Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                          30.7.2006 19:16:30
                                                                                   Veteran Cup - Vamberk 2006 4.etapa
===ČSOB-VAM=====================================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         2.0km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-36      4-39      5-63      6-73      7-100   
  1 Veljačiková Hana               71.25  4.23/1*  10.52/1*  21.34/1*  32.55/1*  53.55/1*  68.38/1*  71.05/1*  71.25/1* 
    AC Sparta Praha                       4.23/1*   6.29/2   10.42/1*  11.21/2   21.00/1*  14.43/1*   2.27/2    0.20/2  
  2 Hejnalová Eva                  79.22 12.27/2   18.54/2   29.36/2   40.55/2   61.56/2   76.39/2   79.04/2   79.22/2  
    SK Kamenice                          12.27/2    6.27/1*  10.42/1*  11.19/1*  21.01/2   14.43/1*   2.25/1*   0.18/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.4km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-36      3-37      4-39      5-58      6-63      7-72      8-100   
  1 Kulhavá Eliška                 20.31  2.32/1*   5.06/1*   6.32/1*   8.03/1*  12.31/2   14.29/2   18.02/1*  20.11/1*  20.31/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      2.32/1*   2.34/1*   1.26/2    1.31/1*   4.28/4    1.58/1*   3.33/1*   2.09/1*   0.20/2  
  2 Rusá Pavla                     20.39  3.10/3    5.56/2    8.10/3    9.41/3   11.40/1*  14.02/1*  18.10/2   20.19/2   20.39/2  
    TJ Sokol Dobřichovice                 3.10/3    2.46/2    2.14/4    1.31/1*   1.59/1*   2.22/2    4.08/2    2.09/1*   0.20/2  
  3 Procházková Marie              24.29  3.17/4    7.03/4    9.20/4   11.14/4   13.16/3   16.27/3   21.21/3   23.56/3   24.29/3  
    TJ Sokol Dobřichovice                 3.17/4    3.46/4    2.17/5    1.54/4    2.02/2    3.11/3    4.54/4    2.35/3    0.33/5  
  4 Pavlů Kateřina                 25.14  3.03/2    6.09/3    7.29/2    9.21/2   14.22/4   17.36/4   22.08/4   24.57/4   25.14/4  
    SK Praga Praha                        3.03/2    3.06/3    1.20/1*   1.52/3    5.01/5    3.14/4    4.32/3    2.49/4    0.17/1* 
  5 Podhorská Věra            MS   33.35  4.41/5    8.35/5   10.32/5   12.56/5   15.06/5   18.33/5   30.08/5   33.05/5   33.35/5  
    SK Free Jihlava                       4.41/5    3.54/5    1.57/3    2.24/5    2.10/3    3.27/5   11.35/5    2.57/5    0.30/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.9km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-34      3-40      4-38      5-63      6-61      7-73      8-100   
  1 Žaludková Petra                21.46  4.32/2    7.11/3    9.51/2   11.43/3   14.08/2   16.20/2   20.38/1*  21.29/1*  21.46/1* 
    SKOB Zlín                             4.32/2    2.39/4    2.40/5    1.52/5    2.25/4    2.12/3    4.18/3    0.51/3    0.17/4  
  2 Mrázová Pavla                  22.01  4.50/4    7.31/4   10.04/4   11.49/4   14.19/4   16.33/3   20.52/2   21.46/2   22.01/2  
    TJ Sokol Dobřichovice                 4.50/4    2.41/5    2.33/3    1.45/4    2.30/5    2.14/4    4.19/4    0.54/6    0.15/1* 
  3 Koporová Petra                 22.53  4.49/3    7.09/2    9.51/2   11.31/2   14.12/3   17.31/5   21.37/3   22.32/3   22.53/3  
    SK Žabovřesky Brno                    4.49/3    2.20/2    2.42/6    1.40/2    2.41/7    3.19/7    4.06/2    0.55/7    0.21/8  
  4 Jemelíková Denisa              22.55  5.10/6    7.31/4   10.07/5   11.49/4   14.29/5   17.49/6   21.44/4   22.36/4   22.55/4  
    SK Žabovřesky Brno                    5.10/6    2.21/3    2.36/4    1.42/3    2.40/6    3.20/8    3.55/1*   0.52/4    0.19/6  
  5 Kochová Nikola                 23.00  4.31/1*   6.28/1*   8.46/1*  10.21/1*  12.22/1*  14.33/1*  21.58/5   22.45/5   23.00/5  
    Sportcentrum Jičín                    4.31/1*   1.57/1*   2.18/1*   1.35/1*   2.01/1*   2.11/2    7.25/7    0.47/1*   0.15/1* 
  6 Kulhavá Šárka                  25.23  5.01/5    8.20/6   10.38/6   12.43/6   14.47/6   16.55/4   24.20/6   25.07/6   25.23/6  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.01/5    3.19/6    2.18/1*   2.05/6    2.04/2    2.08/1*   7.25/7    0.47/1*   0.16/3  
  7 Rusá Zuzana                    35.19  5.29/7   11.31/7   16.13/7   18.48/7   24.40/7   27.55/7   33.38/7   35.02/7   35.19/7  
    TJ Sokol Dobřichovice                 5.29/7    6.02/8    4.42/7    2.35/7    5.52/8    3.15/6    5.43/6    1.24/8    0.17/4  
  8 Nejedlá Veronika          MS   51.03  9.15/8   12.57/8   22.31/8   39.17/8   41.29/8   44.24/8   49.50/8   50.43/8   51.03/8  
    SK Hlinsko                            9.15/8    3.42/7    9.34/8   16.46/8    2.12/3    2.55/5    5.26/5    0.53/5    0.20/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         4.0km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-34      3-40      4-48      5-49      6-57      7-61      8-72      9-71     10-100   
  1 Šponarová Lucie                32.08  4.43/1*   6.38/1*   9.25/1*  11.10/1*  16.00/1*  19.26/1*  23.53/1*  27.02/1*  29.02/1*  31.36/1*  32.08/1* 
    OOB Sokol Žamberk                     4.43/1*   1.55/1*   2.47/3    1.45/1*   4.50/1*   3.26/1*   4.27/2    3.09/1*   2.00/1*   2.34/2    0.32/4  
  2 Rusá Šárka                     36.05  5.24/2    7.37/2   10.18/2   12.21/2   17.19/2   21.08/2   26.13/3   29.41/2   32.30/2   35.38/2   36.05/2  
    TJ Sokol Dobřichovice                 5.24/2    2.13/3    2.41/2    2.03/3    4.58/2    3.49/3    5.05/4    3.28/2    2.49/3    3.08/3    0.27/3  
  3 Válková Marcela                36.22  5.32/3    8.17/4   10.52/3   12.41/3   18.16/3   21.48/3   25.48/2   29.45/3   33.33/3   36.05/3   36.22/3  
    OOB Sokol Žamberk                     5.32/3    2.45/4    2.35/1*   1.49/2    5.35/3    3.32/2    4.00/1*   3.57/3    3.48/4    2.32/1*   0.17/1* 
  4 Srutová Pavla                  39.17  6.01/4    8.12/3   11.49/4   13.57/4   19.45/4   24.04/4   28.48/4   32.57/4   35.35/4   38.52/4   39.17/4  
    SK Praga Praha                        6.01/4    2.11/2    3.37/4    2.08/4    5.48/4    4.19/4    4.44/3    4.09/4    2.38/2    3.17/4    0.25/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         5.7km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-38      3-35      4-41      5-44      6-45      7-47      8-50      9-58     10-61     11-67     12-100   
  1 Záveská Anna                   52.06  5.05/1*   7.40/1*  10.24/1*  14.29/1*  18.59/1*  20.27/1*  25.37/1*  32.46/1*  38.34/1*  41.34/1*  46.56/1*  51.51/1*  52.06/1* 
    TJ Loko Česká Třebová                 5.05/1*   2.35/1*   2.44/1*   4.05/2    4.30/1*   1.28/1*   5.10/1*   7.09/2    5.48/1*   3.00/1*   5.22/1*   4.55/1*   0.15/2  
  2 Choutková Magdalena            62.18  5.36/2    9.38/2   15.47/3   18.50/2   24.40/3   26.48/3   33.49/3   40.56/2   47.25/2   50.46/2   56.34/2   62.04/2   62.18/2  
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  5.36/2    4.02/3    6.09/3    3.03/1*   5.50/3    2.08/2    7.01/3    7.07/1*   6.29/2    3.21/2    5.48/2    5.30/2    0.14/1* 
  3 Kavková Radana                 72.12  7.06/3   10.57/3   15.15/2   19.21/3   23.56/2   26.30/2   32.49/2   41.20/3   51.40/3   56.51/3   64.44/3   71.54/3   72.12/3  
    AC Sparta Praha                       7.06/3    3.51/2    4.18/2    4.06/3    4.35/2    2.34/3    6.19/2    8.31/3   10.20/3    5.11/3    7.53/3    7.10/3    0.18/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21B        5.8km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-40      3-45      4-47      5-51      6-53      7-54      8-55      9-56     10-60     11-65     12-100   
  1 Kuncová Jana                   42.15  5.06/1*   6.18/1*  11.09/1*  15.24/1*  18.38/1*  21.11/1*  23.16/1*  26.55/1*  30.04/1*  33.40/1*  38.24/1*  41.56/1*  42.15/1* 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.06/1*   1.12/2    4.51/1*   4.15/1*   3.14/2    2.33/1*   2.05/10   3.39/4    3.09/2    3.36/1*   4.44/5    3.32/1*   0.19/3  
  2 Labašová Katarína              43.04  5.51/4    6.58/3   12.00/2   16.49/2   21.02/4   23.50/4   25.13/4   28.20/3   31.17/3   35.22/2   39.00/2   42.45/2   43.04/2  
    KOB Dobruška                          5.51/4    1.07/1*   5.02/3    4.49/3    4.13/9    2.48/2    1.23/2    3.07/1*   2.57/1*   4.05/2    3.38/1*   3.45/2    0.19/3  
  3 Škodová Petra                  44.07  5.25/2    6.38/2   12.21/4   16.52/3   20.18/2   23.09/2   24.33/2   27.51/2   31.09/2   35.24/3   39.24/3   43.49/3   44.07/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               5.25/2    1.13/3    5.43/10   4.31/2    3.26/4    2.51/4    1.24/3    3.18/2    3.18/3    4.15/3    4.00/2    4.25/6    0.18/2  
  4 Hrobařová Lenka                44.57  6.10/6    7.31/5   12.41/5   17.32/5   20.33/3   23.21/3   24.48/3   28.22/4   31.40/4   36.16/4   40.25/4   44.36/4   44.57/4  
    OK Jilemnice                          6.10/6    1.21/5    5.10/5    4.51/4    3.01/1*   2.48/2    1.27/4    3.34/3    3.18/3    4.36/6    4.09/3    4.11/3    0.21/6  
  5 Svobodová Jitka                47.39  5.50/3    7.04/4   12.10/3   17.01/4   21.03/5   24.19/5   25.41/5   30.42/5   34.20/5   38.44/5   43.08/5   47.23/5   47.39/5  
    TJ Sokol Dobřichovice                 5.50/3    1.14/4    5.06/4    4.51/4    4.02/6    3.16/7    1.22/1*   5.01/11   3.38/5    4.24/4    4.24/4    4.15/4    0.16/1* 
  6 Bernátková Markéta             50.39  6.59/10   8.31/8   13.28/7   19.53/8   23.18/7   26.31/7   28.14/6   31.55/6   35.37/6   40.03/6   45.23/6   50.18/6   50.39/6  
    VSK Přírodověda - orientační sporty   6.59/10   1.32/7    4.57/2    6.25/12   3.25/3    3.13/6    1.43/5    3.41/5    3.42/6    4.26/5    5.20/8    4.55/7    0.21/6  
  7 Dvořáčková Jana                51.09  6.23/7    7.55/6   13.10/6   19.09/6   23.16/6   26.26/6   28.24/7   32.14/7   36.26/7   41.16/7   46.32/7   50.49/7   51.09/7  
    OOB Třebíč                            6.23/7    1.32/7    5.15/6    5.59/9    4.07/7    3.10/5    1.58/7    3.50/7    4.12/9    4.50/7    5.16/7    4.17/5    0.20/5  
  8 Filipová Ivana                 56.10  6.04/5    9.00/10  14.23/10  20.07/9   23.48/8   27.26/8   29.25/8   33.38/8   37.47/8   42.53/8   48.03/8   55.44/8   56.10/8  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      6.04/5    2.56/13   5.23/7    5.44/6    3.41/5    3.38/9    1.59/8    4.13/10   4.09/8    5.06/8    5.10/6    7.41/14   0.26/13 
  9 Klíchová Jana                  58.02  7.43/13   9.15/11  15.45/11  21.31/11  27.32/11  31.32/11  33.40/11  37.34/11  41.34/10  46.46/10  52.10/9   57.37/9   58.02/9  
    USK Praha                             7.43/13   1.32/7    6.30/12   5.46/7    6.01/12   4.00/12   2.08/11   3.54/8    4.00/7    5.12/9    5.24/9    5.27/9    0.25/11 
 10 Jana Hendrychová               58.14  6.44/8    8.31/8   13.57/9   20.50/10  25.01/10  28.35/10  30.38/9   35.39/9   40.11/9   46.05/9   52.14/10  57.47/10  58.14/10 
    TJ OK Tolar                           6.44/8    1.47/11   5.26/8    6.53/14   4.11/8    3.34/8    2.03/9    5.01/11   4.32/10   5.54/12   6.09/11   5.33/10   0.27/14 
 11 Hana Blahutová                 61.56  6.45/9    8.14/7   13.53/8   19.44/7   24.12/9   27.58/9   32.36/10  36.23/10  43.05/11  48.44/11  55.48/11  61.34/11  61.56/11 
    TJ OK Tolar                           6.45/9    1.29/6    5.39/9    5.51/8    4.28/10   3.46/10   4.38/14   3.47/6    6.42/13   5.39/11   7.04/12   5.46/11   0.22/8  
 12 Švecová Iva                    68.47  7.28/11  10.43/13  17.00/12  23.19/12  28.16/12  32.06/12  35.09/12  39.19/12  51.00/13  56.27/12  62.11/12  68.24/12  68.47/12 
    SK Chrast                             7.28/11   3.15/14   6.17/11   6.19/11   4.57/11   3.50/11   3.03/13   4.10/9   11.41/14   5.27/10   5.44/10   6.13/13   0.23/9  
 13 Nešporová Marie                75.21  7.37/12   9.25/12  18.17/13  24.53/13  32.39/14  42.42/14  44.26/14  50.20/14  55.34/14  62.01/13  69.48/13  74.56/13  75.21/13 
    OOB Třebíč                            7.37/12   1.48/12   8.52/14   6.36/13   7.46/14  10.03/14   1.44/6    5.54/14   5.14/11   6.27/13   7.47/14   5.08/8    0.25/11 
 14 Ptáčková Nikol                 77.04  9.02/14  10.44/14  19.29/14  25.32/14  32.29/13  37.20/13  39.41/13  45.04/13  50.46/12  63.22/14  70.49/14  76.41/14  77.04/14 
    KPKS BETA Brno                        9.02/14   1.42/10   8.45/13   6.03/10   6.57/13   4.51/13   2.21/12   5.23/13   5.42/12  12.36/14   7.27/13   5.52/12   0.23/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21C        4.7km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-62      2-38      3-43      4-50      5-55      6-57      7-59      8-61      9-70     10-100   
  1 Hausvaterová Pavla             39.33  6.03/1*   7.57/1*  13.20/1*  17.21/1*  19.30/1*  23.25/1*  26.51/1*  30.59/1*  36.20/1*  39.16/1*  39.33/1* 
    TJ Slavia Hradec Králové              6.03/1*   1.54/1*   5.23/3    4.01/1*   2.09/1*   3.55/1*   3.26/2    4.08/1*   5.21/2    2.56/1*   0.17/1* 
  2 Nešporová Barbora              42.09  6.43/2    9.06/2   13.31/2   17.55/2   20.26/2   25.20/2   28.23/2   32.44/2   37.58/2   41.48/2   42.09/2  
    SKOB Zlín                             6.43/2    2.23/3    4.25/1*   4.24/2    2.31/2    4.54/2    3.03/1*   4.21/2    5.14/1*   3.50/3    0.21/3  
  3 Vaníčková Lucie                51.35 11.02/5   13.13/5   18.22/4   24.35/4   27.44/4   32.52/3   37.04/3   41.44/3   47.55/3   51.18/3   51.35/3  
    VŠSK MFF UK Praha                    11.02/5    2.11/2    5.09/2    6.13/3    3.09/3    5.08/3    4.12/3    4.40/3    6.11/3    3.23/2    0.17/1* 
  4 Douchová Jaroslava             63.19  7.52/3   10.58/3   16.56/3   23.43/3   26.52/3   33.35/4   40.42/4   46.56/4   58.40/4   62.52/4   63.19/4  
    TJ Start Náchod                       7.52/3    3.06/4    5.58/4    6.47/4    3.09/3    6.43/4    7.07/4    6.14/5   11.44/5    4.12/4    0.27/5  
  5 Šafářová Renata                71.25  8.38/4   12.24/4   20.14/5   28.04/5   31.51/5   39.14/5   51.11/5   57.13/5   65.53/5   70.59/5   71.25/5  
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí             8.38/4    3.46/5    7.50/5    7.50/5    3.47/5    7.23/5   11.57/5    6.02/4    8.40/4    5.06/5    0.26/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         5.7km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-38      3-35      4-41      5-44      6-45      7-47      8-50      9-58     10-61     11-67     12-100   
  1 Müllerová Zorka                48.41  4.53/1*   7.05/1*   9.39/1*  12.17/1*  15.34/1*  17.26/1*  22.27/1*  27.19/1*  34.04/1*  37.20/1*  42.45/1*  48.15/1*  48.41/1* 
    TJ Slavia Hradec Králové              4.53/1*   2.12/2    2.34/1*   2.38/1*   3.17/1*   1.52/1*   5.01/1*   4.52/2    6.45/5    3.16/4    5.25/2    5.30/6    0.26/6  
  2 Jemelíková Lada                50.29  5.42/5    7.46/3   10.28/3   13.27/3   17.51/2   19.44/2   25.28/2   31.02/3   37.09/2   40.08/2   45.49/3   50.09/2   50.29/2  
    VSK MZLU Brno                         5.42/5    2.04/1*   2.42/2    2.59/5    4.24/5    1.53/2    5.44/5    5.34/5    6.07/1*   2.59/3    5.41/3    4.20/1*   0.20/3  
  3 Dusilová Jindra                51.06  5.08/2    7.33/2   10.15/2   13.03/2   18.05/4   20.12/3   25.57/3   30.27/2   37.42/3   40.30/3   45.44/2   50.40/3   51.06/3  
    SK OK 24 Praha                        5.08/2    2.25/4    2.42/2    2.48/3    5.02/6    2.07/3    5.45/7    4.30/1*   7.15/8    2.48/1*   5.14/1*   4.56/3    0.26/6  
  4 Kavková Dana                   55.20  5.49/6    9.06/7   12.18/6   15.08/6   19.22/5   21.46/4   26.58/4   32.30/4   39.07/4   42.55/4   50.24/5   55.01/4   55.20/4  
    AC Sparta Praha                       5.49/6    3.17/8    3.12/4    2.50/4    4.14/3    2.24/4    5.12/2    5.32/4    6.37/4    3.48/8    7.29/6    4.37/2    0.19/2  
  5 Švadlenová Ivana               55.32  5.34/3    8.00/4   11.16/4   14.17/5   20.49/6   23.25/6   28.54/6   34.08/6   41.07/6   44.00/5   49.54/4   55.08/5   55.32/5  
    KOB Choceň                            5.34/3    2.26/5    3.16/5    3.01/6    6.32/7    2.36/5    5.29/3    5.14/3    6.59/6    2.53/2    5.54/5    5.14/4    0.24/5  
  6 Abelová Ivana                  56.11  5.41/4    8.15/5   11.31/5   14.15/4   18.03/3   22.01/5   27.54/5   33.52/5   41.06/5   44.43/6   50.28/6   55.48/6   56.11/6  
    TJ Stadion Nový Bor                   5.41/4    2.34/6    3.16/5    2.44/2    3.48/2    3.58/7    5.53/8    5.58/7    7.14/7    3.37/5    5.45/4    5.20/5    0.23/4  
  7 Kulhavá Jarmila                68.58  5.55/7    8.18/6   13.44/7   16.48/7   24.06/8   27.05/7   32.49/7   38.46/7   45.11/7   48.56/7   62.33/7   68.40/7   68.58/7  
    OOB Sokol Žamberk                     5.55/7    2.23/3    5.26/8    3.04/7    7.18/8    2.59/6    5.44/5    5.57/6    6.25/2    3.45/7   13.37/8    6.07/7    0.18/1* 
  8 Mutinská Zdenka                71.09  7.32/8   10.15/8   14.01/8   17.30/8   21.51/7   29.03/8   34.41/8   40.44/8   47.14/8   50.55/8   64.31/8   70.42/8   71.09/8  
    SK Hlinsko                            7.32/8    2.43/7    3.46/7    3.29/8    4.21/4    7.12/8    5.38/4    6.03/8    6.30/3    3.41/6   13.36/7    6.11/8    0.27/8  
  9 Rusá Lenka                    116.21  9.16/9   13.38/9   20.28/9   27.16/9   34.44/9   43.56/9   52.57/9   63.25/9   73.03/9   79.28/9  106.29/9  115.12/9  116.21/9  
    TJ Sokol Dobřichovice                 9.16/9    4.22/9    6.50/9    6.48/9    7.28/9    9.12/9    9.01/9   10.28/9    9.38/9    6.25/9   27.01/9    8.43/9    1.09/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         4.4km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-48      3-43      4-49      5-56      6-67      7-70      8-72      9-100   
  1 Jirková Renata                 41.28  6.15/1*  10.34/4   12.38/1*  15.51/1*  20.51/1*  33.58/2   35.47/2   39.24/2   41.08/1*  41.28/1* 
    KOB Železárny Prostějov               6.15/1*   4.19/8    2.04/1*   3.13/5    5.00/1*  13.07/5    1.49/3    3.37/1*   1.44/1*   0.20/1* 
  2 Koláriková Irena               41.42  8.40/10  12.01/7   14.46/7   17.22/7   22.59/4   33.17/1*  35.05/1*  39.12/1*  41.16/2   41.42/2  
    SKOB Zlín                             8.40/10   3.21/2    2.45/4    2.36/1*   5.37/4   10.18/1*   1.48/2    4.07/3    2.04/4    0.26/7  
  3 Hejnalová Hana                 43.21  7.09/5   10.27/3   13.12/2   16.27/3   22.00/3   34.01/3   36.19/3   40.38/3   42.52/3   43.21/3  
    OK 99 Hradec Králové                  7.09/5    3.18/1*   2.45/4    3.15/6    5.33/2   12.01/2    2.18/10   4.19/6    2.14/9    0.29/10 
  4 Srutová Marcela                44.37  7.02/4   11.57/6   14.19/6   17.18/6   23.33/7   35.56/4   37.49/4   42.06/4   44.11/4   44.37/4  
    SK Praga Praha                        7.02/4    4.55/11   2.22/2    2.59/3    6.15/7   12.23/3    1.53/4    4.17/4    2.05/5    0.26/7  
  5 Kobližková Hana                47.33  6.40/3   10.10/2   13.24/3   17.08/5   23.01/5   38.51/5   40.52/5   45.09/5   47.09/5   47.33/5  
    OOB Sokol Žamberk                     6.40/3    3.30/3    3.14/7    3.44/7    5.53/5   15.50/8    2.01/5    4.17/4    2.00/2    0.24/5  
  6 Veljačiková Markéta            48.41  7.40/6   11.17/5   13.53/5   17.05/4   23.17/6   39.15/6   41.17/6   45.59/6   48.15/6   48.41/6  
    AC Sparta Praha                       7.40/6    3.37/4    2.36/3    3.12/4    6.12/6   15.58/9    2.02/6    4.42/7    2.16/10   0.26/7  
  7 Vlckova Pavla                  50.07  6.24/2   10.07/1*  13.27/4   16.12/2   21.47/2   41.26/7   43.59/7   47.44/7   49.44/7   50.07/7  
    SK Týniště nad Orlicí                 6.24/2    3.43/7    3.20/8    2.45/2    5.35/3   19.39/12   2.33/11   3.45/2    2.00/2    0.23/3  
  8 Cabalková Ivana                52.11  8.03/8   13.09/11  16.06/9   19.52/8   26.09/8   42.12/8   44.17/8   49.17/8   51.46/8   52.11/8  
    OOB Sokol Žamberk                     8.03/8    5.06/12   2.57/6    3.46/8    6.17/8   16.03/10   2.05/9    5.00/9    2.29/12   0.25/6  
  9 Kulová Jana                    53.52  7.46/7   12.08/8   16.09/10  21.10/9   30.19/9   42.59/9   46.34/9   51.19/9   53.29/9   53.52/9  
    OOB Vamberk                           7.46/7    4.22/9    4.01/12   5.01/9    9.09/11  12.40/4    3.35/12   4.45/8    2.10/8    0.23/3  
 10 Hanušová Jitka                 58.18 10.05/12  14.54/12  18.26/12  24.13/12  32.54/11  48.32/10  50.35/10  55.40/10  57.49/10  58.18/10 
    Lokomotiva Trutnov                   10.05/12   4.49/10   3.32/10   5.47/10   8.41/9   15.38/7    2.03/7    5.05/10   2.09/7    0.29/10 
 11 Peřinková Irena                59.14  8.35/9   12.13/9   15.48/8   22.44/10  34.05/12  49.34/11  51.18/11  56.36/11  58.44/11  59.14/11 
    KPKS BETA Brno                        8.35/9    3.38/5    3.35/11   6.56/12  11.21/12  15.29/6    1.44/1*   5.18/11   2.08/6    0.30/13 
 12 Doležalová Ivana               60.55  9.24/11  13.06/10  16.37/11  23.27/11  32.23/10  50.17/12  52.21/12  58.01/12  60.26/12  60.55/12 
    SK Týniště nad Orlicí                 9.24/11   3.42/6    3.31/9    6.50/11   8.56/10  17.54/11   2.04/8    5.40/12   2.25/11   0.29/10 
 13 Záveská Anna                   95.19 10.05/12  16.59/13  24.24/13  37.10/13  49.56/13  79.13/13  82.58/13  91.17/13  94.57/13  95.19/13 
    TJ Loko Česká Třebová                10.05/12   6.54/13   7.25/13  12.46/13  12.46/13  29.17/13   3.45/13   8.19/13   3.40/13   0.22/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         4.3km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-42      3-48      4-49      5-59      6-67      7-100   
  1 Rosecká Alena                  40.02  6.14/1*   9.41/1*  15.17/2   19.33/2   26.44/1*  34.44/1*  39.38/1*  40.02/1* 
    SKP Žďár nad Sázavou                  6.14/1*   3.27/1*   5.36/7    4.16/1*   7.11/1*   8.00/2    4.54/1*   0.24/2  
  2 Glabazňová Jana                41.55  6.45/2   10.18/2   12.55/1*  18.44/1*  28.53/2   36.22/2   41.30/2   41.55/2  
    NORD Slavia Minerva Opava             6.45/2    3.33/2    2.37/1*   5.49/5   10.09/6    7.29/1*   5.08/2    0.25/5  
  3 Pokorná Eva                    44.26  8.00/5   11.38/3   16.56/4   21.48/4   29.54/4   38.42/3   43.56/3   44.26/3  
    KOB Temelín                           8.00/5    3.38/3    5.18/6    4.52/2    8.06/3    8.48/3    5.14/3    0.30/7  
  4 Nováková Miloslava             46.18  6.57/3   14.53/6   18.24/5   23.44/5   31.34/5   40.37/5   45.54/4   46.18/4  
    OOB Sokol Žamberk                     6.57/3    7.56/6    3.31/4    5.20/3    7.50/2    9.03/4    5.17/4    0.24/2  
  5 Žaludková Miroslava            46.43  8.17/7   12.23/4   15.47/3   21.33/3   29.51/3   39.50/4   46.14/5   46.43/5  
    SKOB Zlín                             8.17/7    4.06/4    3.24/3    5.46/4    8.18/5    9.59/5    6.24/7    0.29/6  
  6 Hausvaterová Marcela           50.39  7.47/4   15.49/7   19.02/6   25.13/6   33.21/6   44.09/6   50.19/6   50.39/6  
    TJ Slavia Hradec Králové              7.47/4    8.02/7    3.13/2    6.11/6    8.08/4   10.48/6    6.10/6    0.20/1* 
  7 Tichá Jiřina                   59.22  8.06/6   14.44/5   19.24/7   27.09/7   42.36/7   53.25/7   58.58/7   59.22/7  
    KOB Dobruška                          8.06/6    6.38/5    4.40/5    7.45/7   15.27/8   10.49/7    5.33/5    0.24/2  
  8 Zelenková Lenka               106.37 27.35/8   39.18/8   45.14/8   55.32/8   69.44/8   97.14/8  106.05/8  106.37/8  
    OK 99 Hradec Králové                 27.35/8   11.43/8    5.56/8   10.18/8   14.12/7   27.30/8    8.51/8    0.32/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D50         4.0km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-34      3-40      4-48      5-49      6-57      7-61      8-72      9-71     10-100   
  1 Procházková Miluše             37.14  6.33/4    9.03/4   12.07/3   14.50/2   20.03/2   24.02/1*  28.19/1*  31.37/1*  34.10/1*  36.49/1*  37.14/1* 
    TJ Sokol Dobřichovice                 6.33/4    2.30/6    3.04/1*   2.43/5    5.13/1*   3.59/1*   4.17/1*   3.18/1*   2.33/1*   2.39/1*   0.25/3  
  2 Štáblová Jitka                 42.12  6.01/1*   8.06/1*  11.26/2   16.36/6   22.00/5   26.46/5   31.51/5   35.43/4   38.58/3   41.48/2   42.12/2  
    SK Severka Šumperk                    6.01/1*   2.05/2    3.20/4    5.10/9    5.24/2    4.46/4    5.05/3    3.52/2    3.15/3    2.50/2    0.24/2  
  3 Klimplová Alena                42.30  6.01/1*   8.10/2   11.19/1*  13.39/1*  19.42/1*  24.12/2   30.08/2   34.57/2   38.19/2   42.01/3   42.30/3  
    OK Lokomotiva Pardubice               6.01/1*   2.09/3    3.09/2    2.20/2    6.03/5    4.30/2    5.56/6    4.49/6    3.22/4    3.42/7    0.29/7  
  4 Doležalová Vlasta              42.45  8.03/7   10.04/6   13.25/6   15.54/5   21.37/4   26.07/3   31.24/4   35.48/5   39.21/5   42.22/4   42.45/4  
    SK Praga Praha                        8.03/7    2.01/1*   3.21/5    2.29/4    5.43/3    4.30/2    5.17/5    4.24/4    3.33/5    3.01/3    0.23/1* 
  5 Stupalová Jana                 43.37  6.19/3    9.58/5   13.17/5   15.24/4   21.18/3   26.12/4   31.11/3   35.08/3   38.58/3   43.10/5   43.37/5  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              6.19/3    3.39/9    3.19/3    2.07/1*   5.54/4    4.54/5    4.59/2    3.57/3    3.50/6    4.12/9    0.27/4  
  6 Procházková Helena             46.26  6.39/5    8.56/3   12.27/4   14.50/2   24.16/6   29.41/6   34.57/6   39.32/6   42.35/6   45.58/6   46.26/6  
    TJ Tesla Brno                         6.39/5    2.17/4    3.31/6    2.23/3    9.26/8    5.25/6    5.16/4    4.35/5    3.03/2    3.23/4    0.28/5  
  7 Mykisková Hana                 52.56  8.48/9   11.30/8   15.53/9   18.54/8   27.10/8   33.07/8   39.15/7   44.09/7   48.54/7   52.26/7   52.56/7  
    TJ Start Náchod                       8.48/9    2.42/7    4.23/8    3.01/6    8.16/7    5.57/7    6.08/7    4.54/7    4.45/9    3.32/5    0.30/8  
  8 Orálková Libuše                53.26  7.59/6   10.26/7   15.02/7   18.13/7   26.05/7   32.25/7   39.51/8   44.54/8   49.06/8   52.55/8   53.26/8  
    OOB Třebíč                            7.59/6    2.27/5    4.36/9    3.11/7    7.52/6    6.20/8    7.26/9    5.03/8    4.12/7    3.49/8    0.31/9  
  9 Dudmkova Hana                  58.27  8.31/8   11.30/8   15.45/8   19.27/9   29.23/9   36.55/9   43.59/9   49.50/9   54.21/9   57.59/9   58.27/9  
    TJ Lokomotiva Beroun                  8.31/8    2.59/8    4.15/7    3.42/8    9.56/9    7.32/9    7.04/8    5.51/9    4.31/8    3.38/6    0.28/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         4.0km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-34      3-40      4-48      5-49      6-57      7-61      8-72      9-71     10-100   
  1 Křížová Zdenka                 41.41  5.47/2    8.11/2   11.47/2   14.28/2   20.50/2   25.13/1*  31.05/2   35.20/3   38.01/1*  41.13/1*  41.41/1* 
    SKP Žďár nad Sázavou                  5.47/2    2.24/6    3.36/4    2.41/4    6.22/3    4.23/1*   5.52/3    4.15/4    2.41/1*   3.12/1*   0.28/4  
  2 Jitřenka Kohoutová             42.10  5.45/1*   7.39/1*  11.16/1*  13.52/1*  20.09/1*  25.14/2   30.23/1*  34.50/1*  38.07/2   41.39/2   42.10/2  
    Slovan Praha                          5.45/1*   1.54/1*   3.37/6    2.36/3    6.17/2    5.05/3    5.09/1*   4.27/6    3.17/3    3.32/4    0.31/9  
  3 Hamahkova Eva                  44.09  6.16/3    8.38/3   12.14/3   15.16/4   21.27/4   26.45/4   32.37/4   36.38/4   40.31/4   43.47/3   44.09/3  
    TJ Lokomotiva Beroun                  6.16/3    2.22/4    3.36/4    3.02/8    6.11/1*   5.18/4    5.52/3    4.01/1*   3.53/6    3.16/3    0.22/2  
  4 Kupcová Věroslava              44.24  7.14/5    9.17/4   12.29/4   14.51/3   21.19/3   25.56/3   31.05/2   35.09/2   40.17/3   44.01/4   44.24/4  
    Horizont klub Šumperk                 7.14/5    2.03/2    3.12/1*   2.22/2    6.28/4    4.37/2    5.09/1*   4.04/2    5.08/8    3.44/6    0.23/3  
  5 Ehlová Iva                     50.43  7.49/6   10.12/5   13.55/6   16.52/7   24.22/6   31.16/7   38.00/7   42.58/7   46.12/6   50.13/5   50.43/5  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      7.49/6    2.23/5    3.43/7    2.57/7    7.30/7    6.54/9    6.44/7    4.58/7    3.14/2    4.01/7    0.30/7  
  6 Lhotská Hana                   51.00  6.52/4   10.33/7   13.50/5   16.31/5   24.36/7   30.09/6   37.56/6   42.06/6   45.35/5   50.39/6   51.00/6  
    OOB Sokol Žamberk                     6.52/4    3.41/9    3.17/2    2.41/4    8.05/8    5.33/6    7.47/8    4.10/3    3.29/5    5.04/8    0.21/1* 
  7 Lohrová Jarmila                51.54 10.06/9   12.37/9   16.26/8   20.12/9   27.07/8   32.55/8   38.54/8   44.28/8   47.51/8   51.24/7   51.54/7  
    AC Sparta Praha                      10.06/9    2.31/8    3.49/8    3.46/9    6.55/6    5.48/8    5.59/5    5.34/8    3.23/4    3.33/5    0.30/7  
  8 Čadilová Alena                 52.51  7.55/7   10.21/6   13.55/6   16.49/6   23.27/5   29.10/5   35.48/5   41.23/5   47.18/7   52.23/8   52.51/8  
    Horizont klub Šumperk                 7.55/7    2.26/7    3.34/3    2.54/6    6.38/5    5.43/7    6.38/6    5.35/9    5.55/9    5.05/9    0.28/4  
  9 Kubíková Květa                 54.08  9.39/8   11.56/8   16.53/9   19.12/8   28.12/9   33.33/9   42.13/9   46.32/9   50.27/9   53.40/9   54.08/9  
    OK Lokomotiva Pardubice               9.39/8    2.17/3    4.57/9    2.19/1*   9.00/9    5.21/5    8.40/9    4.19/5    3.55/7    3.13/2    0.28/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         2.0km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-36      4-39      5-63      6-73      7-100   
  1 Ptáček Patrik                  21.52  3.05/3    4.25/1*   7.10/1*  10.40/1*  15.26/1*  20.21/1*  21.30/1*  21.52/1* 
    KPKS BETA Brno                        3.05/3    1.20/3    2.45/2    3.30/1*   4.46/4    4.55/4    1.09/1*   0.22/4  
  2 Vyskočil Štěpán                22.08  3.29/4    4.48/2    7.34/2   11.09/2   15.45/2   20.21/1*  21.50/2   22.08/2  
    OOB Vamberk                           3.29/4    1.19/2    2.46/3    3.35/2    4.36/1*   4.36/2    1.29/4    0.18/1* 
  3 Peřinka Šimon                  23.41  2.22/1*   6.18/3    9.04/3   12.39/3   17.21/3   21.53/3   23.23/3   23.41/3  
    KPKS BETA Brno                        2.22/1*   3.56/4    2.46/3    3.35/2    4.42/2    4.32/1*   1.30/5    0.18/1* 
  4 Rykala Filip                   23.59  2.35/2    6.34/4    9.17/4   12.52/4   17.34/4   22.19/4   23.38/4   23.59/4  
    OOB Vamberk                           2.35/2    3.59/5    2.43/1*   3.35/2    4.42/2    4.45/3    1.19/3    0.21/3  
  5 Kadlec Michal                  64.04 20.33/5   21.28/5   34.33/5   40.30/5   52.17/5   62.32/5   63.42/5   64.04/5  
    KPKS BETA Brno                       20.33/5    0.55/1*  13.05/5    5.57/5   11.47/5   10.15/5    1.10/2    0.22/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.9km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-34      3-40      4-38      5-63      6-61      7-73      8-100   
  1 Dvořáček Radek                 25.53  4.59/1*   7.24/1*  10.37/1*  15.42/2   18.02/2   20.33/2   24.32/1*  25.35/1*  25.53/1* 
    OOB Vamberk                           4.59/1*   2.25/1*   3.13/1*   5.05/5    2.20/1*   2.31/1*   3.59/1*   1.03/4    0.18/1* 
  2 Ptáček Pavel                   26.49  5.10/2    9.03/2   12.27/2   14.32/1*  17.17/1*  20.29/1*  25.18/2   26.26/2   26.49/2  
    KPKS BETA Brno                        5.10/2    3.53/3    3.24/2    2.05/1*   2.45/2    3.12/5    4.49/2    1.08/5    0.23/3  
  3 Klaška Jan                     35.51  7.52/4   15.32/5   20.27/3   23.44/3   26.37/3   29.39/3   34.35/3   35.26/3   35.51/3  
    Neregistrovan                         7.52/4    7.40/5    4.55/3    3.17/2    2.53/4    3.02/2    4.56/4    0.51/3    0.25/5  
  4 Veljačik Michal                37.12  6.30/3    9.56/3   21.21/4   25.09/4   28.02/4   31.08/4   35.59/4   36.49/4   37.12/4  
    AC Sparta Praha                       6.30/3    3.26/2   11.25/4    3.48/4    2.53/4    3.06/4    4.51/3    0.50/2    0.23/3  
  5 Záděra Pavel                   42.21 10.44/5   15.10/4   26.38/5   30.23/5   33.15/5   36.19/5   41.15/5   42.01/5   42.21/5  
    KPKS BETA Brno                       10.44/5    4.26/4   11.28/5    3.45/3    2.52/3    3.04/3    4.56/4    0.46/1*   0.20/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         4.0km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-34      3-40      4-48      5-49      6-57      7-61      8-72      9-71     10-100   
  1 Rusý Tomáš                     28.53  4.23/1*   5.48/1*   7.57/1*   9.26/1*  13.11/1*  16.11/1*  19.54/1*  22.45/1*  26.35/1*  28.36/1*  28.53/1* 
    TJ Sokol Dobřichovice                 4.23/1*   1.25/1*   2.09/2    1.29/2    3.45/1*   3.00/2    3.43/2    2.51/1*   3.50/6    2.01/3    0.17/2  
  2 Smutný Šimon                   29.04  4.24/2    5.53/2    8.08/2    9.35/2   13.39/2   16.40/2   20.12/2   23.05/2   26.48/2   28.43/2   29.04/2  
    OOB Vamberk                           4.24/2    1.29/2    2.15/3    1.27/1*   4.04/3    3.01/3    3.32/1*   2.53/2    3.43/4    1.55/2    0.21/6  
  3 Handl Jindřich                 31.58  4.48/3    6.25/3    8.46/3   10.31/3   16.38/4   20.18/5   24.07/4   27.09/3   29.17/3   31.36/3   31.58/3  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      4.48/3    1.37/3    2.21/4    1.45/4    6.07/6    3.40/4    3.49/3    3.02/3    2.08/1*   2.19/4    0.22/7  
  4 Ludvík Vojtěch                 33.09  7.15/7    9.44/6   11.42/6   13.14/6   17.11/5   20.00/4   23.54/3   27.14/4   31.09/4   32.52/4   33.09/4  
    TJ Stadion Nový Bor                   7.15/7    2.29/6    1.58/1*   1.32/3    3.57/2    2.49/1*   3.54/4    3.20/4    3.55/7    1.43/1*   0.17/2  
  5 Kolárik Tomáš                  34.00  4.49/4    6.38/4    9.15/4   11.05/4   15.50/3   19.41/3   24.08/5   27.36/5   31.21/5   33.42/5   34.00/5  
    SKOB Zlín                             4.49/4    1.49/4    2.37/5    1.50/5    4.45/4    3.51/5    4.27/5    3.28/5    3.45/5    2.21/5    0.18/4  
  6 Záveský Filip                  35.17  5.22/5    7.35/5   10.21/5   12.19/5   17.23/6   21.18/6   26.06/6   29.43/6   32.29/6   35.03/6   35.17/6  
    TJ Loko Česká Třebová                 5.22/5    2.13/5    2.46/6    1.58/7    5.04/5    3.55/6    4.48/6    3.37/7    2.46/2    2.34/6    0.14/1* 
  7 Jakeš Vojtěch                  54.39  5.29/6   12.51/7   15.40/7   17.37/7   24.27/7   32.39/7   45.07/7   48.37/7   51.46/7   54.21/7   54.39/7  
    SK Týniště nad Orlicí                 5.29/6    7.22/7    2.49/7    1.57/6    6.50/7    8.12/7   12.28/7    3.30/6    3.09/3    2.35/7    0.18/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         5.7km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-38      3-35      4-41      5-44      6-45      7-47      8-50      9-58     10-61     11-67     12-100   
  1 Bednařík Antonín               37.17  3.55/1*   5.36/1*   7.49/1*   9.33/1*  12.03/1*  13.39/1*  17.37/1*  21.24/1*  27.03/1*  29.32/1*  33.23/1*  36.59/1*  37.17/1* 
    TJ Sokol Vizovice                     3.55/1*   1.41/1*   2.13/2    1.44/1*   2.30/1*   1.36/2    3.58/1*   3.47/1*   5.39/4    2.29/4    3.51/2    3.36/2    0.18/5  
  2 Zelenka Tomáš                  40.27  4.13/2    6.11/2    8.35/2   11.22/3   14.02/2   15.39/2   19.59/2   24.56/2   29.49/2   32.12/2   36.30/2   40.10/2   40.27/2  
    OK 99 Hradec Králové                  4.13/2    1.58/3    2.24/4    2.47/6    2.40/2    1.37/3    4.20/3    4.57/6    4.53/2    2.23/3    4.18/4    3.40/4    0.17/4  
  3 Krajča Martin                  47.18  5.47/8    8.05/7   10.47/7   12.53/5   17.51/4   21.07/6   26.44/6   31.25/7   36.40/4   38.48/4   42.49/3   46.47/3   47.18/3  
    SKOB Zlín                             5.47/8    2.18/6    2.42/6    2.06/4    4.58/9    3.16/11   5.37/9    4.41/5    5.15/3    2.08/1*   4.01/3    3.58/5    0.31/13 
  4 Záveský Marek                  48.32  5.03/6    8.30/8   11.55/8   16.07/9   20.35/8   22.05/8   26.46/7   31.04/5   36.46/5   39.44/5   44.39/4   48.17/4   48.32/4  
    TJ Loko Česká Třebová                 5.03/6    3.27/11   3.25/11   4.12/10   4.28/7    1.30/1*   4.41/6    4.18/3    5.42/6    2.58/7    4.55/5    3.38/3    0.15/1* 
  5 Klapal Jan                     49.42  4.36/3    6.30/3    8.38/3   10.41/2   24.37/10  26.38/10  31.14/10  35.18/9   39.51/8   42.12/8   45.56/7   49.18/5   49.42/5  
    OK Lokomotiva Pardubice               4.36/3    1.54/2    2.08/1*   2.03/3   13.56/13   2.01/8    4.36/5    4.04/2    4.33/1*   2.21/2    3.44/1*   3.22/1*   0.24/12 
  6 Hostaš Petr                    49.52  5.01/4    7.17/4   10.33/6   13.36/6   17.00/3   18.57/3   23.44/3   28.57/3   35.08/3   38.26/3   45.32/5   49.32/6   49.52/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.01/4    2.16/5    3.16/10   3.03/7    3.24/4    1.57/6    4.47/7    5.13/7    6.11/8    3.18/9    7.06/10   4.00/6    0.20/8  
  7 Choutka Jaroslav               50.19  5.15/7    7.26/5   10.07/5   12.09/4   18.23/6   20.16/4   24.44/4   31.21/6   37.38/6   40.17/6   45.40/6   50.01/7   50.19/7  
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  5.15/7    2.11/4    2.41/5    2.02/2    6.14/11   1.53/4    4.28/4    6.37/11   6.17/9    2.39/5    5.23/7    4.21/8    0.18/5  
  8 Pavelka Tomáš                  51.03  6.05/10   9.09/9   12.05/9   14.45/8   19.24/7   21.23/7   25.42/5   30.04/4   37.54/7   40.50/7   46.11/8   50.48/8   51.03/8  
    TJ Sokol Vizovice                     6.05/10   3.04/9    2.56/8    2.40/5    4.39/8    1.59/7    4.19/2    4.22/4    7.50/11   2.56/6    5.21/6    4.37/10   0.15/1* 
  9 Souček Michal                  54.25  6.17/11   9.33/10  12.42/10  16.54/10  21.54/9   23.47/9   30.03/9   35.29/10  41.14/10  44.20/10  49.43/9   54.06/9   54.25/9  
    TJ Slavia Hradec Králové              6.17/11   3.16/10   3.09/9    4.12/10   5.00/10   1.53/4    6.16/10   5.26/8    5.45/7    3.06/8    5.23/7    4.23/9    0.19/7  
 10 Betlach Martin                 61.05  5.02/5    7.51/6   10.06/4   14.18/7   17.52/5   20.17/5   26.58/8   32.45/8   40.04/9   44.04/9   55.25/10  60.45/10  61.05/10 
    SK Kotlářka Praha                     5.02/5    2.49/8    2.15/3    4.12/10   3.34/5    2.25/10   6.41/11   5.47/9    7.19/10   4.00/12  11.21/13   5.20/11   0.20/8  
 11 Jakeš Ondřej                   77.10 19.26/13  25.19/13  28.02/13  31.28/13  34.28/13  41.40/13  46.32/13  56.42/13  62.22/13  65.43/13  72.41/12  76.55/11  77.10/11 
    SK Týniště nad Orlicí                19.26/13   5.53/13   2.43/7    3.26/8    3.00/3    7.12/13   4.52/8   10.10/12   5.40/5    3.21/10   6.58/9    4.14/7    0.15/1* 
 12 Zima Jakub                     78.49 12.20/12  14.52/12  20.28/12  27.41/12  31.51/12  36.21/12  44.06/12  50.02/11  59.44/11  64.50/11  72.10/11  78.28/12  78.49/12 
    ZŠ Albrechtice nad Orlicí            12.20/12   2.32/7    5.36/13   7.13/13   4.10/6    4.30/12   7.45/12   5.56/10   9.42/13   5.06/13   7.20/11   6.18/12   0.21/10 
 13 Kovář Jan                      82.16  5.52/9   11.02/11  15.48/11  19.51/11  26.31/11  28.53/11  40.36/11  52.49/12  61.59/12  65.42/12  74.57/13  81.54/13  82.16/13 
    SKOB Kostelec nad Orlicí              5.52/9    5.10/12   4.46/12   4.03/9    6.40/12   2.22/9   11.43/13  12.13/13   9.10/12   3.43/11   9.15/12   6.57/13   0.22/11 
    Navara Jakub               DISK       5.37/    12.06/    15.16/    18.42/         /         /         /         /    44.26/         /         /    53.07/    53.21/   
    SKOB Zlín                             5.37/     6.29/     3.10/     3.26/         /         /         /         /         /         /         /         /     0.14/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         6.7km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-42      3-45      4-46      5-47      6-55      7-54      8-53      9-52     10-49     11-57     12-59     13-70     14-73     15-100   
  1 Žaludek Jindřich               74.05  5.25/1*   9.57/1*  14.13/1*  17.48/1*  22.29/1*  32.22/1*  36.07/1*  37.51/1*  41.43/1*  48.58/1*  53.21/1*  58.18/1*  68.37/1*  72.27/1*  73.40/1*  74.05/1* 
    SKOB Zlín                             5.25/1*   4.32/1*   4.16/1*   3.35/2    4.41/1*   9.53/1*   3.45/1*   1.44/1*   3.52/1*   7.15/1*   4.23/1*   4.57/1*  10.19/1*   3.50/2    1.13/2    0.25/2  
  2 Doležal Jan                   103.33  9.27/2   19.24/2   29.39/2   33.03/2   37.49/2   48.35/2   54.51/2   56.35/2   61.35/2   70.32/2   77.26/2   85.05/2   98.25/2  102.06/2  103.17/2  103.33/2  
    SK Týniště nad Orlicí                 9.27/2    9.57/2   10.15/2    3.24/1*   4.46/2   10.46/2    6.16/2    1.44/1*   5.00/2    8.57/2    6.54/2    7.39/2   13.20/2    3.41/1*   1.11/1*   0.16/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21B        8.0km    0m 20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-37      3-40      4-48      5-42      6-41      7-44      8-46      9-55     10-54     11-52     12-51     13-50     14-49     15-56     16-59    
                                      17-60     18-65     19-71     20-100   
  1 Doucha Jiří                    52.30  4.21/1*   5.51/1*   6.50/1*   8.13/2   10.16/2   11.51/3   14.12/3   17.16/3   23.26/3   25.56/3   29.24/2   31.54/2   35.04/2   36.17/2   39.48/2   42.46/1* 
    TJ Start Náchod                       4.21/1*   1.30/4    0.59/1*   1.23/6    2.03/14   1.35/12   2.21/4    3.04/5    6.10/3    2.30/5    3.28/3    2.30/10   3.10/13   1.13/5    3.31/5    2.58/6  
                                         45.16/1*  48.46/1*  50.21/1*  52.13/1*  52.30/1* 
                                          2.30/15   3.30/5    1.35/2    1.52/6    0.17/2  
  2 Hovorka Jan                    52.59  4.32/2    5.54/2    6.53/2    8.05/1*   9.49/1*  11.07/1*  13.23/1*  16.06/1*  22.38/1*  24.56/1*  28.13/1*  30.29/1*  33.06/1*  34.14/1*  37.25/1*  44.58/5  
    OK Lokomotiva Pardubice               4.32/2    1.22/1*   0.59/1*   1.12/1*   1.44/1*   1.18/1*   2.16/2    2.43/1*   6.32/8    2.18/1*   3.17/1*   2.16/5    2.37/5    1.08/2    3.11/1*   7.33/22 
                                         46.20/4   49.18/3   50.51/3   52.40/2   52.59/2  
                                          1.22/1*   2.58/1*   1.33/1*   1.49/3    0.19/8  
  3 Kolek Petr                     53.30  4.39/5    6.12/5    7.13/3    8.43/4   10.43/4   12.13/4   14.26/4   17.35/4   23.49/4   26.14/4   29.45/3   32.16/3   35.16/3   36.43/3   40.10/3   43.00/2  
    TJ Loko Česká Třebová                 4.39/5    1.33/8    1.01/3    1.30/14   2.00/12   1.30/8    2.13/1*   3.09/7    6.14/5    2.25/3    3.31/4    2.31/11   3.00/9    1.27/12   3.27/3    2.50/3  
                                         45.39/2   49.04/2   50.44/2   53.13/3   53.30/3  
                                          2.39/17   3.25/3    1.40/4    2.29/17   0.17/2  
  4 Pešek Ondřej                   53.55  4.38/4    6.08/4    7.16/4    8.37/3   10.24/3   11.50/2   14.08/2   17.02/2   23.09/2   25.40/2   30.20/4   32.51/4   35.26/4   37.06/4   40.39/4   43.45/3  
    KOB Choceň                            4.38/4    1.30/4    1.08/6    1.21/5    1.47/2    1.26/4    2.18/3    2.54/2    6.07/2    2.31/6    4.40/14   2.31/11   2.35/4    1.40/16   3.33/6    3.06/8  
                                         45.45/3   49.26/4   51.47/5   53.37/5   53.55/4  
                                          2.00/11   3.41/8    2.21/15   1.50/4    0.18/5  
  5 Starosta Pavel                 53.58  4.55/7    6.43/7    7.46/6    9.14/7   11.15/7   12.46/6   15.07/6   18.14/6   24.35/6   27.09/6   30.59/5   34.20/5   36.45/5   38.02/5   41.50/5   44.54/4  
    TJ Sokol Vizovice                     4.55/7    1.48/14   1.03/4    1.28/12   2.01/13   1.31/10   2.21/4    3.07/6    6.21/6    2.34/8    3.50/9    3.21/19   2.25/2    1.17/8    3.48/8    3.04/7  
                                         46.36/5   49.58/5   51.36/4   53.33/4   53.58/5  
                                          1.42/3    3.22/2    1.38/3    1.57/8    0.25/20 
  6 Ptáček Pavel                   54.43  4.53/6    6.35/6    7.43/5    9.02/5   10.58/5   12.31/5   15.01/5   18.04/5   24.15/5   27.04/5   32.35/6   34.51/6   37.42/6   38.52/6   42.31/6   45.27/6  
    KPKS BETA Brno                        4.53/6    1.42/10   1.08/6    1.19/2    1.56/5    1.33/11   2.30/6    3.03/4    6.11/4    2.49/13   5.31/19   2.16/5    2.51/6    1.10/3    3.39/7    2.56/5  
                                         47.10/6   50.36/6   52.20/6   54.22/6   54.43/6  
                                          1.43/4    3.26/4    1.44/5    2.02/11   0.21/14 
  7 Hladík Jiří                    55.52  4.34/3    6.02/3    9.21/12  10.48/10  12.45/9   14.14/8   18.14/14  21.31/11  28.24/10  30.44/10  34.07/8   36.13/8   38.35/7   39.45/7   43.13/7   46.23/7  
    TJ Sokol Vizovice                     4.34/3    1.28/2    3.19/21   1.27/9    1.57/8    1.29/6    4.00/18   3.17/8    6.53/10   2.20/2    3.23/2    2.06/2    2.22/1*   1.10/3    3.28/4    3.10/9  
                                         48.01/7   52.03/7   53.47/7   55.33/7   55.52/7  
                                          1.38/2    4.02/11   1.44/5    1.46/1*   0.19/8  
  8 Fišer Jiří                     57.01  5.13/8    6.43/7    7.50/7    9.09/6   11.04/6   15.00/13  20.00/18  23.00/16  28.59/12  31.34/12  35.09/11  37.09/10  40.17/10  41.23/10  44.48/9   47.25/9  
    SK Slavia Praha                       5.13/8    1.30/4    1.07/5    1.19/2    1.55/3    3.56/22   5.00/21   3.00/3    5.59/1*   2.35/10   3.35/6    2.00/1*   3.08/12   1.06/1*   3.25/2    2.37/1* 
                                         49.13/9   52.50/9   54.48/8   56.38/8   57.01/8  
                                          1.48/5    3.37/6    1.58/10   1.50/4    0.23/15 
  9 Kolárik Jan                    57.36  5.33/14   7.02/10   8.30/8    9.57/8   11.52/8   13.17/7   16.17/7   19.43/7   26.49/7   29.30/7   33.22/7   35.45/7   38.44/8   40.02/8   43.56/8   46.50/8  
    SKOB Zlín                             5.33/14   1.29/3    1.28/13   1.27/9    1.55/3    1.25/3    3.00/11   3.26/11   7.06/11   2.41/12   3.52/10   2.23/8    2.59/7    1.18/9    3.54/9    2.54/4  
                                         48.53/8   52.36/8   55.20/9   57.18/9   57.36/9  
                                          2.03/12   3.43/9    2.44/19   1.58/9    0.18/5  
 10 Fiala Jan                      59.40  5.31/11   8.27/19   9.47/17  11.16/16  13.14/14  14.44/12  19.38/17  23.05/17  29.31/13  32.05/14  35.53/13  38.03/12  40.30/11  41.44/11  45.40/10  50.09/12 
    KPKS BETA Brno                        5.31/11   2.56/22   1.20/9    1.29/13   1.58/10   1.30/8    4.54/20   3.27/12   6.26/7    2.34/8    3.48/8    2.10/4    2.27/3    1.14/6    3.56/11   4.29/18 
                                         52.05/12  55.45/11  57.35/11  59.22/10  59.40/10 
                                          1.56/10   3.40/7    1.50/8    1.47/2    0.18/5  
 11 Blahuta Marek                  59.52  5.13/8    6.45/9    9.28/14  10.51/12  12.47/10  14.16/10  17.57/12  21.17/9   28.08/9   30.33/9   35.25/12  37.46/11  40.45/12  42.19/12  46.13/12  48.55/10 
    VŠSK MFF UK Praha                     5.13/8    1.32/7    2.43/19   1.23/6    1.56/5    1.29/6    3.41/17   3.20/9    6.51/9    2.25/3    4.52/16   2.21/7    2.59/7    1.34/13   3.54/9    2.42/2  
                                         50.47/10  54.55/10  56.52/10  59.35/11  59.52/11 
                                          1.52/7    4.08/12   1.57/9    2.43/19   0.17/2  
 12 Lexa Matěj                     60.40  6.16/19   8.03/18   9.24/13  10.51/12  12.47/10  14.14/8   17.02/8   20.38/8   27.44/8   30.20/8   34.25/9   36.58/9   39.59/9   41.14/9   45.55/11  49.48/11 
    SK Žabovřesky Brno                    6.16/19   1.47/13   1.21/10   1.27/9    1.56/5    1.27/5    2.48/9    3.36/13   7.06/11   2.36/11   4.05/11   2.33/14   3.01/10   1.15/7    4.41/16   3.53/13 
                                         51.43/11  56.19/12  58.23/12  60.21/12  60.40/12 
                                          1.55/9    4.36/14   2.04/11   1.58/9    0.19/8  
 13 Tojnar Jan                     62.28  6.07/18   7.57/15   9.14/10  10.50/11  13.24/16  15.05/14  17.55/11  21.20/10  28.30/11  31.22/11  34.55/10  38.30/13  41.55/13  43.21/13  47.22/13  50.44/13 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           6.07/18   1.50/15   1.17/8    1.36/16   2.34/20   1.41/13   2.50/10   3.25/10   7.10/13   2.52/14   3.33/5    3.35/21   3.25/14   1.26/11   4.01/12   3.22/11 
                                         53.49/14  57.45/13  59.58/13  62.09/13  62.28/13 
                                          3.05/20   3.56/10   2.13/13   2.11/13   0.19/8  
 14 Klícha Martin                  62.56  5.32/13   7.07/12  10.01/18  11.21/17  13.18/15  14.41/11  18.05/13  21.56/12  29.33/14  32.04/13  36.46/15  38.52/14  42.22/15  43.57/15  48.18/15  51.28/14 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.32/13   1.35/9    2.54/20   1.20/4    1.57/8    1.23/2    3.24/16   3.51/16   7.37/15   2.31/6    4.42/15   2.06/2    3.30/15   1.35/14   4.21/14   3.10/9  
                                         53.21/13  58.51/15  60.40/14  62.33/14  62.56/14 
                                          1.53/8    5.30/18   1.49/7    1.53/7    0.23/15 
 15 Urbanec Vít                    64.04  5.48/15   7.48/14   9.10/9   10.51/12  13.12/13  15.07/16  17.52/10  22.10/14  29.45/15  32.44/15  36.30/14  39.01/15  42.02/14  43.48/14  48.08/14  52.38/15 
    ner. klub Otrokovice                  5.48/15   2.00/17   1.22/11   1.41/18   2.21/17   1.55/15   2.45/8    4.18/19   7.35/14   2.59/16   3.46/7    2.31/11   3.01/10   1.46/17   4.20/13   4.30/19 
                                         54.29/15  58.40/14  61.25/15  63.45/15  64.04/15 
                                          1.51/6    4.11/13   2.45/20   2.20/15   0.19/8  
 16 Kurfürst Pavel                 65.32  5.31/11   7.15/13  10.35/20  12.00/19  13.58/18  15.44/17  18.46/15  22.28/15  30.23/16  33.26/16  37.57/16  40.40/16  44.14/16  45.39/16  50.00/16  53.28/16 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           5.31/11   1.44/11   3.20/22   1.25/8    1.58/10   1.46/14   3.02/12   3.42/15   7.55/17   3.03/18   4.31/13   2.43/15   3.34/16   1.25/10   4.21/14   3.28/12 
                                         56.09/16  60.54/16  63.04/16  65.12/16  65.32/16 
                                          2.41/18   4.45/15   2.10/12   2.08/12   0.20/13 
 17 Leštínský Tomáš                70.04  5.20/10   7.04/11   9.15/11  10.45/9   13.01/12  15.06/15  17.49/9   22.01/13  30.35/17  34.05/17  38.58/17  41.48/17  45.24/17  47.15/17  53.17/18  57.10/17 
    KOB Dobruška                          5.20/10   1.44/11   2.11/18   1.30/14   2.16/15   2.05/17   2.43/7    4.12/18   8.34/19   3.30/20   4.53/17   2.50/16   3.36/18   1.51/19   6.02/22   3.53/13 
                                         59.18/17  64.18/17  67.04/17  69.41/17  70.04/17 
                                          2.08/13   5.00/16   2.46/21   2.37/18   0.23/15 
 18 Vaníček Tomáš                  75.10  6.06/17   8.01/17   9.35/16  11.22/18  13.59/19  16.16/19  20.24/20  24.24/20  34.04/21  36.57/20  43.31/21  45.55/20  49.29/20  52.14/20  57.26/20  61.51/19 
    VŠSK MFF UK Praha                     6.06/17   1.55/16   1.34/16   1.47/20   2.37/21   2.17/20   4.08/19   4.00/17   9.40/20   2.53/15   6.34/21   2.24/9    3.34/16   2.45/21   5.12/18   4.25/16 
                                         64.19/19  69.57/19  72.29/19  74.46/18  75.10/18 
                                          2.28/14   5.38/19   2.32/17   2.17/14   0.24/18 
 19 Nosek Pavel                    75.29  6.43/20   8.51/20  10.26/19  12.19/20  14.49/20  16.54/20  20.02/19  24.31/21  32.53/19  36.06/19  41.48/19  44.48/19  48.38/19  51.16/19  56.34/19  62.42/20 
    ner. klub Otrokovice                  6.43/20   2.08/19   1.35/17   1.53/21   2.30/18   2.05/17   3.08/14   4.29/20   8.22/18   3.13/19   5.42/20   3.00/17   3.50/19   2.38/20   5.18/19   6.08/21 
                                         65.23/20  70.25/20  72.42/20  75.04/19  75.29/19 
                                          2.41/18   5.02/17   2.17/14   2.22/16   0.25/20 
 20 Švadlena Pavel                 76.07  7.15/21   9.57/22  11.23/22  13.03/21  15.23/21  17.21/21  20.27/21  24.06/19  31.53/18  34.53/18  39.23/18  42.28/18  46.22/18  47.59/18  52.46/17  57.11/18 
    KOB Choceň                            7.15/21   2.42/21   1.26/12   1.40/17   2.20/16   1.58/16   3.06/13   3.39/14   7.47/16   3.00/17   4.30/12   3.05/18   3.54/20   1.37/15   4.47/17   4.25/16 
                                         62.29/18  69.39/18  72.27/18  75.54/20  76.07/20 
                                          5.18/22   7.10/22   2.48/22   3.27/22   0.13/1* 
 21 Mika Milan                     81.35  5.54/16   7.59/16   9.29/15  11.14/15  13.46/17  15.51/18  18.59/16  23.41/18  33.35/20  37.16/21  42.14/20  45.57/21  50.37/21  55.57/21  61.54/21  66.08/21 
    ner. klub Otrokovice                  5.54/16   2.05/18   1.30/14   1.45/19   2.32/19   2.05/17   3.08/14   4.42/21   9.54/21   3.41/21   4.58/18   3.43/22   4.40/22   5.20/22   5.57/21   4.14/15 
                                         69.46/21  75.50/21  78.20/21  81.08/21  81.35/21 
                                          3.38/21   6.04/20   2.30/16   2.48/20   0.27/22 
 22 Halíř Radim                    88.50  7.28/22   9.40/21  11.12/21  13.11/22  16.40/22  19.13/22  25.47/22  30.54/22  41.23/22  46.30/22  53.38/22  57.02/22  61.15/22  63.05/22  68.58/22  73.44/22 
    VŠSK MFF UK Praha                     7.28/22   2.12/20   1.32/15   1.59/22   3.29/22   2.33/21   6.34/22   5.07/22  10.29/22   5.07/22   7.08/22   3.24/20   4.13/21   1.50/18   5.53/20   4.46/20 
                                         76.22/22  82.55/22  85.38/22  88.26/22  88.50/22 
                                          2.38/16   6.33/21   2.43/18   2.48/20   0.24/18 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21C        6.7km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-42      3-45      4-46      5-47      6-55      7-54      8-53      9-52     10-49     11-57     12-59     13-70     14-73     15-100   
  1 Izák Petr                      58.11  5.25/2    8.28/1*  11.41/1*  13.47/1*  17.24/1*  25.16/1*  28.07/1*  30.29/1*  34.08/1*  38.27/1*  41.33/1*  46.54/2   54.44/1*  57.08/1*  57.55/1*  58.11/1* 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   5.25/2    3.03/1*   3.13/2    2.06/1*   3.37/5    7.52/4    2.51/1*   2.22/4    3.39/4    4.19/1*   3.06/1*   5.21/6    7.50/2    2.24/1*   0.47/1*   0.16/1* 
  2 Fátor Jan                      59.08  9.20/6   12.42/5   15.53/4   18.19/4   20.56/4   28.32/4   31.27/4   32.42/3   35.36/2   40.35/2   43.54/2   46.38/1*  55.11/2   57.59/2   58.51/2   59.08/2  
    Klub vytrvalostních sportů Šumperk    9.20/6    3.22/2    3.11/1*   2.26/3    2.37/1*   7.36/3    2.55/2    1.15/1*   2.54/2    4.59/2    3.19/2    2.44/1*   8.33/3    2.48/2    0.52/2    0.17/2  
  3 Cveček Martin                  59.51  6.31/3   10.17/3   14.34/3   16.44/3   19.48/3   26.43/2   30.06/2   32.38/2   36.11/3   42.10/3   46.12/3   49.09/3   55.39/3   58.34/3   59.30/3   59.51/3  
    VSK Přírodověda - orientační sporty   6.31/3    3.46/4    4.17/4    2.10/2    3.04/2    6.55/1*   3.23/3    2.32/5    3.33/3    5.59/3    4.02/4    2.57/2    6.30/1*   2.55/3    0.56/3    0.21/4  
  4 Koblížek Kamil                 64.50  4.59/1*   8.43/2   12.47/2   16.15/2   19.40/2   26.57/3   30.33/3   33.50/4   36.17/4   42.26/4   46.20/4   50.52/4   60.28/4   63.33/4   64.31/4   64.50/4  
    OOB Sokol Žamberk                     4.59/1*   3.44/3    4.04/3    3.28/6    3.25/4    7.17/2    3.36/4    3.17/6    2.27/1*   6.09/4    3.54/3    4.32/5    9.36/5    3.05/4    0.58/4    0.19/3  
  5 Dvořáček Jan                   70.32  6.32/4   11.20/4   16.20/5   18.48/5   22.07/5   30.16/5   34.41/5   36.58/5   40.47/5   47.23/5   51.42/5   55.54/5   64.34/5   68.59/5   70.07/5   70.32/5  
    OOB Třebíč                            6.32/4    4.48/5    5.00/6    2.28/4    3.19/3    8.09/5    4.25/6    2.17/3    3.49/5    6.36/5    4.19/5    4.12/4    8.40/4    4.25/5    1.08/5    0.25/6  
  6 Šimek Miroslav                 84.28  7.58/5   12.59/6   17.53/6   21.08/6   25.26/6   35.58/6   40.11/6   42.15/6   49.31/6   58.52/6   64.13/6   67.51/6   78.02/6   82.52/6   84.04/6   84.28/6  
    VŠSK MFF UK Praha                     7.58/5    5.01/6    4.54/5    3.15/5    4.18/6   10.32/6    4.13/5    2.04/2    7.16/6    9.21/6    5.21/6    3.38/3   10.11/6    4.50/6    1.12/6    0.24/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         6.7km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-42      3-45      4-46      5-47      6-55      7-54      8-53      9-52     10-49     11-57     12-59     13-70     14-73     15-100   
  1 Vinš Pavel                     51.15  4.39/1*   7.56/1*  12.06/2   14.18/2   17.05/1*  23.40/1*  26.20/1*  27.35/1*  30.28/1*  35.09/1*  38.13/1*  40.49/1*  47.10/1*  49.52/1*  50.51/1*  51.15/1* 
    TJ Sparta Doly Kladno                 4.39/1*   3.17/1*   4.10/8    2.12/2    2.47/2    6.35/2    2.40/1*   1.15/1*   2.53/4    4.41/1*   3.04/2    2.36/3    6.21/1*   2.42/2    0.59/4    0.24/6  
  2 Killar Marek                   53.17  5.27/3    8.55/2   11.29/1*  13.43/1*  18.39/5   25.08/4   27.53/3   29.28/3   31.34/2   36.38/2   39.28/2   41.58/2   49.31/3   52.02/2   53.00/2   53.17/2  
    Lokomotiva Trutnov                    5.27/3    3.28/3    2.34/1*   2.14/3    4.56/9    6.29/1*   2.45/2    1.35/3    2.06/1*   5.04/4    2.50/1*   2.30/2    7.33/5    2.31/1*   0.58/3    0.17/1* 
  3 Klaška Jan                     53.45  5.16/2    9.14/3   12.09/3   14.59/4   17.35/2   24.33/2   27.23/2   28.51/2   32.12/3   36.57/3   40.08/3   42.28/3   49.08/2   52.23/3   53.20/3   53.45/3  
    Neregistrovan                         5.16/2    3.58/6    2.55/2    2.50/8    2.36/1*   6.58/3    2.50/3    1.28/2    3.21/6    4.45/2    3.11/3    2.20/1*   6.40/3    3.15/6    0.57/2    0.25/8  
  4 Choutka Jaroslav               58.56  6.15/7   10.02/6   14.03/6   16.21/6   19.30/6   26.44/5   30.54/6   32.47/4   34.57/4   40.26/4   43.41/4   46.33/4   54.46/4   57.36/4   58.37/4   58.56/4  
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  6.15/7    3.47/4    4.01/7    2.18/4    3.09/5    7.14/5    4.10/8    1.53/4    2.10/2    5.29/6    3.15/4    2.52/6    8.13/6    2.50/3    1.01/5    0.19/4  
  5 Mutinský Viktor                60.29  5.38/4    9.33/5   12.59/5   15.21/5   18.08/4   27.00/6   30.04/5   33.27/6   36.57/6   42.09/5   45.42/5   48.26/5   55.58/5   59.03/5   60.05/5   60.29/5  
    SK Hlinsko                            5.38/4    3.55/5    3.26/5    2.22/5    2.47/2    8.52/8    3.04/4    3.23/8    3.30/8    5.12/5    3.33/6    2.44/5    7.32/4    3.05/5    1.02/6    0.24/6  
  6 Souček Karel                   63.41  6.01/5   10.59/7   14.33/8   17.06/7   20.38/7   27.57/7   31.06/7   33.14/5   35.52/5   42.36/6   46.55/6   49.57/6   58.54/6   62.15/6   63.20/6   63.41/6  
    TJ Slavia Hradec Králové              6.01/5    4.58/9    3.34/6    2.33/6    3.32/7    7.19/6    3.09/5    2.08/6    2.38/3    6.44/8    4.19/9    3.02/7    8.57/7    3.21/7    1.05/7    0.21/5  
  7 Datel Jiří                     70.37  6.10/6    9.31/4   12.39/4   14.50/3   17.52/3   25.05/3   28.14/4   39.47/9   49.05/9   54.06/9   57.25/9   60.03/9   66.31/7   69.29/7   70.19/7   70.37/7  
    TJ Sparta Doly Kladno                 6.10/6    3.21/2    3.08/4    2.11/1*   3.02/4    7.13/4    3.09/5   11.33/9    9.18/9    5.01/3    3.19/5    2.38/4    6.28/2    2.58/4    0.50/1*   0.18/3  
  8 Chotětický Václav              72.25  7.35/9   12.14/9   17.05/9   19.53/9   23.19/9   32.20/9   36.41/9   38.41/8   41.38/8   48.05/8   52.11/8   56.05/7   66.47/8   70.46/8   71.58/8   72.25/8  
    KČT Aš                                7.35/9    4.39/8    4.51/9    2.48/7    3.26/6    9.01/9    4.21/9    2.00/5    2.57/5    6.27/7    4.06/8    3.54/8   10.42/8    3.59/9    1.12/8    0.27/9  
  9 Müller Robert                  78.21  6.36/8   11.07/8   14.10/7   18.15/8   21.56/8   29.55/8   33.43/8   36.23/7   39.48/7   47.12/7   50.52/7   57.55/8   73.08/9   76.31/9   78.04/9   78.21/9  
    TJ Slavia Hradec Králové              6.36/8    4.31/7    3.03/3    4.05/9    3.41/8    7.59/7    3.48/7    2.40/7    3.25/7    7.24/9    3.40/7    7.03/9   15.13/9    3.23/8    1.33/9    0.17/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         5.8km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-40      3-45      4-47      5-51      6-53      7-54      8-55      9-56     10-60     11-65     12-100   
  1 Hostaš Petr                    43.52  5.19/1*   6.41/1*  11.15/1*  15.49/1*  19.03/1*  22.05/1*  23.27/1*  26.33/1*  29.59/1*  34.27/1*  38.49/1*  43.33/1*  43.52/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.19/1*   1.22/5    4.34/1*   4.34/1*   3.14/1*   3.02/3    1.22/1*   3.06/2    3.26/3    4.28/3    4.22/2    4.44/7    0.19/3  
  2 Peterka František              47.22  5.40/3    6.53/3   12.17/2   17.08/2   20.27/2   23.22/2   25.20/2   28.33/2   31.57/2   36.13/2   42.30/2   47.01/2   47.22/2  
    OOB TJ Sokol Troja                    5.40/3    1.13/1*   5.24/5    4.51/3    3.19/2    2.55/2    1.58/8    3.13/4    3.24/2    4.16/1*   6.17/9    4.31/5    0.21/7  
  3 Veljačik Pavel                 49.00  5.37/2    6.51/2   12.53/5   17.33/3   21.25/3   24.40/3   26.51/3   30.43/3   34.27/3   39.08/3   43.35/3   48.39/3   49.00/3  
    AC Sparta Praha                       5.37/2    1.14/2    6.02/8    4.40/2    3.52/5    3.15/4    2.11/10   3.52/9    3.44/5    4.41/5    4.27/3    5.04/10   0.21/7  
  4 Betlach Miroslav               49.18  6.15/6    7.29/4   13.52/7   18.43/4   24.14/4   26.55/4   28.36/4   31.37/4   34.56/4   39.35/4   45.13/4   48.58/4   49.18/4  
    SK Kotlářka Praha                     6.15/6    1.14/2    6.23/9    4.51/3    5.31/8    2.41/1*   1.41/4    3.01/1*   3.19/1*   4.39/4    5.38/5    3.45/1*   0.20/4  
  5 Cinkan Zdeněk                  53.33  6.13/5    7.43/6   12.43/4   18.50/5   26.03/8   29.37/7   31.16/7   34.37/6   38.22/6   43.21/6   48.21/5   53.11/5   53.33/5  
    OK Lokomotiva Pardubice               6.13/5    1.30/7    5.00/2    6.07/8    7.13/10   3.34/8    1.39/3    3.21/5    3.45/6    4.59/6    5.00/4    4.50/8    0.22/10 
  6 Záveský Richard                53.46  6.06/4    7.34/5   12.40/3   20.30/8   24.40/6   28.01/5   29.53/5   33.15/5   37.06/5   41.32/5   48.28/6   53.26/6   53.46/6  
    TJ Loko Česká Třebová                 6.06/4    1.28/6    5.06/3    7.50/10   4.10/6    3.21/6    1.52/7    3.22/6    3.51/7    4.26/2    6.56/10   4.58/9    0.20/4  
  7 Imlauf Martin                  56.46  6.35/7    8.27/8   14.20/8   19.36/7   25.45/7   30.04/8   32.49/8   36.46/8   40.38/7   45.43/7   51.59/7   56.25/7   56.46/7  
    TJ Start Náchod                       6.35/7    1.52/11   5.53/6    5.16/6    6.09/9    4.19/10   2.45/11   3.57/10   3.52/8    5.05/7    6.16/8    4.26/4    0.21/7  
  8 Hanuš Pavel                    61.16  7.35/10   8.56/9   14.57/9   28.00/11  31.39/10  34.54/9   36.36/9   39.48/9   43.42/9   49.12/8   56.16/9   60.56/8   61.16/8  
    Lokomotiva Trutnov                    7.35/10   1.21/4    6.01/7   13.03/11   3.39/4    3.15/4    1.42/5    3.12/3    3.54/9    5.30/8    7.04/11   4.40/6    0.20/4  
  9 Jakeš Josef                    61.35  7.22/9    9.03/10  15.48/10  29.04/12  32.33/11  35.56/10  38.56/11  42.19/11  45.47/10  53.03/10  57.21/10  61.18/9   61.35/9  
    SK Týniště nad Orlicí                 7.22/9    1.41/9    6.45/12  13.16/12   3.29/3    3.23/7    3.00/12   3.23/7    3.28/4    7.16/10   4.18/1*   3.57/2    0.17/1* 
 10 Neumann Zbyněk                 62.37  6.42/8    8.12/7   13.30/6   19.24/6   24.15/5   28.58/6   30.58/6   35.39/7   41.04/8   49.27/9   55.28/8   62.12/10  62.37/10 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   6.42/8    1.30/7    5.18/4    5.54/7    4.51/7    4.43/11   2.00/9    4.41/12   5.25/12   8.23/12   6.01/7    6.44/12   0.25/11 
 11 Pavlů Jaroslav                 64.32  7.38/11   9.35/11  16.01/11  21.03/9   31.24/9   36.55/11  38.29/10  42.10/10  46.40/11  54.16/11  59.55/11  64.15/11  64.32/11 
    TJ Sokol Dobřichovice                 7.38/11   1.57/12   6.26/10   5.02/5   10.21/11   5.31/12   1.34/2    3.41/8    4.30/11   7.36/11   5.39/6    4.20/3    0.17/1* 
 12 Daníček Josef                  82.18  9.03/12  10.46/12  17.29/12  23.59/10  34.51/12  39.01/12  40.43/12  44.56/12  49.06/12  55.05/12  76.23/12  81.53/12  82.18/12 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      9.03/12   1.43/10   6.43/11   6.30/9   10.52/12   4.10/9    1.42/5    4.13/11   4.10/10   5.59/9   21.18/12   5.30/11   0.25/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         4.7km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-62      2-38      3-43      4-50      5-55      6-57      7-59      8-61      9-70     10-100   
  1 Hausvater Karel                32.20  4.28/1*   6.36/1*  10.19/2   13.24/1*  14.59/1*  18.08/1*  20.58/1*  24.35/1*  29.57/1*  32.03/1*  32.20/1* 
    TJ Slavia Hradec Králové              4.28/1*   2.08/5    3.43/4    3.05/1*   1.35/1*   3.09/1*   2.50/3    3.37/5    5.22/3    2.06/1*   0.17/1* 
  2 Ludvík Petr                    33.29  5.01/3    6.58/3   10.37/3   13.57/3   15.53/3   19.34/3   22.48/3   25.39/3   30.20/2   33.08/2   33.29/2  
    TJ Stadion Nový Bor                   5.01/3    1.57/2    3.39/3    3.20/2    1.56/2    3.41/3    3.14/5    2.51/1*   4.41/1*   2.48/3    0.21/8  
  3 Nešpor Jan                     33.50  4.45/2    6.45/2    9.39/1*  13.26/2   15.23/2   19.10/2   21.41/2   24.55/2   30.49/3   33.32/3   33.50/3  
    OOB Třebíč                            4.45/2    2.00/4    2.54/1*   3.47/4    1.57/3    3.47/4    2.31/1*   3.14/3    5.54/7    2.43/2    0.18/4  
  4 Kavka Jiří                     38.01  5.17/4    7.47/5   11.57/5   16.03/5   18.20/5   22.33/5   25.22/5   28.56/5   34.35/5   37.37/5   38.01/5  
    AC Sparta Praha                       5.17/4    2.30/6    4.10/7    4.06/6    2.17/5    4.13/5    2.49/2    3.34/4    5.39/4    3.02/5    0.24/10 
  5 Šváb Jan                       46.46  6.40/6    9.12/6   13.19/6   17.57/6   20.32/6   25.22/6   29.23/6   36.59/6   42.40/6   46.27/6   46.46/6  
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           6.40/6    2.32/7    4.07/6    4.38/7    2.35/7    4.50/6    4.01/7    7.36/11   5.41/5    3.47/8    0.19/5  
  6 Hnyk Petr                      48.33  8.08/9   11.05/9   14.48/7   19.27/7   22.01/7   29.44/8   33.55/8   38.17/8   44.55/7   48.16/7   48.33/7  
    TJ Start Náchod                       8.08/9    2.57/9    3.43/4    4.39/8    2.34/6    7.43/10   4.11/9    4.22/7    6.38/8    3.21/7    0.17/1* 
  7 Klimpl Petr                    49.52  7.08/7    9.54/7   15.15/8   20.32/8   23.14/8   28.49/7   32.58/7   37.21/7   45.18/8   49.29/8   49.52/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               7.08/7    2.46/8    5.21/9    5.17/9    2.42/8    5.35/7    4.09/8    4.23/8    7.57/10   4.11/9    0.23/9  
  8 Kulhavý Josef                  53.03 16.50/11  18.47/11  24.00/11  27.58/10  30.47/10  36.44/10  40.19/10  44.09/10  49.53/10  52.46/9   53.03/9  
    OOB Sokol Žamberk                    16.50/11   1.57/2    5.13/8    3.58/5    2.49/9    5.57/8    3.35/6    3.50/6    5.44/6    2.53/4    0.17/1* 
  9 Jelínek Roman                  54.38  7.13/8   10.16/8   16.17/9   22.54/9   26.16/9   32.36/9   37.40/9   42.14/9   49.27/9   54.13/10  54.38/10 
    TJ Spartak Adamov                     7.13/8    3.03/10   6.01/10   6.37/10   3.22/10   6.20/9    5.04/10   4.34/9    7.13/9    4.46/10   0.25/11 
 10 Karoch Petr                    76.16  9.38/10  14.37/10  22.28/10  31.07/11  35.14/11  43.50/11  53.01/11  59.00/11  68.04/11  75.56/11  76.16/11 
    Neregistrovan                         9.38/10   4.59/11   7.51/11   8.39/11   4.07/11   8.36/11   9.11/11   5.59/10   9.04/11   7.52/11   0.20/6  
 11 Tupec Jiří                MS   34.21  5.39/5    7.30/4   10.38/4   14.19/4   16.22/4   20.01/4   23.01/4   25.53/4   30.57/4   34.01/4   34.21/4  
    OOB Vamberk                           5.39/5    1.51/1*   3.08/2    3.41/3    2.03/4    3.39/2    3.00/4    2.52/2    5.04/2    3.04/6    0.20/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         4.4km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-48      3-43      4-49      5-56      6-67      7-70      8-72      9-100   
  1 Vondrouš Jaroslav              30.00  4.43/1*   7.01/1*   8.32/1*  10.33/1*  13.59/1*  24.08/2   25.26/1*  28.07/1*  29.41/1*  30.00/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  4.43/1*   2.18/1*   1.31/1*   2.01/1*   3.26/1*  10.09/7    1.18/1*   2.41/1*   1.34/4    0.19/6  
  2 Jelínek Petr                   32.15  6.30/15   9.12/12  10.55/10  13.07/7   17.11/6   25.48/4   27.23/3   30.22/2   31.57/2   32.15/2  
    SKOB Ostrava                          6.30/15   2.42/5    1.43/4    2.12/2    4.04/3    8.37/2    1.35/4    2.59/3    1.35/5    0.18/4  
  3 Tichý Boris                    32.45  5.18/5    7.53/4    9.25/3   11.41/3   15.56/3   23.55/1*  25.33/2   30.27/3   32.20/3   32.45/3  
    KOB Dobruška                          5.18/5    2.35/3    1.32/2    2.16/4    4.15/6    7.59/1*   1.38/5    4.54/18   1.53/17   0.25/19 
  4 Balcar Pavel                   33.42  5.25/6    8.35/7   10.35/7   13.09/8   17.43/8   27.27/7   28.51/5   31.55/6   33.23/6   33.42/4  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.25/6    3.10/15   2.00/10   2.34/10   4.34/11   9.44/5    1.24/2    3.04/4    1.28/2    0.19/6  
  5 Koudelný Jiří                  33.43  4.56/2    7.22/2    8.57/2   11.09/2   15.15/2   25.54/5   28.55/6   31.39/5   33.19/4   33.43/5  
    OOB Třebíč                            4.56/2    2.26/2    1.35/3    2.12/2    4.06/4   10.39/11   3.01/16   2.44/2    1.40/8    0.24/17 
  5 Kolařík Zdeněk                 33.43  4.58/3    7.42/3    9.30/4   11.52/4   15.58/4   24.55/3   28.27/4   31.33/4   33.20/5   33.43/5  
    KOB Start Blansko                     4.58/3    2.44/6    1.48/6    2.22/6    4.06/4    8.57/3    3.32/17   3.06/5    1.47/13   0.23/13 
  7 Jirka Jiří                     34.24  5.16/4    8.03/5    9.56/5   12.28/5   16.48/5   26.05/6   28.57/7   32.28/7   34.01/7   34.24/7  
    KOB Železárny Prostějov               5.16/4    2.47/7    1.53/7    2.32/8    4.20/7    9.17/4    2.52/15   3.31/12   1.33/3    0.23/13 
  8 Doležal Miroslav               35.16  5.50/9    8.56/9   10.51/8   13.29/9   17.49/9   28.11/8   29.59/8   33.13/8   34.52/8   35.16/8  
    SK Praga Praha                        5.50/9    3.06/13   1.55/8    2.38/11   4.20/7   10.22/8    1.48/9    3.14/8    1.39/7    0.24/17 
  9 Kopanicak Vladimir             36.31  6.04/10   9.06/11  11.05/12  13.38/10  18.33/11  29.01/9   30.44/9   34.25/9   36.03/9   36.31/9  
    Slovensko - Vamex Košice              6.04/10   3.02/11   1.59/9    2.33/9    4.55/13  10.28/10   1.43/7    3.41/14   1.38/6    0.28/20 
 10 Dockal Zdenek                  37.46  6.06/11   9.03/10  11.04/11  15.26/13  20.24/13  30.50/11  32.20/10  35.42/10  37.28/10  37.46/10 
    SK Týniště nad Orlicí                 6.06/11   2.57/8    2.01/11   4.22/17   4.58/14  10.26/9    1.30/3    3.22/10   1.46/11   0.18/4  
 11 Žaludek Jindřich               38.19  5.45/8    8.45/8   10.51/8   16.44/15  21.12/14  31.17/12  33.23/12  36.36/12  37.57/12  38.19/11 
    SKOB Zlín                             5.45/8    3.00/9    2.06/12   5.53/20   4.28/10  10.05/6    2.06/12   3.13/7    1.21/1*   0.22/11 
 11 Pohl Zdeněk                    38.19  5.33/7    8.11/6    9.57/6   12.57/6   17.42/7   29.03/10  33.06/11  36.14/11  37.56/11  38.19/11 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      5.33/7    2.38/4    1.46/5    3.00/13   4.45/12  11.21/13   4.03/19   3.08/6    1.42/9    0.23/13 
 13 Orálek Miroslav                39.39  6.24/14   9.30/14  11.41/14  14.59/12  20.11/12  31.24/13  33.26/13  37.12/13  39.20/13  39.39/13 
    OOB Třebíč                            6.24/14   3.06/13   2.11/13   3.18/15   5.12/16  11.13/12   2.02/11   3.46/15   2.08/19   0.19/6  
 14 Žemlička Zbyněk                39.50  6.14/13   9.17/13  11.28/13  13.57/11  17.50/10  32.23/14  34.03/14  37.24/14  39.27/14  39.50/14 
    SK Chrast                             6.14/13   3.03/12   2.11/13   2.29/7    3.53/2   14.33/17   1.40/6    3.21/9    2.03/18   0.23/13 
 15 Tůma Miloš                     44.14  8.10/19  11.43/18  14.53/18  17.56/17  23.04/15  35.58/15  37.48/15  42.01/15  43.52/15  44.14/15 
    KOB Dobruška                          8.10/19   3.33/18   3.10/18   3.03/14   5.08/15  12.54/14   1.50/10   4.13/17   1.51/16   0.22/11 
 16 Dudmk Petr                     47.49  7.25/17  13.06/19  15.28/19  18.09/18  23.24/16  36.55/16  41.36/16  45.48/16  47.30/16  47.49/16 
    TJ Lokomotiva Beroun                  7.25/17   5.41/19   2.22/15   2.41/12   5.15/17  13.31/15   4.41/20   4.12/16   1.42/9    0.19/6  
 17 Doležal Petr                   54.07  6.08/12   9.35/15  13.44/17  18.17/19  26.55/17  41.16/17  44.48/17  52.03/17  53.51/17  54.07/17 
    SK Týniště nad Orlicí                 6.08/12   3.27/17   4.09/19   4.33/19   8.38/18  14.21/16   3.32/17   7.15/20   1.48/14   0.16/2  
 18 Záhorec František              55.05  7.36/18  10.36/17  13.23/16  15.42/14  29.54/18  47.08/18  49.32/18  53.00/18  54.46/18  55.05/18 
    SK Chrast                             7.36/18   3.00/9    2.47/17   2.19/5   14.12/20  17.14/20   2.24/13   3.28/11   1.46/11   0.19/6  
 19 Kozel Karel                    58.17  6.38/16   9.57/16  12.19/15  16.50/16  30.51/19  47.59/19  50.39/19  55.38/19  58.03/19  58.17/19 
    TJ Sparta Doly Kladno                 6.38/16   3.19/16   2.22/15   4.31/18  14.01/19  17.08/18   2.40/14   4.59/19   2.25/20   0.14/1* 
 20 Volný Jiří                     62.32 14.10/20  22.13/20  30.10/20  33.35/20  38.00/20  55.08/20  56.52/20  60.26/20  62.16/20  62.32/20 
    TJ Slezan Opava                      14.10/20   8.03/20   7.57/20   3.25/16   4.25/9   17.08/18   1.44/8    3.34/13   1.50/15   0.16/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         4.3km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-42      3-48      4-49      5-59      6-67      7-100   
  1 Jelínek Petr                   36.33  5.45/1*   9.03/1*  11.24/1*  16.07/2   25.22/3   32.02/1*  36.16/1*  36.33/1* 
    SKOB Zlín                             5.45/1*   3.18/1*   2.21/1*   4.43/4    9.15/9    6.40/1*   4.14/3    0.17/1* 
  2 Valter Petr                    37.22  6.02/2    9.27/2   11.52/2   16.02/1*  22.34/1*  32.51/3   36.55/2   37.22/2  
    KBP Praha                             6.02/2    3.25/3    2.25/3    4.10/2    6.32/4   10.17/8    4.04/1*   0.27/11 
  3 Tvrdek Vojtlch                 37.27  7.01/5   10.22/4   13.10/4   17.55/4   24.17/2   32.45/2   37.09/3   37.27/3  
    TJ Lokomotiva Beroun                  7.01/5    3.21/2    2.48/6    4.45/5    6.22/1*   8.28/4    4.24/5    0.18/2  
  4 Hamahek Bohuslav               39.08  6.48/4   10.31/5   14.05/5   18.22/5   25.25/4   34.21/4   38.50/4   39.08/4  
    TJ Lokomotiva Beroun                  6.48/4    3.43/7    3.34/10   4.17/3    7.03/5    8.56/6    4.29/6    0.18/2  
  5 Hrobař Rudolf                  39.14  6.04/3   10.12/3   12.33/3   16.36/3   25.52/5   34.41/5   38.53/5   39.14/5  
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      6.04/3    4.08/9    2.21/1*   4.03/1*   9.16/10   8.49/5    4.12/2    0.21/6  
  6 Denemarek Oldřich              44.40  7.46/6   12.49/9   16.51/9   22.01/7   28.30/6   40.02/6   44.20/6   44.40/6  
    KPKS BETA Brno                        7.46/6    5.03/12   4.02/12   5.10/6    6.29/2   11.32/11   4.18/4    0.20/5  
  7 Šponar Josef                   45.33  9.02/11  12.33/8   15.39/7   22.30/8   32.03/9   40.08/7   45.15/7   45.33/7  
    OOB Sokol Žamberk                     9.02/11   3.31/4    3.06/8    6.51/10   9.33/12   8.05/3    5.07/10   0.18/2  
  8 Ševčík Milan                   46.24 11.03/12  14.41/11  17.17/10  22.59/9   29.28/7   41.07/8   45.59/8   46.24/8  
    OK Chrastava                         11.03/12   3.38/5    2.36/4    5.42/7    6.29/2   11.39/12   4.52/8    0.25/9  
  9 Blecha Ladislav                47.06  8.13/7   11.52/6   15.06/6   21.40/6   29.58/8   41.38/9   46.44/9   47.06/9  
    SK Free Jihlava                       8.13/7    3.39/6    3.14/9    6.34/9    8.18/7   11.40/13   5.06/9    0.22/7  
 10 Tobiška Václav                 47.50  8.45/10  15.43/13  18.30/12  27.36/12  35.12/12  42.47/11  47.28/10  47.50/10 
    OOB Sokol Žamberk                     8.45/10   6.58/13   2.47/5    9.06/12   7.36/6    7.35/2    4.41/7    0.22/7  
 11 Čepelka Petr                   48.45  8.26/9   12.56/10  16.00/8   23.23/10  32.18/10  42.19/10  48.20/11  48.45/11 
    OK Lokomotiva Pardubice               8.26/9    4.30/11   3.04/7    7.23/11   8.55/8   10.01/7    6.01/11   0.25/9  
 12 Procházka Jan                  52.52  8.19/8   12.23/7   17.56/11  24.19/11  34.10/11  44.55/12  52.22/12  52.52/12 
    TJ Tesla Brno                         8.19/8    4.04/8    5.33/13   6.23/8    9.51/13  10.45/9    7.27/13   0.30/13 
 13 Pelz Lubomír                   58.57 11.10/13  15.36/12  19.16/13  31.05/13  40.24/13  51.18/13  58.29/13  58.57/13 
    SKP Žďár nad Sázavou                 11.10/13   4.26/10   3.40/11  11.49/13   9.19/11  10.54/10   7.11/12   0.28/12 
    Pokorný Karel              DISK      10.15/    15.03/    19.32/    33.07/    47.14/         /    69.11/    69.35/   
    KOB Temelín                          10.15/     4.48/     4.29/    13.35/    14.07/         /         /     0.24/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         4.0km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-34      3-40      4-48      5-49      6-57      7-61      8-72      9-71     10-100   
  1 Švadlena Jiří                  30.37  4.24/1*   6.17/1*   8.49/1*  10.50/1*  15.08/1*  18.24/1*  21.59/1*  25.26/1*  28.00/1*  30.19/1*  30.37/1* 
    KOB Choceň                            4.24/1*   1.53/4    2.32/2    2.01/5    4.18/1*   3.16/1*   3.35/1*   3.27/5    2.34/4    2.19/2    0.18/1* 
  2 Havlík Jaroslav                31.44  4.40/2    6.18/2    9.10/2   10.54/2   15.44/2   19.14/2   23.42/2   26.47/2   28.46/2   31.24/2   31.44/2  
    Sportcentrum Jičín                    4.40/2    1.38/1*   2.52/5    1.44/4    4.50/2    3.30/4    4.28/4    3.05/3    1.59/1*   2.38/4    0.20/3  
  3 Tomáš Kohout                   32.02  5.04/3    6.43/3    9.51/3   11.33/3   16.23/3   19.41/3   24.15/3   27.02/3   29.19/3   31.43/3   32.02/3  
    Slovan Praha                          5.04/3    1.39/2    3.08/10   1.42/1*   4.50/2    3.18/2    4.34/6    2.47/1*   2.17/2    2.24/3    0.19/2  
  4 Rychlý Rudolf                  35.15  6.39/8    8.55/8   11.08/7   12.50/6   18.31/6   22.20/5   27.00/5   29.51/5   32.43/5   34.55/4   35.15/4  
    OK 99 Hradec Králové                  6.39/8    2.16/7    2.13/1*   1.42/1*   5.41/7    3.49/5    4.40/7    2.51/2    2.52/7    2.12/1*   0.20/3  
  5 Vyškovský Ivan                 35.39  5.17/5    7.02/4    9.57/4   11.40/4   16.40/4   20.08/4   24.37/4   28.00/4   31.01/4   35.12/5   35.39/5  
    TJ Zbrojovka Vsetín                   5.17/5    1.45/3    2.55/6    1.43/3    5.00/4    3.28/3    4.29/5    3.23/4    3.01/9    4.11/10   0.27/11 
  6 Boudný Zdeněk                  38.15  5.16/4    7.37/5   10.33/6   13.09/7   20.11/8   24.37/8   28.57/7   32.35/7   34.54/6   37.55/6   38.15/6  
    OK Jihlava                            5.16/4    2.21/8    2.56/7    2.36/11   7.02/10   4.26/8    4.20/2    3.38/6    2.19/3    3.01/8    0.20/3  
  7 Bauer Emil                     38.52  6.44/10   8.52/7   11.29/8   14.03/8   19.51/7   23.53/7   29.20/8   33.03/8   35.48/8   38.32/7   38.52/7  
    VSK MZLU Brno                         6.44/10   2.08/6    2.37/3    2.34/10   5.48/8    4.02/6    5.27/9    3.43/8    2.45/5    2.44/5    0.20/3  
  8 Koudelka Karel                 40.15  5.44/6    7.38/6   10.28/5   12.38/5   18.16/5   22.47/6   28.05/6   31.50/6   35.27/7   39.51/8   40.15/8  
    OK Lokomotiva Pardubice               5.44/6    1.54/5    2.50/4    2.10/7    5.38/6    4.31/9    5.18/8    3.45/9    3.37/11   4.24/11   0.24/9  
  9 Kynkor Martin                  41.12  9.02/12  11.32/12  14.33/12  16.37/12  21.58/10  26.23/10  30.50/9   34.48/9   37.44/9   40.48/9   41.12/9  
    Neregistrovan                         9.02/12   2.30/10   3.01/8    2.04/6    5.21/5    4.25/7    4.27/3    3.58/10   2.56/8    3.04/9    0.24/9  
 10 Sita Vratislav                 48.30  7.27/11  10.31/11  13.35/11  16.36/11  23.38/12  30.48/12  38.26/11  42.06/11  45.15/11  48.07/10  48.30/10 
    SK Severka Šumperk                    7.27/11   3.04/11   3.04/9    3.01/12   7.02/10   7.10/12   7.38/12   3.40/7    3.09/10   2.52/6    0.23/7  
 11 Šmrha František                49.03  6.32/7    9.40/10  13.10/10  15.40/10  23.04/11  28.24/11  35.04/10  39.59/10  44.03/10  48.28/11  49.03/11 
    OK Jihlava                            6.32/7    3.08/12   3.30/12   2.30/9    7.24/12   5.20/11   6.40/10   4.55/12   4.04/12   4.25/12   0.35/13 
 12 Sedlář Vladimír                49.42  6.41/9    9.02/9   12.18/9   14.44/9   21.16/9   26.17/9   39.41/12  43.39/12  46.26/12  49.19/12  49.42/12 
    NORD Slavia Minerva Opava             6.41/9    2.21/8    3.16/11   2.26/8    6.32/9    5.01/10  13.24/13   3.58/10   2.47/6    2.53/7    0.23/7  
 13 Hynek Vladimír                 69.01  9.24/13  15.47/13  22.42/13  26.29/13  36.43/13  44.17/13  51.49/13  57.49/13  62.50/13  68.34/13  69.01/13 
    KOB Železárny Prostějov               9.24/13   6.23/13   6.55/13   3.47/13  10.14/13   7.34/13   7.32/11   6.00/13   5.01/13   5.44/13   0.27/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         2.0km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-36      3-39      4-62      5-64      6-72      7-100   
  1 Randík Jan                     16.55  3.27/3    7.02/2    9.53/1*  11.40/1*  13.09/1*  15.05/1*  16.38/1*  16.55/1* 
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  3.27/3    3.35/4    2.51/1*   1.47/1*   1.29/1*   1.56/1*   1.33/1*   0.17/1* 
  2 Švec Martin                    20.19  3.42/4    7.16/3   10.51/3   12.55/3   15.05/2   17.32/2   19.53/2   20.19/2  
    SK Chrast                             3.42/4    3.34/3    3.35/3    2.04/2    2.10/3    2.27/2    2.21/4    0.26/6  
  3 Killar Dominik                 20.44  3.21/1*   7.27/4   11.17/4   13.33/4   15.23/4   18.16/4   20.21/3   20.44/3  
    Lokomotiva Trutnov                    3.21/1*   4.06/6    3.50/7    2.16/4    1.50/2    2.53/5    2.05/2    0.23/2  
  4 Ludvík Matyáš                  20.50  3.25/2    6.46/1*  10.20/2   12.51/2   15.15/3   17.50/3   20.27/4   20.50/4  
    TJ Stadion Nový Bor                   3.25/2    3.21/1*   3.34/2    2.31/5    2.24/6    2.35/3    2.37/6    0.23/2  
  5 Jirka Mikuláš                  23.29  4.03/5    7.53/5   11.38/5   13.52/5   16.27/5   20.33/5   22.56/5   23.29/5  
    KOB Železárny Prostějov               4.03/5    3.50/5    3.45/5    2.14/3    2.35/7    4.06/9    2.23/5    0.33/11 
  6 Švec Petr                      26.49  8.21/10  11.51/9   15.32/6   18.15/6   20.37/6   23.36/6   26.21/6   26.49/6  
    SK Chrast                             8.21/10   3.30/2    3.41/4    2.43/8    2.22/5    2.59/6    2.45/7    0.28/7  
  7 Švadlena Michal                28.52  4.44/6   10.56/6   16.03/7   18.35/7   21.25/7   25.24/7   28.27/7   28.52/7  
    KOB Choceň                            4.44/6    6.12/10   5.07/8    2.32/6    2.50/8    3.59/8    3.03/8    0.25/4  
  8 Nešporová Alžběta              33.27  4.53/7   11.03/7   16.17/8   20.32/8   24.39/8   28.27/8   32.59/8   33.27/8  
    SKOB Zlín                             4.53/7    6.10/9    5.14/9    4.15/10   4.07/9    3.48/7    4.32/12   0.28/7  
  9 Jirka Matyáš                   36.11  4.58/8   11.42/8   18.30/9   22.05/9   26.40/9   31.17/9   35.29/9   36.11/9  
    KOB Železárny Prostějov               4.58/8    6.44/11   6.48/11   3.35/9    4.35/10   4.37/10   4.12/11   0.42/13 
 10 Killar Lukáš                   37.35  5.36/9   12.41/10  19.14/10  23.57/10  28.42/10  33.28/10  37.10/10  37.35/10 
    Lokomotiva Trutnov                    5.36/9    7.05/12   6.33/10   4.43/12   4.45/12   4.46/12   3.42/9    0.25/4  
 11 Nešpor Jan                     39.59  8.27/11  13.51/11  20.55/11  25.23/11  29.58/11  34.41/11  39.18/11  39.59/11 
    OOB Třebíč                            8.27/11   5.24/8    7.04/12   4.28/11   4.35/10   4.43/11   4.37/13   0.41/12 
 12 Filipová Tereza                46.47 10.02/12  17.37/12  24.52/12  31.03/12  37.31/12  42.19/12  46.16/12  46.47/12 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou     10.02/12   7.35/13   7.15/13   6.11/13   6.28/13   4.48/13   3.57/10   0.31/10 
 13 Rusá Vendula                   49.17 30.47/13  35.05/13  38.54/13  41.28/13  43.39/13  46.27/13  48.47/13  49.17/13 
    TJ Sokol Dobřichovice                30.47/13   4.18/7    3.49/6    2.34/7    2.11/4    2.48/4    2.20/3    0.30/9