Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                          30.7.2006 19:02:59
                                                                                   Veteran Cup - Vamberk 2006 2.etapa
===ČSOB-VAM=====================================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         1.6km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-41      3-47      4-44      5-40      6-100   
  1 Hejnalová Eva                  54.16  9.23/1*  15.25/1*  21.06/1*  31.02/1*  49.22/1*  53.43/1*  54.16/1* 
    SK Kamenice                           9.23/1*   6.02/1*   5.41/1*   9.56/2   18.20/2    4.21/1*   0.33/2  
  2 Veljačiková Hana               58.14 13.15/2   19.22/2   25.09/2   35.03/2   53.16/2   57.45/2   58.14/2  
    AC Sparta Praha                      13.15/2    6.07/2    5.47/2    9.54/1*  18.13/1*   4.29/2    0.29/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         1.6km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-41      3-46      4-47      5-44      6-55      7-40      8-100   
  1 Kulhavá Eliška                 16.30  2.09/1*   3.28/1*   4.55/1*   5.46/1*   7.48/1*  11.33/1*  14.09/1*  16.03/1*  16.30/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.09/1*   1.19/1*   1.27/2    0.51/2    2.02/2    3.45/2    2.36/1*   1.54/3    0.27/2  
  2 Procházková Marie              18.53  2.21/3    4.00/2    5.26/2    6.20/2    9.00/2   12.54/2   16.18/2   18.18/2   18.53/2  
    TJ Sokol Dobřichovice                 2.21/3    1.39/2    1.26/1*   0.54/5    2.40/4    3.54/3    3.24/3    2.00/4    0.35/4  
  3 Rusá Pavla                     18.58  3.58/4    6.23/4    8.15/4    9.00/4   10.56/4   13.49/3   16.46/3   18.29/3   18.58/3  
    TJ Sokol Dobřichovice                 3.58/4    2.25/4    1.52/3    0.45/1*   1.56/1*   2.53/1*   2.57/2    1.43/1*   0.29/3  
  4 Pavlů Kateřina                 21.36  2.20/2    4.10/3    6.09/3    7.00/3    9.39/3   15.35/4   19.19/4   21.11/4   21.36/4  
    SK Praga Praha                        2.20/2    1.50/3    1.59/4    0.51/2    2.39/3    5.56/4    3.44/4    1.52/2    0.25/1* 
  5 Podhorská Věra            MS   41.04  4.25/5    7.28/5   12.53/5   13.46/5   17.38/5   31.08/5   37.25/5   40.21/5   41.04/5  
    SK Free Jihlava                       4.25/5    3.03/5    5.25/5    0.53/4    3.52/5   13.30/5    6.17/5    2.56/5    0.43/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.5km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-46      3-47      4-48      5-51      6-67      7-74      8-75      9-60     10-100   
  1 Procházková Klára              21.32  2.19/1*   4.41/2    5.18/3    8.02/4   11.09/2   14.18/1*  16.49/1*  17.26/1*  19.07/1*  21.06/1*  21.32/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.19/1*   2.22/6    0.37/6    2.44/7    3.07/1*   3.09/4    2.31/2    0.37/3    1.41/1*   1.59/1*   0.26/3  
  2 Mrázová Pavla                  23.46  2.39/4    4.57/5    5.44/5    8.14/5   11.40/3   14.45/2   17.39/2   18.21/2   20.12/2   22.43/2   23.46/2  
    TJ Sokol Dobřichovice                 2.39/4    2.18/4    0.47/8    2.30/5    3.26/3    3.05/3    2.54/5    0.42/4    1.51/4    2.31/6    1.03/8  
  3 Jemelíková Denisa              23.49  2.58/7    5.32/7    6.06/7    8.57/8   12.25/6   15.08/4   18.25/5   19.28/5   21.09/4   23.21/3   23.49/3  
    SK Žabovřesky Brno                    2.58/7    2.34/7    0.34/3    2.51/8    3.28/4    2.43/1*   3.17/7    1.03/8    1.41/1*   2.12/3    0.28/6  
  4 Koporová Petra                 24.03  2.26/2    4.47/4    5.24/4    7.33/3   11.44/4   15.27/6   18.19/4   19.15/4   21.06/3   23.36/4   24.03/4  
    SK Žabovřesky Brno                    2.26/2    2.21/5    0.37/6    2.09/1*   4.11/6    3.43/6    2.52/4    0.56/7    1.51/4    2.30/4    0.27/4  
  5 Žaludková Petra                24.21  2.39/4    4.46/3    5.16/2    7.32/2   11.01/1*  14.58/3   17.48/3   18.22/3   21.12/5   23.54/5   24.21/5  
    SKOB Zlín                             2.39/4    2.07/3    0.30/2    2.16/2    3.29/5    3.57/7    2.50/3    0.34/1*   2.50/8    2.42/8    0.27/4  
  6 Kulhavá Šárka                  24.45  2.45/6    5.43/8    6.19/8    8.42/7   12.07/5   16.56/7   19.19/6   19.53/6   21.45/6   24.22/6   24.45/6  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.45/6    2.58/8    0.36/5    2.23/4    3.25/2    4.49/8    2.23/1*   0.34/1*   1.52/6    2.37/7    0.23/2  
  7 Kochová Nikola                 24.59  2.32/3    4.31/1*   5.06/1*   7.26/1*  12.27/7   15.16/5   19.36/7   20.19/7   22.01/7   24.31/7   24.59/7  
    Sportcentrum Jičín                    2.32/3    1.59/1*   0.35/4    2.20/3    5.01/7    2.49/2    4.20/8    0.43/5    1.42/3    2.30/4    0.28/6  
  8 Rusá Zuzana                    28.47  3.15/8    5.21/6    5.47/6    8.21/6   16.39/8   19.59/8   22.55/8   23.46/8   26.20/8   28.25/8   28.47/8  
    TJ Sokol Dobřichovice                 3.15/8    2.06/2    0.26/1*   2.34/6    8.18/8    3.20/5    2.56/6    0.51/6    2.34/7    2.05/2    0.22/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         3.2km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-45      3-48      4-52      5-50      6-53      7-56      8-63      9-71     10-67     11-74     12-75     13-58     14-100   
  1 Rusá Šárka                     32.16  2.39/1*   4.53/2    7.30/2   12.22/1*  14.15/2   15.08/1*  18.03/1*  20.09/1*  22.18/1*  23.15/1*  26.00/1*  26.35/1*  29.19/1*  31.47/1*  32.16/1* 
    TJ Sokol Dobřichovice                 2.39/1*   2.14/3    2.37/3    4.52/4    1.53/3    0.53/4    2.55/1*   2.06/1*   2.09/2    0.57/1*   2.45/1*   0.35/1*   2.44/3    2.28/2    0.29/3  
  2 Šponarová Lucie                34.47  4.06/4    6.16/3    8.37/3   13.10/3   14.58/3   15.44/3   19.17/3   21.35/2   24.02/2   25.47/2   28.45/2   29.34/2   31.43/2   34.21/2   34.47/2  
    OOB Sokol Žamberk                     4.06/4    2.10/2    2.21/1*   4.33/2    1.48/2    0.46/1*   3.33/4    2.18/3    2.27/3    1.45/3    2.58/3    0.49/4    2.09/1*   2.38/3    0.26/1* 
  3 Válková Marcela                37.24  2.39/1*   4.43/1*   7.13/1*  12.36/2   13.59/1*  15.24/2   18.54/2   23.09/4   24.46/3   28.31/5   31.18/4   31.59/4   34.42/3   36.57/3   37.24/3  
    OOB Sokol Žamberk                     2.39/1*   2.04/1*   2.30/2    5.23/5    1.23/1*   1.25/5    3.30/3    4.15/5    1.37/1*   3.45/5    2.47/2    0.41/3    2.43/2    2.15/1*   0.27/2  
  4 Chládková Zuzana               38.18  4.27/5    6.45/5    9.29/4   13.46/4   16.26/4   17.12/4   20.17/4   22.30/3   25.02/4   26.48/3   29.57/3   30.33/3   34.49/4   37.44/4   38.18/4  
    OOB Sokol Žamberk                     4.27/5    2.18/4    2.44/4    4.17/1*   2.40/5    0.46/1*   3.05/2    2.13/2    2.32/4    1.46/4    3.09/4    0.36/2    4.16/5    2.55/5    0.34/4  
  5 Srutová Pavla                  39.19  3.12/3    6.19/4    9.37/5   14.21/5   16.52/5   17.43/5   21.26/5   24.17/5   26.56/5   28.00/4   32.11/5   33.01/5   36.01/5   38.42/5   39.19/5  
    SK Praga Praha                        3.12/3    3.07/5    3.18/5    4.44/3    2.31/4    0.51/3    3.43/5    2.51/4    2.39/5    1.04/2    4.11/5    0.50/5    3.00/4    2.41/4    0.37/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         3.6km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-38      3-34      4-39      5-42      6-43      7-46      8-47      9-48     10-57     11-73     12-75     13-58     14-100   
  1 Choutková Magdalena            41.32  3.07/3    6.35/1*   9.43/1*  14.10/1*  19.57/1*  20.56/1*  23.18/2   24.05/2   26.50/2   32.39/2   35.09/2   35.40/2   38.23/2   41.08/1*  41.32/1* 
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  3.07/3    3.28/1*   3.08/1*   4.27/3    5.47/2    0.59/2    2.22/2    0.47/2    2.45/1*   5.49/2    2.30/1*   0.31/2    2.43/2    2.45/2    0.24/2  
  2 Záveská Anna                   41.39  2.56/1*   8.58/3   12.16/2   15.47/2   20.41/2   21.25/2   23.16/1*  23.46/1*  26.33/1*  31.46/1*  34.29/1*  34.57/1*  37.38/1*  41.17/2   41.39/2  
    TJ Loko Česká Třebová                 2.56/1*   6.02/3    3.18/2    3.31/1*   4.54/1*   0.44/1*   1.51/1*   0.30/1*   2.47/2    5.13/1*   2.43/2    0.28/1*   2.41/1*   3.39/3    0.22/1* 
  3 Kavková Radana                 53.04  2.56/1*   6.37/2   13.02/3   17.18/3   24.05/3   25.09/3   28.52/3   29.39/3   33.05/3   41.14/3   45.02/3   45.41/3   49.24/3   52.08/3   53.04/3  
    AC Sparta Praha                       2.56/1*   3.41/2    6.25/3    4.16/2    6.47/3    1.04/3    3.43/3    0.47/2    3.26/3    8.09/3    3.48/3    0.39/3    3.43/3    2.44/1*   0.56/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21B        4.4km    0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-35      3-34      4-36      5-39      6-42      7-43      8-47      9-48     10-52     11-49     12-53     13-64     14-67     15-57     16-74    
                                      17-65     18-58     19-100   
  1 Kuncová Jana                   39.40  2.06/2    4.14/2    6.45/2    7.49/2   11.12/2   15.22/2   16.06/2   18.36/2   20.31/2   24.05/2   24.57/1*  26.10/1*  28.38/1*  30.04/1*  32.39/1*  34.33/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.06/2    2.08/2    2.31/2    1.04/4    3.23/6    4.10/1*   0.44/2    2.30/3    1.55/1*   3.34/3    0.52/1*   1.13/1*   2.28/1*   1.26/2    2.35/1*   1.54/1* 
                                         35.28/1*  37.14/1*  39.16/1*  39.40/1* 
                                          0.55/1*   1.46/1*   2.02/1*   0.24/2  
  2 Labašová Katarína              43.47  2.07/3    4.05/1*   6.25/1*   7.19/1*   9.59/1*  14.32/1*  15.15/1*  17.33/1*  19.45/1*  23.50/1*  25.03/2   26.22/2   29.52/2   31.14/2   35.38/2   38.01/2  
    KOB Dobruška                          2.07/3    1.58/1*   2.20/1*   0.54/1*   2.40/1*   4.33/3    0.43/1*   2.18/1*   2.12/3    4.05/8    1.13/5    1.19/3    3.30/6    1.22/1*   4.24/9    2.23/5  
                                         39.19/2   41.20/3   43.24/3   43.47/2  
                                          1.18/4    2.01/3    2.04/3    0.23/1* 
  3 Škodová Petra                  43.48  2.00/1*   4.36/3    7.11/3    8.19/3   11.26/3   15.49/3   16.37/3   19.21/3   21.33/3   24.54/3   26.03/3   27.17/3   30.32/3   31.59/3   35.40/3   38.01/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.00/1*   2.36/6    2.35/4    1.08/6    3.07/3    4.23/2    0.48/3    2.44/4    2.12/3    3.21/2    1.09/3    1.14/2    3.15/3    1.27/3    3.41/6    2.21/4  
                                         39.19/2   41.18/2   43.21/2   43.48/3  
                                          1.18/4    1.59/2    2.03/2    0.27/4  
  4 Hrobařová Lenka                45.27  2.50/7    5.23/5    8.06/5    9.16/5   12.23/5   17.24/5   18.17/5   20.44/4   23.07/4   26.47/4   28.09/4   29.28/4   32.23/4   33.58/4   37.02/4   39.20/4  
    OK Jilemnice                          2.50/7    2.33/5    2.43/5    1.10/7    3.07/3    5.01/4    0.53/6    2.27/2    2.23/5    3.40/4    1.22/6    1.19/3    2.55/2    1.35/5    3.04/4    2.18/2  
                                         40.45/4   42.47/4   44.58/4   45.27/4  
                                          1.25/8    2.02/4    2.11/5    0.29/5  
  5 Filipová Ivana                 49.34  2.34/5    5.05/4    7.38/4    8.32/4   11.37/4   17.09/4   18.07/4   21.24/5   23.50/5   27.49/5   29.12/5   30.40/5   34.30/5   36.18/5   40.03/5   42.43/5  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.34/5    2.31/4    2.33/3    0.54/1*   3.05/2    5.32/8    0.58/9    3.17/9    2.26/6    3.59/7    1.23/7    1.28/10   3.50/8    1.48/6    3.45/7    2.40/10 
                                         44.00/5   46.32/5   49.02/5   49.34/5  
                                          1.17/3    2.32/7    2.30/7    0.32/8  
  6 Svobodová Jitka                50.39  2.26/4    5.40/6    9.02/6   10.09/6   14.00/7   19.03/6   19.54/6   22.39/6   24.40/6   28.49/6   29.51/6   31.15/6   34.38/6   36.29/6   42.22/6   44.42/6  
    TJ Sokol Dobřichovice                 2.26/4    3.14/8    3.22/9    1.07/5    3.51/13   5.03/5    0.51/4    2.45/5    2.01/2    4.09/9    1.02/2    1.24/5    3.23/4    1.51/7    5.53/12   2.20/3  
                                         46.00/6   48.07/6   50.13/6   50.39/6  
                                          1.18/4    2.07/5    2.06/4    0.26/3  
  7 Klíchová Jana                  53.08  2.38/6    6.26/9    9.34/7   10.57/8   14.25/8   19.40/7   20.40/7   24.02/7   26.31/7   30.41/8   32.40/7   34.10/7   38.05/7   39.57/8   42.53/8   45.31/7  
    USK Praha                             2.38/6    3.48/13   3.08/8    1.23/11   3.28/8    5.15/6    1.00/11   3.22/12   2.29/8    4.10/10   1.59/9    1.30/11   3.55/10   1.52/8    2.56/3    2.38/8  
                                         47.09/7   49.57/7   52.39/7   53.08/7  
                                          1.38/10   2.48/11   2.42/11   0.29/5  
  8 Bernátková Markéta             53.13  3.28/14   6.45/10   9.41/8   10.43/7   13.57/6   19.55/8   21.00/8   24.11/8   26.51/8   30.09/7   33.26/8   34.51/8   38.19/8   39.47/7   42.33/7   46.30/8  
    VSK Přírodověda - orientační sporty   3.28/14   3.17/9    2.56/6    1.02/3    3.14/5    5.58/12   1.05/13   3.11/7    2.40/12   3.18/1*   3.17/11   1.25/7    3.28/5    1.28/4    2.46/2    3.57/15 
                                         47.44/8   50.05/8   52.44/8   53.13/8  
                                          1.14/2    2.21/6    2.39/9    0.29/5  
  9 Víchová Ladislava              61.05  3.12/11   6.16/8    9.43/9   10.58/9   14.40/9   20.51/9   22.06/9   25.14/9   27.58/9   32.36/9   36.35/11  38.38/11  43.15/11  46.09/11  49.15/9   52.01/9  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.12/11   3.04/7    3.27/10   1.15/9    3.42/11   6.11/14   1.15/16   3.08/6    2.44/13   4.38/14   3.59/15   2.03/16   4.37/13   2.54/14   3.06/5    2.46/12 
                                         54.02/9   57.37/9   60.31/9   61.05/9  
                                          2.01/13   3.35/16   2.54/12   0.34/11 
 10 Ptáčková Nikol                 61.55  3.46/15   7.10/12  10.48/10  12.39/11  16.27/11  22.08/11  23.04/11  27.28/12  30.03/12  34.26/13  37.56/14  39.36/14  43.56/14  46.19/12  50.44/11  53.23/10 
    KPKS BETA Brno                        3.46/15   3.24/12   3.38/11   1.51/15   3.48/12   5.41/10   0.56/8    4.24/15   2.35/10   4.23/13   3.30/12   1.40/14   4.20/12   2.23/11   4.25/10   2.39/9  
                                         55.30/10  58.33/10  60.58/10  61.55/10 
                                          2.07/14   3.03/14   2.25/6    0.57/15 
 11 Dvořáčková Jana                62.21  3.26/13   6.46/11  10.49/11  12.10/10  15.48/10  21.55/10  22.46/10  26.07/10  28.38/10  32.55/10  34.05/9   35.32/9   39.41/9   42.08/9   50.18/10  54.48/11 
    OOB Třebíč                            3.26/13   3.20/11   4.03/13   1.21/10   3.38/10   6.07/13   0.51/4    3.21/10   2.31/9    4.17/11   1.10/4    1.27/9    4.09/11   2.27/12   8.10/15   4.30/16 
                                         56.22/11  59.07/11  61.48/11  62.21/11 
                                          1.34/9    2.45/10   2.41/10   0.33/10 
 12 Pokorná Lucie                  64.17  3.02/9    7.52/13  12.33/15  14.15/15  18.27/14  23.43/14  24.42/14  28.03/14  30.38/13  34.20/12  36.29/10  38.08/10  42.02/10  44.01/10  52.30/12  55.46/13 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.02/9    4.50/14   4.41/15   1.42/13   4.12/14   5.16/7    0.59/10   3.21/10   2.35/10   3.42/5    2.09/10   1.39/13   3.54/9    1.59/9    8.29/16   3.16/14 
                                         57.45/13  60.44/13  63.38/12  64.17/12 
                                          1.59/12   2.59/13   2.54/12   0.39/13 
 13 Švecová Iva                    65.34  2.55/8    6.13/7   11.51/12  13.43/13  17.12/12  23.04/13  24.13/13  27.53/13  31.00/14  35.59/14  37.25/13  39.01/13  43.50/13  46.56/14  53.05/13  56.18/14 
    SK Chrast                             2.55/8    3.18/10   5.38/16   1.52/16   3.29/9    5.52/11   1.09/14   3.40/14   3.07/15   4.59/15   1.26/8    1.36/12   4.49/16   3.06/16   6.09/13   3.13/13 
                                         58.33/14  62.05/14  65.02/14  65.34/13 
                                          2.15/16   3.32/15   2.57/15   0.32/8  
 14 Hana Blahutová                 65.51  3.18/12   8.54/15  12.56/16  14.25/16  18.53/15  25.51/15  26.52/15  31.23/16  33.51/16  38.09/15  41.44/15  43.32/15  48.14/15  50.15/15  54.33/15  57.16/15 
    TJ OK Tolar                           3.18/12   5.36/16   4.02/12   1.29/12   4.28/15   6.58/16   1.01/12   4.31/16   2.28/7    4.18/12   3.35/14   1.48/15   4.42/14   2.01/10   4.18/8    2.43/11 
                                         59.24/15  62.06/15  64.42/13  65.51/14 
                                          2.08/15   2.42/8    2.36/8    1.09/16 
 15 Jana Hendrychová               65.59  3.02/9    7.59/14  12.12/13  14.00/14  17.25/13  23.03/12  23.58/12  27.11/11  29.56/11  33.53/11  37.23/12  38.49/12  43.31/12  46.27/13  53.06/14  55.40/12 
    TJ OK Tolar                           3.02/9    4.57/15   4.13/14   1.48/14   3.25/7    5.38/9    0.55/7    3.13/8    2.45/14   3.57/6    3.30/12   1.26/8    4.42/14   2.56/15   6.39/14   2.34/7  
                                         57.01/12  59.59/12  65.22/15  65.59/15 
                                          1.21/7    2.58/12   5.23/16   0.37/12 
 16 Nešporová Marie                68.23  7.00/16   9.26/16  12.30/14  13.41/12  19.33/16  25.58/16  27.12/16  30.41/15  33.49/15  39.20/16  45.33/16  46.57/16  50.27/16  53.09/16  57.39/16  60.10/16 
    OOB Třebíč                            7.00/16   2.26/3    3.04/7    1.11/8    5.52/16   6.25/15   1.14/15   3.29/13   3.08/16   5.31/16   6.13/16   1.24/5    3.30/6    2.42/13   4.30/11   2.31/6  
                                         62.06/16  64.50/16  67.44/16  68.23/16 
                                          1.56/11   2.44/9    2.54/12   0.39/13 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21C        4.0km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-45      3-48      4-52      5-49      6-54      7-56      8-59      9-61     10-62     11-64     12-70     13-72     14-73     15-75     16-60    
                                      17-100   
  1 Nešporová Barbora              45.39  2.37/1*   4.28/1*   7.14/1*  11.37/1*  14.42/2   17.49/1*  20.26/2   24.41/1*  28.23/1*  29.40/1*  32.23/1*  34.04/1*  38.38/1*  40.15/1*  40.47/1*  42.28/1* 
    SKOB Zlín                             2.37/1*   1.51/1*   2.46/2    4.23/3    3.05/4    3.07/1*   2.37/5    4.15/2    3.42/1*   1.17/1*   2.43/1*   1.41/2    4.34/3    1.37/2    0.32/2    1.41/1* 
                                         45.07/1*  45.39/1* 
                                          2.39/2    0.32/3  
  2 Hausvaterová Pavla             48.56  3.32/3    8.04/4   10.31/3   14.04/3   15.04/3   21.09/3   22.29/3   26.39/3   30.25/2   31.53/2   34.42/2   36.31/2   41.15/2   42.51/2   43.23/2   46.00/2  
    TJ Slavia Hradec Králové              3.32/3    4.32/5    2.27/1*   3.33/1*   1.00/1*   6.05/4    1.20/1*   4.10/1*   3.46/2    1.28/2    2.49/2    1.49/3    4.44/4    1.36/1*   0.32/2    2.37/4  
                                         48.30/2   48.56/2  
                                          2.30/1*   0.26/1* 
  3 Vaníčková Lucie                51.36  3.10/2    5.17/2    8.22/2   12.19/2   13.52/1*  18.13/2   19.57/1*  26.00/2   31.10/3   32.41/3   35.46/3   37.24/3   41.48/3   43.47/3   44.18/3   47.56/3  
    VŠSK MFF UK Praha                     3.10/2    2.07/2    3.05/3    3.57/2    1.33/2    4.21/2    1.44/2    6.03/3    5.10/4    1.31/3    3.05/3    1.38/1*   4.24/2    1.59/3    0.31/1*   3.38/5  
                                         51.08/3   51.36/3  
                                          3.12/4    0.28/2  
  4 Douchová Jaroslava             72.31  4.22/4    7.52/3   11.48/4   18.08/4   23.38/4   28.07/4   30.08/4   36.48/4   41.04/4   42.58/4   49.00/4   51.12/4   62.50/4   65.15/4   66.21/4   68.57/4  
    TJ Start Náchod                       4.22/4    3.30/3    3.56/4    6.20/4    5.30/5    4.29/3    2.01/3    6.40/4    4.16/3    1.54/4    6.02/5    2.12/5   11.38/5    2.25/4    1.06/4    2.36/3  
                                         71.55/4   72.31/4  
                                          2.58/3    0.36/4  
  5 Šafářová Renata                80.03  5.27/5    9.09/5   13.33/5   24.16/5   26.52/5   34.34/5   36.45/5   45.28/5   51.21/5   53.23/5   58.55/5   60.51/5   64.55/5   67.28/5   73.30/5   76.03/5  
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             5.27/5    3.42/4    4.24/5   10.43/5    2.36/3    7.42/5    2.11/4    8.43/5    5.53/5    2.02/5    5.32/4    1.56/4    4.04/1*   2.33/5    6.02/5    2.33/2  
                                         79.22/5   80.03/5  
                                          3.19/5    0.41/5  
    Khýnova Radka              DISK      11.26/    14.45/    20.11/    25.39/    29.28/    34.53/    37.38/    45.24/    52.14/    54.45/    61.15/    63.36/    68.07/         /         /         /   
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí            11.26/     3.19/     5.26/     5.28/     3.49/     5.25/     2.45/     7.46/     6.50/     2.31/     6.30/     2.21/     4.31/         /         /         /   
                                              /    93.56/   
                                              /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         3.6km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-38      3-34      4-36      5-39      6-42      7-43      8-45      9-47     10-48     11-57     12-74     13-75     14-65     15-60     16-100   
                                     
  1 Jemelíková Lada                36.37  2.45/5    6.47/5    9.20/3   10.29/3   13.38/2   18.13/1*  19.16/1*  21.31/1*  22.16/1*  24.38/1*  28.28/1*  30.49/1*  31.30/1*  32.23/1*  34.00/1*  36.10/1* 
    VSK MZLU Brno                         2.45/5    4.02/5    2.33/2    1.09/5    3.09/1*   4.35/1*   1.03/7    2.15/1*   0.45/9    2.22/1*   3.50/1*   2.21/1*   0.41/2    0.53/3    1.37/1*   2.10/1* 
                                         36.37/1* 
                                          0.27/1* 
  2 Švadlenová Ivana               41.49  2.27/1*   5.36/1*   8.45/2    9.47/1*  13.06/1*  19.25/3   20.13/3   22.54/3   23.29/3   26.04/3   32.27/3   35.07/2   35.46/2   36.43/2   38.48/2   41.20/2  
    KOB Choceň                            2.27/1*   3.09/1*   3.09/6    1.02/1*   3.19/3    6.19/7    0.48/1*   2.41/5    0.35/2    2.35/4    6.23/6    2.40/4    0.39/1*   0.57/4    2.05/8    2.32/2  
                                         41.49/2  
                                          0.29/3  
  3 Dusilová Jindra                42.42  2.35/2    6.18/4    9.40/5   10.48/5   14.29/5   20.24/4   21.31/4   24.17/4   24.53/4   27.37/4   32.19/2   35.12/3   36.08/3   37.27/3   39.22/3   42.07/3  
    SK OK 24 Praha                        2.35/2    3.43/4    3.22/9    1.08/4    3.41/7    5.55/6    1.07/9    2.46/7    0.36/3    2.44/6    4.42/4    2.53/8    0.56/8    1.19/10   1.55/4    2.45/7  
                                         42.42/3  
                                          0.35/7  
  4 Müllerová Zorka                42.54  2.39/4    5.50/2    8.39/1*  10.02/2   14.16/4   20.56/5   21.55/5   24.44/5   25.20/5   28.33/5   33.13/4   35.58/4   36.45/4   37.37/4   39.35/4   42.20/4  
    TJ Slavia Hradec Králové              2.39/4    3.11/2    2.49/3    1.23/8    4.14/10   6.40/9    0.59/4    2.49/8    0.36/3    3.13/8    4.40/3    2.45/5    0.47/6    0.52/1*   1.58/7    2.45/7  
                                         42.54/4  
                                          0.34/6  
  5 Abelová Ivana                  43.16  3.11/10   7.56/9   10.51/8   12.04/7   15.47/7   21.27/7   22.27/7   25.17/7   25.53/7   28.46/6   33.32/5   36.26/5   37.07/5   38.15/5   40.12/5   42.45/5  
    TJ Stadion Nový Bor                   3.11/10   4.45/9    2.55/4    1.13/6    3.43/8    5.40/5    1.00/5    2.50/9    0.36/3    2.53/7    4.46/5    2.54/9    0.41/2    1.08/8    1.57/5    2.33/3  
                                         43.16/5  
                                          0.31/5  
  6 Kavková Dana                   44.48  2.49/6   11.33/12  13.58/11  15.15/10  18.40/10  23.54/9   24.48/9   27.04/9   27.35/8   30.09/7   34.34/6   37.20/6   38.07/6   39.05/6   41.02/6   43.37/6  
    AC Sparta Praha                       2.49/6    8.44/12   2.25/1*   1.17/7    3.25/4    5.14/3    0.54/2    2.16/2    0.31/1*   2.34/3    4.25/2    2.46/6    0.47/6    0.58/5    1.57/5    2.35/4  
                                         44.48/6  
                                          1.11/13 
  7 Procházková Alexandra          45.20  2.36/3    5.51/3    9.26/4   10.33/4   13.46/3   18.32/2   19.38/2   22.07/2   22.51/2   25.14/2   36.13/7   38.42/7   39.26/7   40.30/7   42.12/7   44.51/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.36/3    3.15/3    3.35/10   1.07/2    3.13/2    4.46/2    1.06/8    2.29/3    0.44/8    2.23/2   10.59/11   2.29/3    0.44/4    1.04/7    1.42/2    2.39/5  
                                         45.20/7  
                                          0.29/3  
  8 Mutinská Zdenka                53.52  3.10/9    7.42/8   10.52/9   13.56/9   17.33/9   22.54/8   24.03/8   26.45/8   27.54/9   30.29/8   44.37/9   47.05/9   47.50/9   48.42/9   50.35/8   53.17/8  
    SK Hlinsko                            3.10/9    4.32/8    3.10/7    3.04/13   3.37/6    5.21/4    1.09/10   2.42/6    1.09/13   2.35/4   14.08/12   2.28/2    0.45/5    0.52/1*   1.53/3    2.42/6  
                                         53.52/8  
                                          0.35/7  
  9 Demlová Jitka                  55.41  4.20/11   9.35/10  13.46/10  15.20/11  19.24/11  26.35/11  27.37/11  31.31/11  32.21/11  35.54/10  42.57/8   46.13/8   47.09/8   48.27/8   51.14/9   55.04/9  
    KOB Pardubice                         4.20/11   5.15/10   4.11/11   1.34/9    4.04/9    7.11/10   1.02/6    3.54/11   0.50/10   3.33/10   7.03/7    3.16/10   0.56/8    1.18/9    2.47/11   3.50/12 
                                         55.41/9  
                                          0.37/10 
 10 Lohrová Hana                   55.48  3.02/7    7.15/7   10.11/6   11.18/6   14.50/6   21.19/6   22.13/6   25.04/6   25.40/6   37.13/11  44.49/10  48.06/10  49.03/10  50.01/10  52.08/10  55.05/10 
    AC Sparta Praha                       3.02/7    4.13/7    2.56/5    1.07/2    3.32/5    6.29/8    0.54/2    2.51/10   0.36/3   11.33/13   7.36/9    3.17/11   0.57/10   0.58/5    2.07/9    2.57/9  
                                         55.48/10 
                                          0.43/11 
 11 Kulhavá Jarmila                63.57  3.09/8    7.14/6   10.31/7   12.15/8   17.27/8   25.57/10  27.13/10  29.52/10  30.30/10  33.46/9   50.31/12  53.17/11  54.16/11  55.57/11  60.22/12  63.29/11 
    OOB Sokol Žamberk                     3.09/8    4.05/6    3.17/8    1.44/10   5.12/11   8.30/13   1.16/11   2.39/4    0.38/7    3.16/9   16.45/13   2.46/6    0.59/11   1.41/11   4.25/13   3.07/10 
                                         63.57/11 
                                          0.28/2  
 12 Kodytkova Jitka                64.50  4.55/12  10.31/11  14.51/12  16.49/12  22.29/12  29.58/12  31.37/12  35.35/12  36.40/12  40.47/12  49.42/11  54.12/12  55.20/12  57.44/12  60.10/11  63.54/12 
    SK Týniště nad Orlicí                 4.55/12   5.36/11   4.20/12   1.58/11   5.40/12   7.29/11   1.39/13   3.58/12   1.05/12   4.07/11   8.55/10   4.30/12   1.08/12   2.24/13   2.26/10   3.44/11 
                                         64.50/12 
                                          0.56/12 
 13 Rusá Lenka                     75.33  6.44/13  16.41/13  22.00/13  24.34/13  31.48/13  39.49/13  41.17/13  45.53/13  46.46/13  50.53/13  58.08/13  63.28/13  64.44/13  66.57/13  71.00/13  74.57/13 
    TJ Sokol Dobřichovice                 6.44/13   9.57/13   5.19/13   2.34/12   7.14/13   8.01/12   1.28/12   4.36/13   0.53/11   4.07/11   7.15/8    5.20/13   1.16/13   2.13/12   4.03/12   3.57/13 
                                         75.33/13 
                                          0.36/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         3.2km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-45      3-48      4-51      5-50      6-54      7-56      8-64      9-70     10-69     11-74     12-65     13-58     14-100   
  1 Jirková Renata                 31.49  3.05/3    4.53/1*   7.23/1*  10.49/1*  12.14/1*  14.26/1*  15.53/1*  19.17/1*  20.46/1*  22.16/1*  24.57/1*  26.31/1*  28.57/1*  31.21/1*  31.49/1* 
    KOB Železárny Prostějov               3.05/3    1.48/1*   2.30/1*   3.26/3    1.25/1*   2.12/1*   1.27/1*   3.24/1*   1.29/2    1.30/5    2.41/1*   1.34/1*   2.26/2    2.24/1*   0.28/1* 
  2 Vlckova Pavla                  36.35  3.18/4    7.20/7   10.19/7   13.42/7   15.17/5   18.02/4   19.39/4   23.10/2   24.46/2   26.00/2   29.07/2   30.46/2   33.35/2   36.03/2   36.35/2  
    SK Týniště nad Orlicí                 3.18/4    4.02/10   2.59/5    3.23/1*   1.35/3    2.45/5    1.37/3    3.31/2    1.36/4    1.14/2    3.07/4    1.39/3    2.49/4    2.28/2    0.32/3  
  3 Kobližková Hana                39.25  4.26/7    6.46/5    9.37/5   13.00/4   14.48/4   17.28/2   19.02/2   24.06/4   26.38/4   28.25/5   31.26/4   33.26/3   36.10/3   38.56/3   39.25/3  
    OOB Sokol Žamberk                     4.26/7    2.20/3    2.51/3    3.23/1*   1.48/5    2.40/4    1.34/2    5.04/6    2.32/11   1.47/8    3.01/3    2.00/5    2.44/3    2.46/3    0.29/2  
  4 Koláriková Irena               39.50  2.45/2    5.02/2    7.33/2   11.07/2   18.25/7   21.02/7   22.50/7   26.37/6   28.02/6   29.25/6   32.21/6   33.55/6   36.20/4   39.16/4   39.50/4  
    SKOB Zlín                             2.45/2    2.17/2    2.31/2    3.34/4    7.18/11   2.37/3    1.48/7    3.47/3    1.25/1*   1.23/4    2.56/2    1.34/1*   2.25/1*   2.56/4    0.34/6  
  5 Veljačiková Markéta            40.41  2.35/1*   5.02/2    8.01/3   12.37/3   14.14/2   17.29/3   19.16/3   23.59/3   25.33/3   26.49/3   30.25/3   33.27/4   36.34/5   40.09/6   40.41/5  
    AC Sparta Praha                       2.35/1*   2.27/5    2.59/5    4.36/8    1.37/4    3.15/7    1.47/5    4.43/5    1.34/3    1.16/3    3.36/7    3.02/9    3.07/5    3.35/10   0.32/3  
  5 Hejnalová Hana                 40.41  3.53/6    6.48/6    9.40/6   13.16/5   14.47/3   18.22/5   20.09/5   25.13/5   27.01/5   28.08/4   31.37/5   33.46/5   37.05/6   40.07/5   40.41/5  
    OK 99 Hradec Králové                  3.53/6    2.55/8    2.52/4    3.36/5    1.31/2    3.35/9    1.47/5    5.04/6    1.48/5    1.07/1*   3.29/6    2.09/7    3.19/6    3.02/5    0.34/6  
  7 Srutová Marcela                45.36  4.46/9    7.35/8   11.00/8   14.56/8   20.40/9   23.14/9   25.25/8   29.41/8   31.59/8   33.30/7   36.40/7   38.30/7   41.55/7   45.01/7   45.36/7  
    SK Praga Praha                        4.46/9    2.49/7    3.25/7    3.56/6    5.44/10   2.34/2    2.11/9    4.16/4    2.18/10   1.31/6    3.10/5    1.50/4    3.25/9    3.06/7    0.35/9  
  8 Hanušová Jitka                 48.47  4.26/7    7.56/9   12.02/9   17.24/9   19.33/8   23.13/8   25.38/9   30.52/9   32.40/9   34.15/9   38.29/8   41.34/8   45.02/8   48.13/8   48.47/8  
    Lokomotiva Trutnov                    4.26/7    3.30/9    4.06/9    5.22/9    2.09/7    3.40/10   2.25/10   5.14/9    1.48/5    1.35/7    4.14/8    3.05/10   3.28/10   3.11/9    0.34/6  
  9 Cabalková Ivana                55.12  3.24/5    5.44/4    9.09/4   13.32/6   15.54/6   18.42/6   20.51/6   27.09/7   28.59/7   34.07/8   46.11/9   48.12/9   51.31/9   54.40/9   55.12/9  
    OOB Sokol Žamberk                     3.24/5    2.20/3    3.25/7    4.23/7    2.22/8    2.48/6    2.09/8    6.18/11   1.50/7    5.08/11  12.04/11   2.01/6    3.19/6    3.09/8    0.32/3  
 10 Doležalová Ivana               64.05  6.28/10   9.09/10  13.20/10  23.12/10  28.35/10  31.50/10  36.44/10  42.17/10  44.18/10  46.18/10  51.22/10  54.58/10  59.14/10  63.23/10  64.05/10 
    SK Týniště nad Orlicí                 6.28/10   2.41/6    4.11/10   9.52/10   5.23/9    3.15/7    4.54/11   5.33/10   2.01/8    2.00/9    5.04/9    3.36/11   4.16/11   4.09/11   0.42/11 
 11 Záveská Anna                   65.12  7.30/11  11.35/11  17.14/11  29.19/11  31.07/11  35.37/11  37.22/11  42.28/11  44.29/11  46.33/11  55.51/11  58.08/11  61.29/11  64.34/11  65.12/11 
    TJ Loko Česká Třebová                 7.30/11   4.05/11   5.39/11  12.05/11   1.48/5    4.30/11   1.45/4    5.06/8    2.01/8    2.04/10   9.18/10   2.17/8    3.21/8    3.05/6    0.38/10 
    Peřinková Irena            DISK       6.01/     9.28/    13.08/    17.24/    19.58/    22.50/    24.57/    31.04/    32.56/         /    40.32/    43.25/    46.40/    49.53/    50.27/   
    KPKS BETA Brno                        6.01/     3.27/     3.40/     4.16/     2.34/     2.52/     2.07/     6.07/     1.52/         /         /     2.53/     3.15/     3.13/     0.34/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         2.9km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-46      3-47      4-48      5-52      6-49      7-53      8-64      9-71     10-67     11-72     12-74     13-75     14-55     15-60     16-100   
                                     
  1 Glabazňová Jana                33.20  2.07/2    4.58/2    5.39/2    7.53/2   11.28/2   13.58/3   16.27/3   20.26/3   21.35/3   22.33/2   24.41/1*  26.29/1*  27.37/2   28.50/1*  30.33/1*  32.53/1* 
    NORD Slavia Minerva Opava             2.07/2    2.51/2    0.41/1*   2.14/1*   3.35/2    2.30/4    2.29/4    3.59/2    1.09/3    0.58/2    2.08/1*   1.48/1*   1.08/5    1.13/1*   1.43/1*   2.20/1* 
                                         33.20/1* 
                                          0.27/1* 
  2 Rosecká Alena                  34.01  2.00/1*   4.39/1*   5.20/1*   7.40/1*  10.43/1*  13.52/1*  15.13/1*  18.22/1*  19.19/1*  20.16/1*  25.00/2   26.52/2   27.30/1*  28.51/2   30.54/2   33.21/2  
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.00/1*   2.39/1*   0.41/1*   2.20/2    3.03/1*   3.09/5    1.21/1*   3.09/1*   0.57/1*   0.57/1*   4.44/3    1.52/2    0.38/1*   1.21/2    2.03/2    2.27/2  
                                         34.01/2  
                                          0.40/5  
  3 Pokorná Eva                    35.18  2.21/3    5.15/3    5.59/3    8.39/3   12.32/3   13.52/1*  15.55/2   20.24/2   21.32/2   22.41/3   25.04/3   27.04/3   27.51/3   29.36/3   31.40/3   34.47/3  
    KOB Temelín                           2.21/3    2.54/3    0.44/3    2.40/3    3.53/3    1.20/1*   2.03/2    4.29/5    1.08/2    1.09/4    2.23/2    2.00/3    0.47/3    1.45/3    2.04/3    3.07/4  
                                         35.18/3  
                                          0.31/2  
  4 Žaludková Miroslava            42.10  2.50/5    6.13/4    7.00/4   10.01/4   14.49/4   16.32/4   18.41/4   22.48/4   24.08/4   25.10/4   31.08/4   33.14/4   34.08/4   35.54/4   38.21/4   41.31/4  
    SKOB Zlín                             2.50/5    3.23/4    0.47/4    3.01/5    4.48/4    1.43/3    2.09/3    4.07/3    1.20/4    1.02/3    5.58/5    2.06/5    0.54/4    1.46/4    2.27/5    3.10/5  
                                         42.10/4  
                                          0.39/3  
  5 Tichá Jiřina                   49.46  2.42/4    6.30/5    7.19/5   10.02/5   17.12/5   18.45/5   21.18/5   25.40/5   27.04/5   28.34/5   37.50/5   39.55/5   40.40/5   44.00/5   46.19/5   49.07/5  
    KOB Dobruška                          2.42/4    3.48/5    0.49/5    2.43/4    7.10/5    1.33/2    2.33/5    4.22/4    1.24/5    1.30/5    9.16/6    2.05/4    0.45/2    3.20/6    2.19/4    2.48/3  
                                         49.46/5  
                                          0.39/3  
  6 Zelenková Lenka                53.15  2.59/6    6.53/6    7.47/6   11.20/6   21.03/6   24.18/6   27.05/6   31.36/6   33.04/6   34.49/6   39.56/6   42.17/6   43.34/6   45.56/6   48.45/6   52.28/6  
    OK 99 Hradec Králové                  2.59/6    3.54/6    0.54/6    3.33/6    9.43/6    3.15/6    2.47/6    4.31/6    1.28/6    1.45/6    5.07/4    2.21/6    1.17/6    2.22/5    2.49/6    3.43/6  
                                         53.15/6  
                                          0.47/6  
    Hausvaterová Marcela       DISK       4.03/     7.08/     8.05/    11.00/    15.33/    17.09/    18.56/    22.36/    23.40/         /    32.58/    35.17/         /         /    45.58/    49.04/   
    TJ Slavia Hradec Králové              4.03/     3.05/     0.57/     2.55/     4.33/     1.36/     1.47/     3.40/     1.04/         /         /     2.19/         /         /         /     3.06/   
                                         49.49/   
                                          0.45/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D50         2.8km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-45      3-48      4-52      5-49      6-53      7-64      8-71      9-67     10-57     11-74     12-60     13-100   
  1 Doležalová Vlasta              34.29  2.59/1*   5.23/1*   8.22/1*  12.47/1*  14.13/1*  16.03/1*  19.59/1*  21.12/1*  22.12/1*  25.35/1*  28.09/1*  31.02/1*  33.57/1*  34.29/1* 
    SK Praga Praha                        2.59/1*   2.24/1*   2.59/3    4.25/3    1.26/1*   1.50/2    3.56/3    1.13/2    1.00/1*   3.23/1*   2.34/1*   2.53/5    2.55/4    0.32/2  
  2 Procházková Helena             40.04  4.02/6    6.52/4   10.13/5   15.10/6   16.47/5   19.05/4   23.36/4   24.54/3   26.08/3   30.22/3   33.33/3   36.23/2   39.28/2   40.04/2  
    TJ Tesla Brno                         4.02/6    2.50/5    3.21/8    4.57/6    1.37/3    2.18/6    4.31/5    1.18/5    1.14/7    4.14/4    3.11/7    2.50/4    3.05/5    0.36/6  
  3 Dočkalová Jiřina               41.10  3.24/2    6.01/2    8.52/2   13.55/3   15.43/3   19.55/5   23.50/5   24.55/4   26.00/2   29.37/2   32.38/2   37.29/3   40.41/3   41.10/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.24/2    2.37/2    2.51/2    5.03/7    1.48/5    4.12/10   3.55/2    1.05/1*   1.05/2    3.37/3    3.01/6    4.51/9    3.12/6    0.29/1* 
  4 Procházková Miluše             43.03  5.02/10   7.59/9   11.00/8   21.05/10  23.00/10  25.04/10  28.45/8   30.24/8   31.31/8   35.02/4   37.40/4   39.59/4   42.31/4   43.03/4  
    TJ Sokol Dobřichovice                 5.02/10   2.57/6    3.01/5   10.05/10   1.55/6    2.04/5    3.41/1*   1.39/9    1.07/3    3.31/2    2.38/2    2.19/1*   2.32/1*   0.32/2  
  5 Štáblová Jitka                 44.19  3.37/5    6.52/4   10.06/4   14.34/4   16.03/4   18.04/3   22.13/3   23.30/2   26.31/5   35.22/5   38.12/5   40.50/5   43.42/5   44.19/5  
    SK Severka Šumperk                    3.37/5    3.15/8    3.14/7    4.28/4    1.29/2    2.01/4    4.09/4    1.17/4    3.01/10   8.51/8    2.50/3    2.38/2    2.52/2    0.37/7  
  6 Klimplová Alena                45.37  3.34/4    6.16/3    9.15/3   13.23/2   15.02/2   17.00/2   21.32/2   25.03/5   26.22/4   35.25/6   38.20/6   42.10/6   45.04/6   45.37/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.34/4    2.42/3    2.59/3    4.08/2    1.39/4    1.58/3    4.32/6    3.31/10   1.19/8    9.03/9    2.55/4    3.50/7    2.54/3    0.33/4  
  7 Stupalová Jana                 46.47  4.06/8    8.45/10  11.28/10  15.15/7   21.44/8   24.47/9   29.43/10  30.58/10  32.05/10  36.59/7   39.54/7   42.40/7   46.09/7   46.47/7  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              4.06/8    4.39/10   2.43/1*   3.47/1*   6.29/9    3.03/9    4.56/7    1.15/3    1.07/3    4.54/5    2.55/4    2.46/3    3.29/8    0.38/8  
  8 Orálková Libuše                52.06  4.04/7    7.17/8   10.50/7   15.57/8   17.58/6   20.39/6   26.09/6   27.40/6   29.30/6   37.54/9   42.11/8   47.28/8   51.23/8   52.06/8  
    OOB Třebíč                            4.04/7    3.13/7    3.33/9    5.07/9    2.01/7    2.41/7    5.30/9    1.31/7    1.50/9    8.24/7    4.17/9    5.17/10   3.55/9    0.43/10 
  9 Ševčíková Alena                52.36  4.31/9    7.13/7   10.19/6   14.50/5   22.15/9   24.03/8   29.00/9   30.28/9   31.36/9   36.59/7   44.53/10  48.43/10  52.02/9   52.36/9  
    OK Chrastava                          4.31/9    2.42/3    3.06/6    4.31/5    7.25/10   1.48/1*   4.57/8    1.28/6    1.08/5    5.23/6    7.54/10   3.50/7    3.19/7    0.34/5  
 10 Mykisková Hana                 57.29  3.28/3    6.54/6   11.04/9   16.08/9   18.23/7   21.17/7   27.37/7   29.13/7   30.25/7   40.46/10  44.45/9   48.33/9   56.50/10  57.29/10 
    TJ Start Náchod                       3.28/3    3.26/9    4.10/10   5.04/8    2.15/8    2.54/8    6.20/10   1.36/8    1.12/6   10.21/10   3.59/8    3.48/6    8.17/10   0.39/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         2.6km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-46      3-47      4-48      5-52      6-49      7-50      8-67      9-57     10-74     11-75     12-60     13-100   
  1 Lohrová Jarmila                37.47  4.43/6    8.03/6    8.53/5   11.54/5   17.01/2   18.43/2   19.47/2   23.32/2   28.09/1*  30.54/1*  31.47/1*  33.49/1*  37.10/1*  37.47/1* 
    AC Sparta Praha                       4.43/6    3.20/3    0.50/1*   3.01/4    5.07/2    1.42/3    1.04/4    3.45/3    4.37/3    2.45/2    0.53/4    2.02/1*   3.21/5    0.37/3  
  2 Křížová Zdenka                 40.17  3.35/3    6.17/1*   7.09/1*  10.11/1*  17.23/4   19.17/3   20.37/3   25.22/3   29.49/3   32.51/3   33.37/2   35.43/2   38.41/2   40.17/2  
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.35/3    2.42/1*   0.52/3    3.02/5    7.12/5    1.54/4    1.20/7    4.45/7    4.27/1*   3.02/3    0.46/1*   2.06/3    2.58/2    1.36/8  
  3 Kubíková Květa                 40.34  3.42/4    6.56/2    7.59/2   10.25/2   14.26/1*  16.07/1*  17.01/1*  20.16/1*  29.28/2   32.08/2   34.59/4   37.04/4   39.58/3   40.34/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.42/4    3.14/2    1.03/5    2.26/1*   4.01/1*   1.41/2    0.54/2    3.15/1*   9.12/7    2.40/1*   2.51/8    2.05/2    2.54/1*   0.36/2  
  4 Kupcová Věroslava              40.36  3.34/2    7.22/4    8.25/4   11.24/4   17.09/3   21.23/4   22.14/4   25.58/4   30.26/4   33.28/4   34.17/3   36.47/3   40.01/4   40.36/4  
    Horizont klub Šumperk                 3.34/2    3.48/5    1.03/5    2.59/3    5.45/3    4.14/8    0.51/1*   3.44/2    4.28/2    3.02/3    0.49/3    2.30/5    3.14/4    0.35/1* 
  5 Čadilová Alena                 44.18  5.44/7    9.38/7   10.34/7   13.57/7   20.18/5   22.24/5   23.30/5   27.27/5   32.28/5   35.35/5   36.31/5   40.00/5   43.38/5   44.18/5  
    Horizont klub Šumperk                 5.44/7    3.54/6    0.56/4    3.23/6    6.21/4    2.06/6    1.06/5    3.57/4    5.01/4    3.07/5    0.56/5    3.29/6    3.38/8    0.40/6  
  6 Ehlová Iva                     48.21  3.47/5    7.55/5    8.59/6   12.33/6   21.15/6   23.24/6   24.46/6   30.33/7   36.22/6   39.29/6   40.34/6   44.08/6   47.43/6   48.21/6  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      3.47/5    4.08/7    1.04/7    3.34/7    8.42/7    2.09/7    1.22/8    5.47/8    5.49/5    3.07/5    1.05/6    3.34/7    3.35/7    0.38/5  
  7 Lhotská Hana                   52.44  7.15/8   11.01/8   12.56/8   16.54/8   24.45/8   26.46/8   28.04/8   32.32/8   38.43/7   43.25/7   44.45/7   48.57/7   52.07/7   52.44/7  
    OOB Sokol Žamberk                     7.15/8    3.46/4    1.55/8    3.58/8    7.51/6    2.01/5    1.18/6    4.28/5    6.11/6    4.42/8    1.20/7    4.12/8    3.10/3    0.37/3  
  8 Hamahkova Eva                  56.26  3.06/1*   7.14/3    8.04/3   10.58/3   23.20/7   24.50/7   25.53/7   30.26/6   45.49/8   49.11/8   49.59/8   52.19/8   55.41/8   56.26/8  
    TJ Lokomotiva Beroun                  3.06/1*   4.08/7    0.50/1*   2.54/2   12.22/8    1.30/1*   1.03/3    4.33/6   15.23/8    3.22/7    0.48/2    2.20/4    3.22/6    0.45/7  
    Jitřenka Kohoutová         DISK      11.39/         /    15.12/    17.58/    21.51/    23.46/    25.08/    28.29/    37.37/    40.51/    41.50/    44.04/    47.24/    48.06/   
    Slovan Praha                         11.39/         /         /     2.46/     3.53/     1.55/     1.22/     3.21/     9.08/     3.14/     0.59/     2.14/     3.20/     0.42/   
    Balašova Gertruda          DISK       6.40/    14.38/    17.53/    22.23/    33.04/    37.38/    39.42/    44.35/    51.50/    56.45/         /    82.20/    91.08/    92.23/   
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             6.40/     7.58/     3.15/     4.30/    10.41/     4.34/     2.04/     4.53/     7.15/     4.55/         /         /     8.48/     1.15/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         1.6km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-41      3-47      4-44      5-40      6-100   
  1 Kadlec Michal                  16.25  1.48/1*   2.57/1*   5.03/1*   6.56/1*  14.09/1*  15.58/1*  16.25/1* 
    KPKS BETA Brno                        1.48/1*   1.09/1*   2.06/1*   1.53/2    7.13/3    1.49/3    0.27/1* 
  2 Ptáček Patrik                  22.36  5.11/4    8.46/3   11.05/3   13.06/3   20.11/2   22.01/2   22.36/2  
    KPKS BETA Brno                        5.11/4    3.35/3    2.19/2    2.01/3    7.05/2    1.50/4    0.35/5  
  3 Vyskočil Štěpán                24.14  3.33/3    7.35/2   10.13/2   13.00/2   21.59/3   23.45/3   24.14/3  
    OOB Vamberk                           3.33/3    4.02/4    2.38/4    2.47/4    8.59/5    1.46/2    0.29/2  
  4 Peřinka Šimon                  26.19  9.19/5   12.44/4   15.11/4   17.03/4   24.06/4   25.48/4   26.19/4  
    KPKS BETA Brno                        9.19/5    3.25/2    2.27/3    1.52/1*   7.03/1*   1.42/1*   0.31/4  
  5 Rykala Filip                   33.45  2.59/2   14.10/5   19.17/5   22.46/5   31.18/5   33.15/5   33.45/5  
    OOB Vamberk                           2.59/2   11.11/5    5.07/5    3.29/5    8.32/4    1.57/5    0.30/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         1.6km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-41      3-46      4-47      5-44      6-55      7-40      8-100   
  1 Ptáček Pavel                   16.27  1.45/1*   2.55/1*   4.23/1*   5.01/1*   7.00/1*  11.08/1*  14.08/1*  15.55/1*  16.27/1* 
    KPKS BETA Brno                        1.45/1*   1.10/1*   1.28/1*   0.38/2    1.59/2    4.08/4    3.00/2    1.47/4    0.32/4  
  2 Dvořáček Radek                 16.57  2.09/2    4.21/3    5.55/3    6.31/2    8.17/2   12.14/2   14.44/2   16.18/2   16.57/2  
    OOB Vamberk                           2.09/2    2.12/3    1.34/3    0.36/1*   1.46/1*   3.57/3    2.30/1*   1.34/1*   0.39/5  
  3 Deml Tomáš                     18.39  2.31/3    3.55/2    5.47/2    7.08/3    9.28/3   12.49/3   16.20/3   18.12/3   18.39/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.31/3    1.24/2    1.52/4    1.21/5    2.20/3    3.21/1*   3.31/5    1.52/5    0.27/1* 
  4 Veljačik Michal                20.50  3.38/5    6.58/5    8.27/4    9.08/4   11.50/4   15.35/4   18.37/4   20.20/4   20.50/4  
    AC Sparta Praha                       3.38/5    3.20/5    1.29/2    0.41/3    2.42/4    3.45/2    3.02/3    1.43/3    0.30/3  
  5 Záděra Pavel                   24.45  2.45/4    5.55/4    9.19/5   10.11/5   13.42/5   19.29/5   22.39/5   24.18/5   24.45/5  
    KPKS BETA Brno                        2.45/4    3.10/4    3.24/5    0.52/4    3.31/5    5.47/5    3.10/4    1.39/2    0.27/1* 
    Klaška Jan                 DISK       3.32/     8.05/         /    13.25/    15.47/         /         /         /    44.16/   
    Neregistrovan                         3.32/     4.33/         /         /     2.22/         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         2.9km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-46      3-48      4-51      5-53      6-64      7-70      8-73      9-75     10-60     11-100   
  1 Handl Jindřich                 23.44  1.38/1*   3.48/1*   6.13/1*   9.31/1*  11.23/1*  14.36/1*  16.00/1*  18.38/1*  19.17/1*  20.44/1*  23.10/1*  23.44/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.38/1*   2.10/7    2.25/1*   3.18/3    1.52/2    3.13/5    1.24/1*   2.38/2    0.39/4    1.27/2    2.26/4    0.34/7  
  2 Kolárik Tomáš                  24.16  1.47/3    4.21/5    6.54/5   10.13/3   12.02/2   15.14/2   16.40/2   19.13/2   19.43/2   21.28/2   23.50/2   24.16/2  
    SKOB Zlín                             1.47/3    2.34/5    2.33/3    3.19/4    1.49/1*   3.12/4    1.26/3    2.33/1*   0.30/2    1.45/4    2.22/3    0.26/4  
  3 Ludvík Vojtěch                 26.49  1.41/2    4.14/4    6.39/2   12.25/7   14.40/5   17.18/5   18.45/4   22.12/3   23.04/5   24.27/3   26.26/3   26.49/3  
    TJ Stadion Nový Bor                   1.41/2    2.33/4    2.25/1*   5.46/7    2.15/3    2.38/1*   1.27/4    3.27/5    0.52/7    1.23/1*   1.59/1*   0.23/2  
  4 Záveský Filip                  27.27  1.57/6    5.03/7    8.04/7   11.19/5   15.18/6   18.29/6   20.03/6   22.46/6   23.26/6   24.53/4   26.59/4   27.27/4  
    TJ Loko Česká Třebová                 1.57/6    3.06/7    3.01/6    3.15/2    3.59/6    3.11/3    1.34/5    2.43/3    0.40/5    1.27/2    2.06/2    0.28/5  
  5 Smutný Šimon                   28.13  1.52/5    4.07/3    6.52/4   11.22/6   13.43/4   17.13/4   18.37/3   22.17/4   22.44/3   25.19/5   27.49/5   28.13/5  
    OOB Vamberk                           1.52/5    2.15/2    2.45/5    4.30/6    2.21/5    3.30/6    1.24/1*   3.40/7    0.27/1*   2.35/5    2.30/5    0.24/3  
  6 Jakeš Vojtěch                  32.31  2.10/7    4.48/6    7.55/6   11.15/4   13.30/3   17.01/3   18.49/5   22.23/5   22.55/4   29.08/6   32.03/6   32.31/6  
    SK Týniště nad Orlicí                 2.10/7    2.38/6    3.07/7    3.20/5    2.15/3    3.31/7    1.48/6    3.34/6    0.32/3    6.13/6    2.55/7    0.28/5  
  7 Rusý Tomáš                     35.03  1.47/3    4.02/2    6.46/3    9.39/2   15.37/7   18.33/7   20.29/7   23.12/7   23.52/7   32.07/7   34.43/7   35.03/7  
    TJ Sokol Dobřichovice                 1.47/3    2.15/2    2.44/4    2.53/1*   5.58/7    2.56/2    1.56/7    2.43/3    0.40/5    8.15/7    2.36/6    0.20/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         4.0km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-46      3-48      4-52      5-53      6-56      7-59      8-61      9-62     10-64     11-67     12-57     13-73     14-55     15-100   
  1 Bednařík Antonín               30.30  1.31/4    3.18/1*   5.18/1*   8.18/2    9.45/2   12.01/1*  14.48/1*  17.27/1*  18.16/1*  20.23/1*  21.33/1*  24.05/1*  25.57/1*  27.11/1*  30.06/1*  30.30/1* 
    TJ Sokol Vizovice                     1.31/4    1.47/1*   2.00/1*   3.00/4    1.27/1*   2.16/3    2.47/2    2.39/2    0.49/1*   2.07/3    1.10/1*   2.32/4    1.52/1*   1.14/3    2.55/1*   0.24/3  
  2 Klapal Jan                     32.11  1.24/1*   3.23/2    5.23/2    7.42/1*   9.14/1*  12.12/2   14.59/2   17.30/2   18.30/2   20.31/2   23.05/2   25.20/2   27.12/2   28.29/2   31.48/2   32.11/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.24/1*   1.59/2    2.00/1*   2.19/1*   1.32/2    2.58/7    2.47/2    2.31/1*   1.00/4    2.01/1*   2.34/12   2.15/2    1.52/1*   1.17/4    3.19/4    0.23/2  
  3 Krajča Martin                  35.00  1.32/5    3.49/5    5.52/4    9.42/6   12.43/6   14.57/4   18.18/4   21.08/4   22.03/4   24.09/3   25.36/3   27.44/3   30.09/3   31.00/3   34.34/3   35.00/3  
    SKOB Zlín                             1.32/5    2.17/6    2.03/3    3.50/9    3.01/9    2.14/2    3.21/5    2.50/6    0.55/2    2.06/2    1.27/2    2.08/1*   2.25/10   0.51/1*   3.34/5    0.26/8  
  4 Pavelka Tomáš                  36.54  1.40/6    3.46/4    5.54/5    8.24/3   10.07/3   15.37/5   19.16/6   22.00/6   23.05/6   25.21/4   27.09/4   29.28/4   31.22/4   32.55/4   36.29/4   36.54/4  
    TJ Sokol Vizovice                     1.40/6    2.06/3    2.08/5    2.30/2    1.43/3    5.30/13   3.39/6    2.44/3    1.05/5    2.16/4    1.48/5    2.19/3    1.54/3    1.33/5    3.34/5    0.25/6  
  5 Hostaš Petr                    38.05  1.29/2    4.01/6    6.19/6    9.14/4   11.17/4   14.07/3   17.50/3   20.35/3   21.44/3   26.21/6   27.48/6   30.44/5   32.42/5   34.24/5   37.41/5   38.05/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.29/2    2.32/7    2.18/6    2.55/3    2.03/5    2.50/5    3.43/7    2.45/4    1.09/8    4.37/12   1.27/2    2.56/8    1.58/4    1.42/6    3.17/3    0.24/3  
  6 Zelenka Tomáš                  39.27  1.30/3    3.37/3    5.43/3    9.28/5   11.26/5   17.00/7   20.06/7   23.16/7   24.15/7   27.17/7   28.53/7   31.32/7   33.53/7   34.56/6   39.02/6   39.27/6  
    OK 99 Hradec Králové                  1.30/3    2.07/4    2.06/4    3.45/8    1.58/4    5.34/14   3.06/4    3.10/7    0.59/3    3.02/9    1.36/4    2.39/5    2.21/8    1.03/2    4.06/9    0.25/6  
  7 Navara Jakub                   41.25  1.51/8    4.02/7    6.33/7    9.42/6   14.17/9   16.18/6   18.57/5   21.46/5   23.03/5   25.32/5   27.38/5   30.51/6   33.15/6   36.47/7   40.52/7   41.25/7  
    SKOB Zlín                             1.51/8    2.11/5    2.31/8    3.09/5    4.35/12   2.01/1*   2.39/1*   2.49/5    1.17/12   2.29/5    2.06/7    3.13/9    2.24/9    3.32/13   4.05/8    0.33/12 
  8 Jakeš Ondřej                   43.20  2.04/11   4.55/11   7.46/9   11.14/9   14.11/7   17.17/9   21.11/8   24.26/8   25.40/8   28.43/8   30.58/8   33.37/8   35.48/8   37.45/8   42.56/8   43.20/8  
    SK Týniště nad Orlicí                 2.04/11   2.51/10   2.51/9    3.28/7    2.57/7    3.06/9    3.54/9    3.15/8    1.14/9    3.03/10   2.15/8    2.39/5    2.11/7    1.57/8    5.11/13   0.24/3  
  9 Záveský Marek                  44.56  2.40/13   6.42/14   9.52/14  15.08/12  18.07/12  21.04/12  25.04/12  28.35/12  29.43/12  32.39/12  35.02/11  37.46/9   39.46/9   41.39/9   44.35/9   44.56/9  
    TJ Loko Česká Třebová                 2.40/13   4.02/14   3.10/13   5.16/11   2.59/8    2.57/6    4.00/10   3.31/10   1.08/7    2.56/8    2.23/11   2.44/7    2.00/5    1.53/7    2.56/2    0.21/1* 
 10 Choutka Jaroslav               48.36  1.45/7    4.37/8    7.03/8   11.29/10  17.11/11  20.57/11  24.49/11  28.11/11  29.18/11  32.24/11  34.43/10  38.22/11  41.12/10  43.46/10  47.49/10  48.36/10 
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  1.45/7    2.52/11   2.26/7    4.26/10   5.42/13   3.46/12   3.52/8    3.22/9    1.07/6    3.06/11   2.19/10   3.39/13   2.50/11   2.34/10   4.03/7    0.47/14 
 11 Zima Jakub                     51.21  2.02/10   4.48/9    7.46/9   11.08/8   14.14/8   17.16/8   21.25/9   25.02/9   26.18/9   32.20/10  34.17/9   37.51/10  41.25/11  46.41/11  50.54/11  51.21/11 
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             2.02/10   2.46/9    2.58/11   3.22/6    3.06/10   3.02/8    4.09/11   3.37/12   1.16/11   6.02/14   1.57/6    3.34/12   3.34/14   5.16/14   4.13/10   0.27/9  
 12 Souček Michal                  54.24  2.04/11   4.56/12   7.48/11  17.42/14  20.48/13  24.15/13  29.05/13  32.40/13  33.54/13  36.48/13  40.16/13  43.39/12  45.46/12  49.12/12  53.38/12  54.24/12 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.04/11   2.52/11   2.52/10   9.54/14   3.06/10   3.27/11   4.50/13   3.35/11   1.14/9    2.54/6    3.28/13   3.23/10   2.07/6    3.26/12   4.26/11   0.46/13 
 13 Betlach Martin                 56.56  1.55/9    4.50/10   7.51/12  13.14/11  16.07/10  18.43/10  23.30/10  27.47/10  29.16/10  32.10/9   38.21/12  46.31/13  49.27/13  51.37/13  56.24/13  56.56/13 
    SK Kotlářka Praha                     1.55/9    2.55/13   3.01/12   5.23/12   2.53/6    2.36/4    4.47/12   4.17/14   1.29/13   2.54/6    6.11/14   8.10/14   2.56/12   2.10/9    4.47/12   0.32/11 
 14 Kovář Jan                      60.08  2.49/14   5.34/13   9.21/13  15.09/13  21.55/14  25.02/14  30.18/14  34.31/14  36.02/14  41.43/14  44.01/14  47.33/14  51.04/14  54.09/14  59.39/14  60.08/14 
    SKOB Kostelec nad Orlicí              2.49/14   2.45/8    3.47/14   5.48/13   6.46/14   3.07/10   5.16/14   4.13/13   1.31/14   5.41/13   2.18/9    3.32/11   3.31/13   3.05/11   5.30/14   0.29/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         4.7km    0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-38      3-36      4-39      5-42      6-43      7-46      8-48      9-49     10-50     11-56     12-63     13-70     14-57     15-75     16-65    
                                      17-60     18-100   
  1 Žaludek Jindřich               55.29  2.27/1*   5.38/1*   8.21/1*  11.23/1*  16.39/1*  17.24/1*  20.04/1*  22.41/1*  28.00/1*  28.48/1*  32.21/1*  34.49/1*  40.31/1*  44.50/1*  48.20/1*  50.07/1* 
    SKOB Zlín                             2.27/1*   3.11/1*   2.43/1*   3.02/1*   5.16/1*   0.45/1*   2.40/2    2.37/1*   5.19/1*   0.48/1*   3.33/1*   2.28/1*   5.42/1*   4.19/1*   3.30/2    1.47/2  
                                         52.17/1*  55.00/1*  55.29/1* 
                                          2.10/1*   2.43/1*   0.29/1* 
  2 Doležal Jan                    98.21  3.15/2    9.24/2   22.06/2   29.59/2   35.23/2   36.22/2   38.50/2   48.01/2   58.52/2   59.47/2   65.01/2   68.16/2   77.22/2   87.26/2   90.53/2   92.21/2  
    SK Týniště nad Orlicí                 3.15/2    6.09/2   12.42/2    7.53/2    5.24/2    0.59/2    2.28/1*   9.11/2   10.51/2    0.55/2    5.14/2    3.15/2    9.06/2   10.04/2    3.27/1*   1.28/1* 
                                         94.53/2   97.48/2   98.21/2  
                                          2.32/2    2.55/2    0.33/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21B        5.6km    0m 25k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-35      3-34      4-36      5-39      6-42      7-43      8-45      9-48     10-51     11-50     12-54     13-56     14-59     15-61     16-62    
                                      17-63     18-64     19-71     20-69     21-72     22-73     23-65     24-58     25-100   
  1 Fišer Jiří                     39.15  2.03/11   3.44/5    6.14/5    6.55/4    9.13/4   13.21/3   14.13/3   16.03/3   17.44/3   20.13/3   20.57/2   22.10/2   23.15/2   25.34/2   28.08/2   28.58/2  
    SK Slavia Praha                       2.03/11   1.41/3    2.30/9    0.41/1*   2.18/1*   4.08/6    0.52/15   1.50/3    1.41/1*   2.29/1*   0.44/1*   1.13/1*   1.05/2    2.19/1*   2.34/4    0.50/1* 
                                         30.31/1*  31.07/1*  31.44/1*  32.35/1*  33.47/1*  34.47/1*  35.35/1*  37.15/1*  38.52/1*  39.15/1* 
                                          1.33/3    0.36/1*   0.37/1*   0.51/1*   1.12/1*   1.00/3    0.48/1*   1.40/4    1.37/1*   0.23/2  
  2 Pešek Ondřej                   41.52  1.47/2    3.33/2    5.38/2    6.30/2    9.03/2   13.05/2   13.52/2   15.37/2   17.28/2   20.06/2   21.06/3   22.51/3   23.56/3   26.58/3   29.31/3   30.30/3  
    KOB Choceň                            1.47/2    1.46/4    2.05/2    0.52/8    2.33/6    4.02/5    0.47/8    1.45/1*   1.51/2    2.38/4    1.00/4    1.45/13   1.05/2    3.02/9    2.33/3    0.59/6  
                                         31.53/3   32.38/3   33.21/3   34.29/2   36.01/2   37.04/2   38.00/2   39.34/2   41.27/2   41.52/2  
                                          1.23/1*   0.45/2    0.43/7    1.08/2    1.32/5    1.03/5    0.56/6    1.34/1*   1.53/8    0.25/8  
  3 Lexa Matěj                     46.13  2.02/10   4.03/8    6.23/7    7.15/8   10.07/7   14.41/8   15.20/7   17.19/7   19.26/6   22.47/9   23.50/7   25.31/7   26.41/6   29.35/6   32.34/6   33.35/6  
    SK Žabovřesky Brno                    2.02/10   2.01/10   2.20/7    0.52/8    2.52/11   4.34/10   0.39/2    1.59/8    2.07/10   3.21/16   1.03/7    1.41/9    1.10/4    2.54/7    2.59/11   1.01/7  
                                         35.10/5   35.57/5   36.38/5   37.46/4   39.18/3   40.37/3   41.57/3   43.51/3   45.46/3   46.13/3  
                                          1.35/4    0.47/4    0.41/4    1.08/2    1.32/5    1.19/12   1.20/17   1.54/12   1.55/10   0.27/12 
  4 Kolek Petr                     46.23  2.05/13   4.09/11   7.14/14   8.02/14  10.55/13  17.33/17  18.16/17  20.14/17  22.08/14  24.49/14  25.56/13  27.23/13  28.35/13  31.14/12  33.46/12  34.38/10 
    TJ Loko Česká Třebová                 2.05/13   2.04/11   3.05/15   0.48/5    2.53/12   6.38/22   0.43/5    1.58/7    1.54/6    2.41/6    1.07/9    1.27/3    1.12/7    2.39/3    2.32/2    0.52/2  
                                         36.16/6   37.01/6   37.44/6   39.08/5   40.39/4   41.42/4   42.30/4   44.13/4   46.00/4   46.23/4  
                                          1.38/6    0.45/2    0.43/7    1.24/12   1.31/4    1.03/5    0.48/1*   1.43/5    1.47/3    0.23/2  
  5 Ptáček Pavel                   46.42  1.38/1*   3.11/1*   5.12/1*   5.56/1*   8.20/1*  12.09/1*  12.47/1*  14.40/1*  16.31/1*  19.07/1*  20.12/1*  21.41/1*  22.52/1*  25.15/1*  27.53/1*  28.45/1* 
    KPKS BETA Brno                        1.38/1*   1.33/2    2.01/1*   0.44/3    2.24/2    3.49/2    0.38/1*   1.53/4    1.51/2    2.36/3    1.05/8    1.29/5    1.11/6    2.23/2    2.38/5    0.52/2  
                                         30.40/2   32.06/2   32.44/2   39.37/6   40.55/5   41.53/5   42.48/5   44.24/5   46.19/5   46.42/5  
                                          1.55/9    1.26/21   0.38/2    6.53/23   1.18/2    0.58/1*   0.55/4    1.36/3    1.55/10   0.23/2  
  6 Blahuta Marek                  48.10  2.09/16   4.15/12   9.37/19  10.36/19  13.20/18  18.01/18  18.48/18  21.03/18  22.59/18  25.49/17  27.00/14  28.26/14  29.40/14  32.19/14  34.57/14  35.58/14 
    VŠSK MFF UK Praha                     2.09/16   2.06/12   5.22/23   0.59/14   2.44/10   4.41/11   0.47/8    2.15/14   1.56/7    2.50/8    1.11/12   1.26/2    1.14/8    2.39/3    2.38/5    1.01/7  
                                         37.33/11  38.25/11  39.07/10  40.28/10  42.13/10  43.18/8   44.10/7   46.00/7   47.48/7   48.10/6  
                                          1.35/4    0.52/9    0.42/6    1.21/11   1.45/11   1.05/8    0.52/3    1.50/8    1.48/4    0.22/1* 
  7 Procházka David                48.12  1.52/5    3.41/4    5.49/3    6.41/3    9.07/3   14.11/5   14.54/4   16.50/4   18.41/4   21.13/4   22.15/4   23.51/4   24.55/4   27.46/4   30.28/4   31.26/4  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.52/5    1.49/5    2.08/3    0.52/8    2.26/3    5.04/15   0.43/5    1.56/6    1.51/2    2.32/2    1.02/6    1.36/7    1.04/1*   2.51/5    2.42/7    0.58/4  
                                         32.53/4   33.44/4   34.24/4   35.32/3   41.33/6   42.34/6   44.12/8   45.55/6   47.47/6   48.12/7  
                                          1.27/2    0.51/7    0.40/3    1.08/2    6.01/23   1.01/4    1.38/21   1.43/5    1.52/7    0.25/8  
  8 Švadlena Pavel                 48.36  1.51/4    3.46/6    6.20/6    7.07/6    9.47/6   15.02/11  15.55/11  17.55/9   19.55/9   22.35/8   23.54/8   25.46/9   27.07/7   30.14/8   33.26/8   34.37/8  
    KOB Choceň                            1.51/4    1.55/8    2.34/12   0.47/4    2.40/8    5.15/16   0.53/16   2.00/9    2.00/8    2.40/5    1.19/14   1.52/15   1.21/12   3.07/11   3.12/14   1.11/17 
                                         36.26/7   37.29/8   38.22/7   39.40/7   41.38/8   42.58/7   44.00/6   46.04/8   48.09/8   48.36/8  
                                          1.49/8    1.03/16   0.53/17   1.18/9    1.58/14   1.20/13   1.02/11   2.04/16   2.05/13   0.27/12 
  9 Fiala Jan                      48.50  2.00/7    4.33/16   6.54/13   7.48/12  10.54/12  14.54/10  15.42/9   18.05/10  20.29/11  23.31/11  24.40/11  26.15/11  27.38/10  30.29/9   33.14/7   34.19/7  
    KPKS BETA Brno                        2.00/7    2.33/18   2.21/8    0.54/12   3.06/14   4.00/4    0.48/10   2.23/17   2.24/17   3.02/10   1.09/10   1.35/6    1.23/13   2.51/5    2.45/8    1.05/9  
                                         36.59/9   37.51/9   38.36/8   40.03/8   41.35/7   43.51/10  44.52/10  46.44/11  48.26/9   48.50/9  
                                          2.40/16   0.52/9    0.45/11   1.27/14   1.32/5    2.16/23   1.01/10   1.52/10   1.42/2    0.24/5  
 10 Doucha Jiří                    49.01  2.01/8    5.05/19   7.16/15   8.05/15  10.37/11  14.19/6   15.05/6   16.51/5   18.43/5   22.31/6   23.26/6   25.20/6   27.55/11  31.12/11  33.39/11  34.48/12 
    TJ Start Náchod                       2.01/8    3.04/20   2.11/4    0.49/6    2.32/5    3.42/1*   0.46/7    1.46/2    1.52/5    3.48/19   0.55/2    1.54/16   2.35/23   3.17/13   2.27/1*   1.09/15 
                                         37.42/12  38.36/12  39.24/12  40.43/11  43.11/12  44.10/12  45.06/12  46.40/9   48.34/10  49.01/10 
                                          2.54/18   0.54/11   0.48/12   1.19/10   2.28/21   0.59/2    0.56/6    1.34/1*   1.54/9    0.27/12 
 11 Starosta Pavel                 49.05  2.01/8    4.17/13   6.30/8    7.29/9   10.07/7   14.51/9   15.46/10  18.19/12  20.34/12  23.51/12  24.51/12  26.49/12  27.59/12  31.16/13  34.06/13  35.04/13 
    TJ Sokol Vizovice                     2.01/8    2.16/15   2.13/6    0.59/14   2.38/7    4.44/13   0.55/18   2.33/20   2.15/13   3.17/15   1.00/4    1.58/17   1.10/4    3.17/13   2.50/9    0.58/4  
                                         38.15/14  39.06/13  39.54/13  41.20/12  42.57/11  44.01/11  44.56/11  46.47/12  48.38/11  49.05/11 
                                          3.11/20   0.51/7    0.48/12   1.26/13   1.37/8    1.04/7    0.55/4    1.51/9    1.51/6    0.27/12 
 12 Klícha Martin                  49.13  2.05/13   4.05/9    6.46/12   7.47/11  10.57/15  15.13/12  16.06/12  18.11/11  20.12/10  23.14/10  24.24/10  26.07/10  27.24/9   30.39/10  33.38/10  34.44/11 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.05/13   2.00/9    2.41/13   1.01/17   3.10/16   4.16/7    0.53/16   2.05/12   2.01/9    3.02/10   1.10/11   1.43/10   1.17/10   3.15/12   2.59/11   1.06/10 
                                         36.29/8   37.23/7   39.18/11  40.27/9   42.10/9   43.24/9   44.39/9   46.41/10  48.49/12  49.13/12 
                                          1.45/7    0.54/11   1.55/22   1.09/5    1.43/10   1.14/10   1.15/16   2.02/13   2.08/15   0.24/5  
 13 Urbanec Vít                    52.37  2.04/12   4.20/15   8.50/17   9.50/17  12.57/17  17.22/16  18.11/16  20.06/16  22.31/17  25.37/15  27.02/15  28.45/15  30.19/16  34.08/17  37.32/17  38.39/17 
    ner. klub Otrokovice                  2.04/12   2.16/15   4.30/22   1.00/16   3.07/15   4.25/8    0.49/11   1.55/5    2.25/19   3.06/13   1.25/16   1.43/10   1.34/16   3.49/19   3.24/19   1.07/12 
                                         40.45/15  41.48/15  42.37/15  43.51/14  45.52/14  47.07/14  48.09/14  50.02/14  52.08/13  52.37/13 
                                          2.06/12   1.03/16   0.49/15   1.14/7    2.01/16   1.15/11   1.02/11   1.53/11   2.06/14   0.29/17 
 14 Leštínský Tomáš                53.02  1.50/3    3.40/3    6.10/4    7.00/5    9.28/5   14.01/4   14.58/5   17.14/6   19.35/7   22.34/7   23.54/8   25.34/8   27.09/8   30.11/7   33.28/9   34.37/8  
    KOB Dobruška                          1.50/3    1.50/6    2.30/9    0.50/7    2.28/4    4.33/9    0.57/19   2.16/16   2.21/15   2.59/9    1.20/15   1.40/8    1.35/17   3.02/9    3.17/16   1.09/15 
                                         37.12/10  38.08/10  38.56/9   43.33/13  45.12/13  46.45/13  47.50/13  50.01/13  52.31/14  53.02/14 
                                          2.35/15   0.56/14   0.48/12   4.37/21   1.39/9    1.33/20   1.05/13   2.11/18   2.30/22   0.31/19 
 15 Hladík Jiří                    53.58  2.24/20   4.18/14   6.30/8    7.48/12  10.29/10  14.19/6   15.34/8   17.34/8   19.42/8   22.24/5   23.20/5   24.48/5   26.35/5   29.30/5   32.22/5   33.28/5  
    TJ Sokol Vizovice                     2.24/20   1.54/7    2.12/5    1.18/23   2.41/9    3.50/3    1.15/22   2.00/9    2.08/11   2.42/7    0.56/3    1.28/4    1.47/19   2.55/8    2.52/10   1.06/10 
                                         38.02/13  39.13/14  39.56/14  46.26/18  47.47/17  48.57/16  49.56/16  51.42/16  53.32/15  53.58/15 
                                          4.34/21   1.11/19   0.43/7    6.30/22   1.21/3    1.10/9    0.59/8    1.46/7    1.50/5    0.26/10 
 16 Lebar Daniel                   54.19  2.05/13   4.49/18   7.54/16   8.52/16  12.03/16  16.46/14  17.36/14  20.03/15  22.27/16  25.48/16  27.13/17  28.56/17  30.27/17  34.01/16  37.29/16  38.37/16 
    KPKS BETA Brno                        2.05/13   2.44/19   3.05/15   0.58/13   3.11/17   4.43/12   0.50/12   2.27/19   2.24/17   3.21/16   1.25/16   1.43/10   1.31/15   3.34/17   3.28/20   1.08/14 
                                         41.20/16  42.17/16  43.07/16  44.21/15  47.16/15  48.39/15  49.38/15  51.40/15  53.48/16  54.19/16 
                                          2.43/17   0.57/15   0.50/16   1.14/7    2.55/22   1.23/15   0.59/8    2.02/13   2.08/15   0.31/19 
 17 Kolárik Jan                    56.12  1.59/6    4.06/10   6.36/11   7.29/9   10.27/9   16.07/13  16.46/13  18.51/13  21.06/13  24.18/13  27.03/16  28.53/16  30.08/15  33.27/15  36.43/15  37.55/15 
    SKOB Zlín                             1.59/6    2.07/13   2.30/9    0.53/11   2.58/13   5.40/18   0.39/2    2.05/12   2.15/13   3.12/14   2.45/22   1.50/14   1.15/9    3.19/15   3.16/15   1.12/18 
                                         43.19/18  44.07/18  44.48/18  46.18/17  48.18/18  50.01/18  51.27/18  53.39/18  55.48/17  56.12/17 
                                          5.24/22   0.48/6    0.41/4    1.30/16   2.00/15   1.43/21   1.26/18   2.12/19   2.09/17   0.24/5  
 18 Vaníček Tomáš                  56.25  2.20/18   4.46/17   8.50/17  10.00/18  13.49/19  18.34/19  19.31/19  21.46/19  24.08/19  27.12/18  28.28/18  30.28/18  32.37/18  36.08/18  39.13/18  40.26/18 
    VŠSK MFF UK Praha                     2.20/18   2.26/17   4.04/20   1.10/21   3.49/22   4.45/14   0.57/19   2.15/14   2.22/16   3.04/12   1.16/13   2.00/18   2.09/22   3.31/16   3.05/13   1.13/19 
                                         42.21/17  43.16/17  44.21/17  45.49/16  47.45/16  49.12/17  51.00/17  53.35/17  55.57/18  56.25/18 
                                          1.55/9    0.55/13   1.05/20   1.28/15   1.56/13   1.27/18   1.48/23   2.35/21   2.22/20   0.28/16 
 19 Burdych Tomáš                  61.38  2.17/17   3.47/7    6.33/10   7.14/7   10.56/14  17.15/15  17.57/15  19.57/14  22.08/14  30.39/19  35.10/22  37.57/22  39.15/22  43.21/22  46.39/21  47.46/21 
    Sokol Burdych                         2.17/17   1.30/1*   2.46/14   0.41/1*   3.42/19   6.19/20   0.42/4    2.00/9    2.11/12   8.31/23   4.31/23   2.47/23   1.18/11   4.06/22   3.18/17   1.07/12 
                                         49.48/21  50.35/21  51.18/20  52.31/19  54.18/19  55.41/19  56.48/19  58.51/19  61.12/19  61.38/19 
                                          2.02/11   0.47/4    0.43/7    1.13/6    1.47/12   1.23/15   1.07/14   2.03/15   2.21/19   0.26/10 
 20 Nosek Pavel                    64.10  2.56/21   7.19/22  10.41/22  11.50/22  15.21/22  21.15/21  22.05/21  24.30/21  27.04/20  30.58/21  32.43/20  34.52/19  36.19/19  40.14/19  43.50/19  45.09/19 
    ner. klub Otrokovice                  2.56/21   4.23/22   3.22/19   1.09/20   3.31/18   5.54/19   0.50/12   2.25/18   2.34/20   3.54/20   1.45/21   2.09/20   1.27/14   3.55/20   3.36/21   1.19/20 
                                         48.16/19  49.21/19  50.16/19  54.16/20  56.39/21  58.04/20  59.32/20  61.41/20  63.41/20  64.10/20 
                                          3.07/19   1.05/18   0.55/18   4.00/20   2.23/19   1.25/17   1.28/19   2.09/17   2.00/12   0.29/17 
 21 Tojnar Jan                     65.22  5.26/23   7.41/23  11.45/23  12.46/23  16.30/23  22.49/23  24.06/23  27.02/23  30.06/23  34.06/23  35.32/23  37.58/23  39.40/23  43.27/23  46.49/22  48.08/22 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           5.26/23   2.15/14   4.04/20   1.01/17   3.44/21   6.19/20   1.17/23   2.56/22   3.04/23   4.00/21   1.26/18   2.26/22   1.42/18   3.47/18   3.22/18   1.19/20 
                                         50.17/22  51.28/22  52.28/21  54.17/21  56.35/20  58.21/21  59.59/21  62.15/21  64.47/21  65.22/21 
                                          2.09/13   1.11/19   1.00/19   1.49/17   2.18/17   1.46/22   1.38/21   2.16/20   2.32/23   0.35/22 
 22 Halíř Radim                    67.52  3.07/22   6.35/20   9.45/20  10.59/20  14.41/20  20.18/20  21.15/20  24.12/20  27.12/21  30.49/20  32.32/19  34.52/19  36.45/20  41.21/20  45.05/20  46.36/20 
    VŠSK MFF UK Praha                     3.07/22   3.28/21   3.10/17   1.14/22   3.42/19   5.37/17   0.57/19   2.57/23   3.00/22   3.37/18   1.43/20   2.20/21   1.53/20   4.36/23   3.44/22   1.31/23 
                                         48.48/20  50.30/20  54.23/22  56.48/22  59.12/22  60.41/22  62.12/22  64.49/22  67.12/22  67.52/22 
                                          2.12/14   1.42/23   3.53/23   2.25/19   2.24/20   1.29/19   1.31/20   2.37/23   2.23/21   0.40/23 
 23 Mika Milan                     69.05  2.22/19   6.48/21  10.02/21  11.04/21  15.07/21  21.49/22  22.40/22  25.30/22  28.21/22  32.54/22  34.26/21  36.27/21  38.20/21  42.22/21  47.22/23  48.41/23 
    ner. klub Otrokovice                  2.22/19   4.26/23   3.14/18   1.02/19   4.03/23   6.42/23   0.51/14   2.50/21   2.51/21   4.33/22   1.32/19   2.01/19   1.53/20   4.02/21   5.00/23   1.19/20 
                                         54.14/23  55.46/23  56.54/23  58.48/23  61.09/23  62.30/23  63.44/23  66.20/23  68.33/23  69.05/23 
                                          5.33/23   1.32/22   1.08/21   1.54/18   2.21/18   1.21/14   1.14/15   2.36/22   2.13/18   0.32/21 
    Kurfürst Pavel             DISK       2.03/     4.24/     7.07/     8.02/    10.45/    15.36/    16.26/    18.45/    20.58/    24.15/         /         /         /         /         /         /   
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.03/     2.21/     2.43/     0.55/     2.43/     4.51/     0.50/     2.19/     2.13/     3.17/         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /    42.49/    43.36/   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.47/   
    Hovorka Jan                DISK       1.49/     3.40/     5.48/     6.30/     8.49/    12.25/    13.10/    14.59/    16.50/    19.19/    20.13/    21.38/         /    24.42/    27.03/    28.00/   
    OK Lokomotiva Pardubice               1.49/     1.51/     2.08/     0.42/     2.19/     3.36/     0.45/     1.49/     1.51/     2.29/     0.54/     1.25/         /         /     2.21/     0.57/   
                                         29.49/    30.32/    31.56/    32.55/    34.27/    35.20/    36.12/    37.43/    39.21/    39.47/   
                                          1.49/     0.43/     1.24/     0.59/     1.32/     0.53/     0.52/     1.31/     1.38/     0.26/   
    Mička Marek                DISK       2.57/     6.48/    10.34/    11.43/    15.38/    21.27/    22.46/    25.39/    28.51/         /         /         /         /         /         /         /   
    ner. klub Otrokovice                  2.57/     3.51/     3.46/     1.09/     3.55/     5.49/     1.19/     2.53/     3.12/         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /    38.29/    41.19/    41.48/   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /     2.50/     0.29/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21C        4.7km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-35      3-34      4-39      5-42      6-46      7-48      8-52      9-53     10-56     11-64     12-71     13-57     14-74     15-55     16-58    
                                      17-100   
  1 Fátor Jan                      42.23  2.04/1*   3.51/1*   6.25/1*   8.56/1*  13.35/1*  16.19/1*  18.38/1*  21.52/1*  25.56/1*  28.07/1*  30.49/1*  31.32/1*  34.23/1*  36.39/1*  37.49/1*  39.34/1* 
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    2.04/1*   1.47/1*   2.34/1*   2.31/1*   4.39/4    2.44/1*   2.19/1*   3.14/1*   4.04/6    2.11/1*   2.42/2    0.43/1*   2.51/1*   2.16/1*   1.10/1*   1.45/2  
                                         41.57/1*  42.23/1* 
                                          2.23/3    0.26/3  
  2 Kupka Jaroslav                 50.44  2.25/3    4.53/4    8.02/3   11.13/3   15.42/3   18.42/3   21.17/3   24.33/2   26.49/2   29.42/2   32.49/2   33.47/2   42.02/4   44.21/4   46.27/3   48.09/3  
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             2.25/3    2.28/3    3.09/3    3.11/3    4.29/3    3.00/5    2.35/4    3.16/2    2.16/3    2.53/5    3.07/5    0.58/4    8.15/7    2.19/2    2.06/4    1.42/1* 
                                         50.17/3   50.44/3  
                                          2.08/2    0.27/4  
  3 Koblížek Kamil                 55.29  2.05/2    4.39/3    9.42/6   13.28/5   17.43/5   20.51/5   23.11/5   30.52/6   33.04/5   35.57/5   38.46/5   40.49/5   45.04/5   47.36/5   49.36/4   51.43/4  
    OOB Sokol Žamberk                     2.05/2    2.34/5    5.03/8    3.46/6    4.15/1*   3.08/6    2.20/2    7.41/7    2.12/2    2.53/5    2.49/3    2.03/8    4.15/4    2.32/4    2.00/2    2.07/5  
                                         55.04/4   55.29/4  
                                          3.21/8    0.25/2  
  4 Šimek Miroslav                 57.38  3.25/7    6.29/6    9.40/5   13.31/6   19.30/7   23.32/7   26.53/7   30.52/6   33.48/6   37.23/7   40.51/6   42.13/6   46.41/6   49.53/6   51.55/5   54.22/5  
    VŠSK MFF UK Praha                     3.25/7    3.04/7    3.11/4    3.51/7    5.59/7    4.02/8    3.21/8    3.59/5    2.56/5    3.35/7    3.28/6    1.22/7    4.28/5    3.12/8    2.02/3    2.27/6  
                                         57.09/5   57.38/5  
                                          2.47/5    0.29/6  
  5 Izák Petr                      59.53  2.25/3    4.55/5    9.02/4   12.04/4   17.02/4   19.53/4   22.34/4   26.01/4   28.05/3   30.44/3   33.40/3   34.30/3   38.22/2   41.09/2   55.20/6   57.23/6  
    VSK Přírodověda - orientační sporty   2.25/3    2.30/4    4.07/7    3.02/2    4.58/5    2.51/3    2.41/5    3.27/3    2.04/1*   2.39/3    2.56/4    0.50/2    3.52/3    2.47/7   14.11/8    2.03/4  
                                         59.29/6   59.53/6  
                                          2.06/1*   0.24/1* 
  6 Dvořáček Jan                   68.29  2.52/6    8.20/8   11.39/8   16.03/8   22.03/8   24.50/8   27.56/8   36.33/8   39.18/8   44.09/8   50.30/8   51.49/8   56.25/8   59.07/8   61.48/7   65.03/7  
    OOB Třebíč                            2.52/6    5.28/8    3.19/5    4.24/8    6.00/8    2.47/2    3.06/7    8.37/8    2.45/4    4.51/8    6.21/8    1.19/6    4.36/6    2.42/5    2.41/5    3.15/8  
                                         67.58/7   68.29/7  
                                          2.55/7    0.31/8  
  7 Cveček Martin                  69.14  4.21/8    7.06/7   10.34/7   14.15/7   19.23/6   22.35/6   25.29/6   29.05/5   34.15/7   36.58/6   41.57/7   43.02/7   56.15/7   59.00/7   63.40/8   66.09/8  
    VSK Přírodověda - orientační sporty   4.21/8    2.45/6    3.28/6    3.41/5    5.08/6    3.12/7    2.54/6    3.36/4    5.10/8    2.43/4    4.59/7    1.05/5   13.13/8    2.45/6    4.40/7    2.29/7  
                                         68.44/8   69.14/8  
                                          2.35/4    0.30/7  
  8 Hudák Stanislav           MS   50.20  2.35/5    4.38/2    7.28/2   10.53/2   15.08/2   18.07/2   20.38/2   25.32/3   30.02/4   32.16/4   34.56/4   35.48/4   38.52/3   41.17/3   45.17/2   47.05/2  
    OOB Vamberk                           2.35/5    2.03/2    2.50/2    3.25/4    4.15/1*   2.59/4    2.31/3    4.54/6    4.30/7    2.14/2    2.40/1*   0.52/3    3.04/2    2.25/3    4.00/6    1.48/3  
                                         49.52/2   50.20/2  
                                          2.47/5    0.28/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         4.4km    0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-35      3-36      4-39      5-42      6-43      7-47      8-48      9-51     10-50     11-53     12-64     13-70     14-69     15-72     16-73    
                                      17-65     18-58     19-100   
  1 Killar Marek                   37.46  2.06/2    3.58/1*   6.26/1*  10.03/1*  14.19/1*  14.59/1*  17.34/1*  19.36/1*  22.15/1*  23.31/1*  24.04/1*  26.56/1*  28.07/1*  29.08/2   30.38/1*  31.49/1* 
    Lokomotiva Trutnov                    2.06/2    1.52/1*   2.28/1*   3.37/7    4.16/2    0.40/1*   2.35/5    2.02/3    2.39/1*   1.16/3    0.33/2    2.52/2    1.11/1*   1.01/5    1.30/1*   1.11/1* 
                                         32.51/1*  35.04/1*  37.15/1*  37.46/1* 
                                          1.02/2    2.13/3    2.11/3    0.31/5  
  2 Vinš Pavel                     38.04  2.35/4    4.57/3    7.31/2   10.21/2   14.27/2   15.13/2   17.40/2   19.38/2   22.32/2   23.37/2   24.14/2   26.57/2   28.10/2   29.01/1*  30.39/2   31.58/2  
    TJ Sparta Doly Kladno                 2.35/4    2.22/3    2.34/2    2.50/1*   4.06/1*   0.46/2    2.27/2    1.58/2    2.54/2    1.05/1*   0.37/4    2.43/1*   1.13/2    0.51/3    1.38/2    1.19/3  
                                         33.37/2   35.38/2   37.38/2   38.04/2  
                                          1.39/7    2.01/1*   2.00/1*   0.26/2  
  3 Datel Jiří                     41.45  2.12/3    5.16/4    7.52/3   10.53/3   15.48/3   16.40/3   19.05/3   21.01/3   23.59/3   25.36/3   26.07/3   29.17/3   32.04/3   32.50/3   34.54/4   36.16/4  
    TJ Sparta Doly Kladno                 2.12/3    3.04/6    2.36/3    3.01/2    4.55/6    0.52/4    2.25/1*   1.56/1*   2.58/3    1.37/8    0.31/1*   3.10/5    2.47/8    0.46/1*   2.04/5    1.22/4  
                                         37.17/3   39.18/3   41.25/3   41.45/3  
                                          1.01/1*   2.01/1*   2.07/2    0.20/1* 
  4 Klaška Jan                     42.21  2.02/1*   4.12/2    8.25/4   11.32/4   16.04/4   16.51/4   19.24/4   21.41/4   25.05/4   26.20/4   26.55/4   30.38/4   32.06/4   32.55/4   34.49/3   36.07/3  
    Neregistrovan                         2.02/1*   2.10/2    4.13/5    3.07/4    4.32/3    0.47/3    2.33/4    2.17/6    3.24/5    1.15/2    0.35/3    3.43/7    1.28/3    0.49/2    1.54/3    1.18/2  
                                         37.17/3   39.33/4   41.51/4   42.21/4  
                                          1.10/4    2.16/5    2.18/5    0.30/3  
  5 Choutka Jaroslav               45.10  2.38/5    5.33/5    9.49/6   13.24/6   18.18/6   19.12/6   21.48/6   23.54/6   27.33/6   28.59/6   29.45/6   32.50/6   34.27/6   35.37/6   37.34/6   39.06/6  
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  2.38/5    2.55/4    4.16/6    3.35/6    4.54/5    0.54/6    2.36/6    2.06/4    3.39/7    1.26/5    0.46/6    3.05/4    1.37/5    1.10/6    1.57/4    1.32/7  
                                         40.14/6   42.28/6   44.40/5   45.10/5  
                                          1.08/3    2.14/4    2.12/4    0.30/3  
  6 Souček Karel                   45.17  2.38/5    5.35/6    8.28/5   11.53/5   17.05/5   17.58/5   21.08/5   23.34/5   26.32/5   28.03/5   28.40/5   31.52/5   33.27/5   34.26/5   36.42/5   38.23/5  
    TJ Slavia Hradec Králové              2.38/5    2.57/5    2.53/4    3.25/5    5.12/7    0.53/5    3.10/8    2.26/7    2.58/3    1.31/7    0.37/4    3.12/6    1.35/4    0.59/4    2.16/7    1.41/8  
                                         39.34/5   41.59/5   44.44/6   45.17/6  
                                          1.11/5    2.25/7    2.45/7    0.33/6  
  7 Chotětický Václav              49.55  3.15/7    7.00/8   12.00/7   15.58/8   21.28/8   22.24/8   25.01/8   27.31/8   31.15/8   32.38/8   33.26/8   36.27/8   38.25/8   39.35/7   41.49/7   43.20/7  
    KČT Aš                                3.15/7    3.45/8    5.00/7    3.58/8    5.30/8    0.56/8    2.37/7    2.30/8    3.44/8    1.23/4    0.48/7    3.01/3    1.58/7    1.10/6    2.14/6    1.31/6  
                                         44.39/7   47.00/7   49.21/7   49.55/7  
                                          1.19/6    2.21/6    2.21/6    0.34/7  
  8 Müller Robert                  55.45  3.40/8    6.48/7   12.13/8   15.14/7   19.53/7   20.47/7   23.16/7   25.22/7   28.54/7   30.20/7   31.27/7   35.46/7   37.31/7   41.16/8   45.16/8   46.45/8  
    TJ Slavia Hradec Králové              3.40/8    3.08/7    5.25/8    3.01/2    4.39/4    0.54/6    2.29/3    2.06/4    3.32/6    1.26/5    1.07/8    4.19/8    1.45/6    3.45/8    4.00/8    1.29/5  
                                         48.36/8   51.46/8   54.32/8   55.45/8  
                                          1.51/8    3.10/8    2.46/8    1.13/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         4.0km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-45      3-48      4-52      5-49      6-54      7-56      8-59      9-61     10-62     11-64     12-70     13-57     14-73     15-75     16-60    
                                      17-100   
  1 Peterka František              35.28  2.49/7    4.42/4    7.12/4    9.45/1*  10.55/1*  13.00/1*  14.16/1*  17.10/1*  19.54/1*  20.55/1*  24.05/1*  25.05/1*  28.08/1*  30.11/1*  30.39/1*  32.56/1* 
    OOB TJ Sokol Troja                    2.49/7    1.53/2    2.30/7    2.33/1*   1.10/2    2.05/1*   1.16/1*   2.54/1*   2.44/1*   1.01/1*   3.10/8    1.00/1*   3.03/1*   2.03/1*   0.28/1*   2.17/10 
                                         35.03/1*  35.28/1* 
                                          2.07/3    0.25/2  
  2 Cinkan Zdeněk                  41.10  3.00/9    5.10/7    7.33/7   11.15/7   12.35/4   15.24/3   16.45/3   20.21/3   23.31/3   24.49/3   28.08/2   29.21/2   33.51/3   36.30/3   37.02/3   38.35/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.00/9    2.10/7    2.23/5    3.42/8    1.20/3    2.49/3    1.21/2    3.36/3    3.10/3    1.18/5    3.19/9    1.13/2    4.30/7    2.39/8    0.32/2    1.33/2  
                                         40.41/2   41.10/2  
                                          2.06/2    0.29/4  
  3 Veljačik Pavel                 41.13  2.05/1*   4.05/1*   6.23/1*   9.49/2   11.30/2   14.10/2   15.52/2   20.07/2   23.12/2   24.30/2   28.15/3   29.46/3   33.06/2   36.10/2   36.48/2   38.30/2  
    AC Sparta Praha                       2.05/1*   2.00/5    2.18/3    3.26/5    1.41/4    2.40/2    1.42/8    4.15/8    3.05/2    1.18/5    3.45/11   1.31/7    3.20/4    3.04/10   0.38/8    1.42/4  
                                         40.44/3   41.13/3  
                                          2.14/5    0.29/4  
  4 Pavlů Jaroslav                 47.24  3.40/10   6.00/9    8.47/10  13.52/11  16.56/11  19.53/7   21.18/7   25.12/7   29.09/7   30.31/7   33.06/7   34.32/7   38.35/5   41.01/5   41.41/5   44.35/5  
    TJ Sokol Dobřichovice                 3.40/10   2.20/9    2.47/10   5.05/12   3.04/10   2.57/5    1.25/4    3.54/7    3.57/12   1.22/8    2.35/5    1.26/6    4.03/5    2.26/5    0.40/9    2.54/11 
                                         47.00/4   47.24/4  
                                          2.25/8    0.24/1* 
  5 Hanuš Pavel                    47.58  4.05/11   6.44/12   8.59/11  11.57/8   13.00/5   20.05/9   21.29/9   26.02/9   29.36/9   31.39/10  35.19/11  36.40/10  39.48/6   42.21/6   43.06/6   44.49/6  
    Lokomotiva Trutnov                    4.05/11   2.39/11   2.15/1*   2.58/2    1.03/1*   7.05/11   1.24/3    4.33/11   3.34/9    2.03/12   3.40/10   1.21/5    3.08/3    2.33/7    0.45/11   1.43/6  
                                         47.26/5   47.58/5  
                                          2.37/9    0.32/8  
  6 Imlauf Martin                  48.33  4.25/12   6.17/10   8.36/9   12.10/9   14.56/9   17.45/5   19.14/5   23.42/6   27.01/6   28.15/5   30.42/4   32.40/5   40.55/7   43.35/8   44.07/8   45.55/8  
    TJ Start Náchod                       4.25/12   1.52/1*   2.19/4    3.34/6    2.46/9    2.49/3    1.29/5    4.28/10   3.19/6    1.14/3    2.27/4    1.58/11   8.15/9    2.40/9    0.32/2    1.48/7  
                                         48.04/7   48.33/6  
                                          2.09/4    0.29/4  
  7 Betlach Miroslav               48.53  2.13/2    4.11/2    6.39/2   10.55/5   15.58/10  21.32/10  23.02/10  27.35/11  30.57/11  32.14/11  35.02/10  36.48/11  41.04/8   43.26/7   44.02/7   45.44/7  
    SK Kotlářka Praha                     2.13/2    1.58/3    2.28/6    4.16/9    5.03/12   5.34/9    1.30/7    4.33/11   3.22/7    1.17/4    2.48/7    1.46/9    4.16/6    2.22/4    0.36/6    1.42/4  
                                         48.03/6   48.53/7  
                                          2.19/7    0.50/12 
  8 Jakeš Josef                    49.42  2.31/3    4.31/3    7.31/6   10.34/4   13.12/6   19.56/8   21.25/8   25.52/8   29.14/8   30.33/8   32.53/6   34.08/6   37.15/4   39.28/4   40.13/4   41.53/4  
    SK Týniště nad Orlicí                 2.31/3    2.00/5    3.00/11   3.03/3    2.38/8    6.44/10   1.29/5    4.27/9    3.22/7    1.19/7    2.20/2    1.15/3    3.07/2    2.13/3    0.45/11   1.40/3  
                                         49.15/8   49.42/8  
                                          7.22/12   0.27/3  
  9 Procházka Radek                53.00  2.43/6    5.20/8    7.53/8   12.16/10  14.31/8   18.06/6   19.48/6   23.40/5   26.53/5   28.26/6   30.47/5   32.07/4   42.19/9   44.47/9   45.21/9   49.33/9  
    OK Lokomotiva Pardubice               2.43/6    2.37/10   2.33/8    4.23/11   2.15/6    3.35/8    1.42/8    3.52/6    3.13/5    1.33/11   2.21/3    1.20/4   10.12/10   2.28/6    0.34/4    4.12/12 
                                         52.20/9   53.00/9  
                                          2.47/10   0.40/9  
 10 Záveský Richard                54.30  2.42/5    6.38/11  13.41/12  18.00/12  21.31/12  24.56/12  26.48/12  30.34/12  34.09/12  35.35/12  38.18/12  40.12/12  45.52/10  49.17/10  49.58/10  51.46/10 
    TJ Loko Česká Třebová                 2.42/5    3.56/12   7.03/12   4.19/10   3.31/11   3.25/7    1.52/12   3.46/5    3.35/10   1.26/9    2.43/6    1.54/10   5.40/8    3.25/11   0.41/10   1.48/7  
                                         54.01/10  54.30/10 
                                          2.15/6    0.29/4  
 11 Neumann Zbyněk                 62.49  2.33/4    4.44/5    7.20/5   10.58/6   13.31/7   16.39/4   18.23/4   21.59/4   25.39/4   27.09/4   33.54/9   36.05/9   52.42/11  56.20/11  56.55/11  58.53/11 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   2.33/4    2.11/8    2.36/9    3.38/7    2.33/7    3.08/6    1.44/10   3.36/3    3.40/11   1.30/10   6.45/12   2.11/12  16.37/11   3.38/12   0.35/5    1.58/9  
                                         62.09/11  62.49/11 
                                          3.16/11   0.40/9  
 12 Hostaš Petr                   109.13  2.49/7    4.47/6    7.04/3   10.28/3   12.15/3   22.05/11  23.49/11  27.18/10  30.28/10  31.36/9   33.48/8   35.23/8  102.22/12 104.27/12 105.03/12 106.31/12 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.49/7    1.58/3    2.17/2    3.24/4    1.47/5    9.50/12   1.44/10   3.29/2    3.10/3    1.08/2    2.12/1*   1.35/8   66.59/12   2.05/2    0.36/6    1.28/1* 
                                        108.33/12 109.13/12 
                                          2.02/1*   0.40/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         3.6km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-38      3-34      4-39      5-42      6-43      7-46      8-47      9-48     10-57     11-73     12-75     13-58     14-100   
  1 Hausvater Karel                27.27  2.01/1*   4.30/1*   6.35/1*   9.25/1*  12.59/1*  13.38/1*  15.43/1*  16.13/1*  17.51/1*  21.04/1*  23.06/1*  23.36/1*  25.12/1*  27.07/1*  27.27/1* 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.01/1*   2.29/1*   2.05/1*   2.50/1*   3.34/1*   0.39/1*   2.05/2    0.30/1*   1.38/1*   3.13/1*   2.02/2    0.30/2    1.36/1*   1.55/2    0.20/1* 
  2 Nešpor Jan                     34.04  2.14/2    6.23/5    8.37/3   13.30/5   18.01/3   18.56/3   20.49/3   21.19/3   23.42/3   27.34/2   29.31/2   30.06/2   31.56/2   33.40/2   34.04/2  
    OOB Třebíč                            2.14/2    4.09/7    2.14/2    4.53/10   4.31/3    0.55/3    1.53/1*   0.30/1*   2.23/4    3.52/2    1.57/1*   0.35/5    1.50/2    1.44/1*   0.24/3  
  3 Kavka Jiří                     37.22  2.34/5    5.40/3    8.48/4   13.01/4   18.11/4   19.34/4   21.39/4   22.23/4   24.52/4   29.14/3   31.43/3   32.17/3   34.31/3   36.49/3   37.22/3  
    AC Sparta Praha                       2.34/5    3.06/3    3.08/5    4.13/7    5.10/5    1.23/10   2.05/2    0.44/5    2.29/6    4.22/4    2.29/5    0.34/3    2.14/4    2.18/5    0.33/7  
  4 Ludvík Petr                    39.36  2.20/4    4.56/2    7.11/2   10.16/2   14.32/2   15.38/2   17.55/2   18.32/2   20.36/2   31.49/4   34.05/4   34.33/4   36.54/4   39.08/4   39.36/4  
    TJ Stadion Nový Bor                   2.20/4    2.36/2    2.15/3    3.05/2    4.16/2    1.06/8    2.17/6    0.37/3    2.04/2   11.13/8    2.16/3    0.28/1*   2.21/5    2.14/4    0.28/5  
  5 Šváb Jan                       43.21  2.41/6    6.54/6   10.02/6   13.52/6   19.12/5   20.06/5   23.45/6   24.29/6   27.11/6   33.12/5   36.50/5   37.26/5   40.06/5   42.44/5   43.21/5  
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.41/6    4.13/8    3.08/5    3.50/4    5.20/6    0.54/2    3.39/10   0.44/5    2.42/8    6.01/5    3.38/10   0.36/6    2.40/7    2.38/8    0.37/9  
  6 Kulhavý Josef                  45.17  2.15/3    5.41/4    9.42/5   12.55/3   19.14/6   20.10/6   22.19/5   23.03/5   26.04/5   37.50/8   40.14/8   40.48/8   42.57/7   44.55/6   45.17/6  
    OOB Sokol Žamberk                     2.15/3    3.26/4    4.01/10   3.13/3    6.19/9    0.56/5    2.09/4    0.44/5    3.01/9   11.46/10   2.24/4    0.34/3    2.09/3    1.58/3    0.22/2  
  7 Vícha Vladimír                 45.49  3.16/8    6.57/7   10.15/7   14.18/7   21.38/8   23.02/8   25.25/8   26.11/8   28.48/7   35.30/6   38.50/6   39.49/6   42.28/6   45.18/7   45.49/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.16/8    3.41/6    3.18/8    4.03/6    7.20/10   1.24/11   2.23/7    0.46/8    2.37/7    6.42/6    3.20/7    0.59/11   2.39/6    2.50/9    0.31/6  
  8 Klimpl Petr                    46.58  3.02/7    7.18/8   10.27/8   14.26/8   20.27/7   21.32/7   25.05/7   25.54/7   29.23/8   36.20/7   39.47/7   40.28/7   43.29/8   46.25/8   46.58/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.02/7    4.16/9    3.09/7    3.59/5    6.01/8    1.05/7    3.33/9    0.49/9    3.29/10   6.57/7    3.27/9    0.41/8    3.01/10   2.56/10   0.33/7  
  9 Novotný Miroslav               50.50  3.38/10  17.27/11  19.55/11  24.37/11  29.46/11  30.45/11  33.00/9   33.38/9   36.06/9   40.22/9   43.44/9   44.23/9   47.05/9   49.36/9   50.50/9  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.38/10  13.49/11   2.28/4    4.42/8    5.09/4    0.59/6    2.15/5    0.38/4    2.28/5    4.16/3    3.22/8    0.39/7    2.42/9    2.31/7    1.14/11 
 10 Souček Pavel                   57.10 10.38/11  14.09/10  17.37/10  24.03/10  29.38/10  30.33/10  33.20/10  34.11/10  36.31/10  48.03/10  50.55/10  51.38/10  54.19/10  56.43/10  57.10/10 
    OK 99 Hradec Králové                 10.38/11   3.31/5    3.28/9    6.26/11   5.35/7    0.55/3    2.47/8    0.51/10   2.20/3   11.32/9    2.52/6    0.43/9    2.41/8    2.24/6    0.27/4  
 11 Jelínek Roman                  63.10  3.29/9    8.55/9   15.04/9   19.54/9   28.02/9   29.18/9   33.23/11  34.21/11  38.04/11  50.33/11  54.50/11  55.46/11  59.02/11  62.25/11  63.10/11 
    TJ Spartak Adamov                     3.29/9    5.26/10   6.09/11   4.50/9    8.08/11   1.16/9    4.05/11   0.58/11   3.43/11  12.29/11   4.17/11   0.56/10   3.16/11   3.23/11   0.45/10 
    Hnyk Petr                  DISK       4.44/    11.37/    17.45/    21.54/    26.55/    27.53/    31.15/    38.50/    41.04/    47.46/    51.00/         /    53.55/    56.22/    56.50/   
    TJ Start Náchod                       4.44/     6.53/     6.08/     4.09/     5.01/     0.58/     3.22/     7.35/     2.14/     6.42/     3.14/         /         /     2.27/     0.28/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         3.3km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-45      3-48      4-51      5-50      6-53      7-56      8-63      9-71     10-67     11-57     12-74     13-75     14-58     15-100   
  1 Kolařík Zdeněk                 29.34  2.26/8    4.26/5    6.32/4    9.46/3   11.12/2   11.54/2   14.26/1*  16.31/1*  18.27/1*  19.15/1*  21.50/2   24.04/2   24.52/2   26.49/2   29.01/2   29.34/1* 
    KOB Start Blansko                     2.26/8    2.00/5    2.06/2    3.14/7    1.26/8    0.42/7    2.32/5    2.05/11   1.56/8    0.48/5    2.35/2    2.14/5    0.48/17   1.57/2    2.12/10   0.33/16 
  2 Pohl Zdeněk                    29.42  2.20/4    5.01/11   7.25/11  10.23/7   11.46/5   12.25/3   14.47/3   16.43/3   18.28/2   19.16/2   21.44/1*  23.48/1*  24.26/1*  26.26/1*  28.46/1*  29.42/2  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.20/4    2.41/16   2.24/9    2.58/3    1.23/7    0.39/2    2.22/2    1.56/7    1.45/4    0.48/5    2.28/1*   2.04/2    0.38/6    2.00/6    2.20/13   0.56/18 
  3 Doležal Miroslav               29.50  2.28/9    4.36/7    7.06/8   10.12/5   11.45/4   12.26/4   15.20/5   17.11/7   18.51/5   19.36/4   22.14/3   24.26/3   25.05/3   27.05/3   29.25/3   29.50/3  
    SK Praga Praha                        2.28/9    2.08/7    2.30/10   3.06/6    1.33/10   0.41/6    2.54/11   1.51/5    1.40/2    0.45/3    2.38/3    2.12/4    0.39/8    2.00/6    2.20/13   0.25/3  
  4 Jirka Jiří                     30.30  2.21/6    4.16/4    6.35/5   10.31/9   11.50/7   12.30/5   14.45/2   16.41/2   18.34/3   19.43/6   22.56/4   25.24/4   26.02/4   28.03/4   30.02/4   30.30/4  
    KOB Železárny Prostějov               2.21/6    1.55/2    2.19/8    3.56/15   1.19/3    0.40/4    2.15/1*   1.56/7    1.53/6    1.09/14   3.13/10   2.28/13   0.38/6    2.01/8    1.59/6    0.28/10 
  5 Balcar Pavel                   30.51  2.11/1*   4.08/2    6.18/2    9.05/2   10.27/1*  11.11/1*  14.48/4   17.10/6   19.37/8   20.18/7   23.14/5   25.31/5   26.10/5   28.09/5   30.26/5   30.51/5  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.11/1*   1.57/4    2.10/4    2.47/2    1.22/5    0.44/10   3.37/18   2.22/15   2.27/13   0.41/1*   2.56/4    2.17/6    0.39/8    1.59/4    2.17/12   0.25/3  
  6 Žemlička Zbyněk                31.23  2.22/7    4.13/3    6.31/3   11.12/10  12.28/9   13.07/9   15.52/9   17.39/8   19.34/7   21.00/8   24.00/6   26.21/6   27.00/6   29.01/6   30.56/6   31.23/6  
    SK Chrast                             2.22/7    1.51/1*   2.18/6    4.41/17   1.16/2    0.39/2    2.45/7    1.47/4    1.55/7    1.26/19   3.00/5    2.21/10   0.39/8    2.01/8    1.55/3    0.27/8  
  7 Vondrouš Jaroslav              31.44  2.11/1*   4.07/1*   6.16/1*   8.57/1*  12.16/8   12.51/8   15.22/6   17.02/4   18.36/4   19.17/3   25.07/7   27.04/7   27.40/7   29.18/7   31.16/7   31.44/7  
    OK 99 Hradec Králové                  2.11/1*   1.56/3    2.09/3    2.41/1*   3.19/16   0.35/1*   2.31/3    1.40/2    1.34/1*   0.41/1*   5.50/15   1.57/1*   0.36/3    1.38/1*   1.58/5    0.28/10 
  8 Koudelný Jiří                  33.39  2.35/10   4.43/9    6.53/6   10.27/8   11.49/6   12.32/6   15.42/8   17.40/9   22.02/11  22.56/10  26.10/9   28.27/8   29.09/8   31.13/8   33.10/8   33.39/8  
    OOB Třebíč                            2.35/10   2.08/7    2.10/4    3.34/12   1.22/5    0.43/8    3.10/17   1.58/9    4.22/18   0.54/9    3.14/11   2.17/6    0.42/13   2.04/12   1.57/4    0.29/12 
  9 Dockal Zdenek                  33.53  2.18/3    4.37/8    7.07/10  10.07/4   14.18/13  15.12/14  18.09/13  20.15/13  22.13/12  23.03/12  26.08/8   28.37/9   29.14/9   31.16/9   33.28/9   33.53/9  
    SK Týniště nad Orlicí                 2.18/3    2.19/11   2.30/10   3.00/4    4.11/18   0.54/16   2.57/12   2.06/12   1.58/10   0.50/8    3.05/7    2.29/14   0.37/4    2.02/10   2.12/10   0.25/3  
 10 Volný Jiří                     34.25  2.53/14   8.06/19  10.40/19  13.58/18  15.56/18  16.49/18  19.20/18  21.03/17  22.59/15  24.06/15  27.09/10  29.26/10  30.03/10  32.08/10  34.02/10  34.25/10 
    TJ Slezan Opava                       2.53/14   5.13/19   2.34/13   3.18/9    1.58/15   0.53/15   2.31/3    1.43/3    1.56/8    1.07/13   3.03/6    2.17/6    0.37/4    2.05/13   1.54/2    0.23/2  
 11 Tichý Boris                    34.56  2.20/4    4.32/6    7.06/8   10.22/6   11.43/3   12.43/7   15.31/7   17.09/5   18.51/5   19.40/5   27.14/11  29.48/13  30.22/11  32.24/12  34.25/11  34.56/11 
    KOB Dobruška                          2.20/4    2.12/9    2.34/13   3.16/8    1.21/4    1.00/19   2.48/8    1.38/1*   1.42/3    0.49/7    7.34/17   2.34/15   0.34/1*   2.02/10   2.01/8    0.31/14 
 11 Žaludek Jindřich               34.56  2.52/13   4.59/10   7.04/7   12.07/13  13.15/11  14.04/11  16.55/11  18.55/11  22.15/13  23.34/13  27.26/12  29.45/12  30.24/12  32.31/13  34.30/12  34.56/11 
    SKOB Zlín                             2.52/13   2.07/6    2.05/1*   5.03/18   1.08/1*   0.49/14   2.51/9    2.00/10   3.20/16   1.19/17   3.52/13   2.19/9    0.39/8    2.07/14   1.59/6    0.26/6  
 13 Doležal Petr                   35.53  2.50/12   5.31/14   8.03/14  13.41/17  15.11/17  15.51/17  18.49/17  20.58/16  22.44/14  23.45/14  27.35/13  29.44/11  30.24/12  32.22/11  34.43/13  35.53/13 
    SK Týniště nad Orlicí                 2.50/12   2.41/16   2.32/12   5.38/19   1.30/9    0.40/4    2.58/13   2.09/13   1.46/5    1.01/12   3.50/12   2.09/3    0.40/12   1.58/3    2.21/15   1.10/19 
 14 Dudmk Petr                     36.00  3.17/17   5.55/15   8.54/15  12.25/14  14.12/12  15.07/12  18.15/15  20.37/14  23.42/16  24.28/16  27.36/14  30.00/14  30.46/14  33.03/14  35.29/14  36.00/14 
    TJ Lokomotiva Beroun                  3.17/17   2.38/15   2.59/18   3.31/11   1.47/14   0.55/17   3.08/16   2.22/15   3.05/14   0.46/4    3.08/8    2.24/12   0.46/16   2.17/15   2.26/16   0.31/14 
 15 Tůma Miloš                     40.16  3.05/16   6.07/16   9.17/16  13.14/16  14.57/16  15.43/16  18.46/16  21.09/18  24.22/17  25.45/17  30.47/15  33.50/15  34.38/15  37.12/15  39.41/15  40.16/15 
    KOB Dobruška                          3.05/16   3.02/18   3.10/19   3.57/16   1.43/13   0.46/11   3.03/15   2.23/17   3.13/15   1.23/18   5.02/14   3.03/16   0.48/17   2.34/18   2.29/17   0.35/17 
 16 Záhorec František              40.50  2.53/14   5.08/12   7.26/12  11.12/10  14.38/15  15.36/15  18.12/14  20.53/15  26.08/18  27.26/18  33.21/18  35.44/16  36.36/17  38.35/16  40.23/16  40.50/16 
    SK Chrast                             2.53/14   2.15/10   2.18/6    3.46/13   3.26/17   0.58/18   2.36/6    2.41/18   5.15/19   1.18/16   5.55/16   2.23/11   0.52/19   1.59/4    1.48/1*   0.27/8  
 17 Vlcek Josef                    41.21  4.39/18   7.07/17   9.46/17  12.49/15  14.23/14  15.09/13  18.01/12  19.52/12  21.59/10  22.57/11  31.56/16  35.49/17  36.24/16  38.50/17  40.55/17  41.21/17 
    SK Týniště nad Orlicí                 4.39/18   2.28/13   2.39/17   3.03/5    1.34/11   0.46/11   2.52/10   1.51/5    2.07/12   0.58/11   8.59/18   3.53/18   0.35/2    2.26/16   2.05/9    0.26/6  
 18 Orálek Miroslav                44.34  2.43/11   5.13/13   7.48/13  11.12/10  12.49/10  13.32/10  16.30/10  18.45/10  20.50/9   21.47/9   32.27/17  38.13/18  38.57/18  41.30/18  44.04/18  44.34/18 
    OOB Třebíč                            2.43/11   2.30/14   2.35/15   3.24/10   1.37/12   0.43/8    2.58/13   2.15/14   2.05/11   0.57/10  10.40/19   5.46/19   0.44/14   2.33/17   2.34/18   0.30/13 
 19 Kozel Karel                    47.09  5.20/19   7.39/18  10.17/18  14.07/19  19.48/19  20.36/19  25.13/19  28.18/19  31.59/19  33.14/19  36.23/19  40.05/19  40.50/19  43.44/19  46.48/19  47.09/19 
    TJ Sparta Doly Kladno                 5.20/19   2.19/11   2.38/16   3.50/14   5.41/19   0.48/13   4.37/19   3.05/19   3.41/17   1.15/15   3.09/9    3.42/17   0.45/15   2.54/19   3.04/19   0.21/1* 
    Kopanicak Vladimir         DISK       2.55/     5.07/     7.59/    11.22/    12.52/    13.30/    16.16/    18.25/    20.44/    21.33/         /    27.21/    28.00/    30.19/    32.46/    33.20/   
    Slovensko - Vamex Košice              2.55/     2.12/     2.52/     3.23/     1.30/     0.38/     2.46/     2.09/     2.19/     0.49/         /         /     0.39/     2.19/     2.27/     0.34/   
    Jelínek Petr               DISK       4.24/     6.31/     8.44/    12.10/    14.52/    15.28/    18.50/    20.39/    22.40/         /    29.27/    31.44/    32.24/    34.55/    36.56/    37.23/   
    SKOB Ostrava                          4.24/     2.07/     2.13/     3.26/     2.42/     0.36/     3.22/     1.49/     2.01/         /         /     2.17/     0.40/     2.31/     2.01/     0.27/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         3.2km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-45      3-48      4-51      5-53      6-54      7-56      8-64      9-70     10-69     11-72     12-74     13-65     14-58     15-100   
  1 Jelínek Petr                   30.24  2.12/1*   4.14/2    6.27/2    9.19/1*  11.26/1*  12.43/1*  16.15/2   19.12/2   20.23/2   21.21/2   23.14/2   24.35/1*  25.41/1*  27.51/1*  29.56/1*  30.24/1* 
    SKOB Zlín                             2.12/1*   2.02/3    2.13/1*   2.52/1*   2.07/3    1.17/1*   3.32/13   2.57/3    1.11/1*   0.58/2    1.53/1*   1.21/2    1.06/1*   2.10/3    2.05/2    0.28/3  
  2 Valter Petr                    31.35  2.18/2    4.12/1*   6.25/1*   9.40/2   11.35/2   12.59/2   14.15/1*  16.55/1*  18.50/1*  19.41/1*  21.46/1*  25.49/2   26.59/2   28.55/2   31.00/2   31.35/2  
    KBP Praha                             2.18/2    1.54/1*   2.13/1*   3.15/4    1.55/1*   1.24/2    1.16/1*   2.40/1*   1.55/10   0.51/1*   2.05/3    4.03/13   1.10/2    1.56/2    2.05/2    0.35/9  
  3 Hrobař Rudolf                  35.00  2.18/2    4.33/3    6.48/3    9.42/3   11.39/3   16.02/3   17.42/3   20.29/3   21.42/3   24.02/3   28.25/3   29.32/3   30.49/3   32.38/3   34.36/3   35.00/3  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.18/2    2.15/6    2.15/3    2.54/2    1.57/2    4.23/11   1.40/6    2.47/2    1.13/2    2.20/9    4.23/12   1.07/1*   1.17/4    1.49/1*   1.58/1*   0.24/1* 
  4 Hamahek Bohuslav               37.32  2.55/5    5.12/5    7.44/5   11.16/5   17.07/8   18.32/5   20.06/5   23.44/5   25.16/5   26.26/4   29.24/4   30.50/4   32.27/4   34.52/4   37.07/4   37.32/4  
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.55/5    2.17/7    2.32/7    3.32/6    5.51/12   1.25/3    1.34/4    3.38/6    1.32/5    1.10/3    2.58/9    1.26/4    1.37/6    2.25/5    2.15/5    0.25/2  
  5 Tvrdek Vojtlch                 39.55  2.48/4    5.00/4    7.34/4   11.08/4   16.54/6   22.27/10  23.56/10  26.59/10  28.22/9   29.51/7   31.51/6   33.16/5   34.31/5   36.50/5   39.00/5   39.55/5  
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.48/4    2.12/5    2.34/8    3.34/7    5.46/11   5.33/12   1.29/3    3.03/4    1.23/4    1.29/7    2.00/2    1.25/3    1.15/3    2.19/4    2.10/4    0.55/12 
  6 Tobiška Václav                 41.24  3.34/9    5.56/8    8.27/7   12.32/8   17.27/9   19.00/8   20.23/6   24.46/7   26.38/7   30.39/9   32.53/7   34.31/7   35.57/7   38.27/6   40.53/6   41.24/6  
    OOB Sokol Žamberk                     3.34/9    2.22/8    2.31/6    4.05/10   4.55/9    1.33/5    1.23/2    4.23/11   1.52/8    4.01/10   2.14/4    1.38/7    1.26/5    2.30/6    2.26/6    0.31/4  
  7 Blecha Ladislav                42.02  3.25/8    5.22/6    7.52/6   12.01/6   14.57/4   16.43/4   18.24/4   22.30/4   23.52/4   29.26/5   31.45/5   33.37/6   35.32/6   38.50/7   41.31/7   42.02/7  
    SK Free Jihlava                       3.25/8    1.57/2    2.30/5    4.09/11   2.56/6    1.46/7    1.41/7    4.06/9    1.22/3    5.34/13   2.19/5    1.52/9    1.55/9    3.18/10   2.41/7    0.31/4  
  8 Ševčík Milan                   42.12  6.58/12   9.09/12  11.48/11  15.10/11  21.11/11  22.42/11  24.21/11  27.48/11  29.24/11  30.40/10  33.11/8   34.40/8   36.24/8   38.57/8   41.41/8   42.12/8  
    OK Chrastava                          6.58/12   2.11/4    2.39/9    3.22/5    6.01/13   1.31/4    1.39/5    3.27/5    1.36/7    1.16/4    2.31/6    1.29/5    1.44/8    2.33/7    2.44/9    0.31/4  
  9 Denemarek Oldřich              44.35  3.04/6    5.33/7    8.38/8   12.12/7   16.59/7   18.35/6   20.27/7   24.12/6   26.08/6   31.35/11  34.14/10  36.05/9   38.09/9   41.19/9   44.03/9   44.35/9  
    KPKS BETA Brno                        3.04/6    2.29/9    3.05/11   3.34/7    4.47/8    1.36/6    1.52/9    3.45/8    1.56/11   5.27/12   2.39/8    1.51/8    2.04/11   3.10/9    2.44/9    0.32/7  
 10 Procházka Jan                  46.52  3.14/7    6.10/9    9.22/9   13.48/9   16.39/5   18.36/7   20.52/8   26.50/9   28.58/10  30.27/8   33.54/9   36.18/10  39.24/10  42.52/10  45.57/10  46.52/10 
    TJ Tesla Brno                         3.14/7    2.56/12   3.12/12   4.26/12   2.51/5    1.57/8    2.16/11   5.58/12   2.08/12   1.29/7    3.27/10   2.24/10   3.06/13   3.28/11   3.05/11   0.55/12 
 11 Šponar Josef                   50.10 11.19/13  13.56/13  16.23/13  19.37/13  21.53/12  30.15/13  31.56/13  35.39/12  37.11/12  38.30/12  41.02/11  42.35/11  44.13/11  46.53/11  49.36/11  50.10/11 
    OOB Sokol Žamberk                    11.19/13   2.37/10   2.27/4    3.14/3    2.16/4    8.22/13   1.41/7    3.43/7    1.32/5    1.19/5    2.32/7    1.33/6    1.38/7    2.40/8    2.43/8    0.34/8  
 12 Čepelka Petr                   55.15  4.40/10   7.19/10  10.23/10  14.14/10  17.52/10  20.00/9   22.03/9   26.23/8   28.16/8   29.38/6   42.35/12  45.07/12  47.41/12  51.19/12  54.35/12  55.15/12 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.40/10   2.39/11   3.04/10   3.51/9    3.38/7    2.08/9    2.03/10   4.20/10   1.53/9    1.22/6   12.57/13   2.32/11   2.34/12   3.38/12   3.16/12   0.40/10 
 13 Pelz Lubomír                   62.17  4.54/11   8.06/11  12.15/12  18.13/12  23.51/13  26.22/12  29.22/12  37.33/13  40.20/13  45.44/13  49.24/13  52.19/13  54.16/13  58.19/13  61.36/13  62.17/13 
    SKP Žďár nad Sázavou                  4.54/11   3.12/13   4.09/13   5.58/13   5.38/10   2.31/10   3.00/12   8.11/13   2.47/13   5.24/11   3.40/11   2.55/12   1.57/10   4.03/13   3.17/13   0.41/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         2.8km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-45      3-48      4-51      5-50      6-53      7-64      8-71      9-69     10-72     11-73     12-65     13-60     14-100   
  1 Švadlena Jiří                  27.47  2.39/1*   4.47/1*   7.04/1*  10.14/1*  11.41/1*  12.25/1*  15.40/1*  16.39/1*  18.20/1*  20.45/1*  22.17/1*  23.27/1*  25.13/1*  27.18/1*  27.47/1* 
    KOB Choceň                            2.39/1*   2.08/1*   2.17/1*   3.10/1*   1.27/1*   0.44/3    3.15/1*   0.59/2    1.41/3    2.25/4    1.32/4    1.10/1*   1.46/2    2.05/1*   0.29/3  
  2 Bauer Emil                     30.51  2.43/3    5.01/2    7.39/2   10.58/2   12.41/2   13.26/2   16.50/2   18.08/2   19.58/2   22.48/2   24.17/2   25.41/2   27.27/2   29.50/2   30.51/2  
    VSK MZLU Brno                         2.43/3    2.18/4    2.38/4    3.19/2    1.43/5    0.45/4    3.24/3    1.18/6    1.50/4    2.50/6    1.29/3    1.24/2    1.46/2    2.23/2    1.01/10 
  3 Vyškovský Ivan                 34.50  4.56/9    7.12/9    9.38/8   13.00/5   14.56/4   16.02/5   19.42/4   20.44/4   23.18/4   25.20/4   26.47/4   28.51/4   31.22/4   34.21/4   34.50/3  
    TJ Zbrojovka Vsetín                   4.56/9    2.16/3    2.26/2    3.22/3    1.56/7    1.06/9    3.40/5    1.02/3    2.34/6    2.02/1*   1.27/2    2.04/10   2.31/7    2.59/8    0.29/3  
  4 Boudný Zdeněk                  35.32  2.56/4    5.27/5    8.09/3   12.54/4   14.28/3   15.23/3   19.50/5   20.56/5   22.34/3   24.58/3   26.40/3   28.22/3   30.42/3   33.34/3   35.32/4  
    OK Jihlava                            2.56/4    2.31/6    2.42/5    4.45/7    1.34/3    0.55/6    4.27/7    1.06/4    1.38/2    2.24/3    1.42/5    1.42/6    2.20/5    2.52/6    1.58/13 
  5 Havlík Jaroslav                38.45  3.15/6    6.16/6    8.45/6   12.27/3   17.53/9   18.28/9   22.07/7   23.02/7   24.22/5   29.42/7   31.33/7   32.57/7   35.25/6   38.17/6   38.45/5  
    Sportcentrum Jičín                    3.15/6    3.01/8    2.29/3    3.42/4    5.26/13   0.35/1*   3.39/4    0.55/1*   1.20/1*   5.20/12   1.51/6    1.24/2    2.28/6    2.52/6    0.28/1* 
  6 Koudelka Karel                 39.18  3.28/7    6.17/7    9.06/7   13.40/7   15.23/6   16.25/6   21.01/6   22.38/6   26.18/7   28.56/6   30.51/6   32.53/6   35.29/7   38.12/5   39.18/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.28/7    2.49/7    2.49/6    4.34/6    1.43/5    1.02/8    4.36/8    1.37/8    3.40/11   2.38/5    1.55/9    2.02/9    2.36/8    2.43/4    1.06/11 
  7 Tomáš Kohout                   43.37  2.39/1*   5.06/3    8.19/4   13.31/6   15.08/5   15.50/4   19.07/3   20.19/3   26.09/6   28.11/5   29.33/5   31.04/5   32.32/5   43.09/7   43.37/7  
    Slovan Praha                          2.39/1*   2.27/5    3.13/7    5.12/9    1.37/4    0.42/2    3.17/2    1.12/5    5.50/12   2.02/1*   1.22/1*   1.31/4    1.28/1*  10.37/13   0.28/1* 
  8 Šmrha František                44.50  3.39/8    6.45/8   10.17/9   15.04/8   17.10/7   18.16/8   23.59/9   25.43/9   28.15/8   33.02/8   35.13/8   37.14/8   40.07/8   44.02/8   44.50/8  
    OK Jihlava                            3.39/8    3.06/9    3.32/10   4.47/8    2.06/8    1.06/9    5.43/10   1.44/11   2.32/5    4.47/10   2.11/10   2.01/8    2.53/9    3.55/11   0.48/9  
  9 Sita Vratislav                 45.48  5.41/10   9.14/10  12.29/10  17.01/10  19.15/10  20.29/10  26.30/10  28.15/10  31.31/9   35.45/9   37.39/9   39.19/9   42.23/9   45.12/9   45.48/9  
    SK Severka Šumperk                    5.41/10   3.33/11   3.15/9    4.32/5    2.14/9    1.14/11   6.01/11   1.45/12   3.16/8    4.14/8    1.54/8    1.40/5    3.04/10   2.49/5    0.36/6  
 10 Kynkor Martin                  50.32  3.07/5    5.16/4    8.29/5   15.47/9   17.15/8   18.09/7   22.21/8   24.04/8   36.28/10  41.13/10  43.06/10  45.19/10  47.25/10  49.59/10  50.32/10 
    Neregistrovan                         3.07/5    2.09/2    3.13/7    7.18/10   1.28/2    0.54/5    4.12/6    1.43/10  12.24/13   4.45/9    1.53/7    2.13/11   2.06/4    2.34/3    0.33/5  
 11 Sedlář Vladimír                56.37  8.48/12  11.59/12  17.00/12  29.46/12  32.05/12  33.03/12  38.07/12  39.28/12  42.10/12  45.16/12  47.34/12  49.31/12  52.57/11  55.58/11  56.37/11 
    NORD Slavia Minerva Opava             8.48/12   3.11/10   5.01/12  12.46/12   2.19/10   0.58/7    5.04/9    1.21/7    2.42/7    3.06/7    2.18/11   1.57/7    3.26/11   3.01/9    0.39/8  
 12 Hynek Vladimír                 57.48  5.56/11  10.27/11  14.47/11  23.03/11  25.28/11  26.57/11  33.13/11  34.53/11  38.15/11  43.49/11  46.31/11  49.05/11  53.29/12  57.11/12  57.48/12 
    KOB Železárny Prostějov               5.56/11   4.31/12   4.20/11   8.16/11   2.25/11   1.29/12   6.16/12   1.40/9    3.22/9    5.34/13   2.42/12   2.34/12   4.24/13   3.42/10   0.37/7  
 13 Hlušička Bohuslav              89.04 14.45/13  19.27/13  24.38/13  38.24/13  41.22/13  42.53/13  55.30/13  57.38/13  61.03/13  66.08/13  69.12/13  79.01/13  82.41/13  87.55/13  89.04/13 
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí            14.45/13   4.42/13   5.11/13  13.46/13   2.58/12   1.31/13  12.37/13   2.08/13   3.25/10   5.05/11   3.04/13   9.49/13   3.40/12   5.14/12   1.09/12 
    Rychlý Rudolf              DISK       2.09/     4.40/     7.04/    10.52/    12.07/    15.11/    18.51/    19.55/         /         /    32.10/    33.55/    36.00/    39.19/    39.52/   
    OK 99 Hradec Králové                  2.09/     2.31/     2.24/     3.48/     1.15/     3.04/     3.40/     1.04/         /         /         /     1.45/     2.05/     3.19/     0.33/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         1.6km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-41      3-47      4-44      5-40      6-100   
  1 Ludvík Matyáš                  19.31  3.07/1*   5.05/1*   7.58/1*  10.50/2   16.42/1*  18.52/1*  19.31/1* 
    TJ Stadion Nový Bor                   3.07/1*   1.58/4    2.53/3    2.52/3    5.52/1*   2.10/1*   0.39/3  
  2 Killar Dominik                 21.39  3.55/3    5.47/2    8.08/2   10.24/1*  18.37/2   21.11/2   21.39/2  
    Lokomotiva Trutnov                    3.55/3    1.52/2    2.21/2    2.16/1*   8.13/5    2.34/7    0.28/1* 
  3 Švec Martin                    22.38  4.01/4    6.10/4    9.27/4   12.19/3   19.25/3   21.53/3   22.38/3  
    SK Chrast                             4.01/4    2.09/5    3.17/6    2.52/3    7.06/3    2.28/6    0.45/8  
  4 Jirka Mikuláš                  23.02  3.40/2    6.05/3    9.01/3   12.29/4   20.07/4   22.23/4   23.02/4  
    KOB Železárny Prostějov               3.40/2    2.25/7    2.56/4    3.28/7    7.38/4    2.16/2    0.39/3  
  5 Randík Jan                     26.11  6.20/11   8.13/7   11.10/6   16.29/7   22.55/5   25.18/5   26.11/5  
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  6.20/11   1.53/3    2.57/5    5.19/9    6.26/2    2.23/3    0.53/10 
  6 Švec Petr                      26.53  4.34/6    6.25/5   11.00/5   14.16/5   23.22/6   26.08/6   26.53/6  
    SK Chrast                             4.34/6    1.51/1*   4.35/8    3.16/6    9.06/8    2.46/8    0.45/8  
  7 Rusá Vendula                   27.42  4.26/5    6.49/6   12.43/8   15.43/6   24.41/7   27.06/7   27.42/7  
    TJ Sokol Dobřichovice                 4.26/5    2.23/6    5.54/11   3.00/5    8.58/7    2.25/4    0.36/2  
  8 Killar Lukáš                   31.48  5.53/9   16.00/11  18.11/11  20.30/10  28.43/8   31.09/8   31.48/8  
    Lokomotiva Trutnov                    5.53/9   10.07/11   2.11/1*   2.19/2    8.13/5    2.26/5    0.39/3  
  9 Nešporová Alžběta              33.45  5.49/8    8.49/9   13.47/9   18.43/9   29.10/9   33.05/9   33.45/9  
    SKOB Zlín                             5.49/8    3.00/8    4.58/10   4.56/8   10.27/9    3.55/9    0.40/6  
 10 Švadlena Michal                36.10  4.39/7    8.13/7   12.35/7   18.28/8   29.56/10  35.27/10  36.10/10 
    KOB Choceň                            4.39/7    3.34/9    4.22/7    5.53/11  11.28/10   5.31/10   0.43/7  
 11 Nešpor Jan                     41.31  6.14/10  11.40/10  16.34/10  22.04/11  34.45/11  40.25/11  41.31/11 
    OOB Třebíč                            6.14/10   5.26/10   4.54/9    5.30/10  12.41/11   5.40/11   1.06/11