Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                          30.7.2006 19:14:01
                                                                                   Veteran Cup - Vamberk 2006 3.etapa
===ČSOB-VAM=====================================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         1.8km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-42      3-39      4-40      5-95      6-88      7-93      8-38      9-44     10-100   
  1 Hejnalová Eva                  35.14  3.12/1*   5.20/1*   7.20/1*  12.27/1*  16.09/1*  20.28/1*  21.50/1*  26.44/1*  34.14/1*  34.41/1*  35.14/1* 
    SK Kamenice                           3.12/1*   2.08/1*   2.00/1*   5.07/1*   3.42/1*   4.19/1*   1.22/2    4.54/1*   7.30/1*   0.27/1*   0.33/2  
  2 Veljačiková Hana               37.15  5.10/2    7.18/2    9.18/2   14.25/2   18.07/2   22.34/2   23.47/2   28.42/2   36.16/2   36.43/2   37.15/2  
    AC Sparta Praha                       5.10/2    2.08/1*   2.00/1*   5.07/1*   3.42/1*   4.27/2    1.13/1*   4.55/2    7.34/2    0.27/1*   0.32/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         1.8km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-42      3-39      4-40      5-95      6-88      7-93      8-38      9-44     10-100   
  1 Rusá Pavla                     12.58  0.49/3    2.10/3    3.25/3    6.12/3    7.44/2    8.48/2    9.19/2   11.23/3   12.12/2   12.36/1*  12.58/1* 
    TJ Sokol Dobřichovice                 0.49/3    1.21/2    1.15/2    2.47/3    1.32/1*   1.04/2    0.31/1*   2.04/4    0.49/1*   0.24/1*   0.22/2  
  2 Pavlů Kateřina                 13.22  0.36/2    2.02/2    3.08/2    5.58/2    7.57/3    9.02/3    9.33/3   11.21/2   12.21/3   13.01/2   13.22/2  
    SK Praga Praha                        0.36/2    1.26/3    1.06/1*   2.50/4    1.59/4    1.05/3    0.31/1*   1.48/3    1.00/2    0.40/2    0.21/1* 
  3 Kulhavá Eliška                 13.30  0.29/1*   1.34/1*   2.51/1*   5.18/1*   6.55/1*   7.55/1*   8.27/1*  10.09/1*  11.11/1*  13.07/3   13.30/3  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      0.29/1*   1.05/1*   1.17/3    2.27/1*   1.37/3    1.00/1*   0.32/3    1.42/2    1.02/3    1.56/4    0.23/3  
  4 Procházková Marie              16.36  2.55/5    4.36/5    5.54/5    8.25/4    9.57/4   11.02/4   11.35/4   13.11/4   14.13/4   16.11/4   16.36/4  
    TJ Sokol Dobřichovice                 2.55/5    1.41/4    1.18/4    2.31/2    1.32/1*   1.05/3    0.33/4    1.36/1*   1.02/3    1.58/5    0.25/4  
  5 Podhorská Věra            MS   23.19  1.07/4    2.50/4    4.26/4    8.38/5   11.02/5   12.53/5   13.34/5   16.44/5   20.52/5   22.45/5   23.19/5  
    SK Free Jihlava                       1.07/4    1.43/5    1.36/5    4.12/5    2.24/5    1.51/5    0.41/5    3.10/5    4.08/5    1.53/3    0.34/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.2km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-84      2-85      3-97      4-41      5-43      6-88      7-93      8-87      9-38     10-32     11-82     12-100   
  1 Procházková Klára              14.41  0.35/2    1.48/1*   2.58/1*   5.19/2    6.55/1*   7.52/1*   8.17/1*   8.38/1*   9.54/1*  11.00/1*  11.58/1*  14.24/1*  14.41/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               0.35/2    1.13/1*   1.10/1*   2.21/5    1.36/1*   0.57/2    0.25/1*   0.21/1*   1.16/1*   1.06/1*   0.58/2    2.26/8    0.17/2  
  2 Kulhavá Šárka                  15.18  0.52/5    2.06/5    3.21/4    5.30/3    7.18/3    8.20/3    8.45/3    9.07/3   10.47/3   12.00/2   12.57/2   15.01/2   15.18/2  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      0.52/5    1.14/2    1.15/3    2.09/2    1.48/3    1.02/5    0.25/1*   0.22/2    1.40/7    1.13/2    0.57/1*   2.04/7    0.17/2  
  3 Žaludková Petra                15.44  0.35/2    1.57/3    3.14/3    5.46/4    7.27/4    8.38/4    9.11/4    9.36/4   11.03/4   13.05/3   14.05/3   15.27/3   15.44/3  
    SKOB Zlín                             0.35/2    1.22/5    1.17/4    2.32/6    1.41/2    1.11/7    0.33/8    0.25/4    1.27/3    2.02/4    1.00/3    1.22/1*   0.17/2  
  4 Mrázová Pavla                  16.26  0.34/1*   1.49/2    3.06/2    5.17/1*   7.06/2    8.05/2    8.31/2    8.56/2   10.26/2   13.20/4   14.20/4   16.09/4   16.26/4  
    TJ Sokol Dobřichovice                 0.34/1*   1.15/3    1.17/4    2.11/3    1.49/4    0.59/3    0.26/3    0.25/4    1.30/5    2.54/7    1.00/3    1.49/5    0.17/2  
  5 Koporová Petra                 17.21  0.40/4    2.04/4    3.36/5    6.18/5    8.10/5    9.14/5    9.46/5   10.13/5   11.52/5   14.01/5   15.31/5   17.01/5   17.21/5  
    SK Žabovřesky Brno                    0.40/4    1.24/6    1.32/6    2.42/7    1.52/6    1.04/6    0.32/6    0.27/7    1.39/6    2.09/5    1.30/7    1.30/3    0.20/8  
  6 Jemelíková Denisa              19.17  3.20/8    4.44/7    5.58/6    8.16/6   10.20/6   11.21/6   11.53/6   12.18/6   13.45/6   16.00/6   17.10/6   18.59/6   19.17/6  
    SK Žabovřesky Brno                    3.20/8    1.24/6    1.14/2    2.18/4    2.04/7    1.01/4    0.32/6    0.25/4    1.27/3    2.15/6    1.10/6    1.49/5    0.18/6  
  7 Kochová Nikola                 21.16  1.11/6    2.30/6    7.12/7    9.19/7   11.09/7   12.03/7   12.31/7   12.55/7   14.15/7   18.24/7   19.24/7   20.58/7   21.16/7  
    Sportcentrum Jičín                    1.11/6    1.19/4    4.42/8    2.07/1*   1.50/5    0.54/1*   0.28/4    0.24/3    1.20/2    4.09/8    1.00/3    1.34/4    0.18/6  
  8 Rusá Zuzana                    21.54  2.18/7    4.44/7    7.36/8   10.18/8   12.28/8   13.43/8   14.14/8   14.53/8   16.43/8   18.31/8   20.09/8   21.38/8   21.54/8  
    TJ Sokol Dobřichovice                 2.18/7    2.26/8    2.52/7    2.42/7    2.10/8    1.15/8    0.31/5    0.39/8    1.50/8    1.48/3    1.38/8    1.29/2    0.16/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         2.0km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-82      2-32      3-85      4-41      5-95      6-43      7-88      8-93      9-87     10-35     11-38     12-100   
  1 Válková Marcela                15.46  1.09/1*   2.21/1*   6.06/3    8.31/3    9.44/2   10.09/2   11.11/2   11.39/2   12.04/2   12.35/2   13.55/1*  15.29/1*  15.46/1* 
    OOB Sokol Žamberk                     1.09/1*   1.12/3    3.45/3    2.25/1*   1.13/1*   0.25/1*   1.02/1*   0.28/1*   0.25/1*   0.31/1*   1.20/1*   1.34/2    0.17/1* 
  2 Šponarová Lucie                16.25  1.22/2    2.24/2    5.11/1*   7.45/1*   9.01/1*   9.43/1*  10.50/1*  11.23/1*  11.50/1*  12.26/1*  13.58/2   16.02/2   16.25/2  
    OOB Sokol Žamberk                     1.22/2    1.02/1*   2.47/1*   2.34/2    1.16/2    0.42/5    1.07/3    0.33/3    0.27/3    0.36/3    1.32/2    2.04/3    0.23/3  
  3 Rusá Šárka                     17.37  1.23/3    2.32/3    5.52/2    8.27/2   10.00/3   10.29/3   11.41/3   12.14/3   12.42/3   13.17/3   14.55/3   16.08/3   17.10/3  
    TJ Sokol Dobřichovice                 1.23/3    1.09/2    3.20/2    2.35/3    1.33/4    0.29/2    1.12/4    0.33/3    0.28/4    0.35/2    1.38/3    1.13/1*   1.02/5  
  4 Srutová Pavla                  20.23  1.38/5    2.57/4    6.54/4   10.04/4   11.46/4   12.25/4   13.49/4   14.37/5   15.11/5   15.54/5   17.49/5   19.59/4   20.23/4  
    SK Praga Praha                        1.38/5    1.19/4    3.57/4    3.10/5    1.42/5    0.39/4    1.24/5    0.48/5    0.34/5    0.43/5    1.55/5    2.10/4    0.24/4  
  5 Chládková Zuzana               20.24  1.35/4    3.06/5    8.06/5   10.59/5   12.28/5   12.58/5   14.01/5   14.31/4   14.56/4   15.35/4   17.16/4   20.02/5   20.24/5  
    OOB Sokol Žamberk                     1.35/4    1.31/5    5.00/5    2.53/4    1.29/3    0.30/3    1.03/2    0.30/2    0.25/1*   0.39/4    1.41/4    2.46/5    0.22/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         2.6km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-83      2-39      3-90      4-94      5-88      6-93      7-35      8-37      9-36     10-92     11-82     12-44     13-100   
  1 Kavková Radana                 29.27  1.28/3    3.37/2    6.24/2    9.07/2   12.25/2   12.57/2   15.56/3   20.27/3   22.23/3   24.48/2   26.59/2   28.37/2   29.06/2   29.27/2  
    AC Sparta Praha                       1.28/3    2.09/2    2.47/3    2.43/2    3.18/4    0.32/1*   2.59/4    4.31/4    1.56/4    2.25/3    2.11/3    1.38/2    0.29/2    0.21/3  
  2 Choutková Magdalena            30.39  0.57/2    4.03/3    6.36/3    9.35/3   12.34/3   13.06/3   14.07/2   16.23/2   17.53/2   27.08/4   28.16/3   29.51/3   30.22/3   30.39/3  
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  0.57/2    3.06/3    2.33/2    2.59/3    2.59/1*   0.32/1*   1.01/2    2.16/2    1.30/3    9.15/4    1.08/1*   1.35/1*   0.31/3    0.17/1* 
  3 Záveská Anna                   35.02  1.44/4    7.44/4   10.48/4   13.53/4   17.09/4   17.46/4   19.44/4   22.12/4   23.30/4   25.36/3   31.44/4   34.05/4   34.44/4   35.02/4  
    TJ Loko Česká Třebová                 1.44/4    6.00/4    3.04/4    3.05/4    3.16/3    0.37/4    1.58/3    2.28/3    1.18/1*   2.06/2    6.08/4    2.21/4    0.39/4    0.18/2  
  4 Bednářová Michaela        MS   21.19  0.48/1*   2.18/1*   4.50/1*   7.29/1*  10.32/1*  11.06/1*  11.58/1*  14.02/1*  15.28/1*  17.21/1*  18.33/1*  20.31/1*  20.58/1*  21.19/1* 
    OOB Vamberk                           0.48/1*   1.30/1*   2.32/1*   2.39/1*   3.03/2    0.34/3    0.52/1*   2.04/1*   1.26/2    1.53/1*   1.12/2    1.58/3    0.27/1*   0.21/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21B        2.5km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-83      3-85      4-39      5-40      6-43      7-88      8-93      9-35     10-91     11-34     12-92     13-44     14-100   
  1 Labašová Katarína              15.50  0.20/1*   0.52/1*   2.07/2    3.06/1*   5.32/2    6.55/2    7.48/2    8.17/2    9.06/2   11.02/2   12.14/2   13.14/2   14.37/1*  15.29/1*  15.50/1* 
    KOB Dobruška                          0.20/1*   0.32/1*   1.15/2    0.59/1*   2.26/5    1.23/2    0.53/1*   0.29/4    0.49/4    1.56/4    1.12/3    1.00/1*   1.23/1*   0.52/15   0.21/5  
  2 Svobodová Jitka                16.19  0.22/5    0.55/3    2.24/4    3.29/3    5.35/3    7.06/3    8.02/3    8.29/3    9.14/3   11.23/3   12.34/3   13.52/3   15.40/2   16.03/2   16.19/2  
    TJ Sokol Dobřichovice                 0.22/5    0.33/2    1.29/5    1.05/4    2.06/3    1.31/3    0.56/2    0.27/1*   0.45/1*   2.09/5    1.11/2    1.18/4    1.48/5    0.23/2    0.16/1* 
  3 Škodová Petra                  16.29  0.21/2    0.54/2    2.05/1*   3.06/1*   5.04/1*   6.26/1*   7.26/1*   7.53/1*   8.41/1*  10.33/1*  11.56/1*  13.06/1*  15.46/3   16.09/3   16.29/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               0.21/2    0.33/2    1.11/1*   1.01/2    1.58/1*   1.22/1*   1.00/4    0.27/1*   0.48/3    1.52/2    1.23/6    1.10/3    2.40/13   0.23/2    0.20/3  
  4 Kuncová Jana                   16.45  0.21/2    0.59/5    3.21/11   4.22/10   6.22/5    8.30/5    9.28/5    9.55/5   10.41/5   12.25/5   13.31/5   14.40/4   16.06/4   16.27/4   16.45/4  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      0.21/2    0.38/5    2.22/17   1.01/2    2.00/2    2.08/13   0.58/3    0.27/1*   0.46/2    1.44/1*   1.06/1*   1.09/2    1.26/2    0.21/1*   0.18/2  
  5 Smutná Pavla                   20.26  0.21/2    0.57/4    2.22/3    3.32/4    6.03/4    7.38/4    8.44/4    9.13/4   10.03/4   11.55/4   13.14/4   14.46/5   19.29/5   19.56/5   20.26/5  
    OOB Vamberk                           0.21/2    0.36/4    1.25/3    1.10/5    2.31/8    1.35/4    1.06/8    0.29/4    0.50/5    1.52/2    1.19/4    1.32/7    4.43/15   0.27/7    0.30/16 
  6 Pokorná Lucie                  20.44  1.44/16   2.24/15   3.57/15   5.09/14   7.39/14   9.21/11  10.26/10  11.00/10  11.58/10  15.03/11  16.34/11  18.09/8   19.54/6   20.20/6   20.44/6  
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.44/16   0.40/6    1.33/8    1.12/6    2.30/7    1.42/7    1.05/7    0.34/7    0.58/8    3.05/14   1.31/7    1.35/8    1.45/4    0.26/5    0.24/8  
  7 Švecová Iva                    21.05  0.46/14   1.39/12   3.11/10   4.45/13   7.33/12   9.39/13  10.52/13  11.28/13  12.30/13  15.17/15  16.49/13  18.11/9   20.10/7   20.41/7   21.05/7  
    SK Chrast                             0.46/14   0.53/14   1.32/7    1.34/17   2.48/13   2.06/12   1.13/14   0.36/12   1.02/10   2.47/12   1.32/8    1.22/5    1.59/7    0.31/11   0.24/8  
  8 Nešporová Marie                21.10  0.33/11   1.18/9    2.49/6    4.15/7    6.51/8    8.36/7    9.47/8   10.22/7   11.28/7   14.26/9   16.12/8   18.08/7   20.16/8   20.46/8   21.10/8  
    OOB Třebíč                            0.33/11   0.45/8    1.31/6    1.26/15   2.36/10   1.45/8    1.11/11   0.35/11   1.06/13   2.58/13   1.46/12   1.56/11   2.08/9    0.30/9    0.24/8  
  9 Filipová Ivana                 21.57  0.28/7    1.10/6    2.44/5    4.08/5    6.56/9    8.36/7    9.46/7   10.25/8   11.32/8   13.48/6   15.55/7   18.56/13  20.56/10  21.26/9   21.57/9  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      0.28/7    0.42/7    1.34/9    1.24/14   2.48/13   1.40/6    1.10/10   0.39/15   1.07/16   2.16/6    2.07/16   3.01/15   2.00/8    0.30/9    0.31/17 
 10 Klíchová Jana                  22.03  0.27/6    1.12/7    2.49/6    4.11/6    6.45/7    8.55/9   10.07/9   10.38/9   11.37/9   14.19/7   16.52/14  18.29/11  21.01/11  21.35/10  22.03/10 
    USK Praha                             0.27/6    0.45/8    1.37/10   1.22/11   2.34/9    2.10/14   1.12/13   0.31/6    0.59/9    2.42/11   2.33/17   1.37/9    2.32/12   0.34/12   0.28/15 
 11 Jana Hendrychová               22.09  0.29/9    1.16/8    2.57/8    4.20/9    7.08/10   9.07/10  10.26/10  11.05/11  12.11/11  14.40/10  16.23/9   18.23/10  20.16/8   21.44/11  22.09/11 
    TJ OK Tolar                           0.29/9    0.47/11   1.41/13   1.23/13   2.48/13   1.59/11   1.19/17   0.39/15   1.06/13   2.29/9    1.43/11   2.00/13   1.53/6    1.28/17   0.25/14 
 12 Dvořáčková Jana                22.54  1.07/15   1.53/13   3.21/11   4.43/12   7.33/12   9.43/14  11.00/14  11.42/14  12.45/14  15.13/14  16.45/12  20.24/14  22.07/12  22.34/12  22.54/12 
    OOB Třebíč                            1.07/15   0.46/10   1.28/4    1.22/11   2.50/16   2.10/14   1.17/16   0.42/17   1.03/11   2.28/8    1.32/8    3.39/16   1.43/3    0.27/7    0.20/3  
 13 Víchová Ladislava              23.43  0.36/12   1.24/11   3.22/13   4.38/11   7.21/11   9.37/12  10.46/12  11.22/12  12.28/12  15.06/12  16.56/15  18.49/12  22.43/13  23.19/13  23.43/13 
    OK Lokomotiva Pardubice               0.36/12   0.48/12   1.58/15   1.16/9    2.43/11   2.16/16   1.09/9    0.36/12   1.06/13   2.38/10   1.50/13   1.53/10   3.54/14   0.36/14   0.24/8  
 14 Bernátková Markéta             24.20  0.28/7    2.36/16   4.44/16   5.58/16   8.44/16  10.23/15  11.27/15  12.01/15  12.56/15  15.12/13  16.32/10  21.19/16  23.32/15  23.58/14  24.20/14 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   0.28/7    2.08/17   2.08/16   1.14/7    2.46/12   1.39/5    1.04/6    0.34/7    0.55/6    2.16/6    1.20/5    4.47/17   2.13/10   0.26/5    0.22/6  
 15 Hana Blahutová                 24.51  0.40/13   2.02/14   3.46/14   5.12/15   8.39/15  10.30/16  11.41/16  12.15/16  13.18/16  16.42/16  18.44/16  20.40/15  23.05/14  24.27/15  24.51/15 
    TJ OK Tolar                           0.40/13   1.22/16   1.44/14   1.26/15   3.27/17   1.51/10   1.11/11   0.34/7    1.03/11   3.24/16   2.02/15   1.56/11   2.25/11   1.22/16   0.24/8  
 16 Hrobařová Lenka                35.01  0.29/9    1.20/10   3.00/9    4.18/8    6.42/6    8.31/6    9.31/6   10.05/6   11.01/6   14.20/8   15.53/6   17.22/6   34.15/16  34.39/16  35.01/16 
    OK Jilemnice                          0.29/9    0.51/13   1.40/12   1.18/10   2.24/4    1.49/9    1.00/4    0.34/7    0.56/7    3.19/15   1.33/10   1.29/6   16.53/17   0.24/4    0.22/6  
 17 Ptáčková Nikol                 43.05  8.40/17   9.35/17  11.14/17  12.28/17  14.56/17  23.07/17  24.22/17  24.59/17  26.20/17  30.11/17  32.12/17  34.24/17  42.06/17  42.41/17  43.05/17 
    KPKS BETA Brno                        8.40/17   0.55/15   1.39/11   1.14/7    2.28/6    8.11/17   1.15/15   0.37/14   1.21/17   3.51/17   2.01/14   2.12/14   7.42/16   0.35/13   0.24/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21C        2.6km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-83      2-39      3-90      4-94      5-88      6-93      7-35      8-37      9-36     10-92     11-82     12-44     13-100   
  1 Hausvaterová Pavla             21.27  0.58/3    2.27/1*   4.44/1*   7.33/1*  10.29/1*  11.05/1*  11.54/1*  14.17/1*  15.30/1*  17.26/1*  18.45/1*  20.37/1*  21.06/1*  21.27/1* 
    TJ Slavia Hradec Králové              0.58/3    1.29/1*   2.17/1*   2.49/2    2.56/1*   0.36/4    0.49/1*   2.23/1*   1.13/1*   1.56/2    1.19/1*   1.52/2    0.29/3    0.21/1* 
  2 Nešporová Barbora              25.14  0.52/2    2.42/3    5.37/3    7.53/2   11.02/2   11.35/2   12.37/2   15.28/2   16.56/2   19.32/2   20.53/2   23.21/2   24.50/2   25.14/2  
    SKOB Zlín                             0.52/2    1.50/3    2.55/4    2.16/1*   3.09/4    0.33/3    1.02/2    2.51/2    1.28/2    2.36/5    1.21/3    2.28/3    1.29/5    0.24/4  
  3 Khýnova Radka                  25.19  0.42/1*   2.31/2    5.12/2    8.48/3   11.47/3   12.19/3   13.27/3   17.10/3   18.52/3   21.23/4   22.51/4   24.28/3   24.54/3   25.19/3  
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             0.42/1*   1.49/2    2.41/2    3.36/3    2.59/3    0.32/2    1.08/3    3.43/4    1.42/4    2.31/4    1.28/4    1.37/1*   0.26/1*   0.25/5  
  4 Vaníčková Lucie                25.32  1.05/4    3.01/4    5.49/4    9.35/4   12.33/4   13.02/4   14.24/4   17.24/4   18.59/4   20.41/3   22.00/3   24.41/4   25.09/4   25.32/4  
    VŠSK MFF UK Praha                     1.05/4    1.56/4    2.48/3    3.46/4    2.58/2    0.29/1*   1.22/4    3.00/3    1.35/3    1.42/1*   1.19/1*   2.41/5    0.28/2    0.23/3  
  5 Douchová Jaroslava             40.06  1.46/5    4.10/5    9.02/5   13.45/5   17.50/5   18.30/5   19.54/5   30.58/5   32.51/5   35.01/5   36.35/5   39.10/5   39.44/5   40.06/5  
    TJ Start Náchod                       1.46/5    2.24/5    4.52/5    4.43/5    4.05/5    0.40/5    1.24/5   11.04/5    1.53/5    2.10/3    1.34/5    2.35/4    0.34/4    0.22/2  
    Šafářová Renata            DISK       1.47/     4.31/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             1.47/     2.44/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         2.6km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-83      2-39      3-90      4-94      5-88      6-93      7-35      8-37      9-36     10-92     11-82     12-44     13-100   
  1 Abelová Ivana                  21.24  0.51/3    2.39/4    5.28/5    7.52/5   10.42/5   11.13/5   12.13/2   14.41/1*  16.17/1*  17.46/1*  19.02/1*  20.29/1*  20.58/1*  21.24/1* 
    TJ Stadion Nový Bor                   0.51/3    1.48/5    2.49/5    2.24/2    2.50/3    0.31/4    1.00/3    2.28/5    1.36/5    1.29/1*   1.16/4    1.27/1*   0.29/4    0.26/8  
  2 Švadlenová Ivana               22.56  0.54/4    2.34/2    5.09/2    7.34/2   10.40/3   11.11/4   12.54/4   15.16/2   16.45/2   18.25/2   19.34/2   21.29/2   22.33/2   22.56/2  
    KOB Choceň                            0.54/4    1.40/2    2.35/3    2.25/3    3.06/5    0.31/4    1.43/7    2.22/3    1.29/3    1.40/3    1.09/2    1.55/2    1.04/8    0.23/5  
  3 Dusilová Jindra                24.05  0.50/2    2.40/5    5.17/4    7.44/3   10.32/2   11.05/2   14.32/7   16.34/5   17.54/5   19.29/4   20.46/4   23.03/3   23.43/3   24.05/3  
    SK OK 24 Praha                        0.50/2    1.50/6    2.37/4    2.27/4    2.48/2    0.33/7    3.27/8    2.02/1*   1.20/1*   1.35/2    1.17/6    2.17/4    0.40/5    0.22/2  
  4 Procházková Alexandra          24.53  1.01/7    2.41/6    5.09/2    7.27/1*  10.08/1*  10.37/1*  11.35/1*  15.25/4   16.57/3   20.55/6   22.02/6   24.07/4   24.31/4   24.53/4  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.01/7    1.40/2    2.28/2    2.18/1*   2.41/1*   0.29/2    0.58/2    3.50/8    1.32/4    3.58/10   1.07/1*   2.05/3    0.24/2    0.22/2  
  5 Kavková Dana                   25.18  1.01/7    2.53/7    6.44/7    9.31/6   12.44/6   13.16/6   14.23/5   16.46/7   18.08/6   20.59/7   22.13/7   24.30/5   24.53/5   25.18/5  
    AC Sparta Praha                       1.01/7    1.52/7    3.51/8    2.47/5    3.13/6    0.32/6    1.07/5    2.23/4    1.22/2    2.51/7    1.14/3    2.17/4    0.23/1*   0.25/7  
  6 Jemelíková Lada                25.37  0.54/4    2.30/1*   4.49/1*   7.49/4   10.41/4   11.10/3   12.40/3   15.24/3   17.28/4   19.09/3   20.28/3   24.51/6   25.17/6   25.37/6  
    VSK MZLU Brno                         0.54/4    1.36/1*   2.19/1*   3.00/6    2.52/4    0.29/2    1.30/6    2.44/6    2.04/8    1.41/4    1.19/7    4.23/10   0.26/3    0.20/1* 
  7 Mutinská Zdenka                26.20  0.49/1*   2.35/3    6.32/6    9.37/7   12.54/7   13.27/7   14.23/5   16.44/6   18.23/7   20.16/5   21.32/5   24.58/7   25.58/7   26.20/7  
    SK Hlinsko                            0.49/1*   1.46/4    3.57/9    3.05/7    3.17/7    0.33/7    0.56/1*   2.21/2    1.39/7    1.53/5    1.16/4    3.26/8    1.00/7    0.22/2  
  8 Demlová Jitka                  33.50  0.55/6    3.27/8    7.04/8   10.41/8   14.33/8   15.11/8   18.47/8   22.13/8   24.25/8   26.57/8   28.29/8   31.17/8   33.16/8   33.50/8  
    KOB Pardubice                         0.55/6    2.32/9    3.37/6    3.37/9    3.52/9    0.38/9    3.36/9    3.26/7    2.12/9    2.32/6    1.32/9    2.48/6    1.59/9    0.34/10 
  9 Kulhavá Jarmila                34.25  1.59/10   3.55/9   10.57/10  14.21/10  18.08/10  18.36/10  19.40/9   24.00/9   25.37/9   29.07/9   30.29/9   33.17/9   34.01/9   34.25/9  
    OOB Sokol Žamberk                     1.59/10   1.56/8    7.02/10   3.24/8    3.47/8    0.28/1*   1.04/4    4.20/9    1.37/6    3.30/9    1.22/8    2.48/6    0.44/6    0.24/6  
 10 Rusá Lenka                     42.19  1.16/9    4.03/10   7.45/9   12.47/9   17.36/9   18.20/9   22.01/10  27.22/10  29.59/10  32.58/10  35.09/10  38.37/10  41.50/10  42.19/10 
    TJ Sokol Dobřichovice                 1.16/9    2.47/10   3.42/7    5.02/10   4.49/10   0.44/10   3.41/10   5.21/10   2.37/10   2.59/8    2.11/10   3.28/9    3.13/10   0.29/9  
    Kodytkova Jitka            DISK       1.59/     5.11/     8.38/    14.14/    20.29/    21.27/    23.23/         /         /         /         /         /         /         /   
    SK Týniště nad Orlicí                 1.59/     3.12/     3.27/     5.36/     6.15/     0.58/     1.56/         /         /         /         /         /         /         /   
    Müllerová Zorka            DISK       0.47/     2.31/     8.32/    10.52/    13.41/    14.10/    16.16/         /         /         /         /         /         /    19.37/   
    TJ Slavia Hradec Králové              0.47/     1.44/     6.01/     2.20/     2.49/     0.29/     2.06/         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         2.4km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-84      2-41      3-40      4-94      5-88      6-93      7-35      8-37      9-91     10-36     11-82     12-83     13-92     14-100   
  1 Jirková Renata                 23.11  0.42/3    1.43/1*   3.00/1*   4.38/1*   7.36/1*   8.06/1*   9.01/1*  11.27/1*  11.40/1*  13.14/1*  16.08/1*  17.36/1*  19.45/1*  22.52/1*  23.11/1* 
    KOB Železárny Prostějov               0.42/3    1.01/1*   1.17/1*   1.38/2    2.58/1*   0.30/1*   0.55/1*   2.26/2    0.13/2    1.34/1*   2.54/3    1.28/1*   2.09/4    3.07/1*   0.19/1* 
  2 Koláriková Irena               26.07  0.41/2    1.52/3    3.29/3    5.01/3    8.15/2    8.49/2    9.49/2   12.07/2   12.24/2   14.08/2   16.23/2   18.20/2   22.04/2   25.39/2   26.07/2  
    SKOB Zlín                             0.41/2    1.11/2    1.37/5    1.32/1*   3.14/3    0.34/5    1.00/2    2.18/1*   0.17/5    1.44/4    2.15/1*   1.57/4    3.44/12   3.35/2    0.28/7  
  3 Kulová Jana                    28.09  0.55/5    2.13/4    3.37/4    5.26/4    9.09/4    9.51/4   11.20/5   14.23/4   14.35/4   16.25/4   19.26/3   21.38/4   24.04/3   27.44/3   28.09/3  
    OOB Vamberk                           0.55/5    1.18/4    1.24/3    1.49/4    3.43/8    0.42/9    1.29/11   3.03/6    0.12/1*   1.50/7    3.01/4    2.12/7    2.26/6    3.40/3    0.25/5  
  4 Veljačiková Markéta            30.18  0.34/1*   1.45/2    3.11/2    4.51/2    8.27/3    9.03/3   10.26/3   13.23/3   13.52/3   15.33/3   19.46/4   21.37/3   25.32/4   29.18/4   30.18/4  
    AC Sparta Praha                       0.34/1*   1.11/2    1.26/4    1.40/3    3.36/7    0.36/7    1.23/7    2.57/5    0.29/12   1.41/3    4.13/8    1.51/3    3.55/13   3.46/5    1.00/13 
  5 Hejnalová Hana                 32.09  1.09/9    3.04/9    4.25/7    7.14/9   10.30/8   11.03/7   12.04/7   14.35/5   14.56/5   16.43/5   21.56/7   23.40/6   25.43/6   31.45/5   32.09/5  
    OK 99 Hradec Králové                  1.09/9    1.55/10   1.21/2    2.49/11   3.16/4    0.33/4    1.01/3    2.31/3    0.21/7    1.47/5    5.13/10   1.44/2    2.03/3    6.02/10   0.24/2  
  6 Cabalková Ivana                32.13  1.00/6    2.20/5    4.02/5    6.09/6    9.55/6   10.27/6   11.37/6   15.11/6   16.33/6   18.25/6   21.30/6   23.29/5   26.10/7   31.47/7   32.13/6  
    OOB Sokol Žamberk                     1.00/6    1.20/5    1.42/9    2.07/7    3.46/9    0.32/2    1.10/5    3.34/8    1.22/13   1.52/9    3.05/5    1.59/6    2.41/8    5.37/9    0.26/6  
  7 Hanušová Jitka                 32.17  1.09/9    2.46/8    4.33/8    7.42/10  11.50/10  12.36/10  14.04/10  17.35/9   17.56/9   20.15/9   23.52/9   25.50/9   28.05/9   31.46/6   32.17/7  
    Lokomotiva Trutnov                    1.09/9    1.37/9    1.47/10   3.09/12   4.08/10   0.46/11   1.28/9    3.31/7    0.21/7    2.19/13   3.37/6    1.58/5    2.15/5    3.41/4    0.31/9  
  8 Kobližková Hana                32.58  1.42/13   3.07/11   4.47/10   9.29/12  12.33/11  13.05/11  14.16/11  17.01/8   17.22/8   19.01/8   22.41/8   25.26/8   28.01/8   32.34/8   32.58/8  
    OOB Sokol Žamberk                     1.42/13   1.25/6    1.40/6    4.42/13   3.04/2    0.32/2    1.11/6    2.45/4    0.21/7    1.39/2    3.40/7    2.45/9    2.35/7    4.33/8    0.24/2  
  9 Srutová Marcela                34.09  1.03/7    2.30/6    4.11/6    6.00/5    9.18/5    9.55/5   11.02/4   16.16/7   16.39/7   18.30/7   21.16/5   23.41/7   25.32/4   33.40/9   34.09/9  
    SK Praga Praha                        1.03/7    1.27/7    1.41/8    1.49/4    3.18/5    0.37/8    1.07/4    5.14/9    0.23/10   1.51/8    2.46/2    2.25/8    1.51/1*   8.08/11   0.29/8  
 10 Peřinková Irena                43.42  1.09/9    3.06/10   4.46/9    6.58/7   10.20/7   11.12/8   13.07/8   18.27/10  18.40/10  20.28/10  25.51/10  36.17/11  39.02/11  43.08/10  43.42/10 
    KPKS BETA Brno                        1.09/9    1.57/12   1.40/6    2.12/8    3.22/6    0.52/13   1.55/13   5.20/10   0.13/2    1.48/6    5.23/11  10.26/13   2.45/9    4.06/7    0.34/10 
 11 Vlckova Pavla                  44.56  0.50/4    3.07/11   5.08/11   7.05/8   11.30/9   12.05/9   13.30/9   18.55/11  19.12/11  21.25/11  28.32/11  38.47/12  40.39/12  44.32/11  44.56/11 
    SK Týniště nad Orlicí                 0.50/4    2.17/13   2.01/11   1.57/6    4.25/12   0.35/6    1.25/8    5.25/11   0.17/5    2.13/12   7.07/12  10.15/12   1.52/2    3.53/6    0.24/2  
 12 Záveská Anna                   48.46  1.35/12   3.31/13   5.45/12   8.29/11  13.43/12  14.25/12  15.53/12  22.45/12  23.08/12  25.05/12  29.39/12  34.17/10  37.44/10  48.10/12  48.46/12 
    TJ Loko Česká Třebová                 1.35/12   1.56/11   2.14/12   2.44/9    5.14/13   0.42/9    1.28/9    6.52/12   0.23/10   1.57/11   4.34/9    4.38/11   3.27/10  10.26/12   0.36/11 
 13 Doležalová Ivana               66.14  1.03/7    2.38/7    8.47/13  11.34/13  15.48/13  16.36/13  18.14/13  31.39/13  31.54/13  33.50/13  41.42/13  46.15/13  49.47/13  65.35/13  66.14/13 
    SK Týniště nad Orlicí                 1.03/7    1.35/8    6.09/13   2.47/10   4.14/11   0.48/12   1.38/12  13.25/13   0.15/4    1.56/10   7.52/13   4.33/10   3.32/11  15.48/13   0.39/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         2.0km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-82      2-32      3-85      4-41      5-95      6-43      7-88      8-93      9-87     10-35     11-38     12-100   
  1 Rosecká Alena                  15.54  1.01/1*   1.59/1*   4.39/1*   6.40/1*   7.56/1*   8.22/1*   9.17/1*   9.48/1*  10.14/1*  10.46/1*  12.14/1*  15.31/1*  15.54/1* 
    SKP Žďár nad Sázavou                  1.01/1*   0.58/1*   2.40/1*   2.01/1*   1.16/1*   0.26/2    0.55/1*   0.31/2    0.26/1*   0.32/1*   1.28/2    3.17/6    0.23/2  
  2 Glabazňová Jana                18.02  1.55/2    2.58/2    6.33/2    8.55/2   10.15/2   10.40/2   11.51/2   12.23/2   12.51/2   13.25/2   14.44/2   17.39/2   18.02/2  
    NORD Slavia Minerva Opava             1.55/2    1.03/2    3.35/2    2.22/2    1.20/2    0.25/1*   1.11/3    0.32/3    0.28/2    0.34/2    1.19/1*   2.55/5    0.23/2  
  3 Žaludková Miroslava            19.59  1.58/3    3.30/3    7.14/3   10.03/3   11.46/3   12.51/3   14.02/3   14.40/3   15.09/3   15.48/3   17.28/3   19.29/3   19.59/3  
    SKOB Zlín                             1.58/3    1.32/5    3.44/4    2.49/3    1.43/4    1.05/7    1.11/3    0.38/7    0.29/4    0.39/4    1.40/4    2.01/1*   0.30/6  
  4 Pokorná Eva                    28.45  2.18/4    4.26/4    9.04/5   14.08/6   15.32/6   16.05/6   17.10/5   17.39/5   18.09/5   21.09/6   22.44/4   28.20/4   28.45/4  
    KOB Temelín                           2.18/4    2.08/7    4.38/6    5.04/7    1.24/3    0.33/3    1.05/2    0.29/1*   0.30/5    3.00/7    1.35/3    5.36/7    0.25/4  
  5 Tichá Jiřina                   30.05  4.32/6    5.41/6    9.24/6   13.08/5   15.02/5   15.39/4   17.15/6   17.48/6   18.18/6   19.12/5   27.20/5   29.36/5   30.05/5  
    KOB Dobruška                          4.32/6    1.09/3    3.43/3    3.44/5    1.54/5    0.37/5    1.36/7    0.33/4    0.30/5    0.54/6    8.08/6    2.16/3    0.29/5  
  6 Zelenková Lenka                30.41  2.58/5    4.46/5    9.01/4   12.58/4   14.54/4   15.42/5   16.55/4   17.31/4   18.06/4   18.50/4   27.51/6   30.11/6   30.41/6  
    OK 99 Hradec Králové                  2.58/5    1.48/6    4.15/5    3.57/6    1.56/6    0.48/6    1.13/6    0.36/6    0.35/7    0.44/5    9.01/7    2.20/4    0.30/6  
  7 Hausvaterová Marcela           34.27 13.18/7   14.36/7   21.35/7   24.40/7   26.53/7   27.28/7   28.40/7   29.15/7   29.43/7   30.17/7   31.57/7   34.05/7   34.27/7  
    TJ Slavia Hradec Králové             13.18/7    1.18/4    6.59/7    3.05/4    2.13/7    0.35/4    1.12/5    0.35/5    0.28/2    0.34/2    1.40/4    2.08/2    0.22/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D50         2.0km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-82      2-32      3-85      4-41      5-95      6-43      7-88      8-93      9-87     10-35     11-38     12-100   
  1 Doležalová Vlasta              18.57  1.32/2    2.47/2    6.28/2    9.15/2   10.52/1*  11.28/1*  12.45/1*  13.21/1*  13.53/1*  14.43/2   16.25/1*  17.38/1*  18.34/1* 
    SK Praga Praha                        1.32/2    1.15/2    3.41/4    2.47/3    1.37/1*   0.36/1*   1.17/2    0.36/2    0.32/4    0.50/5    1.42/2    1.13/1*   0.56/7  
  2 Štáblová Jitka                 20.21  1.48/5    3.16/7    6.53/3   10.14/4   11.52/4   12.30/3   13.49/4   14.27/4   14.58/4   16.01/4   17.41/4   19.51/2   20.21/2  
    SK Severka Šumperk                    1.48/5    1.28/5    3.37/2    3.21/6    1.38/2    0.38/3    1.19/5    0.38/4    0.31/2    1.03/7    1.40/1*   2.10/3    0.30/4  
  3 Klimplová Alena                20.26  1.14/1*   2.43/1*   6.22/1*   9.10/1*  10.54/2   11.33/2   12.53/2   13.30/2   14.01/2   14.42/1*  16.44/2   20.03/3   20.26/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.14/1*   1.29/6    3.39/3    2.48/4    1.44/5    0.39/4    1.20/6    0.37/3    0.31/2    0.41/2    2.02/7    3.19/8    0.23/1* 
  4 Procházková Miluše             20.48  1.49/7    3.11/5    7.37/4   10.11/3   11.51/3   12.31/4   13.41/3   14.16/3   14.45/3   15.29/3   17.22/3   20.25/4   20.48/4  
    TJ Sokol Dobřichovice                 1.49/7    1.22/3    4.26/5    2.34/1*   1.40/3    0.40/5    1.10/1*   0.35/1*   0.29/1*   0.44/3    1.53/4    3.03/6    0.23/1* 
  5 Stupalová Jana                 20.51  3.36/8    4.59/8    8.24/5   11.07/5   12.47/5   13.24/5   14.42/5   15.23/5   15.57/5   16.37/5   18.21/5   20.25/4   20.51/5  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              3.36/8    1.23/4    3.25/1*   2.43/2    1.40/3    0.37/2    1.18/3    0.41/6    0.34/5    0.40/1*   1.44/3    2.04/2    0.26/3  
  6 Mykisková Hana                 25.03  1.41/4    3.11/5    8.28/6   12.22/6   14.23/6   15.10/6   16.52/6   17.46/6   18.26/6   19.25/6   21.32/6   24.28/6   25.03/6  
    TJ Start Náchod                       1.41/4    1.30/7    5.17/6    3.54/7    2.01/8    0.47/6    1.42/8    0.54/8    0.40/7    0.59/6    2.07/8    2.56/4    0.35/5  
  7 Orálková Libuše                27.13  1.39/3    3.09/4    9.44/7   13.46/7   15.40/7   16.28/7   18.01/7   18.46/7   19.22/7   21.25/8   23.26/8   26.33/8   27.13/7  
    OOB Třebíč                            1.39/3    1.30/7    6.35/7    4.02/8    1.54/7    0.48/7    1.33/7    0.45/7    0.36/6    2.03/8    2.01/6    3.07/7    0.40/6  
  7 Procházková Helena             27.13  1.48/5    2.59/3   11.26/8   14.26/8   16.13/8   17.01/8   18.19/8   18.57/8   19.43/8   20.31/7   22.30/7   25.31/7   27.13/7  
    TJ Tesla Brno                         1.48/5    1.11/1*   8.27/8    3.00/5    1.47/6    0.48/7    1.18/3    0.38/4    0.46/8    0.48/4    1.59/5    3.01/5    1.42/8  
    Ševčíková Alena            DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    OK Chrastava                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Dočkalová Jiřina           DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     8.25/     9.06/   
    OK Lokomotiva Pardubice                   /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.41/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         2.2km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-84      2-85      3-97      4-41      5-43      6-88      7-93      8-87      9-38     10-32     11-82     12-100   
  1 Kupcová Věroslava              19.37  1.03/4    2.35/2    4.18/2    7.24/2    9.40/1*  10.57/1*  11.35/1*  12.12/1*  14.03/1*  16.04/2   17.35/2   19.14/1*  19.37/1* 
    Horizont klub Šumperk                 1.03/4    1.32/2    1.43/3    3.06/5    2.16/1*   1.17/2    0.38/3    0.37/5    1.51/4    2.01/2    1.31/2    1.39/2    0.23/1* 
  2 Hamahkova Eva                  19.39  0.58/1*   2.27/1*   4.07/1*   7.08/1*   9.56/2   11.18/2   11.52/2   12.22/2   14.11/2   15.49/1*  17.18/1*  19.14/1*  19.39/2  
    TJ Lokomotiva Beroun                  0.58/1*   1.29/1*   1.40/2    3.01/3    2.48/7    1.22/3    0.34/1*   0.30/2    1.49/2    1.38/1*   1.29/1*   1.56/3    0.25/2  
  3 Jitřenka Kohoutová             22.32  1.03/4    2.57/4    4.51/5    7.54/4   10.38/4   12.09/4   12.51/4   13.39/4   15.33/4   17.39/3   19.30/3   22.04/3   22.32/3  
    Slovan Praha                          1.03/4    1.54/5    1.54/5    3.03/4    2.44/5    1.31/5    0.42/5    0.48/9    1.54/6    2.06/3    1.51/6    2.34/7    0.28/5  
  4 Kubíková Květa                 24.32  1.24/9    3.17/5    4.48/4    9.20/7   11.52/7   13.07/5   13.51/6   14.20/5   16.05/5   18.20/4   20.01/4   24.06/4   24.32/4  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.24/9    1.53/4    1.31/1*   4.32/9    2.32/3    1.15/1*   0.44/7    0.29/1*   1.45/1*   2.15/4    1.41/3    4.05/9    0.26/4  
  5 Lhotská Hana                   24.52  1.02/2    3.58/9    6.06/9    9.05/6   11.41/6   13.07/5   13.48/5   14.28/6   16.19/6   18.56/5   20.44/5   24.27/5   24.52/5  
    OOB Sokol Žamberk                     1.02/2    2.56/9    2.08/8    2.59/2    2.36/4    1.26/4    0.41/4    0.40/8    1.51/4    2.37/5    1.48/5    3.43/8    0.25/2  
  6 Čadilová Alena                 28.30  1.14/7    3.50/8    5.34/6    9.21/8   12.39/8   14.11/8   14.59/8   15.35/8   18.39/9   23.49/7   25.33/6   27.56/6   28.30/6  
    Horizont klub Šumperk                 1.14/7    2.36/8    1.44/4    3.47/7    3.18/9    1.32/6    0.48/9    0.36/3    3.04/9    5.10/7    1.44/4    2.23/6    0.34/9  
  7 Lohrová Jarmila                29.21  1.02/2    3.34/7    5.38/7    8.52/5   11.38/5   13.20/7   14.03/7   14.42/7   16.52/7   21.48/6   26.46/7   28.49/7   29.21/7  
    AC Sparta Praha                       1.02/2    2.32/7    2.04/7    3.14/6    2.46/6    1.42/8    0.43/6    0.39/7    2.10/7    4.56/6    4.58/9    2.03/4    0.32/7  
  8 Křížová Zdenka                 32.51  1.07/6    2.42/3    4.38/3    7.35/3    9.58/3   11.35/3   12.09/3   12.45/3   14.35/3   28.15/8   31.11/8   32.20/8   32.51/8  
    SKP Žďár nad Sázavou                  1.07/6    1.35/3    1.56/6    2.57/1*   2.23/2    1.37/7    0.34/1*   0.36/3    1.50/3   13.40/8    2.56/8    1.09/1*   0.31/6  
  9 Ehlová Iva                     44.28  1.22/8    3.27/6    5.44/8    9.52/9   13.04/9   14.56/9   15.40/9   16.17/9   18.31/8   39.03/9   41.35/9   43.55/9   44.28/9  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.22/8    2.05/6    2.17/9    4.08/8    3.12/8    1.52/9    0.44/7    0.37/5    2.14/8   20.32/9    2.32/7    2.20/5    0.33/8  
    Balašova Gertruda          DISK       1.27/     4.52/     7.56/    13.31/    24.32/    40.17/    40.58/    42.09/    44.48/         /         /         /         /   
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             1.27/     3.25/     3.04/     5.35/    11.01/    15.45/     0.41/     1.11/     2.39/         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         1.8km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-42      3-39      4-40      5-95      6-88      7-93      8-38      9-44     10-100   
  1 Rykala Filip                   12.51  0.30/1*   1.55/1*   3.15/1*   6.09/1*   7.41/1*   8.49/1*   9.24/1*  11.25/1*  12.01/1*  12.28/1*  12.51/1* 
    OOB Vamberk                           0.30/1*   1.25/1*   1.20/1*   2.54/4    1.32/1*   1.08/3    0.35/2    2.01/2    0.36/1*   0.27/1*   0.23/5  
  2 Peřinka Šimon                  17.18  2.34/5    5.53/6    7.17/4   10.08/4   11.44/3   12.50/2   13.26/2   15.28/2   16.13/2   16.51/2   17.18/2  
    KPKS BETA Brno                        2.34/5    3.19/7    1.24/2    2.51/3    1.36/2    1.06/2    0.36/3    2.02/4    0.45/2    0.38/5    0.27/6  
  3 Ptáček Patrik                  18.37  0.35/2    2.20/2    3.44/2    6.33/2   12.55/4   14.05/4   14.43/4   16.40/4   17.46/4   18.15/3   18.37/3  
    KPKS BETA Brno                        0.35/2    1.45/4    1.24/2    2.49/1*   6.22/6    1.10/5    0.38/5    1.57/1*   1.06/4    0.29/4    0.22/4  
  4 Vyskočil Štěpán                18.45  2.47/6    4.24/5    7.36/5   10.48/6   13.35/6   14.36/5   15.08/5   17.09/5   17.59/5   18.26/4   18.45/4  
    OOB Vamberk                           2.47/6    1.37/2    3.12/6    3.12/5    2.47/5    1.01/1*   0.32/1*   2.01/2    0.50/3    0.27/1*   0.19/1* 
  5 Vandas Daniel                  19.35719.41/7  721.18/7  722.55/7    9.19/3   11.34/2   13.08/3   13.54/3   16.22/3   17.42/3   19.16/5   19.35/5  
    OOB Vamberk                         719.41/7    1.37/2    1.37/4        /     2.15/3    1.34/6    0.46/6    2.28/6    1.20/6    1.34/7    0.19/1* 
  6 Kodytek Mareček                22.24  1.15/3    3.33/3    5.54/3   10.39/5   13.13/5   15.02/6   16.03/6   18.38/6   20.45/6   21.54/6   22.24/6  
    OOB Vamberk                           1.15/3    2.18/5    2.21/5    4.45/6    2.34/4    1.49/7    1.01/7    2.35/7    2.07/7    1.09/6    0.30/7  
  7 Kadlec Michal                  28.37  1.22/4    3.54/4   13.41/6   16.31/7   22.56/7   24.04/7   24.40/7   26.42/7   27.49/7   28.16/7   28.37/7  
    KPKS BETA Brno                        1.22/4    2.32/6    9.47/7    2.50/2    6.25/7    1.08/3    0.36/3    2.02/4    1.07/5    0.27/1*   0.21/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         1.8km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-42      3-39      4-40      5-95      6-88      7-93      8-38      9-44     10-100   
  1 Dvořáček Radek                 10.50  0.55/4    2.05/2    2.59/2    5.37/1*   6.55/1*   7.47/1*   8.15/1*   9.39/1*  10.09/1*  10.31/1*  10.50/1* 
    OOB Vamberk                           0.55/4    1.10/2    0.54/1*   2.38/1*   1.18/2    0.52/1*   0.28/2    1.24/1*   0.30/1*   0.22/1*   0.19/1* 
  2 Ptáček Pavel                   12.54  0.35/2    1.43/1*   2.49/1*   5.47/2    7.32/2    8.47/2    9.17/2   10.59/2   11.53/2   12.26/2   12.54/2  
    KPKS BETA Brno                        0.35/2    1.08/1*   1.06/2    2.58/2    1.45/3    1.15/4    0.30/3    1.42/4    0.54/3    0.33/4    0.28/5  
  3 Záděra Pavel                   13.51  0.51/3    2.21/3    3.43/4    8.39/4    9.53/4   10.48/4   11.11/4   12.38/3   13.10/3   13.32/3   13.51/3  
    KPKS BETA Brno                        0.51/3    1.30/3    1.22/5    4.56/5    1.14/1*   0.55/2    0.23/1*   1.27/2    0.32/2    0.22/1*   0.19/1* 
  4 Veljačik Michal                16.00  0.32/1*   2.25/4    3.36/3    7.11/3    9.13/3   10.25/3   11.03/3   12.43/4   15.12/4   15.39/4   16.00/4  
    AC Sparta Praha                       0.32/1*   1.53/5    1.11/3    3.35/4    2.02/5    1.12/3    0.38/4    1.40/3    2.29/5    0.27/3    0.21/3  
  5 Deml Tomáš                     18.03  3.21/5    5.05/5    6.17/5    9.41/5   11.27/5   12.42/5   13.22/5   15.15/5   16.36/5   17.42/5   18.03/5  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.21/5    1.44/4    1.12/4    3.24/3    1.46/4    1.15/4    0.40/5    1.53/5    1.21/4    1.06/5    0.21/3  
    Klaška Jan                 DISK       1.16/     3.05/     4.28/    11.19/    13.59/    15.11/    15.50/    18.45/    21.17/    21.41/    22.04/   
    Neregistrovan                         1.16/     1.49/     1.23/     6.51/     2.40/     1.12/     0.39/     2.55/     2.32/     0.24/     0.23/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         2.2km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-84      2-85      3-97      4-41      5-43      6-88      7-93      8-87      9-38     10-32     11-82     12-100   
  1 Handl Jindřich                 13.04  0.31/1*   1.35/1*   2.38/1*   4.39/1*   6.13/1*   7.05/1*   7.34/1*   7.58/1*   9.13/1*  10.33/1*  11.25/1*  12.47/1*  13.04/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      0.31/1*   1.04/1*   1.03/1*   2.01/3    1.34/3    0.52/2    0.29/5    0.24/4    1.15/2    1.20/1*   0.52/3    1.22/2    0.17/1* 
  2 Rusý Tomáš                     15.00  0.31/1*   1.50/3    3.21/4    5.18/3    7.31/4    8.27/4    8.54/4    9.17/4   10.35/3   11.59/2   12.54/2   14.40/2   15.00/2  
    TJ Sokol Dobřichovice                 0.31/1*   1.19/5    1.31/5    1.57/1*   2.13/6    0.56/4    0.27/2    0.23/2    1.18/3    1.24/2    0.55/6    1.46/7    0.20/5  
  3 Smutný Šimon                   15.36  0.40/5    1.52/5    2.56/3    5.54/4    7.21/3    8.24/3    8.52/3    9.16/3   10.35/3   13.04/3   13.51/3   15.19/3   15.36/3  
    OOB Vamberk                           0.40/5    1.12/3    1.04/2    2.58/6    1.27/2    1.03/5    0.28/4    0.24/4    1.19/5    2.29/5    0.47/1*   1.28/5    0.17/1* 
  4 Záveský Filip                  15.48  0.35/4    1.51/4    4.11/6    6.25/5    8.36/5    9.28/5    9.58/5   10.25/5   11.43/5   13.11/4   14.02/4   15.30/4   15.48/4  
    TJ Loko Česká Třebová                 0.35/4    1.16/4    2.20/6    2.14/4    2.11/5    0.52/2    0.30/6    0.27/7    1.18/3    1.28/3    0.51/2    1.28/5    0.18/3  
  5 Ludvík Vojtěch                 19.48  0.31/1*   1.36/2    2.43/2    4.40/2    6.34/2    7.24/2    7.49/2    8.09/2    9.22/2   17.10/5   18.03/5   19.29/5   19.48/5  
    TJ Stadion Nový Bor                   0.31/1*   1.05/2    1.07/3    1.57/1*   1.54/4    0.50/1*   0.25/1*   0.20/1*   1.13/1*   7.48/7    0.53/4    1.26/4    0.19/4  
  6 Kolárik Tomáš                  23.17  0.53/6    2.44/6    4.01/5    6.54/6    9.53/6   10.56/6   11.30/6   11.53/6   13.16/6   20.44/6   21.41/6   22.52/6   23.17/6  
    SKOB Zlín                             0.53/6    1.51/6    1.17/4    2.53/5    2.59/7    1.03/5    0.34/7    0.23/2    1.23/7    7.28/6    0.57/7    1.11/1*   0.25/7  
  7 Jakeš Vojtěch                  46.43  0.54/7    3.54/7    7.09/7   36.55/7   38.19/7   39.27/7   39.54/7   40.18/7   41.37/7   44.03/7   44.57/7   46.21/7   46.43/7  
    SK Týniště nad Orlicí                 0.54/7    3.00/7    3.15/7   29.46/7    1.24/1*   1.08/7    0.27/2    0.24/4    1.19/5    2.26/4    0.54/5    1.24/3    0.22/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         2.4km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-84      2-41      3-40      4-94      5-88      6-93      7-35      8-37      9-91     10-36     11-82     12-83     13-92     14-100   
  1 Bednařík Antonín               14.08  0.30/4    1.15/2    2.10/2    3.05/2    5.01/2    5.24/2    6.06/2    7.35/1*   7.42/1*   8.39/1*  10.02/1*  10.54/1*  12.06/1*  13.51/1*  14.08/1* 
    TJ Sokol Vizovice                     0.30/4    0.45/1*   0.55/3    0.55/1*   1.56/2    0.23/2    0.42/2    1.29/1*   0.07/2    0.57/1*   1.23/1*   0.52/1*   1.12/3    1.45/2    0.17/5  
  2 Klapal Jan                     14.44  0.22/1*   1.09/1*   2.06/1*   3.01/1*   4.55/1*   5.18/1*   6.01/1*   7.40/2    7.50/2    8.57/2   10.30/2   11.36/2   12.46/2   14.28/2   14.44/2  
    OK Lokomotiva Pardubice               0.22/1*   0.47/3    0.57/4    0.55/1*   1.54/1*   0.23/2    0.43/4    1.39/3    0.10/5    1.07/5    1.33/3    1.06/4    1.10/2    1.42/1*   0.16/3  
  3 Zelenka Tomáš                  16.54  0.31/5    1.18/4    2.10/2    3.19/3    5.29/3    5.53/3    6.33/3    8.11/3    8.23/3    9.27/3   11.01/3   12.14/3   13.20/3   16.38/3   16.54/3  
    OK 99 Hradec Králové                  0.31/5    0.47/3    0.52/1*   1.09/4    2.10/6    0.24/4    0.40/1*   1.38/2    0.12/9    1.04/2    1.34/4    1.13/6    1.06/1*   3.18/7    0.16/3  
  4 Krajča Martin                  17.09  0.35/7    1.20/6    2.13/4    4.13/7    6.18/6    6.42/6    7.35/6   10.01/6   10.07/6   11.13/6   12.41/6   13.45/6   14.57/4   16.48/4   17.09/4  
    SKOB Zlín                             0.35/7    0.45/1*   0.53/2    2.00/11   2.05/5    0.24/4    0.53/7    2.26/6    0.06/1*   1.06/4    1.28/2    1.04/2    1.12/3    1.51/3    0.21/10 
  5 Betlach Martin                 20.49  0.28/3    1.19/5    2.28/7    3.48/5    6.31/7    6.53/7    7.47/7   10.29/7   10.38/7   11.59/7   15.23/7   16.52/7   18.33/6   20.31/5   20.49/5  
    SK Kotlářka Praha                     0.28/3    0.51/8    1.09/8    1.20/7    2.43/8    0.22/1*   0.54/8    2.42/7    0.09/4    1.21/10   3.24/10   1.29/7    1.41/6    1.58/5    0.18/7  
  6 Záveský Marek                  25.12  0.57/10   1.57/9    4.01/10   5.35/10   8.37/9    9.10/10  10.11/9   13.31/10  13.50/10  15.00/10  18.10/9   20.03/9   22.01/8   24.55/6   25.12/6  
    TJ Loko Česká Třebová                 0.57/10   1.00/9    2.04/12   1.34/8    3.02/9    0.33/11   1.01/10   3.20/10   0.19/12   1.10/6    3.10/9    1.53/10   1.58/8    2.54/6    0.17/5  
  7 Hostaš Petr                    25.41  0.26/2    1.16/3    2.13/4    3.56/6    5.55/5    6.22/5    7.04/5    8.49/5    8.59/5   10.03/5   11.42/4   12.51/4   23.36/10  25.27/7   25.41/7  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          0.26/2    0.50/7    0.57/4    1.43/9    1.59/3    0.27/8    0.42/2    1.45/4    0.10/5    1.04/2    1.39/5    1.09/5   10.45/12   1.51/3    0.14/1* 
  8 Jakeš Ondřej                   25.57  1.54/11   2.41/11   4.21/11   5.34/9    8.38/10   9.07/9   10.12/10  12.55/9   13.07/9   14.18/9   16.14/8   18.10/8   20.20/7   25.39/8   25.57/8  
    SK Týniště nad Orlicí                 1.54/11   0.47/3    1.40/11   1.13/5    3.04/10   0.29/9    1.05/11   2.43/8    0.12/9    1.11/8    1.56/6    1.56/11   2.10/9    5.19/10   0.18/7  
  9 Pavelka Tomáš                  28.01  0.33/6    1.20/6    2.21/6    3.28/4    5.29/3    5.54/4    6.37/4    8.34/4    8.45/4    9.55/4   12.11/5   13.16/5   17.34/5   27.46/9   28.01/9  
    TJ Sokol Vizovice                     0.33/6    0.47/3    1.01/6    1.07/3    2.01/4    0.25/6    0.43/4    1.57/5    0.11/7    1.10/6    2.16/7    1.05/3    4.18/11  10.12/12   0.15/2  
 10 Souček Michal                  28.37  0.43/9    2.01/10   3.02/8    4.17/8    6.46/8    7.12/8    7.55/8   11.26/8   11.34/8   12.47/8   20.17/10  22.01/10  23.30/9   28.17/10  28.37/10 
    TJ Slavia Hradec Králové              0.43/9    1.18/12   1.01/6    1.15/6    2.29/7    0.26/7    0.43/4    3.31/11   0.08/3    1.13/9    7.30/12   1.44/9    1.29/5    4.47/9    0.20/9  
 11 Kovář Jan                      29.13  1.55/12   3.09/12   4.38/12   6.35/11   9.50/11  11.29/11  13.07/11  16.10/11  16.21/11  18.12/11  21.08/11  22.49/11  25.12/11  28.47/11  29.13/11 
    SKOB Kostelec nad Orlicí              1.55/12   1.14/10   1.29/10   1.57/10   3.15/11   1.39/12   1.38/12   3.03/9    0.11/7    1.51/12   2.56/8    1.41/8    2.23/10   3.35/8    0.26/12 
 12 Zima Jakub                     36.44  0.38/8    1.55/8    3.15/9    7.31/12  12.29/12  12.59/12  13.55/12  19.21/12  19.35/12  21.11/12  26.42/12  28.49/12  30.36/12  36.22/12  36.44/12 
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             0.38/8    1.17/11   1.20/9    4.16/12   4.58/12   0.30/10   0.56/9    5.26/12   0.14/11   1.36/11   5.31/11   2.07/12   1.47/7    5.46/11   0.22/11 
    Choutka Jaroslav           DISK       1.00/     2.07/     3.28/     5.08/     7.35/     8.05/     9.29/    11.59/    12.13/    13.19/         /         /         /         /         /   
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  1.00/     1.07/     1.21/     1.40/     2.27/     0.30/     1.24/     2.30/     0.14/     1.06/         /         /         /         /         /   
    Navara Jakub               DISK       0.36/     1.34/     2.39/     3.43/     5.59/     6.25/     7.41/     9.18/     9.34/    10.37/    12.37/    18.02/         /         /    24.29/   
    SKOB Zlín                             0.36/     0.58/     1.05/     1.04/     2.16/     0.26/     1.16/     1.37/     0.16/     1.03/     2.00/     5.25/         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         2.5km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-83      3-85      4-39      5-40      6-43      7-88      8-93      9-35     10-91     11-34     12-92     13-44     14-100   
  1 Žaludek Jindřich               17.22  0.19/1*   0.56/1*   2.11/1*   3.13/2    5.20/1*   6.39/1*   7.35/1*   8.02/1*   8.50/1*  11.08/1*  12.28/1*  14.21/1*  16.37/1*  17.01/1*  17.22/1* 
    SKOB Zlín                             0.19/1*   0.37/2    1.15/1*   1.02/1*   2.07/1*   1.19/1*   0.56/1*   0.27/1*   0.48/1*   2.18/1*   1.20/1*   1.53/1*   2.16/1*   0.24/1*   0.21/2  
  2 Doležal Jan                    37.28  0.26/2    1.02/2    3.13/2    4.34/2    7.12/2   11.32/2   12.37/2   13.14/2   14.24/2   21.06/2   24.11/2   32.38/2   36.22/2   37.08/2   37.28/2  
    SK Týniště nad Orlicí                 0.26/2    0.36/1*   2.11/2    1.21/2    2.38/2    4.20/2    1.05/2    0.37/2    1.10/2    6.42/2    3.05/2    8.27/2    3.44/2    0.46/2    0.20/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21B        3.1km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-41      2-97      3-85      4-90      5-40      6-94      7-43      8-88      9-93     10-87     11-37     12-34     13-83     14-82     15-100   
  1 Hovorka Jan                    15.31  0.32/4    1.54/2    2.49/2    5.15/2    5.53/2    6.48/2    7.54/1*   8.39/1*   8.59/1*   9.17/1*  10.39/1*  11.30/1*  13.08/1*  13.54/1*  15.17/1*  15.31/1* 
    OK Lokomotiva Pardubice               0.32/4    1.22/2    0.55/4    2.26/2    0.38/1*   0.55/5    1.06/1*   0.45/1*   0.20/1*   0.18/2    1.22/1*   0.51/1*   1.38/1*   0.46/2    1.23/1*   0.14/1* 
  2 Hladík Jiří                    17.39  0.34/8    2.15/9    3.06/7    5.46/5    6.27/5    7.40/7    8.47/6    9.35/6   10.00/6   10.16/4   11.46/4   12.46/4   14.40/4   15.35/4   17.23/3   17.39/3  
    TJ Sokol Vizovice                     0.34/8    1.41/10   0.51/1*   2.40/8    0.41/3    1.13/13   1.07/2    0.48/3    0.25/10   0.16/1*   1.30/3    1.00/6    1.54/6    0.55/6    1.48/6    0.16/3  
  3 Fišer Jiří                     17.49  0.31/2    1.58/3    2.49/2    5.10/1*   5.48/1*   6.41/1*   7.55/2    8.44/2    9.07/2    9.25/2   11.08/2   12.06/2   13.44/2   14.35/2   17.34/4   17.49/4  
    SK Slavia Praha                       0.31/2    1.27/3    0.51/1*   2.21/1*   0.38/1*   0.53/2    1.14/3    0.49/5    0.23/2    0.18/2    1.43/14   0.58/2    1.38/1*   0.51/4    2.59/18   0.15/2  
  4 Starosta Pavel                 17.56  0.35/9    2.13/8    3.14/8    5.49/7    6.34/7    7.27/5    8.43/5    9.34/4    9.57/4   10.17/5   11.50/5   12.54/6   14.58/6   15.59/6   17.40/5   17.56/5  
    TJ Sokol Vizovice                     0.35/9    1.38/8    1.01/9    2.35/5    0.45/8    0.53/2    1.16/4    0.51/6    0.23/2    0.20/10   1.33/6    1.04/8    2.04/13   1.01/11   1.41/3    0.16/3  
  5 Procházka David                18.32  0.36/10   2.20/11   3.40/13   6.06/9    6.49/9    7.57/8    9.32/7   10.24/8   10.48/8   11.07/8   13.00/8   13.58/8   15.48/8   16.33/7   18.15/6   18.32/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               0.36/10   1.44/11   1.20/19   2.26/2    0.43/5    1.08/12   1.35/15   0.52/8    0.24/5    0.19/5    1.53/17   0.58/2    1.50/4    0.45/1*   1.42/4    0.17/6  
  6 Pešek Ondřej                   18.35  0.31/2    2.06/6    3.03/6    5.42/4    6.26/4    7.26/4    8.42/4    9.34/4    9.58/5   10.20/6   11.54/6   12.53/5   14.43/5   15.50/5   18.17/7   18.35/7  
    KOB Choceň                            0.31/2    1.35/6    0.57/6    2.39/7    0.44/7    1.00/6    1.16/4    0.52/8    0.24/5    0.22/14   1.34/8    0.59/4    1.50/4    1.07/17   2.27/12   0.18/8  
  7 Fiala Jan                      19.51  0.36/10   2.20/11   3.19/10   5.57/8    6.47/8    8.45/10  10.05/10  10.59/9   11.22/9   11.41/9   13.12/9   14.21/9   16.17/9   17.13/9   19.35/8   19.51/8  
    KPKS BETA Brno                        0.36/10   1.44/11   0.59/7    2.38/6    0.50/13   1.58/22   1.20/8    0.54/12   0.23/2    0.19/5    1.31/5    1.09/11   1.56/9    0.56/7    2.22/11   0.16/3  
  8 Kolárik Jan                    20.15  0.33/5    2.10/7    3.14/8    5.47/6    6.32/6    7.33/6    9.35/8   10.20/7   10.45/7   11.03/7   12.40/7   13.42/7   15.36/7   16.33/7   19.53/9   20.15/9  
    SKOB Zlín                             0.33/5    1.37/7    1.04/12   2.33/4    0.45/8    1.01/8    2.02/22   0.45/1*   0.25/10   0.18/2    1.37/10   1.02/7    1.54/6    0.57/9    3.20/20   0.22/18 
  9 Leštínský Tomáš                20.24  0.43/16   2.42/18   3.45/15   6.40/10   7.30/10   8.36/9   10.02/9   11.02/10  11.30/10  11.53/10  13.26/10  14.51/10  17.01/10  18.13/10  20.02/10  20.24/10 
    KOB Dobruška                          0.43/16   1.59/19   1.03/10   2.55/10   0.50/13   1.06/10   1.26/10   1.00/17   0.28/16   0.23/18   1.33/6    1.25/20   2.10/14   1.12/18   1.49/8    0.22/18 
 10 Klícha Martin                  20.47  0.33/5    2.04/5    3.00/4    7.54/16   8.39/16   9.39/16  11.02/12  11.53/12  12.17/12  12.36/12  14.21/11  15.33/11  17.50/12  18.38/11  20.30/12  20.47/11 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      0.33/5    1.31/5    0.56/5    4.54/21   0.45/8    1.00/6    1.23/9    0.51/6    0.24/5    0.19/5    1.45/15   1.12/12   2.17/16   0.48/3    1.52/10   0.17/6  
 11 Blahuta Marek                  20.57  0.33/     2.15/     3.14/     6.00/     6.46/         /         /         /         /         /         /   380.37/         /         /   418.48/    20.57/   
    VŠSK MFF UK Praha                     0.33/     1.42/     0.59/     2.46/     0.46/   31992.14/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 12 Urbanec Vít                    21.17  0.55/20   2.45/19   4.11/19   7.09/12   8.06/12   9.22/12  11.13/15  12.14/15  12.38/14  13.00/14  14.42/14  15.57/14  18.07/13  19.06/13  20.57/13  21.17/12 
    ner. klub Otrokovice                  0.55/20   1.50/14   1.26/20   2.58/11   0.57/19   1.16/14   1.51/18   1.01/18   0.24/5    0.22/14   1.42/12   1.15/15   2.10/14   0.59/10   1.51/9    0.20/14 
 13 Doucha Jiří                    21.42  0.44/17   2.35/15   3.51/18   6.56/11   7.44/11   9.09/11  10.39/11  11.32/11  12.00/11  12.19/11  14.26/13  15.33/11  17.35/11  18.39/12  20.03/11  21.26/13 
    TJ Start Náchod                       0.44/17   1.51/15   1.16/18   3.05/13   0.48/11   1.25/17   1.30/11   0.53/11   0.28/16   0.19/5    2.07/18   1.07/10   2.02/11   1.04/15   1.24/2    1.23/24 
 14 Ptáček Pavel                   23.43  0.33/5    2.02/4    3.01/5   11.50/24  12.32/24  13.26/23  14.42/23  15.38/23  16.03/23  16.24/21  17.53/19  18.52/19  20.46/19  21.42/19  23.24/14  23.43/14 
    KPKS BETA Brno                        0.33/5    1.29/4    0.59/7    8.49/24   0.42/4    0.54/4    1.16/4    0.56/13   0.25/10   0.21/12   1.29/2    0.59/4    1.54/6    0.56/7    1.42/4    0.19/11 
 15 Lebar Daniel                   23.57  0.41/14   2.40/17   3.45/15   7.21/13   8.15/14   9.38/15  11.09/14  12.12/14  12.42/15  13.06/15  14.54/15  16.10/15  18.31/14  19.37/14  23.33/15  23.57/15 
    KPKS BETA Brno                        0.41/14   1.59/19   1.05/13   3.36/14   0.54/17   1.23/16   1.31/12   1.03/19   0.30/19   0.24/19   1.48/16   1.16/16   2.21/18   1.06/16   3.56/22   0.24/22 
 16 Tojnar Jan                     24.09  0.47/18   2.39/16   3.47/17   7.23/14   8.14/13   9.33/13  11.04/13  12.01/13  12.30/13  12.51/13  14.25/12  15.37/13  20.17/17  21.18/16  23.49/16  24.09/16 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           0.47/18   1.52/16   1.08/14   3.36/14   0.51/15   1.19/15   1.31/12   0.57/14   0.29/18   0.21/12   1.34/8    1.12/12   4.40/24   1.01/11   2.31/13   0.20/14 
 17 Kurfürst Pavel                 24.17  0.39/12   2.25/13   3.28/11   8.12/18   9.01/17  10.08/17  12.03/17  12.55/17  13.22/17  13.44/17  15.23/16  16.41/16  18.58/15  20.00/15  23.51/17  24.17/17 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           0.39/12   1.46/13   1.03/10   4.44/20   0.49/12   1.07/11   1.55/20   0.52/8    0.27/14   0.22/14   1.39/11   1.18/17   2.17/16   1.02/13   3.51/21   0.26/23 
 18 Lexa Matěj                     24.43  0.51/19   2.49/20   4.35/21   7.35/15   8.29/15   9.33/13  11.15/16  12.20/16  12.47/16  13.09/16  16.50/17  18.10/17  20.13/16  21.36/17  24.24/18  24.43/18 
    SK Žabovřesky Brno                    0.51/19   1.58/18   1.46/24   3.00/12   0.54/17   1.04/9    1.42/17   1.05/20   0.27/14   0.22/14   3.41/23   1.20/18   2.03/12   1.23/19   2.48/15   0.19/11 
 19 Kolek Petr                     24.48  0.39/12   2.19/10   3.31/12  10.02/23  10.53/22  12.44/21  14.01/20  14.58/20  15.24/20  15.44/20  17.26/18  18.38/18  20.34/18  21.36/17  24.30/19  24.48/19 
    TJ Loko Česká Třebová                 0.39/12   1.40/9    1.12/16   6.31/23   0.51/15   1.51/20   1.17/7    0.57/14   0.26/13   0.20/10   1.42/12   1.12/12   1.56/9    1.02/13   2.54/17   0.18/8  
 20 Nosek Pavel                    26.40  1.04/24   3.27/24   4.53/24   8.38/19   9.42/19  11.24/19  13.25/19  14.37/19  15.10/19  15.36/19  17.58/20  19.24/20  22.09/20  23.38/20  26.21/20  26.40/20 
    ner. klub Otrokovice                  1.04/24   2.23/23   1.26/20   3.45/17   1.04/22   1.42/19   2.01/21   1.12/21   0.33/21   0.26/21   2.22/19   1.26/21   2.45/20   1.29/21   2.43/14   0.19/11 
 21 Vaníček Tomáš                  28.30  0.42/15   2.34/14   3.44/14   9.53/22  10.54/23  12.52/22  14.33/22  15.30/22  16.01/22  16.26/23  18.54/21  20.18/21  22.40/21  24.57/21  28.08/21  28.30/21 
    VŠSK MFF UK Praha                     0.42/15   1.52/16   1.10/15   6.09/22   1.01/21   1.58/22   1.41/16   0.57/14   0.31/20   0.25/20   2.28/20   1.24/19   2.22/19   2.17/23   3.11/19   0.22/18 
 22 Mika Milan                     29.59  0.57/22   3.04/21   4.18/20   8.02/17   9.02/18  10.35/18  12.29/18  13.41/18  14.18/18  14.47/18  20.35/23  22.12/23  25.12/23  26.46/23  29.39/22  29.59/22 
    ner. klub Otrokovice                  0.57/22   2.07/21   1.14/17   3.44/16   1.00/20   1.33/18   1.54/19   1.12/21   0.37/23   0.29/23   5.48/24   1.37/22   3.00/23   1.34/22   2.53/16   0.20/14 
 23 Mička Marek                    30.58  0.56/21   3.23/22   4.49/22   8.51/20  10.08/20  12.00/20  14.08/21  15.25/21  15.59/21  16.25/22  19.14/22  21.08/22  23.56/22  25.20/22  30.36/23  30.58/23 
    ner. klub Otrokovice                  0.56/21   2.27/24   1.26/20   4.02/18   1.17/24   1.52/21   2.08/23   1.17/23   0.34/22   0.26/21   2.49/21   1.54/23   2.48/21   1.24/20   5.16/23   0.22/18 
 24 Halíř Radim                    38.10  1.01/23   3.23/22   4.51/23   9.06/21  10.18/21  14.58/24  18.09/24  19.27/24  20.07/24  20.37/24  23.31/24  25.31/24  28.23/24  32.24/24  37.49/24  38.10/24 
    VŠSK MFF UK Praha                     1.01/23   2.22/22   1.28/23   4.15/19   1.12/23   4.40/24   3.11/24   1.18/24   0.40/24   0.30/24   2.54/22   2.00/24   2.52/22   4.01/24   5.25/24   0.21/17 
 25 Veverka Tomáš             MS   17.25  0.28/1*   1.49/1*   2.42/1*   5.31/3    6.14/3    7.06/3    8.38/3    9.26/3    9.50/3   10.09/3   11.39/3   12.45/3   14.28/3   15.19/3   17.07/2   17.25/2  
    OOB Vamberk                           0.28/1*   1.21/1*   0.53/3    2.49/9    0.43/5    0.52/1*   1.32/14   0.48/3    0.24/5    0.19/5    1.30/3    1.06/9    1.43/3    0.51/4    1.48/6    0.18/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21C        2.5km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-83      3-85      4-39      5-40      6-43      7-88      8-93      9-35     10-91     11-34     12-92     13-44     14-100   
  1 Cveček Martin                  20.53  0.21/2    0.56/2    3.32/4    4.41/4    7.19/6    8.54/5    9.50/5   10.21/5   11.07/5   13.24/4   14.47/4   18.24/2   20.09/2   20.33/2   20.53/2  
    VSK Přírodověda - orientační sporty   0.21/2    0.35/3    2.36/6    1.09/7    2.38/7    1.35/4    0.56/3    0.31/6    0.46/3    2.17/5    1.23/6    3.37/6    1.45/2    0.24/2    0.20/5  
  2 Koblížek Kamil                 22.39  0.26/4    1.31/6    7.05/8    8.12/8   10.31/8   12.07/8   13.09/8   13.34/8   14.17/8   16.13/6   17.25/5   19.04/4   21.39/3   22.21/3   22.39/3  
    OOB Sokol Žamberk                     0.26/4    1.05/9    5.34/7    1.07/4    2.19/5    1.36/6    1.02/7    0.25/3    0.43/1*   1.56/4    1.12/4    1.39/3    2.35/6    0.42/8    0.18/1* 
  3 Dvořáček Jan                   23.11  0.26/4    1.09/4    2.32/2    3.45/2    6.11/2    7.46/2    9.05/2    9.38/4   10.38/4   16.39/7   18.23/7   20.38/6   22.20/4   22.45/4   23.11/4  
    OOB Třebíč                            0.26/4    0.43/6    1.23/4    1.13/8    2.26/6    1.35/4    1.19/9    0.33/8    1.00/9    6.01/9    1.44/8    2.15/4    1.42/1*   0.25/4    0.26/9  
  4 Kupka Jaroslav                 25.30  1.44/7    2.20/7    3.37/5    4.45/5    6.54/3    8.10/3    9.06/3    9.35/3   10.24/2   12.10/2   13.21/2   22.55/7   24.44/6   25.12/6   25.30/6  
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             1.44/7    0.36/4    1.17/3    1.08/6    2.09/4    1.16/2    0.56/3    0.29/5    0.49/5    1.46/1*   1.11/3    9.34/9    1.49/3    0.28/5    0.18/1* 
  5 Izák Petr                      28.40  0.24/3    1.00/3    9.10/9   10.15/9   14.08/9   16.12/9   17.03/9   17.31/9   18.19/9   20.37/9   21.46/9   24.39/8   27.03/7   28.20/7   28.40/7  
    VSK Přírodověda - orientační sporty   0.24/3    0.36/4    8.10/8    1.05/3    3.53/9    2.04/8    0.51/1*   0.28/4    0.48/4    2.18/6    1.09/1*   2.53/5    2.24/5    1.17/9    0.20/5  
  5 Šimek Miroslav                 28.40  0.35/6    1.24/5    3.00/3    4.20/3    7.17/5   10.23/7   11.37/7   12.18/7   13.13/7   15.57/5   17.36/6   19.09/5   27.57/8   28.20/7   28.40/7  
    VŠSK MFF UK Praha                     0.35/6    0.49/8    1.36/5    1.20/9    2.57/8    3.06/9    1.14/8    0.41/9    0.55/7    2.44/7    1.39/7    1.33/1*   8.48/9    0.23/1*   0.20/5  
  7 Fátor Jan                      32.28  4.06/8    4.53/8    6.06/7    7.02/7    8.56/7   10.08/6   11.06/6   11.38/6   12.23/6   18.03/8   20.17/8   27.51/9   31.37/9   32.10/9   32.28/9  
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    4.06/8    0.47/7    1.13/2    0.56/1*   1.54/1*   1.12/1*   0.58/5    0.32/7    0.45/2    5.40/8    2.14/9    7.34/8    3.46/7    0.33/7    0.18/1* 
  8 Novák Jakub               MS   16.07  0.12/1*   0.34/1*   1.46/1*   2.47/1*   4.45/1*   6.28/1*   7.27/1*   7.51/1*   8.50/1*  10.40/1*  11.49/1*  13.23/1*  15.17/1*  15.49/1*  16.07/1* 
    OOB Vamberk                           0.12/1*   0.22/1*   1.12/1*   1.01/2    1.58/3    1.43/7    0.59/6    0.24/2    0.59/8    1.50/3    1.09/1*   1.34/2    1.54/4    0.32/6    0.18/1* 
  9 Hudák Stanislav           MS   24.04720.18/9  720.52/9    3.51/6    4.58/6    6.54/3    8.18/4    9.09/4    9.32/2   10.25/3   12.12/3   13.27/3   19.00/3   23.20/5   23.44/5   24.04/5  
    OOB Vamberk                         720.18/9    0.34/2        /     1.07/4    1.56/2    1.24/3    0.51/1*   0.23/1*   0.53/6    1.47/2    1.15/5    5.33/7    4.20/8    0.24/2    0.20/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         2.7km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-83      2-39      3-41      4-90      5-94      6-88      7-93      8-87      9-91     10-34     11-92     12-32     13-82     14-44     15-100   
  1 Killar Marek                   17.36  0.37/2    2.01/2    3.14/2    4.37/2    6.34/2    8.48/2    9.14/2    9.35/2   11.21/2   12.25/1*  14.09/2   14.27/2   15.31/2   16.57/1*  17.19/1*  17.36/1* 
    Lokomotiva Trutnov                    0.37/2    1.24/4    1.13/2    1.23/1*   1.57/4    2.14/2    0.26/1*   0.21/2    1.46/1*   1.04/1*   1.44/7    0.18/1*   1.04/5    1.26/4    0.22/1*   0.17/2  
  2 Vinš Pavel                     18.12  0.41/4    2.01/2    3.11/1*   4.34/1*   6.28/1*   8.38/1*   9.05/1*   9.26/1*  11.16/1*  12.28/2   13.35/1*  14.11/1*  15.18/1*  17.24/2   17.50/2   18.12/2  
    TJ Sparta Doly Kladno                 0.41/4    1.20/1*   1.10/1*   1.23/1*   1.54/2    2.10/1*   0.27/4    0.21/2    1.50/3    1.12/3    1.07/1*   0.36/5    1.07/6    2.06/7    0.26/2    0.22/7  
  3 Klaška Jan                     18.35  0.35/1*   2.02/4    3.16/3    4.45/3    6.41/4    9.22/4    9.48/4   10.08/4   12.23/4   13.46/4   15.02/3   15.29/3   16.24/3   17.48/3   18.14/3   18.35/3  
    Neregistrovan                         0.35/1*   1.27/5    1.14/3    1.29/3    1.56/3    2.41/7    0.26/1*   0.20/1*   2.15/6    1.23/6    1.16/2    0.27/3    0.55/2    1.24/2    0.26/2    0.21/5  
  4 Mutinský Viktor                19.09  0.44/5    2.19/6    3.41/6    5.13/5    7.32/5   10.03/5   10.34/5   10.58/5   12.58/5   14.16/5   15.33/4   15.59/4   16.57/4   18.22/4   18.48/4   19.09/4  
    SK Hlinsko                            0.44/5    1.35/7    1.22/6    1.32/5    2.19/5    2.31/4    0.31/7    0.24/4    2.00/4    1.18/5    1.17/3    0.26/2    0.58/3    1.25/3    0.26/2    0.21/5  
  5 Datel Jiří                     20.13  0.37/2    1.59/1*   3.16/3    4.46/4    6.36/3    8.58/3    9.24/3    9.48/3   11.35/3   12.43/3   16.53/5   17.30/5   18.16/5   19.32/5   19.58/5   20.13/5  
    TJ Sparta Doly Kladno                 0.37/2    1.22/2    1.17/5    1.30/4    1.50/1*   2.22/3    0.26/1*   0.24/4    1.47/2    1.08/2    4.10/9    0.37/6    0.46/1*   1.16/1*   0.26/2    0.15/1* 
  6 Choutka Jaroslav               21.36  1.02/9    2.24/7    4.26/8    6.04/7    8.54/6   11.25/6   11.55/6   12.20/6   14.27/6   15.42/6   17.09/6   17.41/6   18.44/6   20.38/6   21.19/6   21.36/6  
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  1.02/9    1.22/2    2.02/9    1.38/6    2.50/6    2.31/4    0.30/6    0.25/6    2.07/5    1.15/4    1.27/5    0.32/4    1.03/4    1.54/6    0.41/8    0.17/2  
  7 Müller Robert                  25.35  0.47/7    2.17/5    3.33/5    5.45/6   11.14/8   13.54/8   14.21/8   14.48/8   17.31/7   19.11/7   20.36/7   21.24/7   22.36/7   24.44/7   25.17/7   25.35/7  
    TJ Slavia Hradec Králové              0.47/7    1.30/6    1.16/4    2.12/9    5.29/9    2.40/6    0.27/4    0.27/7    2.43/7    1.40/8    1.25/4    0.48/8    1.12/8    2.08/8    0.33/7    0.18/4  
  8 Souček Karel                   26.16  0.44/5    2.38/8    4.38/9    6.36/9    9.49/7   13.04/7   13.35/7   14.08/7   18.02/8   19.50/8   21.17/8   22.43/8   23.52/8   25.22/8   25.50/8   26.16/8  
    TJ Slavia Hradec Králové              0.44/5    1.54/8    2.00/8    1.58/8    3.13/7    3.15/9    0.31/7    0.33/9    3.54/9    1.48/9    1.27/5    1.26/9    1.09/7    1.30/5    0.28/6    0.26/8  
  9 Chotětický Václav              31.58  0.48/8    2.45/9    4.24/7    6.19/8   11.24/9   14.23/9   14.57/9   15.25/9   18.42/9   20.21/9   22.18/9   23.02/9   25.20/9   30.19/9   31.32/9   31.58/9  
    KČT Aš                                0.48/8    1.57/9    1.39/7    1.55/7    5.05/8    2.59/8    0.34/9    0.28/8    3.17/8    1.39/7    1.57/8    0.44/7    2.18/9    4.59/9    1.13/9    0.26/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         2.7km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-83      2-39      3-41      4-90      5-94      6-88      7-93      8-87      9-91     10-34     11-92     12-32     13-82     14-44     15-100   
  1 Hanuš Pavel                    20.10  1.51/13   3.26/13   4.43/11   6.20/9    8.40/7   11.12/7   11.44/7   12.10/7   14.02/4   15.24/4   16.36/3   17.01/3   17.59/3   19.24/1*  19.49/1*  20.10/1* 
    Lokomotiva Trutnov                    1.51/13   1.35/6    1.17/2    1.37/4    2.20/6    2.32/4    0.32/10   0.26/8    1.52/1*   1.22/3    1.12/1*   0.25/3    0.58/2    1.25/3    0.25/5    0.21/8  
  2 Peterka František              20.19  0.44/5    2.11/3    5.14/13   6.50/11   9.17/10  11.26/8   11.53/8   12.15/8   14.14/6   15.30/5   16.49/5   17.19/5   18.12/5   19.37/3   20.00/2   20.19/2  
    OOB TJ Sokol Troja                    0.44/5    1.27/3    3.03/13   1.36/2    2.27/7    2.09/2    0.27/4    0.22/2    1.59/2    1.16/2    1.19/2    0.30/4    0.53/1*   1.25/3    0.23/2    0.19/5  
  3 Hostaš Petr                    20.20  1.07/12   2.32/7    4.07/5    5.43/4    7.48/3   10.24/3   10.49/3   11.09/3   13.11/2   14.25/2   16.05/2   16.43/2   17.46/2   19.31/2   20.02/3   20.20/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.07/12   1.25/2    1.35/7    1.36/2    2.05/2    2.36/6    0.25/2    0.20/1*   2.02/3    1.14/1*   1.40/7    0.38/11   1.03/3    1.45/10   0.31/8    0.18/3  
  4 Cinkan Zdeněk                  20.40  0.48/7    2.17/4    3.42/3    5.32/3    8.01/4   10.41/4   11.11/4   11.33/4   13.37/3   15.01/3   16.41/4   17.02/4   18.11/4   19.46/4   20.19/4   20.40/4  
    OK Lokomotiva Pardubice               0.48/7    1.29/4    1.25/5    1.50/8    2.29/8    2.40/8    0.30/9    0.22/2    2.04/4    1.24/5    1.40/7    0.21/1*   1.09/6    1.35/6    0.33/10   0.21/8  
  5 Jakeš Josef                    21.17  1.04/11   2.42/8    4.37/9    6.15/8    8.20/6   10.58/6   11.24/6   11.50/6   14.11/5   15.56/6   17.19/6   17.51/6   19.03/6   20.38/5   21.00/5   21.17/5  
    SK Týniště nad Orlicí                 1.04/11   1.38/9    1.55/10   1.38/5    2.05/2    2.38/7    0.26/3    0.26/8    2.21/6    1.45/11   1.23/3    0.32/7    1.12/9    1.35/6    0.22/1*   0.17/1* 
  6 Betlach Miroslav               21.34  0.40/2    1.59/1*   3.09/1*   4.49/1*   6.52/1*   8.57/1*   9.21/1*   9.45/1*  12.18/1*  13.40/1*  15.43/1*  16.06/1*  17.18/1*  20.42/6   21.15/6   21.34/6  
    SK Kotlářka Praha                     0.40/2    1.19/1*   1.10/1*   1.40/6    2.03/1*   2.05/1*   0.24/1*   0.24/4    2.33/8    1.22/3    2.03/9    0.23/2    1.12/9    3.24/12   0.33/10   0.19/5  
  7 Veljačik Pavel                 23.27  0.43/3    2.19/5    4.20/7    5.49/5    8.04/5   10.53/5   11.21/5   11.45/5   14.53/8   16.20/7   17.46/7   18.22/7   19.47/7   21.35/7   23.07/8   23.27/8  
    AC Sparta Praha                       0.43/3    1.36/7    2.01/11   1.29/1*   2.15/4    2.49/9    0.28/5    0.24/4    3.08/11   1.27/6    1.26/4    0.36/10   1.25/12   1.48/11   1.32/12   0.20/7  
  8 Pavlů Jaroslav                 25.29  0.47/6    3.02/12   4.42/10   6.39/10  11.47/12  15.02/12  15.30/12  15.54/12  18.20/12  19.59/12  21.28/9   22.01/9   23.06/9   24.48/9   25.11/9   25.29/9  
    TJ Sokol Dobřichovice                 0.47/6    2.15/13   1.40/9    1.57/10   5.08/13   3.15/11   0.28/5    0.24/4    2.26/7    1.39/9    1.29/5    0.33/8    1.05/5    1.42/8    0.23/2    0.18/3  
  9 Záveský Richard                27.19  0.43/3    2.20/6    3.42/3    5.24/2    7.39/2   10.06/2   10.39/2   11.06/2   14.38/7   17.32/9   23.15/11  23.46/11  25.06/11  26.30/11  27.02/11  27.19/10 
    TJ Loko Česká Třebová                 0.43/3    1.37/8    1.22/4    1.42/7    2.15/4    2.27/3    0.33/12   0.27/11   3.32/12   2.54/13   5.43/13   0.31/5    1.20/11   1.24/2    0.32/9    0.17/1* 
 10 Imlauf Martin                  27.23  0.58/9    2.50/11   5.00/12   7.09/12   9.58/11  13.21/11  13.53/11  14.20/11  17.24/10  18.59/10  21.58/10  22.33/10  23.44/10  25.11/10  26.58/10  27.23/11 
    TJ Start Náchod                       0.58/9    1.52/12   2.10/12   2.09/12   2.49/10   3.23/12   0.32/10   0.27/11   3.04/10   1.35/8    2.59/11   0.35/9    1.11/8    1.27/5    1.47/13   0.25/12 
 11 Procházka Radek                29.36  0.39/1*   2.10/2    3.31/2   13.36/13  16.32/13  19.07/13  19.57/13  20.23/13  22.34/13  24.01/13  25.33/13  26.04/13  27.08/13  28.50/12  29.14/12  29.36/12 
    OK Lokomotiva Pardubice               0.39/1*   1.31/5    1.21/3   10.05/13   2.56/12   2.35/5    0.50/13   0.26/8    2.11/5    1.27/6    1.32/6    0.31/5    1.04/4    1.42/8    0.24/4    0.22/10 
 12 Neumann Zbyněk                 31.01  1.00/10   2.44/9    4.22/8    6.13/7    9.04/9   12.38/10  13.07/10  13.43/10  17.47/11  19.57/11  23.33/12  24.30/12  26.09/12  30.07/13  30.32/13  31.01/13 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   1.00/10   1.44/10   1.38/8    1.51/9    2.51/11   3.34/13   0.29/8    0.36/13   4.04/13   2.10/12   3.36/12   0.57/13   1.39/13   3.58/13   0.25/5    0.29/13 
 13 Hostaš Zdeněk             MS   23.04  0.56/8    2.46/10   4.13/6    6.12/6    8.41/8   11.43/9   12.11/9   12.35/9   15.14/9   16.57/8   19.11/8   19.55/8   21.04/8   22.16/8   22.41/7   23.04/7  
    OOB Vamberk                           0.56/8    1.50/11   1.27/6    1.59/11   2.29/8    3.02/10   0.28/5    0.24/4    2.39/9    1.43/10   2.14/10   0.44/12   1.09/6    1.12/1*   0.25/5    0.23/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         2.5km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-83      3-85      4-39      5-40      6-43      7-88      8-93      9-35     10-91     11-34     12-92     13-44     14-100   
  1 Hausvater Karel                16.18  0.32/9    1.18/5    2.28/3    3.22/2    5.01/1*   6.30/1*   7.15/1*   7.38/1*   8.15/1*  10.52/1*  11.59/1*  13.18/1*  15.42/1*  16.02/1*  16.18/1* 
    TJ Slavia Hradec Králové              0.32/9    0.46/5    1.10/1*   0.54/1*   1.39/1*   1.29/2    0.45/1*   0.23/1*   0.37/1*   2.37/8    1.07/2    1.19/2    2.24/10   0.20/2    0.16/1* 
  2 Nešpor Jan                     17.44  0.20/3    0.51/1*   2.04/1*   3.05/1*   5.07/2    6.49/2    7.43/2    8.10/2    9.35/2   11.48/2   12.54/2   15.09/2   17.07/2   17.25/2   17.44/2  
    OOB Třebíč                            0.20/3    0.31/2    1.13/2    1.01/2    2.02/2    1.42/5    0.54/3    0.27/4    1.25/13   2.13/4    1.06/1*   2.15/9    1.58/4    0.18/1*   0.19/4  
  3 Ludvík Petr                    18.23  0.18/1*   1.17/4    3.50/9    4.53/8    7.03/6    8.38/6    9.36/6   10.04/5   11.00/5   13.03/5   14.16/5   16.01/3   17.42/3   18.02/3   18.23/3  
    TJ Stadion Nový Bor                   0.18/1*   0.59/8    2.33/12   1.03/3    2.10/5    1.35/3    0.58/5    0.28/5    0.56/4    2.03/1*   1.13/3    1.45/6    1.41/1*   0.20/2    0.21/5  
  4 Kulhavý Josef                  19.00  0.21/4    0.59/2    2.13/2    3.33/3    5.38/3    7.24/3    8.22/3    8.46/3    9.44/3   12.58/4   14.14/4   16.19/5   18.14/4   18.44/4   19.00/4  
    OOB Sokol Žamberk                     0.21/4    0.38/3    1.14/3    1.20/7    2.05/4    1.46/7    0.58/5    0.24/2    0.58/5    3.14/12   1.16/4    2.05/7    1.55/3    0.30/6    0.16/1* 
  5 Kavka Jiří                     20.03  0.30/8    1.33/7    3.03/5    4.20/4    6.41/4    8.18/4    9.30/5   10.04/5   11.05/7   13.26/7   14.51/7   16.23/6   18.27/5   19.41/6   20.03/6  
    AC Sparta Praha                       0.30/8    1.03/10   1.30/6    1.17/6    2.21/7    1.37/4    1.12/9    0.34/10   1.01/8    2.21/5    1.25/7    1.32/4    2.04/8    1.14/13   0.22/9  
  6 Klimpl Petr                    21.46  0.27/6    1.11/3    2.55/4    4.20/4    7.28/8    9.24/8   10.36/8   11.08/8   12.18/8   15.00/8   16.58/8   18.24/8   20.45/7   21.25/7   21.46/7  
    OK Lokomotiva Pardubice               0.27/6    0.44/4    1.44/9    1.25/10   3.08/12   1.56/9    1.12/9    0.32/8    1.10/11   2.42/9    1.58/13   1.26/3    2.21/9    0.40/12   0.21/5  
  7 Novotný Miroslav               22.33  1.32/11   2.40/12   4.27/11   6.09/11   8.41/11  11.41/11  12.48/11  13.16/11  14.15/11  16.36/11  17.55/11  19.08/9   21.49/8   22.12/8   22.33/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               1.32/11   1.08/11   1.47/11   1.42/12   2.32/9    3.00/13   1.07/8    0.28/5    0.59/7    2.21/5    1.19/5    1.13/1*   2.41/11   0.23/4    0.21/5  
  8 Vícha Vladimír                 23.33  0.26/5    1.20/6    3.05/6    4.37/6    7.36/10   9.40/9   11.07/10  11.42/10  12.51/10  15.42/10  17.35/10  20.29/10  22.30/9   23.08/9   23.33/9  
    OK Lokomotiva Pardubice               0.26/5    0.54/7    1.45/10   1.32/11   2.59/11   2.04/10   1.27/12   0.35/11   1.09/10   2.51/10   1.53/11   2.54/13   2.01/5    0.38/11   0.25/12 
  9 Šváb Jan                       24.32  3.56/14   4.48/14   6.16/13   7.37/12  10.24/12  12.18/12  13.35/12  14.07/12  15.15/12  17.45/12  19.20/12  21.34/11  23.36/10  24.08/10  24.32/11 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           3.56/14   0.52/6    1.28/5    1.21/9    2.47/10   1.54/8    1.17/11   0.32/8    1.08/9    2.30/7    1.35/9    2.14/8    2.02/7    0.32/8    0.24/11 
 10 Souček Pavel                   28.21  0.29/7    2.03/9    3.45/8    5.05/10   7.31/9    9.45/10  10.44/9   11.36/9   12.34/9   15.27/9   17.13/9   24.02/12  25.55/12  28.00/12  28.21/12 
    OK 99 Hradec Králové                  0.29/7    1.34/14   1.42/8    1.20/7    2.26/8    2.14/11   0.59/7    0.52/14   0.58/5    2.53/11   1.46/10   6.49/14   1.53/2    2.05/14   0.21/5  
 11 Jelínek Roman                  29.32  2.00/12   2.59/13   6.07/12   8.03/13  11.53/13  14.14/13  15.54/13  16.38/13  18.12/13  21.27/13  23.24/13  25.41/13  28.25/13  29.01/13  29.32/13 
    TJ Spartak Adamov                     2.00/12   0.59/8    3.08/13   1.56/13   3.50/13   2.21/12   1.40/13   0.44/13   1.34/14   3.15/13   1.57/12   2.17/10   2.44/12   0.36/10   0.31/14 
 12 Hnyk Petr                      42.41  0.46/10   2.05/10  14.45/14  17.05/14  21.24/14  24.52/14  26.38/14  27.19/14  28.30/14  32.45/14  34.47/14  37.24/14  41.41/14  42.15/14  42.41/14 
    TJ Start Náchod                       0.46/10   1.19/12  12.40/14   2.20/14   4.19/14   3.28/14   1.46/14   0.41/12   1.11/12   4.15/14   2.02/14   2.37/11   4.17/13   0.34/9    0.26/13 
 13 Tupec Jiří                MS   19.44  2.11/13   2.38/11   3.56/10   5.02/9    7.04/7    8.24/5    9.16/4    9.40/4   10.34/4   12.42/3   14.06/3   16.55/7   18.56/6   19.26/5   19.44/5  
    OOB Vamberk                           2.11/13   0.27/1*   1.18/4    1.06/4    2.02/2    1.20/1*   0.52/2    0.24/2    0.54/2    2.08/3    1.24/6    2.49/12   2.01/5    0.30/6    0.18/3  
 14 Souček Tomáš              MS   24.31  0.19/2    1.48/8    3.25/7    4.37/6    6.56/5    8.41/7    9.37/7   10.06/7   11.00/5   13.05/6   14.30/6   16.10/4   23.45/11  24.09/11  24.31/10 
    OK 99 Hradec Králové                  0.19/2    1.29/13   1.37/7    1.12/5    2.19/6    1.45/6    0.56/4    0.29/7    0.54/2    2.05/2    1.25/7    1.40/5    7.35/14   0.24/5    0.22/9  
    Andrš Milan                DISK       0.50/     1.43/     3.24/     4.52/     7.51/    10.16/    11.52/    12.29/    13.33/    17.23/    19.42/    30.51/    34.21/         /    35.27/   
    OOB Sokol Žamberk                     0.50/     0.53/     1.41/     1.28/     2.59/     2.25/     1.36/     0.37/     1.04/     3.50/     2.19/    11.09/     3.30/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         2.4km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-84      2-41      3-40      4-94      5-88      6-93      7-35      8-37      9-91     10-36     11-82     12-83     13-92     14-100   
  1 Vondrouš Jaroslav              18.51  0.31/1*   1.22/1*   2.29/2    3.34/1*   5.42/1*   6.10/1*   7.51/2    9.36/1*   9.55/1*  11.01/1*  12.43/1*  13.53/1*  15.20/1*  18.30/2   18.51/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  0.31/1*   0.51/1*   1.07/3    1.05/1*   2.08/1*   0.28/4    1.41/18   1.45/1*   0.19/15   1.06/1*   1.42/1*   1.10/1*   1.27/1*   3.10/8    0.21/11 
  2 Jirka Jiří                     19.20  0.33/4    1.24/3    2.31/3    4.19/7    6.57/6    7.26/6    8.22/5   10.28/4   10.40/4   11.59/4   14.08/3   15.23/2   16.52/2   18.18/1*  19.01/2  
    KOB Železárny Prostějov               0.33/4    0.51/1*   1.07/3    1.48/12   2.38/11   0.29/9    0.56/9    2.06/3    0.12/4    1.19/8    2.09/6    1.15/2    1.29/2    1.26/1*   0.43/18 
  3 Koudelný Jiří                  20.19  1.06/16   2.07/15   3.19/15   4.35/10   7.00/7    7.28/7    8.19/4   10.22/3   10.37/3   11.57/3   14.00/2   15.23/2   16.55/3   19.59/4   20.19/3  
    OOB Třebíč                            1.06/16   1.01/10   1.12/7    1.16/4    2.25/5    0.28/4    0.51/5    2.03/2    0.15/8    1.20/9    2.03/4    1.23/8    1.32/3    3.04/7    0.20/7  
  4 Žaludek Jindřich               20.42  0.38/8    1.39/8    2.57/8    4.16/5    7.11/8    7.39/8    8.31/6   10.55/5   11.12/5   12.22/5   14.24/4   15.52/4   17.34/4   19.31/3   20.22/4  
    SKOB Zlín                             0.38/8    1.01/10   1.18/11   1.19/5    2.55/17   0.28/4    0.52/7    2.24/10   0.17/12   1.10/2    2.02/3    1.28/10   1.42/8    1.57/2    0.51/19 
  5 Žemlička Zbyněk                20.49  0.52/15   1.47/10   2.51/7    4.17/6    6.52/5    7.25/5    9.00/10  11.18/8   11.31/8   12.43/6   15.07/6   16.44/6   18.17/5   20.28/5   20.49/5  
    SK Chrast                             0.52/15   0.55/6    1.04/1*   1.26/10   2.35/9    0.33/15   1.35/17   2.18/7    0.13/6    1.12/4    2.24/12   1.37/12   1.33/4    2.11/3    0.21/11 
  6 Orálek Miroslav                22.16  0.37/6    1.31/6    2.38/4    4.02/4    6.48/4    7.17/4    9.32/12  11.48/11  12.06/11  13.31/10  15.43/9   17.05/9   18.58/8   21.55/6   22.16/6  
    OOB Třebíč                            0.37/6    0.54/4    1.07/3    1.24/9    2.46/14   0.29/9    2.15/19   2.16/6    0.18/14   1.25/11   2.12/8    1.22/7    1.53/9    2.57/6    0.21/11 
  7 Tichý Boris                    22.38  0.34/5    1.28/4    2.43/5    5.00/12   7.20/10   7.47/9    8.36/7   11.25/9   11.34/9   12.44/7   14.40/5   16.53/8   18.52/7   22.16/7   22.38/7  
    KOB Dobruška                          0.34/5    0.54/4    1.15/8    2.17/15   2.20/2    0.27/2    0.49/1*   2.49/14   0.09/1*   1.10/2    1.56/2    2.13/16   1.59/10   3.24/13   0.22/15 
  8 Kolařík Zdeněk                 22.55  1.06/16   2.23/17   3.32/16   4.52/11   7.25/12   7.53/11   8.47/8   11.10/7   11.27/7   12.56/8   15.09/7   16.39/5   18.19/6   22.31/8   22.55/8  
    KOB Start Blansko                     1.06/16   1.17/17   1.09/6    1.20/6    2.33/8    0.28/4    0.54/8    2.23/9    0.17/12   1.29/13   2.13/9    1.30/11   1.40/7    4.12/17   0.24/16 
  9 Jelínek Petr                   23.15  0.31/1*   1.22/1*   2.27/1*   3.50/2    6.10/2    6.37/2    7.26/1*   9.47/2   10.06/2   11.22/2   17.07/12  18.24/12  20.37/10  22.56/9   23.15/9  
    SKOB Ostrava                          0.31/1*   0.51/1*   1.05/2    1.23/8    2.20/2    0.27/2    0.49/1*   2.21/8    0.19/15   1.16/5    5.45/17   1.17/3    2.13/12   2.19/4    0.19/5  
 10 Pohl Zdeněk                    24.39  0.41/10   1.38/7    3.03/9    5.47/15   8.11/14   8.42/15   9.32/12  12.02/12  12.16/12  13.34/11  15.55/10  17.20/10  18.58/8   24.19/10  24.39/10 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      0.41/10   0.57/7    1.25/16   2.44/17   2.24/4    0.31/13   0.50/3    2.30/12   0.14/7    1.18/6    2.21/11   1.25/9    1.38/5    5.21/19   0.20/7  
 11 Doležal Petr                   25.58  0.49/13   1.56/14   3.12/13   4.27/8    7.23/11   8.17/12   9.20/11  12.05/13  12.21/13  13.56/12  19.02/15  20.46/14  22.24/12  25.41/12  25.58/11 
    SK Týniště nad Orlicí                 0.49/13   1.07/14   1.16/9    1.15/3    2.56/18   0.54/19   1.03/11   2.45/13   0.16/9    1.35/15   5.06/15   1.44/13   1.38/5    3.17/10   0.17/2  
 12 Kopanicak Vladimir             25.59  0.41/10   1.47/10   3.05/10   4.27/8    7.19/9    7.52/10   8.57/9   11.06/6   11.22/6   14.10/13  16.21/11  17.39/11  22.45/13  25.34/11  25.59/12 
    Slovensko - Vamex Košice              0.41/10   1.06/13   1.18/11   1.22/7    2.52/16   0.33/15   1.05/14   2.09/4    0.16/9    2.48/19   2.11/7    1.18/5    5.06/18   2.49/5    0.25/17 
 13 Doležal Miroslav               26.28  0.32/3    1.29/5    2.46/6    3.57/3    6.37/3    7.09/3    7.59/3   11.47/10  11.59/10  13.24/9   15.29/8   16.46/7   22.46/14  26.09/13  26.28/13 
    SK Praga Praha                        0.32/3    0.57/7    1.17/10   1.11/2    2.40/12   0.32/14   0.50/3    3.48/17   0.12/4    1.25/11   2.05/5    1.17/3    6.00/19   3.23/12   0.19/5  
 14 Dudmk Petr                     26.39  0.37/6    1.46/9    3.11/12   5.12/13   7.58/13   8.27/13   9.33/14  14.05/17  14.21/17  16.11/17  18.40/14  20.01/13  22.15/11  26.18/14  26.39/14 
    TJ Lokomotiva Beroun                  0.37/6    1.09/15   1.25/16   2.01/14   2.46/14   0.29/9    1.06/15   4.32/19   0.16/9    1.50/17   2.29/13   1.21/6    2.14/13   4.03/16   0.21/11 
 15 Tůma Miloš                     27.51  0.38/8    1.47/10   3.10/11   6.33/17   9.13/17   9.46/17  10.49/17  13.16/15  14.20/16  16.04/16  18.22/13  21.31/15  24.01/15  27.34/15  27.51/15 
    KOB Dobruška                          0.38/8    1.09/15   1.23/14   3.23/18   2.40/12   0.33/15   1.03/11   2.27/11   1.04/19   1.44/16   2.18/10   3.09/18   2.30/14   3.33/14   0.17/2  
 16 Balcar Pavel                   30.50  0.41/10   2.21/16   3.49/17   5.46/14   8.16/15   8.41/14   9.45/15  13.17/16  13.28/15  14.49/15  22.49/18  24.38/17  27.11/17  30.32/16  30.50/16 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      0.41/10   1.40/19   1.28/19   1.57/13   2.30/6    0.25/1*   1.04/13   3.32/16   0.11/3    1.21/10   8.00/19   1.49/15   2.33/15   3.21/11   0.18/4  
 17 Dockal Zdenek                  31.18  1.32/18   2.49/18   4.15/18   6.32/16   9.07/16   9.37/16  10.28/16  12.42/14  13.08/14  14.38/14  21.57/17  23.41/16  25.53/16  30.58/17  31.18/17 
    SK Týniště nad Orlicí                 1.32/18   1.17/17   1.26/18   2.17/15   2.35/9    0.30/12   0.51/5    2.14/5    0.26/17   1.30/14   7.19/18   1.44/13   2.12/11   5.05/18   0.20/7  
 18 Volný Jiří                     31.49  0.51/14   1.50/13   3.14/14   6.59/18   9.29/18   9.57/18  11.08/18  15.25/18  15.34/18  16.52/18  20.49/16  25.46/18  28.19/18  31.33/18  31.49/18 
    TJ Slezan Opava                       0.51/14   0.59/9    1.24/15   3.45/19   2.30/6    0.28/4    1.11/16   4.17/18   0.09/1*   1.18/6    3.57/14   4.57/19   2.33/15   3.14/9    0.16/1* 
 19 Kozel Karel                    33.06  4.27/19   5.31/19   6.49/19   8.32/19  11.40/19  12.17/19  13.18/19  16.29/19  16.55/19  18.47/19  24.06/19  26.20/19  28.58/19  32.46/19  33.06/19 
    TJ Sparta Doly Kladno                 4.27/19   1.04/12   1.18/11   1.43/11   3.08/19   0.37/18   1.01/10   3.11/15   0.26/17   1.52/18   5.19/16   2.14/17   2.38/17   3.48/15   0.20/7  
    Záhorec František          DISK       0.41/     1.49/     3.17/     5.10/     8.13/         /     9.28/    12.19/    12.39/    14.15/    17.12/    18.47/    22.02/    26.21/    26.42/   
    SK Chrast                             0.41/     1.08/     1.28/     1.53/     3.03/         /         /     2.51/     0.20/     1.36/     2.57/     1.35/     3.15/     4.19/     0.21/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         2.0km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-82      2-32      3-85      4-41      5-95      6-43      7-88      8-93      9-87     10-35     11-38     12-100   
  1 Jelínek Petr                   15.05  0.58/1*   2.04/1*   5.43/3    7.54/1*   9.08/1*   9.41/1*  10.42/1*  11.12/1*  11.35/1*  12.07/1*  13.22/1*  14.45/1*  15.05/1* 
    SKOB Zlín                             0.58/1*   1.06/5    3.39/5    2.11/1*   1.14/2    0.33/6    1.01/3    0.30/2    0.23/1*   0.32/2    1.15/1*   1.23/1*   0.20/3  
  2 Hrobař Rudolf                  16.42  1.04/2    2.05/2    5.11/1*   8.09/2    9.19/2    9.50/2   11.35/2   12.06/2   12.31/2   13.02/2   14.18/2   16.22/2   16.42/2  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.04/2    1.01/3    3.06/1*   2.58/5    1.10/1*   0.31/4    1.45/13   0.31/3    0.25/2    0.31/1*   1.16/2    2.04/3    0.20/3  
  3 Tobiška Václav                 17.00  1.32/6    2.41/5    6.43/5    8.59/4   10.25/4   10.52/4   12.02/4   12.33/4   12.58/4   13.32/4   15.03/3   16.40/3   17.00/3  
    OOB Sokol Žamberk                     1.32/6    1.09/6    4.02/7    2.16/2    1.26/8    0.27/2    1.10/6    0.31/3    0.25/2    0.34/4    1.31/6    1.37/2    0.20/3  
  4 Denemarek Oldřich              18.48  1.39/7    2.53/6    7.06/6   10.17/6   11.35/6   12.15/6   13.08/6   13.42/6   14.10/5   14.54/5   16.25/5   18.29/4   18.48/4  
    KPKS BETA Brno                        1.39/7    1.14/9    4.13/8    3.11/8    1.18/4    0.40/12   0.53/1*   0.34/9    0.28/7    0.44/9    1.31/6    2.04/3    0.19/2  
  5 Blecha Ladislav                19.00  1.04/2    2.20/3    5.31/2    8.51/3   10.21/3   10.51/3   12.00/3   12.31/3   12.57/3   13.30/3   15.08/4   18.34/5   19.00/5  
    SK Free Jihlava                       1.04/2    1.16/10   3.11/2    3.20/10   1.30/10   0.30/3    1.09/5    0.31/3    0.26/5    0.33/3    1.38/10   3.26/9    0.26/10 
  6 Procházka Jan                  21.04  1.31/5    2.55/7    6.33/4    9.37/5   11.13/5   11.48/5   13.03/5   13.41/5   14.13/6   16.02/6   17.45/6   20.38/6   21.04/6  
    TJ Tesla Brno                         1.31/5    1.24/12   3.38/4    3.04/7    1.36/11   0.35/8    1.15/8    0.38/12   0.32/12   1.49/13   1.43/11   2.53/7    0.26/10 
  7 Ševčík Milan                   21.18  4.55/12   5.59/12   9.31/9   12.21/8   13.35/7   14.08/7   15.43/7   16.14/7   16.39/7   17.13/7   18.35/7   20.56/7   21.18/7  
    OK Chrastava                          4.55/12   1.04/4    3.32/3    2.50/3    1.14/2    0.33/6    1.35/11   0.31/3    0.25/2    0.34/4    1.22/4    2.21/5    0.22/6  
  8 Hamahek Bohuslav               22.05  1.58/8    2.58/8    8.22/7   13.38/9   14.58/9   15.30/9   16.36/9   16.59/9   17.29/8   18.03/8   19.26/8   21.49/8   22.05/8  
    TJ Lokomotiva Beroun                  1.58/8    1.00/2    5.24/10   5.16/12   1.20/5    0.32/5    1.06/4    0.23/1*   0.30/10   0.34/4    1.23/5    2.23/6    0.16/1* 
  9 Valter Petr                    25.34  4.17/11   5.13/11  13.02/11  16.01/11  17.22/11  17.47/11  18.47/10  19.19/10  19.47/10  20.21/10  21.39/10  25.09/9   25.34/9  
    KBP Praha                             4.17/11   0.56/1*   7.49/11   2.59/6    1.21/6    0.25/1*   1.00/2    0.32/7    0.28/7    0.34/4    1.18/3    3.30/10   0.25/8  
 10 Tvrdek Vojtlch                 27.41  1.23/4    2.35/4   13.40/12  16.32/12  18.01/12  18.37/12  20.11/12  20.45/12  21.12/12  22.20/12  24.12/12  27.17/10  27.41/10 
    TJ Lokomotiva Beroun                  1.23/4    1.12/8   11.05/12   2.52/4    1.29/9    0.36/9    1.34/10   0.34/9    0.27/6    1.08/12   1.52/12   3.05/8    0.24/7  
 11 Čepelka Petr                   28.26  4.56/13   6.18/13  10.04/10  15.30/10  17.10/10  17.46/10  18.58/11  19.32/11  20.01/11  20.41/11  22.18/11  27.59/12  28.26/11 
    OK Lokomotiva Pardubice               4.56/13   1.22/11   3.46/6    5.26/13   1.40/12   0.36/9    1.12/7    0.34/9    0.29/9    0.40/8    1.37/9    5.41/11   0.27/12 
 12 Pelz Lubomír                   28.29  2.56/10   4.30/10   8.43/8   11.58/7   13.49/8   14.44/8   16.09/8   16.56/8   17.42/9   18.45/9   21.08/9   27.47/11  28.29/12 
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.56/10   1.34/13   4.13/8    3.15/9    1.51/13   0.55/13   1.25/9    0.47/13   0.46/13   1.03/11   2.23/13   6.39/12   0.42/13 
 13 Šponar Josef                   38.58  2.20/9    3.31/9   15.01/13  18.26/13  19.47/13  20.26/13  22.09/13  22.42/13  23.12/13  24.05/13  25.37/13  38.33/13  38.58/13 
    OOB Sokol Žamberk                     2.20/9    1.11/7   11.30/13   3.25/11   1.21/6    0.39/11   1.43/12   0.33/8    0.30/10   0.53/10   1.32/8   12.56/13   0.25/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         2.2km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-84      2-85      3-97      4-41      5-43      6-88      7-93      8-87      9-38     10-32     11-82     12-100   
  1 Švadlena Jiří                  15.51  0.36/1*   1.46/1*   3.21/1*   5.28/1*   7.10/1*   8.05/1*   8.32/1*   8.56/1*  10.23/1*  12.27/1*  13.46/1*  15.30/1*  15.51/1* 
    KOB Choceň                            0.36/1*   1.10/1*   1.35/5    2.07/2    1.42/1*   0.55/2    0.27/1*   0.24/3    1.27/3    2.04/4    1.19/2    1.44/5    0.21/3  
  2 Kynkor Martin                  18.19  0.53/4    2.16/3    3.50/3    6.27/3    8.27/3    9.35/3   10.11/3   10.37/3   12.19/3   14.11/2   16.16/2   17.56/2   18.19/2  
    Neregistrovan                         0.53/4    1.23/4    1.34/4    2.37/7    2.00/4    1.08/7    0.36/6    0.26/5    1.42/8    1.52/1*   2.05/11   1.40/3    0.23/6  
  3 Koudelka Karel                 18.43  0.52/3    2.22/4    3.52/4    6.38/4    8.39/4    9.56/4   10.32/4   11.02/4   12.44/4   14.38/3   16.22/3   18.18/3   18.43/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               0.52/3    1.30/7    1.30/3    2.46/8    2.01/5    1.17/9    0.36/6    0.30/8    1.42/8    1.54/2    1.44/8    1.56/7    0.25/9  
  4 Tomáš Kohout                   19.18  0.59/7    3.24/9    5.12/8    8.02/7   10.30/6   11.21/5   11.50/5   12.13/5   13.44/5   15.54/4   17.44/4   18.57/4   19.18/4  
    Slovan Praha                          0.59/7    2.25/12   1.48/6    2.50/9    2.28/8    0.51/1*   0.29/2    0.23/2    1.31/5    2.10/5    1.50/9    1.13/1*   0.21/3  
  5 Šmrha František                21.41  0.58/5    2.52/7    4.46/7    8.09/8   10.37/7   11.57/7   12.39/7   13.15/7   15.20/8   17.58/7   19.26/7   21.08/5   21.41/5  
    OK Jihlava                            0.58/5    1.54/9    1.54/8    3.23/12   2.28/8    1.20/10   0.42/11   0.36/12   2.05/11   2.38/6    1.28/4    1.42/4    0.33/12 
  6 Vyškovský Ivan                 21.45  0.37/2    2.01/2    3.29/2    5.57/2    7.56/2    9.04/2    9.41/2   10.06/2   11.34/2   17.44/5   19.23/5   21.20/6   21.45/6  
    TJ Zbrojovka Vsetín                   0.37/2    1.24/5    1.28/2    2.28/5    1.59/3    1.08/7    0.37/8    0.25/4    1.28/4    6.10/12   1.39/7    1.57/8    0.25/9  
  7 Bauer Emil                     21.59  1.27/8    2.47/6    8.11/11  10.17/10  12.05/9   13.05/9   13.35/9   14.02/9   15.24/9   18.53/8   20.28/9   21.41/7   21.59/7  
    VSK MZLU Brno                         1.27/8    1.20/2    5.24/14   2.06/1*   1.48/2    1.00/4    0.30/3    0.27/7    1.22/1*   3.29/8    1.35/5    1.13/1*   0.18/1* 
  8 Sedlář Vladimír                22.07  0.58/5    2.46/5    4.38/6    7.52/6   10.41/8   12.01/8   12.42/8   13.16/8   15.02/7   17.48/6   19.24/6   21.43/8   22.07/8  
    NORD Slavia Minerva Opava             0.58/5    1.48/8    1.52/7    3.14/11   2.49/11   1.20/10   0.41/10   0.34/11   1.46/10   2.46/7    1.36/6    2.19/12   0.24/8  
  9 Havlík Jaroslav                22.26  1.57/9    3.23/8    4.36/5    7.01/5   10.26/5   11.26/6   12.01/6   12.27/6   14.07/6   19.14/9   20.19/8   22.07/9   22.26/9  
    Sportcentrum Jičín                    1.57/9    1.26/6    1.13/1*   2.25/4    3.25/12   1.00/4    0.35/5    0.26/5    1.40/6    5.07/10   1.05/1*   1.48/6    0.19/2  
 10 Boudný Zdeněk                  26.02  2.41/11   5.23/14   8.22/12  10.52/11  13.05/11  14.08/11  14.45/11  15.16/11  16.57/10  22.13/10  23.33/10  25.39/10  26.02/10 
    OK Jihlava                            2.41/11   2.42/14   2.59/11   2.30/6    2.13/6    1.03/6    0.37/8    0.31/10   1.41/7    5.16/11   1.20/3    2.06/10   0.23/6  
 11 Sita Vratislav                 30.02  2.47/13   4.44/12   6.48/9    9.58/9   12.29/10  13.58/10  14.32/10  15.02/10  20.54/13  22.48/11  25.57/11  29.37/11  30.02/11 
    SK Severka Šumperk                    2.47/13   1.57/10   2.04/9    3.10/10   2.31/10   1.29/12   0.34/4    0.30/8    5.52/14   1.54/2    3.09/14   3.40/13   0.25/9  
 12 Rychlý Rudolf                  37.02  3.04/14   4.24/10   9.31/14  11.44/13  14.11/12  15.10/12  17.16/12  17.36/12  19.02/11  32.48/13  34.43/13  36.41/12  37.02/12 
    OK 99 Hradec Králové                  3.04/14   1.20/2    5.07/13   2.13/3    2.27/7    0.59/3    2.06/14   0.20/1*   1.26/2   13.46/13   1.55/10   1.58/9    0.21/3  
 13 Hlušička Bohuslav              38.34  2.46/12   5.15/13   8.26/13  13.05/14  16.42/14  18.46/14  19.47/14  20.33/14  23.14/14  27.24/12  30.05/12  37.48/13  38.34/13 
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             2.46/12   2.29/13   3.11/12   4.39/14   3.37/13   2.04/13   1.01/13   0.46/13   2.41/13   4.10/9    2.41/13   7.43/14   0.46/14 
 14 Hynek Vladimír                 40.55  2.04/10   4.27/11   7.07/10  11.17/12  14.58/13  17.02/13  17.47/13  18.41/13  20.48/12  35.23/14  37.54/14  40.12/14  40.55/14 
    KOB Železárny Prostějov               2.04/10   2.23/11   2.40/10   4.10/13   3.41/14   2.04/13   0.45/12   0.54/14   2.07/12  14.35/14   2.31/12   2.18/11   0.43/13 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         1.8km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-42      3-39      4-40      5-95      6-88      7-93      8-38      9-44     10-100   
  1 Ludvík Matyáš                  15.53  0.32/1*   1.58/1*   3.05/1*   5.56/1*   7.29/1*   8.44/1*  10.06/2   11.44/1*  14.32/1*  15.25/1*  15.53/1* 
    TJ Stadion Nový Bor                   0.32/1*   1.26/1*   1.07/1*   2.51/1*   1.33/2    1.15/2    1.22/11   1.38/1*   2.48/11   0.53/6    0.28/3  
  2 Švec Petr                      16.08  0.43/3    2.23/2    3.55/3    8.18/4   10.02/4   11.18/4   11.54/4   13.38/2   15.04/2   15.40/2   16.08/2  
    SK Chrast                             0.43/3    1.40/3    1.32/3    4.23/4    1.44/4    1.16/3    0.36/3    1.44/2    1.26/6    0.36/1*   0.28/3  
  3 Jirka Mikuláš                  16.13  0.43/3    2.35/5    4.10/4    7.33/3    9.33/3   11.04/3   11.43/3   13.46/3   15.06/3   15.43/3   16.13/3  
    KOB Železárny Prostějov               0.43/3    1.52/6    1.35/4    3.23/3    2.00/6    1.31/4    0.39/4    2.03/6    1.20/3    0.37/3    0.30/5  
  4 Švec Martin                    18.44  1.12/9    2.53/7    4.46/6    9.22/6   11.19/6   12.52/6   13.46/5   15.46/4   17.20/4   18.13/4   18.44/4  
    SK Chrast                             1.12/9    1.41/4    1.53/7    4.36/6    1.57/5    1.33/5    0.54/7    2.00/5    1.34/7    0.53/6    0.31/7  
  5 Rusá Vendula                   18.54  0.49/5    2.50/6    4.32/5    9.03/5   11.16/5   12.51/5   13.53/6   16.30/5   17.44/5   18.21/5   18.54/5  
    TJ Sokol Dobřichovice                 0.49/5    2.01/7    1.42/5    4.31/5    2.13/7    1.35/7    1.02/8    2.37/8    1.14/2    0.37/3    0.33/9  
  6 Killar Dominik                 21.46  0.42/2    2.25/3    5.17/8   10.57/8   12.40/7   17.15/9   17.50/9   19.46/7   20.49/6   21.25/6   21.46/6  
    Lokomotiva Trutnov                    0.42/2    1.43/5    2.52/11   5.40/9    1.43/3    4.35/11   0.35/2    1.56/4    1.03/1*   0.36/1*   0.21/2  
  7 Nešpor Jan                     23.09  1.03/8    3.19/8    5.42/9   10.31/7   13.28/8   15.36/7   16.55/7   19.43/6   21.30/7   22.39/7   23.09/7  
    OOB Třebíč                            1.03/8    2.16/8    2.23/8    4.49/7    2.57/9    2.08/9    1.19/10   2.48/9    1.47/8    1.09/9    0.30/5  
  8 Nešporová Alžběta              24.20  1.02/7    3.27/9    5.14/7   11.03/9   14.12/9   16.14/8   17.18/8   20.42/8   22.46/8   23.45/8   24.20/8  
    SKOB Zlín                             1.02/7    2.25/9    1.47/6    5.49/10   3.09/10   2.02/8    1.04/9    3.24/10   2.04/9    0.59/8    0.35/10 
  9 Randík Jan                     27.05  0.54/6    2.26/4    3.40/2    6.42/2    8.03/2    9.04/2    9.34/1*  24.00/10  25.20/10  26.47/10  27.05/9  
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  0.54/6    1.32/2    1.14/2    3.02/2    1.21/1*   1.01/1*   0.30/1*  14.26/11   1.20/3    1.27/11   0.18/1* 
 10 Killar Lukáš                   28.06  1.24/10   3.53/10   6.26/10  13.10/10  17.00/10  21.18/10  21.57/10  23.44/9   25.06/9   25.43/9   28.06/10 
    Lokomotiva Trutnov                    1.24/10   2.29/10   2.33/9    6.44/11   3.50/11   4.18/10   0.39/4    1.47/3    1.22/5    0.37/3    2.23/11 
 11 Švadlena Michal                28.46  6.36/11   9.34/11  12.07/11  17.28/11  19.44/11  21.18/10  22.09/11  24.31/11  27.01/11  28.15/11  28.46/11 
    KOB Choceň                            6.36/11   2.58/11   2.33/9    5.21/8    2.16/8    1.34/6    0.51/6    2.22/7    2.30/10   1.14/10   0.31/7  
    Jirka Matyáš               DISK      31.09/    33.30/    36.33/    41.58/    44.31/         /         /         /         /         /         /   
    KOB Železárny Prostějov              31.09/     2.21/     3.03/     5.25/     2.33/         /         /         /         /         /         /