55/6   13.55/3   22.01/12  24.52/10  29.48/8   31.14/7   34.59/7   37.35/6   42.59/5   45.02/4   48.35/4   49.34/4   53.29/4   54.50/4  
    TJ Sokol Vizovice                     4.03/6    3.29/4    4.23/5    2.00/5    8.06/18   2.51/4    4.56/2    1.26/8    3.45/8    2.36/8    5.24/4    2.03/6    3.33/3    0.59/7    3.55/4    1.21/3  
                                         57.38/4   58.51/4   61.23/4   62.56/4   63.59/4  
                                          2.48/2    1.13/4    2.32/3    1.33/9    1.03/10 
  5 Pešek Ondřej                   66.23  4.05/8    7.51/9   12.46/9   14.41/9   19.26/6   24.17/6   29.41/7   31.08/6   34.44/5   37.09/5   42.51/4   45.52/6   49.35/5   50.34/5   54.29/5   56.06/5  
    KOB Choceň                            4.05/8    3.46/9    4.55/14   1.55/3    4.45/3    4.51/20   5.24/8    1.27/10   3.36/5    2.25/4    5.42/5    3.01/17   3.43/4    0.59/7    3.55/4    1.37/9  
                                         58.56/5   60.21/5   64.03/5   65.22/5   66.23/5  
                                          2.50/3    1.25/12   3.42/15   1.19/2    1.01/7  
  6 Hladík Jiří                    66.28  4.07/9    7.50/8   12.02/7   13.57/4   23.49/14  26.21/13  31.31/13  32.46/12  35.56/10  38.23/9   45.11/8   47.05/8   50.55/8   51.53/8   56.01/8   57.22/8  
    TJ Sokol Vizovice                     4.07/9    3.43/8    4.12/4    1.55/3    9.52/21   2.32/1*   5.10/5    1.15/2    3.10/2    2.27/5    6.48/13   1.54/2    3.50/5    0.58/4    4.08/7    1.21/3  
                                         60.26/8   61.44/7   64.18/6   65.35/6   66.28/6  
                                          3.04/7    1.18/8    2.34/4    1.17/1*   0.53/2  
  7 Klícha Martin                  66.57  3.46/2    7.49/7   12.12/8   14.14/6   19.09/4   24.22/8   29.38/6   31.20/8   34.58/6   37.37/7   44.16/7   46.53/7   50.52/7   51.50/7   55.41/7   57.12/7  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.46/2    4.03/13   4.23/5    2.02/6    4.55/4    5.13/21   5.16/6    1.42/15   3.38/6    2.39/10   6.39/12   2.37/13   3.59/7    0.58/4    3.51/2    1.31/7  
                                         60.22/7   61.46/8   64.34/8   65.59/7   66.57/7  
                                          3.10/10   1.24/11   2.48/9    1.25/6    0.58/6  
  8 Kolek Petr                     67.58  4.24/11   7.57/10  13.58/14  16.22/13  21.32/9   24.42/9   30.21/10  31.48/10  35.37/8   38.04/8   43.50/6   45.50/5   49.46/6   50.44/6   55.11/6   56.43/6  
    TJ Loko Česká Třebová                 4.24/11   3.33/6    6.01/20   2.24/11   5.10/7    3.10/7    5.39/11   1.27/10   3.49/10   2.27/5    5.46/6    2.00/5    3.56/6    0.58/4    4.27/8    1.32/8  
                                         59.41/6   60.54/6   64.33/7   66.54/8   67.58/8  
                                          2.58/6    1.13/4    3.39/13   2.21/20   1.04/11 
  9 Doucha Jiří                    68.46  4.26/13   8.27/14  13.19/13  16.13/12  21.33/10  25.00/11  30.39/12  33.18/13  36.44/12  39.33/13  45.30/10  47.35/9   51.47/9   52.51/9   57.33/9   59.00/9  
    TJ Start Náchod                       4.26/13   4.01/12   4.52/13   2.54/17   5.20/10   3.27/10   5.39/11   2.39/20   3.26/4    2.49/13   5.57/7    2.05/8    4.12/10   1.04/10   4.42/11   1.27/6  
                                         62.07/9   63.15/9   65.55/9   67.50/9   68.46/9  
                                          3.07/9    1.08/2    2.40/5    1.55/17   0.56/3  
 10 Kolárik Jan                    70.39  3.54/4    7.23/3   11.50/4   13.42/2   18.45/3   21.49/3   27.33/4   28.48/4   32.40/4   35.30/4   45.14/9   47.36/10  52.37/10  53.44/10  58.32/10  60.20/10 
    SKOB Zlín                             3.54/4    3.29/4    4.27/7    1.52/2    5.03/6    3.04/5    5.44/13   1.15/2    3.52/11   2.50/14   9.44/20   2.22/11   5.01/17   1.07/11   4.48/12   1.48/11 
                                         63.53/10  65.11/11  67.58/11  69.34/10  70.39/10 
                                          3.33/13   1.18/8    2.47/8    1.36/11   1.05/15 
 11 Fiala Jan                      71.12  4.03/6    8.10/11  12.50/10  16.37/14  21.48/11  25.03/12  30.37/11  32.26/11  36.52/13  39.22/12  47.59/14  51.03/14  55.11/13  56.06/12  59.40/12  61.00/11 
    KPKS BETA Brno                        4.03/6    4.07/15   4.40/10   3.47/21   5.11/9    3.15/8    5.34/10   1.49/18   4.26/13   2.30/7    8.37/17   3.04/18   4.08/8    0.55/2    3.34/1*   1.20/2  
                                         63.55/11  65.09/10  67.54/10  70.08/11  71.12/11 
                                          2.55/4    1.14/6    2.45/7    2.14/19   1.04/11 
 12 Urbanec Vít                    72.02  4.30/14   8.18/13  13.07/12  15.19/10  20.47/8   24.21/7   30.19/9   31.47/9   35.58/11  38.55/11  46.30/11  49.27/11  53.48/11  54.48/11  59.28/11  61.21/12 
    ner. klub Otrokovice                  4.30/14   3.48/10   4.49/12   2.12/9    5.28/11   3.34/12   5.58/15   1.28/12   4.11/12   2.57/16   7.35/14   2.57/15   4.21/12   1.00/9    4.40/10   1.53/13 
                                         64.53/12  66.19/12  69.33/12  70.58/12  72.02/12 
                                          3.32/12   1.26/13   3.14/10   1.25/6    1.04/11 
 13 Tojnar Jan                     74.56  6.42/16  11.13/16  16.23/17  18.34/17  23.44/13  27.17/14  33.27/14  34.58/14  38.38/14  41.23/14  47.23/13  49.38/12  53.51/12  58.27/16  63.22/16  65.05/15 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           6.42/16   4.31/17   5.10/15   2.11/7    5.10/7    3.33/11   6.10/16   1.31/13   3.40/7    2.45/11   6.00/8    2.15/9    4.13/11   4.36/21   4.55/13   1.43/10 
                                         68.21/15  69.36/14  72.19/13  73.52/13  74.56/13 
                                          3.16/11   1.15/7    2.43/6    1.33/9    1.04/11 
 14 Lexa Matěj                     75.20  5.44/15   9.36/15  15.16/15  18.21/16  23.52/15  28.01/16  33.56/15  35.12/15  39.57/15  42.33/15  48.49/15  51.04/15  55.43/15  56.52/14  62.06/14  64.03/13 
    SK Žabovřesky Brno                    5.44/15   3.52/11   5.40/17   3.05/20   5.31/13   4.09/16   5.55/14   1.16/4    4.45/16   2.36/8    6.16/10   2.15/9    4.39/13   1.09/12   5.14/14   1.57/14 
                                         67.36/13  69.16/13  72.57/14  74.24/14  75.20/14 
                                          3.33/13   1.40/16   3.41/14   1.27/8    0.56/3  
 15 Leštínský Tomáš                76.38  3.54/4    7.16/2   11.52/5   14.16/8   19.57/7   23.03/5   28.34/5   30.22/5   35.40/9   38.45/10  46.54/12  49.46/13  55.13/14  56.26/13  61.46/13  64.03/13 
    KOB Dobruška                          3.54/4    3.22/3    4.36/9    2.24/11   5.41/14   3.06/6    5.31/9    1.48/16   5.18/19   3.05/17   8.09/16   2.52/14   5.27/19   1.13/13   5.20/16   2.17/15 
                                         68.18/14  69.53/15  73.43/15  75.26/15  76.38/15 
                                          4.15/16   1.35/15   3.50/17   1.43/14   1.12/16 
 16 Kurfürst Pavel                 78.08  4.10/10   8.13/12  12.55/11  15.29/11  23.59/16  27.39/15  34.02/16  35.21/16  40.11/16  43.02/16  49.26/16  51.29/16  56.16/16  57.33/15  62.49/15  65.14/16 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           4.10/10   4.03/13   4.42/11   2.34/13   8.30/19   3.40/14   6.23/17   1.19/6    4.50/17   2.51/15   6.24/11   2.03/6    4.47/16   1.17/15   5.16/15   2.25/18 
                                         69.29/16  71.03/16  75.11/16  76.53/16  78.08/16 
                                          4.15/16   1.34/14   4.08/18   1.42/13   1.15/18 
 17 Blahuta Marek                  84.14  6.43/17  11.31/17  16.01/16  18.12/15  27.45/19  31.41/19  37.02/17  38.28/17  42.58/17  45.45/17  51.50/17  54.19/17  59.04/17  62.26/17  68.17/17  70.48/17 
    VŠSK MFF UK Praha                     6.43/17   4.48/20   4.30/8    2.11/7    9.33/20   3.56/15   5.21/7    1.26/8    4.30/14   2.47/12   6.05/9    2.29/12   4.45/14   3.22/20   5.51/18   2.31/20 
                                         75.10/17  77.01/17  81.38/17  83.17/17  84.14/17 
                                          4.22/18   1.51/18   4.37/20   1.39/12   0.57/5  
 18 Vaníček Tomáš                  87.24 11.18/21  15.28/21  21.04/21  24.00/21  29.29/21  33.04/20  39.29/20  41.07/19  45.51/18  49.00/18  56.39/18  59.56/18  64.42/18  65.57/18  71.32/18  73.58/18 
    VŠSK MFF UK Praha                    11.18/21   4.10/16   5.36/16   2.56/18   5.29/12   3.35/13   6.25/18   1.38/14   4.44/15   3.09/18   7.39/15   3.17/21   4.46/15   1.15/14   5.35/17   2.26/19 
                                         77.35/18  79.18/18  83.06/18  86.12/18  87.24/18 
                                          3.37/15   1.43/17   3.48/16   3.06/21   1.12/16 
 19 Halíř Radim                    98.03  7.07/19  12.08/19  18.34/20  21.34/20  28.55/20  33.09/21  41.36/21  44.50/21  49.59/20  53.59/20  63.00/20  65.58/20  72.35/20  74.18/20  81.25/20  83.46/20 
    VŠSK MFF UK Praha                     7.07/19   5.01/21   6.26/21   3.00/19   7.21/17   4.14/18   8.27/21   3.14/21   5.09/18   4.00/21   9.01/19   2.58/16   6.37/20   1.43/19   7.07/19   2.21/16 
                                         89.09/20  91.19/20  94.48/19  96.42/19  98.03/19 
                                          5.23/20   2.10/20   3.29/12   1.54/16   1.21/19 
 20 Nosek Pavel                    99.14  7.31/20  12.12/20  18.05/19  20.52/19  27.17/18  31.26/18  39.00/19  41.26/20  50.55/21  54.47/21  64.59/21  68.15/21  73.40/21  75.08/21  82.32/21  84.53/21 
    ner. klub Otrokovice                  7.31/20   4.41/19   5.53/19   2.47/15   6.25/15   4.09/16   7.34/20   2.26/19   9.29/21   3.52/19  10.12/21   3.16/20   5.25/18   1.28/18   7.24/21   2.21/16 
                                         89.56/21  91.48/21  95.56/20  97.52/20  99.14/20 
                                          5.03/19   1.52/19   4.08/18   1.56/18   1.22/20 
 21 Mika Milan                     99.34  7.03/18  11.36/18  17.27/18  20.20/18  27.03/17  31.21/17  38.46/18  40.34/18  47.19/19  51.11/19  60.10/19  63.19/19  70.32/19  71.59/19  79.13/19  82.02/19 
    ner. klub Otrokovice                  7.03/18   4.33/18   5.51/18   2.53/16   6.43/16   4.18/19   7.25/19   1.48/16   6.45/20   3.52/19   8.59/18   3.09/19   7.13/21   1.27/17   7.14/20   2.49/21 
                                         87.32/19  89.49/19  96.16/21  98.02/21  99.34/21 
                                          5.30/21   2.17/21   6.27/21   1.46/15   1.32/21 
    Mička Marek                DISK       7.47/    12.47/    19.43/    24.48/         /         /         /         /    40.15/         /         /    50.37/    56.41/    58.17/         /         /   
    ner. klub Otrokovice                  7.47/     5.00/     6.56/     5.05/         /         /         /         /         /         /         /         /     6.04/     1.36/         /         /   
                                              /         /    62.14/    64.24/    65.42/   
                                              /         /         /     2.10/     1.18/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21C        7.4km  205m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-50      3-49      4-43      5-44      6-40      7-36      8-38      9-47     10-53     11-74     12-60     13-62     14-63     15-71     16-100   
                                     
  1 Fátor Jan                      59.46  4.58/1*   6.38/1*   7.45/1*  12.53/1*  16.18/1*  24.04/1*  26.45/1*  30.28/1*  34.34/1*  41.15/1*  46.44/1*  48.52/1*  52.55/1*  54.15/1*  57.19/1*  58.44/1* 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    4.58/1*   1.40/1*   1.07/1*   5.08/2    3.25/1*   7.46/2    2.41/3    3.43/1*   4.06/4    6.41/1*   5.29/3    2.08/1*   4.03/4    1.20/2    3.04/1*   1.25/2  
                                         59.46/1* 
                                          1.02/4  
  2 Koblížek Kamil                 74.44  5.05/2    8.54/3   11.06/3   17.29/3   21.15/3   31.02/3   33.48/3   40.45/3   47.23/3   54.34/3   59.29/3   62.20/3   65.57/3   67.17/3   70.39/3   73.43/3  
    OOB Sokol Žamberk                     5.05/2    3.49/6    2.12/6    6.23/3    3.46/3    9.47/5    2.46/4    6.57/5    6.38/6    7.11/4    4.55/1*   2.51/5    3.37/1*   1.20/2    3.22/3    3.04/6  
                                         74.44/3  
                                          1.01/3  
  3 Šimek Miroslav                 82.18  7.28/5   10.39/5   12.25/5   22.42/5   26.52/4   35.12/4   39.38/4   45.47/4   50.21/4   59.30/4   65.58/4   68.22/4   72.27/4   74.17/4   78.49/4   80.39/4  
    VŠSK MFF UK Praha                     7.28/5    3.11/5    1.46/5   10.17/5    4.10/5    8.20/4    4.26/6    6.09/4    4.34/5    9.09/5    6.28/6    2.24/4    4.05/5    1.50/5    4.32/6    1.50/4  
                                         82.18/4  
                                          1.39/6  
  4 Cveček Martin                  85.32  6.46/4    9.46/4   11.28/4   20.56/4   32.53/5   40.34/5   44.56/5   49.45/5   53.47/5   63.27/5   69.44/5   72.01/5   76.25/5   78.13/5   82.40/5   84.18/5  
    VSK Přírodověda - orientační sporty   6.46/4    3.00/4    1.42/4    9.28/4   11.57/6    7.41/1*   4.22/5    4.49/3    4.02/3    9.40/6    6.17/5    2.17/2    4.24/6    1.48/4    4.27/5    1.38/3  
                                         85.32/5  
                                          1.14/5  
  5 Izák Petr                     100.04 10.34/6   13.07/6   14.21/6   34.13/6   38.15/6   51.10/6   53.48/6   68.15/6   71.45/6   78.29/6   83.37/6   86.32/6   90.33/6   93.03/6   96.46/6   99.11/6  
    VSK Přírodověda - orientační sporty  10.34/6    2.33/3    1.14/3   19.52/6    4.02/4   12.55/6    2.38/2   14.27/6    3.30/1*   6.44/2    5.08/2    2.55/6    4.01/3    2.30/6    3.43/4    2.25/5  
                                        100.04/6  
                                          0.53/1* 
  6 Hudák Stanislav           MS   60.38  5.38/3    7.26/2    8.39/2   13.46/2   17.22/2   25.11/2   27.47/2   31.33/2   35.28/2   42.19/2   47.49/2   50.06/2   53.53/2   55.12/2   58.23/2   59.40/2  
    OOB Vamberk                           5.38/3    1.48/2    1.13/2    5.07/1*   3.36/2    7.49/3    2.36/1*   3.46/2    3.55/2    6.51/3    5.30/4    2.17/2    3.47/2    1.19/1*   3.11/2    1.17/1* 
                                         60.38/2  
                                          0.58/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         7.6km  175m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-42      3-40      4-44      5-43      6-45      7-46      8-54      9-55     10-57     11-65     12-62     13-69     14-64     15-100   
  1 Vinš Pavel                     61.27  4.57/3    7.09/1*  10.44/4   15.29/3   18.33/3   22.06/1*  27.35/1*  35.20/1*  37.41/1*  43.00/1*  47.54/1*  53.32/1*  56.25/1*  57.30/1*  60.34/1*  61.27/1* 
    TJ Sparta Doly Kladno                 4.57/3    2.12/1*   3.35/8    4.45/1*   3.04/2    3.33/1*   5.29/5    7.45/1*   2.21/2    5.19/1*   4.54/1*   5.38/1*   2.53/1*   1.05/4    3.04/2    0.53/1* 
  2 Klaška Jan                     66.13  4.55/2    7.12/2    8.57/1*  15.03/2   18.02/1*  22.51/3   28.10/3   36.59/2   39.23/2   44.51/2   50.45/2   57.28/2   60.35/2   61.34/2   65.00/2   66.13/2  
    Neregistrovan                         4.55/2    2.17/2    1.45/1*   6.06/4    2.59/1*   4.49/4    5.19/4    8.49/4    2.24/4    5.28/2    5.54/2    6.43/7    3.07/3    0.59/1*   3.26/6    1.13/6  
  3 Datel Jiří                     66.54  5.03/4    7.27/4    9.16/2   15.50/4   19.21/4   24.50/4   29.38/4   38.15/3   40.44/3   46.29/3   52.46/3   58.28/3   61.35/3   62.52/3   66.01/3   66.54/3  
    TJ Sparta Doly Kladno                 5.03/4    2.24/4    1.49/2    6.34/5    3.31/3    5.29/9    4.48/1*   8.37/2    2.29/6    5.45/4    6.17/5    5.42/2    3.07/3    1.17/5    3.09/3    0.53/1* 
  4 Killar Marek                   69.11  4.45/1*   7.21/3    9.32/3   14.25/1*  18.12/2   22.22/2   27.36/2   38.27/4   40.54/4   46.38/4   53.00/4   59.33/4   62.59/4   64.03/4   67.59/4   69.11/4  
    Lokomotiva Trutnov                    4.45/1*   2.36/5    2.11/4    4.53/2    3.47/6    4.10/3    5.14/2   10.51/7    2.27/5    5.44/3    6.22/6    6.33/5    3.26/7    1.04/3    3.56/7    1.12/5  
  5 Choutka Jaroslav               73.42  6.41/7    9.04/5   11.04/5   17.50/5   21.32/5   26.31/5   34.23/6   43.43/5   46.05/5   52.28/5   58.33/5   64.28/5   67.21/5   69.14/5   72.34/5   73.42/5  
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  6.41/7    2.23/3    2.00/3    6.46/7    3.42/4    4.59/5    7.52/8    9.20/5    2.22/3    6.23/6    6.05/3    5.55/3    2.53/1*   1.53/9    3.20/4    1.08/3  
  6 Mutinský Viktor                82.41  6.09/6    9.28/6   12.00/6   18.43/6   23.33/6   27.41/6   32.55/5   48.39/6   51.10/6   58.12/6   64.23/6   70.32/6   73.57/6   75.15/6   81.24/6   82.41/6  
    SK Hlinsko                            6.09/6    3.19/7    2.32/6    6.43/6    4.50/8    4.08/2    5.14/2   15.44/9    2.31/7    7.02/8    6.11/4    6.09/4    3.25/6    1.18/6    6.09/9    1.17/8  
  7 Souček Karel                   89.36  7.00/8   11.13/7   13.33/7   29.51/9   33.34/9   38.47/9   45.07/9   54.58/9   57.33/8   64.19/8   70.52/7   77.59/7   81.58/7   83.36/7   88.14/7   89.36/7  
    TJ Slavia Hradec Králové              7.00/8    4.13/8    2.20/5   16.18/9    3.43/5    5.13/8    6.20/7    9.51/6    2.35/8    6.46/7    6.33/7    7.07/8    3.59/9    1.38/8    4.38/8    1.22/9  
  8 Chotětický Václav              90.05  6.04/5   11.15/8   13.58/8   20.48/7   24.55/7   29.57/7   43.24/8   52.01/7   54.19/7   60.21/7   74.30/8   81.09/8   84.28/8   85.28/8   88.49/8   90.05/8  
    KČT Aš                                6.04/5    5.11/9    2.43/7    6.50/8    4.07/7    5.02/6   13.27/9    8.37/2    2.18/1*   6.02/5   14.09/8    6.39/6    3.19/5    1.00/2    3.21/5    1.16/7  
  9 Müller Robert                  97.10 11.39/9   14.37/9   20.43/9   26.34/8   32.01/8   37.10/8   43.23/7   54.44/8   57.43/9   65.38/9   80.04/9   88.02/9   91.55/9   93.15/9   96.00/9   97.10/9  
    TJ Slavia Hradec Králové             11.39/9    2.58/6    6.06/9    5.51/3    5.27/9    5.09/7    6.13/6   11.21/8    2.59/9    7.55/9   14.26/9    7.58/9    3.53/8    1.20/7    2.45/1*   1.10/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         6.2km  155m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-40      3-42      4-33      5-43      6-49      7-50      8-46      9-51     10-53     11-74     12-59     13-60     14-67     15-64     16-100   
                                     
  1 Peterka František              48.36  2.42/4    7.42/4    9.35/2   13.11/1*  14.33/1*  20.12/1*  22.16/1*  25.27/1*  27.02/1*  31.10/1*  35.43/1*  36.43/1*  37.59/1*  40.52/1*  44.06/1*  47.31/1* 
    OOB TJ Sokol Troja                    2.42/4    5.00/3    1.53/1*   3.36/1*   1.22/1*   5.39/1*   2.04/5    3.11/1*   1.35/1*   4.08/1*   4.33/1*   1.00/2    1.16/4    2.53/2    3.14/8    3.25/2  
                                         48.36/1* 
                                          1.05/2  
  2 Cinkan Zdeněk                  56.53  3.35/8    9.19/6   11.31/6   16.34/6   18.15/4   24.38/3   26.31/2   30.17/2   32.35/2   37.45/2   42.57/2   43.57/2   45.42/2   50.34/2   52.24/2   55.48/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.35/8    5.44/6    2.12/4    5.03/6    1.41/4    6.23/3    1.53/3    3.46/2    2.18/5    5.10/4    5.12/5    1.00/2    1.45/8    4.52/8    1.50/1*   3.24/1* 
                                         56.53/2  
                                          1.05/2  
  3 Imlauf Martin                  60.28  3.04/5    8.38/5   11.01/5   15.21/4   18.41/5   25.28/5   28.05/5   32.14/5   34.39/5   39.53/3   44.53/3   45.58/3   47.51/3   52.01/3   54.52/4   59.15/3  
    TJ Start Náchod                       3.04/5    5.34/5    2.23/6    4.20/2    3.20/9    6.47/4    2.37/9    4.09/5    2.25/6    5.14/6    5.00/3    1.05/6    1.53/10   4.10/7    2.51/6    4.23/7  
                                         60.28/3  
                                          1.13/7  
  4 Hostaš Petr                    60.52  2.02/1*   6.52/1*   8.55/1*  13.31/2   16.36/3   22.58/2   26.42/3   30.33/3   32.35/2   42.34/5   47.21/5   48.23/5   49.37/5   52.54/4   54.45/3   59.51/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.02/1*   4.50/1*   2.03/2    4.36/4    3.05/8    6.22/2    3.44/11   3.51/3    2.02/2    9.59/11   4.47/2    1.02/5    1.14/3    3.17/5    1.51/2    5.06/9  
                                         60.52/4  
                                          1.01/1* 
  5 Pavlů Jaroslav                 63.03  4.58/10  12.45/9   15.16/9   21.24/9   23.17/9   30.28/8   32.17/8   36.32/7   39.41/7   44.53/7   50.13/7   51.09/7   52.21/6   55.22/6   57.43/5   61.54/5  
    TJ Sokol Dobřichovice                 4.58/10   7.47/8    2.31/7    6.08/10   1.53/5    7.11/5    1.49/2    4.15/6    3.09/11   5.12/5    5.20/7    0.56/1*   1.12/2    3.01/4    2.21/4    4.11/6  
                                         63.03/5  
                                          1.09/5  
  6 Veljačik Pavel                 65.02  2.32/2    7.22/2    9.59/3   14.33/3   16.12/2   25.12/4   27.23/4   31.52/4   34.27/4   40.22/4   46.19/4   47.28/4   49.01/4   55.06/5   58.05/6   63.50/6  
    AC Sparta Praha                       2.32/2    4.50/1*   2.37/9    4.34/3    1.39/3    9.00/9    2.11/6    4.29/8    2.35/8    5.55/9    5.57/10   1.09/8    1.33/7    6.05/9    2.59/7    5.45/10 
                                         65.02/6  
                                          1.12/6  
  7 Betlach Miroslav               66.47  2.34/3    7.41/3   10.01/4   15.56/5   20.50/7   28.23/6   30.06/6   41.23/8   43.49/8   48.42/8   54.01/8   55.02/8   56.05/8   58.43/8   61.25/7   65.34/7  
    SK Kotlářka Praha                     2.34/3    5.07/4    2.20/5    5.55/9    4.54/11   7.33/6    1.43/1*  11.17/11   2.26/7    4.53/2    5.19/6    1.01/4    1.03/1*   2.38/1*   2.42/5    4.09/5  
                                         66.47/7  
                                          1.13/7  
  8 Jakeš Josef                    68.58  5.13/11  11.22/8   13.30/7   18.45/7   20.17/6   28.23/6   30.43/7   34.43/6   37.23/6   42.46/6   48.18/6   49.27/6   54.18/7   57.18/7   63.06/8   67.50/8  
    SK Týniště nad Orlicí                 5.13/11   6.09/7    2.08/3    5.15/8    1.32/2    8.06/8    2.20/8    4.00/4    2.40/9    5.23/7    5.32/8    1.09/8    4.51/11   3.00/3    5.48/10   4.44/8  
                                         68.58/8  
                                          1.08/4  
  9 Hanuš Pavel                    73.52  3.23/7   12.53/10  16.39/11  21.34/10  24.32/10  36.32/10  39.42/10  45.44/10  48.00/10  53.07/10  58.45/10  60.10/10  61.42/10  65.12/9   69.00/9   72.34/9  
    Lokomotiva Trutnov                    3.23/7    9.30/11   3.46/11   4.55/5    2.58/7   12.00/11   3.10/10   6.02/10   2.16/3    5.07/3    5.38/9    1.25/11   1.32/6    3.30/6    3.48/9    3.34/3  
                                         73.52/9  
                                          1.18/10 
 10 Neumann Zbyněk                 77.33  3.07/6   11.03/7   14.04/8   19.11/8   22.58/8   34.26/9   36.41/9   41.47/9   44.44/9   51.21/9   58.07/9   59.17/9   60.41/9   70.29/10  72.33/10  76.20/10 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   3.07/6    7.56/9    3.01/10   5.07/7    3.47/10  11.28/10   2.15/7    5.06/9    2.57/10   6.37/10   6.46/11   1.10/10   1.24/5    9.48/11   2.04/3    3.47/4  
                                         77.33/10 
                                          1.13/7  
 11 Záveský Richard                94.35  3.51/9   13.07/11  15.43/10  32.37/11  35.08/11  43.00/11  44.53/11  49.14/11  51.31/11  57.03/11  62.08/11  63.16/11  65.02/11  71.54/11  78.56/11  93.04/11 
    TJ Loko Česká Třebová                 3.51/9    9.16/10   2.36/8   16.54/11   2.31/6    7.52/7    1.53/3    4.21/7    2.17/4    5.32/8    5.05/4    1.08/7    1.46/9    6.52/10   7.02/11  14.08/11 
                                         94.35/11 
                                          1.31/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         5.3km  165m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-31      3-34      4-50      5-49      6-45      7-47      8-48      9-51     10-54     11-55     12-56     13-58     14-69     15-64     16-100   
                                     
  1 Hausvater Karel                43.50  1.29/2    5.39/5    6.53/4   11.20/5   12.36/5   15.12/2   17.45/1*  19.32/1*  22.09/1*  27.03/1*  29.18/1*  33.17/1*  34.51/1*  38.58/1*  40.01/1*  43.02/1* 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.29/2    4.10/9    1.14/2    4.27/6    1.16/2    2.36/1*   2.33/2    1.47/3    2.37/1*   4.54/1*   2.15/2    3.59/2    1.34/1*   4.07/8    1.03/2    3.01/2  
                                         43.50/1* 
                                          0.48/1* 
  2 Nešpor Jan                     44.05  1.37/3    5.27/4    6.29/3    9.25/2   10.40/1*  15.44/4   18.16/3   19.47/3   22.48/2   29.08/3   31.28/3   35.47/3   37.29/2   39.26/2   40.26/2   43.09/2  
    OOB Třebíč                            1.37/3    3.50/5    1.02/1*   2.56/1*   1.15/1*   5.04/10   2.32/1*   1.31/2    3.01/2    6.20/3    2.20/3    4.19/3    1.42/2    1.57/1*   1.00/1*   2.43/1* 
                                         44.05/2  
                                          0.56/3  
  3 Ludvík Petr                    46.15  1.56/6    4.44/2    6.26/2    9.40/3   10.57/3   14.44/1*  17.54/2   19.41/2   22.48/2   28.27/2   30.29/2   34.25/2   39.00/3   40.59/3   42.05/3   45.09/3  
    TJ Stadion Nový Bor                   1.56/6    2.48/1*   1.42/6    3.14/2    1.17/4    3.47/3    3.10/3    1.47/3    3.07/3    5.39/2    2.02/1*   3.56/1*   4.35/10   1.59/2    1.06/4    3.04/3  
                                         46.15/3  
                                          1.06/4  
  4 Kavka Jiří                     54.06  2.01/7    5.39/5    7.17/6   10.40/4   12.14/4   16.02/5   19.12/4   22.07/5   25.46/5   33.34/5   36.02/5   41.07/5   43.39/5   46.12/5   47.43/5   52.39/5  
    AC Sparta Praha                       2.01/7    3.38/4    1.38/5    3.23/4    1.34/6    3.48/4    3.10/3    2.55/10   3.39/6    7.48/4    2.28/5    5.05/4    2.32/4    2.33/4    1.31/6    4.56/7  
                                         54.06/5  
                                          1.27/8  
  5 Kulhavý Josef                  62.39  3.34/11   7.41/10   9.08/9   12.50/7   14.06/7   17.29/6   21.17/6   23.57/6   27.11/6   38.49/7   42.39/7   48.32/7   51.45/7   55.06/6   56.34/6   61.45/7  
    OOB Sokol Žamberk                     3.34/11   4.07/8    1.27/4    3.42/5    1.16/2    3.23/2    3.48/5    2.40/8    3.14/4   11.38/11   3.50/10   5.53/7    3.13/8    3.21/5    1.28/5    5.11/8  
                                         62.39/6  
                                          0.54/2  
  6 Šváb Jan                       63.01  1.45/4    5.19/3    7.03/5   11.52/6   13.36/6   17.55/7   21.50/7   24.03/7   27.52/7   36.06/6   38.54/6   44.19/6   47.02/6   56.18/7   58.01/7   61.40/6  
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           1.45/4    3.34/3    1.44/7    4.49/7    1.44/8    4.19/6    3.55/6    2.13/6    3.49/7    8.14/5    2.48/7    5.25/6    2.43/6    9.16/11   1.43/9    3.39/5  
                                         63.01/7  
                                          1.21/6  
  7 Klimpl Petr                    67.55  2.23/9    6.18/8    8.11/7   13.47/9   15.57/9   20.33/9   25.08/9   27.42/9   32.49/9   43.11/8   47.20/8   53.37/8   56.43/8   60.17/8   61.53/8   66.11/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.23/9    3.55/6    1.53/8    5.36/9    2.10/11   4.36/7    4.35/9    2.34/7    5.07/10  10.22/10   4.09/12   6.17/8    3.06/7    3.34/7    1.36/7    4.18/6  
                                         67.55/8  
                                          1.44/10 
  8 Jelínek Roman                  79.55  2.42/10   7.47/11   9.53/11  16.43/11  18.59/11  24.05/11  28.54/10  31.35/10  36.47/10  46.47/9   50.47/9   58.04/9   61.44/9   69.21/9   71.17/9   78.08/9  
    TJ Spartak Adamov                     2.42/10   5.05/12   2.06/9    6.50/12   2.16/12   5.06/12   4.49/10   2.41/9    5.12/12  10.00/7    4.00/11   7.17/10   3.40/9    7.37/10   1.56/10   6.51/10 
                                         79.55/9  
                                          1.47/12 
  9 Hnyk Petr                      82.13  2.08/8    6.49/9    9.27/10  15.28/10  17.31/10  21.28/10  31.44/12  35.16/12  39.21/11  49.25/10  52.54/10  59.33/10  65.20/10  69.38/10  71.41/10  80.46/10 
    TJ Start Náchod                       2.08/8    4.41/11   2.38/12   6.01/10   2.03/9    3.57/5   10.16/12   3.32/11   4.05/8   10.04/8    3.29/9    6.39/9    5.47/11   4.18/9    2.03/12   9.05/11 
                                         82.13/10 
                                          1.27/8  
 10 Andrš Milan                    88.34  5.44/12  10.09/12  12.19/12  18.55/12  21.02/12  25.52/12  31.01/11  34.38/11  39.48/12  50.07/11  53.32/12  63.40/11  66.20/11  69.50/11  71.52/11  86.49/11 
    OOB Sokol Žamberk                     5.44/12   4.25/10   2.10/10   6.36/11   2.07/10   4.50/9    5.09/11   3.37/12   5.10/11  10.19/9    3.25/8   10.08/11   2.40/5    3.30/6    2.02/11  14.57/12 
                                         88.34/11 
                                          1.45/11 
 11 Souček Pavel                   99.38  1.54/5    5.59/7    8.12/8   13.10/8   14.48/8   19.52/8   24.24/8   26.20/8   30.49/8   50.15/12  52.58/11  63.53/12  77.51/12  91.25/12  93.02/12  98.15/12 
    OK 99 Hradec Králové                  1.54/5    4.05/7    2.13/11   4.58/8    1.38/7    5.04/10   4.32/8    1.56/5    4.29/9   19.26/12   2.43/6   10.55/12  13.58/12  13.34/12   1.37/8    5.13/9  
                                         99.38/12 
                                          1.23/7  
 12 Souček Tomáš              MS   50.52  1.24/1*   4.30/1*   5.56/1*   9.16/1*  10.49/2   15.29/3   19.52/5   21.21/4   24.43/4   33.32/4   35.53/4   41.01/4   42.59/4   45.11/4   46.15/4   49.41/4  
    OK 99 Hradec Králové                  1.24/1*   3.06/2    1.26/3    3.20/3    1.33/5    4.40/8    4.23/7    1.29/1*   3.22/5    8.49/6    2.21/4    5.08/5    1.58/3    2.12/3    1.04/3    3.26/4  
                                         50.52/4  
                                          1.11/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         4.9km  140m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-45      3-49      4-50      5-46      6-52      7-53      8-74      9-58     10-67     11-64     12-100   
  1 Tichý Boris                    39.20  5.01/5    7.31/4    9.36/3   11.53/6   15.04/3   20.26/2   22.41/2   27.27/1*  29.14/1*  32.26/1*  34.13/1*  38.11/1*  39.20/1* 
    KOB Dobruška                          5.01/5    2.30/7    2.05/3    2.17/17   3.11/2    5.22/2    2.15/1*   4.46/2    1.47/6    3.12/5    1.47/1*   3.58/8    1.09/7  
  2 Jirka Jiří                     40.18  4.49/4    7.06/1*   9.44/4   11.43/5   15.17/5   21.12/3   23.38/3   28.24/2   30.28/2   33.22/2   35.09/2   39.11/2   40.18/2  
    KOB Železárny Prostějov               4.49/4    2.17/2    2.38/14   1.59/15   3.34/6    5.55/4    2.26/4    4.46/2    2.04/9    2.54/1*   1.47/1*   4.02/10   1.07/3  
  3 Pohl Zdeněk                    42.22  5.05/6    7.38/5   10.07/7   12.04/8   15.59/8   22.07/7   24.45/7   29.56/6   32.04/5   35.10/5   37.08/4   41.13/3   42.22/3  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.05/6    2.33/9    2.29/11   1.57/14   3.55/11   6.08/7    2.38/9    5.11/7    2.08/11   3.06/3    1.58/6    4.05/11   1.09/7  
  4 Koudelný Jiří                  43.35  5.19/11   7.40/7   10.05/6   11.42/4   15.11/4   21.17/4   23.51/4   29.23/4   32.05/6   36.23/7   38.13/7   42.22/4   43.35/4  
    OOB Třebíč                            5.19/11   2.21/5    2.25/9    1.37/3    3.29/5    6.06/6    2.34/8    5.32/10   2.42/16   4.18/16   1.50/3    4.09/12   1.13/12 
  5 Kopanicak Vladimir             43.53  5.16/10   7.49/8   10.15/8   11.55/7   15.44/7   22.28/8   25.23/8   30.44/7   32.24/7   35.57/6   37.54/6   42.32/5   43.53/5  
    Slovensko - Vamex Košice              5.16/10   2.33/9    2.26/10   1.40/4    3.49/10   6.44/13   2.55/13   5.21/8    1.40/2    3.33/8    1.57/5    4.38/14   1.21/16 
  6 Balcar Pavel                   44.48  5.13/8    8.27/11  10.37/11  12.56/10  17.00/10  24.18/11  26.43/10  32.25/9   34.15/9   38.07/8   40.06/8   43.45/6   44.48/6  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.13/8    3.14/17   2.10/6    2.19/18   4.04/15   7.18/17   2.25/3    5.42/13   1.50/7    3.52/11   1.59/7    3.39/6    1.03/1* 
  7 Žemlička Zbyněk                45.10  5.29/13   7.56/10  10.28/9   12.36/9   16.41/9   22.58/9   25.41/9   31.39/8   33.51/8   38.27/9   40.22/9   43.57/7   45.10/7  
    SK Chrast                             5.29/13   2.27/6    2.32/12   2.08/16   4.05/16   6.17/8    2.43/11   5.58/14   2.12/12   4.36/17   1.55/4    3.35/4    1.13/12 
  8 Žaludek Jindřich               45.52  8.23/17  12.11/17  14.35/17  16.11/17  19.35/17  25.28/15  28.09/14  33.06/11  35.05/11  38.29/10  40.41/10  44.40/8   45.52/8  
    SKOB Zlín                             8.23/17   3.48/19   2.24/8    1.36/2    3.24/4    5.53/3    2.41/10   4.57/4    1.59/8    3.24/7    2.12/10   3.59/9    1.12/11 
  9 Jelínek Petr                   46.53  5.15/9    7.19/2    9.09/1*  11.01/2   14.16/2   21.56/6   24.28/6   29.01/3   30.42/3   34.57/4   37.24/5   45.46/9   46.53/9  
    SKOB Ostrava                          5.15/9    2.04/1*   1.50/2    1.52/10   3.15/3    7.40/18   2.32/7    4.33/1*   1.41/3    4.15/15   2.27/14   8.22/20   1.07/3  
 10 Orálek Miroslav                46.57  6.15/15   9.01/13  11.38/13  13.32/13  18.12/13  25.00/13  28.06/13  33.40/12  35.44/12  39.54/12  42.11/12  45.47/10  46.57/10 
    OOB Třebíč                            6.15/15   2.46/12   2.37/13   1.54/12   4.40/19   6.48/14   3.06/15   5.34/11   2.04/9    4.10/14   2.17/11   3.36/5    1.10/9  
 11 Kolařík Zdeněk                 48.12  5.10/7    7.30/3    9.52/5   11.39/3   15.26/6   21.48/5   24.16/5   29.24/5   31.47/4   34.51/3   36.59/3   46.44/11  48.12/11 
    KOB Start Blansko                     5.10/7    2.20/4    2.22/7    1.47/7    3.47/8    6.22/10   2.28/5    5.08/5    2.23/15   3.04/2    2.08/9    9.45/21   1.28/20 
 12 Doležal Miroslav               48.29  6.06/14  10.09/15  12.14/15  14.50/15  18.53/15  24.52/12  27.38/11  35.02/14  37.44/15  41.27/13  44.02/13  47.15/12  48.29/12 
    SK Praga Praha                        6.06/14   4.03/20   2.05/3    2.36/21   4.03/14   5.59/5    2.46/12   7.24/19   2.42/16   3.43/10   2.35/15   3.13/1*   1.14/14 
 13 Tůma Miloš                     49.59  7.32/16  10.09/15  12.58/16  14.52/16  19.11/16  26.26/16  29.50/16  36.31/16  38.43/17  42.03/14  44.07/14  48.32/13  49.59/13 
    KOB Dobruška                          7.32/16   2.37/11   2.49/17   1.54/12   4.19/17   7.15/16   3.24/17   6.41/18   2.12/12   3.20/6    2.04/8    4.25/13   1.27/19 
 14 Vondrouš Jaroslav              50.08  4.48/3    7.50/9    9.35/2   10.55/1*  13.51/1*  18.31/1*  20.51/1*  32.50/10  34.17/10  39.49/11  42.07/11  48.54/14  50.08/14 
    OK 99 Hradec Králové                  4.48/3    3.02/16   1.45/1*   1.20/1*   2.56/1*   4.40/1*   2.20/2   11.59/21   1.27/1*   5.32/19   2.18/12   6.47/19   1.14/14 
 15 Dudmk Petr                     52.03  4.45/2    7.39/6   10.36/10  13.03/11  17.02/11  23.35/10  29.16/15  35.46/15  37.32/14  42.45/15  45.28/15  50.37/15  52.03/15 
    TJ Lokomotiva Beroun                  4.45/2    2.54/14   2.57/18   2.27/20   3.59/13   6.33/11   5.41/21   6.30/17   1.46/5    5.13/18   2.43/16   5.09/17   1.26/18 
 16 Záhorec František              54.50  9.52/18  12.52/19  15.55/19  18.16/20  22.12/20  28.31/19  33.42/20  38.50/20  44.52/19  47.59/18  50.24/18  53.42/17  54.50/16 
    SK Chrast                             9.52/18   3.00/15   3.03/20   2.21/19   3.56/12   6.19/9    5.11/20   5.08/5    6.02/20   3.07/4    2.25/13   3.18/2    1.08/6  
 17 Kozel Karel                    54.59  5.26/12   8.57/12  11.35/12  13.22/12  18.20/14  28.07/17  31.25/17  37.45/18  40.40/18  44.16/16  47.59/16  53.27/16  54.59/17 
    TJ Sparta Doly Kladno                 5.26/12   3.31/18   2.38/14   1.47/7    4.58/21   9.47/20   3.18/16   6.20/16   2.55/18   3.36/9    3.43/19   5.28/18   1.32/21 
 18 Volný Jiří                     56.06 11.12/20  13.29/20  16.17/20  18.02/19  21.42/18  28.22/18  31.25/17  36.47/17  38.32/16  46.11/17  50.12/17  55.02/18  56.06/18 
    TJ Slezan Opava                      11.12/20   2.17/2    2.48/16   1.45/6    3.40/7    6.40/12   3.03/14   5.22/9    1.45/4    7.39/20   4.01/20   4.50/15   1.04/2  
 19 Dockal Zdenek                  57.05  4.40/1*   9.37/14  11.42/14  13.34/14  17.21/12  25.25/14  27.55/12  34.09/13  36.29/13  49.09/19  52.39/19  55.58/19  57.05/19 
    SK Týniště nad Orlicí                 4.40/1*   4.57/21   2.05/3    1.52/10   3.47/8    8.04/19   2.30/6    6.14/15   2.20/14  12.40/21   3.30/18   3.19/3    1.07/3  
 20 Doležal Petr                   62.48 10.20/19  12.51/18  15.53/18  17.41/18  22.03/19  29.17/20  32.42/19  38.23/19  46.16/20  50.10/20  56.29/20  61.25/20  62.48/20 
    SK Týniště nad Orlicí                10.20/19   2.31/8    3.02/19   1.48/9    4.22/18   7.14/15   3.25/18   5.41/12   7.53/21   3.54/12   6.19/21   4.56/16   1.23/17 
 21 Vlcek Josef                    82.21 31.10/21  34.02/21  37.35/21  39.15/21  43.58/21  55.31/21  59.20/21  66.49/21  70.23/21  74.18/21  77.24/21  81.11/21  82.21/21 
    SK Týniště nad Orlicí                31.10/21   2.52/13   3.33/21   1.40/4    4.43/20  11.33/21   3.49/19   7.29/20   3.34/19   3.55/13   3.06/17   3.47/7    1.10/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         4.4km  135m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-34      3-48      4-52      5-54      6-55      7-59      8-60      9-64     10-65     11-100   
  1 Valter Petr                    40.02  4.37/1*  11.21/1*  12.31/1*  16.38/1*  19.59/1*  22.34/1*  28.46/1*  29.52/1*  33.19/1*  36.25/1*  38.44/1*  40.02/1* 
    KBP Praha                             4.37/1*   6.44/2    1.10/3    4.07/1*   3.21/1*   2.35/3    6.12/4    1.06/1*   3.27/3    3.06/1*   2.19/2    1.18/5  
  2 Jelínek Petr                   43.41  5.03/2   12.03/2   13.04/2   17.38/2   21.10/2   23.36/2   29.00/2   30.13/2   33.30/2   40.08/2   42.23/2   43.41/2  
    SKOB Zlín                             5.03/2    7.00/3    1.01/1*   4.34/3    3.32/2    2.26/1*   5.24/1*   1.13/4    3.17/2    6.38/11   2.15/1*   1.18/5  
  3 Tvrdek Vojtlch                 50.47  7.13/8   17.36/9   18.44/6   23.04/5   27.14/3   30.31/3   35.55/3   37.07/3   42.02/3   46.55/3   49.34/3   50.47/3  
    TJ Lokomotiva Beroun                  7.13/8   10.23/9    1.08/2    4.20/2    4.10/3    3.17/6    5.24/1*   1.12/2    4.55/9    4.53/4    2.39/4    1.13/4  
  4 Tobiška Václav                 52.24  7.00/6   14.13/3   15.24/3   23.18/6   27.30/4   31.23/5   37.49/5   39.29/4   43.44/4   47.54/4   51.14/4   52.24/4  
    OOB Sokol Žamberk                     7.00/6    7.13/4    1.11/4    7.54/10   4.12/5    3.53/10   6.26/7    1.40/7    4.15/4    4.10/2    3.20/9    1.10/2  
  5 Hrobař Rudolf                  54.45 10.48/11  17.26/7   20.11/10  25.17/9   33.33/10  35.59/8   41.56/8   43.08/8   46.10/6   51.07/6   53.47/5   54.45/5  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou     10.48/11   6.38/1*   2.45/12   5.06/4    8.16/12   2.26/1*   5.57/3    1.12/2    3.02/1*   4.57/5    2.40/5    0.58/1* 
  6 Procházka Jan                  56.11  6.27/4   15.32/5   17.02/5   23.03/4   27.54/6   31.29/6   37.44/4   39.51/5   45.29/5   50.55/5   54.34/6   56.11/6  
    TJ Tesla Brno                         6.27/4    9.05/6    1.30/8    6.01/7    4.51/8    3.35/8    6.15/5    2.07/10   5.38/11   5.26/8    3.39/10   1.37/11 
  7 Blecha Ladislav                56.51  6.30/5   14.38/4   16.00/4   21.36/3   27.30/4   30.47/4   40.39/7   42.21/7   46.49/7   52.19/7   55.24/7   56.51/7  
    SK Free Jihlava                       6.30/5    8.08/5    1.22/6    5.36/5    5.54/11   3.17/6    9.52/11   1.42/8    4.28/6    5.30/9    3.05/7    1.27/10 
  8 Ševčík Milan                   58.02  7.18/9   17.11/6   18.50/7   25.00/8   30.14/8   34.02/7   40.17/6   41.46/6   47.22/8   53.23/8   56.39/8   58.02/8  
    OK Chrastava                          7.18/9    9.53/7    1.39/11   6.10/8    5.14/9    3.48/9    6.15/5    1.29/6    5.36/10   6.01/10   3.16/8    1.23/8  
  9 Hamahek Bohuslav               58.34  6.14/3   17.35/8   19.00/9   30.16/11  34.26/11  37.18/10  43.46/9   45.33/10  50.00/9   54.52/9   57.23/9   58.34/9  
    TJ Lokomotiva Beroun                  6.14/3   11.21/10   1.25/7   11.16/12   4.10/3    2.52/5    6.28/8    1.47/9    4.27/5    4.52/3    2.31/3    1.11/3  
 10 Denemarek Oldřich              59.31  7.09/7   18.34/11  20.11/10  29.09/10  33.28/9   36.17/9   44.00/10  45.28/9   50.19/10  55.21/10  58.09/10  59.31/10 
    KPKS BETA Brno                        7.09/7   11.25/11   1.37/10   8.58/11   4.19/6    2.49/4    7.43/10   1.28/5    4.51/8    5.02/6    2.48/6    1.22/7  
 11 Šponar Josef                   63.43  7.22/10  17.37/10  18.56/8   24.48/7   29.30/7   37.55/11  45.12/11  47.50/11  52.32/11  57.39/11  62.19/11  63.43/11 
    OOB Sokol Žamberk                     7.22/10  10.15/8    1.19/5    5.52/6    4.42/7    8.25/13   7.17/9    2.38/11   4.42/7    5.07/7    4.40/13   1.24/9  
 12 Čepelka Petr                   89.52 15.50/12  33.51/13  35.26/13  41.36/12  47.26/12  51.34/12  64.06/12  67.21/12  77.07/12  83.52/12  87.44/12  89.52/12 
    OK Lokomotiva Pardubice              15.50/12  18.01/13   1.35/9    6.10/8    5.50/10   4.08/11  12.32/12   3.15/12   9.46/13   6.45/12   3.52/11   2.08/13 
 13 Pelz Lubomír                  118.06 17.34/13  31.56/12  35.07/12  57.47/13  69.21/13  76.13/13  89.29/13  95.25/13 103.28/13 111.37/13 116.09/13 118.06/13 
    SKP Žďár nad Sázavou                 17.34/13  14.22/12   3.11/13  22.40/13  11.34/13   6.52/12  13.16/13   5.56/13   8.03/12   8.09/13   4.32/12   1.57/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         3.3km   85m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-52      2-53      3-55      4-59      5-72      6-69      7-63      8-65      9-100   
  1 Švadlena Jiří                  28.51  4.44/1*   7.18/1*  10.17/1*  15.26/1*  17.12/1*  19.10/1*  20.40/1*  25.34/1*  27.47/1*  28.51/1* 
    KOB Choceň                            4.44/1*   2.34/1*   2.59/3    5.09/1*   1.46/1*   1.58/1*   1.30/1*   4.54/1*   2.13/1*   1.04/1* 
  2 Tomáš Kohout                   32.08  5.20/3    8.10/3   11.06/3   16.18/2   18.26/2   20.45/2   22.39/2   27.57/2   31.01/2   32.08/2  
    Slovan Praha                          5.20/3    2.50/3    2.56/2    5.12/2    2.08/4    2.19/2    1.54/2    5.18/5    3.04/8    1.07/2  
  3 Bauer Emil                     32.34  4.56/2    7.57/2   10.45/2   16.23/3   19.07/3   21.32/3   23.37/3   28.32/3   31.14/3   32.34/3  
    VSK MZLU Brno                         4.56/2    3.01/5    2.48/1*   5.38/4    2.44/9    2.25/4    2.05/3    4.55/2    2.42/2    1.20/4  
  4 Havlík Jaroslav                34.29  5.59/8    8.34/4   11.48/4   17.11/4   19.17/4   21.52/4   24.37/4   30.21/4   33.17/4   34.29/4  
    Sportcentrum Jičín                    5.59/8    2.35/2    3.14/5    5.23/3    2.06/3    2.35/5    2.45/6    5.44/6    2.56/5    1.12/3  
  5 Koudelka Karel                 38.17  5.35/5    8.44/5   12.54/5   20.32/5   22.42/5   25.33/5   28.44/6   33.58/6   36.54/5   38.17/5  
    OK Lokomotiva Pardubice               5.35/5    3.09/7    4.10/8    7.38/6    2.10/5    2.51/8    3.11/9    5.14/3    2.56/5    1.23/6  
  6 Vyškovský Ivan                 38.24  5.54/7    8.45/6   13.00/6   21.28/6   23.39/6   26.29/6   28.41/5   33.56/5   36.56/6   38.24/6  
    TJ Zbrojovka Vsetín                   5.54/7    2.51/4    4.15/9    8.28/7    2.11/6    2.50/7    2.12/4    5.15/4    3.00/7    1.28/8  
  7 Kynkor Martin                  41.06  5.26/4    8.52/7   17.33/11  23.48/8   25.36/7   28.21/7   30.58/7   36.45/7   39.38/7   41.06/7  
    Neregistrovan                         5.26/4    3.26/9    8.41/12   6.15/5    1.48/2    2.45/6    2.37/5    5.47/7    2.53/4    1.28/8  
  8 Šmrha František                44.14  6.11/9   10.16/9   14.23/8   23.25/7   25.54/8   29.11/8   32.04/8   38.28/8   42.16/8   44.14/8  
    OK Jihlava                            6.11/9    4.05/11   4.07/7    9.02/8    2.29/8    3.17/9    2.53/8    6.24/9    3.48/10   1.58/11 
  9 Boudný Zdeněk                  49.10  8.59/11  12.07/11  15.14/9   26.31/10  28.59/9   31.20/9   37.46/10  43.49/9   47.38/9   49.10/9  
    OK Jihlava                            8.59/11   3.08/6    3.07/4   11.17/11   2.28/7    2.21/3    6.26/12   6.03/8    3.49/11   1.32/10 
 10 Sedlář Vladimír                51.45  5.52/6    9.27/8   15.38/10  26.02/9   30.02/10  34.02/10  36.52/9   47.33/10  50.23/10  51.45/10 
    NORD Slavia Minerva Opava             5.52/6    3.35/10   6.11/11  10.24/9    4.00/11   4.00/11   2.50/7   10.41/12   2.50/3    1.22/5  
 11 Sita Vratislav                 61.56  7.02/10  10.24/10  14.10/7   39.37/12  42.35/12  46.19/12  49.31/12  57.26/12  60.31/11  61.56/11 
    SK Severka Šumperk                    7.02/10   3.22/8    3.46/6   25.27/12   2.58/10   3.44/10   3.12/10   7.55/10   3.05/9    1.25/7  
 12 Hynek Vladimír                 63.18 11.35/12  17.44/12  23.32/12  34.35/11  38.59/11  43.30/11  47.44/11  56.41/11  61.17/12  63.18/12 
    KOB Železárny Prostějov              11.35/12   6.09/12   5.48/10  11.03/10   4.24/12   4.31/12   4.14/11   8.57/11   4.36/12   2.01/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         2.6km   25m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-31      3-73      4-56      5-59      6-72      7-100   
  1 Ludvík Matyáš                  28.57  3.03/1*   5.52/1*  10.00/1*  18.47/1*  20.51/1*  23.35/1*  27.07/1*  28.57/1* 
    TJ Stadion Nový Bor                   3.03/1*   2.49/1*   4.08/2    8.47/3    2.04/2    2.44/2    3.32/4    1.50/5  
  2 Švec Martin                    31.52  4.39/2    7.42/2   12.09/2   20.38/2   23.31/2   27.50/2   30.19/2   31.52/2  
    SK Chrast                             4.39/2    3.03/2    4.27/4    8.29/2    2.53/4    4.19/7    2.29/1*   1.33/3  
  3 Killar Dominik                 33.32  6.27/5    9.47/5   13.59/3   22.24/3   25.37/3   29.38/3   32.16/3   33.32/3  
    Lokomotiva Trutnov                    6.27/5    3.20/5    4.12/3    8.25/1*   3.13/5    4.01/4    2.38/2    1.16/2  
  4 Nešporová Alžběta              38.31  6.12/4    9.27/3   15.12/5   25.29/5   28.18/4   32.29/4   36.44/4   38.31/4  
    SKOB Zlín                             6.12/4    3.15/4    5.45/6   10.17/5    2.49/3    4.11/5    4.15/5    1.47/4  
  5 Švec Petr                      39.15  5.13/3    9.27/3   14.18/4   23.41/4   28.54/5   32.37/5   37.24/5   39.15/5  
    SK Chrast                             5.13/3    4.14/6    4.51/5    9.23/4    5.13/8    3.43/3    4.47/6    1.51/6  
  6 Randík Jan                     39.28 14.02/7   17.11/7   20.51/6   31.39/6   33.05/6   35.24/6   38.29/6   39.28/6  
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc 14.02/7    3.09/3    3.40/1*  10.48/6    1.26/1*   2.19/1*   3.05/3    0.59/1* 
  7 Rusá Vendula                   56.47  9.47/6   15.11/6   22.45/7   37.17/7   42.08/7   48.45/7   54.24/7   56.47/7  
    TJ Sokol Dobřichovice                 9.47/6    5.24/8    7.34/8   14.32/8    4.51/7    6.37/8    5.39/8    2.23/8  
  8 Nešpor Jan                     57.51 20.47/8   25.15/8   31.36/8   42.45/8   46.10/8   50.22/8   55.50/8   57.51/8  
    OOB Třebíč                           20.47/8    4.28/7    6.21/7   11.09/7    3.25/6    4.12/6    5.28/7    2.01/7  
    Killar Lukáš               DISK       7.39/    12.29/    19.30/    46.53/    33.58/    52.26/    58.09/    60.34/   
    Lokomotiva Trutnov                    7.39/     4.50/     7.01/    27.23/         /    18.28/     5.43/     2.25/