Konečné celkové výsledky kategorie                                                                                 30.7.2006 19:04:55
                                                 Veteran Cup - Vamberk 2006 3.etapa
===ČSOB-VAM=================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D10                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651 C      54.36/1       54.16/1      108.52/1       35.14/1      144.06/1  
  2.Veljačiková Hana         AC Sparta Praha      SCP9750 C      56.36/2       58.14/2      114.50/2       37.15/2      152.05/2  
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D12                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kulhavá Eliška           SOOB Spartak Rychnov SRK9655 C      27.03/1       16.30/1       43.33/1       13.30/3       57.03/1  
  2.Rusá Pavla               TJ Sokol Dobřichovic DCE9450 B      31.35/3       18.58/3       50.33/3       12.58/1       63.31/2  
  3.Procházková Marie        TJ Sokol Dobřichovic DCE9550 B      29.55/2       18.53/2       48.48/2       16.36/4       65.24/3  
  4.Pavlů Kateřina           SK Praga Praha       PGP9554        44.56/4       21.36/4       66.32/4       13.22/2       79.54/4  
 MS.Podhorská Věra           SK Free Jihlava      FJI5252   MS   62.58/5  MS   41.04/5  MS  104.02/5  MS   23.19/5  MS  127.21/5  
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D14                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE9350 B      41.55/1       23.46/2       65.41/1       16.26/4       82.07/1  
  2.Žaludková Petra          SKOB Zlín            TZL9251 B      42.19/3       24.21/5       66.40/3       15.44/3       82.24/2  
  3.Jemelíková Denisa        SK Žabovřesky Brno   ZBM9351 B      42.03/2       23.49/3       65.52/2       19.17/6       85.09/3  
  4.Koporová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM9353 B      44.05/5       24.03/4       68.08/4       17.21/5       85.29/4  
  5.Kulhavá Šárka            SOOB Spartak Rychnov SRK9356 B      47.46/6       24.45/6       72.31/6       15.18/2       87.49/5  
  6.Kochová Nikola           Sportcentrum Jičín   SJC9358        43.58/4       24.59/7       68.57/5       21.16/7       90.13/6  
  7.Rusá Zuzana              TJ Sokol Dobřichovic DCE9351 B      61.33/7       28.47/8       90.20/7       21.54/8      112.14/7  
   .Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451                      21.32/1            /        14.41/1            /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D16                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rusá Šárka               TJ Sokol Dobřichovic DCE9150 B      57.07/1       32.16/1       89.23/1       17.37/3      107.00/1  
  2.Šponarová Lucie          OOB Sokol Žamberk    ZAM9151 B      68.46/3       34.47/2      103.33/2       16.25/2      119.58/2  
  3.Válková Marcela          OOB Sokol Žamberk    ZAM9154 C      69.25/4       37.24/3      106.49/3       15.46/1      122.35/3  
  4.Srutová Pavla            SK Praga Praha       PGP9151        68.09/2       39.19/5      107.28/4       20.23/4      127.51/4  
  5.Chládková Zuzana         OOB Sokol Žamberk    ZAM9153 C      70.12/5       38.18/4      108.30/5       20.24/5      128.54/5  
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D18                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Choutková Magdalena      Sdruž. organizátorů  SOB8851        63.52/1       41.32/1      105.24/1       30.39/2      136.03/1  
  2.Záveská Anna             TJ Loko Česká Třebov CET8851        74.07/2       41.39/2      115.46/2       35.02/3      150.48/2  
  3.Kavková Radana           AC Sparta Praha      SCP8950        79.09/3       53.04/3      132.13/3       29.27/1      161.40/3  
 MS.Bednářová Michaela       OOB Vamberk          VAM8952                                             MS   21.19/4  MS        /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D21B                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kuncová Jana             SOOB Spartak Rychnov SRK7553 R      44.42/1       39.40/1       84.22/1       16.45/4      101.07/1  
  2.Labašová Katarína        KOB Dobruška         DOB8351        45.30/2       43.47/2       89.17/2       15.50/1      105.07/2  
  3.Škodová Petra            OK Lokomotiva Pardub LPU8359        49.54/3       43.48/3       93.42/3       16.29/3      110.11/3  
  4.Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C      58.10/5       50.39/6      108.49/5       16.19/2      125.08/4  
  5.Hrobařová Lenka          OK Jilemnice         JIL7754 C      53.04/4       45.27/4       98.31/4       35.01/15     133.32/5  
  6.Filipová Ivana           SOOB Spartak Rychnov SRK7373 C      62.16/7       49.34/5      111.50/6       21.57/8      133.47/6  
  7.Klíchová Jana            USK Praha            VSP8152        61.12/6       53.08/7      114.20/7       22.03/9      136.23/7  
  8.Bernátková Markéta       VSK Přírodověda - or PVP7751 C      69.56/10      53.13/8      123.09/8       24.20/13     147.29/8  
  9.Pokorná Lucie            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8152        65.06/8       64.17/12     129.23/9       20.44/5      150.07/9  
 10.Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C      67.58/9       65.34/13     133.32/10      21.05/6      154.37/10 
 11.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C      70.16/11      68.23/16     138.39/13      21.10/7      159.49/11 
 12.Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852 C      74.41/13      62.21/11     137.02/11      22.54/11     159.56/12 
 13.Jana Hendrychová         TJ OK Tolar          TJH7451 C      71.53/12      65.59/15     137.52/12      22.09/10     160.01/13 
 14.Hana Blahutová           TJ OK Tolar          TJH7952 C      76.42/14      65.51/14     142.33/15      24.51/14     167.24/14 
 15.Ptáčková Nikol           KPKS BETA Brno       BBM7850        77.07/15      61.55/10     139.02/14      43.05/16     182.07/15 
   .Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851                      61.05/9            /        23.43/12           /   
   .Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651                                                  20.26/17           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D21C                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nešporová Barbora        SKOB Zlín            TZL7652        62.52/1       45.39/1      108.31/1       25.14/2      133.45/1  
  2.Hausvaterová Pavla       TJ Slavia Hradec Krá SHK8654        72.45/3       48.56/2      121.41/2       21.27/1      143.08/2  
  3.Vaníčková Lucie          VŠSK MFF UK Praha    MFP7250 C      71.46/2       51.36/3      123.22/3       25.32/4      148.54/3  
  4.Douchová Jaroslava       TJ Start Náchod      SNA7155 C      74.50/4       72.31/4      147.21/4       40.06/5      187.27/4  
   .Khýnova Radka            ZŠ Albrechtice nad O ALB8751    DISK     /    DISK     /    DISK     /        25.19/3   DISK     /   
   .Šafářová Renata          ZŠ Albrechtice nad O ALB8651             /        80.03/5            /    DISK     /    DISK     /   
   .Vakant                                                   DISK     /             /    DISK     /             /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D35                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jemelíková Lada          VSK MZLU Brno        VBM6555 C      45.39/1       36.37/1       82.16/1       25.37/6      107.53/1  
  2.Dusilová Jindra          SK OK 24 Praha       OKP6851        47.01/2       42.42/3       89.43/2       24.05/3      113.48/2  
  3.Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C      53.47/5       43.16/5       97.03/4       21.24/1      118.27/3  
  4.Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150        58.05/6       44.48/6      102.53/5       25.18/5      128.11/4  
  5.Mutinská Zdenka          SK Hlinsko           HVC6453 C      60.28/7       53.52/8      114.20/6       26.20/7      140.40/5  
  6.Demlová Jitka            KOB Pardubice        PPU6950        77.18/10      55.41/9      132.59/9       33.50/8      166.49/6  
  7.Kulhavá Jarmila          OOB Sokol Žamberk    ZAM6751 C      70.38/9       63.57/11     134.35/10      34.25/9      169.00/7  
   .Müllerová Zorka          TJ Slavia Hradec Krá SHK6751        51.39/3       42.54/4       94.33/3   DISK     /    DISK     /   
   .Kodytkova Jitka          SK Týniště nad Orlic TYN6851 C      52.46/4       64.50/12     117.36/7   DISK     /    DISK     /   
   .Rusá Lenka               TJ Sokol Dobřichovic DCE6452 C           /        75.33/13           /        42.19/10           /   
   .Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051                      45.20/7            /        24.53/4            /   
   .Švadlenová Ivana         KOB Choceň           CHC7151                      41.49/2            /        22.56/2            /   
   .Lohrová Hana             AC Sparta Praha      SCP6550 C      63.21/8       55.48/10     119.09/8            /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D40                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jirková Renata           KOB Železárny Prostě ZPV6553        41.03/2       31.49/1       72.52/1       23.11/1       96.03/1  
  2.Koláriková Irena         SKOB Zlín            TZL6351 C      40.41/1       39.50/4       80.31/2       26.07/2      106.38/2  
  3.Kobližková Hana          OOB Sokol Žamberk    ZAM5851 C      47.06/4       39.25/3       86.31/3       32.58/8      119.29/3  
  4.Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151        50.21/5       40.41/5       91.02/4       32.09/5      123.11/4  
  5.Veljačiková Markéta      AC Sparta Praha      SCP6451 C      53.22/6       40.41/5       94.03/6       30.18/4      124.21/5  
  6.Srutová Marcela          SK Praga Praha       PGP6351        46.21/3       45.36/7       91.57/5       34.09/9      126.06/6  
  7.Vlckova Pavla            SK Týniště nad Orlic TYN6351 C      62.15/8       36.35/2       98.50/7       44.56/11     143.46/7  
  8.Cabalková Ivana          OOB Sokol Žamberk    ZAM6351 C      58.37/7       55.12/9      113.49/8       32.13/6      146.02/8  
  9.Doležalová Ivana         SK Týniště nad Orlic TYN6451        71.39/10      64.05/10     135.44/9       66.14/13     201.58/9  
   .Peřinková Irena          KPKS BETA Brno       BBM6550 C      63.04/9   DISK     /    DISK     /        43.42/10  DISK     /   
   .Hanušová Jitka           Lokomotiva Trutnov   LTU6352             /        48.47/8            /        32.17/7            /   
   .Záveská Anna             TJ Loko Česká Třebov CET6451             /        65.12/11           /        48.46/12           /   
   .Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6551 C           /             /             /        28.09/3            /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D45                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rosecká Alena            SKP Žďár nad Sázavou PZR5654 C      31.53/1       34.01/2       65.54/1       15.54/1       81.48/1  
  2.Glabazňová Jana          NORD Slavia Minerva  AOP6151 C      34.41/2       33.20/1       68.01/2       18.02/2       86.03/2  
  3.Žaludková Miroslava      SKOB Zlín            TZL5954 C      42.36/4       42.10/4       84.46/4       19.59/3      104.45/3  
  4.Pokorná Eva              KOB Temelín          TEM5751 C      40.49/3       35.18/3       76.07/3       28.45/4      104.52/4  
  5.Tichá Jiřina             KOB Dobruška         DOB6052        48.16/5       49.46/5       98.02/5       30.05/5      128.07/5  
  6.Zelenková Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK6152        52.59/6       53.15/6      106.14/6       30.41/6      136.55/6  
   .Hausvaterová Marcela     TJ Slavia Hradec Krá SHK6152             /    DISK     /             /        34.27/7            /   
   .Nováková Miloslava       OOB Sokol Žamberk    ZAM6051 D      94.34/7            /             /             /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D50                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550        29.47/1       34.29/1       64.16/1       18.57/1       83.13/1  
  2.Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C      34.06/3       43.03/4       77.09/2       20.48/4       97.57/2  
  3.Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551        32.57/2       45.37/6       78.34/4       20.26/3       99.00/3  
  4.Stupalová Jana           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5451        36.04/5       46.47/7       82.51/5       20.51/5      103.42/4  
  5.Štáblová Jitka           SK Severka Šumperk   SSU5350        39.05/8       44.19/5       83.24/6       20.21/2      103.45/5  
  6.Procházková Helena       TJ Tesla Brno        TBM5351 C      38.02/7       40.04/2       78.06/3       27.13/7      105.19/6  
  7.Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C      44.32/9       52.06/8       96.38/8       27.13/7      123.51/7  
  8.Mykisková Hana           TJ Start Náchod      SNA            48.41/10      57.29/10     106.10/9       25.03/6      131.13/8  
   .Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C      34.27/4       52.36/9       87.03/7   DISK     /    DISK     /   
   .Dočkalová Jiřina         OK Lokomotiva Pardub LPU5654                      41.10/3            /    DISK     /             /   
   .Dudmkova Hana            TJ Lokomotiva Beroun LBE5550 C      37.26/6            /             /             /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : D55                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kupcová Věroslava        Horizont klub Šumper HSU4850        33.30/1       40.36/4       74.06/1       19.37/1       93.43/1  
  2.Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752        33.38/2       40.34/3       74.12/2       24.32/4       98.44/2  
  3.Lohrová Jarmila          AC Sparta Praha      SCP4650 C      37.25/4       37.47/1       75.12/3       29.21/7      104.33/3  
  4.Čadilová Alena           Horizont klub Šumper HSU5051        42.56/8       44.18/5       87.14/5       28.30/6      115.44/4  
  5.Lhotská Hana             OOB Sokol Žamberk    ZAM4651 C      39.54/6       52.44/7       92.38/7       24.52/5      117.30/5  
  6.Hamahkova Eva            TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C      41.29/7       56.26/8       97.55/8       19.39/2      117.34/6  
  7.Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051        44.49/9       40.17/2       85.06/4       32.51/8      117.57/7  
  8.Ehlová Iva               SOOB Spartak Rychnov SRK3951        38.58/5       48.21/6       87.19/6       44.28/9      131.47/8  
   .Balašova Gertruda        ZŠ Albrechtice nad O ALB4551 C           /    DISK     /             /    DISK     /    DISK     /   
   .Jitřenka Kohoutová       Slovan Praha         UVP4850 C      34.06/3   DISK     /    DISK     /        22.32/3   DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H10                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rykala Filip             OOB Vamberk          VAM9601        32.32/1       33.45/5       66.17/4       12.51/1       79.08/1  
  2.Peřinka Šimon            KPKS BETA Brno       BBM9700 C      35.50/2       26.19/4       62.09/2       17.18/2       79.27/2  
  3.Vyskočil Štěpán          OOB Vamberk          VAM9701        37.54/3       24.14/3       62.08/1       18.45/4       80.53/3  
  4.Ptáček Patrik            KPKS BETA Brno       BBM9800 C      40.06/4       22.36/2       62.42/3       18.37/3       81.19/4  
  5.Kadlec Michal            KPKS BETA Brno       BBM9602 C      67.53/5       16.25/1       84.18/5       28.37/7      112.55/5  
   .Vandas Daniel            OOB Vamberk          VAM9800             /             /             /        19.35/5            /   
   .Kodytek Mareček          OOB Vamberk          VAM0100                                                  22.24/6            /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H12                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dvořáček Radek           OOB Vamberk          VAM9401        25.47/1       16.57/2       42.44/1       10.50/1       53.34/1  
  2.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600 C      31.37/2       16.27/1       48.04/2       12.54/2       60.58/2  
  3.Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500 C      32.16/3       24.45/5       57.01/3       13.51/3       70.52/3  
  4.Veljačik Michal          AC Sparta Praha      SCP9500 C      39.17/4       20.50/4       60.07/5       16.00/4       76.07/4  
  5.Deml Tomáš               OK Lokomotiva Pardub LPU9502        40.16/5       18.39/3       58.55/4       18.03/5       76.58/5  
 MS.Komžíková Iva                                           MS  113.14/7                                                          
 MS.Bosáková Markéta         Neregistrovan        NER       MS   85.23/8                                                          
 MS.Uhlík Lukáš              Neregistrovan        NER       MS   65.15/9                                                          
 MS.Doležalová Lenka         Neregistrovan        NER       MS   89.21/10                                                         
 MS.Burešová Dora            Neregistrovan        NER       MS   97.23/11                                                         
 MS.Veselý Aleš              Neregistrovan        NER       MS   77.20/12                                                         
   .Klaška Jan               Neregistrovan        NER9449        43.14/6   DISK     /    DISK     /    DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H14                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Handl Jindřich           SOOB Spartak Rychnov SRK9201 A      43.05/3       23.44/1       66.49/1       13.04/1       79.53/1  
  2.Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 B      41.32/1       26.49/3       68.21/2       19.48/5       88.09/2  
  3.Smutný Šimon             OOB Vamberk          VAM7301        48.45/4       28.13/5       76.58/4       15.36/3       92.34/3  
  4.Rusý Tomáš               TJ Sokol Dobřichovic DCE9300 A      42.34/2       35.03/7       77.37/5       15.00/2       92.37/4  
  5.Kolárik Tomáš            SKOB Zlín            TZL9302 B      48.54/5       24.16/2       73.10/3       23.17/6       96.27/5  
  6.Záveský Filip            TJ Loko Česká Třebov CET9301        66.50/6       27.27/4       94.17/6       15.48/4      110.05/6  
  7.Jakeš Vojtěch            SK Týniště nad Orlic TYN9301 C      71.36/7       32.31/6      104.07/7       46.43/7      150.50/7  
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H16                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bednařík Antonín         TJ Sokol Vizovice    VIZ9001 A      39.52/1       30.30/1       70.22/1       14.08/1       84.30/1  
  2.Klapal Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9006 A      41.56/3       32.11/2       74.07/2       14.44/2       88.51/2  
  3.Krajča Martin            SKOB Zlín            TZL9012 B      39.57/2       35.00/3       74.57/3       17.09/4       92.06/3  
  4.Zelenka Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK9001        45.29/6       39.27/6       84.56/6       16.54/3      101.50/4  
  5.Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001        43.46/4       38.05/5       81.51/5       25.41/7      107.32/5  
  6.Pavelka Tomáš            TJ Sokol Vizovice    VIZ9020 B      44.47/5       36.54/4       81.41/4       28.01/9      109.42/6  
  7.Betlach Martin           SK Kotlářka Praha    DKP9000        55.41/8       56.56/13     112.37/10      20.49/5      133.26/7  
  8.Jakeš Ondřej             SK Týniště nad Orlic TYN9103 B      67.41/11      43.20/8      111.01/9       25.57/8      136.58/8  
  9.Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 C      62.55/10      54.24/12     117.19/11      28.37/10     145.56/9  
 10.Záveský Marek            TJ Loko Česká Třebov CET9001        82.18/14      44.56/9      127.14/13      25.12/6      152.26/10 
 11.Zima Jakub               ZŠ Albrechtice nad O ALB9002 C      68.42/12      51.21/11     120.03/12      36.44/12     156.47/11 
 12.Kovář Jan                SKOB Kostelec nad Or KOS9101        76.27/13      60.08/14     136.35/14      29.13/11     165.48/12 
   .Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB9001        60.31/9       48.36/10     109.07/8   DISK     /    DISK     /   
   .Navara Jakub             SKOB Zlín            TZL9017 B      47.05/7       41.25/7       88.30/7   DISK     /    DISK     /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H18                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Žaludek Jindřich         SKOB Zlín            TZL8904 B      59.50/1       55.29/1      115.19/1       17.22/1      132.41/1  
  2.Doležal Jan              SK Týniště nad Orlic TYN8901       131.52/2       98.21/2      230.13/2       37.28/2      267.41/2  
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H21B                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503 R      58.44/2       39.15/1       97.59/1       17.49/3      115.48/1  
  2.Pešek Ondřej             KOB Choceň           CHC8502 A      66.23/5       41.52/2      108.15/2       18.35/6      126.50/2  
  3.Starosta Pavel           TJ Sokol Vizovice    VIZ7938 C      63.59/4       49.05/11     113.04/4       17.56/4      131.00/3  
  4.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM6508 C      61.44/3       46.42/5      108.26/3       23.43/14     132.09/4  
  5.Klícha Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK8801        66.57/7       49.13/12     116.10/6       20.47/10     136.57/5  
  6.Hladík Jiří              TJ Sokol Vizovice    VIZ8901 A      66.28/6       53.58/15     120.26/9       17.39/2      138.05/6  
  7.Kolek Petr               TJ Loko Česká Třebov CET7501        67.58/8       46.23/4      114.21/5       24.48/19     139.09/7  
  8.Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C      68.46/9       49.01/10     117.47/7       21.42/13     139.29/8  
  9.Fiala Jan                KPKS BETA Brno       BBM7205 C      71.12/11      48.50/9      120.02/8       19.51/7      139.53/9  
 10.Urbanec Vít              ner. klub Otrokovice TSO            72.02/12      52.37/13     124.39/11      21.17/12     145.56/10 
 11.Lexa Matěj               SK Žabovřesky Brno   ZBM6601 C      75.20/14      46.13/3      121.33/10      24.43/18     146.16/11 
 12.Kolárik Jan              SKOB Zlín            TZL9013 A      70.39/10      56.12/17     126.51/12      20.15/8      147.06/12 
 13.Leštínský Tomáš          KOB Dobruška         DOB7801        76.38/15      53.02/14     129.40/13      20.24/9      150.04/13 
 14.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C      84.14/17      48.10/6      132.24/14      20.57/11     153.21/14 
 15.Tojnar Jan               VŠTJ Stavební fakult FSP6701 C      74.56/13      65.22/21     140.18/15      24.09/16     164.27/15 
 16.Vaníček Tomáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP6601 C      87.24/18      56.25/18     143.49/16      28.30/21     172.19/16 
 17.Nosek Pavel              ner. klub Otrokovice TSO            99.14/20      64.10/20     163.24/17      26.40/20     190.04/17 
 18.Mika Milan               ner. klub Otrokovice TSO            99.34/21      69.05/23     168.39/19      29.59/22     198.38/18 
 19.Halíř Radim              VŠSK MFF UK Praha    MFP7000 C      98.03/19      67.52/22     165.55/18      38.10/24     204.05/19 
 MS.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401                                             MS   17.25/25 MS        /   
   .Mička Marek              ner. klub Otrokovice TSO        DISK     /    DISK     /    DISK     /        30.58/23  DISK     /   
   .Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C      78.08/16  DISK     /    DISK     /        24.17/17  DISK     /   
   .Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907        57.26/1   DISK     /    DISK     /        15.31/1   DISK     /   
   .Švadlena Pavel           KOB Choceň           CHC7502 C                    48.36/8            /                               
   .Lebar Daniel             KPKS BETA Brno       BBM7400                      54.19/16           /        23.57/15           /   
   .Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 A                    48.12/7            /        18.32/5            /   
   .Burdych Tomáš            Sokol Burdych        BRM8201                      61.38/19           /                               
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H21C                      1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fátor Jan                Klub vytrvalostních  KSU7907        59.46/1       42.23/1      102.09/1       32.28/7      134.37/1  
  2.Koblížek Kamil           OOB Sokol Žamberk    ZAM8001        74.44/2       55.29/3      130.13/2       22.39/2      152.52/2  
  3.Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C      82.18/3       57.38/4      139.56/3       28.40/5      168.36/3  
  4.Cveček Martin            VSK Přírodověda - or PVP7400 C      85.32/4       69.14/7      154.46/4       20.53/1      175.39/4  
  5.Izák Petr                VSK Přírodověda - or PVP7802 C     100.04/5       59.53/5      159.57/5       28.40/5      188.37/5  
 MS.Novák Jakub              OOB Vamberk          VAM8704 C                                           MS   16.07/8  MS        /   
 MS.Hudák Stanislav          OOB Vamberk          VAM8403   MS   60.38/6  MS   50.20/8  MS  110.58/6  MS   24.04/9  MS  135.02/6  
   .Kupka Jaroslav           ZŠ Albrechtice nad O ALB7801                      50.44/2            /        25.30/4            /   
   .Dvořáček Jan             OOB Třebíč           TTR7701 C           /        68.29/6            /        23.11/3            /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H35                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vinš Pavel               TJ Sparta Doly Kladn DKL6900 C      61.27/1       38.04/2       99.31/1       18.12/2      117.43/1  
  2.Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C      69.11/4       37.46/1      106.57/2       17.36/1      124.33/2  
  3.Klaška Jan               Neregistrovan        NER6949        66.13/2       42.21/4      108.34/3       18.35/3      127.09/3  
  4.Datel Jiří               TJ Sparta Doly Kladn DKL7101 C      66.54/3       41.45/3      108.39/4       20.13/5      128.52/4  
  5.Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301        73.42/5       45.10/5      118.52/5       21.36/6      140.28/5  
  6.Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C      89.36/7       45.17/6      134.53/6       26.16/8      161.09/6  
  7.Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200        90.05/8       49.55/7      140.00/7       31.58/9      171.58/7  
  8.Müller Robert            TJ Slavia Hradec Krá SHK6901        97.10/9       55.45/8      152.55/8       25.35/7      178.30/8  
   .Mutinský Viktor          SK Hlinsko           HVC6503 C      82.41/6            /             /        19.09/4            /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H40                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900        48.36/1       35.28/1       84.04/1       20.19/2      104.23/1  
  2.Cinkan Zdeněk            OK Lokomotiva Pardub LPU6201        56.53/2       41.10/2       98.03/2       20.40/4      118.43/2  
  3.Veljačik Pavel           AC Sparta Praha      SCP6200 C      65.02/6       41.13/3      106.15/3       23.27/7      129.42/3  
  4.Pavlů Jaroslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE6100 C      63.03/5       47.24/4      110.27/5       25.29/8      135.56/4  
  5.Imlauf Martin            TJ Start Náchod      SNA6301 C      60.28/3       48.33/6      109.01/4       27.23/10     136.24/5  
  6.Betlach Miroslav         SK Kotlářka Praha    DKP6300        66.47/7       48.53/7      115.40/6       21.34/6      137.14/6  
  7.Jakeš Josef              SK Týniště nad Orlic TYN6501 C      68.58/8       49.42/8      118.40/7       21.17/5      139.57/7  
  8.Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501        73.52/9       47.58/5      121.50/8       20.10/1      142.00/8  
  9.Neumann Zbyněk           VSK Přírodověda - or PVP5300 C      77.33/10      62.49/11     140.22/9       31.01/12     171.23/9  
 10.Záveský Richard          TJ Loko Česká Třebov CET6301        94.35/11      54.30/10     149.05/10      27.19/9      176.24/10 
 11.Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN6601        60.52/4      109.13/12     170.05/11      20.20/3      190.25/11 
 MS.Hostaš Zdeněk            OOB Vamberk          VAM6403             /             /             /   MS   23.04/13 MS        /   
   .Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C                    53.00/9            /        29.36/11           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H45                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801        43.50/1       27.27/1       71.17/1       16.18/1       87.35/1  
  2.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C      44.05/2       34.04/2       78.09/2       17.44/2       95.53/2  
  3.Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C      46.15/3       39.36/4       85.51/3       18.23/3      104.14/3  
  4.Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900        54.06/4       37.22/3       91.28/4       20.03/5      111.31/4  
  5.Kulhavý Josef            OOB Sokol Žamberk    ZAM5701 C      62.39/5       45.17/6      107.56/6       19.00/4      126.56/5  
  6.Šváb Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP5801 C      63.01/6       43.21/5      106.22/5       24.32/9      130.54/6  
  7.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401        67.55/7       46.58/8      114.53/7       21.46/6      136.39/7  
  8.Jelínek Roman            TJ Spartak Adamov    ADA5506        79.55/8       63.10/11     143.05/8       29.32/11     172.37/8  
  9.Souček Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5503 C      99.38/11      57.10/10     156.48/9       28.21/10     185.09/9  
 MS.Tupec Jiří               OOB Vamberk          VAM5801                                             MS   19.44/13 MS        /   
 MS.Souček Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK82XX   MS   50.52/12                             MS   24.31/14 MS        /   
   .Hnyk Petr                TJ Start Náchod      SNA5701 C      82.13/9   DISK     /    DISK     /        42.41/12  DISK     /   
   .Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801                      45.49/7            /        23.33/8            /   
   .Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905                      50.50/9            /        22.33/7            /   
   .Andrš Milan              OOB Sokol Žamberk    ZAM5801 C      88.34/10           /             /    DISK     /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H50                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jirka Jiří               KOB Železárny Prostě ZPV5501        40.18/2       30.30/4       70.48/1       19.20/2       90.08/1  
  2.Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK5301        42.22/3       29.42/2       72.04/2       24.39/10      96.43/2  
  3.Tichý Boris              KOB Dobruška         DOB5501        39.20/1       34.56/11      74.16/3       22.38/7       96.54/3  
  4.Žemlička Zbyněk          SK Chrast            CHT5501        45.10/7       31.23/6       76.33/5       20.49/5       97.22/4  
  5.Koudelný Jiří            OOB Třebíč           TTR5401 C      43.35/4       33.39/8       77.14/6       20.19/3       97.33/5  
  6.Kolařík Zdeněk           KOB Start Blansko    SBK5406        48.12/11      29.34/1       77.46/7       22.55/8      100.41/6  
  7.Vondrouš Jaroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5201        50.08/14      31.44/7       81.52/10      18.51/1      100.43/7  
  8.Žaludek Jindřich         SKOB Zlín            TZL5410 C      45.52/8       34.56/11      80.48/9       20.42/4      101.30/8  
  9.Doležal Miroslav         SK Praga Praha       PGP5501        48.29/12      29.50/3       78.19/8       26.28/13     104.47/9  
 10.Balcar Pavel             SOOB Spartak Rychnov SRK5602 C      44.48/6       30.51/5       75.39/4       30.50/16     106.29/10 
 11.Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C      46.57/10      44.34/18      91.31/15      22.16/6      113.47/11 
 12.Dudmk Petr               TJ Lokomotiva Beroun LBE5500 C      52.03/15      36.00/14      88.03/11      26.39/14     114.42/12 
 13.Tůma Miloš               KOB Dobruška         DOB5601        49.59/13      40.16/15      90.15/12      27.51/15     118.06/13 
 14.Dockal Zdenek            SK Týniště nad Orlic TYN5601 C      57.05/19      33.53/9       90.58/14      31.18/17     122.16/14 
 15.Volný Jiří               TJ Slezan Opava      SOP5601        56.06/18      34.25/10      90.31/13      31.49/18     122.20/15 
 16.Doležal Petr             SK Týniště nad Orlic TYN5401        62.48/20      35.53/13      98.41/17      25.58/11     124.39/16 
 17.Kozel Karel              TJ Sparta Doly Kladn DKL5401 C      54.59/17      47.09/19     102.08/18      33.06/19     135.14/17 
   .Záhorec František        SK Chrast            CHT5502        54.50/16      40.50/16      95.40/16  DISK     /    DISK     /   
   .Jelínek Petr             SKOB Ostrava         MOV5502 C      46.53/9   DISK     /    DISK     /        23.15/9   DISK     /   
   .Kopanicak Vladimir       Slovensko - Vamex Ko SLO0001        43.53/5   DISK     /    DISK     /        25.59/12  DISK     /   
   .Vlcek Josef              SK Týniště nad Orlic TYN5602 C      82.21/21      41.21/17     123.42/19           /             /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H55                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902 C      43.41/2       30.24/1       74.05/2       15.05/1       89.10/1  
  2.Valter Petr              KBP Praha            KBP4500        40.02/1       31.35/2       71.37/1       25.34/9       97.11/2  
  3.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C      54.45/5       35.00/3       89.45/3       16.42/2      106.27/3  
  4.Tobiška Václav           OOB Sokol Žamberk    ZAM4401 C      52.24/4       41.24/6       93.48/5       17.00/3      110.48/4  
  5.Blecha Ladislav          SK Free Jihlava      FJI5106 C      56.51/7       42.02/7       98.53/7       19.00/5      117.53/5  
  6.Hamahek Bohuslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C      58.34/9       37.32/4       96.06/6       22.05/8      118.11/6  
  7.Tvrdek Vojtlch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C      50.47/3       39.55/5       90.42/4       27.41/10     118.23/7  
  8.Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003 C      58.02/8       42.12/8      100.14/8       21.18/7      121.32/8  
  9.Denemarek Oldřich        KPKS BETA Brno       BBM5100 C      59.31/10      44.35/9      104.06/10      18.48/4      122.54/9  
 10.Procházka Jan            TJ Tesla Brno        TBM4907 C      56.11/6       46.52/10     103.03/9       21.04/6      124.07/10 
 11.Šponar Josef             OOB Sokol Žamberk    ZAM4701 C      63.43/11      50.10/11     113.53/11      38.58/13     152.51/11 
 12.Čepelka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU4701        89.52/12      55.15/12     145.07/12      28.26/11     173.33/12 
 13.Pelz Lubomír             SKP Žďár nad Sázavou PZR4901 C     118.06/13      62.17/13     180.23/13      28.29/12     208.52/13 
 
Konečné celkové výsledky kategorie : H60                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švadlena Jiří            KOB Choceň           CHC4601 C      28.51/1       27.47/1       56.38/1       15.51/1       72.29/1  
  2.Bauer Emil               VSK MZLU Brno        VBM4410 C      32.34/3       30.51/2       63.25/2       21.59/7       85.24/2  
  3.Vyškovský Ivan           TJ Zbrojovka Vsetín  ZVS4301        38.24/6       34.50/3       73.14/3       21.45/6       94.59/3  
  4.Tomáš Kohout             Slovan Praha         UVP3700 C      32.08/2       43.37/7       75.45/5       19.18/4       95.03/4  
  5.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601        34.29/4       38.45/5       73.14/3       22.26/9       95.40/5  
  6.Koudelka Karel           OK Lokomotiva Pardub LPU4001        38.17/5       39.18/6       77.35/6       18.43/3       96.18/6  
  7.Kynkor Martin            Neregistrovan        NER0001        41.06/7       50.32/10      91.38/9       18.19/2      109.57/7  
  8.Boudný Zdeněk            OK Jihlava           SJI3709 C      49.10/9       35.32/4       84.42/7       26.02/10     110.44/8  
  9.Šmrha František          OK Jihlava           SJI4138 C      44.14/8       44.50/8       89.04/8       21.41/5      110.45/9  
 10.Sedlář Vladimír          NORD Slavia Minerva  AOP4201 C      51.45/10      56.37/11     108.22/11      22.07/8      130.29/10 
 11.Sita Vratislav           SK Severka Šumperk   SSU3000        61.56/11      45.48/9      107.44/10      30.02/11     137.46/11 
 12.Hynek Vladimír           KOB Železárny Prostě ZPV3501        63.18/12      57.48/12     121.06/12      40.55/14     162.01/12 
   .Rychlý Rudolf            OK 99 Hradec Králové PHK4101             /    DISK     /             /        37.02/12           /   
   .Hlušička Bohuslav        ZŠ Albrechtice nad O ALB4101 C           /        89.04/13           /        38.34/13           /   
 
Konečné celkové výsledky kategorie : HDR                       1.E           2.E       Cel. 2.E          3.E       Cel. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801        28.57/1       19.31/1       48.28/1       15.53/1       64.21/1  
  2.Švec Martin              SK Chrast            CHT9902 C      31.52/2       22.38/3       54.30/2       18.44/4       73.14/2  
  3.Killar Dominik           Lokomotiva Trutnov   LTU9901        33.32/3       21.39/2       55.11/3       21.46/6       76.57/3  
  4.Švec Petr                SK Chrast            CHT9901 C      39.15/5       26.53/6       66.08/5       16.08/2       82.16/4  
  5.Randík Jan               Sdruž. organizátorů  SOB            39.28/6       26.11/5       65.39/4       27.05/9       92.44/5  
  6.Nešporová Alžběta        SKOB Zlín            TZL0051        38.31/4       33.45/9       72.16/6       24.20/8       96.36/6  
  7.Rusá Vendula             TJ Sokol Dobřichovic DCE0150        56.47/7       27.42/7       84.29/7       18.54/5      103.23/7  
  8.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C      57.51/8       41.31/11      99.22/8       23.09/7      122.31/8  
   .Killar Lukáš             Lokomotiva Trutnov   LTU9902    DISK     /        31.48/8   DISK     /        28.06/10  DISK     /   
   .Jirka Matyáš             KOB Železárny Prostě ZPV                                                  DISK     /    DISK     /   
   .Švadlena Michal          KOB Choceň           CHC0101                      36.10/10           /        28.46/11           /   
   .Jirka Mikuláš            KOB Železárny Prostě ZPV                 /        23.02/4            /        16.13/3            /